Народний журнал природної мудрості Народный журнал природной мудрости Народний журнал природної мудрості Народний журнал природної мудрості    osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух Эволюционное движение Еволюційній рух Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Жити, учитися, отрімуваті здоров'я за наукою еволюцією. Жить, учиться, получать здоровья по науке эволюции. Жити, вчитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі.Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. Наука Иванова П. К. Наука Іванова П. К. Наука Іванова П. К.    

 

№ 19. 2018-05-11 20 . № 19. 2018-05-11 22. 2018-05-1 8 2018-09-30

 

www.osh.kiev.ua

 

Переможець ворога

 

Переможець ворога – є переможець ворога, який заважає людям всякими шляхами: створює хвороби, війни, смерть.

 

Зміст

1.Христос говорить про ворога.

2. Христос учить учнів, як перемогти ворога.

3. Христос говорить про переможця ворога.

4. Порфирій Іванов є Переможець Апокаліпсису.

5. Цитати Іванова про ворога

6. Іванов виконав слова Христа про ворога.

7. Мир.

 

1.Христос говорить про ворога.

   Людям добрим, мирним заважає ворог у житті скрізь завжди. Люди не знають, де він береться, коли приходить, Вони не знали і не знають, що їм робити з ним. Христос говорив про такого ворога людям притчею. 

   Мф 13:24. «Царство Небесне подібне до чоловіка, що посіяв добре насіння на полі своєму; коли ж люди спали, прийшов ворог його і посіяв кукіль між пшеницею і пішов. Коли зійшов посів і показався плід, тоді з’явився і кукіль. Прийшли раби господаря і сказали йому: господарю, чи не добре насіння ті сіяв на полі твоїм? Звідки ж взявся кукіль? Він же сказав їм: людина-ворог це зробила. А раби сказали йому: чи не хочеш ти, щоб ми пішли і випололи його. Але він сказав: ні, бо, вибираючи кукіль, щоб ви не вирвали разом і пшеницю. Залиште рости разом те і те до жнив; а в жнива я скажу женцям: збирайте спершу кукіль і звяжіть його в снопи, щоб спалити; а пшеницю мою збирайте в житницю мою. 38. Ученики Його сказали: розясни нам притчу про кукіль на полі. Він же сказав їм у відповідь. Той, хто посіяв добре насіння, є Син людський; поле – це світ; добре насіння – це сини царства, а кукіль – сини лукавого; ворог, що його посіяв, є диявол; жнива – це кінець світу, а женці – ангели. Отже, як збирають кукіль і спалюють вогнем, так буде при кінці світу цього: Син людський пошле ангелів своїх, і зберуть з Царства Його всі спокуси і тих, хто чинить беззаконня, і вкинуть їх у піч вогняну; там буде плач і скрегіт зубів. Тоді праведники засяють, як сонце, в Царстві Отця їхнього. Хто має вуха слухати, нехай слухає».

   Людям треба ждати Сина людського, він переможе сам ворога людського і звільнить людей від ворога назавжди.

 

2. Христос учить учнів, як перемагати ворога.

 

   Треба зробити з ворога любимого друга, любити ворога  Треба прощати людям провини і не карати.

   Мф 5,43. Ви чули, що було сказано: люби ближнього твого і ненавидь ворога твого. А я кажу вам: любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, добро творіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто кривдить і гонить вас, щоб ви були синами Отця вашого небесного. Бо він сонцем осяває злих і добрих і посилає дощ на праведних і на неправедних. Бо коли ви любите тих хто любить вас, яка вам нагорода? Чи не так само і митарі роблять? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Чи не так само і язичники чинять? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш Небесний досконалий.

 

3. Христос говорить про Переможця ворога.

 

   Апокаліпсис говорить про Переможця ворога.  Одкр. 2,17. «Хто має вухо чути, нехай чує, що Дух говорить церквам. Тому, хто перемагає, дам споживати сокровенну манну, і дам йому білий камінь, і на камені написане нове імя, якого ніхто не знає, крім того, хто одержує.  26. Хто перемагає і дотримається діл Моїх до кінця, тому дам владу над язичниками, і буде пасти їх жезлом залізним; як посуд глиняний вони будуть розтрощені, як і я одержав владу від Отця Мого; і дам йому зірку ранкову».

   Одкр.3,5. «Той, хто перемагає, одягнеться в білий одяг; і не згладжу імені його з книги життя, і визнаю його перед Отцем Моїм і перед ангелами Його.  12. Переможця зроблю стовпом у храмі Бога Мого, і він уже не вийде геть; і напишу на ньому ім’я Бога Мого й ім’я міста Бога Мого, нового Єрусалима, що сходить з неба від Бога Мого, й ім’я Моє нове.   21. Переможцеві дам сісти зі Мною на престолі Моїм, як і Я переміг і сів з Отцем Моїм на престолі Його».

   Люди віруючі ждуть приходу на землю Переможця ворога. Переможця визнають за його ділами на благо людей, він переможе ворога і навчить людей перемагати ворога.   

      

4. Порфирій Іванов є Переможець Апокаліпсису

 

      Переможець ворога прийшов до нас тепер, він переміг ворога внутрішнього і зовнішнього. Порфирій Іванов переміг ворога людського. Він отримав від людей назву Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі за корисну справу людям. Апокаліпсис говорить, що Переможець займе місце Бога, отримає нове ім’я. Він учить всіх, як перемогти ворога внутрішнього і зовнішнього. Іванов є Переможець Апокаліпсису. Він отримав написане імя, якого ніхто не знає, крім того, хто його отримує. Він отримав владу над язичниками, як Бог. Він є «стовп у храмі Бога».   

   Ми нічого не зробили, щоб ворог не був у нас. Ми робимо те, що допомагає ворогу. Ми не навчися відбиватися від нього. Якби юстиція не була, то злочинець не був. Якби медицина не була, то захворювання не було. Треба відмовитися від такої науки, котра судить злочин. Ми повинні простити людям за зроблену помилку, не судити. Наші уми зробили вбивцю, злодія. Ми саджаємо самих себе. Ми повинні зробити з ворога любимого друга.  (Див.: ЕР 10, 11, 20).

 Цитати Іванова про ворога

    6605.03:180. Ми не зможемо знищити ворога в природі в залежності. Він був, він і залишився. 181. Нам треба було робити з ворогом так, щоб він не був більше між нами і не піднімав більше хвоста. Ми не зможемо знищити ворога ніде зброєю. А ми розвивали і розвинемо нею більше в  будь-якому місці. 183. Нам треба було просити ворога, щоб він погодився з просьбою. А прохання було таке. Ми з вами спробували воювати  один з одним за природне добро. Ми озброїли живого чоловіка проти чоловіка. Ми з вами повинні братися не за розорення, а за своє збереження. Нам треба було цьому вчитися і навчитися, як треба зробити, щоб ворога не було. 79. Природа не народжує нас, щоб ми робили що-небудь. Вона народила людину для самозбереження.

   6605.20:189. Я робив для того, щоб люди знали, що я був сильний дати відсіч наступаючому ворогу в природі. Я вчився в природі пізнавати ворога, яким він є між нами в природі. Я пізнав це все, що ворог сам не приходить до людини. Він живе на людині довго, і мучить молоді сили будь-які для того, щоб ми знали про них.

   6607.09:1. Одяг, їжа, житловий дім – це є умови життєві.  Ми з вами попадаємо самі в холодне і погане через тепле і хороше.  Це є наша смерть, зроблена нами, яка має у себе залежність. 8. Чоловік будь-який сам захищений залежний у природі не рятувався і не врятується від цього ворога, який починається з природи.  Ми з вами є не гарантовані досі, можемо захворіти в будь-який час.  Ворог є сильний поки.  Ми з вами не маємо зброї і не можемо знати. Навіщо він нас турбує?  Ми не знаємо. А Іванов виявив ворога на собі.  Це ми самі не вміємо користуватися, дружно жити з природою. 9. А ми воюємо, фронт великий є між нами і нею. 17. Зайве виявилося в нас з вами, воно не потрібне. Треба знайти хворого, і цим усім допомогти свідомо.  І віддати без жодної задньої думки.  Якщо ти, людина, будеш робити це в житті по природі між людьми, ти не будеш ображений, ні природою, ні людьми  ніким ніколи. Ти заслужиш довіру зробитися в природі переможцем, учителем людей. 47. Ти будеш оточувати себе без всякого нестатку, ворога не буде через це все, зроблене людиною в природі.  Він не буде нами, людьми, робитися між собою своїми тілами.  81. А треба свідомо це холодне і погане шукати, і огородитися ним.  От тоді сили твої будуть. Ти будеш переможець природи і Учитель народу. Вчити не до багатства, а бідності, свідомості до поганого і холодного.  98. Здоров'я є в природі, у повітрі, воді й землі.  З ним треба буде вчитися, щоб так навчитися, як буде треба знати це діло, щоб хороше, цінне сіяти на інших таких людях, як ми самі є в природі.

   107. Фронт є між людиною і природою.  Людина – по ній, а вона – по ній.   Традиція народилася в людини не жаліти природу, брати все від неї. А природа ввела свої сили природні, не стала жаліти за це людину. Вона стала розвивати на ній хворобу, тобто ввела свого природного ворога, який жив на людині. 108. І він прогресує між природою і людиною зараз. І він буде прогресувати  на людині через незнання людського розуму вічно. Людина озброювалася природою в природі неправильно для того, щоб жити за рахунок цього. 139а. Я просив Введенського, як психіатра академіка, щоб він узяв на себе і звернувся до Сталіна для того, щоб дати йому пропозицію таку. Нам треба зробити не перемогу над ворогом, а дружбу з ворогом. Подружити, і укласти міцно дружбу між двома сторонами, і пробачити за все це тій людині, хто почав цю бійню. З ворога зробити друга. 189. Погане виходить з хорошого. Це є наша хвороба в хорошому житті, котру не знаємо. Ворог нашого хорошого життя заважав, заважає, і буде заважати доти, поки ми не візьмемо погане і холодне, і почнемо його вивчати так, як це буде нам треба. 190. Нам не треба хвалитися, що ми хороші люди, проти ворога озброїлися, і дамо відсіч йому. Хороше і тепле як вмирало, так вмирає, і буде вмирати доти, поки не візьмуться люди за ворога, і не дадуть йому нищівну відсіч. Це зробить все холодне і погане. А хороше і тепле – це залежне вмираюче життя, зовсім погане. А хорошим життям виявилося холодне, чим я, Іванов, і козиряю перед усіма. Хто живе добре, він вмирає. Я живу погано, але живу краще від усіх.

   6710:172. Висновок такий. Ця залежна сторона не виправдала себе. А от незалежна сторона, знайдена в природі на чоловікові Іванову, практично всьому світу доводить, що можна добитися великого через діло,  зробитися в природі Богом усьому. Не знищувати, а зберігати себе, як око своє. Не треба примушувати природу, щоб давала і давала без кінця. Незалежна сторона має мету бути здоровою людиною, не застуджуватися і не хворіти, що найголовніше. 166.  Люди дали відсіч ворогові не по-моєму. За моїм висновком, треба було в той час не вбивати, як ворога, а другом представити. Треба пробачити за все зроблене. 167. Ми з вами не мали б більше ніякого ворога, зробили друга, за моїм висновком. Ось що треба знати, і треба  робити. 145. Бог говорить нам, просіть. буде все, і хороше, але не примушуйте, і не посилайте людину проти людини в бій. 15. За природним явищем, чоловік є чоловікові в житті своєму брат і помічник, друг, любитель і хранитель.

   6710: 176. Природа нас народила, і примусила нас воювати з нею штучно. 178. Ми живемо так, як природа хоче. Вона воює з нами всіма, природно стріляє. Ми падаємо жертвою в ній через її багатства. Ми примусили самі себе вмирати, це найгірше.   6712:35. Якщо чоловік не буде залежний у природі, він буде сильний на кожному місці в будь-який час. 

   6712:128. Ворог був над нами внутрішній і зовнішній, він залишився так між нами. Ми знищували ворога один час. 129. Ми не знищили зовсім ворога. Він як був, так він і залишився. 134. Я йду по дорозі разом з генералом, кажу йому, як вояку. Я є не за те, щоб війна відбувалася між людьми. Але ми  створили її самі. Ми залишаємо образу на собі вічно. Чоловік іншої національності мстить, все  думає про своє втрачене, хоче повернути назад все втрачене. Він хоче знову рости, бачити силу свою на собі. І хоче відновити, щоб розсіяти це зло між собою, і знову бити один одного. 135. Ви пробували бачити, як сусід живе із сусідом через стіну, і що він думає. Особливо тоді, коли вони в сварці. Один іде проти одного, зло розвивається в них, не хочуть поступитися. Один доводить силою, інший теж не мовчить. Люди зі своєю технікою воюють і вбивають один одного. Але щоб зробити так. Одному з усіх зробитися чоловіком душі. І протягнути свою руку сусідові, проявити любов, як до людини. І почати говорити про хороше, про мир між собою. Одному ватажкові треба схилитися, і почати про це розмову. 136. А люди погодяться завжди, підтримають завжди хороше. Хіба це добре введене між нами. Вбити, ми це зробимо завжди. Треба премудро вирішити в такому ділі. Ми сьогодні вб'ємо, а завтра вони вб'ють нас. Ми зробили це. Ми не вбили ворога, а зародили сильніше. Ми зробили в житті гірше. Ворог не знищився, а більше розвився, і зробився ще зліше і міцніше. А ми зробили самі це в природі, почали робити це діло, а закінчувати будемо пізніше. 138. Якщо чоловік буде залежний, він буде безсилий у природі.

   6801.21:29. Наша зроблена зброя не допомагає, а примушує.  Ми думаємо вбити ворога, а виходить навпаки. Ми не вбиваємо ворога цим, а розвиваємо його в цьому всьому. 48. Ми перемогли ворога віроломного у вітчизняну війну. А фактично, він підняв крила більше у нас. 90. Ми з вами не вчилися по цій частині і не вміємо жити. Рак виліковується в природі самим чоловіком. Він  отримав це у природі і прогнав це в природі умінням своїм. Знання є на це. А всі технічні люди є безсилі в цій справі. 59. А за моїм висновком і викладом, ворог є переможений. Це є моя така ідея. Треба побудувати своє, щоб не перешкодити іншому, бо так каже закон у природі. Треба самому навчитися, як буде треба працювати над собою. Загартовуватися в тренуванні, щоб не хворіти, не застуджуватись. Це сили мої будуть для цього, і воля моя. Я повинен допомогти хворому, ображеному, забутому всіма, щоб йому в житті стало легко. І це своє знайдене передати молоді майбутній, як вихованцям. Це є моя мета і обов'язок, завдання моє.  89. За цим усім висновком моїм, хто ходить взимку і влітку роззутий, той завоює все в житті, ворога не стане, і не буде в природі залежний від неї. 6806:86. Коли не буде між природою і людиною війни, тобто боротьби, тоді не буде в житті смерті.

    6812.09:37.  Я не одягався, не одягаюся, і не буду одягатися тільки через цього ворога, через це діло, щоб люди зробилися в житті рівні. Не будеш багатіти, не будеш мати. Буде все добре, якщо тільки ми, всі люди, відмовимося від того, що у нас є. Вийдемо в природу чистими пахучими тілами до природи, то вона не буде калічити  нас так у себе. Ми всі до одного чоловіка зробимося в природі переможцями та вчителями народу.

  7101:68. Борошно – це є золото зі сріблом. Торгівля з людьми – це є війна з ними. Іванов розпинається, кричить на всю нашу природу. Люди в природі народжуються, а потім умирають. Нам треба такий чоловік, щоб він не продавав борошно, і він його не мав. Воно нам не допомагає в житті, воно нам заважає. Воно народило людину, воно її й умертвило. 82. Воїн є той, хто не боїться кулі. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу друга свого. Ти не будеш помирати через це. І коли всі люди зробляться через це, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Чоловік таку думку створив, яка йому в цьому допоможе.  107.  Якщо ми всі хочемо жити добре і тепло,  природа примушує нас отримати погане і холодне, смерть. 108. Треба шукати в самому собі, у тілі тепло, хороше, але не в якій-небудь сировині в надрах. Ми повинні видалити ворога в себе, а потім в іншій людині видалити також ворога всередині. А потім і зовнішній ворог піде сам від такого суспільства. Ми пізнаємо його всіма силами, проженемо від себе, і від іншого проженемо теж.     110. Не треба примушувати, не треба вбивати, не треба продавати, не треба купувати. Не треба наймати, не треба найматися. Якщо у тебе є бажання допомогти іншому в чому-небудь, допоможи без усякого. Бог живе у цьому всьому. Купувати, продавати є злодійство між собою. 113. Ось що Бог несе для всіх людей. Щоб люди наші жили в природі легко, справлялися з ворогом. Його потрібно знати, який він є в природі. Треба проявити йому вмілу ввічливість. А коли ти його пізнаєш, сам себе піднесеш в його життєвій любові, він поставиться на твою близьку любов не гордим, а поблажливо до нашого тіла.

   7103.20:33. Нашій усієї молоді треба вчитися у Іванова практичного вчення, щоб нашого ворога внутрішнього і зовнішнього скасувати через наш учинок. Ми повинні пробачити своєму самому злому ворогу, як близькому і любимому другу, і більше в цьому не поминати. Взяти 33 карбованці.  48. За вченням практичним, чоловік буде прощати самому злому ворогові, він отримає благо від природи за це. За незалежністю від природи, немає, за що мстити.

   7201.15:54. Ми не зможемо знищити політику як таку. Вона жила між людьми, вона буде між людьми. Ворог – це є наше з вами незнання. Він був між нами злий, так він і залишився. Він народжується в нас самих. Ми не живемо  без його волі. 71. Це все нам наробила політика з економікою. Ми сидимо у в'язниці і в лікарні через це все. Це природна кара першого людського життя на землі. 92. За висновком усього цього,  таємниця є в чоловіка, хто в природі знайшов для людини хворої засоби. Раз  він є переможець природи, значить, він є переможець ворога. Він прогресує в природі всередині і ззовні. Людина отримує хворобу через це. Вона захворіє або сідає у в'язницю.

   7202:51. Я хочу ввести людям хороше, щоб люди наші не гинули ні на якому фронті. Ворога треба просити, і з нього треба зробити друга. Ми бігли від його зброї один час, він був над нами сильний. А тепер наше вміння змусило нас показати йому свою сміливість. Ми зупинили його. Природа допомогла нам за нашу стійкість і сміливість оточити його армію. Йому дали нищівну відсіч. Ми його погнали на захід, він уперто з великими боями відступає. Нам треба не битися, як ми тоді билися. Це був наш рожен. Але ми, Росія, Америка, Англія, Франція, домовилися на Потсдамській нараді вбити Гітлера. Добре, що він з боями відступає. Ми гнали його, це було добре нам. 52. Він теж думав сам себе в цьому врятувати. Він втрачав армію через розгубленість. Це все йшло в наш бік. Подякуйте Богу, що він не дав їм свій розум для того, щоб у той час не зробити гітлерівській армії атому. Він попалив би нас усіх. На розсуд Бога, він бачив, що згодом будуть жити знову мирно. Економіка і політика змушує це робити.

   7210.02:32. Ось що нам треба отримати.  Ми повинні не кожух важкого характеру надягати на себе, а чистим енергійним повітрям оточувати себе. Ось це є істина одна з усіх, жива невмируща. 78. Я є людина, на мене простягнувся цей ворог рак теж. Природа сама знайшла йому засіб, це не вживати їжу і воду, щоб ворог пішов від цього.  87. Дві сторони є в природі.  Одну з усіх люди недолюблюють, вони ідуть від холоду і не хочуть бачити сторону погану. 88. А вони йшли і йдуть самі по цій дорозі прямо до поганого і холодного.

   7301:30. Ми, люди, як воювали з природою, так і будемо воювати. Ворог є природа, вона народжує нам за наше все через чоловіка одного воїна. 37. Ми з вами не такі люди, щоб ворога вбивати. Ми повинні виховувати його в житті своєю силою, щоб історія розпочата більше не повторювалася. Я кричав на весь світ своїм поняттям, нам треба був мир тоді. Але Бог був проти цього. Він просив Миколу Івановича Введенського в цьому, щоб він домовився зі Сталіним, щоб Сталін пішов на дорогу Бога. Ворог був, він є, і буде перед нами такими. Ми не вб'ємо його, а будемо мати його більше цим самим. 38. Ми повинні були замиритися і зробитися улюбленим другом після цього. А Бог був сильний зі своїми висновками, з любов'ю. 58. Моя ідея це є великий труд, новий небувалий, для нашого життя. Ми з вами повинні загартовуватися в тренуванні, і своїх дітей вчити за вченням Іванова, щоб ми з вами не потрапляли до в'язниці і лікарні. 174. Учитель ставить нас на ноги сам, не боїться природи, розціловує нас усіх. Навіщо, питається? Любов природного характеру є в цьому всьому.  Учитель говорить, я затримаю цим будь-якого ворога. Я люблю його, і забираю з собою. Він іде від вас, більше не прогресує.

   7402:56. Ось що Бог придумав, життя, але не смерть. Якщо ми пробачимо злочинцеві, то ми переможемо ворога в природі, він буде для нас милий друг. Я як Бог є світило цьому. Бог є протилежний цьому. Він любить ворога природу, з нею близько живе, говорить про неї дуже багато. Вона допомагає Богу в усьому.

   7804:174. Моя ідея є така: зробити з ворога любимого друга. Це є Божі сили, а Бог є Паршек. Він є проти тюрми, проти лікарні. Він хоче зробити людей мирними, щоб вони не воювали, дружно між собою жили, без усякої потреби, як живе Паршек. Одне є в голові, це Чувілкін бугор. 175. Він хоче добитися від природи одного, щоб не їсти нічого, бути  без  усякої потреби. Ось що нашим людям треба. 172. Треба буде навчитись, як самого себе в цьому всьому загартувати, щоб чоловік сам не простуджувався й не хворів. Щоб він сил у природі таких природних набрався для того, щоб передав їх через себе, через свої руки іншому чоловікові, як наш Учитель зробив усе. 30. Треба  простити їм, таким людям, в їхньому ділі. У них народиться свідома думка, вона оточить їх вченням Учителя. Він не буде попадати більше ні в тюрму, ні в лікарню. Буде жити за Божою справою, красти не буде ні в кого. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім’єю. Не буде наживатись, багатіти, як це робилось до цього.  31. Я прийшов на нашу землю, щоб у нас, у всіх людей, не було тюрми і не було лікарні. А ми самі це робимо, живемо нерівно, в одного є, а в іншого нема.

  7905:88. Це історія моя дана мені природою для того, щоб виховати всякого чоловіка природним порядком, щоб він не боявся так природи і не відходив від неї. Я навчився для цього діла, як треба перемагати в природі в житті всякого ворога. Це є найголовніше в людях. 125. Природа оточує його, а він біжить від неї так, відходить, не хоче жити з нею, вважає: це все є ворог для нього. А ми повинні зробити з ворога любимого друга. Ти відходив від нього, а тепер близько став. Ти капризував, а тепер проявив у цьому любов. Природа зробилась любимим другом через це. І життя пішло через любов, воно таке змінило всі свої такі напрямки. 125. Це горе оточило його, біда зробилась, природа наробила це все. Вона любить того, хто любить її. А раз любов проявилась між цим, то і життя створилось. Каприз усякого роду не приводить до хорошого, а погана сторона приходить скоріше всього, вона вмирає в цьому ділі. 116. Моя ідея є така. Іншому такому, як я, треба побажати те, що самому не треба. Людям не треба місце облюбоване для самого себе,  ніхто не має такого права накинутися на нього, це чуже. А своє не дається нікому. 121. А перш ніж вірити Богу, треба побажати іншому те, чого сам не хочеш.

   7710:60. Ворог – це є люди, а люди – це є природа. Вона терпить від людей один час, так як ми ведемо це діло самі.

    8009: 37. Ми повинні не присвоювати, а поступатись. Він хоче зайняти твоє місце, ти поступись йому, але не говори, що це місце «моє». Такого місця свого нема в житті, місце є природне. Ти бачиш його неприємність, він іде, хоче перешкодити тобі своїм злом. Ти є розуміюча особа, твоя ввічливість є, ти повинен зупинитись і дати йому дорогу з любов'ю. Ніякий звір чи ворог не піде на тебе, ти будеш урятований у житті своєму. 39. Ніякої війни не буде між спільним надбанням усього людства. А Паршек знайшов ці засоби для всього світу всіх людей. Це Чувілкін бугор, наше райське місце, чоловікові слава безсмертна. Ви не вмієте жити по-природному, відмовтесь. Ти не вважай сусіда чужим, ти живи, як із своїм. Ти не жалій нічого, люби його діло душею й

серцем, ось тоді не буде війни. Не визнавати своє місце.

 

6. Іванов виконав слова Христа про ворога

   Іванов виконав слова Христа про ворога і слова про переможця ворога в Апокаліпсису. Іванов зробив людям корисне діло, люди визнали його Переможцем. Іванов є Син людський, про якого Христос говорив в притчі. Він очищає світ від ворога через своїх послідовників, який заважає людям у житті. Іванов сіє в людях зерна добра, здоровя, вічного життя. Жнива почалися, тобто кінець світу, бо Син людський прийшов сам до людей на Землю звільнити від ворога. 

 

7. Мир

   Люди повинні любити один одного, тоді не буде війни. Люди повинні не присвоювати землю і природні блага, а вважати спільними.  Про це говорив Христос: «Любіть ворогів ваших». Іванов говорить про це також. Ми всі повинні отримати однакову зарплату і звільнити увязнених, це буде справжня любов між людьми на практиці. Якщо люди не виконають ці слова Христа і Іванова, ворог залишиться в людях, не той, так інший.