Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 10. 2018.02

Ув'язнених звільнити

 Ув'язнених звільнити – режим неволя і воля людей в суспільстві, у котрому всіх ув'язнених треба звільнити.  

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Суспільство з в'язницею.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність.

3. Суспільство без в'язниці.

3-1. Перша нова протилежність

3-2. Друга нова протилежність.

4. Цитати Іванова.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі. Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

2. Суспільство з в'язницею

2-1. Перша протилежна сторона

   Люди порушують закон у суспільстві, державна влада охороняє закон, вона побудувала в'язницю для порушника. Влада боїться злочинця. Влада, юстиція судить, робить винним, присуджує покарання сидіти строк у в'язниці, щоб перевиховати людей. Влада таким чином робить собі хороше, вона захищає себе від злочинців. А людям у неволі погано, вони томляться, ждуть волі. Ув'язнених перевиховують тяжким трудом, тут ув'язнений як раб. Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Влада і громада робить собі хороше через в'язницю, захищає себе від злочинців.   

2-2. Друга протилежна сторона

Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама творить дії, котрі дають людям погане почуття, за прийняте холоше. Суспільство з в'язницею отримує від природи погане за прийняте хороше. Це є незадоволення владою, ненависть, помста, злочинність не щезає, крадіжка, вбивства, захворювання, смерть. Ув'язнений стає ворогом для суспільства. Таке суспільство не сприяє біологічній і соціальній еволюції.  Суперечність між протилежностями існує. Люди через в'язницю хочуть отримати мир, задоволення, життя, а отримують незадоволення, ненависть, злочинність, смерть.

 

3. Суспільство без в'язниці

   Суперечність можна припинити через перехід до двох нових протилежних сторін, котрі пропонуються.

3-1. Перша нова протилежна сторона

   Пропонується суспільство без в'язниці. Людям треба прощати провини, юстиція не повинна судити, не карати в'язницею. Всіх ув'язнених звільнити. Дві протилежні сторони є в природі: хороше в погане. Люди за свої дії отримують хороше або погане почуття, або  хороше і погане. Людям, особливо державній владі, буде погано прощати людям провини, не карати порушників в'язницею. Це протирічить існуючому закону. Але це погане кожному доведеться свідомо прийняти, утворити новий закон. Коли ув'язнений звільниться, тоді всі візьмуть однакову зарплату. 

3-2. Друга нова протилежна сторона

Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама дасть людям хороше за прийняте погане. Можна сказати, природа нагородить людей своїм хорошим. Це – задоволення, здоров'я, щастя, любов, мир між народами, відсутність війни, життя райське. безсмертя. Біологічна і соціальна еволюція відбувається. Суперечність між протилежними сторонами скінчилася. Люди хотіли задоволення. миру, щастя, життя, і люди отримали задоволення, мир, вічне життя. 

 

4. Цитати Іванова

   6510:61. Люди є в природі, не треба засуджувати, і не треба карати їх, а треба прощати.  Тоді буде виграш між нами і природою.  Людина буде господар.

   6601:152. Моє одне було, воно є і зараз – треба миритися. Не розумним людям, вченим людям. А треба миритися солдатам, кого примушують воювати, на кому вся продукція витрачається, як на ображеному чоловікові. Його звідти примушують і звідси примушують. А політики, хитруни воюють. А моя мудрість є попросити обидві сторони, щоб вони домовилися на одній мові одна з одною в цей час. Особливо ми, люди нові повинні пробачити цьому віроломному ворогові за його всю помилку на ньому. Якби він погодився на таку пропозицію, ми б тоді виграли. 156. Ми не будемо примушувати іншого якого-небудь чоловіка, а будемо просити вченого, щоб він погодився з цією розумною пропозицією, і зробив у житті всім живим людям. Треба свідомо взяти мінімум зарплати малим і старим по 30 карбованців. Якщо буде мало, добавимо всім. І пробачити порушникам, попросити в зв’язку з цим законом. Всім дається прощення, щоб не робити шкідливе нікому з інших. Це примусить більше не робити. 157. Якщо ми не зробимо цього, ми ворога не зможемо зжити. Це все веде нас до незалежності.   

 

   6604.17:14. Ми винні самі, тримаємо, як злочинця.  Наша велика помилка чоловіка тримати під замком. Ми боїмося його, не дай Бог, він подужає.  Це ворог наш внутрішній, він уб'є нас, таких економістів. 15. Ми присвоїли до свого імені, назвали своїм.  Народ примусили, він помилився, ми його посадили.  Хіба він не думає про свободу.  Хіба ми з вами не сиділи, або ми забули, як нас тримала в'язниця і висилка.  Ми думали, і чекали такий час, в якому знайдеться чоловік.  Напише своє прохання, попросить весь народ, щоб вони змінили свій потік.  Пішли на поступки ображеному, бідному, хворому. Ув'язненого пробачити за його зроблене.  Нехай він отримає свободу.  І за це винагородиться, як і всі люди, однією низькою оплатою 30 карбованців.

   6604.24:142. А ця меншість сидить, як соловей сидів у клітці і свої пісні співав. А ті, хто посадив, його слухали. У них народилося в душі і серці випустити цього солов'я. Яка принадність створена в природі для солов'я. Так і наша караюча юстиція. 143. Треба буде відмовитися від свого, і кинути своє все наявне робити. Не треба вчитися бути прокурором, щоб чоловіка невихованого в його житті звіром робити. Треба буде відмовитися від такого голосу, щоб він вимагав суворого покарання. Це прокурорів гострий рожен для серця. 165.  А у мене шлях, одне вчення, щоб людина навчилася бути вихованою в дусі Іванова, щоб не потрапляти у в'язницю і не лягати в лікарню.

 

   6607.09:14. Ми з вами робимо шкідливе, судимо самих себе.  Юстиція є величезна наука, дійшла до генерального прокурора.  А ворог як був над нашим добром, так він і залишився. Виховання таке чоловіка.  Ми не робимо з нашим вченим, щоб не було між нами хворого чоловіка в природі.  Він зробив, ми його зловили, дізналися, що він це зробив.  А раз він зробив, вже злочин, ми судимо його за справу. Якби правда була у юстиції, чоловік цього не робив.  Хіба людині сидіти добре у в'язниці, або відбувати в колонії. 15. Врахуйте, він є наш ворог вічний.  Він був, є, і буде доти,  поки ми з вами не відмовимося від однобокої науки.  Ми любимо хороше, і думаємо про хороше, і робимо хороше.  Ми ж вчені люди з вищим поняттям.  Знаємо добре, що ми безвинного засудили.  Ми цим радіємо, говоримо: добре нам, що ми їх засудили.  А вони знову народжуються, та злочин робиться цікавіший, а людина зробила його. Таке виховання не треба нашій стороні охоронців.  Це добре, що за вас стоять, воїни охороняють вас зі зброєю в руках.  Ви  живете ними.   16. Буде дуже важко тому чоловікові, хто це робить.  І не хоче зрозуміти, що він робить іншому недобре.  Показує свій шлях, щоб інші вчилися і робили те, що він зробив.  Він вважає, що він засудив іншого, він зробив добре комусь.  А в того, хто отримав покарання, не зупиняється думка цьому ділу помститися.  Зло залишається назавжди, він думає просто щодня, та сниться помститися за це. От і ворог наш жив, живе і буде жити з нами вічно.  Ми створили його своєю справою через наші цінності, які створили в себе між людьми в природі. 

 

   6607.31:88. За вченням Іванова і ділом людського життя, міліція і швидка допомога відпаде, і вона не буде потрібна людині. Нічого не зробили щодо ворога, він був, він є, і він буде в природі через один недостатній вчинок. Ми з вами перебудуємося за допомогою вчення Іванова в інших людей. Ми, всі люди, зробимося не такими, як були. Ми зробимося новими, сильними, вільними. 153. Щоб він не потрапляв у в'язницю за своє діло, і він не лягав у лікарню. Люди можуть не попадати за свій злочин в ці місія тоді, коли люди стануть незалежними в природі через загартування тренування в природі.

   6610.27:91. Я подав свою пропозицію в конституцію. Нам не треба юстиція наука, злочин розвивається за рахунок цього. Не треба нам медицина, розвивати за рахунок хворого. Нам треба зробити чоловіка спільними силами, щоб у природі навчитися. І зробитися таким, як себе навчив Іванов.

   6610.21:172. Юстиція  розпростерла своє пір'я. Це наука нехороша, злодійська для всіх. Свій зроблений закон нав'язує іншому. 173.Закон є в суді, обов'язково треба людину засудити, і посадити на термін того часу, в чому людині доводиться сидіти довго. Я проти  цієї справи. Не хочу, щоб люди сиділи, мучилися, а інші співали і танцювали, тобто веселилися. Я був за те, щоб між нами і природою не був ув’язнений, не був хворий, що і треба  всім людям.

 

   6703.05:10. Треба нашим людям, що живуть на білому світі, всім до одного чоловіка пробачити назавжди в ділі, зробленому ними,  щоб більше їм цього не робити.  Іванов каже. Я ручаюся зі своєю ідеєю, яка навчить, як буде треба любити природу.

   6803.09:31. За висновком усім цим, якщо у нас не буде в'язниці, внутрішній ворог зникне між нами такими.  Якщо грошей не буде в нас в кишенях, відійде злочин. 32. Хвороба та застуда не буде через наше загартування.  Хто ж нас тоді засудить, якщо ми будемо жити однією сім'єю.  Ми, всі люди, будемо загартовані.  69.  Зовнішній ворог був у цьому, так він і залишився зовнішнім ворогом. Треба для цього зробитися чоловіком у природі незалежним ніде ніяк.  А бути від усіх вільним.

   6904112. Держава наша винна в цьому. Ми створили її руками, вона цінна, вона наша. Ми протягнули руки в неї, воля є наша в цьому. Так не судити за це діло, треба свідомість зробити. Треба чоловіка навчити цьому, щоб він не брав спільне, а зберігав його. 88. Усіх в'язнів звільнити.  Хворим психічно дати дорогу.  Не треба людину тримати в неволі.  А зробити так, щоб образи ніякої.  Ось що чоловік вимагає.  Любов до людини, і велика для всіх ввічливість. 89. Тюрма не треба, і лікарня не буде треба.

   6912.31:176. Якщо ми приведемо себе свідомо до цього, і ми станемо свідомо все робити, то ми роззброїмо в'язниці в природі, і лікарні не буде в нас. Ми доб'ємося від природи. Не вона буде розпоряджатися нами,  ми  будемо керувати нею. Вона полюбить нас усіх за це, не буде карати нас у цьому. Ми будемо жити сім'єю однієї через це. Ніхто не буде судити нас. Ось чого ми з вами доб'ємося в житті через це. Чоловік стане здоровим, сильним через це все. Не буде потрапляти у в'язницю, і не буде лягати в лікарню. Юстиція не буде потрібна в нас, міліції зовсім не стане.

 

   7008.22:24. Злочинець зробився між нами. Він попався, йому зробили справу, щоб судом засудити. Його змусила необхідність. Державна в'язниця є режимна річ, вона не в'язниця без людини.  Ми зробили науку юстицію, яка живе через нас..

   7010.07:46. Він є вболівальник за найбіднішого ображеного чоловіка, хто сидить у в'язниці, хто лежить у лікарні. Люди перестануть отримувати це в природі через його вчення і пораду. 99. Наша всіх мета і таке завдання перебудувати самого себе зі старої людини на нову людину. Не треба йти зі своїм поняттям від іншої людини. Він є хворий чоловік, не має у себе. А ти маєш, йому дай. А раз ти допоможеш цьому всьому, то ти не будеш ображений природою ніколи. Учитель є вболівальник за це, він вболіває за ув'язненого, він вболіває за божевільного. 48. А мудрець так каже: треба так зробити, щоб нікому не перешкодити своїм  ділом, а своє це нове поставити. 

    7104:80. За моїм усім висновком, чоловік має добитися від природи безсмертя. Він доб'ється перед людьми, доведе нам усім, що нам не треба буде створювати справу на будь-якого чоловіка, і не треба його судити.   81. Треба пробачити всім людям ображеним, засудженим. Природа карає нас усіх таких, і хоче, щоб ми стояли в черзі. 94. Він є вболівальник за іншу людину. Його одна мрія перед усіма, щоб ліквідувати в'язниці та лікарні для того, щоб там людина не мучилася ніде.

 

   7201.15:93. А раз ми безсилі, ніхто не допоможе нам, крім одного Бога. Він нас учить одному для всіх. Ми однаково вчилися, щоб було добре згодом. 170.  Хто вам давав таке право тримати у в'язниці людину? Ви самі за просьбою своєю потрапили до лікарні. Бог такої згоди нікому не давав.   

7212.19:140. Всім порушникам закону треба пробачити за те, що вони робили. І щоб люди  не робили більше те, що вони робили  самовільно в природі. Треба відмовитися від усього людського. Вони робили по-своєму, жили багато. 141. Якщо не буде в кишені грошей, злочинець не зробиться. Будуть жити однаково, ненависті не буде. Ми народжуємо злочинця своєю економікою і політикою. А коли ми звільнимося, Бог допоможе нам, райське життя буде в нас. Ми вводимо таке життя. 7309.12:139. Ми не повинні мати в себе в'язниці та лікарні. Люди назвали його Учителем недарма. Він вижене будь-якого ворога на тобі. Перш ніж людині допомагати, треба буде допомогти самому собі. 165. А я ділок цього, терплю за самого ображеного чоловіка, за ув'язненого і психічно хворого. Їх треба в житті звільнити, і дати волю всім їм.

 

   7311.29:10.  Нам треба пробачити всіх злочинців, щоб вони не ображалися, і не мали до людей претензії. Всі ми повинні переробитися, жити за Божою думкою. Треба робити всім те, що він робить сам. Він хоче всім не поганого, а доброго. 7402:56. Якщо ми пробачимо злочинцеві, то ми переможемо ворога в природі, він буде для нас милий друг. Я як Бог цьому світило.  Всі люди хочуть цього. Помирати нам не треба буде. Нам, таким людям, потрібно життя хороше в природі, а не те, що робиться вченими. Бог є  протилежний цьому. Він любить ворога природу, 55. Юстиція теоретична є в людях, вона розбирається в нас. Їй лише б була людина, їй справу зроблять моментально. Люди навчаються на це роками, свої вигадані закони вводять. А щоб не було цього, вони не сказали слова в цьому. Людські гроші треба їм, вони не засудять людину без них. Щоб цій людині пробачити, голова не думала в них.  Мінус буде цій науці.

   7606:44. Економіка зробила злочинця, а злочинець народив юстицію. Бунтівника судили, посадили в тюрму. А тюрма зроблена людьми, вона себе розвила. Якби ми не мали економіки й політики, ми б не робились злочинцями й хворими людьми. Умови заставили нас це зробити. Ми сіли в тюрму й лягли в лікарню через це діло. Ми є вихідці з капіталістів, свою форму розвинули жити по-своєму по-соціалістичному добре і тепло, як не жили. Ми з вами як вмирали в цьому, так ми вмираємо тепер.

 

   7608:84. А моя ідея не за юстицію, не за медицину. Це науки старого типу. Люди карають людей, держать чоловіка в тюрмі та лікарні. А щоб не було цього, і не треба було брати на службу солдата, треба бути на все еволюційним чоловіком. Всі муки повинні зжитись умінням. Треба розпустити ув’язнених, не треба нам тюрма, нам ця лікарня не треба, і не  треба нам солдат. Нехай  офіцери воюють самі без солдатів. Бог протистоїть усьому цьому. Треба не робити те, що роблять усі люди самі. Божа ідея – старе зжити, а нове народити. Бог не має місця для цього, і він не рекомендує всім його мати. 85. Розпоряджатися чоловіком, примушувати чоловіка, щоб він робив те, що нам хочеться. Ми з природою воюємо, вона – нас природним, а ми – її штучним. Вона  встигне покласти нас усіх у землю. Ми йдемо не до життя, а до смерті. Бог не хоче цього. Ми закопуємо самі себе.

     7805.13:17. Усіх ув'язнених і божевільних  всього світу треба простити і звільнити давно.  Не вони винні в житті, а ми, люди, які примусили цих людей бути такими.

   7808.20:28. Учитель учить одному нас, всіх людей. Ворожба не буде породжуватись між нами, війн ніяких не буде через це діло. Тюрма і лікарня щезне. Люди будуть мати любов до природи. Вона простить усім людям, які живуть на білому світі, за їхнє зроблене діло.

   7712.03:140. Треба буде цьому ув'язненому це все пробачити, і дати цьому всьому свободу.Я так ему сказал за свое все: моя идея это вот сделает. Я сказав йому так про своє все, моя ідея зробить це.Мои силы в природе это сделают . Мої сили зроблять у природі це. 141. А когда мы это в природе сделаем, то наши эти люди в этом добьются славы.141. А коли ми зробимо це в природі, то наші ці люди в цьому доб'ються слави.Моя душа и сердце обязательно это сделает, она своего добьется. Моя душа і серце обов'язково це зробить, вона свого доб'ється.Мы не будем сажать . Ми не будемо садити.