Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 18. 2018-07-21

 

Чотири частини вчення Іванова

 

Зміст

1. Чотири складові частини.

2. Наука загартування

2-1. Любити природу

2-2. Холодне, тепле, погане,  хороше,

2-3. Система здоров’я.

2-4. Чуже і своє.

2-5. Чоловік без потреб.

2-6. Залежність і незалежність.

3. Діалектика. Три закони.

4. Еволюція.

5. Вчення Христа.

5-1. Христос і Іванов творили за діалектичним законом.

5-2. Закон любити всіх людей.

5-3. Іванов є Бог Дух Святий.

5-4. Кінець віку.

5-5. Нове ім’я Христа і Його Бога.

5-6. Народження чоловіка без потреби.

5-7. Ім’я Отця Христа.

5-8. Христос є Бог Син і Бог Отець.

5-9. Бог Род.

5-10. Іванов є стовп у храмі Бога, на якому тримається храм.

5-11. Іванов отримав назву Великий.

 

1.Чотири складові частини вчення

   Вчення Іванова складається з чотирьох частин: наука загартування, діалектика, еволюція людини, вчення Христа. Загартування є джерело Іванова. Він написав у «Моїй перемозі»: «Джерело моє є загартування-тренування». Вчення Іванова є синтез всіх частин. Історія Іванова тісно зв’язана з історією Христа. Іванов написав у зошиті 1983.02.49: «Я не жалів своє здоров’я віддати іншим. Я зробив те, що колись говорив нам Христос». Іванов зробив такий підсумок за 50 років життя. Ми приходимо до висновку, що ми можемо пізнати Іванова тільки через вчення Христа. Аналіз історії показує нам, що Іванов взяв вчення у Христа, він доповнив його своїм досвідом, він виконав усі заповіді Христа, навчив того людей, продовжив його діло. Іванов є продовжувач діла Христа. Христос є дорога, істина, життя, джерело для Іванова.            

 

2. Наука загартування

2-1. Любити природу

   Іванов любить природу, як матір рідну. Повітря, вода, земля – три друга кожного чоловіка, наймиліші, вірні, невмираючі. Вони завжди в усьому допомагали Учителеві. Іванов учить: любити природу як матір рідну, цінувати, берегти, як око. Природа народжує людей для життя в природі. Іванов дав людям приклад, як треба любити природу.     

 

2-2. Холодне, тепле, погане, хороше

   Люди повинні любити дві сторони природи: тепле, хороше, холодне, погане. Люди зробили помилку в житті, коли вони відійшли від природи, не стали любити дві сторони природи. Іванов говорить, Люди не люблять погане і холодне в природі. Природа дає людям за такий учинок холодне і погане. Люди хворіють і вмирають через свій вчинок до природи. Люди вмирають в природі, які не люблять холодне і погане в природі. Учитель учить любити однаково холодне, погане, хороше, тепле.

   Ми побудували діалектичну теорію із практики Іванова, яка є загартування.   Ідея Іванова говорить, що треба обливатися холодною водою двічі на день щодня, тобто приймати якість холод багато разів. Ми приймаємо холод багато разів. Кількість переходить в нову якість тепло, яка є заперечення початкової якості. Отже, ми отримали в своєму тілі тепло через холод. Особливо добре мити ноги від стопи до колін часто. В ногах виробляється тепло, ноги горять, і здоровя появляється в усьому тілі. Іванов радить не їсти в суботу щонеділі. Голод вважається у людей поганою якість. Ми не вживаємо їжу багато разів. Кількість переходить в нову якість хороше здоровя, яке є запереченням початкової якості погане. Отже, ми отримуємо в тілі хороше через погане.              

 

2-3. Система здоров’я

 Система заповідей Іванова

      Христос дав заповіді, а Іванов зібрав їх у систему, виконав, навчив того людей. Паршек приймав бідних, хворих, хто просив. Він клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити вдома. Вони всі взяті у Христа. 

     Христос обливав холодною водою ноги до колін учням , він учив, щоб і вони обливали ноги один одному. Христос говорив: «Отже, якщо я, Господь і Учитель, умив вам ноги, то і ви повинні вмивати ноги один одному. Бо я дав вам приклад, щоб ви робили так само, як я зробив вам». Ін 13:5. Паршек ввів це у систему, він сам обливався холодною водою і навчив людей. Він на прийомі учням обливав ноги холодною водою, згодом обливав все тіло з голови до ніг. Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка вам нагорода? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Паршек виконав це, він вітався, здоровався з усіма, він заповідав здороватися з усіма людьми, котрих зустрічають.  

   Христос заповідав поститись щотижня. Дні посту визначені через такі слова: «Чи сумують весільні друзі, поки жених є з ними. Але настануть дні, коли відберуть у них жениха, і тоді будуть поститись». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христос пішов від учнів у п’ятницю, його розіпнули, тіло поховали. Він вийшов із гробу в неділю, він прийшов до учнів, їв разом із ними рибу і мед. Лука 24:43. Отже, Христос не був з учнями з вечора п’ятниці  до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Іванов виконав це, він ввів у систему. Він сам терпів без їжі й заповідав учням терпіти без їжі щотижня 42 години з п’ятниці до неділі.

      Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати на хліб на день. Він говорив, щоб голодного нагодувати, роздягненого зодягнути, подорожнього прийняти. Мф 25:35. Христос сказав: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною». Мф 19:21. Паршек це виконав, він ввів у систему. Він заповідав знайти бідного, нужденного, дати йому 50 копійок. Сказати про себе, що ти даєш за те, щоб не хворіти. Так робити завжди.       

      Христос заповідав просити в ім’я Його: «Якщо ви будете перебувати в мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Іванов виконав це, ввів у систему. Він говорив: «Проси мене – будеш здоровий». Просити так: «Учителю, дай мені здоров’я». Люди просять і отримують реально, це живий факт. Чим більше люди звертають увагу на Учителя як Бога, просять його, прославляють, тим більше Учитель впливає на людей, дає все для життя, що просять. Коли всі люди будуть просити в Учителя мир, тоді буде мир на землі. Коли всі ув’язнені попросять звільнити з тюрми, вони будуть звільнені, а тюрми не буде. Так само не буде лікарні, вони опустіють. 

      Учитель писав про прийом у 1983.03.34:  «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім ми облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері. Здороватись з людьми, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а вони як хочуть. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок.  Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. Не вживай їжу 42 години від п’ятниці до неділі, о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Це все є твоє здоров’я. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Якщо ти не будеш це робити, то нічого реального не вийде у тебе».

   Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Ми із загартуванням перестанемо вмирати. Загартування прийшло в життя замінити медицину. Чоловік не хворіє, не простуджується. Загартування треба для здорових. Коли виконують систему, то запобігають всякому захворюванню, всякому лиху, всякій біді. Загартування за системою Учителя – це найкраща, найлегша профілактика всяких захворювань, безплатна. Діагноз не потрібен при цьому. Учитель гарантує оздоровлення. Ця система дає вам гарантоване здоров’я. Гарантія дається від Бога. Якщо люди роблять це, існуючі хвороби поступово щезають, а нові, що йдуть по природі, безсилі напасти. Свідоме терпіння є легке лікування. Ви робіть, поки ви здорові. Система є природне щеплення від усяких вірусних захворювань. Система допомагає від раку, серцевих захворювань. (див. Еволюційний рух. 2).

       У 1982 р. Іванов написав заповіді молоді й усім людям, в яких нема можливості прийти на прийом, щоб зміцнювали здоров’я. Вони мають назву «Дитинка». Це подарунок усім людям: «1. Купайся в холодній воді два рази в день, щоб тобі було добре. Купайся в чому можеш: озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням стань босими ногами на землю, а зимою на сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми поважного віку. Якщо хочеш мати в себе здоров’я, здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу мира. 4. Щотижня старайся терпіти без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги  і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи хоча б протягом доби. О 12 годині у неділю вийди на природу босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твого діла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Не вживай алкоголь і не кури. Люби природу, яка оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від думки про хворобу, недомагання, смерть. Це є твоя перемога. Думку не відділяй від діла. Якщо прочитав, добре, а  найголовніше, виконуй. Розказуй і передай досвід цього діла, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Треба просити Учителя, як Бога: «Учителю, дай мені здоров’я».

 

2-4. Чуже і своє

   Чуже – це технічне, штучне, хімія в тілі. Своє – це живе тіло чоловіка. Люди живуть за рахунок природи, природа карає за це хворобами, смертю. Жити треба за рахунок свого, свого тіла, тобто треба терпіти без потреб їжі, одягу, дому. Справжня любов до природи є, коли люди не поїдають чужу природу, а свідомо терплять без потреб.

 

2-5. Чоловік без потреб

   Найдорожча ідея Іванова всім людям: терпіти без усяких потреб (їжі, одягу, дому) у своєму житті. Наше райське місце бугор є для цього, де є всі умови і можливості бути без потреб. Іванов  знайшов його, благословив людей жити навколо нього. Цей бугор є на околиці рідного села, де Іванов народився. Цей бугор треба всім для народження чоловіка без потреб. Іванов готує людей  поступово бути без потреб. Він учить свідомо терпіти без їжі 42, потім 66, потім 108 годин в тиждень, потім шість діб, два тижні, місяць бути без їжі. Пробувати ходити без сорочки. Люди зберуться на райському місці, зроблять людський рай, який не зникає. Там мати народить дитину, а всі люди виховають її в природі без усяких потреб. Він буде учити всіх бажаючих жити без потреб, тобто бути незалежним.

 

2-6. Залежність і незалежність.

    Всі люди є залежні від природи. Всі люди потребують їжу, одяг, житловий дім щодня. Вони не можуть жити без потреб. Вони беруть ці потреби в природі через свій труд. Залежність веде людей до втрати здоров’я, до смерті. Незалежність від потреб веде людей до збереження здоров’я, до життя. Іванов учить людей бути незалежними в природі в житті.

 

3. Діалектика

Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі. Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одна без одної не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадкоємність. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Якість переходить у кількість, а кількість переходить у нову якість. Нова якість є запереченням, початковій якості. Так виникають заперечення в процесі еволюції. Три закони діалектики відбуваються в кожному еволюційному процесі. Приклад. Біле світло. Видиме світло складається із семи кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Це є кольори райдуги. Коли суміш всіх кольорів видимого світла попадає одночасно в наше око, ми бачимо біле світло, якого видиме світло не має. Тут кількість кольорів видимого світла переходить у нову якість біле світло.  Якість біле світло є заперечення якості початкових кольорів райдуги. Виконання п’яти усних заповідей Іванова переходить в здоров’я для людей. Іванов учить нас усіх перемагати себе, щоб зміцнити своє здоров’я. Перемагай свої недоліки, він назвав сім: жадність, лінощі, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Кількість сім переходить в нову якість щастя, здоров’я. Це все є фізичне явище природи, але не диво. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

4. Еволюція

Еволюція біологічна і соціальна.

   Люди утворились у процесі еволюції в природі, коли перші люди виживали в холоді і голоді, були близькі до природи. Спочатку біологічна еволюція була головною в житті. Потім люди розвились, відійшли від природи, не стали приймати холод, голод. Тоді соціальна еволюція почалась. Еволюція є біологічна і соціальна. Зараз в суспільстві вирішальну роль відіграє соціальна еволюція людини. Біологічна еволюція давно припинилась. Зараз люди як еволюційний біологічний вид відмирають. Іванов хоче зробити, щоб люди як вид еволюційно не відмирали, а жили вічно. Він робить це. Він вижене смерть, а життя введе у славу. Він шукає засоби в природі для життя людини як біологічного виду. Іванов говорив, що люди заборонять комуністичний лад. Це здійснилось. Він говорив, що слідом за соціалізмом новий лад прийде. Іванов назвав його еволюцією. (див. Еволюційний рух.1, 4). Суспільний лад буде побудований через любов один до одного. Перше завдання: прийняти однакову зарплату всім людям, звільнити ув’язнених.

   Цитати Іванова. 7804:30. «Треба вибачити людям в їхньому ділі. Свідома думка народиться в них, вона оточить їх ученням Учителя. Вони не будуть попадати в тюрму, в лікарню. Вони будуть жити за Божим ділом, не будуть красти в будь-кого. Усі будуть жити однаково, однією сім’єю».

   7707:84. Треба навчитись не карати, а треба вчитись прощати злочинцеві. Ніякий злочинець не буде народжуватися в нас у людях після такого помилування, і всяке захворювання не буде народжуватися між нами. Адміністративна особа не буде займати своє місце.

   7805:12. «Ніяке зло не буде між людьми, а буде любов у всьому ділі. Зарплата буде одна дітям і дорослим – 33 крб. Ображених не буде. Якщо мало нам буде, усім прибавимо. 14. Робити свідомим, усім треба свідомість, ми не будемо обходитися без усякої свідомості. Якщо треба, значить треба. Ми хочемо жити, значить, життя треба будувати, це залежить від нас усіх. Тюрма, лікарня не буде. Ми будемо жити по-еволюційному. Якщо ти хочеш робити, роби, якщо не хочеш, не треба. Сиди отримуй те, що слід. Це все бережи, як своє добро. Ми запрошуємо весь світ, усе людство на цю всю будову. Ми не відходимо ні від кого. Якщо хочеш жити за нашими  умовами, приходь вступай у таке суспільство і живи з нами, користуйся такими правами. Своя рідна любов буде між людьми. Будуть допомагати один одному. 15. Захоплення нема ніякого, воєн нема ніяких. Усі люди отримають рівні права на життя спільного характеру, шукати корисне в труді в природі. Але не буде командування, ніякої юстиції, ніякої вояччини, ніякого насильства. А просьба буде одна з усіх наша, така вона є».

 

5. Вчення Христа

5-1. Христос і Іванов творили за діалектичним законом

      Христос робив за законом, який ми тепер називаємо закон єдності і боротьби двох протилежностей. Христос заповів приймати холодне, погане, щоб мати хороше і тепле. Він вводив незалежність від потреб їжі, одягу, дому. Він говорив: «Тож не турбуйтесь і не кажіть: що нам їсти? Чи що пити? Або: у що одягнутись?» Мф 6:33.

      Христос говорив: «Убогі є блаженні духом, бо Царство Боже є їхнє. Блаженні є ті, які плачуть, бо вони утішуться. Блаженні лагідні, бо вони успадкують землю. Голодні і спраглі правди є блаженні, бо вони наситяться. Милостиві є блаженні, бо вони будуть помилувані. Миротворці є блаженні, бо вони назвуться синами Божими. Чисті серцем є блаженні, бо вони побачать Бога. Гнані за правду є блаженні, бо Царство Боже є їхнє. Ви є блаженні, коли будуть ганьбити і зводити на вас усяке лихослів’я та наклепи мене ради. Радуйтесь, веселіться, бо велика нагорода ваша. Так гнали і пророків. які були до вас». Мф 5:3 – 12. 

      Паршек виконував це піввіку. Він не одягався, ходив літом і зимою в одних шортах, без сорочки і взуття. Не вживав їжу щодня, як усі. Він говорив: «Я не жалію його як тіло, і не хочу годувати його, також одягати. Хочу, щоб воно жило, як природа, без усякої потреби, без усякого чужого». Паршек. 1979.06, с.12. Влада гнала його за ідею, вона не давала йому волі.

     

5-2. Закон любити всіх людей

      Христос хотів виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. Весь Закон і пророки утверджується на цих двох заповідях». Мф 22:37. «Чого бажаєте, щоб вам робили люди, те робіть їм. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Закон Божий у Христа був свій, він був не такий, як Закон від Мойсея. Христос не виконував закон від Мойсея, він учив євреїв ненавидіти ворогів, убивати їх, «мало-помалу» завоювати світове панування. Див: Второзаконня, гл. 7, 11, 20. Христос говорив. Любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не убивайте. Закони Божі у Іванова є такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга.

      Христос і Паршек любить всіх людей усього світу, вони шукають їм вічне життя, безсмертя, вони вводять любов між людьми. Христос і Паршек хочуть, щоб усе суспільство жило за Божими законами через любов між людьми. Це еволюція. Має бути соціальна рівність, справедливість. Зарплата повинна бути всім однакова, дітям і дорослим. Це буде любов між людьми. Христос заповідав погодитись всім на одну зарплату один динарій в день. Паршек заповідав всім людям погодитись і взяти однакову зарплату 33 карбованці в місяць. Якщо буде треба, то прибавимо всім однаково. Треба прощати людям провини і не карати. Учитель говорив, що велика помилка людства, коли карають людей за провини, а не прощають їм. Не треба каральні органи: юстиція, суддя, міліція, армія, тюрма. Не треба вбивати людей. Учитель хоче, щоб тюрма і лікарня не була в житті. Не треба саджати людей у тюрму, треба дати волю їм. Люди будуть жити по-еволюційному. Чоловік є мудрець, він сам знає, що робити в житті, адміністратор не треба йому.

      Учитель пише, яке має бути суспільство: «Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Не треба ніякої в житті політики, не треба такий ріст економіки. Рівна, одна для всіх зарплата треба нам. Ми всі до одного чоловіка повинні із цим утриманням погодитись і взяти свою належну спільного блага зарплату дітям і дорослим 33 карбованці в місяць. Ми повинні всі наявні засоби в житті ліквідувати. Борги наявні людям люди повинні простити. Злоби на кожного чоловіка і ненависті не мати. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю, за що ніхто і нічим не буде винуватий. Люди будуть жити в природі за вченням Учителя. Якщо зарплата буде всім мала, всім прибавимо». Паршек. 1978.07-57. Якщо ми, всі люди, цього не зробимо, то в суспільстві такий безлад залишиться. Ми будемо бідними і нещасними, нам не допоможе Бог і природа, а буде карати всякими хворобами, стихійними лихами тощо.

 

5-3. Іванов є Бог Дух Святий

      Природа освітила Іванова Духом святим за любов до неї. Він отримав Дух святий через прийняття холодного і поганого в природі. Іванов виконав заповідь Христа про прихід Духа Святого до людей, бо Іванов став Духом Святим через загартування. Він писав: «Це загартування-тренування є Дух святий. Я зустрівся з ним у природі, я проходив для цього всього не так 50 років. Я продумав та проробив, де я міг умерти тисячу разів». Паршек. 8211:122. «Сніг є святий Дух для Паршека. Це одна еволюція. Якщо ви не хочете вірити як такому Паршекові, то вірте природі... Ми перестанемо вмирати із загартуванням-тренуванням». 8204-181. «Зима це є Дух святий для мене, повна в тілі еволюція». 8204-28. У 1979 році Паршек назвався Богом Духом Святим, записав у зошит. Він створив гімн, вся його ідея є в ньому. Гімн є все. Учитель повторював його щохвилини, учив людей.

      Люди Господу вірили як Богу,

      А він сам до нас на землю прийшов.

      Смерть як таку вижене,

      А життя у славу введе. 

Де люди візьмуться? на цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце,

Чоловікові слава безсмертна.  

     Іванов виконав слова Христа, що він піде від людей і пришле другого Утішителя, Духа істини, Духа Святого. Христос говорив: «Утішитель же, Дух Святий, якого Отець пошле в ім’я моє, навчить вас усього, і нагадає вам усе, що я говорив вам». Ін 14:26. «Він буде свідчити про мене, і також ви». Ін 15:26. «І коли він прийде, викриє світ за гріх, і за правду, і за суд. Він викриє за гріх, тому що не вірують в мене. Він викриє за правду, тому що я йду до Отця мого, і вже не побачите мене. Він викриє за суд, бо князь світу цього буде осуджений. Коли ж він, Дух істини, прийде, то наставить на всяку істину. Бо він буде говорити не від себе, а буде говорити те, що почує. І він звістить вам майбутнє. Він прославить мене, бо візьме від мого і звістить вам». Ін 16:7. Паршек говорив те, що чув від природи. Паршек виконав точно всі слова Христа, за що він є визнаний Бог Дух Святий. Паршек прославив Христа, бо він взяв від його вчення і звістив усім людям. Шануйте Бога Духа Святого в особі Іванова, не проклинайте.

 

5-4. Кінець віку

      Христос говорив, що коли його слова виконаються, тоді прийде кінець віку і початок нового віку. Іванов виконав його слова. Христос говорив, що в ті дні треба йти в гори без потреб: «Тоді, хто буде в юдеї, нехай біжить в гори. І хто на покрівлі, той нехай не сходить взяти що-небудь з дому свого. І хто в полі, той нехай не вертається взяти одяг свій». Мф 24:16. Паршек виконав ці слова, Він знайшов таку гору. Це –  наш райський бугор, де люди будуть без потреб їжі, одягу, дому. Паршек запросив усіх іти на бугор і бути без потреб, людський рай буде там. Христос говорив про ті дні: «Сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні захитаються, і тоді з’явиться знамення сина людського на небі; і заплачуть всі племена земні і побачать сина людського, який гряде на хмарах небесних із силою і славою великою». Мф 24:29. Іванов це виконав. Знамення Іванова з’явилось на небі з силою і славою великою, учні свідчили про це. Іванов свідчення учнів записав у свій зошит: «Я, говорить наш Сашка ростовець. Він бачив мене на сяючому сонечку, як було видно ясно, він розповідає всім близьким, які сиділи. А Микола теж, він їхав у метро і почав наче чогось ридати, він говорить мені. Здається, я перебуваю в бездонній атмосфері, це було одне небо голубе, а зірки ясні себе так показували, вони стали зсуватись. І ось ваш Учитель, образ на арені показався. Це є, і була одна істина, вона всім ясна». Паршек. 1977.01-130. Після цього видіння на небі багато людей увірували в Учителя як Бога. Люди бачили Іванова одночасно в різних місцях: на землі, в небі, у воді, на сонці, на хмарах небесних. Вони бачили в Москві, у Києві, на Байкалі, у селі. Учитель написав: «1977 рік – він рокам початок». Ми розуміємо, це початок віку або періоду Паршека на небі. 

 

5-5. Нове ім’я Христа і Його Бога

      Христос говорив через посланих апостолів, що буде далі. «Переможцеві дам білий камінь, і нове ім’я написане на каменю, якого ніхто не знає, крім того, хто його одержує». Одкр 2:17. «Переможця зроблю стовпом у храмі Бога мого, і він уже не вийде геть, і напишу на ньому ім’я Бога мого, й ім’я місця Бога мого, нового Єрусалима, що сходить з неба від Бога, й ім’я моє нове». Одкр 3:12. Паршек є визнаний Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Значить, Іванов є Переможець, про котрого говорив Христос в Одкровенні 3:12. Нове ім’я було дано Іванову. Іванов написав це нове ім’я в своєму зошиті як нове прізвище Ош своєму учневі, коли учень звітував перед Учителем як Богом. (Зошит: Паршек. 1981.02.26, с.127). Учень прийняв від Учителя нове прізвище Ош, як від духовного Отця, назвав Учителя Отцем Ош, а себе – сином Ош. Бо прізвище в людей отримують від батька, і прізвище батька і сина завжди одне. Учитель говорив: «Це даремно не дається». Ім’я Ош дали не одному учню, а всім людям, щоб вони обрали його як спільне. Учитель писав у своїй історії про еволюцію, щоб люди обрали спільне ім’я і на ньому одному базувалися в житті. Він не назвав його, а написав. На нашу думку, Учитель пропонує всім людям через учня обрати спільне ім’я Ош, і базуватися на ньому одному в житті. Слово Ош означає в перекладі Білий. Пропонуємо всім обрати ім’я Ош як спільне і на ньому одному базуватися в житті. Боже ім’я Ош є велике, святе, все звершиться через нього. Ош є все. Ім’я Христа в друге пришестя буде Ош. Ім’я Бога дає силу, захищає, об’єднує. Бог через своє нове ім’я буде збирати своїх людей на райському місці. Ідея Іванова: установлюй своє, а іншим не заважай. Учитель установлює своє, при цьому він не заважає будь-яким віруючим вірити в свого Бога, не примушує. Бог дає свободу вибору. Іванов, написавши людям своє нове ім’я Ош, став у людей Богом Батьком. Бо зазвичай  тільки батько дає прізвище людям. Ми є діти, сини Бога.            

             

5-6. Народження чоловіка без потреб

      Христос говорив, що не залишить нас сиротами, прийде знову, його побачать, він буде збирати своїх на своє місце на землі. Це буде друге пришестя. Іванов це виконує. Найдорожча ідея Іванова – народити на бугрі чоловіка без потреб. Райський бугор є людям для цього. Природні люди прийдуть на нього, і вони будуть без потреб їжі, одягу, дому. Вони зроблять там людський рай на землі, який не зникає. Мати народить дитину там, і вона дасть його людям на бугрі, щоб вони  виховували його на бугрі без потреб. Вони будуть держати його на руках, поки він не стане на ноги. Він буде рости силами природи – повітря, води, землі, людей. Він буде жити без потреб, не буде вмирати. Він буде учити нас жити без потреб, ми будемо вчитись у нього. Це буде наш Учитель, Бог. Учитель написав про нього: «Його ідея Христа буде в людях жити, він сам буде на цьому бугрі, на цьому місці його». 1978.04. Люди завоюють безсмертя тут.

      Якщо його ідея буде Христа, то він буде за духом Христос. Це буде другий прихід Христа. Бугор – це місце Христа. Він буде збирати своїх на своє місце. Він буде за духом Учителя Син, Великий Дух, він поламає все на світі, що заважає в житті. Його нове ім’я буде таке, як Отця Ош. Це Син Ош. Здорові люди можуть народити його. Вони запахнуть ароматом, вони будуть легкими, їх повітря прийме. Учитель хоче, щоб усі люди були учасниками цього народження, щоб всі знали про це народження. Кожен мусить щось зробити для цього, щоб потім міг сказати, що і він щось зробив для його приходу.        

      Іванов написав у зошиті: «Бог Дух Святий, який терпить все в житті, відійде. Його не буде в житті. Сам Великий Дух проявиться і оточить у житті, він поламає все на світі». 1977.12. Це живий чоловік, він народиться без потреб на бугрі. Він буде духовний Син Учителя. Це Бог Син Ош. Отже, це буде новий період або вік Учителя без потреб, Великого Духа, а вік Паршека закінчиться. Буде новий вік чоловіка без потреби.

 

5-7. Ім’я Отця Христа

      Христос виконував волю свого Отця і вчив того людей: любіть ворогів ваших, благословляйте, прощайте їм провини, не карайте, не вбивайте. Христос не виконував волю Бога юдеїв, фарисеїв, якого не бачили. Це доводить, що за ділом Бог Отець Христа і Бог юдеїв, фарисеїв – це два різних Бога з різними іменами. Яке ім’я Отця Христа? Христос говорив, що він є від вишніх. Це все дає підстави стверджувати, що ім’я Бога Отця Христа є Вишень. Вишень – це є Бог Отець слов’яно-орійської віри. Сварог, Дажбог є інші імена його. (Див: Велесова книга). Отець є один, всі інші є сини.  Отець і син є одне, вони є живі люди, котрих бачили. Сварог послав або народив Христа.

   

5-8. Христос є Бог Син і Бог Отець

      Христос говорив, що Бог є в людях. Ми є боги. Він не вірив у Бога, якого не бачили, а держали в думці. Паршек говорив так само, що Бог є в людях заслужених. Він не вірив в Бога, котрого не бачили, а держали в думці. Він називав таку віру неправильною. Він сам робився Богом, і хотів, щоб люди робилися Богами. Люди розіпнули Христа за те, що він, будучи сином людським, робився Богом. Люди переслідували теж Іванова за це, гнали з життя. Христос називав себе сином людським і Сином Божим. Батько і син є одне, бо вони люди. Христос говорив, що хто бачив Сина, той бачив Отця. Христос говорив, що він іде до Отця, котрий більший від Сина. Як це розуміти? Еволюція в людях така. Батько народжує сина, син виростає, стає батьком, народжує нового сина і так далі без кінця. Боги народжуються так само. Бог Син виростає, стає для людей духовним Отцем, Учителем. Люди стають учитись у нього, вони стають духовними синами. Так Паршек виконав заповіді Христа, став духовним сином Христа, а Христос став духовним Отцем Паршека. Отже, Христос прийшов до Отця, як колись говорив, тобто сам став Отцем. Через Паршека здійснились слова Христа, що Він іде до Бога Отця, він є більший за Сина. Слова Христа виконались через Христа, що ніхто не приходить до Отця, як тільки через Христа. Отже, Христос як Бог проявився в двох особах: Бог Син і Бог Отець. Іванов як Бог також проявився в двох особах Бог Син і Бог Отець, крім того він також є Бог Дух Святий. Коли чоловік без потреби народиться на бугрі, він буде Бог Син і Бог Отець, і Бог Великий Дух.    

 

5-9. Бог Род

      Еволюційний процес народження Богів є такий. Сварог народив Христа, Христос народив Паршека, Паршек народжує чоловіка без потреби.

  Сварог → Христос → Паршек → Чоловік без потреб →…

Цьому процесу нема кінця. Цей еволюційний процес в цілому можна назвати Богом. Він є Бог над Богами, один-єдиний, вічний, живий, невмираючий, творець усього живого. Він є при родах. Наші предки слов’яно-орійської віри називали його Бог Род. «Всі слов’яни завжди вважали Рода Творцем Всесвіту, Богом над Богами». Лозко Г. Коло Свароже. 2005. Перехід від будь-якого періоду окремого Бога до другого періоду відбувається завжди з боротьбою, запереченням, скреготом зубів. Так було, так є, так буде.    

   

5-10. Іванов є стовп у храмі Бога, на котрому тримається храм

      Христос сказав: «Переможця зроблю стовпом у храмі Бога Мого, і він уже не вийде геть». Одкр 3:12. Переможець є Паршек, бо він є Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Стовп у храмі Бога символізує вчення, на котрому тримається храм Бога. Отже, Христос зробить, що храм Бога буде триматись на вченні Іванова. Це є воля Христа, вона має бути виконана. Іванов виконав це. Він сказав учням у 1979 році: «Не треба читати  Біблію, вона виконана, читайте зошити Учителя, в них є все». Храм Бога – це храм Іванова, це еволюційний рух.

   Заповіт Іванова. Іванов є  Спаситель всіх людей усього світу всіх національностей. Іванов написав заповіт: «Слова мої, діло моє –  це все є наших людей, вони заселили цю нашу таку землю, вона нами заселена для мертвого життя». 7712-361. «Це все моє належить народу». 1973.11-127. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 7911-19. «Ми це діло не кинемо ніколи. Це не одним нам руським таким людям, а всього світу всім людям». 8204-81.

      Ці слова Учителя Іванова є заповіт. Слова Учителя – це зошити, книги видані. Згідно із заповітом, слова Учителя, зошити, книги належать усім людям усього світу, вони є спільною власністю всіх людей світу, спільне надбання народу. Зошити, книги Іванова не є приватною власністю будь-кого, не можуть використовуватись з корисною метою для отримання наживи. Зошити, книги, слова Учителя не продаються, не купляються. Зошити, книги Учителя видаються за пожертвами, розповсюджуються безплатно. Слова Іванова – це подарунок молоді, всім людям світу всіх національностей. Книги Учителя треба всім людям всього світу читати на рідній національній мові. Учитель благословив учня редагувати, видавати зошити. Потім книги Іванова треба перекладати на всі національні мови, щоб люди всі читали книги Учителя на рідній національній мові, розуміли, виконували. Кожен чоловік будь-якої національності має право перекладати зошити Іванова редаговані на свою рідну національну мову і розповсюджувати.

 

5-11. Іванов отримав назву Великий

      Христос говорив: «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, той назветься найменшим у Царстві небесному, а хто виконає і навчить, той назветься великим у Царстві небесному». Мф 5:19.  Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому Іванов може мати назву Великий у Царстві Божому. Тепер Іванов є Великий у Царстві небесному. Христос говорив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24. Іванов слухав слова Христа і виконував їх, тому він уподібнився мужеві мудрому, Великому. Ми називаємо Іванова великим, мудрим, бо Він виконав усі заповіді Христа і навчив людей. (див. Еволюційний рух. 6).  

      Що нам усім робити, щоб ми могли вижити? Тепер нам, усім людям, треба визнати Іванова як Бога, слухатися Іванова, у Нього вчитись, виконувати Його заповіді, бо він Великий і мудрий. Він такий один. Бог Паршек більший і мудріший, ніж будь-які учені-теоретики, політики, священики. Бог Паршек прийшов замінити вченням парламенти, уряди, релігійні організації. Є люди, котрі слухають заповіді Христа, але не виконують, і навчають того інших – це нерозумні, найменші в Царстві небесному. Ви пізнаєте їх за ділами. Читайте тільки книги Іванова це наш підручник життя. Нема в світі книг мудріших, кращих, цікавіших, ніж святі книги Учителя Іванова. Слова Учителя – це одна втіха для душі, в них одна любов.

      Христос і Іванов були готові на самопожертву ради блага всіх. Це найбільша любов. Вони робили своє діло і не боялися навіть своєї смерті. Христос робився Богом. Він знав, що можуть вбити його за це. Юдеї, фарисеї розп’яли його за це. Іванов продовжив його діло. Він робився Богом сам і навчав людей. Піввіку він ходив без одягу, голий і босий, в одних шортах літом і зимою. Люди вважали помилково його психічно ненормальним. Комуністи саджали його в тюрму, і клали в психіатричну лікарню, де близько десяти років мучили, давали уколи, щоб убити. Церква прокляла Іванова за те, що він робився Богом. Через це все його права нога була, як колода. У 1975 році лікарі психіатричної лікарні виписали Іванова, щоб умирав дома, а не в лікарні. Влада і лікарі укоротили Іванову вік життя. Він віддав людям все своє здоров’я. 10 квітня 1983 року Іванов відійшов у вічність. Учителеві слава безсмертна. Діло Христа і Паршека продовжується і буде продовжуватись вічно, їм слава безсмертна. Вони жили однаково і відійшли у вічність однаково. Христос пожертвував життям ради блага всіх. Паршек також пожертвував життям ради блага всіх. Пожертвувавши життям, вони прийняли найгірше в житті, за це потім люди законно отримали найбільше благо вічного життя. Людство тепер переживає глобальні проблеми. Людство мусить визнати Бога Землі Отця Ош, щоб вижити.