Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 8. 2018.02

Порфирій Іванов українець

 

   Порфирій Іванов українець – Порфирій Іванов українець за походженням, він народився в Україні, рідний батько його є українець.

 Зміст

1.Місце народження Порфирія Іванова.

2. Батько рідний Порфирія є Несторенко Корній Іванович.

3. Дідусь Іванов Іван Тимофійович є у Порфирія не рідний. 

4. Рідний батько Корній Іванович був українець.

5. Мова  усна і письмова Порфирія Іванова.

6. Оцінка діяльності Іванова від народу.

7. Про долю України-Русі і Росії. Що буде далі?

8. Цитати Іванова.

 

1.Місце народження Порфирія Іванова

    Іванов Порфирій Корнійович народився в Україні, Катеринославської губернії, Слав'яносербського повіту, селі Оріхівка 20 лютого 1898 роу. Нині Луганська область, Лутугинський район, село Оріхівка. Люди дали йому прізвисько Паршек, він має власне ім'я Ош. Він жив, як усі залежні люди 35 років, він мав потребу їжі, одягу, житлового дому. Потім він усвідомив, що залежність людська  є основною причиною хвороби і смерті людей. Люди не будуть  хворіти, вмирати, коли будуть незалежними від природи. Він випробував на собі незалежність у природі ради блага здоров'я всіх людей. Він  жив без потреби їжі, одягу, житлового дому.  Він ходив без одягу, крім трусів, не вживав їжу свідомо, не потребував житлового дому, загартовувався в природі, вчив людей  піввіку від 1933 до 1983 року. Він створив здоровий спосіб життя, науку загартування, практично допомагав людям у здоров'ї. Його праці є на сайті.       

    Порфирій пише в своїх працях про біографію. 6911.24:60. «Я є Ростовської області, народився в Україні, проживаю в Красному Суліні. Цим займаюсь, навчився допомагати бідним, хворим. Це є моя практична професія в природі, я є хворий у цьому ділі. Якщо я побачу хворого, стараюсь, всі сили кладу йому, хочу допомогти».  

    8109:1. «Паршек народився в Україні, Катеринославської губернії, Слав'яносербського повіту, село Оріхівка, руське велике село. Іван Тимофійович жив у цьому селі, два сини було в нього, Федір і Корній. Вони жили разом. Федір робив вдома по-селянському, а Корній наймався до людей. У Федора є жінка Гликерія, а в Корнія є жінка Мотря, моя матір народила Паршека».

    

2.Батько рідний Порфирія є Несторенко Корній Іванович, мати Мотря.

   Порфирій пише про своїх батьків з любов’ю і шаною  у своїх працях.

    6608.25:21. «Люди дізналися про мою появу, сказали про те, що Мотря Корнія Нестеренкова піднесла в наше таке, вона живе в нестатку. Священик єдиновірної церкви дав цьому новонародженому чоловікові в природі належне його ім'я Порфирій за святим словником. Не який-небудь, а святий.  Це ім'я прозвучало. У Біблії було написано про нього, зроблене в природі ним. Вчені визнають його божевільним.  А село наше Оріхівка, всі люди, що живуть тоді і зараз, молодь називають Паршеком мою появу до них.  Ім'я звучало дуже важне».

    6705.27:18. «Ми, як Нестерята, по-вуличному є на Горі, так називали нас за народним руським словом, коли наші предки жили в Курській губернії. А тепер ми перебрались на це місце, де Чувілкін бугор виявився, ніким не зайнятий, котрий народив мене в житті своєму. А ми жили дуже тяжко  після смерті мого дідуся, не так, як жили інші».

    7101:14. «Вони приходили в суботу чорні, як вугілля. І несли золото, срібло в кишені  для підтримки своїх сімей. Був Максим Куліш, його так називали. Кум Корній  Іванович Нестеренок був у нього».

    7702:182. «Мої рідні тітки по  матері виняньчили мене як такого. Вони брали мене на руки і несли по всій слободі. А люди бачили, хто ніс кого, старались глянути на мене, і спитати в тьоті Степи. Вона любила мене, такого красеня, і вона няньчила більше від усіх. Вона говорила: «Це є мій племінник, а Корнія Івановича Нестеренка син». Його звуть Паршек, він дивився очами на всіх, і люди дивилися на нього. Вони говорили свої слова: «Ну й хлопчик, красень з усіх». Всі завидували йому».

 

    7812:4. «Ці люди Оріхивки день робили, а рік поїдали. Вони були вже щасливі тим, що  такий хлопчик інтересний народився в них. Тьотя Степанида носила його на руках по вулиці, його як малюка показувала. Люди питали у неї самі: «А чий же це такий хлопчик?» Усі інтересувалися ним. Степанида відповідала їм про отця рідного, Корній Несторенок звали його. Він був пастух, пас овечок із Кирилом Чулоком на Кубані. 5. Це мій рідний батько був. Мати моя Мотря була донька Григорія Милосовського. Вони трудились, як усі. А літаючі птахи жайворонки знали про цей бугор». 151. «Він народився в природі щасливим. Він зустрівся природою із снігом. Хвороба не турбувала його. Він був хлопчик-красень. Люди тоді  говорили про нього як про народженого Корнія Несторенка».  

    1980.02:2. «Священик єдиновірної церкви Наум давав ім'я Порфирій мені як такому хлопчику, за записом святого дня. А по всьому селу звали мене Паршек. Я був народжений матір'ю, вона не кидала мене, крім тітки Степаниди Григорівни. Вона була за мене.  Брати на руки і нести туди, де кому-небудь було доступно подивитися на Паршека і  спитати в неї: «А чиє це дитя?» Була відповідь: «Корнія Несторенка». Я не заслуговував хули від усіх, а тільки хороше. Усі інтересувалися ним, старались подивитись. Місцевість цього ось села була Оріхівка».

   

3.Дідусь Іванов Іван Тимофійович був у Порфирія не рідний.

   Дідусь прийняв батька Корнія в сини. Порфирій пише про це у своїх працях. За всім висновком, Корній Іванович Нестеренко став мати друге прізвище Іванов, також Порфирій Корнійович Несторенко став мати друге прізвище Іванов. Порфирій писав у працях, що прізвище Іванов не визнавав, але вимушений був користуватися ним завжди.

    Іванов пише про дідуся. 6510:106. «Перш ніж жити доводилося в нашому селі, треба було подумати, для чого я народився в такому племені. Мене народили не таким, як я показав у процесі свого життя.  Мій дідусь не рідний мені, за всім висновком, прийняв мого батька в сини».

    6912.31:145. «Природа примусила між цими всіма мужиками бути за прізвиськом (просьбою) одному хазяїну, з Нестерят вихідцеві, Тимофію Кузьмичу. Два сина було у нього, один Георгій, другий Іван, котрий був любитель прикрашати себе ганчіркою хорошою. Два сина було теж у нього, як батька. Одного звали Федор, другого Корній. Федір тримався хазяйства, а Корній продавав сам себе, наймався в найми за копійку. 148. Порфирій народився у Корнія Івановича сином. Він прибавляв свій ріст не по дням, а по годинам за рахунок догляду. Материна сестра Степанида доглядала за ним більше від усіх. Вона була над ним, як матір. І годувала, і поїла, і носила на руках завжди скрізь в край від своєї хати до самих Нестерят».       

4, Рідний батько Корній Іванович був українець

    Порфирій Іванов пише про це в працях. Порфирій Іванов пише про національність батька рідного у відомому своєму труді під такою назвою: «Батько отець український рідний». 1977.01. Ця назва свідчить про батька українця. Іванов Порфирій Корнійович вважається українцем за походженням через це все в Україні. Українська земля і народ народив його. Порфирій Іванов пише про своє народження. «Сни». 1967.04:40. «Український народ заслужив, він народився в їхній території».    

 

5. Мова усна і письмова Порфирія Іванова

    Він жив піввіку в Росії, тому спілкувався російською. Мова письмова Іванова його праць – це є російсько-український суржик.  Понад 500 українських слів зустрічається в працях  Іванова, вони не вживаються в Росії і в словнику російської мови. Вони є в окремому словнику на сайті. Це практично свідчить про українське походження Порфирія Іванова і його батька, і нестерят. Іванов Порфирій не забуває про землю своїх предків Русь, яка на берегах Дніпра, і шанує мову руську. Бо Русь була завжди понад два тисячоліття. Вона отримала назву колись від слова «русий», бо земля полита кров’ю її захисників. І Русь буде завжди. Чому Русь так називається? Бо земля наша русою зветься, звідси прикметник «руський». Про це говорить історична пам'ятка «Валесова книга», д. 24г: «Про ту зі старих часів землю нашу Союзу Антів (Київську Русь), яка через кров, щедро пролиту на ній, Вона зветься русою через кров, щедро пролиту на ній, бо руду (кров) лили, і так буде в спрагу її до кінця. І та земля наша буде прославлена племенами і родами». 880 рік. Назва країни і мови політична є не вічна. Іванов називає себе руським чоловіком у своїх працях через це все, Він називає свою мову руською в працях через це . Він є чоловік Русі, але не Росії. Іванов дав приклад українцям, що треба вважати себе руським. Українці не шанують свою колишню назву Русь і руську назву мови і нації, це є велика помилка. Україну треба буде називати Україна-Русь, як М. Грушевський пропонував колись у 1918 році. Завдяки цьому Росія не буде мати мотиву воювати з Україною-Руссю, і миру буде між народами. Росія захищає «руський світ» на території України всякою зброєю, через це утворюється війна. Іванов проти такої війни. Коли  всі будуть знати, що руські люди живуть в Україні-Русі, і вони  хочуть миру, тоді руські люди Росії не будуть мати мотиву захищати «руський світ», і війна припиниться.   

 

6. Оцінка діяльності Іванова від народу

    Народ високо оцінив діяльність Порфирія Іванова на благо здоров'я всіх. Порфирій отримав назву Великий за діло. Також народ дав йому назву Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі за корисне діло.  Паршек є далекий від релігії, але він виконав не релігійні заповіді Христа. Він писав у працях: «Я не жалів дати людям своє здоров'я. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 1983.02:49. Христос дав людям заповіді для виконання колись і говорив: «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, той назветься найменшим в Царстві небесному, а хто виконає і навчить, той назветься великим в Царстві небесному». Мф 5:19. Іванов виконав найменші заповіді Христа і навчив інших бідних, хворих, нужденних людей. Він взяв досвід у Христа, доповним своїм, навчив людей, так прославив Христа. Народ дав йому назву «Великий» за це корисне діло. Треба робити. «1.Купатися в холодній воді  два рази в день, вранці й увечері. (Спочатку ноги мити до колін, краще все тіло). (Виконано Ін 13:5). 2. Здороватися з усіма людьми, жодного чоловіка не проходити без вітання. Твоє діло – сказати їм, а вони як хочуть. (Мф 5:48). 3. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 центів. Скажи собі, що гроші даєш за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21).

 

 4. Не їж і не пий 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годині. Вдихай повітря з висоти тричі надворі, говори, проси: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Це є здоров'я твоє все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не пали, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34.  Не вживай наркотики. Якщо важко, то терпи 24 години  Цей досвід передай іншим.  Хто виконує ці заповіді Христа і Паршека, той отримує здоров’я. Він  запобігає будь-якій хворобі. Після терпіння тиск стає 120/80. Паршек виконав заповіді Христа і навчив людей Він має особисте ім'я Ош, Воно означає Білий у перекладі. Як це ім'я виявилося? Учень Іванова звітував письмово перед Учителем як Богом, що робив. Учитель Іванов переписав звіт у зошит,  він написав у своїй  праці своєму учневі нове прізвище Ош, як батько синові. Паршек. 1981.02:127. Учень прийняв прізвище Ош, Він дав Іванову назву Отець Ош, а себе назвав син Ош. Бо люди зазвичай отримують прізвище від батька, і прізвище є одне у батька і сина. Син свідчить про батька, а батько свідчить про сина, їхнє свідчення є істинне за законом.

 

7. Про долю України-Русі і Росії. Що буде далі?

    Історія України-Русі і Росії, на нашу думку. Київська Русь процвітала зі своєю руською мовою і руською нацією на берегах Дніпра тисячу років тому. Частина руського народу переселилася з Русі на береги ріки Москви в ті часи. І держава Московія утворилася поступово з руською мовою і руською нацією.  Така назва є у них і сьогодні. Тисяча років пройшло з тих часів,  настав 2000 рік. Нації змінились за тисячу років. Об'єктивний закон існує в житті націй. Лінгвісти знають факт, що словниковий фонд будь-якої мови змінюється на 20 % за тисячу років, це є природний процес. Мова Русі і мова Московії змінилася незалежно на 20 % відносно початкового стану по-різному. Різниця між ними має бути теоретично приблизно 30 – 40 % в цей час. Саме така різниця є між цими мовами в дійсності сьогодні. Так дві нації утворилося і самовизначилися в наш час, бо мова і територія визначає націю. Назва Московія змінилася на Росію, похідна назва від назви Русь, а назва Русь змінилася на політичну назву Україна. Як жити їм далі? Ці дві нації вийшли від однієї матері Русі, вони мають жити як одна дружна родина. Вони мають жити в мирі, дружбі, допомагати одна одній, але не воювати одна з одною зброєю і не знищувати. Змагатися показниками здоров’я, довголіття, загартуванням тощо. Вони мають жити за вченням Іванова. Зробити з ворога любимого друга. Так обидві нації будуть процвітати і прогресувати в житті. Іванов любить усі націй.         

   Іванов пише про долю України-Русі і Росії, Москви і Києва. Російська влада держала Іванова у в'язниці і психіатричній лікарні понад 10 років.   

 

    Цитати Іванова. 1968.07:1. Москва. Ми всі вважаємо її нашою столицею. Вона не потрібна мені з усією якістю. 4. Якби я не бачив цього і не сподівався на це, що воно (вчення Іванова) буде потрібне нам в подальшому людському житті, я б не приїхав у вашу Москву. Вона не відіграє ніякої ролі для мене, людина відіграє ролі в усьому. 5. Коли не буде її, тоді не буде всього цього навколо, чим людина скористалася, і померла з цим же самим.    8009:97. «Війни є в житті для народу. Як буде? Природа говорить про це діло: «Москва згорить, Київ теж».  98. Треба готувати себе в цьому ділі десять років. Ми є злодії в житті, ми є вбивці всього.  Ми не бережемо тіло своє, живемо за рахунок чужого, а своє хоронимо. Відходимо від природи. Себе хвалимо, Бога в цьому ганьбимо. Вважаємо, що ми є люди праві. Ось чим ми всі програємо в цьому ділі. 111. Це така історія прийде. Ми з вами втратимо економіку. 112. Усе це  буде природа, вона сама буде відкривати мені ці багатства для життя. Одне буде в житті. Люди будуть шукати своє загублене багатство, а природа не буде давати його. Воно все буде в мене. Я прийшов не відбирати його в людей. Я  прийшов до цих людей сюди вводити любов між ними. Я введу людям життя їхнє через повітря, воду, землю, як вводять хімію. Це є азот, він прокладе мені цю штуку».   Це пророцтво здійснилось через 10 років, Радянський Союз розділився на незалежні держави.   

   8109:68. «А еволюція прийде на землю Духом Святим. Це Чувілкін бугор, це райське наше місце, чоловікові слава безсмертна, за що природа стоїть горою. Вона не дає свою згоду на це, що воно може бути тепер в цей час. І показала про це діло, воно буде, усе прийде на своє місце, здійсниться в 1989 році. Природа, скаже за мене правду свою завжди. Я спитав у неї як матері рідної про свій хутір Кондрючий (Боги): «Коли ядерна війна буде введена, як вона потривожить?» Вона сказала мені так: «Нікуди не їдь, це є твоє ніколи  не вмираюче місце». Вона сказала про Москву. «Вона не буде жити». Так що всім доля – це є природа».

 

   Це пророцтво здійснилося в 1989 році. Іванов пропонує Москві і Києву жити по-еволюційному, а не по-старому. Москва не буде жити по-старому. Іванов учить людей. Своє знайдене установлюй, а іншим не заважай. Він не заважає будь-якому віруючому. Церква хвалить себе, і проклинає, ганьбить Бога Землі Іванова. Вона вважає себе правою, називає Іванова сектою шкідливою.

Церква творить неправду, обманює людей, вона не права. Священик церкви порушує найменші заповіді Христа і навчає людей так робити. Священик заслужив за це у народу назву «найменший у царстві небесному». Якщо так буде далі, ми всі програємо в цьому ділі, церква запустіє, якщо так буде далі. Бог прощає простому віруючому, який не знає, він не карає його, а спасає. Не робіть так, як робить священик найменший. Робіть так, як учить Паршек Великий.

    Іванов написав своїм учням лист у 1981 році, щоб послідовники вийшли з міста Москви, і жили навколо райського місця в Україні-Русі. Пророцтво Іванова здійснюється, що Москва і Київ буде горіти у війні. Зараз Росія веде з Україною-Руссю необ’явлену гібридну ганебну війну, захоплює області. Руські люди гинуть в Україні-Русі щодня. Руські люди з Росії вбивають братів руських в Україні-Русі, не треба так робити. Росія має негайно припинити війну, і жити зі своїми сусідами в мирі. Руські люди України-Русі за мир, сердечно просять руських Росії скласти зброю і не воювати з братами. Бог Ош прийшов на Землю, приніс вчення, смерть як таку вижене, життя введе, зробимо рай на всій землі. Війна вже не треба. Бог Ош творить білий світ через любов. Ми, всі українці, пишаємося, що на території України народився чоловік Бог. але ми не присвоюємо його. Ми вважаємо, Іванов – це є Бог усієї планети Землі, всіх народів всіх національностей. Він любить усі національності.

 

Цитати Іванова

   7911:19. Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших людей у світі. 7910:45. Люди всіх національностей є однакові для Паршека, усі вони жити хочуть. 159. Природа  говорить мені про це все потрібне наперед, що в ній буде. Я є в природі один з усіх Бог Землі, Володар цього всього. Вона так говорить. Люди визнають тебе  1989 році, що ти є Бог.

   7805:24. Ця кров лилась між ними, вона ллється ними за свою рідну національність досі. Вона буде литись до приходу на землю Бога, він їх утихомирить. Це всьому діло є Чувілкін бугор, він діждався до себе Учителя. Він прийшов на цю землю не вибирати своїх, він прийшов до всіх однаково, усі є люди для нього. Він любить усі національності.