Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 13. 2018.02

 

Праці Іванова

Зміст

1.Суржик

2. Статус суспільне надбання.

3. Праці надрукувати.

4. Нобелівська нагорода.

5. Список праць.

 

1.Суржик

Праці Іванова Порфирія Корнійовича – це є подарунок молоді, всім людям всього світу всіх національностей. Вони редагуються і видаються за благословенням Учителя Іванова. Кожен бажаючий будь-якої національності має право, йому дозволяється безплатно копіювати всі праці Іванова, праці Іванова перекладати  з російської або української на свою рідну національну мову, вільно видавати і розповсюджувати без авторського права, як подарунок. При розповсюдженні Книги захищати авторським правом нема необхідності в процесі розповсюдження. Праці Іванова видаються на українській мові. Книги Учителя Іванова – це є спільне благо, спільне надбання всіх людей світу. Вони не є приватною власністю будь-кого. Слова Учителя не продаються, не купляються. Книги Іванова П. К. видаються на пожертви, розповсюджуються безплатно, як подарунок. Даром одержали – даром давайте. Порфирій Іванов є далекий від релігії. Вчення Іванова – це є наука. Всі праці Іванова в цілому є наука еволюція, вона створена шляхом практики загартування в природі. Загартування – є наука всіх людей світу. Іванов П. К. пише: «Ця писанина пишеться мною, я пишу її для того, щоб люди наші читали її, вірили їй, і старались зробити самі себе таким». 1972.04:98. «Прослідкуйте Ви прослідкуйте всі мої написані так зошити, кінця нема їм у цьому, ви узнаєте з цього про моє діло зроблене. А воно є, воно було, і буде воно вічно в житті. Слово – це є моє діло в природі, ніколи ніяк не вмираюче. Я роблю це для людей для життя». 1983.02:78. «Це все робиться мною в природі. Я оформив скільки слів, а я написав скільки букв! Це все є істина в житті». 1977.12:200.

 

   Письмова мова Іванова – це суміш або суржик російської й української мови, давньоруські вирази є, котрі тепер не вживається в літературній мові. Українські слова вживаються  в працях, їх близько 500, їх нема в російському словнику. Словник створено для них, вони перекладені на російську мову. Іванов називає всі свої слова одним словом руська мова, як називали його предки. Іванов користувався однаково російською й українською мовою. Іванов використовує граматику української мови, закони благозвучності. Наприклад, в рукописах нема російського префіксу «бес», але український префікс «без» є, ради благозвучності мови пишеться «у» замість «в». Розділові знаки не вживаються в рукописах, крім крапки, м’який і твердий знак пишеться так, як писали в минулому. Тексти редагуються в двох варіантах. Перший. Всі слова, котрі є в рукописах, зберігаються. Слова, внесені редактором, виділяються круглими дужками. Другий варіант.  Всі слова зберігаються, українські слова перекладаємо на літературну російську мову, щоби була можливість перекладати тексти на інші мови всіх земних народів з допомогою словників, бо праці належать всім національностям на Землі.       

 

2. Статус суспільне надбання

   Ці слова слід вважати заповітом Іванова. Іванов говорить про ставлення  до своїх праць і всіх інших людей. Праці Іванова є суспільне надбання людства.

3. Цитати Іванова

    «Цього немає в природі, що це твоє. Раз ти зробив у природі, тобі це все далося, вже це є наше спільне, але не твоє особисте». 1966.07:125.

   «Я є в цьому ділі один-єдиний чоловік. А слова мої, діло моє – це все є наших людей. Вони заселили цю нашу таку землю, вона заселена нами для мертвого життя». 1977.12.с.361.

   «Це все моє належить народові». 1973.11.с.27.

   «Люди всіх національностей є для Паршека однакові, вони всі жити хочуть». 1979.10.с.45. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 1979.11.с.19.

   «Ми не кинемо це діло ніколи. Це не одним нам руським таким людям, а всім людям всього світу». 1982.04.с.81.

   «Ми, вся молодь усього світу, повинні взятися за це діло, і робити так, як робить для нас дорогий Учитель. Він зробив це все для нас, усієї молоді, яка живе на білому світі. Ми повинні добитися це в житті зробити». 1981.11.с.125.

   «Ми з вами, усі люди, повинні проаналізувати це діло. Я вважаю, це діло є святе, люди мають задовольнятись ним». 1978.05.68.

   Іванов пише про своє слово і діло: «Мій подарунок молоді». 1983.02.01.

 

3. Праці надрукувати

   Іванов хотів надрукувати свої праці, він неодноразово звертався до державних видавництв, але ніхто не погодився надрукувати праці Іванова. Тоді він звернувся з просьбою до учня Ош, щоб він відредагував зошити і підготував до видавництва. Учень зробив, Іванов це схвалив, і в своєму зошиті це підтвердив своєю рукою в праці в листі від учня: 8102:110. «Пише з Києва інженер. 115. Я був в Учителя 31 березня, зошити показав йому, котрі відредагував. Я був дуже радий, коли Учитель їх схвалив і готовий був послати у видавництво».

   Праці надрукували тепер, вони розповсюджуються безплатно в електронному форматі.   

Цитати Іванова

   6803.09:159. Взявся за природу, зробив її своїм другом, не став з нею воювати. Хочу сказати всім нам. Не треба убивати її. Я покажу вам практично все те, що зробив, тоді, коли надрукуєте всі мої праці, написані для вас. А я написав їх  вам сам своєю рукою. Дуже справедливе це, ніколи про це не забути.

   6510:92. Моє прохання до всіх тих людей, хто мене добре розуміє.  Допомагайте не мені особисто.  А це допомога, її треба втримати.  Це буде обов'язково.  Мої праці не пропадуть ніде даром, раз я не роблю поганого, а роблю хороше. 93. Громадськість вся заступиться за мене.

  

6609.20:23. Всі ви будете хотіти, але буде це пізно. Я нікого не прошу, нікого не примушую, і не хочу, щоб хто-небудь за мною йшов. Але не забороняю теж нікому.

   7010.07:49. Він пише праці свої, зроблені практикою. Його це діло зашумить на весь світ, на всю природу. Він викладає їх своїми словами. Те, що він робить, робив, і буде робити. Це мудрець, з мудреців мудрець. Він допомагає. А раз він допомагає, вже це є користь моя людям всім нашим. 50. Ми всі до одного чоловіка повинні оточити себе цим. Люди визнають Іванова тоді, коли праці його пройдуть  без усякого гонорару, і будуть читати. Особливо написана це казка ..., вона замінить султана Пушкіна. Ось що нам в житті треба.  Життя, але не смерть. 128. Хочу, щоб праці мої були надруковані в народі, щоб я порозмовляв на відстані за письмом своєї праці. Якщо люди прочитають мої праці, вони примусять мою практику жити між собою. Вони жили, але не знали про це діло. А коли вони дізнаються, вони попросять мене, як такого в житті чоловіка, хто проситься в народі, щоб вони дали право доступу до молоді. Вона виховується  неправильно у нас без усякого того, що треба.

   7011.04:181. А от Іванов б'ється в природі, кричить на весь голос свій. Сам просить учених, щоб вони друкували його праці. Він написав сам їх, сам знайшов цю тему.

  

4. Нобелівська нагорода

Загартування-тренування заслуговує за діло нагороди Нобелевської премії. Іванов не потребував нагороди, не прагнув до слави, не величався.

Цитати Іванова

   6008.15:142. Моє загартування-тренування заслужило перед усіма спортсменами своєю стійкістю міжнародну премію давно за те, що я не побоявся, а своє намічене здержав.  143. Я розкрив таємницю перед усіма народами. Не багатство зберігає нас. А ми знищуємо на собі це багатство, і гинемо слідом за ним вічно. Це є не наука, а шкідлива річ, яка змусила нас поодинці вмирати. Ось нам наука, яка стала на колесо зі своєю незалежністю. Якщо природа не впливає на моє тіло, що може бути? Тільки хороше. А раз хороше, значить, є продовження в житті в цій справі. Адже сама незалежність на чоловікові одному, вона не претендує проти всього розвитку на нашій землі.

   7204.02:191. Це загартування, тренування є фізична наука, воно навчило мене, як треба робити, щоб людина не застуджувалася, не хворіла в природі. Це міжнародне здоров'я, людина має бути нагороджена Нобелівською премією. За що? Він отримав назву Учитель народу від людей, навчив сам себе, й інших теж учить. Люди назвали його Переможцем природи за те, що він переміг ворога внутрішнього і зовнішнього. Вже йому дали найостаннішу в геройстві назву за продовження життя, так як йому довелося завоювати в природі на людях продовження життя. Люди дали йому спільну складну назву Бог за це.

    7212.19:39. Люди народили всіх героїв, вони всі до одного померли також. А умови, діло створило Бога через природу. Вона допомогла йому бути таким, як він є зараз. Він не потребує Нобелівську премію за те, він вилучив у людини ракове захворювання. Йому доводиться хвалитися перед усім світом. Він хоче сказати істину про збереження своєї особисто клітини. Моє серце молоде загартоване, здорове є 25-річної людини.  40. Зірочки не треба мені, я є не чемпіон світу. Я є міжнародне здоров'я, Червоний хрест.  Воно не приходить так людині, люди втрачають його легко.  

   7712:190. Нобелевська премія – Іванову. Він є ініціатор  усьому.

 

5. Список праць Іванова

ukiv5803 Книга «Людина».1933.07.с.1. Історія і метод мого загартування. 1951.11.с.45. Дані в Архів. 1952.12.с.4.  Людина – це природа.1953.02.с.4. Питання. 1954.11.20.с.4. Для листів: Яке важке життя на землі. Лист земельному управлінню. Далі не буде життя. Користь невмируща, а шкода жити не буде. Скоро буде життю кінець.

   Журналу «Крокодил». П'ять карбованців.1958.03.с.101.

ukiv5812 Для історії пройдено по природі загартуванням-тренуванням. 1958.04.с.77.   Моє загартування. 1958.06.18.с.27. Моє загартування. 1958.12.10.с.100. Моє загартування. 1958.с.1.

Хвороба. 1958.с.4. Товариші. 1958.с.3.

ukiv5901 Загартування-тренування від спеки, холоду, голоду. 1959.01.с.145.   Внесок семирічного плану для людини. 1959.02. с.24. Досить мучити уколами 1959.03.с.21. Загартування-тренування.1959.04.с.30. Шляхи до комунізму 1959.05. с.15. Вода. 1959.11. с.60.

ukiv6008 Моєму загартуванню задають люди зацікавленні питання.1960.02.с.43. Вранці о 5:00. 1960.08.с.160.

ukiv6010 Дві дороги. 1960.10. Продовження другої дороги. 1960.11.

ukiv6207 Ми боїмося війни. 1962.06.с.75. Людина. 1962.07.с.73. Рак. 1962.07.с.30. Віра самого хворого. 1962.08.с.2.    Шлях один. 1962.08.с.6.

 

ukiv6209 Для чого людина живе в природі. 1962.09.с.69. Я герой. 1962.09.с.94.  Віра вірою, а діло ділом. 1963.01.с.9. Порада. 1963.02.с.11. Пропозиція. 1965.02.с.11.

ukiv6506 Катя. 1965.06.с.197. Розумова праця і здоров'я. 1965.06.с.2. Чому я повинен кинути їсти. 1965.06.с.2.

ukiv6507 Сонечко. 1965.07.

ukiv6508 Життя незалежного чоловіка. Партія. 1965.08.

ukiv6509 Партія. 1959.09.

ukiv6509a Бідні ми люди. 1965.09.

ukiv6510 Муха. 1965.10.

ukiv6511 Практика у теорії питає. 1965.11.

ukiv6511u Здоровий дух здорового тіла. 1965.11.

ukiv6512 Найгірша дорога, гірше не може бути. 1965.12.

ukiv6601 Ми.1966.01.

ukiv6601a Тракторист. 1966.01.

ukiv6602 Маяк. 1966.01.

ukiv6602a Історія людського життя. 1966.02.

ukiv6603 Я чи ви? 1966.03. Просьба.1966.04.

ukiv6604 Це буду я. 1966.04.

 

ukiv6604a 20 лютого 67 років. 1966.04.

ukiv6605 Людина.1966.05. Земля.1966.04.

ukiv6605a Доктор буде лікувати. 1966.05.

ukiv6607 Ворог.1966.07.

ukiv6607a Бог то Бог, не будь сам поганий.1966.07.

ukiv6608 Дві дороги.1966.08.

ukiv6609 Вересень.1966.09.       

ukiv6609a Один чоловік у полі воїн.1966.09.

ukiv6610 Ученим людям.1966.10.

ukiv6610a Звідки я думку взяв, що таким став. 1966.10.

ukiv6610b Згодом людина не буде вмирати. 1966.10.

ukiv6611 Пухирчик. 19966.11.

ukiv6612 Що буде далі. 1966.12.

ukiv6612a Одна, що йде, інша зворотна. 1966.12.

ukiv6701 Козел. 1967.01.

ukiv6701a Буде це. 1967.01.

ukiv6703 Паспорт. 1967.03.

ukiv6703a Туз бубновий.1967.03.

ukiv6705 Загартування і люди. 1967.05.

 

ukiv6707 Загартування і люди. Продовження. 1967.07. Зернятко початкового рака. 1967.03.14.с.37.  Час ішов.1967.03.25.с.22.

ukiv6708 Буде тема писатися про нову людину.1967.08.

ukiv6710 Новий чоловік.1967.10.

ukiv6710a Дорога. 1967.10.

ukiv6712 Сни квітневі.67.12.

ukiv6712a Арктика.1967.12.

ukiv6801 Серце. 1968.01.

ukiv6801a Сім’я моя чи їхня. Сон мій.1968.01.

ukiv6802 Хто ти є. Продовження. 6802. Матір. 6802. Друга серія...

ukiv6802a Ріка сучасна. 1968.02. Ріка 1968.01.

ukiv6803 Сажень.1968.03.

ukiv6803a Дочка 1968.03.Смерть.Товариші панове.1968.03..

ukiv6806 Лампочка. 1968.06.

ukiv6807 Москва.1968.07.

ukiv6808 Москва. Продовж.1968.08. Сонце. 1968.07.

ukiv6811 Я ніколи таким не був. 1968.11.

ukiv6812 Загартування і люди продовжується.1968.12. Сни на 1968 р.

ukiv6902 Середа 1969.02. Ви мене такого. 1969.02.

 

ukiv6904 Місяць і годинник. 1969.04.

ukiv6906 Що буде далі. Продовж. 1969.06.

ukiv6908 Раз, один, два, три. 1969.08.

ukiv6909 Природу не обдуриш. 1969.10.

ukiv6911 Поїзд.1969.11.

ukiv6912 Водій.1969.12.

ukiv7005 Держава. 1970.05.

ukiv7008 Зернятко.1970.08. Таксі.1970.10.

ukiv7011 Плуг.1970.11.

ukiv7012 Геологорозвідка.1970.12.

ukiv7101 Мука.1971.01.

ukiv7102 Портрет.1971.02.

ukiv7103 Продовження портрета.1971.03.

ukiv7104 Портрет шукає в природі істину.1971.04.

ukiv7112 Небувале.1971.12.

ukiv7202 Бог народився в Росії.1972.02.

ukiv7204 Бог народився в Росії. Продовж. 1972.04.

ukiv7204d Забій стихія. 1972.04.

ukiv7209 Верблюд. Продовж. 1972.07. Бик.1972.10.

 

ukiv7212 Школяр.1972.12.

ukiv7301 Ворота. 1973.01.

ukiv7309 Понеділок. 1973.09.

ukiv7309a Я став було думати. 1973. 09.

ukiv7311 Володя. 1973.11.

ukiv7402 Я згадав сам про цього Бога. 1974.02.

ukiv7406 Ворота продовжуються. 1974.06.

uukiv7407 Бог. 1974.07.

ukiv7412 Я захворів.1974.12.

ukiv7502 Люди. 1975.02.

ukiv7507 Люди. 1975.07.

ukiv7510 Чоловік.1975.10. Бог прийшов на землю для порятунку душі чоловіка. 1975.с.40.

ukiv7605 Люди. Продовж.1976.05.

ukiv7606 Це люди продовжують вивчати, розуміти цей бугор, де народиться чоловік без потреб. 1976.06.

ukiv7608 Люди. Продовж. 1976.08.

ukiv7701 Батько, отець український рідний. 1977.01.

ukiv7702 Перші хвилини. 1977.02.

 

ukiv7704 Бог то Бог, але сам не будь поганий. 1977.04.

ukiv7707 1977 рік, він рокам початок. 1977.07.

ukiv7710 Смерть Богові від мертвеців через їхнє безсилля. 1977.10.

ukiv7712 Свято 60 років Жовтня. 1977.12.

ukiv7712a Це моє здоров'я.1977.11.15-1977.12.03.

ukiv7802 Початок. 1978.02.

ukiv7804 Це буде таке безсмертя. 1978.04.

ukiv7805 Паршек. 1978.05.с.75. Це треба. 1978.08.с.20. Діти наші. 1978.08.

    Ти, я чоловік. Я чи природа. 1978.08.с.45.

ukiv7806 Чувілкін бугор губа. 1978.06.

ukiv7811 Ігоря діло. 1978.11.с.96.

ukiv7812 Паршек. 1978.12.

ukiv7901 Паршек. 1979.01.

 

ukiv7905 Паршек. 1979.05.

ukiv7906 Паршек. 1979.06.

ukiv7910 Паршек. 1979.10. Вода. 1979.11.с.29.

ukiv8001 Паршек говорить про природу. 1980.01.

ukiv8009 Паршек. 1980.09.

ukiv8102 Паршек. 1981.02.

ukiv8104 Паршек - продовжувач справи. 1981.04.

ukiv8109 Паршек. 1981.09.

ukiv8202 Паршек. 1982.02.

ukiv8204 Паршек із загартуванням-тренуванням продовжує своє діло. 1982.04. Моє це діло є.

ukiv8209 Не ображається на це Паршек. 1982.09.

ukiv8211 Паршек. 1982.11.

ukiv8212 Паршек. 1982.12.

ukiv8302 Паршек. Мій подарунок молоді. 1983.02.

ukiv8303 Паршек. 1983.03. Моя ідейна дорога. 1983.04.10.с.9.