Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 15. 2018.02

 

Еволюційна партія

 

Еволюційна партія – народне об'єднання за ідеєю еволюційного руху.

 

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Життя індивідуальне.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність.

3. Життя спільне.

3-1. Перша нова протилежність.

   Еволюційна партія.

3-2. Друга нова протилежність.

4. Цитати Іванова.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі. Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

 

2. Життя індивідуальне

2-1. Перша протилежна сторона

   Життя людське індивідуальне. Кожен живе сам собі, окремо від інших. Дві єдині протилежні сторони є в природі: хороше, тепле і погане, холодне. Індивідуаліст живе в природі однобоко, любить тепле, хороше, і не любить холодне, погане. Він робить своє життя таке, щоб було добре і тепло. Індивідуальне життя, коли кожен сам собі. Це  є залежність. Він є залежний у природі. Одяг, їжа, житловий дім йому треба щодня. Це все придбаває щоденним трудом у природі. Земля є в нього джерело життя. Вона дає продукт для життя, одяг.   

2-2. Друга протилежна сторона

   Природа відповідає сама на індивідуальне життя. Дві сторони є в природі: хороше і погане. Природа дає індивідуалісту погане за його прийняте хороше. Це – нездоров'я, незадоволення, ненависть, війни між народами, захоплення землі, крадіжка, убивства, смерть. Так жити далі не зможемо. Суперечність між протилежностями існує, люди хочуть хорошого життя для себе, а отримують погану смерть.  

 

3. Життя спільне

   Суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежних сторін, котрі пропонуються. 

3-1. Перша нова протилежна сторона

   Що є життя спільне? Це є життя незалежних людей, вони не залежать від когось і потреб. Дві єдині протилежні сторони є в природі: тепле, хороше і холодне. погане. Незалежні люди приймають однаково дві сторони. Це є партія, ініціатор котрої Іванов.

Еволюційна партія

    Чому нам усім треба партія? Іванов хоче, щоб ми всі думали однаково через любов до людей, жили спільно, однією сім'єю, одним цілим. Життя спільне, однією сім'єю – це є незалежність. Одна сім'я – це є громадська організація, Іванов називає її партією. Організація твориться на основі вчення Іванова. Іванов пише, що вчення його – це є всього народу партія. Партія твориться за заповідями Іванова. Люби людей, як себе. Бажай і роби людям те, що собі хочеш. Іванов називає одне ціле ядром, сонцем. Учитель говорить, що його мудрість розіб'є старий порядок отця і сина і створить одне ціле, життя по-еволюційному.          

     Еволюційна партія – це є така спільність,  коли люди вірять в Іванова Учителя народу, Бога Землі, слово виконують його.

  

Іванов. 6505: «5. Жити однією сім’єю треба нам через любов до іншого. 6. Він один такий не хоче, щоб ми думали по-різному без усякої користі. Ми повинні зробитись одним цілим, а не кожний сам собі, це залежність. 8. Умови учать нас усіх, у котрих ми живемо й учимось, щоб один від одного відходити. Наш Учитель не робить цього, його вчення – це є партія всього народу. 62. Мій розум зробить це, розіб'є і одне ціле ядро створить, це сонце».

     Всі послідовники мають об'єднатися в одну громадську організацію, Іванов називає її партією. (Цитати. 7901.184, 165). Це не релігійна організація. Іванов є далекий від релігії, послідовники теж. Це є добровільна громадська організація послідовників Іванова, Отця Ош. Вона легальна, має програму на основі вчення Іванова.  Статус партії є місцевий і міжнародний, бо Іванов є Бог усієї Землі, всіх народів. Еволюційна партія – це є сила, вона врятує всіх земних людей у житті, старий порядок розіб'є, одне ціле зробить, переможе всякого ворога людства. На нашу думку, рада є орган управління еволюційної партії. Рада збирається періодично навколо райського місця, виробляє план роботи тощо. Партія є невмираюча, ідеї Іванова будуть жити вічно через партію. Можна сказати, Учитель – це є партія.

  

Суспільство будується за заповідями

      Іванов називає це суспільство еволюцією, еволюція прийшла на землю в 1989 році. (Див.: Еволюційний рух. № 4). Еволюція – це є суспільний лад за ідеєю Бога. Нове суспільство Божих людей утвориться, коли ми, всі люди, будемо виконувати заповіді Іванова. Суспільство любові є це. Один Учитель, Бог є у всіх людей. Учитель творить для всіх людей. Іванов – це продовжувач справи Христа.

Іванов є наш усіх Учитель, Бог Землі. Ми визнаємо, любимо Учителя Іванова, виконуємо його слово. Жити  легше і краще з Богом, мир і щастя буде на землі. Він вижене смерть, а вічне життя введе. Допомагати всім людям всього світу визнати Учителя Богом землі, досвід Учителя передавати всім.

Любов – це життя

   Якщо любов є між людьми, то є і життя. Жива людина є найбільша цінність. Учитель заповідає берегти життя, не вбивати живе, не вбивати природу, берегти здоров'я. Ідея Учителя: ти любиш людей, а люди люблять тебе. Кожен повинен любити природу: повітря, воду, землю. Це є наймиліші невмираючі друзі будь-якого чоловіка, вони допомагають у житті в усьому. Любити і шанувати Бога Отця і природу матір. 

 

Свідомість визначає буття

     Свідомість прийшла від природи Іванову, вона визначила все його подальше буття. Учитель говорить, що така свідомість має зародитись у кожного. Кожен є свідомий, без свідомості обходитися не будемо. Вчення Іванова треба вивчати, його праці читати, розуміти, виконувати в своєму житті. Заповіді Іванова – це є життєвий Божий закон, найголовніший у житті.

Наш світогляд

    Бог Отець послав до людей Христа, як Отець Сина.  Христос послав до людей Іванова, як Отець Сина. Іванов посилає до людей Великого Духа, як Отець Сина. За Велесовою книгою, Бог Отець – це є Вишень, Сварг, Дажбог. Цей еволюційний процес не має початку і кінця. На нашу думку, така сукупність Богів, коли один Бог народжує або посилає другого Бога, як Отець Сина, є Бог Род, котрий був у слов'ян, оріїв здавна. Бог Род є Бог над Богами, творець, невмираючий, вічний, один-єдиний. Слово «природа» пов'язано з походженням від Роду. Природа – це при Роду. Природа народила Іванова як Бога Землі.        

 

Найдорожча ідея – бути без усяких потреб

     Ця ідея є основна цінність будь-якої людини. Кожен прагне стати таким, як Іванов, Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Райське місце має всі умови, які дають кожному можливість бути без усяких потреб (їжі, одягу, житлового дому). Спосіб життя без всяких потреб детально розроблений Івановим. Іванов ходив свідомо без одягу, в одних шортах літом і зимою піввіку, свідомо терпів без їжі по декілька днів щотижня. Він не турбувався, що їсти, у що одягтися. Сам обходився без одягу, їжі та вчив людей. Еволюція – це терпіти без їжі, наше свідоме терпіння без їжі росте щодня. Іванов благословляв бути без їжі 42 години щотижня, потім 66 годин щотижня, потім 108 годин щотижня, потім пробувати бути без їжі шість діб поспіль, потім два тижні, потім бути без їжі місяць. Пробувати ходити без сорочки. Іванов знайшов райське місце на землі, де люди будуть без усяких потреб (їжі, одягу, житлового дому). Він благословив усіх жити навколо райського місця за його ідеєю. Учитель учив шляхом свідомого терпіння рятувати свої душі, як і Христос. Якщо потреби є у нас, то труд треба. (Цитати. 7906:17).         

 

Оздоровлюватися шляхом загартування за системою

      Учитель знайшов  людям у природі засоби для здоров'я, ввів систему. (Див.: Еволюція. № 3).

Рівний розподіл усіх багатств суспільства між усіма

Заповідь Іванова і Христа. Бажай і роби людям те, що собі хочеш. Люби людей, як себе. Він навчив здійснювати на практиці це. Якщо ми хочемо собі якусь зарплату, то ми повинні зробити іншим людям таку зарплату. Це є любов між людьми. Всім треба рівно. Зарплата має бути всім однакова, дорослим і дітям, щоб не було ображених, ненависті, зла між людьми. Діти є на утриманні держави, а не батьків. Спочатку треба згодитись усім на зарплату 33 карбованці. Якщо буде мало, всім прибавимо однаково. Люди будуть сильно любити один одного за таку рівність. Ненависть, зло, убивство, крадіжка, корупція, всяка така погань не буде між людьми. Природа піде людям назустріч, не буде карати хворобами, стихійними лихами. Люди не будуть робитися хворими і злочинцями. Соціальна рівність і справедливість є в суспільстві. Всім людям буде легше і краще. Війн між людьми не буде, бо причина війн – Коли  один має щось, а інший не має, це породжує війну. Іванов розробив і пропонує всім вчення про устрій суспільства, в якому  однакова зарплата буде всім. Люди не будуть бідні через це. Люди не будуть хворіти і робитися злочинцями. Ідея соціальної рівності є, щоб любов була між людьми, бідних і багатих, ображених, незадоволених не було. Економіка і політика не буде така, як тепер.  Перехід до ідеї Іванова вирішить економічну і політичну кризу. Ринкова економіка є недосконала, бо бідні є, у котрих кількість благ обмежена, і багаті є, у котрих кількість благ необмежена. Існування бідних і багатих та антагонізм між ними закладається спочатку.  Соціалістична економіка є теж недосконала, бо будується шляхом насилля, убивства незгодних із владою. (Див.: Еволюція. № 9).

 

Прощати людям провини і не карати

    Любити людей – значить прощати вину. Заповідь Учителя Іванова: «Зробити з ворога любимого друга». Христос: «Любіть ворогів ваших». Христос заповідав нам прощати людям провини їхні. Іванов учить прибрати з життя все старе негоже. Каральний орган, юридичне право, юстиція, прокурор, суддя не буде існувати. Нема міліції, армії, солдат не служить. Нема тюрми, люди не робляться злочинцями. Людину не саджають у тюрму, не позбавляють волі, не убивають. Іванов просить усіх ув'язнених звільнити. За законом Божим, провини треба прощати людям, і позбавленням волі або смертю не карати. Люди не виконують цей закон, їм добре, коли юстиція, тюрма є в них, де за злочин карають. (Див.: Еволюція. № 1, 11). Іванов. 7608:69. « Наша велика помилка є в цьому ділі, що ми караємо, але не прощаємо чоловікові. Учитель прощає нам, грішним усім, він не карає, просить нас, щоб ми не робили цього».

 

Сім’я, матір, виховання молоді

      За висновком Іванова, залежність заважає чоловікові в природі, він хворіє через залежність, іде на злочин. Учитель пропонує.   Суспільство має дати зарплату щомісяця прожитковий мінімум матері, у котрої є діти. Прожитковий мінімум дати кожній дитині, щоб дитя не потребувало в своєму житті, було на своєму утриманні. Заробітна плата є однакова в усіх дорослих, малих, старих. Дитина має бути фізично незалежна від батьків. Дитя не примушувати, а просити. Учитель пропонує всім взяти рівну зарплату 33 карбованці для початку. Якщо буде мало, всім прибавити однаково, щоб не було ображених. Заборонити аборти. Матір не примушувати народжувати дитя через секс. Небажані діти народжуються через секс. Визнати Іванова, погодитися з наукою загартування для всіх. Коли матерів з дітьми забезпечимо матеріально, тоді молодь будемо загартовувати.  (Див.: Іванов: Партія. 6505:21, 23, 26, 92 – 109).   Діти виховуються у нас неправильно. Ми робимо з людини ворога, злочинця, а потім його чи її судимо і караємо. Це є помилка. Ми всі є винуваті, що чоловік зробився такий. Тому треба прощати, і не карати.

 

Примушувати не треба, а просити треба

   Бідні робітники і багаті роботодавці є в будь-якій державі. Робітник наймається на роботу, він отримує мінімальну зарплату, лише б він не вмер. Так примушують робітника трудитись на роботодавця, він платить робітнику, скільки захоче. Примушувати робітника не треба, а просити треба. Коли діти є на утриманні батьків, вони роблять те, що хочуть батьки. Примушувати не треба дітей, а просити треба. Ми, люди, зробили ворога самі, ми воюємо з ним все життя. Ворог – це є ми. (Див.: 6505:66 – 75).

     Ми нічого не зробили, щоб ворог не був у нас. А ми робимо те, що допомагає ворогу. Ми не навчися відбиватися від нього. Якби юстиція не була, то злочинець не був. Якби медицина не була, то захворювання не було. Треба відмовитися від такої науки, котра судить злочин. Треба простити людям за зроблену помилку, не судити. Наші уми зробили вбивцю в злодія. Ми саджаємо самих себе. (Див.: Еволюція. № 10, 11). 

     

Наші пріоритети, перше діло, з якого починати

       Почнеться з дітей. Ми народили дітей для заміни життя, вони закопали нас у прах умирання. Дитя підніме нас з мертвих в живих. Хто закопав, той відкопає. Ми маємо пропонувати державі дати дітям однакову зарплату, прожитковий мінімум. Матір з дітьми забезпечити  щомісяця однаковою зарплатою прожитковий мінімум. Зарплата є однакова всім, щоб ображених не було. Всі діти мають однакове виховання. Нікого не примушувати, а просити треба. Молодь будемо загартовувати після цього.   

Самоврядування. Не чинити адміністративно, а служити людям

      Всі люди є вільні. Адміністратор не потрібен у людях. Чоловік є мудрець, сам знає, що робити в житті в природі. Іванов був слуга для людей. Учитель служив людям, але не керував людьми, як адміністративна влада. Службовець служить людям у суспільстві через просьбу. Учені не творять закони життя суспільства, бо закони є Божі, вони є. Заповіді Учителя Іванова – це є основний життєвий Божий закон для всіх людей. Все, що потрібно в житті, є в працях Іванова. Рада буде вирішувати поточні питання, проблеми, які будуть виникати в житті. 

 

Жити за рахунок свого, а не чужого

      Своє – це є живе тіло людини. Всі природні блага є спільні, чужі. Земля природна спільна, місце на землі – це є чуже. Жити можна своїм, але не чужим, бо природа карає за чуже. Не захоплювати, не присвоювати, не продавати землю, вона є спільна. Війна за землю не буде більше. Армія не знадобиться, солдат служити не буде, зброя не треба буде. (Див.: Еволюція. № 12).     

Всім окружити райське місце, де люди завоюють безсмертя

     Іванов знайшов Божим людям місце на землі для життя, назвав райським, освятив, благословив жити навколо нього за його ідеєю. Люди приходять на райське місце за своїм бажанням з любов’ю. Люди отримують свідомість, здоров'я, знання тут. Люди навчаються жити без усяких потреб (їжі, одягу, дому) тут. Вони зроблять людський рай на землі, завоюють безсмертя. Пропонується жити однією сім'єю навколо райського місця. Люди з усього світу збираються 25 квітня на райському місці бугрі щорічно. Загартовування починати краще з прийому на бугрі весною 25 квітня. Райське місце потрібно для народження на ньому чоловіка без усяких потреб. Люди прийдуть сюди, вони зроблять людський рай, будуть без потреб.  Матір народить дитину, а люди виховають  у раю в дусі без потреб. Він буде наш Учитель, Бог, його ідея буде Христа, він сам буде на цьому місці, це місце буде його. Він навчить людей бути без потреб, і люди перестануть умирати.  

 

Любити всі нації, сприяти їхньому розвитку

       Любити людей, як себе – значить любити всі нації, берегти в житті. Паршек любить всі нації, всі національності є для нього однакові. Паршек заповідає нам усім любити всі нації однаково, не вважати якісь менш вартими. Сприяти розвитку всіх націй, а не заважати.  Іванов заповідає: «Своє знайдене став, а іншим не заважай». Нація розвивається найкраще в своїй рідній національній державі, тому національні держави треба зберігати, не заважати іншим національним державам захопленням, війнами тощо. Національна мова, територія, історія, культура визначає націю. Національна держава повинна їх берегти, розвивати. (Еволюція. № 8). Українці і росіяни повинні любити і поважати один одного, як заповідав Учитель, тоді й інші народи визнають Іванова.

Перехід до еволюційного ладу

      Перехід повинен бути вмілим, поступовим, акуратним, щоб своє зробити, а іншим не зашкодити. Перейти до еволюційного ладу можна демократичним шляхом реформ, шляхом вільного вибору кожного. Якщо ви згодні на рівну зарплату всім людям, то не голосуйте на виборах за депутатів і партії, у котрих програма економічного розвитку країни основана на нерівному розподілі заробітної плати всіх людей. Обирайте програму, в котрій коефіцієнт відношення між максимальною зарплатою або пенсією і мінімальною близько до одиниці. Перемога буде за бідними, бо бідних більшість, і Бог є за бідних. Будьте за еволюційну партію.

                  Наш гімн

Люди Господу вірили, як Богу.

А Він прийшов Сам до нас на землю.

Смерть як таку вижене.

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться? На цьому бугрі.

Вони скажуть гучно слово.

Це є наше райське місце.

Слава безсмертна чоловікові.

                                    

     Ош – це власне ім'я Учителя Іванова і Бога, ним самим написане. Учень передав його всім людям. Учень назвав Учителя Отцем Ош у 1989 року, коли визнали його Богом. Іванов написав, що ми всі повинні обрати одне спільне ім'я і на ньому одному базуватись у своєму житті, він один є такий заслужений. Іванов не визнавав індивідуальне прізвище кожного. На нашу думку, Учитель пропонує нам усім обрати спільне ім'я Ош, котре він написав у зошиті «Паршек». 1981.02:127, і на ньому одному базуватись у житті. Спільне Боже ім'я Ош об'єднує людей, у перекладі означає Білий. Бог Ош – це є Бог Білий. Ош – це святе ім'я Бога, велике, через нього звершиться все. Бог Білий творив, творить і буде творити білий світ по-еволюційному. Еволюційна партія – це група послідовників Учителя Іванова, котрі визнають Боже ім'я Ош. Визнати – значить, прийняти погане.    

      Наше свято еволюційне – 25 Квітня, святкуємо  на райському місці і на місцях. День народження Учителя – 20 Лютого.

   Прийняти еволюційну партію всім людям буде дуже погано, але вони обов'язково приймуть, щоб жити.

 

3-2. Друга нова протилежна сторона

   Як природа буде відповідати за спільне життя? Дві сторони є в природі, хороше, погане. Природа дасть людям хороше за їхнє прийняте погане. Це – здоров'я, щастя, задоволення, любов між людьми, нема крадіжки, убивства, смерті, є життя вічне, рівність, мир між народами, відсутність війн, рай на землі, безсмертя.  Суперечність між протилежностями буде закінчена. Люди хочуть жити, і будуть умови для вічного здорового, щасливого життя.

 

Цитати Іванова

   6505:115. « Почнеться з дітей. Перше. Свою силу введе на задоволення всіх народжених дітей матеріальністю. Щоб діти всі виховувались однаково, треба забезпечити всіх одним виділенням; прожитковий мінімум дати 30 карбованців щомісяця,  щоб матір не нуждалась цим. А потім будемо загартовувати  молоду людину не шляхом залежності. Вона  заважала людині весь час».

    7805:65. Доволі чинити адміністративно над чоловіком, не треба чоловіка примушувати, чоловіка не треба запирати. Волю дати йому за це, вона повинна оточити цим. Святе діло є це для нас таких. Ми є сильні, це має бути в житті.  7804:117. Я не відбираю в жодного чоловіка його право в житті, але прошу всіх: розумійте, живіть, але не заважайте іншому.

     7811:36. Паршек є Бог землі в усьому ділі й усій цій історії, він є хазяїн всьому положенню. Він сказав адміністратору, що не треба командувати підлеглим, а треба буде від цього всього відмовитись. 8109:164. Природа не дає згоди на це, щоб люди підкорялись людям. Паршек просить, киньте підкорятись управителям, вони нехай живуть самі без нас.

   7901:184. Партія є природна. Вона не задовольняється чужим, вона не належить мертвому. Своє живе є в неї, мертвого нема, є природного характеру. Воно живе в повітрі, воді, землі. Щоб чоловік не розпоряджався чоловіком, вона є нове. Вона не проганяє чоловіка з життя і не примушує, а вона говорить чоловікові в свою чергу, зрозумій це діло. Це не адміністративна особа є, яка жене в бій безвинного незнаючого чоловіка. Партія не живе в ділі. Їжа не треба їй, одяг теж не треба їй, дім не треба їй.

 

 Люди треба не мертвого характеру, а живого. Місце життєве знайти треба їй у природі без усякого діла, у котрому чоловік помиляється й умирає на віки-віків.  Партія є невмираюча істота, люди народили її для порятунку всіх нас земних людей, щоб вони відмовились від цієї технічної системи, штучного діла, перестали  вводити хімію. Паршек є партія природного характеру. Природне є повітря, вода, земля. Партія оточена цим. Вона має своє, а чуже не тривожить, іншому не заважає. Паршек є природна партія, вона не вмирає, вона не  заважає нікому, живе вічно. Це місце належить усім живим людям. Партія просить, благає всіх нас. Якщо хочете жити за ділом Паршека, іди займай це місце. Воно дано нам усім, вибору ніякого, лише б душа й серце. Треба любити, любов є діло, це тіло чоловіка, воно повинно стати близьким до природи. Вона не покарає тебе за це ніколи, а полюбить усіх. А партія готує, але не колишніх людей, людей без усякої потреби, живих людей. Паршек не бореться за мертве, живе оточує його, це Чувілкін бугор. Він вийшов сам на таке місце, і ці якості відкрив там. А тепер просить чоловіка того, хто це діло не зовсім зрозумів, щоб чоловік зрозумів це, і став робити те, від чого зробиться йому в житті легше й краще. Я є перший чоловік, початковий у цьому ділі. Я веду за собою цього чоловіка з упевненістю, щоб  чоловік не простуджувався, не хворів, а був здоровим чоловіком від цього. Паршек є за живу партію, але не за мертву. Він є за еволюційну, за свідому, без усяких цих грошей, не за хвору.

    8109:81. Власника, власності в людях нема: усе є природне спільного характеру. 8109:65. А коли ми виберемо місце одне для всіх однаково з умовами, щоб можливість мати бути без потреби всім, ми не будемо вмирати, безсмертя заслужимо від природи.