Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 19. 2018-05-11

Істинна віра

 

Зміст

1. Віра в Бога живого чоловіка.

2. Буття, сім днів творіння.

3. Іванов зробив те, що говорив Христос.

4. Істинна віра й істинна церква.

5. Діалектика, три закони.

 

   Істинна віра – є віра в живого чоловіка, котрого визнали Учителем народу, Богом Землі за корисну справу, за плоди творіння.

 

1.Віра в живого чоловіка Бога

    Бог є живий чоловік, який зробив людям корисну справу. Христос вірив у живого чоловіка Бога, про це свідчать його слова. Він говорив, що живий Бог має обличчя й ім’я. Люди будуть бачити обличчя Бога, знати його ім’я, коли прийде час. «І побачать лице його, й ім’я його буде на чолах їхніх». Одкровення. 22:4, 5. Якщо люди будуть бачити Бога і знати його ім’я, то це означає, що Бог живий чоловік існував, існує і буде існувати в дійсності. Живий Бог був, є і буде. Бог живий чоловік є істинно. Бог вигаданий, якого не бачили, не існує і не буде існувати в дійсності. Христос вірив у Бога живого чоловіка.  Один Бог є творець усього живого, йому хвала і слава безсмертна. Він сам приходить на Землю у живому чоловікові, щоб зародити в людях любов, що є основне в житті. Бога пізнають за його ділами, за плодами творіння. Бог творить усе живе для життя людського. Творіння Бога в кожний день подібні й однакові, як пшеничне зерно подібне із зерном, яке зростило його. Спочатку Бог творить все для життя людського. У шостий день Бог творить чоловіка подібного до себе, і дає йому своє нове імя. Потім він перестає творити.   

   

2. Історія Іванова. Шість днів творіння Іванова

      Іванов Порфирій Корнійович (Несторенко), народився в Україні, Луганська область, Лутугинський район, село Оріхівка 20 лютого 1898 року. Люди дали йому прізвисько Паршек. Власне ім’я його є Ош, воно означає Білий в перекладі. Він є українець за походженням, його батько рідний Несторенко Корній Іванович був українець. Він народився, як усі люди, жив 35 років, як усі люди залежні. Свідомість прийшла йому від природи 25 квітня 1933 року. Іванов не вірив у вигаданого Бога, якого не бачили. Іванов вважав неправильною віру в Бога, якого не бачили, імя не знали. Він говорив, що Бога треба бачити, йому вірити, виконувати його заповіді. Іванов є протилежний релігії, котра вірить у вигаданого бога, якого не бачили.

   Історія Іванова з 1933 року подібна до історії творіння Бога, який творив все для життя людського шість днів. Він створив подібного собі чоловіка, дав ім’я, і перестав творити в шостий день. Іванов визнав, що сучасні люди створилися у природі в процесі еволюції, котра є біологічна і соціальна. (див. ЕР.1, 4). Історію Іванова можна представити як сім періодів або днів. Історія Іванова виражена через еволюційну послідовність. (див. ЕР.3). Іванов як Бог почав свою історію 25 квітня 1933 року. Він учив людей правильно користуватися природою, повітрям, водою, землею.  Перший період історії, або день понеділок, закінчився за 6 років від почату 1933 року, в 1939.  Другий день, вівторок, закінчився за 10 років, в 1943. Третій день, середа, закінчився за 16 років, в 1949.  Четвертий день, четвер, закінчився за 26 років, в 1959. Пятий день, пятниця, закінчився за 42 роки, в 1975. Шостий день закінчився за 68 років, в 2001. Сьомий день закінчиться за 110 років від 1933 року, в 2043.         

 

2-1. Перший день. 6

   Іванов як Бог створив слово. Іванов почав писати слово. Свідомість прийшла йому, що люди хворіють і вмирають через свою залежність від потреб: їжі, одягу, дому. Він створив біле світло, побачив його. Спочатку слово було в Іванова як Бога. Іванов народився, як усі люди, залежні в природі. 35 років до 1933 року він жив, як усі залежні люди. Він їв досита щодня, одягався до тепла в тілі, жив у домі з усіма вигодами. 25 квітня 1933 року Іванов став мати свідомість. Люди їдять щодня досита, одягаються до тепла в тілі, живуть у домі з усіма вигодами. Вони хворіють і вмирають через це. Люди є залежні в природі від потреб.  Іванов не визнав таке залежне життя істинним, він став шукати в природі засоби, щоб люди не хворіли і не вмирали. Він став загартовуватись, щоб бути незалежним. Він став ходити в одних шортах літом і зимою, він не їв їжу щодня. Іванов став писати про нового  незалежного чоловіка, про загартування. Все почалося із слова. Він створив біле світло, побачив його. (Дивись: 1982.04). Його вихід є в світлі. (Дивись: «Моя Перемога»). Його власне імя є «Білий». 

 

2-2. Другий день. 10

   Іванов навчив людей правильно ставитися один до одного, любити, прощати вину. Зробити з ворога любимого друга. Дві сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Люди не люблять холодне і погане в природі, захищаються від природи. А природа садить на тіло хворобу за нелюбов, і люди вмирають через це. Тому люди вважають природу своїм ворогом, воюють з нею. Іванов полюбив природу, став своїм тілом близько до природи, вона стала для нього другом, вона допомагала в усьому. Він зробив із природи любимого друга. Він учив людей, що треба зробити з ворога любимого друга. Під час війни в 1943 році він учив людей не вбивати один одного, а прощати вину, зробити з ворога любимого друга, не воювати між собою, не вбивати.  Але люди не розуміли його, не виконували його ідею. Він вийшов проти озброєного ворога без усякої зброї.     

 

2-3. Третій день. 16

   Іванов навчив людей користуватися повітрям у житті. Він ходив без одягу, в одних трусах літом і зимою, і вчив людей. Він ввів людям дух у життя. Він навчився сам і  навчив людей любити природу, як матір рідну. Повітря, вода, земля – це є улюблені друзі для людей, вони допомагають людям у всьому. Він навчив користуватися природою. Треба любити повітря, не захищати тіло одягом від холоду. Він показав, що треба ходити без сорочки в одних трусах, як робив він. Бути незалежним від холоду. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі: тепле, хороше, холодне, погане. Треба любити обидві сторони природи однаково: тепле, хороше, холодне, погане. Природа не карає такого чоловіка хворобою, смертю. Бог любить того, хто любить холод.   Іванов  ввів людям дух у життя через любов до природи. Він говорив, що повітря, вода і земля духом огороджені. До приходу Іванова в життя люди були технічні, жили за рахунок техніки. Іванов ввів людям дух. Він говорив, що зима є дух для нього, сніг є дух для нього, загартування є дух для нього. Він був близький до природи, тому мав назву Святий дух. Він показав, що стрес сприяє еволюції людей як виду. Він робив, щоб люди як вид в процесі еволюції вічно жили. Він не хотів, щоб люди як вид вмирали.

 

2-4. Четвертий день. 26

   Іванов навчив людей користуватися водою в житті. Він дав людям 5 заповідей для здоровя. Повітря, вода і земля огороджені духом. Він сам загартовувався і навчив інших. Треба загартовуватися кожному, щоб не застуджуватися і не хворіти. Треба обливати все тіло холодною водою щодня. Вода створює в тілі тепло внутрішнього характеру, завдяки йому люди не хворіють. Він приймав хворих, вводив дух, через свої руки струмом убивав біль, давав людям 5 заповідей, щоб виконувати в житті і не хворіти. Якщо чоловік виконує заповіді, то він запобігає будь-якому захворюванню, він стає незалежним від потреб їжі, одягу. дому.

   1. Треба обливатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері. 2. Здороватися з усіма людьми, знайомими і незнайомими. 3. Допомогти бідному, нужденному в житті, дати 50 копійок. Сказати собі, що даєш ці гроші, щоб не хворіти. 4. Терпіти без їжі щотижня 42 години з п’ятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою робити з висоти вдих і видих через гортань і просити: «Учителю, дай мені здоровя». 5. Не курити, не вживати алкоголь, не плювати на землю.   

   Іванов говорив, що люди є залежні в природі, їм треба щодня їжа, одяг, дім.  Залежність веде людей до втрати здоровя, смерті. Треба прагнути бути незалежним у природі. Незалежність веде до збереження здоровя,  вічного життя. Не лікуватися у лікаря, а пробуджуватись. Пробуджувати центральну нервову систему. Дивитись розумом на всі органи від голови до ніг. Пробуджуватись водою, снігом. Іванов шукав у воді засоби людям для вічного життя. Він міг бути під водою без дихання  майже три години. 

 

2-5. Пятий день. 42

   Іванов навчив людей користуватися землею. Треба ходити босою ногою по землі літом і зимою щодня, земля є спільна. Він дав людям землю для життя райське місце, освятив його. Мир буде між людьми через ходіння босим. Він зрозумів, що земля є спільна, не можна присвоювати її до свого імені. Він учив людей. Коли люди присвоюють землю, кажуть, що земля моя або наша, тоді завжди між людьми відбувається війна на смерть. Одні люди захоплюють чужу землю, інші люди її захищають зброєю. Війна існує через землю, а мир вводиться через любов до людей. Коли люди не будуть присвоювати землю, тоді не будуть воювати за землю, зброї не буде, мир буде завжди, люди не будуть умирати. Іванов знайшов місце на землі, він назвав його райським, освятив, запросив усіх людей жити навколо райського місця за ідеєю Бога. Коли Паршек був юний, його батько говорив, що в майбутньому бугор в селі буде для Паршека місце життя. Згодом, коли Іванов шукав на землі райське місце для своєї ідеї, він згадав слова рідного батька і вирішив зайняти бугор для райського місця для всіх людей. Нема кращого місця. Райське місце є спільне всіх народів, воно належить всім людям усього світу. Кожний чоловік, він чи вона, має право жити навколо райського місця за ідеєю Іванова. Люди зберуться на райському місці, зроблять людський рай, завоюють безсмертя. Учитель буде з ними, він буде вчити людей жити без потреб. Люди будуть учитися тут жити в природі без усяких потреб, їжі, одягу, дому. Тут люди будуть учитися правильно користуватися спільною природною землею, і потім вони перестануть умирати.     

 

2-6. Шостий день. 68

   Іванов як Бог створив подібного до себе чоловіка без потреб, дав імя Ош. Він навчив бути без потреб їжі, одягу, дому. Сам спочив, відійшов у вічність. Спочатку він пробував народити дитя в природі на райському місці бугрі, і виростити його в природі в людському рою без потреб їжі, одягу, житлового дому. Іванов мав таку ідею, він намагався її здійснити. Чоловік без потреб буде син Учителя, ми всі будемо вчитися у нього бути без потреб їжі, одягу, дому. В 1975 році 15 липня люди з Учителем пробували народити дитину на райському місці за його ідеєю без потреб, але влада завадила цьому. Також послідовники не підтримали Учителя Іванова, вони не вірили, що дитя буде жити без їжі, одягу і дому за рахунок повітря, води, землі. Люди не зібралися на бугрі, не зробили людський рай. Дитина народилася в лікарні, а не в природі. Учитель говорив, що це була проба, а іншого разу ми всі народимо дитину на бугрі без потреб. У 1979 році Іванов створив гімн, обявився Богом Духом святим. Початок Бога Духа святого є 25 квітня 1979 року. У травні 1979 року Учитель Іванов прийняв учня, як приймав усіх. Він дав учню свій зошит рукопис за 1978 рік і сказав: «Роби, розказуй усім про мене». У 1981 році учень написав Учителеві свій звіт, що він зробив у житті, і підписався своїм прізвищем. Учитель переписав цей звіт у свій зошит «Паршек».1981.02.26, і в кінці звіту написав нове прізвище Ош, як батько синові. Учитель благословив учня редагувати і видавати його праці в друкованому вигляді. Учитель благословив учня: «Пробуй приймати бажаючих людей, як я приймав, і люди нехай просять мене, як Учителя». У 1982 році Учитель благословив учня бути без потреб: «Пробуй терпіти без їжі шість діб в тиждень, потім терпіти два тижні без їжі, потім терпіти без їжі місяць. Пробуй ходити без сорочки. Ти є в мене збоку». У 1979 році Іванов написав усім, що всі люди визнають його Богом Землі у 1989 році. Іванов писав у працях, що після соціалістичного ладу новий лад прийде слідом. Іванов назвав його еволюцією. У вересні 1981 року Іванов написав усім, що еволюція прийде в люди в 1989 році. У 1983 році Іванов написав у праці: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 1983.02.49. Іванов ходив між людьми піввіку в одних шортах зимою і літом, приймав людей, допомагав людям повертати здоровя. 

   Влада комуністична перешкоджала Іванову діяти, не давала волі. Його саджали в тюрму за ідею, клали в психіатричну лікарню. Іванов був у тюрмі і психіатричній лікарні понад 10 років. Лікарі визнали його психічно ненормальним, вони дали йому першу групу інвалідності, вони відірвали його від труда. Лікарі намагались зробити Іванова здоровим, хоча такого здорового, як він, не було в світі. Він не ображався на людей за таке ставлення до нього, називав їх «бідні люди». Вони не знали, що робили. Лікарі намагалися вбити Іванова уколами, вони підірвали здоров’я Іванову своїми уколами. 10 квітня 1983 року Іванов відійшов у вічність. Послідовниця Валентина Сухаревська сказала, що вона закопала живого Учителя. Учителеві слава безсмертна.

   У 1989 році послідовник прийняв нове прізвище Ош, яке написав Учитель, визнав Учителя Іванова Богом Землі. Послідовник назвав Іванова Отцем Ош, він назвав себе сином Ош. Бо зазвичай люди отримують прізвище від батька, і прізвище батька і сина є одне. Послідовникові написали нове імя, його ніхто не знає, крім того, хто його отримує.  Імя Ош означає Білий у перекладі. На нашу думку, Бог Білий був у житті колись, він створив світ, котрий має назву «білий світ» в його честь. Бог Білий прийшов тепер знову. Пророцтво Іванова, що його визнають Богом Землі в 1989 році, здійснилось. Послідовник не присвоює ім’я Ош до свого тіла, ім’я Ош є спільне всіх людей, хто вірить в Іванова. Ім’я Ош є святе, велике, воно обєднує людей, все звершиться через нього. Іванов писав у праці, що всім треба обрати одне імя і на ньому одному базуватись. На нашу думку, люди можуть обрати одне імя Ош і на ньому базуватись. Учень Ош відредагував зошити, підготував для друкування, видав праці Іванова в електронному форматі. Вони безплатно розповсюджуються в мережі Інтернет всім людям всього світу всіх національностей у вигляді електронної книги. Вони належать всім людям усього світу, кожному, праці Іванова є спільне надбання людства. Кожен може безплатно копіювати, перекладати на свою рідну мову, вільно розповсюджувати. Праці Іванова можна перекладати на англійську та інші мови всіх національностей. До 2000 року послідовник Ош виконав все, що Учитель Іванов благословив його. Він пробував терпіти без їжі шість діб, два тижні, місяць. Він ходив без сорочки босим навколо райського місця майже 20 років, він жив навколо райського місця, був на бугрі щодня. Він приймав усіх бажаючих, як робив Учитель. Він давав на прийомі усно пять порад Іванова, також радив прийняти імя Бога Ош, пробувати жити навколо райського місця, кожен день бути на бугрі. Послідовник Ош  розказав про Учителя всім людям усього світу через мережу Інтернет. Послідовник Ош учить людей еволюційного вчення, його назвали учителем. Іванов пророкував про прихід чоловіка без потреб. Він говорив: «Все приготовлено до 2000 року». Хто дочекається 2000 року, той побачить його і почує його слово. Пророцтво  Іванова здійснилось. На нашу думку, Батько Ош народив сина Ош, щоб його визнали всі люди через сина. Батько свідчить про сина, а син свідчить про батька. Два свідки свідчать про одне. Якщо два свідки свідчать про одне, то за законом їхнє свідчення істинне.

   Історія Ош (Іванова) за шість днів доводить, що він є Учитель народу, Бог Землі за ділом, за плодами творіння.

 

2-7. Сьомий день. 110

    Вчення Іванова складається з двох частин: вчення Христа і науки загартування на  основі діалектики. (див. ЕР.18). Дві частини вчення є два джерела вчення Іванова. Іванов написав у «Моїй перемозі»: «Джерело моє є загартування-тренування». Еволюційний рух формується. Послідовники виконують еволюційні ідеї Учителя Іванова. Ідеї Іванова поступово здійснюються в житті людства. За наукою Іванова,  новий лад прийде після соціалістичного ладу слідом. Іванов назвав його еволюцією. (див. ЕР.1). Він пророкував, що комуністична система розвалиться. Іванов пророкував, що еволюція прийде до людей у 1989 році. Значить, у цей час буде скасований комуністичний лад в якій-небудь країні. Це здійснилось в Україні в 1990 – 1991 році, коли Радянський союз розвалився на незалежні держави. Зараз комуністичний лад заборонено в Україні через реформи. Умови для впровадження еволюційного ладу створилися в Україні. Еволюційний лад треба впроваджувати шляхом реформ, без усякого насилля, щоб нікому не заважати. Всі люди повинні усвідомити, що після комуністичного ладу повинен бути еволюційний лад.

   Люди в усьому світі усвідомлюють ідею Іванова, що місце на землі не можна присвоювати до свого імені, воно є спільне. Еволюційна ідея: не треба примушувати, запирати в кордонах людей, їм треба дати волю. Зараз кордони між державами скасовуються, люди вільно переїжджають з однієї країни в іншу, відбувається вільно трудова міграція між країнами. Всі люди усвідомлюють еволюційну пропозицію Іванова. Люди повинні творити суспільне життя для всіх однакове через любов один до одного. В сьомому дні всі люди повинні прийняти однакову для всіх зарплату і звільнити всіх увязнених за ідеєю Іванова. Христос говорив про ці ідеї притчами, Іванов їх підтримує. Еволюційний рух як синтез вчення Христа і науки загартування буде переважати в житті людства.

 

3. Іванов зробив те, що говорив Христос

    Вчення Іванова є синтез двох частин: вчення Христа і науки загартування на основі діалектики. Історія Іванова тісно зв’язана з історією Христа. Іванов написав у зошиті 1983.02.49: «Я не жалів своє здоров’я віддати іншим. Я зробив те, що колись говорив нам Христос». Іванов зробив такий підсумок за 50 років життя. Ми приходимо до висновку, що ми можемо пізнати Іванова тільки через вчення Христа. Аналіз історії показує нам, що Іванов взяв вчення у Христа, він доповнив його своїм досвідом, він виконав усі заповіді Христа, навчив того людей,  він продовжив його діло. Іванов є продовжувач справи Христа. Христос є дорога, істина, життя, джерело для Іванова.            

 

3-1. Христос і Іванов творили за діалектичним законом

      Христос робив за діалектичним законом, який ми тепер називаємо закон єдності і боротьби двох протилежностей. Христос заповів приймати холодне, погане, щоб мати хороше і тепле. Він вводив незалежність від потреб їжі, одягу, дому. Він говорив: «Тож не турбуйтесь і не кажіть: що нам їсти? Чи що пити? Або: у що одягнутись?» Мф 6:33. Мф 5:3 – 12.  Іванов виконував це піввіку. Він не одягався, ходив літом і зимою в одних шортах, без сорочки і взуття. Не вживав їжу щодня, як усі. Він говорив: «Я не жалію його як тіло, і не хочу годувати його, також одягати. Хочу, щоб воно жило, як природа, без усякої потреби, без усякого чужого». Паршек. 1979.06, с.12. Влада гнала Іванова за ідею, вона не давала йому волі.

     

3-2. Закон любити всіх людей

      Христос хотів виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. Весь Закон і пророки утверджується на цих двох заповідях». Мф 22:37. «Чого бажаєте, щоб вам робили люди, те робіть їм. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Закон Божий у Христа був свій, він був не такий, як Закон від Мойсея. Христос не виконував закон від Мойсея, який учив євреїв ненавидіти ворогів, убивати їх, «мало-помалу» завоювати світове панування. Див: Второзаконня, гл. 7, 11, 20. Христос говорив, любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не убивайте. Закони Божі у Іванова є такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга.

      Христос і Іванов любить усіх людей усього світу, вони шукають їм вічне життя, безсмертя, вони вводять любов між людьми. Христос і Іванов хочуть, щоб усе суспільство жило за Божими законами через любов між людьми. Це еволюція. Соціальна рівність, справедливість повинна бути в суспільстві. Зарплата повинна бути всім однакова, дітям і дорослим. Це буде любов між людьми. Христос заповідав погодитись всім на одну зарплату один динар в день. Іванов заповідав всім людям погодитись і взяти однакову зарплату 33 карбованці в місяць. Якщо буде треба, то прибавимо всім однаково. Людям треба прощати за провини і не карати. Учитель говорив, що велика помилка людства є, коли карають людей за провини, а не прощають їм. Не треба каральні органи: юстиція, суддя, міліція, армія, тюрма. Не треба вбивати людей. Іванов хоче, щоб тюрма і лікарня не була в житті. Людей не треба саджати в тюрму, людям треба дати волю. Люди будуть жити по-еволюційному. Чоловік є мудрець, він сам знає, що робити в житті, адміністратор не треба йому.

      Іванов пише, яке суспільство повинно бути: «Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Не треба ніякої в житті політики, такий ріст економіки не треба. Рівна, одна для всіх зарплата треба нам. Ми всі до одного чоловіка повинні із цим утриманням погодитись і взяти свою належну спільного блага зарплату дітям і дорослим 33 карбованці в місяць. Ми повинні всі наявні засоби в житті ліквідувати. Люди повинні простити борги наявні людям. Злоби на кожного чоловіка і ненависті не мати. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю, за що ніхто і нічим не буде винуватий. Люди будуть жити в природі за вченням Учителя. Якщо зарплата буде всім мала, всім прибавимо». Паршек. 1978.07-57. Якщо ми, всі люди, цього не зробимо, то в суспільстві такий безлад залишиться. Ми будемо бідними і нещасними, нам не допоможе Бог і природа, а буде карати всякими хворобами, стихійними лихами тощо.

 

3-3. Система заповідей Іванова

      Христос дав заповіді, а Іванов зібрав їх у систему, виконав, навчив того людей. Іванов приймав бідних, хворих, хто просив. Він клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити вдома. Вони всі взяті у Христа. 

     Христос обливав холодною водою ноги до колін учням, він учив, щоб і вони обливали ноги один одному. Христос говорив: «Отже, якщо я, Господь і Учитель, умив вам ноги, то і ви повинні вмивати ноги один одному. Бо я дав вам приклад, щоб ви робили так само, як я зробив вам». Ін 13:5. Паршек ввів це у систему, він сам обливався холодною водою і навчив людей. Він на прийомі учням обливав ноги холодною водою, згодом обливав все тіло з голови до ніг. Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка вам нагорода? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Паршек виконав це, він вітався, здоровався з усіма, він заповідав здороватися з усіма людьми, котрих зустрічають.  

   Христос заповідав поститись щотижня. Дні посту визначені через такі слова: «Чи сумують весільні друзі, поки жених є з ними. Але настануть дні, коли відберуть у них жениха, і тоді будуть поститись». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христос пішов від учнів у п’ятницю, його розпяли, тіло поховали. Він вийшов із гробу в неділю, він прийшов до учнів, їв разом із ними рибу і мед. Лука 24:43. Отже, Христос не був з учнями з вечора п’ятниці  до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Іванов виконав це, він ввів у систему. Він сам терпів без їжі й заповідав учням терпіти без їжі щотижня 42 години з п’ятниці до неділі.

      Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати на хліб на день. Він говорив, щоб голодного нагодувати, роздягненого зодягнути. Мф 25:35. Христос сказав: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим». Мф 19:21. Паршек це виконав, він ввів у систему. Він заповідав знайти бідного, нужденного, дати йому 50 копійок. Сказати про себе, що ти даєш за те, щоб не хворіти. Так робити завжди.       

      Христос заповідав просити в ім’я Його: «Якщо ви будете перебувати в мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Іванов виконав це, ввів у систему. Він говорив: «Проси мене – будеш здоровий». Просити так: «Учителю, дай мені здоров’я». Коли всі люди будуть просити в Учителя мир, тоді буде мир на землі. Коли всі ув’язнені попросять вони будуть звільнені. 

      Учитель писав про прийом у 1983.03.34:  «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім ми облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері. Здороватись з людьми, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а вони як хочуть. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок.  Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. Не вживай їжу 42 години від п’ятниці до неділі, о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Це все є твоє здоров’я. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь».

 

3-4. Іванов є Бог Дух Святий

      Природа освітила Іванова Духом святим за любов до неї. Він отримав Дух святий через прийняття холодного і поганого в природі. Іванов виконав заповідь Христа про прихід Духа Святого до людей, бо Іванов став Духом Святим через загартування. Він писав: «Це загартування-тренування є Дух святий. Я зустрівся з ним у природі, я проходив для цього всього не так 50 років». Паршек. 8211:122. «Сніг є святий Дух для Паршека. Це одна еволюція. Якщо ви не хочете вірити як такому Паршекові, то вірте природі... Ми перестанемо вмирати із загартуванням-тренуванням». 8204-181. «Зима це є Дух святий для мене, повна в тілі еволюція». 8204-28. У 1979 році Паршек назвався Богом Духом Святим, записав у зошит. Він створив гімн, вся його ідея є в ньому. Гімн є все. Учитель повторював його щохвилини, учив людей.

      Люди Господу вірили як Богу,

      А він сам до нас на землю прийшов.

      Смерть як таку вижене,

      А життя у славу введе. 

Де люди візьмуться? на цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце,

Чоловікові слава безсмертна.  

     Іванов виконав слова Христа, що він піде від людей і пришле другого Утішителя, Духа істини, Духа Святого. Христос говорив: «Утішитель же, Дух Святий, якого Отець пошле в ім’я моє, навчить вас усього, і нагадає вам усе, що я говорив вам». Ін 14:26. «Він буде свідчити про мене, і також ви». Ін 15:26. «І коли він прийде, викриє світ за гріх, і за правду, і за суд. Він викриє за гріх, тому що не вірують в мене. Він викриє за правду, тому що я йду до Отця мого, і вже не побачите мене. Він викриє за суд, бо князь світу цього буде осуджений. Коли ж він, Дух істини, прийде, то наставить на всяку істину. Бо він буде говорити не від себе, а буде говорити те, що почує. І він звістить вам майбутнє. Він прославить мене, бо візьме від мого і звістить вам». Ін 16:7. Іванов говорив те, що чув від природи. Іванов виконав точно всі слова Христа, за що він є визнаний Бог Дух Святий. Іванов прославив Христа, бо він взяв від його вчення і звістив усім людям. Шануйте Бога Духа Святого в особі Іванова, не проклинайте.

 

3-5. Кінець віку

      Христос говорив, що коли його слова виконаються, тоді прийде кінець віку і початок нового віку. Іванов виконав його слова. Христос говорив, що в ті дні треба йти в гори без потреб: «Тоді, хто буде в юдеї, нехай біжить у гори. І хто на покрівлі, той нехай не сходить взяти що-небудь з дому свого. І хто в полі, той нехай не вертається взяти одяг свій». Мф 24:16. Іванов виконав ці слова, він знайшов таку гору. Це є  наш райський бугор, де люди будуть без потреб їжі, одягу, дому. Паршек запросив усіх іти на бугор і бути без потреб, людський рай буде там. Христос говорив про ті дні: «Сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні захитаються, і тоді з’явиться знамення сина людського на небі; і заплачуть всі племена земні і побачать сина людського, який гряде на хмарах небесних із силою і славою великою». Мф 24:29. Іванов виконав ці слова. Знамення Іванова з’явилось на небі з силою і славою великою, учні свідчили про це. Іванов свідчення учнів записав у свій зошит: «Я, говорить наш Сашка ростовець. Він бачив мене на сяючому сонечку, як було видно ясно, він розповідає всім близьким, які сиділи. А Микола теж, він їхав у метро і почав наче чогось ридати, він говорить мені. Здається, я перебуваю в бездонній атмосфері, це було одне небо голубе, а зірки ясні себе так показували, вони стали зсуватись. І ось ваш Учитель, образ на арені показався. Це є, і була одна істина, вона всім ясна». Паршек. 1977.01:130. Після цього видіння на небі багато людей увірували в Іванова як Бога. Люди бачили Іванова одночасно в різних місцях: на землі, в небі, у воді, на сонці, на хмарах небесних. Вони бачили Іванова в Москві, у Києві, в озері Байкал, у селі.

 

3-6. Нове ім’я Христа і Його Бога

      Христос говорив через посланого апостола, що буде далі. «Переможцеві дам білий камінь, і нове ім’я написане на каменю, якого ніхто не знає, крім того, хто його одержує». Одкр 2:17. «Переможця зроблю стовпом у храмі Бога мого, і він уже не вийде геть, і напишу на ньому ім’я Бога мого, й ім’я місця Бога мого, нового Єрусалима, що сходить з неба від Бога, й ім’я моє нове». Одкр 3:12. Іванов є визнаний Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Значить, Іванов є Переможець, про котрого говорив Христос в Одкровенні 3:12. Нове ім’я було дано Іванову. Іванов написав це нове ім’я в своєму зошиті як нове прізвище Ош своєму учневі, коли учень звітував перед Учителем як Богом. (Зошит: Паршек. 1981.02.26, с.127). Учень прийняв від Учителя нове прізвище Ош, як від духовного Отця, назвав Учителя Отцем Ош, а себе назвав сином Ош. Бо люди отримують прізвище  від батька, і прізвище батька і сина є завжди одне. Учитель говорив: «Це даремно не дається». Учитель дав ім’я Ош не одному учню, а він дав його всім людям, щоб вони обрали його як спільне. Іванов писав у своїй історії про еволюцію, щоб люди обрали спільне ім’я і на ньому одному базувалися в житті. Він не назвав його, а написав. На нашу думку, Учитель пропонує всім людям через учня обрати спільне ім’я Ош, і базуватися на ньому одному в житті. Слово Ош означає в перекладі Білий. Пропонуємо всім обрати ім’я Ош як спільне і на ньому одному базуватися в житті. Боже ім’я Ош є велике, святе, все звершиться через нього. Ош є все. Ім’я Христа в друге пришестя буде Ош. Ім’я Бога дає силу, захищає, об’єднує. Бог через своє нове ім’я буде збирати своїх людей на райському місці. Ідея Іванова: установлюй своє, а іншим не заважай. Учитель установлює своє, при цьому він не заважає будь-яким віруючим вірити в свого Бога, не примушує. Бог дає свободу вибору. Іванов, написавши людям своє нове ім’я Ош, став у людей Богом Батьком. Бо зазвичай  батько дає прізвище людям. Ми є діти, сини Бога.            

             

3-7. Народження чоловіка без потреб

      Христос говорив, що ван не залишить нас сиротами, він прийде знову, його побачать, він буде збирати своїх на своє місце на землі. Це буде друге пришестя. Іванов це виконує. Найдорожча ідея Іванова – народити на райському бугрі чоловіка без потреб. Райський бугор є людям для цього. Природні люди прийдуть на нього, і вони будуть без потреб їжі, одягу, дому. Вони зроблять там людський рай на землі, який не зникає. Мати народить дитину там, і вона дасть його людям на бугрі, щоб вони  виховували його на бугрі без потреб. Вони будуть держати його на руках, поки він стане на ноги. Він буде рости силами природи – повітря, води, землі, людей. Він буде жити без потреб, він не буде вмирати. Він буде учити нас жити без потреб, ми будемо вчитися в нього. Це буде наш Учитель, Бог. Учитель написав про нього: «Його ідея Христа буде в людях жити, він сам буде на цьому бугрі, на цьому місці його». 1978.04. Люди завоюють безсмертя тут. Якщо його ідея буде Христа, то він буде за духом Христос. Це буде другий прихід Христа. Бугор – це місце Христа. Він буде збирати своїх на своє місце. Він буде за духом Учителя Син, Великий Дух, він поламає все на світі, що заважає в житті. Його нове ім’я буде таке, як Отця Ош. Це Син Ош. Здорові люди можуть народити його. Вони запахнуть ароматом, вони будуть легкими, їх повітря прийме. Учитель хоче, щоб усі люди були учасниками цього народження, щоб всі знали про це народження. Кожен мусить щось зробити для цього, щоб потім міг сказати, що і він щось зробив для його приходу.        

      Іванов написав у зошиті: «Бог Дух Святий, який терпить все в житті, відійде. Його не буде в житті. Сам Великий Дух проявиться і оточить у житті, він поламає все на світі». 1977.12. Це живий чоловік, він народиться без потреб на бугрі. Він буде духовний Син Учителя. Це Бог Син Ош.

 

3-8. Ім’я Отця Христа

      Христос виконував волю свого Отця і вчив того людей: любіть ворогів ваших, благословляйте, прощайте їм провини, не карайте, не вбивайте. Христос не виконував волю Бога юдеїв, фарисеїв, якого не бачили. Це доводить, що за ділом Бог Отець Христа і Бог юдеїв, фарисеїв – це два різних Бога з різними іменами. Яке ім’я Отця Христа? Христос говорив, що він є від вишніх. Це все дає підстави стверджувати, що ім’я Бога Отця Христа є Сварог. Це є Бог Отець слов’яно-орійської віри, Сварог, Дажбог. (Див: Велесова книга).  Отець і син є одне, вони є живі люди, котрих бачили.

   

3-9. Христос є Бог Син і Бог Отець

      Христос говорив, що Бог є в людях. Ми є боги. Він не вірив у Бога, якого не бачили, а держали в думці. Іванов говорив так само, що Бог є в людях заслужених. Він не вірив у Бога, котрого не бачили, а держали в думці. Він називав таку віру неправильною. Він сам робився Богом, і хотів, щоб люди робилися Богами. Люди розіпяли Христа за те, що він робився Богом. Люди переслідували теж Іванова за це, гнали з життя. Христос називав себе сином людським і Сином Божим. Батько і син є одне, бо вони люди. Христос говорив, що хто бачив Сина, той бачив Отця. Христос говорив, що він іде до Отця, котрий більший від Сина. Як це розуміти? Еволюція в людях така. Батько народжує сина, син виростає, стає батьком, народжує нового сина і так далі без кінця. Боги народжуються так само. Бог Син виростає, стає для людей духовним Отцем, Учителем. Люди навчаються у нього, вони стають духовними синами. Так Іванов виконав заповіді Христа, став духовним сином Христа, а Христос став духовним Отцем для Іванова. Отже, Христос прийшов до Отця, як колись говорив, тобто сам став Отцем. Через Іванова здійснились слова Христа, що Христос іде до Бога Отця, він є більший за Сина. Слова Христа виконались, що ніхто не приходить до Отця, як тільки через Христа.

 

3-10. Бог Род

      Еволюційний процес народження Богів є такий. Сварог народив Христа, Христос народив Іванова, Іванов народжує чоловіка без потреби. Цьому процесу нема кінця. Цей еволюційний процес в цілому можна назвати Богом. Він є Бог над Богами, один-єдиний, вічний, живий, невмираючий, творець усього живого. Він є при родах. Наші предки слов’яно-орійської віри називали його Бог Род. «Всі слов’яни завжди вважали Рода Творцем Всесвіту, Богом над Богами». Лозко Г. Коло Свароже. 2005.    

   

3-11. Іванов є стовп у храмі Бога, на котрому тримається храм

      Христос сказав: «Переможця зроблю стовпом у храмі Бога Мого, і він уже не вийде геть». Одкр 3:12. Переможець є Іванов, бо він є Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Стовп у храмі Бога символізує вчення, на котрому тримається храм Бога. Христос зробить, що храм Бога буде триматись на вченні Іванова. Це є воля Христа, вона має бути виконана. Іванов виконав це. Він сказав учням у 1979 році: «Не треба читати  Біблію, вона виконана, читайте зошити Учителя, в них є все». Храм Бога – це храм Іванова, це еволюційний рух.

   Заповіт Іванова. Іванов є  Спаситель всіх людей усього світу всіх національностей. Іванов написав заповіт: «Слова мої, діло моє –  це все є наших людей, вони заселили цю нашу таку землю». 7712-361. «Це все моє належить народові». 1973.11-127. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 7911-19. «Ми це діло не кинемо ніколи. Це не одним нам руським таким людям, а всього світу всім людям». 8204-81. Ці слова Учителя Іванова є заповіт. Слова Учителя – це зошити, книги видані. Згідно із заповітом, слова Учителя, зошити, книги належать усім людям усього світу, вони є спільною власністю всіх людей світу, спільне надбання народу. Зошити, книги Іванова не є приватною власністю будь-кого, не можуть використовуватись з корисною метою для отримання наживи. Зошити, книги, слова Учителя не продаються, не купляються. Зошити, книги Учителя видаються за пожертвами, розповсюджуються безплатно. Слова Іванова – це подарунок молоді, всім людям світу всіх національностей. Книги Учителя треба всім людям всього світу читати на рідній національній мові. Учитель благословив учня редагувати, видавати зошити. Потім книги Іванова треба перекладати на всі національні мови, щоб люди всі читали книги Учителя на рідній національній мові, розуміли, виконували. Кожен чоловік будь-якої національності має право перекладати зошити Іванова редаговані на свою рідну національну мову і розповсюджувати.

 

3-12. Іванов отримав назву Великий через Христа

      Христос говорив: «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, той назветься найменшим у Царстві небесному, а хто виконає і навчить, той назветься великим у Царстві небесному». Мф 5:19.  Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому Іванов може мати назву Великий у Царстві Божому. Христос говорив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24. Іванов слухав слова Христа і виконував їх, тому він уподібнився мужеві мудрому, Великому. Ми називаємо Іванова Великим, мудрим, бо Він виконав усі заповіді Христа і навчив людей.  

      Що нам усім робити, щоб ми могли вижити? Тепер нам, усім людям, треба визнати Іванова як Бога, слухатись Іванова, у Нього вчитись, виконувати Його заповіді, бо він Великий і мудрий. Він такий один. Бог Іванов (Ош) більший і мудріший, ніж будь-які учені-теоретики, політики, священики. Читайте тільки книги Іванова це наш підручник життя. Нема в світі книг мудріших, кращих, цікавіших, ніж святі книги Учителя Іванова. Слова Учителя – це одна втіха для душі, в них одна любов.

      Христос і Іванов були готові на самопожертву ради блага всіх. Це найбільша любов. Вони робили своє діло і не боялися навіть своєї смерті. Христос робився Богом. Він знав, що люди можуть вбити його за це. Юдеї, фарисеї розп’яли його за це. Іванов продовжив його діло. Він робився Богом сам і навчав людей. Піввіку він ходив без одягу, голий і босий, в одних шортах літом і зимою. Люди вважали помилково його психічно ненормальним. Комуністи саджали його в тюрму, і клали в психіатричну лікарню, де близько десяти років мучили, давали уколи, щоб убити. Через це все його права нога була, як колода. У 1975 році лікарі психіатричної лікарні виписали Іванова, щоб умирав дома, а не в лікарні. Влада і лікарі укоротили Іванову вік життя. Він віддав людям все своє здоров’я. 10 квітня 1983 року Іванов відійшов у вічність. Учителеві слава безсмертна. Діло Христа і Іванова продовжується і буде продовжуватись вічно, їм слава безсмертна. Вони жили однаково і відійшли у вічність однаково. Христос пожертвував життям ради блага всіх. Іванов також пожертвував життям ради блага всіх. Пожертвувавши життям, вони прийняли найгірше в житті, за це потім люди законно отримали найбільше благо вічного життя.

 

4. Істинна віра і істинна церква

   Еволюційний рух має мету, щоб кожен віруючий в Христа отримав спасіння, як заповідав Христос. Для цього кожен віруючий повинен виконувати заповіді Христа, а істинна церква повинна сприяти цьому. Зараз церква претендує на те, щоб бути духовною основою суспільства. Щоб церква була духовною основою суспільства, вона повинна бути істинною, вона повинна мати істинну віру. Церква повинна виконувати найменші заповіді Христа і навчати людей. Церква повинна визнати еволюційний рух і його ініціатора Порфирія Іванова, котрий виконав найменші заповіді Христа і навчив людей. Істинна церква повинна мати істинну віру. Церква повинна визнавати Іванова так, як визнають його послідовники Іванова. Церква повинна визнавати всезагальні діалектичні закони природи, за котрими творив Христос.

 

5. Діалектика, три закони.

 Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі. Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, розвиток є її результатом. Суперечності виникають між ними, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб хороше, тепле мати в житті. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя. Суперечність є між ними, бо люди не отримують життя. Люди переходять до двох нових протилежних сторін, щоб жити. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод. Вони відчувають холод і погане в процесі купання в холодній воді і терпіння без їжі. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання і після терпіння без їжі. Люди хотіли життя і отримали життя. Суперечність закінчилась. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і характерні риси початкового ступеня відтворює на вищій основі. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвиток об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій елементи і властивості його попереднього якісного стану  зберігаються, тобто спадковість фіксує. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства. Це здійснюється тепер. Іванов створив вчення, котре є синтез вчення Христа і науки загартування.   

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і утворюють корінні зміни. (Вікіпедія. Діалектика).