Народний журнал природної мудрості  osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 4. 2018.04.07

Еволюційний рух

 

   Еволюційний рух – це суспільний народний рух послідовників Порфирія Іванова, котрі підтримують ідею еволюції людини і суспільства. Це треба молоді всього світу для життя. Приєднуйтесь! 

Зміст

1. Теорія діалектика, три закони.

2. Еволюційне походження людини.

3. Суспільство, в котрому еволюція відсутня

3-1. Перша протилежна сторона.

3-2. Друга протилежна сторона.

4. Суспільство з біологічною еволюцією

4-1. Перша нова протилежна сторона.

4-2. Суспільний лад за вченням Іванова.

4-3. Друга нова протилежна сторона.

5. Демографічний вибух і здоровий спосіб життя.

6. Вирішення глобальних проблем діалектичним методом.

6-1. Суспільство залежних людей.

6-2. Суспільство незалежних людей.

7. Як запобігти ядерній війні.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

Еволюційне походження людини

    Еволюція людського роду відбувалася під дією умов природи льодовикової ери, в яких вони мешкали. (Вікіпедія. Антропогенез). Рушійні сили біологічної еволюції людини – спадкова мінливість, боротьба за існування, природний відбір. Природним відбором називається процес, у результаті котрого виживають и залишають після себе потомство переважно особи з корисними спадковими змінами в даних умовах. Відбір удосконалює пристосування до умов існування. (Вікіпедія. Еволюція).

    Льодовикова ера. Льодовикові ери були в історії землі. Сучасна льодовикова ера почалася приблизно 2,5 млн. років тому в кінці пліоцену, коли почалося поширення льодовикових щитів у Північній  півкулі. Рід перших людей виник приблизно в цей період. 

    Життя без потреб. Перші люди вимушені були в цих умовах терпіти холод, бо не було захисту від холоду. Вони терпіли без їжі в холодних умовах. Люди не виживали без їжі в холодних умовах. Боротьба за існування була між людьми. Люди мусили терпіти холод, голод. Люди були з особливими характерними рисами. Вони могли терпіти без одягу, їжі, житлового дому. Ці риси є корисні для виживання популяції людей. Ці корисні риси передавалися за спадковістю, закріплювались від покоління до покоління. Ті особи, які не могли терпіти холод і голод, не виживали, відмирали, не давали потомства. Так у природі відбувався природний відбір.

 

    Тепло спільного характеру, енергоефективність. Групи осіб, які мали тепло тіла спільного характеру, виживали в холодних умовах льодовикового періоду. Деякі комахи, птахи мають такий спосіб життя тепер. Наприклад, бджоли живуть роєм. Пінгвінові птахи досягають енергоефективності в льодовикових умовах за допомогою груп. Вони живуть постійними парами, самка відкладає одне або два яйця, кладе на ноги, і накриває зверху шкіряною складкою. Вони насиджують разом. Вони  висиджують яйця, коли збираються у велику групу. Щоб з’явилося потомство, імператорські пінгвіни-самці повинні 115 днів витримати при холоді до  50 градусів за Цельсієм разом із яйцем. Вони збираються у великі стада понад тисячу особин, стають на ноги впритул один до одного, тіло має тепло спільного характеру. При цьому тіло випромінює тепла в атмосферу в багато раз менше, ніж у самотніх особин. При цьому в стаді не вживають їжу. Різниця температури між центром групи і периферією досягає 50 градусів, і центральні самці змушені перебиратися на периферію час від часу, щоб уникнути перегріву. Виникає рух, як у бджолиному рою. (Вікіпедія. Пінгвінові). Особини, які не можуть стояти в стаді, не виживають у холоді. Так природний відбір відбувається в природі у процесі еволюції. Особини можуть вижити ті, які можуть пристосуватися до умов існування. Спосіб життя, при якому тіло має тепло спільного характеру, є еволюційний спосіб вижити в природі. Такий спосіб життя в природі є енергетично найвигідніший. Якщо пінгвіни могли бути в рою,  то також перші люди могли бути в рою, адже вони мають ступінь еволюційного розвитку вищий, ніж усі види у природі.       

 

    Людський рій. Перші люди могли захищати свої тіла від холоду в процесі еволюції подібним чином. Вони збиралися у великий рій понад тисячу осіб у великий холод, ставали впритул один до одного.  Тепло тіла було у них спільного характеру. Це був людський рай. Люди були без усяких потреб: їжі, одягу, житлового дому. В рою тіло випромінювало тепла в атмосферу приблизно в 10 раз менше, ніж у самотніх особин. Тому люди в рою потребували їжі в 10 раз менше, ніж самотні люди. Люди у раю терпіли без їжі легко, їм було добре в раю. Особи ставали в рій тільки ті, котрі могли стояти на двох ногах. Особини, які не могли стояти довго на двох ногах, не могли стати в рій, і вони не виживали, не давали потомство. Риса стояти в рою закріплялася і передавалася за спадковістю шляхом природного відбору. Особи були в рою тільки ті, які не мали волосяного покрову на тілі, він був непотрібний на тілі. Люди мали волосся на голові, воно захищало тіло від холоду. Так люди виникли у процесі еволюції, які волосяного покрову на тілі не мали, а вони волосся мали тільки на голові.  Особи стояли в рою ті, між якими була любов один до одного. Вони жили постійними парами, між ними не було похоті (сексу). Люди народжували дітей у рою, легко ростили і виховували дітей всім роєм. Вони тримали дітей на руках, поки дитина не стане на свої ноги.

 

   Людина, народжена в раю, вважає рій своїм рідним місцем життя, прагне зайняти його завжди, їй не треба ніяке інше місце життя. Як перелітні птахи, котрі повертаються в своє рідне місце завжди, де вони народилися. Люди не спали в рою вдень і вночі. Люди не розділяли день і ніч, зиму і літо, у них було все одне. Температура центру рою була значно більша від периферії, тому люди з центру рою переходили час від часу на периферію, щоб уникнути перегріву. Інші йшли до центру. Тому рух був, як у бджолиному рою. Особини з ненавистю до людей, войовничістю не могли бути в рою, рій їх не любив і не приймав. Людський рій навчав людей, був для всіх живим прикладом, як виживати в умовах. Перші люди навкруги бачили рій, рій втягував їх, як магніт притягує предмети. Людський рай – це є початок людського суспільства, яке створиться пізніше. Мова для спілкування могла виникнути і розвитися в раю. Рай був для людей їхньою їжею, одягом і житловим домом. Життя однакове для всіх. Техніка, штучне не було у раю, а була тільки природа, повітря, вода і земля. Люди жили за рахунок свого тіла, не було чужого тут. Природа не карала людей хворобами і смертю, люди не вмирали в раю. Це період загартування, люди почали здоровий спосіб життя.

 

 Отже, люди отримали корисні риси в процесі еволюції: терпіти без потреб їжі, одягу, житлового дому. Вони не захищали тіло в природі, близько стояли тілом до повітря, води, землі. Вони загартовувалися у воді, ходили босою ногою по землі, тіло не захищали одягом у повітрі. Поведінка утворилася щодо відношеннях до інших людей. Вони любили людей, ввічливо ставились, допомагали один одному, хто потребує допомоги, життя однакове для всіх. Ці риси є необхідні для існування людей у суспільстві. Людина отримала сучасне тіло і риси, необхідні для суспільства. Люди отримали це через прийняття холодного і поганого в природі, одним словом, через загартування. Порфирій Іванов говорить про роль загартування людини в еволюції до ери  цивілізації. Він назвав життя людей в рою еволюційним. 

 

    Етап настав, коли люди залишили загартування в природі. Період цивілізації настав. Мозок розвився у людей, люди навчилися трудитися. Люди перестали жити в природі холодно і погано, а стали жити добре і тепло. Люди залишили загартування в природі. Вони стали їсти досита, одягатися до тепла в тілі, жити в домі з усіма вигодами. Природний відбір припинився. Біологічна еволюція припинилася, еволюція соціальна стала відігравати ролі. Трудова діяльність людини почалася в суспільстві, люди залишили еволюційний спосіб життя в рою. Іванов описав цей етап.  8001:150. «Це починалось із самого початку, і не було нічого з краю. Люди жили без цього всього. Один Бог знає, як вони так жили, достатку не було в них. Свідоме терпіння було одне їхнє. Вони не носили пуди в цьому, не мали потреби в чужому. А тіло є своє живе природне, не було в ньому і на ньому чужого. Своє природне: струм, магніт, електрика було в людей. Вони жили легко, як у ванні. А жити доводилось їм без усякого такого прибутку. Плоди не були ніякі. Живе енергійне тіло не мало ніякої нужди в цьому. Життя цвіло квіткою в цьому. Живе тіло не відчувало холоду будь-якого. Вони не жили в природі так технічно, штучно, у хімії. Життя бралося з нічого.   Діло робилося з природи зовсім чуже інше. Чоловік-самець придбав для себе самку для розвитку людського життя. Раз чоловік прибавився у житті своєму, то нужда прийшла сюди. Якості треба було шукати по природі. А вони є в природі, їх треба зуміти так узяти. Хитрість породжувалась на це все. Люди роблять самі це ось, беруть у надрах землі. Вони орють землю самі, так доглядають за нею». Життя в рою наших предків залишилося в генах людини назавжди. 

 

    На нашу думку, еволюція людини як виду припинилася тепер. Чому? Соціальна еволюція замінила біологічну еволюцію людини, вона біологічно не еволюціонує, нема природного відбору. Соціальна еволюція також не відбувається без біологічної еволюції, бо людина – це є біологічна і соціальна істота. Немає боротьби за існування. Біологічна і соціальна еволюція – це є система з двох частин, вони єдині, одна не існує без іншої. Біологічна еволюція є головніша і важливіша за соціальну еволюцію. Якщо біологічна еволюція виду не відбувається, то еволюція виду не відбувається фактично, і вид умре раніше чи пізніше, він щезне в природі. Інший вид, який еволюціонує, переможе його. Біологічна еволюція людини є важлива глобальна проблема людства, подібна до загрози ядерної війни. Людський вид потрібно зберегти. Коли біологічна еволюція буде, тоді всякі глобальні проблеми щезнуть. Суспільство має сприяти біологічній еволюції людини, а не перешкоджати. Вихід є один у людства. Еволюцію біологічну і соціальну продовжувати ту, яку перші люди мали колись у період загартування, коли людина еволюційно розвилась.

 

3. Суспільство, у котрому біологічна еволюція відсутня

3-1. Перша протилежна сторона

     Дві протилежні сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Люди даного суспільства творять умови життя, в котрих мають хороше і тепле почуття. Люди не люблять холодного і поганого, захищаються від нього. Природа народжує людину для життя, щоб вона любила і берегла природу і людей. Потім люди учать людину жити по-своєму, по-залежному, без любові до природи. Залежні люди, не загартовані, які не люблять природу, створювали суспільний лад у всіх суспільно-економічних формаціях. Вони вживають їжу досита щодня, одягаються в теплий хороший одяг до тепла в тілі, вони живуть у домі з усіма вигодами. Вони мають самозахист від природи: їжу, одяг, житловий дім. Вони придбавають ці потреби через тяжкий труд. Суспільний лад на цьому етапі є недосконалий.

3-2. Друга протилежна сторона

   Дві сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама дає людям погане за їхнє хороше. Це є незадоволення, втрата здоров'я, нема любові між людьми, люди не люблять природу, є ненависть між ними, убивства, крадіжка, смерть, війни між собою, війна людини з природою. Бідні й багаті є в суспільстві, люди хворіють і вмирають, в'язниця і лікарня є в людей. Недосконала соціальна еволюція людини гальмує біологічну еволюцію людини. Суперечність між людиною і суспільством існує. Людина як біологічний вид відмирає на цьому етапі. Суперечність існує між протилежними сторонами. Люди хочуть життя, а отримують смерть.

 

4. Суспільство з біологічною еволюцією

   Суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежностей, котрі пропонуються.

4-1. Перша нова протилежна сторона

    Дві сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Люди свідомо приймають дві сторони в житті однаково: холодне, погане і тепле хороше. Загартування в природі створює такі умови. Ми проаналізували досвід Порфирія Іванова, ми прийшли до висновку. Людина нового виду утворилася в природі, людина загартована. Вона дає початок для еволюції нової людини. Люди самі ведуть здоровий спосіб життя тепер, який був колись у перших людей, при якому біологічна еволюція була. Люди колись були близькі до природи, жили без усяких потреб, любили один одного. Здоровий спосіб життя має бути тепер у всіх людей на основі цих властивостей. Треба обливатися холодною водою два рази в день. Треба любити людей, ввічливо ставитися до всіх, здороватися з усіма людьми, які зустрічаються в житті. Треба  допомагати людям, які потребують допомоги. Треба терпіти щотижня без їжі 42 години з п'ятниці до неділі до 12 годин. Треба не мати шкідливих звичок, не вживати алкоголь, наркотики, не палити. Терпіння без потреб треба збільшувати поступово. Цей здоровий спосіб життя перевірив на собі практично Порфирій Іванов

 

   Іванов не застуджується і не хворіє, і учить людей, щоб запобігали всякому захворюванню через загартування, щоб не хворіли, не лягали в лікарню, продовжували своє життя. Він довів на собі і на хворих нужденних людях, що загартована людина не хворіє, живе довше, ніж незагартована. Природа дає людині загартованій здоров'я, життя. Якщо людина не хворіє в своєму житті, то вона живе довше, ніж людина незагартована. Бо люди вмирають переважно через свої хвороби. «Тіло без хвороби не вмирає. Спершу природа сили його відбере, і тоді він легко вмирає». Іванов. 8204:75. Людина, яка загартовується, еволюціонує як вид, живе вічно. Природа сприяє в житті людині загартованій, незалежній, вона як біологічний вид не відмирає. Суть природного відбору в еволюції сучасної людини є через загартування. Учитель говорить, що буде з людиною загартованою і незагартованою. «Хто не любить у природі поганого й холодного (загартування), той умирає на віки-віків. А хто тільки живе в природі різнобічно (тобто приймає холодне і тепле), той живе вічно в природі, слава йому в ній». Іванов. 7804:60. Еволюція людини почалася через Іванова, вона продовжується, і буде продовжуватися вічно, число людей нового потоку збільшується за геометричною прогресією. Іванов є перший еволюційний чоловік. Людина має бути такою, як себе представляє Іванов, загартований, незалежний, еволюційний, чоловік без усяких потреб їжі, одягу, житлового дому. Людина повинна не застуджуватися, не хворіти, запобігати через загартування-тренування будь-якому захворюванню. Іванов як представник нового людського виду вмирати не буде, він є безсмертним. І його послідовники вмирати не будуть, вони є безсмертними.

 

    Іванов як еволюційний чоловік приймав усіх, хто звертався з просьбою. Він, убивав біль струмом через свої руки, обливав холодною водою, всім усно давав такі поради, щоб запобігати захворюванню в житті: «1. Треба купатися в холодній воді два рази в день, вранці й увечері. 2. Здороватися з людьми, не проходити жодного чоловіка без привітання. Твоє діло – їм сказати, а вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок. Скажи собі, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. 4. У п'ятницю ввечері поїж, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров'я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров'я – це є все. 5. Не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 8303:34. Не вживай наркотики. Передай іншим цей досвід. Людина повинна бути незалежною від природи, прагнути бути без усяких потреб, їжі, одягу, житлового дому. Іванов говорив, що еволюція – це не вживати їжу свідомо, наше свідоме терпіння без їжі повинно поступово рости. Він дав приклад терпіння без їжі 24, 42, 66, 108 годин у тиждень. Потім шість діб в тиждень не вживати їжу, два тижні, місяць терпіння без їжі. «Ми вводимо еволюцію, вона росте щодня. 108 годин у тиждень не вживати їжу». 8209:27.

 

4-2. Суспільний лад за вченням Іванова

    За накою Іванова, новий лад буде введено після соціалістичного ладу. Іванов назвав його еволюцією. Нове суспільство треба будувати через любов людей один до одного і до природи, жити однією сім'єю. Треба бажати і робити людям те, що собі хочеш. Треба просити один одного, але не примушувати. Якщо хочеш жити по-новому, живи, якщо не хочеш, живи по-своєму і не заважай іншим. Треба своє впроваджувати, а іншим людям не заважати, їх не ображати. Не вбивати, не красти. Всі природні багатства є спільні, землю не присвоювати до свого імені. Не говорити і не робити несправедливо. Треба зробити всім життя однакове. Зарплата однакова повинна бути у всіх дорослих і дітей. Діти повинні бути на утриманні суспільства, а не батьків. Люди повинні прощати людям провини їхні, не судити людей, не саджати їх у в'язницю. Іванов хоче зрівняти всіх людей, щоб всі люди жили однаково, мирно, без усякого зла, не робились між собою ворогами, любов свою проявили. Суспільство існує без в'язниці. «Треба простити людям в ділі їхньому. Думка свідома народиться в них, вона оточить їх вченням Учителя. Вони не будуть попадати більше в тюрму, в лікарню. Будуть жити за Божим ділом, не будуть красти в будь-кого. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім'єю». Іванов. 7804:30. Всі люди запобігають захворюванню за системою в своєму житті, не лягають у лікарню, не лікуються хімією, штучними, технічними засобами. Медичний лікар повинен бути сам загартований і вчить усіх інших цьому. Треба бажати і робити іншим те, що собі хочеш. Милість, любов між людьми повинна бути. Війна між народами не буде, зброя не буде. Суспільний лад досконаліший, кращий, легший, ніж у старих залежних людей. Люди зроблять рай на землі, виженуть смерть від людей. Всі люди будуть свідомі, вони не будуть без свідомості, праці Іванова є для цього. Всі будуть читати, розуміти, виконувати.

 

   Іванов сказав, коли еволюція прийде, або новий лад. Він писав: «А еволюція прийде на землю Духом Святим. Це Чувілкін бугор, це райське наше місце, чоловікові слава безсмертна, природа стоїть горою за це. Вона не дає свою згоду на це, що воно може бути тепер. І вказала про це діло, воно буде, здійсниться в 1989 році, усе прийде на своє місце. Природа скаже правду свою за мене завжди». Іванов. 1981.09:68.  Люди визнали Іванова як Бога, підтримали його ідею, еволюція почалася в 1989 році. За наукою Іванова, початок еволюційного суспільного ладу буде одночасно з розпадом комуністичної системи. За його пророцтвом, еволюція прийде в 1989 році. Значить, розпад комуністичної системи відбудеться в цей час. Це здійснилося, Радянський союз перестав існувати.

    Закон незворотності еволюції є в природі, Дарвін говорив про нього. (Вікіпедія. Еволюція).  Якщо який-небудь біологічний вид зникає в житті, то він не повертається знову. Новий вид приходить на його місце. Якщо закон є дійсний для біологічної еволюції людини, то він  є також дійсний і для соціальної еволюції, бо людина є біологічна і соціальна істота. Це підтверджується на практиці. Коли яка-небудь суспільно-економічні формація зникала, то нова формація приходила на її місце, а стара не поверталася. Капіталізм пройшов, потім соціалізм, це незворотний процес, еволюційний лад має бути за законом далі. Якщо соціалізм зник у країні, то треба починати будувати еволюційне суспільство. Соціалізму чи капіталізму не треба будувати знову, бо це проти закону природи. Сучасний суспільний лад гальмує розвиток біологічної еволюції людини.  Еволюційний лад необхідно будувати в якій-небудь країні шляхом реформ. Еволюція вводиться шляхом реформ, без насилля, нікого не примушують. Своє діло впроваджують, а іншим не заважають.

 

   Цитати Іванова. 7805:12. Зло не буде ніяке між людьми, а любов буде в усьому ділі. Зарплата буде одна дітям і дорослим – 33 карбованці. Ображені не будуть. Якщо зарплата буде мала нам, прибавимо всім. 14. Робити свідомим, свідомість треба всім, ми не будемо обходитися без усякої свідомості. Якщо треба, значить треба. Ми хочемо жити, значить, життя треба будувати. Це залежить від нас усіх. В'язниця, лікарня не буде, а будемо жити по-еволюційному. Якщо хочеш робити, роби, якщо не хочеш, не треба. Сиди отримуй те, що слід. Це все бережи, як своє добро. Ми запрошуємо весь світ, усе людство на цю всю будову. Ми не відходимо ні від кого і не відгороджуємося ні від кого. Якщо хочеш жити за нашими  умовами, приходь вступай у таке суспільство і живи з нами, користуйся такими правами. Своя рідна любов буде між людьми, а інше що-небудь не буде у нас. Будуть допомагати один одному. 15. Захоплення нема ніякого, воєн нема ніяких. Усі люди отримають рівні права на життя спільного характеру, шукати корисне в труді в природі. Але командування не буде. Ніяка юстиція, ніяка вояччина, ніяке насильство не буде. А просьба буде одна з усіх наша, така вона є.

 

51. Еволюція прийшла на арену зі своїми силами, вона принесла свої дні як такі. 52. Ми стали жити не так після цього всього, як ми жили до цього. Ми застуджувались, хворіли, і вмирали на віки-віків. Ця історія принесе нове нам усім. Це Чувілкін бугор, він введе ці якості нам. Ми не будемо жити так важко, легке, холодне й погане оточить нас. Ми доб'ємось від природи життя, але не смерті. Ось де правда, невмируща ідея виявиться. Їжа не буде треба, одяг теж не буде треба, дім житлового характеру не буде треба. А Чувілкін  бугор треба буде нам усім, його такі життєрадісні умови, земний рай. Стояти один поруч одного впритул. Природа не буде забирати нас поодинці. Ми будемо мати тепло спільного характеру. Ми будемо розпоряджатися природою своєю ввічливою просьбою, а не природа нами. Нам доводиться просити природу своїм умінням, своєю любов'ю. А любов є все для життя. Лише б ти захотів, твоя думка іде до мети по природі. 53. А мета наша всіх є така в житті, щоб жити на білому такому світі. Ми вмирати не станемо. 68. Я вважаю, це діло є святе, люди мають задовольнити себе ним. 69. Це життєвий закон такий є. Солдат не буде служити більше. Армія не знадобиться. Крадіжка припиниться. Люди перестануть хворіти. Усі до одного одержать одне – 33 карбованці. В'язниця не буде, лікарня не буде. Ми не будемо так учитися. Місце не стане. Життєва любов проявиться в людях. Війна між національностями не буде більше ніколи. Ось чого ми доб’ємося від природи. Ми умирати зовсім перестанемо. Усі люди встануть від цього діла, природа підніме їх як таких, вона дасть нам наше життя. Ось що ми з вами побачимо, це все життєрадісне. Райське життя проявиться у житті нашому на землі, ми всі з вами оточимо бугор для цього діла.

 

   7806:56. Зарплата треба нам рівна одна для всіх. 57. Ми всі до одного чоловіка повинні згодитися із цим утриманням, і взяти свою належну спільного надбання зарплату від дітей до дорослих 33 карбованці в місяць. Ми повинні ліквідувати всі наявні засоби в житті. Люди повинні простити борги наявні людям. Люди не повинні мати ненависть, злобу на кожного чоловіка. Ми повинні випустити всіх ув'язнених і божевільних з моєю ідеєю. 157. Хто б ти не був у цьому ділі – злочинець, хворий чоловік, старий, малий, професіонал, учений чоловік, здорового характеру чоловік – будь добрий, візьми 33 карбованці зарплату. І роби те, що хочеш. Не створюй у житті зла і ненависті. От тоді не буде війни з природою в цьому суспільстві.  8209:168. Все чуже і мертве прибрати з життя геть. А своє живе невмираюче тіло народити, котре примусить жити в природі вічно. Це буде обов'язково. Революція звершиться щодо цього. Старе відійде, а нове народиться. Еволюція цього діла прозвучить по всій землі.

4-3. Друга нова протилежна сторона

   Дві сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Природа сама дасть людям хороше за свідомо прийняте погане. Це є здоров'я, задоволення, любов між людьми, мир, відсутність ворога, рівність, справедливість, однакове життя всім, вічне життя, не буде крадіжки, вбивства. Біологічна і соціальна еволюція буде.  Суперечність закінчиться. Люди хочуть життя і  отримують життя.

 

5. Демографічний вибух і здоровий спосіб життя

    Демографічний вибух – це різке зростання кількості населення Землі.

    Населення Землі в 21-му столітті.  Згідно з підрахунками ООН, чисельність населення Землі досягла 7,4 млрд. чоловік в 2016 році. (Доповідь ООН). Це число зростає зі швидкістю 90 мільйонів за рік. Якщо чисельність населення світу буде зростати такими темпами і надалі, то воно досягне 9 мільярдів чоловік до 2042 року. Тоді проблеми виживання можуть бути в людства. (Вікіпедія. Демографічний вибух).      

    Третя фаза демографічного переходу, рух за здоровий спосіб життя.     

   Здоровий спосіб життя за вченням Іванова вирішить демографічні й інші глобальні проблеми, якщо всі люди визнають його вчення і будуть виконувати. Іванов передбачав, що люди доведуть природу до такого стану через господарську діяльність, що вона не зможе давати людям все, що вони потребують. Особливо нестаток їжі буде у людей. Люди будуть умирати через нестаток у житті. Він шукав вихід у природі, щоб люди не вмирали. Іванов знає, що треба робити, щоб люди жили і не вмирати. Люди не повинні надіятися на допомогу від когось, а старатися самому собі допомогти в здоров'ї, житті. Кожен повинен зменшувати свої основні потреби їжі, одягу, житлового дому. Кожен повинен починати з самого себе, саму доглядати за собою.

 

   Іванов знайшов засоби в природі для цього, він створив на собі науку загартування. Він пропонує всім людям всього світу виконувати прості і ефективні п'ять заповідей, щоб запобігати всякому захворюванню. (див.: ЕР.2).  Щоб вижити в цьому і пристосуватися до умов природи, Іванов пропонує всім людям знати, що місце на землі Чувілкін бугор є для життя. Це місце називається райським місцем. Це є святе місце, люди можуть бути на ньому без потреб їжі, одягу, житлового дому. Вони можуть навчатися терпіти без усяких потреб їжі, одягу, житлового дому, отримати здоров'я. А потім вони розкажуть про це місце іншим людям. Люди освітяться цим і не будуть умирати.    

   Учитель Іванов говорить своїми словами про деградацію біосфери через діяльність людей і демографічний вибух, і що всім людям робити, щоб вижити: «Що ми з вами робимо, наша найбільша помилка є. Ми почали робити це діло, недоробили, умерли. Наша вина в цьому ділі, ми починали в природі, ми взялись за це діло. Воно треба нам і необхідно треба. А треба давати природі, вона терпить у цьому від цього діла. Ми є люди, та ще які ми. А скільки нас таких на білому світі, треба давати всім не мало, а багато. Немає кінця і краю цьому. Природа мати є рідна, сили великі є в неї на це діло. А все ж  матері доведеться здаватися від цього діла. Дай сьогодні, дай завтра, і дай післязавтра. Кінець прийде цьому всьому. Ці сили видихнуться, мати постаріє, ці сили відійдуть. Кліщики (люди), які були, стануть щезати. Природа умре безсила від цього. Ми з вами йдемо через цей ось бугор до життя, але не смерті. Паршек закликає всіх до цього діла і хоче, щоб люди це ось знали. Це одне, а буде друге, треба робити. Все людське життя є в ділі, воно є технічне, оточене штучним, хімія введена. А ось Чувілкін бугор, він нам усім треба як такий, ми будемо на ньому вчитись як ніколи. Ми навчимось так цьому, і будемо жити безсмертними. Ось які наші діла будуть у цьому, природа збереже нас, як ніколи ніхто. Паршек додумався до того, щоб підняти усіх людей з їхніх могил у праху». (Іванов. 7811:42).

  

   Ми, всі люди, навчимося на цьому бугрі, як жити і терпіти без основних потреб їжі, одягу, житлового дому. Коли їжа є, ми їмо, немає їжі – ми терпимо без їжі без шкоди для здоров'я. Люди не будуть умирати так через перенаселення і нестаток, і будуть виживати легко. 9 мільярдів чоловік буде через 20 – 30 років. Тому всі люди повинні знати сьогодні про наше райське місце і готуватися, прийти на нього вчитися. Вони будуть учитися на бугрі жити по-еволюційному. Не хворіти, любити людей і природу, дружити, допомагати один одному, бути без усяких потреб. Вони будуть вивчати науку Бога. Доступ є вільний до бугра. Це місце всім доступно. Учитель не дав права кому-небудь не допускати людей на бугор, щоб бути без усяких потреб. Пільги введуть безплатно добиратися до райського місця. Як тільки узнаєте, що таке райське місце є для життя, старайтесь попасти на нього. Готуйтесь. Читайте про бугор праці Іванова, щоб мити свідомість. Щоб зробити практично щось, спочатку читайте всі праці Іванова, що він написав. Особливо діти страждають через нестаток у наш час. Іванов пропонує взяти дітей на утримання державою, не примушувати дітей, а просити. Це все допоможе нам усім.

 

  Іванов говорить про бугор. 7811:47: «Це тільки Паршек знайшов свою свідомість, застосував на собі, терпить голоді, холод. Ніхто не робив так, крім одного Паршека. Чувілкін бугор допоміг йому бути без усякої потреби. Природа підказала йому, що тільки бугор допоможе цьому всьому. Він допоможе струмом кожному чоловікові, який прийшов, своїм здоров’ям. А якщо Паршек знайшов ці природні засоби у ньому, він хвалиться ними. Не треба ніяких курортів у цьому ділі, ліжко відпаде, годівниця не буде треба. Усе буде робитись без потреби, природно. Повітря, вода й земля – усе це буде допомагати».

 

6. Вирішення глобальних проблем діалектичним методом

6-1. Суспільство залежних людей

Перша протилежна сторона.

    Дві сторони є в природі, котрі існують в єдності і боротьбі: тепле, хороше, холодне, погане. Люди залежні живуть так, що їм тепло і добре. Вони не приймають холодне і погане, захищаються в природі від нього. Люди їдять досита щодня, одягаються до тепла в тілі, живуть у домі з усіма вигодами. Люди трудяться для цього. Не люблять природу, не загартовуються. Вони борються з природою, убивають живе, крадуть чуже. Вони захоплюють землю, присвоюють до свого імені, воюють між собою за землю. Війни за землю існують протягом усієї історії. Наука і техніка прогресує, зробили атомну і водневу бомбу, щоб масово знищувати людей. Природа страждає. Є лікарня для хворих, тюрма для злочинців.  

Друга протилежна сторона

     Дві сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Природа сама дає всім людям життя холодне і погане за їхнє хороше і тепле. Глобальні проблеми виникають у людей. Це збереження здоров’я, загроза ядерної війни, роззброєння, збереження природи, бідність, незадоволення, ненависть між людьми, тероризм, смерть, люди попадають у в’язницю і лікарню. Біологічна еволюція людини припинилася. Суперечність між протилежними сторонами існує. Люди хочуть життя, а отримують смерть, хочуть хорошого, а отримують погане.

 

6-2. Суспільство незалежних людей

   Суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежностей, котрі пропонуються. Порфирій Іванов пропонує людству у своєму житті замість старих протилежностей перейти до двох нових протилежностей. Це його наука загартування.

Перша нова протилежна сторона

    Дві сторони є в природі: тепле, хороше, холодне, погане. Незалежні люди приймають в житті обидві сторони: холодне, погане, тепле, хороше. Це наука загартування Іванова, жити по-еволюційному. Люди запобігають будь-якій хворобі через науку загартування. 

Друга нова протилежна сторона

    Природа сама дає людям в житті тепле і добре за їхнє прийняте холодне, погане. Це – здоров'я, життя вічне, задоволення, любов, воля, мир між народами, відсутність війн, зброї, вирішення всіх глобальних проблем людства, не будуть попадати у в'язницю і лікарню. Будуть жити по-еволюційному, біологічна еволюція людини відбувається. Отже, суперечності між протилежностями будуть закінчені в житті людства. Люди хочуть жити, і люди будуть отримувати життя, умирати не будуть. Це обов’язково буде.            

 

7. Як запобігти ядерній війні

     Людство опинилося перед страшним фактом, комуністична Північна Корея погрожує застосуванням ядерної зброї. Всім людям треба знати, що Іванов говорив про ядерну війну. Він попереджав, що війна неминуча, ядерна зброя буде застосована, як усяка продукція. Іванову варто вірити, він є пророк, мудрець, природа говорить йому все, що він у неї питає. Він говорить, що людям треба робити, щоб не було війни між людьми. Перше, це визнати Іванова, вірити йому, виконувати його заповіді. Іванов пише про війну в праці «Паршек». 1983.03. «13. Війна неминуча. Ось що природа говорить нам. Треба всім просити Паршека, тоді не буде війни. А війна робиться через природу. Люди облюбували землю, присвоїли в природі. Своє ім’я примусило, виявилось чужим, як воно й є в житті. Свого нема, а чуже не збережеш. Природа є не наша. Вона міняється. Сьогодні моя, а іншого завтра. 14. Нема можливості домовитися. Природа підказує Паршекові. Це неможливо. Сили обидві є рівні, ніхто не може поступитися. Це зробити це в людях краще, ніж вмерти у війні. Ми знайшли це місце з усіма умовами, щоби можливість була нашому чоловікові бути у природі без усякої потреби. Люди скажуть гучно: це наше райське місце, чоловікові слава безсмертна.

 

22. І місто, і село, і хутір – це все є бездушне, мертве, чуже, негоже зовсім до життя. Смерть розвинута через це. Ні гвинтівка, ні кулемет, ні гармата будь-яка, ні лазерний промінь, ні ракета будь-яка, ні ядерне, ні яке-небудь інше не допоможуть у цьому віці. Це ж сила проти такої сили, котрі поділились пополам у природі, Натовський блок і Варшавський договір. Ми всі самі будемо горіти необхідно в цій продукції.  23. Захисту нема ніякого в природі, крім мене однієї та мого вибраного в людей сина Порфирія, котрого люди назвали Паршек. Я вірю йому й допоможу в усьому всюди за його любов до мене. Що він попросить, те дам йому через любов його. Просіть його ви всі. Він робить правильно між мною й вами, він не хоче війни. Він хоче, щоб ми, усі земні люди, дали своє слово, щоб не воювати між людьми. Діло є за ним, він звернеться до мене, попросить мене, а я зроблю це. Люди ображені вірять індивідуально йому, як Богу, а отримують реально. А коли просьба спільна надійде до Паршека, він зробить все в людях. 24. А прийде такий час, ми, усі люди, визнаємо його як такого, ми всі зробимось, як він. 33. Я є Учитель усього народу. Я є Бог за ділом своїм.  Йому як такому вірити ніхто не хоче. Він не хоче, щоб люди сварилися з людьми за що-небудь. 82. Чоловіка не врятує в житті ніяка машина, ніякий криголам, ніякий супутник, ні вся мільйонна економіка. Врятує його тільки людська ідея самородка. А джерело є загартування-тренування.

 

 165 Ядерна зброя – це є продукція людського життя, вона може застосовуватись. Ніякі уговори не зроблять це. Війна була між людьми, вона є така, і вона буде. А тепер війну світову готують на злі, ненависті. Паршек говорить нам усім, хто готує цю війну, він хоче випробувати на собі це. Хіба можна воювати такою зброєю? Ми повинні навчитись, як треба буде жити. А ми вчились у школах, як треба буде воювати».

 

    Зараз у світі ядерна зброя є, потужність якої рівна потужності мільйона бомб, скинутих на Хіросіму. Іванов говорить, що не можна воювати такою зброєю. Треба запобігти війні. Країни починають погрожувати застосуванням ядерної зброї проти сусіда. Країни капіталістичні і країни соціалістичні – це є дві протилежні сторони, вони народжені одна одній доводити свою правоту, вони готові доводити свої переваги шляхом застосування ядерної зброї. Ядерна війна назріває між ними, вона неминуча, якщо люди нічого не будуть робити, а будуть жити по-старому. Між ними суперечність. Ніякі уговори не допоможуть запобігти війні. Наука діалектика говорить, що суперечність скасується через перехід до двох нових протилежних сторін. Люди повинні прийняти дві нові протилежні сторони, Порфирій Іванов пропонує їх. Він говорив, що еволюційний лад треба будувати в будь-якій країні після соціалізму. Новий еволюційний лад треба будувати в країні, котра відмовилась від соціалізму в наш час. Країни є такі, котрі відмовилися від соціалізму. Еволюційний лад треба починати будувати зараз шляхом реформ, щоб нікому не завадити, а своє зробити. Треба починати жити по-еволюційному.  

 

 Суперечність між протилежними сторонами може закінчитися таким шляхом. Це можна зробити. Ми можемо запобігти ядерній війні таким способом, боротьбі між капіталізмом і соціалізмом. Природа і Бог допоможе людям. Люди всіх країн зрозуміють, що еволюційний суспільний лад прогресивніший, кращий, ніж капіталістичний і соціалістичний, і відмовляться від старого, будуть будувати еволюційний лад. Капіталізм не переможе, також соціалізм не переможе. А наука загартування, еволюційний рух переможе. «Війни є в житті для народу. Як буде? Природа говорить про це діло: «Москва згорить, Київ теж». Треба готувати себе в цьому ділі десять років. Ми є в житті злодії, ми вбивці всього. Ми не бережемо своє тіло, живемо за рахунок чужого, ми хоронимо своє. Ми відходимо від природи, хвалимо себе, ганьбимо Бога в цьому. Ми вважаємо, що ми є люди праві. Ось чим ми всі програємо в цьому ділі». (Іванов. 8009:97). Це пророцтво здійснилося за 10 років, Радянський Союз заборонили. Москві і Києву пропонується жити не по-старому, а по-еволюційному.

Бажаємо всім щастя, здоров’я.