Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 9. 2018.02

Життя однакове всім

 

Життя однакове всім – рівність людей у суспільстві, котра дає справедливість, однакове життя всім.   

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Нерівність людей у суспільстві.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність.

3. Життя однакове всім.

3-1. Перша нова протилежність

3-2. Друга нова протилежність.

4. Цитати Іванова.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

2. Нерівність у суспільстві

2-1. Перша протилежна сторона

   Дві сторони є в природі: хороше і погане. Ми, всі люди, будуємо своє життя так, щоб ми жили добре завжди. Одні люди мають все необхідне для життя, а інші люди живуть у  нестатку. Ми всі побудували своє життя так, що є багаті і бідні. Всі люди живуть не однаково, не однаковий достаток у житті. Всі люди живуть за гроші. Багаті мають владу над бідними, всі засоби для життя є в багатих, вони розподіляють всі багатства між усіма людьми, себе не обділяють. Багаті наймають бідних, їх експлуатують. Багатим добре в житті, а бідні вимушені працювати на багатих, щоб вижити. Батьки утримують своїх дітей, вони є на чужому утриманні, котре буває недостатнім. Ми народжуємо дітей, а виховати їх часто не вистачає матеріальних засобів. Батькам добре, а діти страждають.

2-2. Друга протилежна сторона

    Дві сторони є в природі: хороше і погане. Природа творить сама такі дії, що люди отримують у суспільстві погане. У суспільстві більшість людей живе в бідності, хвороби прогресують, незадоволення, ненависть, крадіжки, вбивства, смерть, війна не припиняється між народами за землю і територію, люди попадають у в'язницю і лікарню, злочинність процвітає. Глобальні проблеми існують у людства: боротьба з бідністю, нестача продуктів, через яку масовий голод, захворюваність, мир між народами, роззброєння між всіма державами, війна між релігіями, збереження природи в процесі діяльності людей. Біологічна і соціальна еволюція людини не відбувається. Між протилежностями існує суперечність. Люди народжуються, щоб жити всім було однаково добре, але переважна більшість людей живе погано.

 

3. Життя однакове всім

  Суперечність скінчиться через перехід до двох нових протилежностей, які пропонуються.

3-1. Перша нова протилежна сторона

    Пропонується будувати життя діалектичним методом. Отримувати хороше через прийняття поганого. Суспільне житті між людьми твориться через любов. Іванов пропонує звільнити ув'язнених і всім прийняти однакову зарплату. Він пише: «Перше його завдання для всього світу на нашій землі звільнити  ув'язненого, божевільного. Дати засоби існування мінімум, серцю і душі, малому і старому 33 карбованці. Різниці ніякої. Якщо буде мало кому-небудь, ми прибавимо не одному, а всім. Тоді ідея Бога, яку він сам знайшов у себе, таємниця це буде для всіх людей. Ми будемо жити не по-капіталістичному і не по-соціалістичному, а за вченням Бога.».    Нам, усім людям, прийняти однакову зарплату і звільнити ув'язнених – це дуже погане. Люди не зможуть зробити це все зразу, але можна поступово. Треба всім це все усвідомити і пробувати помалу поступово це еволюційним шляхом виконувати, впроваджувати. Якщо ми всі не зробимо такий суспільний лад, то такий безлад і залишиться в суспільстві, ми будемо бідними і нещасними, Бог і природа не допоможе нам, а буде карати хворобами, лихами. Спочатку держава візьме дітей на утримання, це допоможе нам.

3-2. Друга нова протилежна сторона

   Дві сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама дасть людям хороше за наше прийняте погане. Це є любов між людьми, здоров'я, щастя, задоволення, ненависті між людьми не буде, у людей не буде необхідності красти,  вбивати тощо. Не буде війни між людьми і природою. Не буде війни між народами. Все є спільне, не присвоюють, земля спільна, за неї не будуть воювати. Еволюція біологічна і соціальна людини відбувається. Суперечність між протилежностями скінчилася. Люди хочуть жити, і люди отримують життя однакове для всіх.  

 

4. Цитати Іванова

   5803:101. Наука загартування є справедлива, це вчення є багате в природі. А раз вчення є, значить життя є. Ця наука була до мене і є зараз.

   6601:64.  Ми повинні погодитися з матір'ю,  що вона народжувала віжко,  але от виростити не змогла,  матеріальність не дала.  Він збився по шляху,  сильно помилився,  воїни служителі цього порядку  схопили його за це виховання. 65. Його зробили ворогом, як порушника,  злочинця,  створили режимні умови.  Треба змінити цю платівку.  Ми є всьому діло.  Наказ пише і дає нам одна людина,  а ми виконуємо його. Хто  хоче потрапляти у в'язницю,  або лягати в лікарню? Ми живемо нерівно при зростанні економіки і при різному задоволенні.  133. А хто з нас не помилявся або не помиляється в житті. Ми всі є люди такі. Невже ми не прийдемо до одного цілого всього. Свідомість заслужити таку, отримати однаковий достаток будь-якій душі з серцем. Якщо зародився чоловік у житті, треба забезпечити його  як свого. Він живе у нас ображений 20 років на утриманні батьків. Ми усі за цю справу, щоб жити в природі однаково. 156. Ми не будемо примушувати якого-небудь чоловіка. А ми будемо просити вченого, щоб він погодився з цією розумною пропозицією, і зробив у житті всім живим людям. Треба свідомо взяти мінімум зарплати малим і старим по 30 карбованців. Якщо буде мало, добавимо всім. І пробачити порушникам. Попросити в зв'язку з цим законом. Прощення дається всім, щоб не робити шкідливе нікому з інших. Це примусить більше не робити. 157. Якщо ми не зробимо цього, ми ворога не зможемо зжити. Це все веде нас до незалежності.

  

6602:32. Треба нам свідомість, щоб ми погодилися з душею і серцем, і кожен взяв одне однакове грошове утримання.  Не примушувати, а просити.     6604:15. Треба пробачити  ув'язненому за його зроблене.  Нехай він отримає свободу. І за це винагородиться, як і всі люди, однією низькою оплатою 30 карбованців.    6612:115. Природа не дала рівного життя залежним людям, щоб люди жили однаково на землі, користувалися правами. 145. Бог говорить нам. Просіть, буде все, і хороше. Але не примушуйте, і не посилайте людину проти людини в бій.    6808:92. Якщо жити нам у природі, то треба нам однаково жити.  Іти від іншого не слід, примушувати іншу людину на себе робити не слід.  Ми звикли в цій частині, робимо це самі.  Бог не велить робити цього. Якщо взявся робити, сам роби.  Це є діло твоє особисте. 6812:37. Не одягався, не одягаюся, і не буду одягатися тільки через цього ворога, через це діло, щоб люди зробилися в житті рівні.    6902:138. Якщо ми зробимо самі це в житті, то природа нагородить нас за це діло. Прощають  людям за їхнє зроблене у війні. 139. Ми з вами повинні пробачити цьому злочинцеві, і укласти з ним дружній договір про ненапад. Люди ув'язнені прослухають між собою домовленість за це все, що люди  беруть на себе один для всіх обов'язок урівняти людей з душею і серцем. Всі як один чоловік, малий і старий, буде отримувати одну вигадану чоловіком зарплату 33 карбованці на місяць без будь-якої образи. Будемо працювати з допомогою машини, і будемо однаково рівно жити. Професійність всяка враховується. Всі ми повинні забезпечуватися мінімумом. 140. Поганого не буде в людях, всі люди будуть робити хороше. Якщо ми з вами цього не зробимо, то природа буде ображати нас всіма силами своїми. Якщо ми цього рівня доб'ємося, то у нас люди всі зробляться в природі переможцями. Люди не стануть хворіти. А вчення Іванова веде нас усіх до одного. Наша молодь повинна взятися за це діло. Всі п'ять пунктів його виконувати з душею і серцем.   

 

   6912:55. Всім одна грошова зарплата від малого до старого 33 карбованці.  Якщо треба буде людині прибавити, то будемо прибавляти всім. От тоді людина буде жити легко. 73. Ми всі живемо не однаково, тому ми всі і бідні. Один від одного йдемо. Не хочемо, щоб він мене доганяв.     

   7005:177. Він у нас за це, щоб не було в'язниці та лікарні. Для цього ми повинні в державі взяти одну однакову зарплату, ввести в життя своє свідомість спільну. 178. Люди не хочуть жити важко, люди хочуть жити легко, тому у нас повинно проходити однаково життя. 179. Краще померти в природі без усякого багатства, ніж ми вмираємо з великим багатством. 190. Він не хоче, щоб люди з людьми воювали за землю, бо земля людей спільна. Вона не дала нам нічого, ніякого реального діла. Люди як жили, так вони живуть зараз, не задоволені нашою землею.

   7103:33. Нашій усієї молоді треба вчитися в Іванова практичного вчення, щоб нашого ворога внутрішнього і зовнішнього скасувати через наш учинок. Ми маємо пробачити своєму самому злому ворогу, як близькому і любимому другу, і більше в цьому не поминати. Взяти мінімальну зарплату 33 карбованці. 63. Вчитель навчає нас, щоб ми один одного любили. Через свою свідомість треба нам усім мати в природі одне в зарплаті, як Учитель. Народ підніс йому 33 карбованці за його хворобу, таку зарплату.

 

   7212:45. Я не хотів, щоб ворог залишався між нами. Я не хочу зараз, щоб він таким народжувався між нами. Ввів усім людям однакове утримання, якщо це треба, 33 карбованці на місяць мінімум. Якщо мало, ми всім прибавимо. 139. Бог ввів у своєму вченні одне. Любити всіх до одного чоловіка живого одним, щоб люди всі отримували в природі однакову зарплату. Ні гроші, ні матеріальність будь-яка людину не спасає. 141. Якщо не буде в кишені грошей, злочинець не зробиться. Якщо будуть жити однаково, ненависті не буде. Ми народжуємо злочинця своєю економікою і політикою. А коли ми  звільнимося за це все, Бог допоможе нам, райське життя буде в нас. Ми вводимо таке життя.  Природа допоможе нам ввести між собою дружбу, любов, це зробить нам продовження. І ми завоюємо життя через це, яке вічно не вмирає.

    7301:25. Передніх не буде в нас, всі зробимося через засоби однаковими. Ми будемо вважатися однаковими. 50. Наша молодь має звільнитися від утримання батьків. Щоб наші люди погодилися, з душею і серцем взяли одну однакову зарплату всім людям, що живуть на землі. І не вчилися воювати з природою. Моя дорога учить молодь не застуджуватися і не хворіти.

 

   7309.26:173. Треба нам усім жити в природі однаково. Чоловік, який би він не був, де не був і як не був, йому повинна виділятися мінімальна зарплата для проживання. Примушувати людину не можна, а якщо треба, просьба є в природі. Вона повинна бути перед усіма. 174. Люди повинні знати. Якщо треба буде працювати в природі, ми будемо прагнути всі до цього. А не буде треба працювати, може, ми обійдемося без труда. А якщо треба буде працювати, то ми самі підемо свідомо в працю. І ми будемо працювати там, де це треба. Тільки зарплата буде одна. Якщо мало буде, ми прибавимо всім. Але не одному тому, кому треба. Люди цю просьбу визнають. Вони погодяться з нею, і вони почнуть жити по-новому. Кожна людина огородиться цим. Високих, багатих людей не буде. Якщо треба буде вченому чоловікові бути, він буде між нами.

   7309.12:99. Всі люди живуть за гроші, тільки вони отримують неоднаково. Це є їхня одна помилка. Природа знає про це, вона представляє свої справи. А ми беремо самі їх і робимо, вона карає нас за це діло. Ми губимося в цьому ділі, робимося в житті безсилі. Природа оточує нас у цьому ділі своїм нестатком. Кому ми це будуємо, запитує у нас Бог? Адміністративна особа є розпорядник засобами і управитель народом. Самі виділяють і отримують. А ви як хочете, ви повинні заробити. Бог є не на боці сильного, Бог захищає ображеного. 33 карбованця на кожну людину. Ми будуємо таке життя. Якщо мало буде нам цього, всім прибавимо тоді. Це буде справедливе життя, одне з усіх не ображене. Людина буде знати про життя, для чого вона будує. 100. Він не буде залежний, щоб людину змушувати. Якщо потрібно буде робити, попросимо.

 

   7402:39. Ми повинні отримати утримання на кожну людину 33 карбованці. А коли ми отримаємо це, то не буде ображеного у нас. Ось що відіграє ролі в усьому, ніхто не піде на нас війною. Ми звільнимося в цьому від ворога, не станемо робити те, що роблять люди.  Наша ідея буде Божа. Любити природу тілом. Найголовніше, побажати іншому того, чого сам не хочеш.

    7412:58. Бог прийшов на землю не для того, щоб люди жили по-різному на землі. 60. Земля є не чиясь, а вона є природна, нехай люди  користуються нею.

   7507:116. Якщо люди визнають Богом за моє діло, то я прожену всіх учених людей зі своїх місць. Мої сили доведуть на людях. Люди, самі вчені, із цим ділом згодяться й піддержать ідею Іванова. Природа вчила його бути таким між людьми. Він є помічник у будь-якій біді. Усім живим на білому світі треба установити одну ціну зарплати. Вона повинна оточити всіх живих однією зарплатою. Вона повинна оточити всіх старих і малих. 117. Досить бути дітям у своїх батьків утриманцями, вони повинні зберігати самі себе своїми засобами. Люди мають цього добитися через Божу ідею.

    7510:45. Дітей наших не треба ображати, їх треба ввічливості вчити, щоб вони були сильними й робили для себе те, що треба буде для життя. Здоров'я їм треба, і щоб розум був на ходу, треба нам, усім дітям, учитись. І просити в цьому Учителя, він нам допомагає в усьому. Ми його повинні просити, як такого нашого заступника. Якщо ви не будете вчитися  за його вченням, ви будете бідними людьми, не будете задоволені життям. 48. Чоловік створює тюрму і цих прислужників через це. А коли ми будемо все знати про цю будову, що ми робимо це самі собі, то ми виділимо рівну суму грошей по 33 карбованці на місяць кожному чоловікові, різниці не буде нікому. Ми скажемо в один голос, це наше діло, ми будемо робити це самі. Якщо ми не  зробимо це між собою, то ми оточимо себе чужим, природа не буде захищати нас, ми не  зможемо зробити що-небудь без природи. А ми з вами як гинули в природі в цьому ділі, так ми і будемо гинути тяжко в природі, ніякого продовження не буде.

 

73. Нам треба молодь звільнити від утримання батьками; нам, усім людям, треба взяти свідомість і зарплату, одержати мінімум 33 карбованці. Мало буде – усім прибавимо. Не треба молодь гнати в бій, службу в армії залишити. Це все є хвороба людського життя. Самі копаємось у чужому ділі, а своє присвоєне бережемо.

   7710:176. Молодь у нас життям незадоволена. Вона існує на батьківському утриманні, а не на своєму утриманні. Дуже тяжко жити молоді нашій за рахунок цього всього. А все наше людське життя є в молоді. Ми починаємо рухатись від неї і в цьому рости.  Ми, усі люди отці й матері, повинні згодитись із пропозицією ідеї Учителя. Він є не за нас, таких ось жадних у житті людей, котрі оточили себе минулим, нікуди негожим, котрі своїх дітей ображають. Учитель просить отців і матерів своїх дітей, щоб вони згодились з ідеєю Учителя. Вона просить усіх свою зарплату зрівняти, щоб люди вчені й невчені мали зарплату 33 карбованці. Якщо буде мало всім, то ми прибавимо всім. Природа підтримає нас за це все зроблене свідомо.   7712.02:183. За моїм визначенням, треба всю молодь узяти цілком і повністю на утримання. Ось тоді не буде ненависті й усякого зла між цими людьми. 191. Паршек пропонує зовсім зняти утримання батьками. Паршек вносить таку пропозицію: щоб ми, усі люди, хто цьому вірить, старається виконувати, згодились узяти зарплату 33 карбованці. Більше нічого не треба людям.

 

   7804:93. Одні трудяться, створюють економіку, а люди розпоряджаються нею по указаному, їм платять, вся суть є в цьому. Злочинець народжується через це, незадоволення. Неправда адміністративно живе і розпоряджається всім. Якщо ми не змінимо цей потік у житті, нам буде кінець, ми переробимось на негожість. 145. Усім треба рівно. Якщо буде мало, добавимо, щоб між людьми не було ніякої образи, усі жили рівно. Жити так, як ми живемо при Радянській владі чи демократії, ми незадоволені життям. Жити так, як ми прожили при батьку і сину, не треба. А ми вмираємо в цьому через діло наше. Краще нічого не робити, ні перед чим ні за що не відповідати.  Ми будемо жити світоглядно: і хороше, тепло, і холодно, погано. 31. Я прийшов на нашу землю, щоб у нас, всіх людей, не було тюрми і не було лікарні. А ми самі це робимо, живемо нерівно, в одного є, а в іншого нема.

   7805:13. Зарплата малим, старим буде одна – 33 крб. Ображених не буде. Якщо мало нам буде, прибавимо всім. 14. Робити свідомим, свідомість треба всім, ми не будемо без усякої свідомості. Якщо треба, значить треба. Ми хочемо жити, значить треба життя будувати, це залежить від нас усіх. Ніякої тюрми, ніякої лікарні не буде, а будемо жити по-еволюційному. Хочеш робити – роби, не хочеш - не треба. Сиди отримуй те, що слід. Це все бережи, як своє добро. Ми запрошуємо на цю всю будову весь світ, усе людство. Ми не відходимо ні від кого і не відгороджуємося ні від кого. Хочеш жити за нашими  умовами – приходь вступай у таке суспільство і живи з нами, такими правами користуйся. Своя рідна любов буде між людьми. Один одному будуть допомагати.

 

 15. Захоплення не буде ніякого, воєн не буде ніяких. Усі люди отримають рівні права на життя спільного характеру, шукати в природі корисне в труді. Але командування, юстиції, військового, насильства не буде. Просьба одна буде наша. Тому, хто просить, давалось, дається і буде даватись всюди. Всі люди будуть почувати добре. А якщо всім добре, то що може бути від цього краще. 69. Це життєвий такий закон. Солдат служити більше не буде. Армія не знадобиться. Крадіжка припиниться. Люди перестануть хворіти. Усі до одного одержать одне – 33 карбованці. Тюрми не стане, лікарні теж не буде. Учитись так не будемо. Місця теж не стане. Життєва любов проявиться в людях. Війни між національностями  не буде більше ніколи. Ось чого ми доб'ємось від природи. Умирати зовсім перестанемо. Райське життя наше проявиться на землі в житті нашому, Ми з вами всі оточимо бугор для цього діла. Не природа примусить нас усіх стати на свої такі ось живі довільні ноги, ми станемо ними на сніг. І так чи інакше буде одне.

   7806:56. Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Не треба ніякої в житті політики, не треба такий ріст економіки. Нам треба рівна, одна для всіх зарплата. Ми всі до одного чоловіка повинні погодитися із цим утриманням, і взяти свою належну спільного блага зарплату від малого і старого 33 карбованці в місяць. Ми повинні всі наявні засоби в житті ліквідувати. Люди повинні простити людям борги наявні. Не мати злоби в ненависті на кожного чоловіка. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю, за що ніхто і нічим не буде винуватий. Будуть жити в природі за вченням Учителя. Якщо буде нам всім мало, прибавимо всім. 

 

   7806:157. Хто б ти не був у цьому ділі – злочинець, хворий чоловік, старий, малий, професіонал, учений чоловік, здорового характеру чоловік – будь добрий, візьми 33 карбованця зарплату. І що хочеш, те й роби. Не створюй в житті зла і ненависті. От тоді в цьому суспільстві війни з природою не буде. Адміністративна особа відмовиться від свого я. А він, як ділова особа, буде просити ввічливо чоловіка.

   7811:11. Ми повинні отримувати рівну зарплату 33 карбованці в цьому. Якщо мало буде, прибавимо всім. Адміністратор відмовиться сам від свого місця, війни такої не буде в усьому світі. Яка буде красота в людях! Робити таке діло перестанемо. А бугор Чувілкін хай живе, його як такого людям забути не можна. 70. Ми народили це дитя. Він узятий на утримання отця й матері, він чужим захищений. Дитя ображене, воно йде на всякий злочин.  71. Якщо ми цієї рівності не зробимо, то в нас ненависть у людях не зживеться. Ми як накидалися на чуже, так ми й будемо на чуже жадні.  Це - хвороба, та ще вона така, не взяв би, але воно лежить перед очима. 76. Найголовніше, життя дітей задовольнимо, на утримання всіх візьмемо державою; не будемо їх примушувати, а просити будемо. Ось що нам у цьому допоможе.

   7812:68. Ми, люди, народжуємось живими, життєрадісними для того, щоб поповнювати ряди свої, а утримати цього чоловіка державою не хочемо. Він є в нас у великій нужді, його оточило горе, біда в цьому, він є ображений у цьому ділі чоловік. У нього нема того, чим жити. Отець безсилий задовольнити це дитя. Ми, усі діти, є на утриманні батьків – це все чуже. В отця зовсім нема. Отець може дати, він може й не дати. 69. Щоб не було в житті цього зла, ненависті, треба всім ввести оплату, що забезпечить життя – ось це нас урівняє. Ми перестанемо так жити, істина оточить нас. Усі ми, старі й малі, одержимо рівну зарплату в цьому ділі в житті своєму. Ми не будемо красти. Ми не будемо хворіти. Заслуги – від природи. 70. Ми знайдемо на землі людський рай.