Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 17. 2018.04.27

 

Біографія Іванова з точки зору послідовника

 

   Біографія Іванова з точки зору послідовника – біографія Порфирія Іванова як еволюційна послідовність семи періодів.

 

Зміст

1.Періодичність в історії Іванова.

2. Періодична система Іванова.

3. Дії Іванова в кожному періоді.

3-1. Перший день.

3-2. Другий день.

3-3. Третій день.

3-4. Четвертий день.

3-5. Пятий день.

3-6. Шостий день.

3-7. Сьомий день.

 

1.Періодичність в історії Іванова

   Біографія Іванова може бути еволюційною  послідовністю семи періодів. Іванов підказав ідею представити  свою історію як еволюційну послідовність періодів, бо в його історії є число 42 з еволюційної послідовності, число 2000. Він показав нам еволюційну послідовність чисел терпіння без їжі: 24, 42, 66, 108 годин в тиждень. Вони близькі до еволюційної послідовності: 6, 10, 16, 26, 42, 68, 110. (див. :ЕР.3). Він пророкував прихід чоловіка без потреб у 2000 році. Сім періодів краще називати днями тижня, як сказано в релігійній книзі Буття, в якій описана історію творіння Бога за сім днів. Історія Іванова в чомусь подібна до історії творіння релігійного Бога, його лиця не бачили, його імя не знали. Іванов був далекий від релігії, він не вірив у Бога, лице котрого не бачили, імя не знали. Іванов говорив, що Бог є чоловік живий незалежний, заслужений. Бог мусить бути видимий, треба вірити йому і виконувати його слово. Христос є таким. Іванов прагнув бути таким Богом, і люди визнали його Богом за ділом. Зараз живий чоловік Бог є у людей, люди бачили його лице, знають його ім’я. Іванов визнав, що сучасний чоловік виник у природі в процесі еволюції, котра є біологічна і соціальна. Іванов як Бог почав свою історію в 1933 році. Він учив людей правильно користуватися природою, повітрям, водою, землею.

   Перший період історії, або день понеділок, закінчився за 6 років від почату 1933 року.

   Другий період, вівторок, закінчився за 10 років.

   Третій період, середа, закінчився за 16 років.

   Четверний період, четвер, закінчився за 26 років.

   Пятий період, пятниця, закінчився за 42 роки.

   Шостий період, субота, закінчився за 68 роки.

   Сьомий період, або день неділя, закінчиться за 110 років від 1933 року. Це показано в таблиці.

            

Номер періоду

 1

2

3

4

5

6

7

Період в роках   

6

10

16

26

42

68

110

Рік ери

1939

1943

1949

1959

1975

2001

2043

 

2. Періодична система Іванова.

 

1 – 6. Іванов почав писати слово. Свідомість прийшла йому, що люди хворіють і вмирають через свою залежність від потреб: їжі, одягу, дому. Він створив біле світло, побачив його.    

2 – 10. Він навчив людей правильно ставитися один до одного: любити, прощати. Він зробив з ворога любимого друга. 

3 – 16. Він навчив людей користуватися повітрям. Він ходив без одягу, в одних трусах і вчив людей. Він ввів людям дух в життя.  

4 – 26. Іванов навчив людей користуватися водою. Він дав людям 5 заповідей для здоровя. Повітря, вода, земля огороджені духом.

5 – 42.  Він навчив людей користуватися землею. Ходити босим, земля є спільна. Він дав людям землю для життя райське місце, освятив. 

6 – 68. Він створив подібно до себе чоловіка без потреб, дав імя Ош. Він навчив бути без потреб їжі, одягу, дому. Сам відійшов у вічність.

7 – 110. Еволюційний рух формується. Люди виконують еволюційні ідеї Іванова в житті.  

 

3. Дії Іванова в кожному періоді або дні

Перший день. 6

   Іванов як Бог створив слово. Спочатку слово було в Іванова як Бога. Іванов народився, як усі люди, залежні в природі. 35 років до 1933 року він жив, як усі залежні люди. Він їв досита щодня, одягався до тепла в тілі, жив у домі з усіма вигодами. В першому періоді Іванов став мати свідомість. Люди їдять щодня досита, одягаються до тепла в тілі, живуть у домі з усіма вигодами. Вони хворіють і вмирають через це. Люди є залежні в природі від потреб.  Іванов не визнав таке залежне життя істинним, він став шукати в природі засоби, щоб люди не хворіли і не вмирали. Він став загартовуватись, щоб бути незалежним. Іванов став писати про нового  незалежного чоловіка, про загартування. Все почалося із слова. Він створив біло світло, побачив його. (Дивись: 1982.04). Його вихід є в світлі. (Дивись: «Моя Перемога»). Його власне імя є «Білий». 

 

Другий день. 10

   Іванов навчив людей правильно ставитися один до одного, любити, прощати вину. Зробити з ворога любимого друга. Дві сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Люди не люблять холодне і погане в природі, захищаються від природи. А природа садить на тіло хворобу за нелюбов, і люди вмирають через це. Тому люди вважають природу своїм ворогом, воюють з нею. Іванов полюбив природу, став своїм тілом близько до природи, вона стала для нього другом, вона допомагала в усьому. Він зробив із природи любимого друга. Він учив людей, що треба зробити з ворога любимого друга. Під час війни в 1943 році він учив людей не вбивати один одного, а прощати вину, зробити з ворога любимого друга, не воювати між собою, не вбивати.  Але люди не розуміли його, не виконували його ідею. Він вийшов проти озброєного ворога без усякої зброї.     

 

Третій день. 16

    Іванов навчив людей користуватися повітрям у житті. Він навчився сам і  навчив людей любити природу, як матір рідну. Повітря, вода, земля – це є улюблені друзі, вони допомагають людям у всьому. Він навчив користуватися природою. Треба любити повітря, не захищати тіло одягом від холоду. Він показав, що треба ходити без сорочки в одних трусах, як робив він. Бути незалежним від холоду. У природі є дві протилежні сторони, вони існують в єдності і боротьбі: тепле, хороше, холодне, погане. Треба любити обидві сторони природи однаково: тепле, хороше, холодне, погане. Природа не карає такого чоловіка хворобою, смертю. Бог любить того, хто любить холод.   Іванов  ввів людям дух у життя через любов до природи. Він говорив, що повітря, вода і земля духом огороджені. До приходу Іванова в життя люди були технічні, жили за рахунок техніки. Іванов ввів людям дух. Він говорив, що зима є дух для нього, сніг є дух для нього, загартування є дух для нього. Він був близький до природи, тому мав назву Святий дух. Він показав, що стрес сприяє еволюції людей як виду. Він робив, щоб люди як вид в процесі еволюції вічно жили. Він не хотів, щоб люди як вид вмирали. Його поняття «холодне і погане» називається тепер одним словом стрес.    

 

Четвертий день. 26

   Іванов навчив людей користуватися водою в житті. Він сам загартовувався і навчив інших. Треба загартовуватися кожному, щоб не застуджуватися і не хворіти. Треба обливати все тіло холодною водою щодня. Вода створює в тілі тепло внутрішнього характеру, завдяки йому люди не хворіють. Він приймав хворих, вводив дух, через свої руки струмом убивав біль, давав людям 5 заповідей, щоб виконувати в житті і не хворіти. Якщо чоловік виконує заповіді, то він запобігає будь-якому захворюванню, він стає незалежним від потреб їжі, одягу. дому.

1. Треба обливатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері.

2. Здороватися з усіма людьми, знайомими і незнайомими.

3. Бідному, нужденному допомогти в житті, дати 50 копійок. Сказати собі, що даєш ці гроші, щоб не хворіти. І віддати без осуду.   

4. Терпіти без їжі щотижня 42 години від пятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою робити з висоти вдих і видих через гортань і просити: «Учителю, дай мені здоровя».

5. Не курити, не вживати алкоголь, не плювати на землю.    

   Іванов говорив, що люди є залежні в природі, їм треба щодня їжа, одяг, дім.  Залежність веде людей до втрати здоровя, смерті. Треба прагнути бути незалежним у природі. Незалежність веде до збереження здоровя,  вічного життя. Не лікуватися у лікаря, а пробуджуватись. Пробуджувати центральну нервову систему. Для цього треба дивитись у нескінченну висоту простору, щоб було відчуття на потилиці. Робити вдих через гортань до відмови, просити Учителя. Дивитись розумом на всі органи від голови до ніг. Пробуджуватись водою, снігом. Іванов шукав у воді засоби людям для вічного життя. Він міг бути під водою без дихання  майже три години. 

 

Пятий день. 42

   Іванов навчив людей користуватися землею. Треба ходити босою ногою по землі літом і зимою щодня. Мир буде між людьми через ходіння босим. Він зрозумів, що земля є спільна, не можна присвоювати її до свого імені. Він учив людей. Коли люди присвоюють землю, кажуть, що земля моя або наша, тоді завжди між людьми відбувається війна на смерть. Одні люди захоплюють чужу землю, інші люди її захищають зброєю. Війна існує через землю, а мир вводиться через любов до людей. Коли люди не будуть присвоювати землю, тоді не будуть воювати за землю, зброї не буде, мир буде завжди, люди не будуть умирати. Іванов знайшов місце на землі, він назвав його райським, освятив, запросив усіх людей жити навколо райського місця за ідеєю Бога. Коли Паршек був юний, його батько говорив, що в майбутньому бугор в селі буде для Паршека місце життя. Згодом, коли Іванов шукав на землі райське місце для своєї ідеї, він згадав слова рідного батька і вирішив зайняти бугор для райського місця для всіх людей. Нема кращого місця. Райське місце є спільне всіх народів, воно належить всім людям усього світу. Кожний чоловік, він чи вона, має право жити навколо райського місця за ідеєю Іванова. Люди зберуться на райському місці, зроблять людський рай, завоюють безсмертя. З ними буде Учитель, який буде вчити людей жити без потреб. Тут люди будуть учитися жити в природі без усяких потреб, їжі, одягу, дому. Тут люди будуть учитися правильно користуватися спільною природною землею, і потім вони перестануть умирати.     

 

Шостий день. 68

   Іванов як Бог створив подібного до себе чоловіка без потреб їжі, одягу, житлового дому. Спочатку він пробував народити дитя в природі на райському місці бугрі, і виростити його в природі в людському рою без потреб їжі, одягу, житлового дому. Така ідея була в Іванова, він намагався її здійснити. Чоловік без потреб буде син Учителя, ми всі будемо вчитися у нього бути без потреб їжі, одягу, дому. В 1975 році 15 липня люди з Учителем пробували народити дитину на райському місці за його ідеєю без потреб, але влада завадила цьому. Також послідовники не підтримали Учителя Іванова, вони не вірили, що дитя буде жити без їжі, одягу і дому за рахунок повітря, води, землі. Люди не зібралися на бугрі, не зробили людський рай. Дитина народилася в лікарні, а не в природі. Учитель говорив, що це була проба, а іншого разу ми всі народимо дитину на бугрі без потреб. У 1979 році Іванов створив гімн, обявився Богом Духом святим. Початок Бога Духа святого є 25 квітня 1979 року. У травні 1979 року Учитель Іванов прийняв учня, як приймав усіх. Він дав учню свій зошит рукопис за 1978 рік і сказав: «Роби, розказуй усім про мене». У 1981 році учень написав Учителеві свій звіт, що він зробив у житті, і підписався своїм прізвищем. Учитель переписав цей звіт у свій зошит «Паршек».1981.02.26, і в кінці звіту написав нове прізвище Ош, як батько синові. Учитель благословив учня редагувати і видавати його праці в друкованому вигляді. Учитель благословив учня: «Пробуй приймати бажаючих людей, як я приймав, і люди нехай просять мене, як Учителя». У 1982 році Учитель благословив учня бути без потреб: «Пробуй терпіти без їжі шість діб в тиждень, потім терпіти два тижні без їжі, потім терпіти без їжі місяць. Пробуй ходити без сорочки. Ти в мене збоку». У 1979 році Іванов написав усім, що всі люди визнають його Богом Землі у 1989 році. Іванов писав у працях, що після соціалістичного ладу прийде слідом новий лад. Іванов назвав його еволюцією. У вересні 1981 року Іванов написав усім, що еволюція прийде в люди в 1989 році. У 1983 році Іванов написав у праці: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». 1983.02.49. Вчення Іванова складається з двох частин. 1. Вчення Христа, любов до людей. 2. Наука загартування, любов до природи: повітря, води, землі. Дві частини є два джерела Іванова. Іванов піввіку ходив між людьми в одних шортах зимою і літом, приймав людей, допомагав людям повертати здоровя. 

   Влада комуністична перешкоджала Іванову діяти, не давала волі. Його саджали в тюрму за ідею, клали в психіатричну лікарню. Іванов був у тюрмі і психіатричній лікарні понад 10 років. Лікарі визнали його психічно ненормальним, дали першу групу інвалідності, відірвали від труда. Лікарі намагались зробити Іванова здоровим, хоча такого здорового, як він, не було в світі. Він не ображався на людей за таке ставлення до нього, називав їх «бідні люди». Вони не знали, що робили. Лікарі намагалися вбити Іванова уколами, вони підірвали здоров’я Іванову своїми уколами. 10 квітня 1983 року Іванов відійшов у вічність. Послідовниця Валентина Сухаревська сказала, що вона закопала живого Учителя. Учителеві слава безсмертна.

   У 1989 році Послідовник прийняв нове прізвище Ош, яке написав Учитель, визнав Учителя Іванова Богом Землі. Послідовник назвав Іванова Отцем Ош, а себе сином Ош. Бо зазвичай люди отримують прізвище від батька, і прізвище батька і сина одне. Учневі написано нове імя, його ніхто не знає, крім того, хто його отримує.  Імя Ош у перекладі означає Білий. На нашу думку, Бог Білий колись був, він створив світ, котрий має назву «білий світ» в його честь. Тепер Бог Білий прийшов знову.  Пророцтво Іванова, що його визнають Богом Землі в 1989 році, здійснилось. Послідовник не присвоює ім’я Ош до свого тіла, ім’я Ош є спільне всіх людей, хто вірить в Іванова. Ім’я Ош є святе, велике, воно обєднує, через нього звершиться все. Іванов писав у праці, що всім треба обрати одне імя і на ньому одному базуватись. На нашу думку, люди можуть обрати одне імя Ош і на ньому базуватись. Учень Ош відредагував зошити, підготував для друкування, видав праці Іванова в електронному форматі. Вони безплатно розповсюджуються в мережі Інтернет всім людям всього світу всіх національностей у вигляді електронної книги. Вони належать всім людям усього світу, кожному, вони є спільне надбання людства. Кожен може безплатно копіювати, перекладати на свою рідну мову, вільно розповсюджувати. Праці Іванова можна перекладати на англійську та інші мови всіх національностей. До 2000 року Послідовник Ош виконав все, що Учитель Іванов благословив його. Він пробував терпіти без їжі шість діб, два тижні, місяць. Пробував ходити без сорочки навколо райського місця майже 20 років, жив навколо райського місця, щодня був на бугрі. Приймав усіх бажаючих, як робив Учитель. На прийомі давав усно пять порад Іванова, також радив прийняти імя Бога Ош, пробувати жити навколо райського місця, кожен день бути на бугрі. Послідовник Ош  розказав про Учителя всім людям усього світу через мережу Інтернет. Послідовник Ош учить людей еволюційного вчення, його назвали учитель. Учитель пророкував про прихід чоловіка без потреб. Він говорив: «Все приготовлено до 2000 року». Хто дочекається 2000 року, той побачить його і почує його слово. Пророкування Іванова здійснилось. На нашу думку, батько Ош народив сина Ош, щоб його визнали всі люди через сина. Батько свідчить про сина, а син свідчить про батька. Два свідки свідчать про одне. Якщо два свідки свідчать про одне, то за законом їхнє свідчення істинне. Люди будуть діяти самі за ідеєю Учителя Іванова в сьомому дні.

 

Сьомий день. 110

   Еволюційний рух формується. Послідовники виконують еволюційні ідеї Учителя Іванова. Ідеї Іванова поступово здійснюються в житті людства. За наукою Іванова,  після соціалістичного ладу слідом новий лад прийде. Іванов назвав його еволюцією. (див. :ЕР.1). Він пророкував, що комуністична система розвалиться. Іванов пророкував, що еволюція прийде до людей у 1989 році. Значить, у цей час буде скасований комуністичний лад в якій-небудь країні. Це здійснилось в Україні в 1990 – 1991 році, коли Радянський союз розвалився на незалежні держави. Зараз комуністичний лад заборонено в Україні через реформи. Умови для впровадження еволюційного ладу створилися в Україні. Еволюційний лад треба впроваджувати шляхом реформ, без усякого насилля, щоб нікому не заважати. Всі люди усвідомлюють, що після комуністичного ладу повинен бути еволюційний лад.

   Люди в усьому світі усвідомлюють ідею Іванова, що місце на землі не можна присвоювати до свого імені, воно є спільне. Еволюційна ідея: не треба примушувати, запирати в кордонах людей, їм треба дати волю. Зараз кордони між державами скасовуються, люди вільно переїжджають з однієї країни в іншу, відбувається вільно трудова міграція між країнами.

   Всі люди усвідомлюють еволюційну пропозицію Іванова. Люди повинні творити суспільне життя для всіх однакове через любов один до одного. В сьомому дні всі люди повинні прийняти однакову для всіх зарплату і звільнити всіх увязнених. Еволюційний рух як синтез вчення Христа і науки загартування починає переважати в житті. У 1979 році Іванов сказав усім людям: «Зараз не треба читати Біблію, вона вже виконана. Читайте мої зошити, в них є все». Люди усвідомлюють слова Іванова.  

   Висновки. Вся історія чоловіка Бога має еволюційний характер. Це все доводить, що чоловік Бог виник у процесі еволюції, а не створений кимось, котрого не бачили.            

   Дії  сьомого дня віри в Христа і дії сьомого дня історії Іванова єдині. Еволюційний рух творить ці дії. Дії сьомого дня знайдені двома шляхами, значить, за законом ці дії є істинні.