Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 6. 2018.02

 

Віра

 

   Віра – віра в релігійного невидимого Бога і Бога живого чоловіка як діалектичні дві протилежності, котрі в єдності і суперечності.

 

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Віра релігійна в Бога, якого не бачили. Церква.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність.

2-3. Суперечність.

2-4. Цитати Іванова.

3. Віра в людину Бога.

3-1. Перша нова протилежність.

3-2. Друга нова протилежність.

3-3. Завершення суперечності.

4. Тріада. Три періоди в розвитку суспільства.

5. Цитати Іванова.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

Віра в релігійного невидимого Бога

Перша протилежна сторона.

   Люди вірують у вигаданого Бога, лице якого не бачили, не знають його власне ім'я. Дві сторони є в природі: хороше і погане. Люди вірують, що тільки їхня віра хороша і правильна. Люди моляться в церквах, просять Бога, щоб тепле і хороше, всілякі блага отримати від природи. Релігія держить народ під гнітом. Утворили страх гріха і покарання Богом грішників. Народ іде в церкву замолювати гріхи, а потім грішити далі, і так без кінця. Христос дав людям заповіді для життя і здоров'я, щоб люди виконували їх. Люди вірують в Христа, але заповіді його порушують і не виконують, і навчають інших так робити. Христос учить, щоб люди любили один одного. Бажали іншим те, що собі хочуть. Христос учить, щоб люди не потрапляли в тюрму і лікарню. Христос проти залежності. Заповіді Христа є еволюційного характеру, але їх не розуміли і не виконували. Повітря, вода, земля мають дух. А священики церкви не люблять повітря, воду і землю, відходять від природи. А якщо в церкві нема любові до природи, то нема в церкві духу.       

 

    Церква – це є магніт смерті. Мойсей дав неправильних 10 заповідей, котрі не можна виконати, їх обходили. Люди не живуть у церкві. Вони тільки приходять молитися Богу, і йдуть додому. І вони вмирають разом із цим ділом. Люди несуть їх на кладовище, заносять востаннє в церкву прощатися на віки віків. Церква сама не живе, і не дає іншим, їм заважає. Мойсей дав заповіді євреям, щоб любили  одного свого Бога, намагалися  всі інші віри знищити, помалу завоювати світове панування. Так узаконив навіки війни між народами, між вірами. (Біблія. Второзаконня). Християни є нетерпимі до іншої віри, вважають правими тільки себе. Релігія створила вчення про рай і пекло. Віруючі прагнуть потрапити в рай, а церква начебто сприяє. Релігійні діячі самі залежні від природи, вони не проти залежності, і навчають людей бути залежними. Церква відстоює інтереси державної влади. Церква обманює віруючого, що коли він буде без гріха, то попаде в рай після смерті тіла.

 

Друга протилежна сторона

    Дві сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама дає погане  людям релігійної віри за прийняте хороше. Це є нездоров'я, незадоволення, смерть,  незнання, самообман, неволя, ненависть, нетерпимість до інших вірувань, вічна війна між народами і різними вірами, протилежність науці, не сприяє еволюції людини. Люди не задовольнили себе. Церква існує за рахунок обману людей, нема правди в ній. Люди просять Христа в церкві, щоб дав їм хороше і тепле, просять всілякі блага, але воно у них не виходить. Вони самі себе обманюють. Якщо заповіді не виконують, то це гірше від усього. Таким людям буде краще, якщо вони не будуть вірити. Віра без діла є мертва. Віра утворилася понад 2000 років тому, коли людство не було достатньо розвинене, не було науки, не знали діалектичні закони, еволюцію людини, інші досягнення науки. Віра релігійна є тепер такою, як колись, вона воює з наукою. Не виконують заповідь Христа: бажати і робити людям те, що собі хочеш. Місце на землі є, котре вони захоплюють і присвоюють, нікому не уступають. Життя людини не  цінують на білому світі, помилково надіються на вічне життя після смерті. Священики не виконують заповіді соціального характеру Христа: не судити, не саджати в тюрму, прощати провини, всім одна зарплата. Учать так інших. Вважають, що це утопія. Церква нічого не робить, щоб люди не попадали в тюрму і лікарню. Релігія протилежна науці, воює з нею. Релігія проти науки еволюції, проти еволюційного походження людини.    Губиться здоров'я і людина вмирає. Утворюється залежність, яка веде до смерті людини. Помилкові заповіді породжують війну між народами, між різними вірами, смерть людини. Дух не існує в церкві. Дух є в повітрі, воді й землі. Вода – є провідник життя.

 

А церква не користується природою, в котрій дух. Священики не люблять холодного і поганого, і навчають інших. Вони порушують найменші заповіді Христа для здоров’я, і навчають цьому інших. Священик іде в пекло, а за ним інші. Людина як біологічний вид умирає з такою вірою. Біологічна і соціальна еволюція людини не відбувається. Таких людей не стане. Церква запустіє. Наш висновок: віра в Бога, якого не бачили, є неправильна, неістинна, не задовольняє людину, заповіді не виконуються, не сприяє еволюції людини, на даному етапі шкідлива для людства. Не вірити в невидимого Бога краще і легше, ніж вірити.   Суперечність існує між протилежностями. Люди вірять, але  не виконують заповіді Бога і Христа. Люди хочуть жити, а отримують смерть. Люди не живуть, а вмирають. А раз заповіді не виконують, то така віра не треба в житті. Ця суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежностей. Треба вірити в живого чоловіка, який заслужив у людей Богом бути, якого всі люди бачили. Яке має бути відношення між ними? Треба ставитися до релігії, як до людини старої, яка виховала своїх дітей, не треба їй заважати. Стару релігійну віру треба поважати,  треба їй дякувати, нова віра народилася на її основі, котрій треба дати дорогу в житті. 

   Пропонує Порфирій Іванов. 8209:52. «Таке явище є в людях, віра минулого Христа залишилася. Вони дуже сильно вірять йому. А от потребується від них виконання, вони не роблять цього діла. Вони є не оправдані люди в цьому. Дух Святий не прийме  їх як таких. Якщо це буде так, люди визнають мене таким бути, як він. Я не визнаю ваше. Ви обманювали природу своїм учинком весь час свого життя, примушували її як таку, потребували своїм бажанням від неї. Вона терпіла від нас таких. Вона не жаліла за це все своє, вона карала самих себе своїми силами, усіх нас прибирала до своїх рук». Люди визнали Іванова як Бога Землі, Спасителя. 

 

Віра в живого Бога чоловіка

   Суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежностей, які пропонуються.

Перша нова протилежна сторона

   Хто є живий чоловік Бог? Бог показав людям своє лице, назвав своє ім'я. Він далекий від релігії. Дві сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Живий чоловік Бог отримав хороше через прийняття холодного і поганого, зробився Богом у людях. Оскільки люди віруючі не виконують заповіді Бога і Христа, то треба визнати Порфирія Іванова, як живого Бога чоловіка. Спадкоємність є між Христом й Івановим. Іванов виконав заповіді Христа і навчив інших. Так він прославив Христа, люди дали за це назву Великий, Переможець природи, Учитель народу. Люди дали йому назву Бог усієї Землі за відкриття очей. Іванов ввів людям Дух святий. Така оцінка діяльності Іванова є від народу. Він приніс себе в жертву ради блага всіх людей. Він ходив без одягу зимою і літом піввіку, терпів без їжі, не потребував дому. Був незалежним чоловіком, без усяких потреб (їжі, одягу, житлового дому). Жив по-еволюційному. Він є перший еволюційний чоловік. Він не жалів своє здоров'я давати людям, він зробив те, що колись говорив Христос. Він дав людям п'ять заповідей (По-еволюційному. № 2). Ці заповіді він виконував сам піввіку, і навчив людей. Ці заповіді дав Христос. Він говорив: що хто порушить одну з цих заповідей і навчить інших, той найменшим назветься в царстві небесному; а хто виконає і навчить людей, той назветься Великим. Люди дали Іванову назву Великий за виконання заповідей Христа.

  

    Власне ім'я є у Бога, крім прізвища від людей Іванов. Учитель Іванова як Бог показав людям своє лице, і написав у працях власне ім'я Ош. Воно стало відомо всім через його учня як сина. Учитель Іванов написав прізвище Ош учневі, як синові, учень прийняв нове прізвище. Учень назвав Іванова Отцем Ош, а себе сином Ош через нове прізвище від Учителя. Бо звичайно люди отримують прізвище від батька, і прізвище є одне у батька і сина. Ош – є ім'я святе, велике, все звершиться через нього. Слово Ош означає Білий у перекладі. Можна сказати, Бог Білий (Ош) творить білий світ у процесі еволюції. Такий закон є в Бога. Своє знайдене установлюй, а іншим не заважай. Він установлює своє знайдене, але не заважає будь-якій релігійній вірі, навіть з повагою до неї ставиться, не воює з нею, не примушує її залишити. Люди мають свідомо прийняти нову віру.  

    Нове еволюційне суспільство. Іванов як незалежний еволюційний чоловік описав у своїх працях, яким має бути суспільний еволюційний лад. Нове суспільство має бути побудовано через любов людей один до одного і до природи, жити однією сім’єю. Бажати і робити людям те, що собі хочеш. Просити один одного, але не примушувати. Хочеш жити по-новому – живи, не хочеш – живи по-своєму, і не заважай іншим. Своє впроваджувати, а іншим людям не заважати, їх не ображати. Не вбивати, не красти. Всі природні багатства є спільні, землю не присвоювати до свого імені. Не говорити і не робити несправедливо. Життя є однакове всім, зарплата однакова всім дорослим і малим. Діти є на утриманні суспільства, а не батьків. Провини прощати людям, не судити, не саджати у в’язницю.    «Я прийшов на землю цю вас не такому вчити. Думка є у мене така. Вас усіх зрівняти, щоб ви були однакові, жили мирно, без усякого зла. Щоб ви не робилися між собою ворогами, любов свою проявили». Іванов. 1978.04:38. У суспільстві не повинно бути в’язниці. «За висловом Бога, треба людям в їхньому ділі простити. У них родиться свідома думка, оточить їх вченням Учителя. Він не буде попадати більше ні в тюрму, ні в лікарню.

 

Буде жити за Божим ділом, ні в кого не буде красти. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім’єю». Іванов. 7804:30. Всі люди в своєму житті запобігають захворюванню за допомогою загартування, не лягають у лікарню. Люди не лікуються хімією, штучними, технічними засобами. Медичний лікар загартовується сам і навчає всіх інших цьому. Милість, любов між людьми. Нема війн між народами, нема зброї. Люди зроблять рай на землі, виженуть смерть від людей. Свідомість треба всім, ми не будемо залишатися без свідомості, праці Іванова є для цього. Праці Іванова – це є життєвий закон прямої дії. Всім треба читати, розуміти, виконувати. Іванов сказав наперед, коли прийде еволюція: «А еволюція прийде на землю Духом Святим. Це Чувілкін бугор, це райське наше місце, чоловікові слава безсмертна, за що природа стоїть горою. Вона не дає свою згоду на це тепер у цей час, що вона може бути. І вказала про це діло, вона буде, здійсниться 1989 року, усе прийде на своє місце. Природа завжди скаже за мене правду свою». Іванов. 1981.09:68. Люди визнали Іванова як Бога в 1989 році, підтримали його ідею,  еволюція почалася в 1989 році.    За наукою Іванова, початок еволюційного суспільного ладу буде одночасно з розпадом комуністичної системи. За його пророцтвом, еволюція прийде в 1989 році, значить, розпад і кінець комуністичної системи буде в цей час. Це пророцтво здійснилося. Комуністична формація в Україні закінчилася в 1991 році, коли розсипався Радянський союз і Україна-Русь стала незалежною. Пора еволюційного ладу прийшла. Еволюцію треба вводити шляхом реформ, без насилля, нікого не примушувати, щоб своє зробити, і нікому не заважати.

Друга нова протилежна сторона

    Люди вірили в живого Бога, виконували його заповіді. Люди через загартування отримали здоров'я, незалежність, задоволення, еволюцію, волю, навчились бути без усяких потреб,  соціальну рівність, знайшли на землі райське місце, будують рай на землі, де завоюють безсмертя, отримали ім Бога Ош. Все робиться, щоб люди не попадали в тюрму і лікарню. Отримали в природі дух. Біологічна і соціальна еволюція людини відбувається. Людина сама робиться Богом. Суспільний лад еволюційний є досконаліший, кращий, легший, ніж у старих залежних людей. Людина хоче жити і отримує життя, люди не будуть умирати. Люди отримали і будуть отримувати задоволення в житті. Суперечність закінчується.

 

Тріада. Три періоди в розвитку суспільства

    Ступінь 1. Спочатку люди були близькі до природи, приймали все: холодне, погане і тепле, хороше. Цей період називається загартуванням. Загартування домінувало. Це вихідний етап, тезис.    Ступінь 2. Потім люди відійшли від природи, не стали любити холодне і погане, тобто загартування – це заперечення. Почався другий період – віра Ісуса Христа. Люди заперечили загартування, холодне і погане, а стали прагнути до одного хорошого і теплого. Період віри Христа продовжувався два тисячоліття. Віра Христа домінувала. Це антитезис. Ступінь 3. Третій етап є заперечення одного загартування і заперечення однієї віри Христа – подвійне заперечення.  Це є синтез або єдність загартування і вчення Христа. Так здійснилося в природі через два тисячоліття від народження Христа. У природі народився Порфирій Іванов, він практично створив науку, яка складається з науки загартування та вчення Христа. Синтез загартування і вчення Христа домінує. Заперечення відображає не знищення об’єкта, а момент його переходу в нову якість, що в ній зберігаються елементи і властивості його попереднього (вихідного) якісного стану, тобто фіксує спадкоємність розвитку.

 

Цитати Іванова про невидимого Бога

6201:112. Які ми християни, або віруючі в Христа. Він ніколи не захищав своєю ідеєю жодної багатої людини, воскресив Лазаря. Він був проти залежності.  113. А ми всі не визнаємо його ідею. Віримо, але  не виконуємо. Це ми обманюємо самого Христа. Тому, хто вірить, а не виконує, буде гірше, ніж тому, хто не знає і не виконує. А ми всі знаємо, що в заповіді сказано. Не вбивати, не красти, і не збагачуватися рабом. А ми, віруючі, не послухалися цього Христа. Живемо, самовільно робимо над природою. Ловите і вбиваєте, крадете в іншого, і живете ним. Христос не радіє тим, чим ми, віруючі, займаємося.

    6701.17:15.  Мойсей представив неправду свою, яка складалася з 10 заповідей, кому треба вірити. Це одне.  А коли людині доводилося, доходило до цього діла, треба виконувати за цим законом, то жити за Богом не можна.  Значить, це був для всіх людей не закон,  вони тримали його, а самі обходили цей закон всюди. У них без нього виходило.  Бог розповів Мойсеєві.  Не треба красти, не треба вбивати, і не треба будувати в себе кумира. 16. Як же так, заявляють люди, без усякої залежності в природі.  Ніхто з всіх людей не брався прокладати свої кроки.  Христос, чоловік за своїм ділом, заслужив у природі довіру.  По морю ходити, по горах лазити, з народом на свою тему говорити.  Природа була за ним.  Він не прагнув жити так, як жили всі люди зі своїм багатством.

 

   17. Христос шукав ображеного, того чоловіка, кого природа карала, тобто прибирала з життя.  Ісус Христос був уболівальник у цьому. Він був хворий чоловік, ці всі якості мав.  Він робив все в дивах з народом.  Він розповідав їм про ту сторону, яка залишалася в народі правдою.  18. І багато людей ішли слідом за Ісусом Христом, як Господом, сином Бога.  Слухали слова його, старалися виконувати діло його. 24. Він говорив про цей час. Він прийде на землю тоді, коли ці церкви запустіють, і всі дари, всі багатства від людини відпадуть.  Ісус показав на високі матерії.  Він назвав вище від себе, Отця Бога, хто буде знати про це діло.  І все доручать йому, він зробить для всіх хороше.  А зараз Ісус Христос гине перед природою за померлих.  Вони померли, і будуть вмирати ні за що.  Це не доказ самого Ісуса Христа вмирати з муками чоловіком на хресті. А потім зняли, поклали в труну, він подівся десь.  Велика легенда робилася для людей. 105. Це не церква людського життя, як це вважалося всюди, це магніт смерті.  Хіба люди живуть у церкві?  Вони тільки приходять молитися Богу, і йдуть додому.  А Бог залишається в церкві зі своїми святими іконами, за всім висновком, з ким люди живуть, і вони вмирають разом із цим ділом.

 

   6904.26: 140. Христос не хотів бачити цього режимного воюючого порядку. Природа прислала його на цю землю своїми силами бунтувати. Він примусив людей, віруючих у нього, своїми притчами заважати багатіям, воїнам землі.  142. Христос був сильний по горах лазити, по хвилях морських ходити. А от від природи не відмовився їхати на віслюку. Тому його ідея провалилася між тодішніми людьми. Воїни взяли його для того, щоб убити. 143. Христос програв своєю силою через це діло в природі. А взяв на себе, вічно живе легенда Господа Бога. Воїни розіп'яли, вбили Христа. Нібито він воскрес із мертвих, був разом з ними. Христу доводилося йти на смерть за правду. Він навчав народ, але його не зрозуміли, а взяли і засудили на смерть. Його ідея усно жива між нами всіма. 144. Вона жила раніше, і живе зараз. І Христос був, вона жила, але ніхто не хотів продовжувати її. Це природа, незалежна сторона. Люди всі знали її, що вона не хороша є в житті, погана і холодна в живому людському тілі.

   7101.14:140. Природу не обдуриш. Вона прислала Бога для того, щоб цю історію, яку Ісус Христос ввів людям, (перевірити). Він перевірить її, і висуне свою для чоловіка, щоб чоловік не був таким кволим у природі. Він не пробував на собі як такому в природі, щоб випробувати природу, примушувати себе жити вічно в природі за рахунок самого себе. Він помер у бою за своє зроблене. Він завадив комусь своїм учинком. 7103.20:185. Всі люди сильно вірили Богові, його просили, але ні один чоловік не виконував  у житті його заповіді. Так сказано. Краще не вірити, ніж не виконувати.  7309.26:28. Христос ходив по землі. Він був на стороні бідного, намагався його сильно захистити. А тепер вірять сильно йому, важко його виконувати.

 

   7502:57. Люди всіх національностей поклоняються своєму Господу, і сильно  вірять йому. А виконувати ніхто не хоче. Вони роблять це. Так краще їм зовсім не виконувати. Як говорять, так повинні і робити. Ми не бажаємо іншому того, що самі хочемо. Ми не поступимося своїм місцем. Це ти є сам пан. 58. Не треба хвалитись, чим не слід, бо ми не знаємо, чим хвалитись. Бог є невідома істота. Ми не знаємо його і не бачили. Як ми будемо про нього малювати, якщо це не він? Природа повинна освітити його своїми силами, як природа освітила масло. Воно не псується і не щезає. 69. Наше діло є віруючих у Христа, а він сказав нам так колись. Щоб ми не відвертались від свого близького і чужого, своє наявне побажали йому. Вони не роблять цього. Треба побажати йому всього того, чого сам хочеш.   

   7608:12. Краще зовсім не вірити, ніж вірити, але не виконувати. Це проти закону Бога.   7707:22. Люди моляться в церквах сьогодні. Вони просять Бога, щоб створив їм хороше й тепле. Але воно не виходить у них. Вони сильно вірять йому. А щоб виконувати їм, цього закону нема у них. Вони обманюють самі себе. Їм треба бажати іншим те, чого сам не хочеш. Вони цього не вміють і не роблять, велика помилка є їхня в цьому.

   7710:109. Він був у людях Учитель, учив усіх людей, щоб ми з вами це все виконували, робили за його законом. Він (Христос) говорив так усім нашим земним людям, щоб вони це робили, виконували його сказані слова: «Не побажай іншому чоловікові в його житті те, чого сам не хочеш».  А ми, усі живущі на білому світі люди, дуже вірили Богові, а коли треба виконувати його волю, так ми це не робимо. Так краще зовсім не вірити цьому всьому, бо ми з вами не виконуємо. Христос не визнавав це діло, що ми робимо в житті, наше однобоке хороше й тепле. 195. Ворога треба прогнати любов'ю. Тільки Бог Землі може зробити це. А Бог не той, котрого не бачили, а держали в своєму умі, сильно просили, щоб одержати потрібне в житті. Цього не було.

 

   7712.02: 339. Христос є син Божий за своє все зроблене. Учні оточили його за діло. Він учив їх жити так, як людям хотілось. Вони не хотіли, щоб чоловік умирав між ними такими. Христос був у людях Господом. Він, за історією, робив усе, ставив калік на ноги. Він давав світло сліпим очам. 340. А Лазаря умерлого воскресив, п'ятсот людей нагодував   хлібом. Це діло було не до душі капіталістам, багатим. Вони знали це все, але зробити нічого не змогли. Люди були на боці його ідеї. Їм, як книжникам,  фарисеям, залишилося Христа прибрати з життя свого як бунтівника, своїм законом розіп'яти на хресті. Так вони домовилися між собою. 341. Христос вмер на хресті за свою ідею, люди продали його. Він воскрес ради вмерлих, піднісся на небо. А люди бачили його, чули, але зробити нічого не змогли, крім одного тільки – вони сильно вірили. Що він говорив їм? Щоб люди побажали іншим людям те, що вони хочуть або не хочуть. Це одне залишилося не виконане в людей. Вони є в цьому ділі винуваті. Треба було виконувати це саме. Вони не робили це, історія буде судити їх за це. Якщо взявся за гуж, не говори, не дужий. Віра є вірою, а діло є ділом. Треба робити його.

  342. Ось що історія наша скаже людям, що ми бачили? Живий факт живого тіла був у житті. Він був у житті, умер за нас усіх, але ми були такі, як учень Петро. Він знав добре його появлення, він говорив з ним, слухався. А коли Петро їхав у човні, помітив його, що йде по морю. Петро спитав: «Якщо це ти, Господи, вели мені йти по морю». Господь не відмовив йому, а сказав: «Іди». Петро пішов, а в нього сумнів. «Це  буде добре мені, якщо це він, а якщо не він». Петро став тонути, а Христос узяв його за руку і говорить йому: «Ти, Петре, маловірний».

 

343. Це моя історія проходила між людьми на землі дві тисячі років, уже вони проходять. Другий  чоловік народився тепер, він виявиться Бог Землі за своє діло між людьми. Він спитає в нас, як ми жили до цього часу. Ми не скажемо йому, що ми жили погано в цьому ділі. А ми скажемо свої слова, що жили добре і тепло. А якби істина була між нами, такими людьми, котрі зустрінуться із цим чоловіком. Він прийде до нас в умови. Вчені люди держали його в житті у тюрмі, психіатричній лікарні.  

    8102:56. Це Христос хотів усім, але не вийшло в людей. Вони сильно вірили йому. Але виконувати, у них сил на це не вистачало. Побажати іншому те, що сам хочу мати. Жоден чоловік не зробив у себе це діло. Таке виконати ніяк не можна у житті. 8212:140. Бога треба бачити, треба вірити йому, найголовніше, виконувати його сказані слова. А ми знаємо його, як Бога, сильно віримо йому, а виконувати не хочемо: тяжко. А ми не робимо цього, обманюємо самі себе. Ти не обдуриш природу ніколи.  8302:8. Він говорить усім людям віруючого характеру. Вони знають добре про Бога, що він є в житті, і треба сильно вірити як такому. 9. Але спитайте в них: як вони виконують його? Він сказав свої слова: побажай чоловікові те, що сам хочеш. А раз ти не виконуєш, то краще зовсім не вір. Так у Паршека склалось. Його думка.  Бог то Бог, але не будь сам у цьому ділі поганий. Він хоче показати себе в людях в ділі своєму, що є в природі Бог. Тебе як Бога знають, люди просять тебе, він допомагає в усьому. Це є Бог. 152. Вони не бачили його і не могли бачити, а сильно вірили йому. Тільки одна біда – не виконували. Їхня віра є невірна (неправильна), вона закопала їх у могилу. Він народився із Богом, умер з Богом, його не стало.

 

Цитати Іванова про Бога чоловіка

   1966.12.22:190. Той не програє, хто не спить. А хто спить, він програє своє царство. Я прийшов на землю не для того, щоб засудити грішного чоловіка, який не знає в житті.  Я прийшов засудити праведного, хто багато вірив, але виконувати не хотів. Прощати не будуть йому. Зігнати із землі його.  Сам жив за рахунок цього обману, сам тягнув на це діло до себе Бога, щоб він засудив його за несправедливість.

      6607.09:25. Бог не дав свою згоду милувати за це діло, зроблене людиною. Бог – це є чоловік, він прийде на землю для того, щоб пізнати природу, як свого близького друга.  Руку протягнути йому, і  домовляться з ним, що ми не будемо робити більше шкідливого на землі, у повітрі, у воді.  Цей чоловік є у нас, котрому природа відчинить ворота.  І покаже  багатство йому, чим треба буде жити, щоб не зустрічатися з ворогом більше на шляху.

    6608:153. Бог є не борець з природою, і він не вояк з людьми, щоб ображати їх у розпочатому ділі. Бог не примушує людей зараз, щоб вони робили те, що їм подобається. Будь-яке діло рук чоловіка є шкідливе йому. 155. Дорога Бога є не до багатства, а до однієї бідності. У Бога немає нічого, крім трусів. 156. Дорога Бога є не така, як у наших людей. Він любить своїм живим тілом природу, повітря, воду і землю. Три улюблених рідних друга, які зробили чоловіка Богом.    158. Бог є невмируща особа, Іванову довелось бути ним. Бог стояв, стоїть на ногах завжди, і буде стояти доти, поки ми, всі люди, повіримо йому як хорошій стороні. І ми будемо робити  Боже діло. 160. Треба шукати таємницю не в природі, як ми шукаємо в природі зі своєю зброєю. А треба шукати таємницю в самому собі без усякої зброї.

 

    6609.24:60. У Бога, незалежного чоловіка, лежить своя дорога. Не штучна, а природна. Треба буде жити за рахунок холоду і поганого. Бог говорить. Я люблю, різниці між зимою і літом нема ніякої для мене в природі.  61. Бог іде босими ногами по снігу, по морозу, по холоду в чистому тілі, без усякого самозахисту. Без усякої їжі. Не потребує свого дому, в якому живуть усі люди. Кажуть, нам тепло і добре. А Богу ніколи не робиться тепло і добре. Йому погано і холодно завжди, але зате чудово здорово.  

   62. Тіло Бога не ховається, Бог не боїться природи. У нього серце є молоде, загартоване, здорове. Воно є таке для того, щоб біль убивати через свої руки струмом в іншого хворого, забутого всіма. Бог не забуває про це . Він прийшов для цього на землю улагодити всіх життя. Не буде війни ніякої, в'язниця, лікарня зникне, праці ніякої. Тіло Бога завоює все в повітрі, у воді і на землі. Не буде ніякої своєї власності. Не буде місця. Людина буде Богом природи. 64. Бог ввів важке терпіння і холоду, і голоду, від чого робиться погано. 66. Бог каже,  я не потребую вашого, і не хочу, щоб ви продовжували це діло, яке робили весь час. Нічого не вийшло, крім одного –  втратили своє здоров'я. Ми всі помремо, крім одного Бога. 67. Чоловік залежний не зможе заслужити ім'я Бога від природи ніколи. А незалежність будь-якої людини може навчити бути Богом.

 

   6610.11: 6. Треба загартовуватися для того, щоб бути таким чоловіком, такою віхою в людях, любити все в природі однаково. Я, як чоловік, роблю це один, нікому не забороняю, і нікого не примушую. Якщо хочеш, іди слідом, місць вистачить, лише б бажання було твоє. 17. Іванов говорить, я вірю тілу, і надіюсь сильно на нього. 18. Моє  завдання Бога є таке, любити погане і холодне в природі. Допомогти хворому, ображеному, забутому всіма.                        

    6612.10:15.  А чоловік є брат і помічник, друг, любитель і хранитель чоловіка в житті своєму за природним явищем. Треба нам попросити з душею і серцем Бога землі, Переможця природи,  Учителя народу для того, щоб він навчив  нас таких людей.  80. Бог прийшов на землю  не заважати кому-небудь, а допомагати. Ворота іншої дороги відчиняти, щоб бідність не була між людьми в природі, а багатство одне було. А далі не буде того, що робиться зараз. Ми всі зробимося Богами через це все.  В'язниця не буде потрібна для нас.

   81. Я Бог, прийшов допомагати не  багатому, розумному, що багато знає. Я прийшов з новою дорогою, показувати її, вчити нашу молодь, щоб вона не гинула у нас у таких умовах. 82. Ніякої хитрості немає, і робити не важко, щоб бути самому Богом у житті. Треба робити за вченням Бога. Вчися, Бог підкаже тобі, що буде треба зробити, щоб бути Богом. Бог не вбивця, Бог не злодій, не перелюбник. Бог є практичний у природі, чоловік фізичного явища, хто доглядає за собою, робить у природі, щоб не вмирати. Бог безсмертний.

 

   96. Він покаже свої якісні руки, які вбивають будь-якого ворога струмом. Бог пізнав його на собі, і провоював з ворогом все своє життя в цьому ділі. 116. Бог не готується зустрічати час, як весь час зустрічали і проводжали. 122. Треба навчитися жити, ми встигнемо вмирати. Бог має одну професію у себе. Учитель усього народу, вчить здоров'ю, щоб люди не хворіли, не застуджувалися, жили легко, безболісно .

    125. Якщо ми не підтримаємо ідею Іванова, Бога землі своїми тілами, то ми не полегшимо своє становище ніколи. Ракове захворювання візьме нас ще гірше.  127. Він є Бог землі, треба просити його, чого хочеш отримати. Бог заслужив у природі, він не кланяється природі. Йому не треба буде ніякий самозахист, а чисте справедливе продовження вічного життя. 128. Люди дали Іванову ім'я Бог за це все діло, зроблене в природі. Він один у світі не пішов по дорозі тій, по котрій ідуть всі наші залежні на землі люди.      

   132. Треба буде любити природу, своїм тілом близько стати. А ми, всі люди, ненавидимо це, тому ми такі. Не хочемо розбиратися і розуміти природу, яка вона є. Немає білішого від снігу, і холоднішого від нього. Ми не любимо його, женемо від себе цей час. 133. Тіло у нього є таке, як у нас, тільки дорога не така. Дорога Бога не вмирає, а людська вмирає. Бог просить, щоб чоловік не робив цього, від чого йому робиться шкідливо. 134. Треба заслужити в природі, зробити людям те, щоб було їм добре від цього. 145. Бог говорить нам. Просіть, буде все, і хороше. Але не примушуйте, і не посилайте людину проти людини в бій.

 

146. Бог не бере за свою роботу, і нікому в житті не радить здоров'я купувати. Природа не продається, а людина будь-яка робить у любові і дружбі для користі в житті. Будь-який і кожний чоловік, маленький і великий, може стати Богом,  лише б чоловік відмовився від свого вміння робити своє діло. 147. Бог говорить, у мене немає будь-якого діла, є любов до природи і дружба. Бог хіба не побажав би стати царем. Але він не хотів лише тому, що треба примушувати людей, посилати на фронт діяльності, щоб убивати їх. Бог говорить. Я міг бути архімандритом, епіскопом, священиком, але не побажав неправди, яка примусила вірити в Бога. Але виконувати ніхто не хоче. Я не побажав бути яким-небудь майстром. Я взяв дорогу свою, належну мені, Богу. Нічого не робити, ні за що не відповідати.     

   154. Він робить по Божому нам, калік ставить на ноги. Навчає чоловіка здоров'ю, щоб він не застуджувався і не хворів. Що може бути краще від цього нам. 155. Він просить нас усіх до одного чоловіка, щоб ми не робили цього. Не вбили чоловіка, і не садили у в'язницю, і не клали в лікарню. 156. Людина не народжує Бога. Діло корисне народить Бога. Він не прийде командувати, примушувати. Він поклониться нам низько, і буде просити, щоб ми відмовилися від свого діла, а взялися за вчення Іванова.

    6612.31: 72. Приходить час, хороше і тепле або холодне і погане, Бог це сприймає, обидві сторони однаково. Значить, є любов до природи. А раз Бог любить природу, то і природа любить Бога за це. 118. Учитель – це є Бог, він на всі руки. Він любить і хороше, і погане, у чому все життя.

   164. Бог прийшов на землю для допомоги людям. Йому не треба будь-який одяг, їжа, дім не треба йому. Діло Бога одне – жити в природі, і обов'язково треба жити. Ми не будемо помирати.

 

   6701:120. Він добре знає про природу.  Вона зробить все, лише б ти хотів. Вона зробить людину Богом, якщо людина  піде по дорозі Бога, але не по людській. 140. Бог – є учений практичний чоловік, робить у природі, фізично гартується, пізнає природу чистим енергійним тілом. Випробує сам, шукає ворога в природі, зосередився для того, щоб дати відсіч ворогу. 190. Людська дорога є погана без Бога. 191. Ми померли дуже важко, і будемо вмирати без поради Бога.

    6703.24:105. Природа створила ім'я Іванову за все зроблене в людях, назвала Богом для всіх за його холодне і погане в житті. Він прийшов не заважати людям, а допомагати своїм учинком. 106. Бог – це є загартований чоловік, він не радіє людською думкою. Він не хоче, щоб люди помилялися в ділі своєму.

   185. Сили свої не губляться в одного Бога, а зберігаються вміло природою. А Бог є чоловік, тільки незалежний у природі. Він думає не те, що думають усі люди. 186. Він учить нас усіх: стань збоку таким же самим, як робить завжди в природі Іванов. Він нікого не просить, нікого не примушує, щоб нічого не робити, а займати місце Бога. 187. У Бога дорога є колюча, холодна, морозна, сніжна. Найнижчий, але ввічливий чоловік, хто не бореться і не воює з природою. А любить природу і хорошу, і теплу, також любить погану і холодну. 190. У мене розум  повів не в ту сторону. Він показав мені дорогу по природі одну для всіх обходитися без усякого діла.  193. Повзати по землі, купатися в воді, жити в повітрі без кінця. Це дорога Бога, яка не вмирає ніде ніяк.           

 

   6703.05:41. Загартовуватися в тренуванні треба всім. Випробувати все на собі: хороше і погане, холодне і тепле. Тоді заслужиш у природі бути Богом.  А Бог – це є мила особистість для всіх. Він милостивий і багато знає. Любить у природі живе, а мертве жене зовсім далі. 

      6705.27:84. Незалежний чоловік Іванов не має ні на ногах, ні на плечах, ні на голові, а тільки труси одні зустрічаються з ним і проводжають. Дорога одна, і вона є Божа, а не людська: пожити один час, а інший умерти. Бог не буде вмирати за свій учинок. Перш ніж об'явити самого себе Богом, треба завоювати місце в природі для того, щоб природа не турбувала тебе ніде ніяк. Я готувався два роки й два місяці, 770 днів, трудився практично, ішов проти природи, проти нехороших днів. Я не боявся їх, як нехорошу пору, а йшов і думав про самого себе. Лише б я був хороший чоловік природі. 85. Свавілля не проявляв, не збирався вбивати, не крав. А любити природу доводилось, не розбирався з часом. Покинув весну, літо залишив позаду, узявся за вересень, за приморозки, за ті дні, котрі вели з собою білі мухи. Мені такому одному чоловікові не хотілось зустрічатись із природою, дуже тяжко. Але зате коли довелося зустрітись із приморозками, то сміло було зустрічатись із снігом на землі.

    86. Тільки я один не йшов від природи. Любив, люблю і буду любити завжди. Бог не боїться осені, не ховається від зими. А люди ховаються, недолюблюють природу. А раз вони недолюблюють природу, значить життя нема. Цього нема в природі. Є одна для всієї природи любов невмираюча. А я люблю, як Бог, природу, не боюсь її, і не боюсь нікого. 87. Природа не гнівається на одного Бога, і не хоче кому-небудь кланятись, крім  одного Бога. Він не відвертається від природи, він любить її дуже сильно і не відходить від усіх умов її. 89. Він узявся за це діло, Боже діло на своєму місці.

 

      90. Я є Бог всемогутній у цьому ділі, який знає, що робити для того, щоб не заважати іншим, а своє ставити. Він говорить. Я терплю свідомо це все, роблю для того, щоби бути Богом.  98. Дорога одна є в чоловіка. Треба розкрити таїну,  жити не за рахунок штучного, а за рахунок природи, за рахунок почуття в ній.  120. Був 1965 рік. Бог народився в людському житті в природі через своє діло. Він не одягався, не споживав їжу, не потребував житлового дому, що й підказало одержати в природі ці природні сили. Іванов зробив підсумок у своєму житті, визнав, діло саме Боже можна одержати. 124. Я не маю права, щоб у мене був двір загороджений на землі.  Земля не треба мені для мого тіла, на котрій треба буде сіяти що-небудь для життя. 147. Всі наміри Бога є хороші. Він не допомагає тільки багатому чоловікові. Діло його – допомагати бідному, ображеному, хворому, забутому всіма людьми.    

   6712.20:30. Він буде помічник для тебе надалі, вчити буде тебе, якщо зрозумієш його, вивчиш всі деталі на ньому.   Знання практичне природне є в нього, світоглядне, з кругозором. Він буде потрібен завжди в твоїй просьбі. Ти проси його, без нього ні кроку. Якщо  вважаєш його Богом, і віриш йому, він є твій покровитель, він твій і хранитель у всіх твоїх ділах. Треба просити з душею і з серцем.  31. Ображати не треба Бога, ми будемо ображені за це. 

 

   6802.16:60. Я спустився від самого сонця. Я повинен вчити народ землі за рахунок умілого розуму для того, щоб побудувати рай. 86. Він народився не для невіруючих.  Він народився тому, хто думає про нього і хоче, щоб він був. Бог не зважає кому-небудь зі своїм вчинком.  Він не хоче, щоб хтось працював. Стань збоку, і роби те, що робить Бог. Все  можна робити всім. 87.  Бог не має власності, і не називає своїм.  Бог не хоче, щоб ми воювали.  Велика милість є в Бога.  Він є наймиліший чоловік за розвитком. Не хоче бути богатирем, або яким-небудь ділком.  Він є не теоретик, а природний практик. 88. Бог любить трудівника, і дає йому в труді прибуток.   89. Бог ніколи не хотів і не хоче, щоб людина захоплювала в природі. Потреби немає в Бога, яка є в людей. 98. Чоловік має зробити себе таким.  Пройти і порозмовляти з усіма національностями, з усіма народами на землі, і зробитися корисною людиною. Розповісти про їхню картину і діло, що ми помилилися в ділі.  104. Треба вчитися, як треба буде жити. 105. Бога не має якого-небудь самозахисту. Одна правда є  в нього.  Бог не любитель роз'їжджати, не хоче величатися.

      6902.28:11. Він каже, я зруйную ваше своїм вчинком.  Я є Бог природи, суддя людей, але не яка-небудь фантастична ідея. Він говорить, буде горе бідним вмираючим людям. Я прийшов на землю що робити?  Сил набиратися в неї, щоб мені не було холодно.  Ось що я отримав від природи. Він є людина, але дорога, по якій він іде, це дорога Бога. Я є незалежний у природі ділок. 90. Бог – це є така хороша в житті кличка. Такий путь у природі. Будь-яка людина може зробитися Богом у будь-якому місці, тільки треба жити не по-людському. Не треба торгувати товарами, не треба наживатися за рахунок природи. Треба робити те, що буде корисно людям. 172. Ворог – це є наше незнання в нас.

 

   6904.26:31. Новий чоловік говорить нам. Просіть мене, як Учителя, у всьому, благайте як ніколи. Коли ви будете просити все в цьому ділі для себе особисто з душею і серцем, щоб вам було в житті добре і легко, природа ці якості нам дасть через цього Учителя.  Він сам випросив у природи для себе життя, і вчення своє для всього людства. 125. Треба нам іти дорогою Бога, але не людською, якою всі наші люди проходили.  66. Бог – це є чоловік.  Своя обдумана дорога є в нього.  Він не хоче, щоб залежність розвивалася на людині в природі. 68. Бог – це є наш руський простий практичний чоловік Іванов. Він  зробив усе це, добився від природи через ображеного в природі, хворого чоловіка, забутого всіма. 69.  Він не є шкідливим для будь-якої живої людини.  70. Бог є чоловік один у природі, поставився з любов'ю до цього, і став на боці ображеного, він уболівальник. Друзі повітря, вода і земля є в Бога. 71. Коли людина попросить його, він зобов'язаний допомогти їй з душею і серцем.  Людина не буде хворіти в природі. 72. Ніхто не створював Бога в житті. Сама природа  представила його, щоб він був не для поганого, а хорошого. Ми доб'ємося обов'язково з ним разом, зробимо те, що буде треба людям у житті. 84. Ми не вміємо оволодіти нашим зовнішнім і внутрішнім ворогом. А Бог переміг його на собі, і став перемагати на інших людях. Його треба просити  у всіх ділах.

 

   90. Коли ми попросимо Бога з увагою, ми робимо і досягаємо легко в себе.  91. Він є в нас один на весь всесвіт. 97. Дорога є в Бога така, вболівати не за багатство, а за людину. 119. Найголовніше, три тіла – це є повітря, вода і земля. Людина походить від цього.      7005:139. Коли люди пізнають Учителя, як заслуженого в цьому чоловіка, дадуть йому місце розпоряджатися. Він покаже  свої сили. Вони будуть творити дива. Люди не будуть страждати будь-якими хворобами, і вони не будуть так умирати. 179. Сили Бога направлені до хорошого. Він каже, краще померти в природі без усякого багатства, ніж ми вмираємо з великим багатством.

   183. Він каже, зумій сам себе зберегти в природі, щоб не застуджуватись і не хворіти. Бог зробив це на собі в природі. 185. Бог нікого не вбивав, не вбиває, і не буде вбивати. Він є нагороджений природою за це все. Він не воює з природою за державу, а воює за людей усіх. Він хоче запровадити не важкий час, а легкий, щоб люди так не жили.

   187. Чому назвали мене Богом? За моє зроблене в природі. Я відкриваю зір людям. Хто просить мене, я допомагав, допомагаю, і допоможу йому в цьому горі. Природа народила нас усіх з повітрям, водою. Прийняла на землю не для того, щоб ми, люди всі, фізично трудилися, або розумово вчилися в іншого теоретика. Чоловік – це є в житті в природі квітка. Йому треба профіль. Він повинен жити в природі разом з повітрям, водою, і на землі. 188. Він не робить погане своїм учинком у житті між людьми. Одне хороше є в нього. Чоловіка треба навчити так, щоб він не застуджувався і не хворів.

  190. А чоловік жив болісно, він і живе болісно. І буде жити болісно доти, поки Бог не займе місце на землі. Він не хоче, щоб люди воювали з людьми за землю, бо земля людей спільна. 192. Треба буде жити, і сильно жити, щоб не вмирати ніколи. Ось чого Бог доб'ється.

 

    7008:82. Великий злочин є для мене надіти на тіло яку-небудь сорочку.  Коли я залишуся чистим енергійним тілом, тоді буде легше і краще.  Це вважається любов і чиста в житті правда для природи. А вона є в людях. Вони всі зможуть зробити Бога з простого звичайного чоловіка.

    7012:134. Бог Землі прийшов таким, щоб сильно засудити нас усіх за наше несправедливе діло.

   7012.06:161. Бог говорить. Віруючого в нього спасу, а невіруючого в нього засуджу. Люди заблукали без Бога. Воюють за землю, вбивають один одного, не рахуються з ворогом, що треба зробити його любимим другом. Бог втихомирить усіх своїм словом, ділом нам покаже, за що природа прислала його на землю. 163. Куди ми ведемо молодь? Ми прикрашаємо її формою і фасоном. Вона живе в нас. А куди вона йде зі своїм наміром? До могили, яка не вмирає вічно. Бог говорить.  Будь-яка людина може йти моєю дорогою, тільки треба заслужити від природи. 167. Він є не поганий чоловік зі своїми висновками. Він прийшов для ображеного чоловіка, і хоче допомогти йому. Він не за в'язницю і не за лікарню, він за здоров'я, за Червоний хрест.

   7101.14:110. Не треба примушувати, не треба вбивати, не треба продавати, не треба купувати. Не треба наймати, не треба найматися. Бог живе в цьому всьому. Купувати, продавати – це є злодійство між собою. 

   7103.20:140. Чоловік не повинен боятися ні води, ні повітря. Вона любить дух, а в духові вся незалежність. 175. Бог прийде на землю не до багатого, він прийде до ображеної людини. 

 

    7104:88. Бог каже, ніхто не має права турбувати мене. Я не будівельник цього всього. Я є любитель природи, люблю її тілом, обіймаю, цілую. Кажу їй, яка ти є хороша для мого життя. Я тебе, як матір, люблю, але не примушую її, щоб вона давала мені свої плоди. Я є помічник бідному, нужденному, хворому в усіх відношеннях. Треба буде просити мене.

 89. Треба просити здоров'я в того, хто може отримати перемогу над собою в природі.

  7112:29. Бог говорить. Якщо я не роблю це,  ви не робіть. Ми отримаємо від природи життя вічне не вмираюче. Це буде на мені такому. Перше його завдання для всього світу – це звільнити ув'язненого, божевільного на нашій землі. Дати засоби існування мінімум серцю і душі 33 карбованці малому і старому, різниці ніякої. 30. Якщо буде мало кому-небудь, ми прибавимо не одному, а всім. Ми будемо жити не по-капіталістичному і не по-соціалістичному, а за вченням Бога. Бог  народився не для того, щоб люди вбивали самі себе за землю рідну. Треба нам навчитися  ходити в природі по землі босими ногами. Природа збагатить  нас славою, ми не будемо залежні від неї. Потребувати нічого не будемо. Поводир є у нас, це Бог. Якщо він буде сідати за стіл, ми будемо з ним поряд. Він просить нас.

   31. Щоб ми  вказали місце такому чоловікові, як Бог, бути на ньому. Це небувале життя в природі. Ми не будемо воювати з нею. Продавати, купувати теж не будемо. Всі ми будемо жити здорові і сильні. Як наш Бог, такі й ми зробимося в природі. Досить нам умирати, нам треба жити, і самих себе зберігати.

 

64. Якщо свого тепла не буде в тебе в тілі, то ти чужим теплом не нагрієшся. Ти повинен в природі стояти на ногах близько до неї. Він не повинен у природі сідати на своє заднє місце. Чоловік повинен рухатися по природі босими ногами за любої погоди. Він повинен розвивати свою швидкість у своєму серці. Це його улюблена робота, яка не зупиняється. Тіло не повинне носити на своїх порах ніякого мертвого, і вкидати в себе.   94. Люди всі, які померли, лежать у праху в землі. Бог підніме їх своїми силами через живих людей, які закопали їх самі. Вони стануть перед судом за своє діло, зроблене ними в природі. Вони отримають покарання в їхньому житті за Божим словом за своє порушення. 95. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб підняти нашого бідного, хворого чоловіка, ув'язненого і божевільного звільнити. Щоб не було в'язниці та лікарні. 96. Я був залежним чоловіком в умовах 35 років, жив все своє життя за рахунок природи. А потім здався, став жити за рахунок самого себе, і став допомагати бідним, хворим людям. Потрапив, як Бог, у в'язницю за це, потім у лікарню. Пролежав там три роки 10 місяців, та описував весь свій шлях, за що люди назвали його Богом. Якби він не любив природу своїм тілом, вона б не дала йому того, що він хотів взяти від неї.    108. Природа прислала нам живого невмирущого Бога. Він є один такий між людьми. Він прийшов допомагати не адміністратору цього діла. Він буде випускати ув'язненого, божевільного. 160. Не треба заважати, не треба Бога не визнавати. Треба вірити йому, особливо людям хворим. 176. А Бог повернув від смерті багатьох. І він бажає звільнити ув'язненого, божевільного. Коли він це зробить на людях, йому як такому повірять, і дадуть йому його місце. Він осудить нас. Одні будуть його, він прожене інших від себе. Тим, хто вірить йому, а виконувати не хочуть, він скаже. Відійдіть від мене, і створіть те, що створив я. Вони залишаться засуджені мучитися без кінця і краю.

 

   7201.15:37. Ідея його – допомогти ображеному чоловікові. Не перешкодити адміністратору або охоронцю порядку своїм ділом, а своє поставити на арені. 71. Бог буде судити нас за місце своє. Чоловік робить у своєму житті, він отримує погане. Це смерть його. Вона розвинена в процесі ним для того, щоб тіло втратити на віки віків. Політика з економікою наробила це все нам. Ми сидимо у в'язниці і в лікарні через це все.   72. Якщо є твоя любов у цьому ділі, роздягайся, роззувайся, і слідом за Богом. Що  він буде робити, те й ти. Його ідея: іншому нікому не заважати, а своє ставити обов'язково. 73. Бог доб'ється в природі жити без усякого діла. Він не просить нікого, не примушує нікого. Навіть каже, не треба, дуже погано та холодно. Краще буде жити по-своєму. Я відчуваю холод у тисячу раз сильніше, ніж ви.    74. Це моє рідне щастя бути в природі таким, як ніхто не ходить у житті. Я віддав себе на жертву. Моє тіло набирається в атмосфері природних сил, а вони є в мене живі. Обіймати й цілувати будь-якого ображеного, хворого, що зустрічається. Я не гидував ним, старався зустрітися з ним і запитати, а чим він хворіє. Хвороби були на людях різного характеру, але болісні. Чоловік сильно страждав від них. Вона так мучила його до мого прийому. Коли я візьму його своїми руками за його руки, вже мій струм, електрика пішли по його організму. 82. Бог – це є чоловік не такий, як усі люди. Він каже, ідіть слідом, робіть те, що Бог сам робив.   92. Рожа прогресувала на моїй нозі через це. Укол зробили мені, вона так залишилася. Висновок усього цього, таємниця є в чоловіка, хто знайшов у природі засоби для людини хворої. Раз Переможець природи, значить, Переможець ворога. Він прогресує в природі всередині і ззовні. Людина отримує хворобу через це. Вона захворіє або сідає у в'язницю.

 

 188. Бог прийшов на землю, щоб засудити всіх. Краще нам не народжуватися на білий світ, і не з'являтися в природу так,  як наші батьки самі себе примусили. Вони хотіли, щоб  народився в них син або дочка для того, щоб хвалитися цією людиною.

   7202:55. Якщо жити і робити діло по-людському, то треба вмирати. А жити за вченням Бога гірше від усього на білому світі і холодніше від усього, але зате вмирати не будеш. Що ми хочемо в житті отримати, життя чи смерть? Щоб вони спробували та пішли по дорозі Бога! 56. Якщо я такий буду потрібний у природі, вона не зачепить мене нічим ніяк ніде. 57. Бог говорить. Погане в природі є хороше для мене, краще не може бути. Я люблю, ніколи не одягаюся при холоді. Холод  є сильне, енергійна життя для мене.    87. Бог каже, треба шукати таємницю не в природі, треба шукати таємницю в самому собі, в людині. Не треба ім'ям своїм називати, а треба визнати це все природне. Ми народжені, наші предки тільки зустріли нас, і повели по своїй дорозі. Це велика помилка була їхня в цьому ділі. 88. Бог прийшов на землю не перешкодити людям. Бог дуже просить, будь ласка, робіть, тільки не заважайте моєму ділу. 138. Я хожу таким между нами в природе ради души человека, чтобы сердце никогда не старело.150. Це Іванов. Він взяв ім'я за це, яке  не вмирає вічно. Люди прозвали його Богом за хороше, зроблене ним діло. Він не хотів визнавати себе між людьми, що він є Учитель. А раз він Учитель, учить людей до безсмертної істоти, то він є Бог. 188. Хто вірить сильно Богу, а сам не виконує це все, це чоловік не Бога. Бог не хоче, щоб розросталася в'язниця і лікарня між людьми такими. Він хоче бути визволителем усього цього. Ось яке завдання Іванова. Завоювати між людьми не смерть, як воно робиться, а треба завоювати життя. 195. Він шукає таємницю не в природі, а в самому собі, тому він так ходить.

 

   7204:77. Природа зведе нас усіх. Ми повіримо Богові і зробимо те, що нам не сподобається. Бог хоче життя, але не смерті. В'язницю і лікарню прибирає. Вчення Бога треба проявити в природі, злочинця не буде ніколи, хвороба скасується, а любов і здоров'я народиться між людьми. Природа сама зробить все це. 156. Ми маємо у себе для цього всього Переможця природи. Це є любов людини в усьому світі. Він хоче сказати нам, зовнішнього, внутрішнього ворога не буде через це все. А Бог землі – це є суддя нас усіх за наше все наявне. Він осудить нас за те, що ми з вами живемо  в природі добре і тепло. 183. Діло Бога є найкраще в житті. Якщо я, чоловік, буду треба природі, вона ні в кого не буде питати, а застосує свої сили в будь-якому місці його зберегти. Бог є друг природи через їхню одну любов до живого тіла.

    7204.28:24. Бог не примушує і не просить нікого ходити так, як йому доводиться ходити  по холоду, а краси не мати у себе на тілі. Будь ласкавий, все є для того, лише б ти хотів бути Богом. Бог прийняв на собі всі наявні хвороби, які є в природі. Він дав відсіч їм як ворогу своїми силами, волею. Тепло природне є у Бога всередині, воно не падає ніколи, а завжди живе, енергійне.    25. Він буде вчити молодь не поганому, а хорошого. Бог є господар природи, він же і хранитель усього життя. Його бажання одне – жити, але не вмирати.  Хвалитися перед природою не чужим, а своїм живим енергійним тілом. 71. Одна жінка з Магнітогорська похилого віку, вона не відкривала свої повіки очей. Вона  почула про мене, що між нами, такими людьми, зародився Учитель народу, Переможець природи. Їй довелося писати йому листа, в якому вона його просила щодо цього, як Бога свого, щоб він відкрив очі їй. Він до цього не чув ні від кого, що він є між людьми Бог. Він написав їй своє вчення, як буде треба робити, щоб не хворіти, не застуджуватися.             

 

   72. Вона людина землі, вона отримала те, що слід. Очі відкрилися у неї. Вона пише йому, як Богу, називає його. «Ти є світило всієї землі, Бог для нас. Ти змусив  мене відкрити очі. Я стала бачити. Я стала бути людиною в людях. Для мене це природа вся. Я, як жінка, прокричала прямо по всій нашій матері природі. Це не чоловік даного часу. Характер цього чоловіка не людський. Ми назвемо його Богом землі тепер. Це є Дух Святий. Він буде жити в природі, ніколи не буде вмирати. Люди підтримають його в цьому. Він не буде робити так, як роблять всі люди у природі».

7210.02:11. Це буде в людях тоді, коли всі люди на землі визнають його, і вони скажуть в один голос, це Бог є. Він народився в природі не для того, щоб кланялися йому як такому і в нього просили все. Він народився в  природі для своєї ввічливості в природі, щоб його любили за це.  27. Бог є один такий чоловік, який живе не так, як усі. Він є для  всіх людей.  Він є вболівальник за того страждальця, за того хворого, хто має в себе на тілі грибок, злоякісну пухлину. 51. Хворі, які отримали здоров'я, назвали його Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий.  58. Бог прийшов на землю для того, щоб помирити людей з природою. Вона прислала цього чоловіка на це діло, він зайняв своє місце між нами. І описує сам все своє діло, як автор своїх слів. Вчені бояться цього чоловіка. 121. Буде погано нам, всім віруючим і невіруючим у Бога. Ми самі не отримаємо в природі таких сил ніколи.

 

   7301:114. Тепер чоловік доб'ється від природи, будь-яке діло не треба йому. Їжа, одяг, будинок не треба буде йому. Він буде Бог землі, буде ходити по ній безсмертним, творити дива свої. Він буде дружити з природою, проявить любов з нею. Буде вчити людей Божій справі. Те, що було, його не буде. Ми станемо на свої ноги, і будемо стояти на них завжди. Своє природне тепло буде в нас.  138. Моя ідея така, щоб не перешкодити іншому, а своє поставити. Це найгірше з усіх і холодне, гірше не може бути від цього всього.

   7309.12:22. Повітря, вода і земля є найближчі друзі, по-моєму. Вони навчили мене так, зробили мене, людину, Богом. Моє діло – треба просити природу, як рідну свою матір. 39. Бог народився не для смерті, він народився для життя. Така ідея є в нього. Не ховатися від природи. Вона є великий друг йому одному в житті. Він любить природу своїм тілом, своєю душею і серцем. Звертається своїми словами завжди,  просить її.    43. Мене треба буде просити, ти будеш здоровий у природі. Рука не напише даром. Це є одна істина. 54. Чоловік зустрічається зі мною. Я не вважаю його поганим у цьому, проявляю свою ввічливість.  Люблю його до самої душі. Поклонюся йому своєю голівкою. Ніколи ніяк не подумаю поганого, бажаю йому доброго завжди.  Я прийняв тебе як хворого, навчив тебе нужденного. Хто ж я є такий у природі, якщо люди повертають здоров'я назад? Це дорога є не людська, а дорога Бога. Бог любить природу, просить її своїми словами сильно. Природа, дай мені життя. І навчи мене вченим бути, щоб я знав одну сторону і знав іншу сторону в природі. Я отримав ім'я через це все, тепер я хвалюся ним. Це є не хвала в житті, а істина, природою зроблена. Треба вірити цьому чоловікові, як Богу,  просити треба його.

 

      96. Це є одна істина, вона обрала мене Богом землі через це діло. Мене народила природа в цьому. Вона учить мене  практично. 98. Милі мої ви люди! Сили Бога є такі, щоб покарати вас. Але він знає ваше все, як помилкову дорогу. Не хоче просити природу, щоб людей покарати. Він чекає свідомість у людях, щоб вони визнали Бога. Він прийшов на землю не заважати людям.

128. Бог – це є ми, всі люди. Будь-яка і кожна людина зможе зайняти своє місце. 134. Вчені люди живуть за гроші. А Бог землі живе без усяких грошей. Теорія не треба буде йому в цьому. 138. У Бога такої власності немає, він навіть не визнає її ніяк. Бог не будував людям  на землі церкву, він не просив їх, щоб вони ходили туди. І молилися там Богові, і просили у нього великий у природі прибуток. Він не вчив їх  отримувати прибуток на землі. 139. Він учить нас, усіх людей, одному – бути в природі незалежним, любителем природного життя. Другом зробитися в природі. Перш ніж  допомагати людині, треба буде допомогти самому собі. 140. Загартування-тренування є наука, вона буде наша народна.

    7309.26:27. Всі померлі люди лежать на своїх місцях, вони чекають такого чоловіка,  хто буде думати про це діло, щоб їхнє життя повернути назад. Це все одно буде в людях. Бог прийде на це все. Він покаже свої сили всім, він змусить усіх вірити одному. Його справа одна – допомагати ображеному. Заслуженого обдарує життям, а нехорошу людину покарає. 33. Треба буде жити так, як живе сам Бог. 35. Якщо ми всі визнаємо його Богом, будемо вірити йому, і вчитися в його слова, ми змінимо свій потік, ми перестанемо помирати.

 

   39. Краще з усього, треба вчитися на Бога. Бог став відходити від хорошого і теплого, а прийшов зі своїм здоров'ям  до холодного і поганого. Людське багатство не треба йому. Він цікавиться природою. 55. Моє тіло не збирається вмирати. 108. Я є Бог лише тому, що я прийшов вас, людей, засудити. Ви живете несправедливістю. Присвоїли землю, повітря, воду. Кажете, це природа наша.

   109. Руські солдати були ображені, вони випросили милість Бога. Він з нами разом воював. Своєю думкою лазив у Гітлера в голові, у мозку. 110. Він не давав йому думати. 112. Бог був за ображених, він був на стороні їх і буде. 119. Війна замириться тоді, не буде ніякої битви, коли люди визнають Бога, і вони будуть кричати про нього. Люди не будуть нападати на людей, мир між людьми буде. Він тоді візьметься судити людей. 123. Люди визнають Бога перед останнім кінцем, вони перестануть воювати за землю. Бог скаже їм, ви, ізраїльтяни, воюєте даремно. Ви жили без землі так важко, як жив весь народ. 147. Нічого не робити, і не буде, за що відповідати. Така політика Іванова в людях.

   156. За що назвали мене Учителем народу? Я повинен бути корисний йому. Всіх їх учу одному здоров'ю. Допомагаю виганяти їхню хворобу шляхом свого вміння природно. Природа покарала його, вона пробачить йому в цьому. 171. Треба буде людині оточити себе вченням Учителя. Кожен народжений чоловік повинен усно запам'ятати, що треба зробити в житті. Догляд за собою проявити треба, щоб заслужити славу в природі.

 

     7311:10. Щоб люди довірилися і погодилися з ним, люди повинні побачити на цій людині користь. А коли вони дізнаються, і на це все подивляться, вони зроблять свої висновки, чи треба буде це зробити. Нам треба пробачити всіх злочинців, щоб вони не ображалися, і претензії не мали до людей. Всі ми повинні переробитися, жити за Божою думкою. Він нікому не хоче поганого, а тільки, щоб було добре.  11. Іванов говорить нам, я є нижчий від усіх і ввічливий. За собою доглядаю, пробуджую себе водою, а повітрям поповнююся. 30. Торгувати, міняти не можна. Бог судить і буде судити за це. Сильні не будуть у славі, а найменші заберуть все. 31. Бог за те, щоб в'язниця не була зовсім, також щоб лікарня не була.

   7402:1. 14. Бог народився між цими людьми. Він є в природі світило всьому. Його діло –  вболівати за хвору людину, забуту нами. Ми будемо робити і вчитися стати в природі Богом. Вся юстиція з в'язницею відійде для нас, таких людей, і науки медичної не стане.

   7406:11. Треба нам, усім людям, обрати одне ім'я, і базуватися на ньому. Він між нами такий зароджений один чоловік з таким поняттям. 75. Всі люди померлі лежать у праху, вони чекають чогось у природі. Один Бог думає про них. Це буде обов'язково. Той чоловік, який закопав його, відкопає його. Тільки Іванов думає про це все. Діло  його одне є в природі істинне. 113. Людина не повинна знати багато. Це знання нічого не дає корисного людям. Краще знати менше, ніж знати багато. 153. Бог є рятівник людей, вболівальник за бідного чоловіка, що потребує. Він хранитель усьому. Нікому з людей не заперечує. Він цінує природу, особливо зберігає людину. Він учить добру. Йому не треба гроші.

 

   7407:4. Що може бути краще від цього, якщо людина не одягається і не їсть, і будинку не потребує. ЦУже это не человек, а по делу своему есть Бог .е є не людина, а Бог за ділом своїм. 14. А Бог думає про це давно в природі.Если он заключенного освободит, то ему придется легко выпустить с больницы больного. Якщо він звільнить ув'язненого, то випустити хворого з лікарні буде легко йому. 15. Я як Бог прийшов для того, щоб у природі вони не помирали.Бог пишет про этого человека.Богом можно сделаться любому человеку. Будь-яка людина може зробитися Богом.Лишь бы он захотел, то в природе добьется. Лише б він захотів, то доб'ється в природі. Он не хочет, чтобы мы друг с другом ссорились.50. Природа  прислала мене, такого чоловіка, для того, щоб учити людей.Моя идея такая: не брезговать другим, любого человека любить. Моя ідея така: не гидувати іншим, любити будь-яку людину.Вот поэтому я стал через это между ними Бог, светило всей природы . Ось тому я став Бог через це між ними, світило всієї природи.    79. Я рятівник народів, іду для всіх національностей.Один не хочу, чтобы они это все делали и недоделывали, умерли . Я не хочу, щоб вони  робили це все і недоробили, померли. Я хочу, чтобы они по-новому жили. Не делай другому того, чего ты не хочешь делать . Я хочу, щоб вони жили по-новому. Не роби іншому того, чого собі не хочеш робити.80. Это для всех людей есть идея . 80. А моє – це є погане і холодне, ви не відберете його від мене.Поэтому я и есть Бог земли через это самое . Я є Бог Землі через це саме.Желаю всем счастья, здоровье хорошее. 123. Надо думать, надо делать на ногах – это будет твоя слава . Треба думати, треба робити на ногах, це твоя слава буде.

   7412:152. Люди, які отримали від Учителя, і отримують через просьбу своє здоров'я, вони визнають його за це саме. Він заслуговує в людях Богом Землі. Він не проти легкого життя. Він уболівальник за ображеного, хворого. Він проти в'язниці та лікарні. 180. Я запитав у них, чи є у них хворі. А хазяйка тітка Дуня мучиться радикулітом п'ять років. Я прошу її, щоб вона вийшла на поріг свого дому, і підняла вгору рот. Вдихала повітря з висоти, сама сказала: «Учителю, дай мені моє здоров'я». І прийти назад. Тітка Дуня вийшла, зробила те, що їй потрібно, вона повертається звідти, і вголос каже мені: «Ти є Господь, прийшов на землю рятувати нас».

 

   7502:69. Наше діло є віруючих у Христа, а він сказав колись нам, щоб ми не відвертались від свого близького й чужого, побажали йому як такому своє наявне. Треба побажати йому всього того, чого сам хочеш. Вони не роблять цього. Ось це  слава буде наша всіх. 80. Учитель є все на землі, він береже природу. А раз він береже її, то він є хазяїн її.

  7507:110. За що люди називають  мене Богом? Я є Учитель народу, я зробив діло в людях, оточив себе ним на віки-віків. Я не лікую їх, як лікують лікарі, я пробуджую їх, тіла їхні. Вони лякаються,  холодна вода є страшна для них, зате вона робить людському тілу легке в природі. 113. Бог говорить зі своєю ідеєю. Ніхто не буде вбивати будь-кого при моїй ідеї. Треба вірити Богові й згоджуватися з ділом його, він веде нас не в бій, а до життя з природою. Він є чоловік один проти військового порядку. 117. Досить дітям бути утриманцями у своїх батьків, вони повинні зберігати самі себе засобами своїми. Люди зроблять це через Божу ідею. 120. Він є Бог землі. Бог осудить, покарає своїми силами за наше нехороше, яке ми зробили в житті. 141. Що хочеш сам, те побажай іншому. Це значить, що треба любити людей, треба згоджуватись з ними. Якщо люди хочуть, то треба допомагати їм усім. 144. Божа сторона є, він оточується в житті холодом і поганим. Він є Бог всього Всесвіту за це.

 

   7605:23. Треба буде просити Учителя, він у нас один. Люди всі потребують допомоги в природі, вона дає нужденному через його ім'я. А ображений є бідний чоловік, у нього нема достатку, допомога треба в цьому йому. Ображений солдат просив у Бога допомогти йому у війні. Він допоміг йому, дав йому силу оточити і перемогти цього ворога. Бог заступився за солдата. 28. Треба нам Бога, він один є спаситель життя. Усі люди примушують, а Бог просить усіх. 33. Він не допомагає особі адміністративній, хто розпоряджається чоловіком іншим. Це в природі примушення, один живе за рахунок іншого. 35. Бог не хоче нікому з усіх поганого. 38. Бог не велів, щоб хати  ставити для життя, хутори не робив. Бог є проти цього всього. 65. Бог – це є в житті чоловік, він народжений за просьбою ображених людей у своєму нестатку. 102. Я є руський чоловік, а вболіваю за все наше земне людство. 103. Бог є хазяїн усієї Землі, він не присвоював цей Чувілкін бугор. Наш земний чоловік має народитися без усякої потреби на ньому за всім визначенням народу . 114. Вона прислала його в люди робити користь, допомагати в їхньому горі або біді, щоб його не було. Це є сторона Бога. 139. Я особисто не присвоюю це діло, котре знайшов у природі, і не називаю своїм іменем. Це є природне діло.

 

   7606:7. Бог прийшов зі своїми силами на Землю, з любов'ю до природи. Вона  зустріла його, вона ввела йому здорову силу. Він передає її нам через руки струмом, магнітом від чоловіка до чоловіка переходить.  61. Всі народжені люди є на обліку в Бога, він любить їх за добро їхнє, він карає їх за погане ставлення. Природа любить Бога, він є один володар у ній. Хто з людей просить його, той і одержує. А той, хто не думає про нього, він програє в усьому завжди. 74. Він є чоловік зі своєю ввічливістю, зі своїм учинком, нижчим від усіх. Він є Бог, його діло є корисне людям. 77. Так Богом робиться в людях давно, і буде робитись доти, поки ми відкопаємо із землі чоловіка, вмерлого давно. Він буде живий. Це буде діло Учителя, він доб'ється цього в природі. Він побачить цю правду. Воскресіння, Свято Паска – це буде Учителя день, він був розп’ятий на хресті. А тепер він ходить по землі, розмовляє з нами на нашій мові, говорить  нам, що це обов'язково буде. 78. Усі мерці прийдуть у життя наше тепер.   7608:84. Божа ідея – старе зжити, а нове народити. Бог не має місця для цього, і він нікому не рекомендує мати його. 127. А Бог – це є твоє діло в природі. Ти робиш його, і повинен його зробити, щоб вийшов живий корисний факт у людях. Ось чого треба буде в природі добитися своїм терпінням фізичного тіла. Примусити себе зустрічатися з природою однаково: як із теплом, так із холодом. Треба вчитися жити холодно й тепло.  128. Бажання є у всіх жити добре і тепло, а природа підсовує своє погане й холодне. Вони потрапляють у біду, хворіють часто і вони вмирають завжди. Це є умови життя не кругозорі, а однобокі. Це найгірше, коли сам хочеш те, що людям не треба. А треба побажати людям те, що сам хочеш. Бог – це є Іванов, він не присвоює своє місце. Дуже просить, запрошує, будь ласка! Ви, всі люди, ставайте і робіть за цим ученням. 129. Своя дорога є в Бога, холодна, погана. 142. Зараз ми не ладимо один з одним, воюємо за землю. А щоб жити  мирно, Бог помирить нас, це Іванов.

 

   7702:120. Я отримав ім'я Бог у людях через діло моє, я відкрив світло сліпим. 121. Не заперечуйте їм це. Нехай вони залишаться в спокої, це буде їхнє діло. Воно в людях заслужене. 191. Паршек просить, благає, збоку місць вистачає. Будь добрий, ти стань збоку; роби те, що я буду робити.

   7704:35. Бог навіть просить будь-якого чоловіка в цьому ділі. Всі дороги Бога відкриті, і всі місця не захоплені. Будь добрий, стань і роби. Природа велика.  .   83. Паршек несе нам волю. Він прощає людям усім за все діло, зроблене ними, тільки робити не треба більше. Паршек за ділом є Бог землі. Він не хоче, щоб люди так умирали. 135. Завжди держись поганого, то тоді прийде хороше. 136. Не треба думати про іншого погане, а треба вважати його хорошим завжди.      

   7707:16. Я, як Бог усієї цієї Землі, є спаситель усіх наших душ від найлютішого ворога.  134. Ні отець, ні син, ніхто, крім одного Духа Святого, не розкрив у цьому істину, щоб гріхи простились у людей і ми не робили більше цього. Техніка не заступилась, штучне нічого не дало і хімія не ввела це. Злочинець був, він так і залишився. Ніяка одиниця не допомогла в цьому, крім однієї свідомості. Еволюція зробить це. 134. Еволюція не примушує, а просить більше за все, ввічливо робить і вміло. Ось що людям треба, не отець із сином, а Дух Святий. Отець вів себе грубо, і також син не змінив форму, а Дух Святий випросив у природи. Вона залишилась задоволена. 155. А коли ти віриш Богу, це добре. А коли ти не виконуєш,  це погано, нема гіршого від цього. Бог Спаситель людського життя народився в природі в людях через це діло одне. Він є корисний чоловік у людях.

 

   7710:7. Всякий чоловік може зробитися Богом, лише б не заважав іншому своїм добром, а своє корисне, знайдене в природі, залишив людям. Це законне явище. Якщо хочеш бути інженером у житті, учись;  хочеш бути математиком, учись. А кому забороняється в себе Бога мати? Є умов у природі дуже багато, особливо є дві сторони для людей. Одна, коли люди тримаються в житті хорошого і теплого. А друга, коли тримаються холодного і поганого. Кому забороняється бути чоловіком Божим? Це є любов.  А ми, коли захворіємо, скоріше в лікарні шукаємо порятунок у житті. А найголовніше в цьому, холодне й погане любити і берегти. Якщо будеш це робити, будеш Бог.

   24. Ім'я «Бог» не одержиш без усякого діла. Це не дається даром. Треба для цього діла багато трудитись, щоби труд був видний.  25. Бога можна втратити через хороше і тепле. 38. Богові треба вірити й виконувати за його сказаним словом. 40. Я не отець і не син, а Дух усього світу. Люди визнають мене, будуть говорити  на всій землі про це. 110. Він цю дорогу знайшов, він один іде по ній, просить усіх бідних, нужденних, щоб пішли за ним слідом, і стали робити те, що робить у природі Учитель. Іванов ставить на ноги калік, він освітлений духом, він введений еволюцією. 111. Треба прийти на Землю з ділом, треба зробити що-небудь для цього діла, щоб його визнали за це діло, щоб він був при них. Написані слова є в людях. Бог то Бог, та не будь сам поганий. Щоб залишитися Богом у людях, треба зробити їм щось, щоб вони знали його за це діло. 195. Бог Дух Святий прийшов помогти врятувати людство своїм природним ділом. Треба прогнати ворога любов'ю. Це може зробити тільки Бог Землі. А Бог не той, котрого не бачили, а держали в своєму умі, сильно просили, щоб одержати потрібне в житті, цього не було. А тепер чоловік  прийшов з ділом істини, він заслужив, люди назвали його Богом, його просять, а він допомагає їм у всьому. Ось це є Бог наших людей.

 

    7712.02:33. Бог вирішить історію всю. Сили є в нього на це. Ми самі підемо за ним. Він не буде це робити в природі. Земля буде багата, вона заросте бур'яном, сили настануть її колишні. 45. Ось які діла будуть у нас у цьому. Люди будуть жити по-новому в природі. Не літаки, не супутники, а люди доб'ються цього. Чоловік піде своїм тілом по воді. Ось чого люди самі доб'ються. Природа не буде карати їх за це. Люди будуть заслуговувати увагу від неї. Природа зробиться для людей матір'ю, годувати, одягати перестане, дім не треба буде. Життя почнеться нове, ніколи не бувале. 46. Ми не будемо потребувати, апетит відійде зовсім від нас. Тепло проявиться в енергійному тілі, воно не буде вмирати більше. Ось чого ми доб'ємось у природі. Бог простить усім. Не будуть застуджуватись та хворіти. Тюрма і лікарня щезнуть, люди не будуть попадати туди. Рай на землі засяє. Люди  діждуться цього, правда оточить їх. Усі піднімуться із загробних умов. Хто закопував чоловіка, той відкопає його. Сам Бог зробить це. Зараз не визнають його за його діло, а тоді визнають його. 47. Він візьме своїх людей із собою і скаже: «Ви, мої рідні, знали мене і робили те, що треба».   57. Я – є Бог землі, Спаситель усього світу, не хочу, щоб люди тяжко жили. 95. Порятунок без Бога не буває, треба буде Бог. А  він  є  чоловік, він Іванов. Природа освітила його, вона дала йому право бути ним через діло. Він не хвалиться цим ділом, а все це робить у людях. А коли люди його визнають за це все його діло, він служити нам так не буде. Він спитає в нас, у таких людей. А що ми з вами, люди, робили для цього, щоб ми заслужили в цьому ділі бути ним? Треба зробитись Богом у людях через діло, корисне для людей.

 

221. Дух святий настане на землі після управління сина, він введе Бога. 341. Христос вмер на хресті за свою ідею, люди продали його. Він воскрес ради вмерлих, піднісся на небо. А люди бачили його, чули, але зробити нічого не змогли, крім одного тільки – вони вірили сильно. Що він говорив їм? Щоб люди побажали іншим людям те, що вони хочуть або не хочуть. Це одне є в житті не виконане. Вони є винуваті в цьому ділі. Це треба було виконувати. Вони не робили це, історія буде судити їх за це.  343. Це моя історія проходила між людьми на землі дві тисячі років, уже вони проходять. Другий чоловік народився тепер, він виявиться Бог Землі між людьми за своє діло. Він спитає у нас, як ми жили до цього часу. А ми скажемо свої слова, жили добре і тепло. Він прийде до нас в умови. Вчені люди держали його в житті в тюрмі, психіатричній лікарні.

   7804:18. Ми всі є дуже грішні за своє зроблене діло. Ми, усі люди, є бандити, убивці, злодії, міняємо природу, продаємо й купляємо. 72. Еволюція розкриє нам очі. Ми почнемо жити по-новому. Ми не будемо приймати таке хороше, тепле, а візьмемось за погане й холодне. Хати не будуть треба, могилки не будуть ритись для людей. Ті, котрі будуть лежати в праху, встануть. Ми доб'ємось цього. Бугор це все зробить. Ми перестанемо вмирати, ми будемо жити. А яке щастя будемо мати! Ми не станемо потребувати що-небудь. Рай буде на землі. Мертве відійде зовсім, а живе настане. Один одного пожаліємо. Ми нападати не будемо. Ось яке життя настане Боже. Ми перестанемо кататися на колесах. А мучитися будемо, спрага буде така жахлива, це буде людям не по душі. Спочатку буде тяжко, але зате здорове життя буде. Треба згодитись із тим випадком, із котрим доводилось жити. Учитель народу, Переможець природи, Бог землі за те, що сам зробив у житті. Це є його така істина невмираюча.

 

    98. Усе це буде даремно, тому що Бог прийшов на Землю судити нас за наше зроблене діло. Що ми зробили в цьому? Розвинули цю смерть між собою. 121. Не стане тюрми, не буде лікарні, а буде рай на землі. Не стануть харкати, плювати через це, і не будуть робити цього люди. Свідомість визначить буття. 164.  Я, як  Бог Спаситель цього всього, Учитель усього світу людей, нікому нічим не заважаю, але вас таких у цьому прошу. Це діло розумійте, самі вирішуйте, женіть погане від себе, а хороше самі беріть. Це є Божа сторона, вона прикрашає раєм. 165, Ми є винуваті в цьому ділі. Ми з вами зробили те, що не треба робити.  Таке діло не можна забути, і це простити нема можливості. Один Бог прощає всім за все,  і він нікого не карає у житті своєму. Це є  його така милість. 174. Моя ідея така: зробити з ворога любимого друга. Це є Божі сили, а Бог є Паршек. Він проти тюрми, проти лікарні. Він хоче зробити людей мирними, щоб вони не воювали, дружно жили між собою, без усякої потреби, як живе Паршек. Одне є в голові, це Чувілкін бугор. 175. Його таке діло. Добитися від природи одного, щоб не їсти нічого, бути  без  усякої потреби. Ось що  нашим людям треба. 183. Щоб люди знали про Паршека, про такого Бога Землі. Він прийшов на  землю завоювати в природі людям безсмертя.

   7812:113. Паршек є проти попів зроду, він є більшовик за ідеєю, він є далекий від релігії.

 

   7905:14. Бог не велів підкорятись комусь за щось. Він говорить, треба жити. 20. Я народився для того, щоб завоювати в природі життя. Це моє таке ось небувале в житті знання, котре примусить робити, що в житті треба. 37. Хвала безсмертна залишилась вся в Учителя на Чувілкіному бугрі. Робити нічого не будемо, ми будемо жити за рахунок природи, за рахунок повітря, води і землі. 38. Це є земний рай для людей. Потреба відійде для людей, а люди народяться в житті без потреби. 52. Ми так доб'ємось, зробимось легкими і достойними в цьому ходити по воді так. 69. А за ділом Паршека, ми не будемо вмирати ніколи, таке місце є у нас, це нашого всього світу Чувілкін бугор. Він  лежить вічно, ніким не зайнятий, і ніхто не присвоїв його. Це місце святе є рай людського життя. 79. Місце Чувілкін бугор – це є радість одна для всього світу всіх людей, це невмираюче місце, рай людського життя. 116. Моя така ідея. Іншому такому, як я, треба побажати те, що самому не треба. Місце облюбоване для самого себе не треба у них.  Ніхто не має права накинутися на нього, це чуже. А своє не дають нікому.    

      121. Перш ніж вірити Богу, треба іншому побажати те, чого сам не хочеш. Бути таким, як я. Я переміг у природі ворога, чоловіка навчив бути здоровим, відкрив очі. Чому вам не зробитись таким? Кому це право не давалось? Я відкрив цей бугор не для самого себе особисто. А я відчинив ворота до цього бугра, доступ до нього всім людям усього світу, щоб вони приходили сюди, і кланялись йому як такому, просили його, щоб він виганяв ворога своїми силами від усякого нашого чоловіка.

 

   7906:18. Я не жалію тіло, і не хочу годувати його, також одягати. Хочу, щоб воно жило так, як природа без усякої потреби, без усякого чужого. Як природа живе без усякого запасу. Бог не потребує нічого ніде. Чувілкін бугор треба йому. Повітря, вода, земля зберігає живого чоловіка.

51. Я є Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Ворога перемагаю, учу людей, даю зір. 57. Якби вони просили мене, вони б не сиділи. Я є Учитель народу всіх людей всього світу. 156. Він терпить від холоду і голоду свідомо через нас, таких людей.

    7910:35. За моїм висновком, краще і легше нічого не робити, і терпіти свідомо без усякого такого, ніж робити це. 36. Я є Бог землі, не хочу, щоб люди помирали в цьому ділі. Вони умирають, самі не знають, за що. За що мати рідна буде жаліти їх, якщо вони є вбивці її, якщо вони злодії, вони грабіжники і винищувачі? 43. Бог є, за ділом усім, Паршек. Він любить природу, особливо жене ворога від людей своїм поцілунком. Він зробив друга з нього. Це - повітря, вода й земля. Паршек є між ними, як у ванні. Він ходить по снігу морозному босою ногою. Він заслужив своїм тілом бути Богом у людях. Люди з бідою і горем просять його, як Учителя, а він допомагає їм через природу.

   46. Бог є не такий, як ми всі. Він знайшов місце, це Чувілкін бугор, це райське місце для нас усіх. Ми там доб'ємося життя, але не смерті. 115. Краще й легше терпіти, нічого не робити, ніж це все. Бугор Чувілкін є для цього. Там є такі слова:

Люди Господу вірили, як Богові.

А Він Сам до нас на землю прийшов.

Смерть як таку вижене.

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться? На цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце.

Чоловікові слава безсмертна.

(Гімн Учителя, в котрому вся його ідея, співаємо завжди щодня).

 

   118. Усього три особи є в житті, за історією старого закону. Так сказано:  Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий. Два прийшли, живуть, а третього ще не видно. Бог Дух Святий тільки починається. Початок його є 25 квітня 1979 року. І стража вся спала. Учитель не думав про це, воно прийшло саме так. 150. Тепер є і  буде найголовніше людям у житті своєму, якщо думка народиться одна з усіх про Учителя, як про Бога. І всі будуть просити його як Бога, щоб війни не було. Природа  зробить це, не буде такого вбивства людей. Природа є за Бога. Бог є всьому діло, він милує, він і карає за ваш учинок. Ви відмовилися від нього, не хочете вірити йому як такому. Він не хоче війни. 151. Ви всі просіть його, благайте те, що вам треба в житті. Він заступиться за вас.

     159. Не я роблю це. Природа говорить сама мені про це все потрібне наперед, що буде в ній. Вона точно скаже про стихію всяку, і про те, що ти хочеш отримати в природі. Я є один з усіх Бог землі в природі, володар цього всього. Вона говорить, люди визнають, що ти є Бог, у 1989 році. Це таке діло буде точно в природі. 160. Не я роблю це все. Природа робить це все своїми силами. А вони  є в Паршека в тілі природного порядку, вони переходять як такі через організм, через здорове загартоване тіло.

 

   7911:25. Ідея отця не задовольнила нікого, і також ідея сина нікому не зробила корисного, крім одного Святого Духу. Найголовніше, він рятує людство в житті. А еволюція Святого Духу знайшла для всіх людей таке місце, яке не вмирає ніколи ніяк, живе вічно. Треба зігнати з місць у людях всіх ватажків, треба довіритися одному земному Богу, який зберігає всіх земних людей.

     8009:27. Природа сама говорить Паршекові, що він є її син, усього Всесвіту Бог, він помічник усіх наших людей.

83. Сам Бог дає сили в цьому ділі. Якщо ти знаєш його, ти проси сміло. 97. Війни є в житті для народу. Як буде? Природа говорить про це діло: «Москва згорить, Київ теж». Треба готувати себе в цьому ділі 10 років. Ми є в житті злодії, ми вбивці всього. Своє тіло не бережемо, живемо за рахунок чужого, ми хоронимо своє, відходимо від природи. Хвалимо себе, Бога ганьбимо в цьому. Вважаємо, що ми є люди праві. Ось чим ми всі програємо в цьому ділі. 184. Паршек є еволюційний чоловік. Ніяка зброя не треба йому, економіка і політика не треба йому. Він прийшов зі Святим Духом. 188. Живе енергійне тіло людини має жити вічно в раю. Але не кипіти в пеклі, як ми з вами оточили себе у своєму селі, зробили в цьому мертве діло наше. Ми з вами  не живемо в цьому, а вмираємо щодня.

   8102:52. Бути таким, як я – Переможець природи, Учитель народу, Бог землі.  За що мене так люди назвали? Ворога немає в житті, став Учителем, навчаю здоров'ю їх. А відкрив очі жінці, вона сказала: «Ти є Бог землі». 126. Автор Валентин Олександрович Ош. (Кінець листа учня до Учителя. Учитель написав нове прізвище Ош).

 

   8104:32. Я знайшов це у природі, це місце є для всіх людей рай. Треба скористатись ним. 42. Я розумію й у цьому сильно жду свідомість, вона повинна народитись у людях. Отця як такого похоронили, його самодержавство вмерло, на черзі стоїть син революції. Еволюція йде на зміну йому. 125. Я  обґрунтував його не своїм особисто, а це місце ніким не зайняте і не використане, воно належить усім людям усього світу. Там є умови такі, котрі зроблять можливість людям бути без усякої потреби, щоб завоювати безсмертя. 129. Повітря, вода й земля є духом огороджені. 130. Паршек є в трьох особах – Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий. Це є сила одна невмираюча в житті своєму. 131. Це місце є не для індивідуального користування чи життя приватного характеру. Воно повинно бути спільним благом людей нашої всієї сім’ї на Земній кулі. Воно не повинно займатись ніким ніде, а має послужити чоловікові хворому, з нестатком у його тяжкому житті. Чоловік повинен знати про це таке ось місце, на котре сам Бог приходив і там своє життя визначив, щоб кожний чоловік міг бути на цьому місці. 190. Безсмертному чоловікові треба знайти місце з умовами, він доб'ється можливості, щоби бути у природі без усякої потреби. А тоді безсмертя можна одержати в природі.

   8109: 31. Це є райське місце. Люди мають жити в природі вічно на цьому місці. Люди повинні оточити його своїм живим тілом. 65. Я є приклад для нового небувалого, щоб люди пішли слідом за мною таким, і вони стали робити те, що я, Паршек, робив весь час. Я не носив чуже на своєму тілі, не задовольнявся чужим, не присвоював чуже, хвалився своїм перед усіма. Це є таке тіло Паршека. 72. Я, як такий Паршек, є спаситель усього світу, Переможець природи, Учитель народу, Бог землі.

 

   8302:49. Я не жалів віддати іншому своє здоров'я. Я зробив те, що Христос говорив нам колись. 147. Це залежить не від мене особисто, щоб я став Бог над людьми. Я стану Бог в людях тоді, коли вони стануть просити мене в своєму горі й біді. І чоловік отримає реально добре  завдяки цій просьбі. Він не буде так мучитись через мене. Я, як Бог, повинен задовольнити реально його просьбу, він буде задоволеним через це все. Треба просити мене, як Бога, в усьому, ти будеш задоволений. Якщо хочете, щоб у вас, всіх людей, у природі  війни не було  між собою, просіть мене як Бога. Війни не буде. Ви, усі люди, доб'єтесь безсмертя через мене як Бога, хворіти й простуджуватись не будете, і також умирати перестанете через Бога.       148. Він врятує нас у житті, ви будете задоволені цим, ви будете жити вічно через  славу вашу. Ми самі зробимося богами завдяки Божому вчинку. Дух Святий засяяв у людях. Еволюція прийшла в люди, це є свідоме буття. Це все зберегти треба нам, як око своє, тоді ми всі зробимось боги  у природі в житті. 149. Ми всі будемо жити в природі легко, життєрадісно. Діти всі мої, народжені для цього всього, не спішіть віддати свою похіть у житті, а спішіть зберегти її. Це є здоров’я ваше, ви будете легкими, займете це місце райське. Слава буде вам безсмертна. Загартування-тренування просить усіх дітей, щоб вони знали Бога,  робилися богами в природі.  150. Це загартування-тренування запанує, і буде жити з нами. Ворог будь-який не буде між нами. Природа  полюбить нас, вона дасть нам усе. Ми з вами будемо в цьому заслужені мати силу в природі жити, ми виженемо смерть. Наше загартування-тренування зробить це все. Воно буде відігравати роль у всьому.   8303:20. Бог допомагає чоловікові в будь-якому місці в будь-який час, якщо ти знаєш його як такого. Він живе з нами. А раз ми знаємо його, який він є, і де він є, то проси його. Він допоможе тобі в усьому завжди.