Я став було думати. 1973.09.ч.2

Іванов Порфирій Корнійович

 

1973.09.26

 

Частина 2. С.94 — 186

 

Редактор, перекладач — Ош. Редагується з благословення Іванова. (Див. Паршек. 1981.02.26, с. 115, 127)

 

94. А гвардійці на шляху свого проходу спирт у місцевості відкривали. Солдати пили до відмови. Від спирту загинуло 17 осіб у полку. А в уряді не зупинялася війна, кожній людині хотілося зайняти пост. Керенський від буржуазії був на посту, а Ленін – від робітників і селян. Я як солдат у них на землі повзав, як усі люди, не користувалися правами. Я не думав ніяк про цей пост. Я без усякого такого думав. Навіть не знав, за кого голосувати. Більшовики взяли ініціативу, стати біля влади на своєму комуністичному місці. А буржуазія в цьому розсипалася, стала свої підступи шукати, щоб придушити цю силу. Її через теорію Леніна природа оточила. А ця революція наближалася, щоб почати. Іванов України тримався, кинув гвардію, у ній бути. Сам особисто ротного командира. А батальйонного начальника печатка Бочаров Федір Сергійович. На ці конверти приклав печатку.     

 

95. Він чергував по батальйону, а Іванов Авраам писав документ. Це було за ... Я брав хімічний олівець ... Що нас і привело до військового начальника у місті Луганську. Ми демобілізувалися за частиною першою. Тут я взявся за партизанську гвинтівку, початок був мій  у церковно-приходській школі. Я цю революцію починав, а кінчати ідеєю доведеться. Люди вчені все зроблять. Я відновлював шахту 8/9 в Баковському районі. Я був бурильник вугілля в шахті. Мене запрошували бути артільником, я від цього відмовився. Мати моя рідна вчила комерційною справою зайнятися. Я за приватну власність вхопився. Навіть змінив батьківське життя, з одного в інше місце переїхав. Таку ввів приватну власність, яку люди не мали. Все це зробили багатії.

 

96. А раз робили багатії, то все і зробила партія. Вона мене прийняла в кандидати, Гуковського парт осередку. А люди в процесі цього всього від цього вчинку утрималися. А я вчив економіку, політику, де наскочив на такі слова. «Перш ніж стати комуністом, треба стати світоглядним». Я цю дорогу залишив через закупівлю на селі хліба. Люди у людей відібрали приватновласницьке життя. Оточили себе колективом. А мене районна комісія щодо чистки апарату службовців, як чужака, викинула. А потім мене відновили одного з усіх людей. Було і це, засудили мене. Був у колонії лісорубом. Свою роботу робив ударну, один з усіх виконував. Особливо керував сплавом, за що спостережницький комітет звільнив.  

 

97. Після чого фізично в заводі в мартені працював, мені природа сьоме і восьме ребра перебила. А потім на відповідальні роботи. Експедитор радгоспу «Партизан», став відповідати за цінності, що й змусило викликати комісію з центру Москви. Це робота державна, ледве у в'язниці не опинився. Спасибі людям за їхнє діло, вони гнали мене від себе з одного місця в інше. Я не був на Кубані, на Кавказі, де довелося побувати та поговорити з людьми. Вони хотіли жити,  крали в колгоспі кукурудзу. А я по Кавказу їздив у відрядження. Вже не пив горілку, що мене тримало в роботі. А адміністратору не подобалося, вони не хотіли, щоб я був. Я прийняв роботу експедитора, від Армлесдревсоюза заготівельник, що змусило робити.   

 

98. Вагони доставляти в зазначені станції, це було моє в роботі. Від Армавіра до самого Адлера по різним станицям в артілі. Я був на першому рахунку. Треба буде вагон – я його діставав. Найголовніше, це була клепка, вона купувалася в артілях, від чого був дохід, що й змусило звідти піти. Діло поручилася вже нове. Думка прийшла в природі не така, як у всіх. Навіщо ми одягаємося до тепла, їмо ми жирне, солодке досита? А в будинку живемо один раз. Після чого ми вмираємо. Це все не наше, а чуже. Природна сировина, чим ми один час користуємося. Боїмося природи, йдемо від неї. Нам треба, щоб добре і тепло. Треба самим створювати. Природа мене готувала не по людській дорозі ходити.  Вона відчинила двері, щоб я пішов за Богом.       

 

99. А який я був Бог, якщо я прикрашався одягом. Мені треба було тепло, я цього у природі шукав. А коли книги Ранко медичні простежив, то я став від цього йти. Полюбив на людині хворобу, став придивлятися до людей. Люди стали мене бачити. Це моя між ними любов. Я не хотів, щоб вони робилися злочинцями, хворими людьми. Я був між ними ображений чоловік. Мене вигнали з роботи. Я всі сили клав хворій людині допомогти. Моя любов у цьому ділі. Я пробирався в лікарні, ставив людей на ноги, вони звідти виходили. Це була моя робота на людині. Вважав за потрібне це робити. Я не боявся хвороби людини, намагався з нею зустрітися.  

 

100. Раз людям не до душі виявився, вони не дозволили працювати. Він своєю шевелюрою лякав. Ніколи не був піп. А його, як попа, зняли з роботи, дали «вовчий квиток» не влаштовуватися. Шість місяців без роботи. А я свою практику вводив на людях, як конвеєром, піднімав їх. Це була моя така робота. Мій обов'язок був у цій справі. Природі вже набридло прах тримати в землі. Якби цього не було, моя ідея померла. А то вона так жила, живе, і буде вона такою жити без усяких грошей. З чистою свідомістю. Як я це все зробив на собі? Через діло моє таке. Я є самородок. Моє джерело одне з усіх – загартування-тренування. Труджусь я один для всього нашого народу. Вчуся я в природі, хвалюсь перед світом.

 

101. Істинно хочу сказати про самозбереження своєї клітини. Моє серце здорове загартоване молоде – 25-річної людини. Вихід мій у цьому. Я не боюся ніякого ворога, не боюся навіть своєї смерті. Якби цього не було, я давно помер. Я чоловік душі, дуже сильно дихаю. Різко кажу про природу, про фізичне, про практичне явище. Найголовніше в цьому – чисте повітря, вдих, видих, сніжне пробудження – миттєве одужання нервової центральній частини мозку. Люблю і вболіваю, про хворого ніколи не зможу забути. Через руки струмом убиваю біль. Це не слова нам кажуть, а діло робиться у нас. Рука пише владика, ніколи про це не забути. Дуже справедливо.

 

102. А просьба буде яка? Мене буде треба просити – будеш завжди здоровим. Кому це буде не треба, нашому юнакові молодому? Та ні. Шановні ви всі люди. Природу треба любити, як матір, низько їй кланятися, просити. Це буде найбільша правда. Не хвороба відіграє ролі над людиною. А відіграє ролі людина над хворобою. Ми з вами повинні вчитися вчення Іванова, ідеї, щоб не сідати у в'язницю і не лягати в лікарню. Не лізти з вами на рожен, жити нам вільно. Яка буде нам слава старим кланятися, вітатися. Дядькові, тітці, молодій людині. Ех, і життя моє таке важке. Треба серце загартувати, велике терпіння. Милі мої люди, гляньте ви на сонечко: буде ваше одужання.

 

103. Бути вам таким, як я, Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. А раз я цій справі належу,

то моє ім'я ніколи не пропаде. Ось що я людям зробив. І стоїть питання ще більше зробити. Вчені люди від мене чекають істину. Я її повинен показати на ракових хворих. Діло всіх є учених. Якщо вони мене попросять, і мені скажуть показати секрет. А у мене його, як вони думають, немає. Секрет є весь – це буду я. Струм, електрика, магнето, природні в природі сили. За моє все те, що я зроблю, треба буде вченим звернутися до уряду з таким проханням, щоб вони погодилися з Івановим. Що на їхніх тілах ворог прогресує через їхнє чуже добро. Мертва сила задушила їх. Вони всі від цього діла померли. Їх неправда оточила. Вони жили в природі нелегально.

 

104. За рахунок землі, води і повітря. Людям природа є ворог. Вони її сильно бояться, ховаються. А самі це все пожирають. Їхнє життя все не своє, а чуже. Їхнє тіло живе енергійне, а оточене мертвим. Сили губляться через це все. Мало того, що людина живе не в своєму, та чуже важке краде. На собі він носить. Це життя не хороше, а погане. Веде людину не до життя, а смерті. Як би він не жив на білому світі, його життя веде до відмирання. Ні бідний, ні багатий від цього всього не рятується. А як вони жили і боролися, воювали з природою, так вони і досі воюють з природою. Вони вогнем на шматочки рвуть природу. Із сировини роблять у заводі продукцію. З цієї продукції деталь створюють. А з деталі складають машину. Їй потрібно повітря, вода і земля. 

 

105. А чоловік цим усім володіє. Сідає, береться руками за кермо, а ногами натискає важіль. Машина забезпечена струмом, колеса накачують повітрям. Мотор обертається в повітрі. Розігрівається вогнем, а водою охолоджується. Мастило потрібно всюди. Словом, машина мертвого характеру, а живе робить рух. Енергія, сила створюється нею. Вона швидко по землі біжить. Вона багато фізично робить. Оре, скородить, сіє, і до того молотить зерно. Збирає в машину бавовну. Конвеєр, він потрібен на все.   Людина між цим живе. Він говорить. Руки в брюки, щоб нічого не робити, так людям не доводиться бути. У них є технічна сторона, вона машиною робиться. Без людини машина не машина. А втомлюватися людині доводиться.

 

106. Тільки відпочивати ніде. Робота, робота і робота. Вона змушує людину робити. Одне кінчає, інше починає. Щоб кінець був у цьому, кінця не видно в цьому. А от хворіти в природі треба. Хвороба неминуча в природі. Втома – значить нестаток. А нестаток у людині. Такого засобу немає, і людини немає, щоб технічній людині допомагати. Вона залежна від мертвого і чужого, у чому будь-яка людина вмирає. Помирати більше не буде Бог через своє діло своєї ідеї. Ми так не звикли жити, як живе наш Іванов. Зима йде, вже заморозки, а мені як Богу доводиться терпіти. Є такі в природі слова. Козак молодий, терпи сильно в житті, будеш між нами отаман. Це прислів'я недурне, інколи відбувається. Так Іванов у природі.      

 

107. Він мислить у цьому, він робить діло своє. 108. Я Бог лише тому, що я прийшов вас, людей, засудити. Ви несправедливістю живете. Землю, повітря, воду присвоїли. Кажете, це природа наша.   Що ми хочемо, таку штуку зробимо. Ми на цій землі ввели вітчизняну війну, від неї як такої терпіли.   Ми як німці хотіли у всьому світі очолити. Наші уми це діло жадали. Хіба можна таку велику техніку, яку люди зробили, пустили її в природі в хід. Вона повзла по землі, з повітря палила. Від неї люди психічно вмирали. Бог у нас запитує як у людей. У цей час у воюючих людей. Вам було право на цій землі воювати? Одні люди розлютилися проти інших за що, питається? Та за природну територію.   Одна армія солдат наступає, інша армія солдатів відступає. А кров людського життя тече. Ми, кажуть люди, це зробили призупинили цю орду.   

 

109. Це руські вояки. А Іванов у них питає. Ви воювали, були на фронті. Запитаєте ви у мене, де я тоді був? Люди кажуть: ми не знаємо. Коли ми на фронті були, ми там тебе не бачили. Запитайте у німців, у вояк, як вони мене в ці дні по Дніпропетровську вночі на мотоциклі по своїм людям, по гестапівським начальникам возили. Це право вони мали, вони не мовчали, говорили. Для фашистів це було диво.   Вони ставилися, як до Бога. Їх у цей час під Москвою, під Сталінградом оточили. Вони понесли поразку. У них була велика техніка. Але вони агресори, хотіли. А в природі всі хочуть. Ображені – це руські солдати, вони випросили милість Бога. Він з нами разом воював. Своєю думкою лазив у Гітлера в голові, у мозку.

 

110. Він йому не давав мислити. Що не операція в наступі, був його в цьому програш. А Іванов зимою по морозу не боявся німців. Їм сказав: Сталін виграє війну. Вони ж це отримали. Іванов був правий у всьому. Земля є не людська, як вони розуміли. Землю ми примушуємо технікою родити великий урожай, але нам таким людям мало цього. Ми кричимо і робимо ще більше. Це добре, що у нас землі багато. А багатств ще більше. Ми на ній побудували заводи. У нас є машини всякого характеру. Аби захотів цяцьку зробити. Ми її веземо на міжнародний ринок. У нас багата природа, ми нею торгуємо, за рахунок цього багатієм. Це наша мирна політика. Туди продавати свою зброю, зроблену нами. Вважаємо, це існування світу. Живемо в Радянському Союзі, але не однаково задоволені.  

 

111. Ми, всі люди, є живі, але на нас – все природне чуже. Ми в цьому швидко багатієм, ростемо на весь зріст свого тіла, але це все не доказ. Ми у себе маємо ворога. Внутрішній дуже великий ворог. А зовнішнього, ми його не знаємо, звідки і як він до нас прийде. Продукція на це все є. Армію солдатів ми тримаємо. Техніку, ракети вводимо, атомну, водневу зброю. Це все не оголошується. Запитаєте, за що це незадоволення? У одного багато є землі, а в іншого її немає. Наш урожай – це є не проблема. Ми, вчені, цим радіємо. Але не знаємо, що нас з вами чекає. Ми безсилі всі вчені, технічно підготовлені, а фізично нічого не зробили. Вмирали від раку і будемо вмирати. У нас немає для цього засобів, і немає такої людини.

 

112. А хочемо з природою продовжувати війну. Нас за 50 років усіх не буде. Ми поодинці всі помремо. Та ще якою хворобою захворіли. Війна була, вона з людьми. І революція робиться людьми. Запитаєте, за що? Та за землю, воду і повітря. Це є між людьми природа. Люди ми арабам допомагаємо, а капіталісти люди Ізраїлю допомагають. Не думайте, що ми в цьому виграємо, що говоримо, ми озброєні. Ворог у природі невідомий для нас. А фактично він сильний. Не ми ображені, по історії, люди. Ображені люди нації євреїв. А за ображених сам Бог. Був він на стороні їх, і буде. Ви, всі люди, в природі чужі. І оточені в природі всі люди мертвим. Куди це все вас усіх веде? До найгіршого і холодного, це ваша смерть. Вона ж вас усіх до одного оточила, і хоче з дороги вашого життя зняти.   Вона в природі відіграє роль над людиною. Людина помирає від неї.

 

113. Ми не знаємо, що робимо. А кинути це неможливо. Люди самі це робили, вони роблять, і будуть робити. Гнатися взялися, догнали, перегнали. Потім так залишилося. Війна, так вона продовжується. Люди почали нарікати: треба буде замиритися. Звернулися до мене люди зі своєю просьбою поїхати в Москву до Сталіна. Зробити йому пропозицію, щоб з німцем замиритися. А Сталін став мати союзників. До перемоги з ворогом воювати. Як Керенський в один час. Я не доїхав до Москви, як начальник Казанського вокзалу схопив, і в інститут імені Сербського. Там-то я зустрівся з психіатром   Академіком Введенським.  Йому про це сказав. А він мені так відповів: «Нас з тобою Сталін розстріляє». Ось де довелося потерпіти.

 

114. Зимові холоди, не опалювалося. А у мене тіло горіло теплом. Нічого на мені поганого не знайшли. Полежав, і випустили на волю. А фронт стояв на ... Потім його погнали з боями. Добилися свого, капітулював німець. З анексією їх уряд засудили, Перемога залишилася за капіталістами. Одну закінчили, іншу почали. В Азії В'єтнамі були бої. Кричали, раділи, все ж замирилися. А на Близькому Сході Ізраїль воює, бомблять арабські країни. Цього буде мало, більше вона розів'ється. А я як був Бог, так і залишився перед усіма людьми. І зараз з ученими розмовляю. Нам треба одного чоловіка, щоб він зробився такий, як себе примусив Іванов. Мало того, що він загартувався. Через себе передає сили свої, допомагає ображеному хворому. Хворий повертає здоров'я назад.   

 

115. А вчені на це бутять, не хочуть. Ми, вони кажуть, самі не підемо, і нікого з інших не примусимо. Ти, кажуть, робиш – роби. Ми цьому не заперечуємо. Учитель народу Іванов, Переможець природи, Бог землі. Помирати такій людині, гріх буде нам, усім людям. Він не в чужому знаходиться, не визнає їжу, житлового дому не має зовсім. За що його природа покарає, якщо він живий чоловік? Зовсім не мертвий. А коли живе мертвим оточать, тіло живе відходить. Мертве не дає доступу, тому людина помирає. Це робиться самою природою, вона не тримає у себе мертве, прибирає геть подалі. Ми живемо нелегально за рахунок природи. Ми робимо штучне, невідривно його робимо.

 

116. Чоловік у своєму житті одягнувся красиво в фасонний за формою одяг до самого тепла, йому добре. Він їжі жирної, солодкої на смак наївся досита. А в будинок зайшов жити з усіма вигодами.    Йому б жити, вмирати не треба. А він пожив, сваволив один час, а інший – захворів і помер. Його як такого прибрали. За всім законом віднесли і закопали в землю. Згорів хлопець, його не стало. Чекає чергу інша людина. Людська земля є джерело, вона їм дає всяке добро. Люди отримують від неї плоди, вони на ній у цьому ділі трудяться. Їхній труд облагороджує умови. Вони довго не живуть у природі. Сто років – це їхній є вік. У ньому вони народжуються, у ньому вмирають. Щоб жити, цього немає.   Люди не вічного характеру. Народжуються вони легко, помирати доводиться важко. Їм, як таким людям, життя природа не дає.    

 

117. Дивишся на людину, як він тане в житті. Кажуть люди, вже захворів. Він нічого не робив, щоб жити. Він з природою воював зі зброєю в руках. Народитися людині не хитро, а от померти можна відразу. Такого немає в житті, щоб жити і жити, і жити. Через нашу матір землю. Вона нас змушує думати. У нього вона під головами. Він з нею часто розмовляє, до неї готується, що зробити, і як буде треба робити. Найголовніше – це чим робити. Зимою вона лежить замерзла, її на час покрив сніг. А чоловік у цьому живе, його таке буде діло. Один час він зустрічав, другий час проводжав. Зиму ми довго чекали, вона і до нас прийшла через таку осінь.

 

118. Вона прийшла дуже холодна. Біла, як сніг у морозі. Ми, всі люди, пішли, і з поля землі перебралися в свої будинки. Нам набридла ця холодна зима. Ми тягнемо до себе тепло, весну. Вона до нас тихо наближалася. А зима з нами, вона побула, хоче збиратися і зникати. Близький Схід розгорається не на якийсь такий жарт. Потерпить крахом Радянський Союз. Доведе до цього торгівля. Бог говорить нам усім. Будете природно покарані, помилування нікому не буде. Природа нічия є. Вона не міняється на золото, і не буде вона ніким продаватися. А буде вона людиною зберігатися через її одне для всіх діло. Ми будемо хороше природі робити. А природа така є вона. Любить бачити у себе приємне, та ще й як це добре, краще не може бути.     

 

119. Тоді війна замириться, не буде ніякої битви, коли люди визнають Бога, і будуть кричати вони про нього. Люди не будуть нападати на людей, мир між людьми восторжествує. Він тоді візьметься людей судити, у нього є під руками матеріал. Хто вам давав таке право, щоб природу примушувати. Або кому давалося це діло, щоб з нею довелося воювати. Ми брали багато хліба і різних плодів. А коли зайві були плоди, ми їх за гроші реалізували. Ми були, є купці, першої гільдії комерсанти. Багато нас затоплено в людях, і багато лежать в могилі прахом. А щоб за це все відповідати, ми не думаємо нічого. Тільки чекаємо, і чекаємо цього чоловіка, кого це треба. Він у нас запитає, що ми робили. Ми йому скажемо все.    

 

120. Пісні ми співали, веселилися, танцювали. Нам було добре і тепло. А потім самих ми втрачали. Люди говорять за ворога, що вони перемогли його. Одна фашистська агресія капітулювала, а інша у В'єтнамі почалася американцями. Війна відбувалася на землі за рахунок двох сильних держав. Це Америка з одного боку, а Радянський Союз з іншого допомагав. Самі воювали, вбивали мирне населення, дітей, старих. А у самих працювали заводи, робили зброю для знищення ворога. Це добре громадськість, люди самі кинули від совісті. Перемоги тут ніякої в людях. Одну кинули вбивати людей, а на іншу сперлися. Це війна відбувається за законом. Ця національність євреї Ізраїль вічно жив у переживаннях, гнаний був. А зараз вони від усього світу зажадали своє право.

 

121. Вони за Божим законом перед усіма людьми роблять. Пам'ятаєте, як ви нас, євреїв, у своєму законі тримали. Це було добре нам? Нас не допускали торгувати, ми були вічні люди раби в усьому міжнародному світі. Ми без земної території жили, не мали права працювати, хліб для себе придбавати. І не мали права одяг отримувати. У нас, у таких євреїв, не було місця для свого будинку. Ми були ображені в цьому люди, і ми такими залишилися. Наша вимога правильна. Коли наші люди прийшли до нас, а їм жити ніде. Ми стали законно робити між усіма людьми. Хто вам цю землю давав, ви скажіть, може, Бог? Він був перед вами хороший. А нас таких покарав. За що, питається?  

 

122. За те, що ми фараоном поневолені. Це завдяки Мойсеєві, він нас вивів у пустелю, де не було нічого.    Ви нас як євреїв не визнавали Божими людьми на землі. Ми поневірялися весь час між усіма мирними людьми. А зараз наша держава, воно маленьке Ізраїльське суспільство, від усього народу зажадали землі. Територію не дають так даром. Ми як євреї всього світу від усіх людей на Близькому сході з запеклими боями землю у людей своєю силою відбираємо. Говоримо, ми даємо життя своїм людям. У нас на це є зброя, нам допомагає капітал Америки. А Радянський Союз адміністрація взялася допомагати людям, тим людям, яких вони не знають. Ми Богу не віримо, кажуть комуністи. Його ми не визнаємо, що він є. А він народжений між людьми в соціалістичному суспільстві.   

 

123. Якби не він, ми не виграли вітчизняну війну. Він нам, комуністам, допоміг. А зараз своєю думкою допомагає ображеним ізраїльським людям. Вони за Божим вчинком. Їхнє право землю мати, як мали всі люди. Вони для цього діла озброїлися. Перед останнім кінцем, люди визнають Бога, вони кинуть воювати за землю. Їм Бог скаже: даремно ви, ізраїльтяни, воюєте. Ви і без землі жили так, як жив весь народ важко. Нам, таким усім людям, не доводилося в природі торгувати. Ми ж з вами живемо по-старому. Як багатіли люди раніше, так і зараз багатіють вони. Особливо не треба комуністам. Вони будують свою економіку за рахунок важкої праці людей. Вина вся ... на них від усіх людей.

 

124. Вони дорогу Бога не шукали, щоб люди стали жити по-новому. А взялися вміло будувати чуже. Це їм не буде виграш. У природі гроші не грають роль, за золото державу не побудуєш. Люди як раніше себе продавали за гроші, так вони і досі живуть. Самі говоримо за національність, а самі не пускаємо євреїв. Говоримо, вони не свою державу будують. У них затія старого характеру. А ми такі бачимо правду на самих собі особисто євреях, але не хочемо цьому вірити. Нам Бог допомагає вбивати людей    за їхні гріхи. Вони бідні люди за те, що не хотіли визнавати євреїв як націоналістів. Вони не вимагали інше, їм треба буде територія. Вони пізно за це діло взялися. Вони цю територію зроблять, люди їм дадуть самі. А Бог їхню ідею не підтримає, він проти цього всього.

 

125. Наші взялися за цяцьку, роблять, а потім продають. Люди одні живуть добре, а інші живуть погано.   Цього Бог не хоче, щоб було. Всі люди на землі торгують. Їхнє діло таке воно є. Один хвалить природу,   хоче взяти за неї багато. Інший картає природу, йому хочеться подешевше купити. А коли він купить продукт, він його хвалить один з усіх. А той, хто продає, його картає. І так вони за це живуть і досі, воювали, воюють. А тепер істини буде перемога. Той контингент, який був ображений. Якщо це буде неправда, Бог на землі жити не буде. Природа розбивається на шматочки. Вона правду зберігає людей.

Людина думає, вона може і помилитися. А ця війна виграє. 

 

126. Ізраїльські війська, вони самі себе в цьому спасають. Їхнє діло буде праве. Всі люди сидять на своїх місцях і тримаються своєї політики. На 11-й шахті в місті Красний Сулін зробився стихійний завал, де загинуло п'ять чоловік. Їх приїхали рятувальники відривати з міста Шахти, і з Гукова адміністративна частина людей прокурор, секретарі і всі інші. Прилетів навіть сам міністр з міста Москви. Злякалися в природі аварії. А коли вони вугілля тягнуть на-гора, і палять його на жужелицю.    Словом, добро роблять на го ... Їм треба буде зброя, вони нею мирне населення вбивають. Ізраїль вічно ображений народ. Йому треба земля територія. Вони для цього тільки воюють. Їх прийшло на цей час,  за них заступився сам Бог. Він каже: це життя не буде, котре ми ведемо.

 

127. Життя буде не воююче, свідомою людиною в природі. Вона буде людей задовольняти. Ви земні є люди, раніше і зараз залежні від неї. Технічно в природі озброєні. Ви безсильні боротися з нею. Вона нас усіх народила однаково. А в процесі цього всього кожен живий чоловік зробився в житті  своєму ділок один з усіх ділків. Він таким в житті не був. Його примусила робити природа. Він у ній зовсім чужий. Йому доводиться хвалитися. Він почав усяке діло робити. Люди будували капіталістичне життя. Воно ростило народом життя за його самодержавство, за режимну економіку. Природа не порахувалася ні з чим, а направила в хід теорію. Доручила писати труди Карлу Марксу.

 

128. Він писав про правду. А багаті люди не хотіли, щоб він писав. А він їм так сказав. Я пишу не за когось із людей наших. Я, він говорить, за істину пишу, вона між людьми восторжествує. Люди самі цього доб'ються. Народився стосовно цього Ленін. Він ввів справу робітників і селян. Змусив їх цьому вірити. Революцію почали робити люди. Особливо взялася за це біднота. Їхнє діло в природі виправдалося. Вони разом з робітниками це самодержавство прибрали. Ленін їх змусив собі вірити. За його ідеєю людини діло, воно повинно зробити соціалізм, чому опирався капіталіст. Його діло було нападати. Вони успіхів через природу не отримали. У ній народився сам земний Бог, він не визнав їхнє це діло, і не брав участі в будівництві соціалізму. Йому не дала працювати адміністрація. Він прийшов на землю для порятунку народу.

 

129. Це його початкове діло ходити погано і холодно. Він навчився в природі не хвалитися. Йому холодно, він сильно терпить. Каже свої слова про це. Нова економічна політика, вона введена в народ не дарма. Це все зробив сам Ленін. Він через це діло сам загинув від поранення Каплан. За це діло взявся робити Сталін. Що хотів людям, те він і робив. Вбивав за партію людей. А Бог був у той час, як за комуніста, на його боці. Яке б діло не відкрилося, воно як контрреволюція, забиралося геть. Навіть був напад чужих інших країн. Він убив Рикова, Бухаріна, Пятокова та інших. Сам панував над усіма. Секретар і генералісимус захотів прибрати Кірова, словом, усіх близьких.

 

130. Він відкривав 8-й Надзвичайний з'їзд. Любченко від України вів мову. Його Сталін прибрав на другий день. На цьому з'їзді голосу не мали ув'язнені і божевільні. Я, як уболівальник цього, приїхав на цей з'їзд. Кого я захищав?  Ув'язненого, божевільного. Коли приїхав у Москву, якось я зайшов до людей у вокзал Казанський. А мене як такого зустріли охоронці, він і вона з міліції люди. Їм давалося право зустрітися зі мною. Вони мене двоє зупинили, у мене вони запитали: «Звідки ти такий?»  Я їм скажи: тільки впав з неба. Вони мені сказали: «Ми їх підбираємо». Вони хотіли справу на мені знайти. А я їм своє загартування-тренування, яке їх змусило мене не тримати. Ось що я зробив між людьми. Тисячу двісті кілометрів проїхав. Ніхто моєму ділу не завадив. Коли треба було в чергу ставати, я хотів було реєструватися як любитель, що приїхав на цей з'їзд.

 

131. Тут-то я зустрівся з Єжовим, який очолює ОГПУ. Я був для їхньої політики незрозумілий, вони мене прибрали до рук на Красній площі, № 3 будинок, як одного з усіх любителя. Я тоді був у трусиках, це моя на мені зброя. Я був усюди Іванов, Переможець природи, Учитель народу. З Єжовим не став говорити. А закликали вони на допомогу психіатрів. Одна жінка з одним оком Іванова. Я став з ними як з лікарями говорити так, як це треба. А Єжова заїло це, він до мене звернувся: ти, мовляв, чому з нами не говориш? З вами говорити можна, краще буде мені промовчати. Мене, як любителя в цьому, у матроську психіатричну лікарню. Я там мову Сталіна по радіо слухав, і виступ Любченка. 67 днів там пролежав, є про це написано.

 

132. Додому мене везли санітари, як звіра на ланцюгу. Тоді вони повірили мені, коли я приїхав додому до дружини. Вона розписалася про прийом. Я пішов у сніг, і став купатися в снігу. Ех, ви люди є вчені політики. Я свою ідею не кинув і не кину. Як я потрапив у компанію диверсії за одну жінку. Вона була    в шубі влітку. Холодно їй, більше нічого. Вона їхала з Євпаторії, з Криму літньої пори в шубі. Я поставив собі за мету їй допомогти за допомогою природи, повітря, води, землі. Що мені сприяло це зробити. Я на будь-якій ображеній людині всякого ворога її вижену. І ось ця жінка запросила мене на Кавказ, радгосп «Балтійський флот». А мене Фірсов начальник міліції взяв, у КПЗ посадив. Ось там мене випробували, їхня була в цьому воля водою на морозі обливати. Волосся замерзало, а тіло парувало.   

 

133. Випробування було за законом. Я для цього загартувався. Це робилося НКВД. Мені вони дали в цьому повну свободу. Так сказав їхній начальник: «Тепер можеш зі своєю ідеєю їхати туди, куди хочеш».  Це моє, а не чиєсь це діло, я його сіяв на людях. Вони хотіли отримувати здоров'я, а я його не шкодував віддавати. Через природу бачив, намагався, у несправедливе діло я втрутився в уряді. Сталін і Молотов договір уклали з німецьким капіталом. Ми, як робітники, селяни, йому дали хліб, нафту. Я криком кричав перед державою безпеки: ми помилилися це зробити. А мені кажуть: мовляв, Сталін не дурень з Молотовим. Вони в політиці, може, розумні люди, а за своєю природою вони безсилі люди. Їх на їхній землі вдарила фашистська орда.

 

134. Їхня сторона була ображена. Цього, що вийшло, Сталін не знав. А коли Червона армія опинилася в Сталінграді, він дав свій наказ не відступати. А хто відступить, того стріляти. Він не знав про Бога такого, що він є між нами, це Іванов. У нього народилася думка на відстані робити. Іванов зустрічав розбиту армію, вона на машинах бігла. А Іванов просився, його не брали. У цьому всьому скоро зрозумів Іванов, що руським треба допомагати. Вони не агресори, а потерпілі. Гітлера, Рібентропа і Гебельса, Іванов їх знав як командирів адміністраторів. Взяв їхні голови, мозкову частину оточив, став у них ритися своєї думкою. І Гітлер втратив надію на завоювання. Він видихався, природа йому завадила через просьбу одну для всіх. Це просив сам Бог Іванов. Він не хотів, щоб руські з німцями воювали. Але адміністрація, це Сталін, це Рузвельт і Черчель, вони такий союз уклали: убити ворога в природі.

 

135. Люди жити не можуть без війни, це їхнє таке діло в природі. Тільки що впорався з Гітлером, В'єтнамська війна почалася. Скільки ми голосів витратили, і все ж з трудом замирилися. А тепер війна рішуча виявилася. Мирити її буде сам Бог, це Іванов. Він стоїть на боці Ізраїлю. А наших звинувачує цілком і повністю. Не треба воювати фізично з природою. Самі всі технічні люди,  а хочуть жити добре і тепло. Їм природа цього не дає. Вона цих людей за їхнє діло всіх до одного чоловіка забере.    Це природне діло є, а ми як люди в ньому копаємося. Ми цим зараз хвалимось, що у нас такий великий урожай, багато у нас такого хліба. Нам треба будуть гроші, ми їх працею придбаваємо. Це наше з вами таке діло, чим ми тепер хвалимось. От ми, так ми ділки.

 

136. Що задумали, те й зробили. Це наші руки, наші ноги і розум дорогою. А де поділися Сталін, Рузвельт і Черчель, і де подівся весь їхній народ? Вони, всі люди, так працювали, робили, творили чудеса. Можна було сказати за нашу природу, за повітря, за воду, за землю, вони нам допомогли в житті зробити все. Ми в них захопили місце, обгородили своїм власним парканом. На розі цього місця поставили будинок. А в хаті піч склали. У цей будинок з природи тягли. Живе природне робили на мертве. Старалися зустріти сьогоднішній ранок. Одяглися до тепла, наїлися досита. А робити доводилося всякого роду діло. Старалися його почати, а кінчати буде колись. Сьогодні роби, завтра роби, а кінця цього діла не видно. Ми щороку доглядаємо за землею. Для цього діла будували снасть,

вона нам допомагала з ворогом боротися. Це лежала весь час неорана земля. Ми її стали турбувати.  

 

137. Хто його знає, де час. А ми його як такий чекаємо. І до цього часу самі готуємося. Робимо живу силу добру, вона повинна бути сильна робити в природі діло. А коли ми його зробили так, як треба, ми з цього діла чекаємо прибуток. Дивимося на цю природу, хочемо, щоб цей прибуток великий. Ми, люди, в цьому хворі, за це діло сильно вболіваємо. Думаємо щохвилини про це, а намагаємося ділом оточити себе. Ми на нього як на діло дивимося своїми очима, тягнемо на цьому місці. Знаємо добре, що треба готуватися. А раз готуєшся, то вже є діло. А діло почате робити соціалізм. За таких умов, які були    раніше, і зараз є. За таких обставин і буде. Ми не закінчили цього діла. Перед нами вони є завжди. Із цим ділом ми вмираємо.  Чужим хвалитися не треба.

 

138. А ми беремося робити, поспішаємо зробити. Зайве в природі придбаємо – намагаємося його в себе не тримати. Є на це спільний ринок, хороше бере завжди гроші, а погане так залишається. Ніхто з людей цим не хоче займатися. Діло всякого роду є наука, пошуки прокладає за хорошим. Шукають у природі що-небудь нове. Коли знайдуть у природі що-небудь таке, починають кричати на весь голос. Ми, мовляв, це от зробили небувале в житті діло. Як от Місяць завойовувався. А такого, як зробив у житті Гітлер. Ми б цього не захотіли робити. Зараз робиться війна технікою. Не дай щастя, вона до нас прийде. Ми це заробляємо. У природі робимо хороше діло, а потім його ми продаємо. Це наша нехороша сторона: живе міняти на мертве. Золото не виграш є. Ми з ним життя програємо.

 

139. Природа є мати рідна, повітря, вода, земля. Вони нашого брата чоловіка зустріли. Вода слід промила йому, а повітря виштовхнуло з тіло, земля прийняла повзати. А умови його змусили оточити себе. Йому треба був одяг. Люди йому приготували, на нього такого наділи. Зробили йому смачну їжу. Будинок для цього побудували люди. Тільки треба вміти жити, люди стали вчитися на це діло. Щоб діло робити чоловікові, треба йому його здоров'я. Він його в процесі зберігав цим. У природі шукав ці багатства весь рік безперервно. З хати вранці рано виходить у степ, і там свої діла робить. У нього є люди такі практичні. Підказують старші в досвіді люди. Вони вічно цим займаються, самі фізично робити почали.

 

140. Для життя людського земля – джерело. Чоловік став за нею доглядати. Став її орати глибоко, під зиму класти. А весною з неї робити грядку для посіву в неї зерна. Людина про це багато думає. А робити доводиться щодня, і багато. Одне збирає як урожай, а інше починає готувати. І так цьому початку кінця не видно. Люди робилися в процесі фахівці, агрономи, лікарі, інженера. Для людей є адміністративна особа, вона хазяйнує в цьому ділі. У нього, як начальника, підлеглі. Він є всьому цьому керівник. У нього є охоронці порядку. За його економіку стоять горою. Він їм платить зарплату, вони на сторожі за його порядок. Якщо це треба буде, ми цього чоловіка посадимо. У нас є тюрма, у нас є психлікарня. Ми їх прибираємо за законом юстиції. У нас є на це діло суддя, слідчі і прокурори. 

 

141. Вони це діло роблять на людині. Захочуть людину посадити – лише б на це людина, вони їй справу будь-яку зроблять. У них такі великі права. Я є за всім ділом Бог землі. Вони як люди в законі сидять своєю цивілізованою культурою. Винесли свою режимну справу. Між собою не визнають громадянство, мені як такій людині паспорт. За їхнім розсудом, я його не повинен мати. Це добре їм буде за їхню справу, вона у них давно заведена. Я перевірявся в інституті імені Сербського. Їх як учених людей цікавило знати мою в цьому працездатність, яку я в цьому даю користь людям. Я вас як читача в цій справі попрошу звернутися до вчених, яку я письмову історію їм залишив, коли професора жінки моє фізичне тіло конвоювали. У них ця історія зберігається, архів це все тримає.

 

142. А я тепер на волі ставлю питання перед ученим Блохіним. Він директор онкологічного інституту. Йому доручено конгрес про лікування ракового захворювання. Він цих хворих у себе тримає. А допомогу нехай Бог дає. Я поставив перед Міністерством охорони здоров'я СРСР, вченою радою, професором Ушаковим. Він рекомендував від імені себе особисто, щоб не Блохін сам прийняв. Все це робиться за законом їхнім через заступника П...  Ми цю справу, розпочату нами, не зупиняємо, йдемо далі. Блохін воротило всього цього теоретично копатися в людині. У частині ракового лікування засобів і людини поки немає. Є тільки один чоловік Іванов. Він оточив себе в природі цим. Спершу сам загартувався тренуванням, потім навчив людей, що потребують цього. Є вже написана «Моя перемога». Не треба нічого в житті своєму, крім вчення його. Він просить всіх людей цьому поклонитися.

 

143. Тюрма з лікарнею відійде від нас. Моя ідея не учить до цього. Вона всіх учить здоров'ю зрозумілому, щоб людина була свідомою. У природі можна вчитися цьому. Вона хоче, щоб ми не робили в житті те, що роблять усі люди. Вона каже про війну з нею. Досить шукати хороше, і багато щоб було. Треба погоджуватися з учинком Іванова. Він просить природу думкою. Він любить, не йде від неї. Каже повітрю, воді, землі. Ви мене таким народили, я у вас жив так, як всі жили, 35 років, хитрував. Я робив те, що робили всі люди. Убивав природу, крав у неї. Робився ледве не чемпіон. А коли зустрівся з думкою, не визнав я річ, що захищає самого. Непридатною стала їжа. А житловий будинок не знадобився. Люди живі є для життя, укажіть мені місце.

 

144. Я вашим не буду так жити, як ви хвалитеся природою. Вона для нас не мачуха є, вона мати є рідна. Вона нас усіх однаково народила, щоб ми так жили в любові. А ми капризно самі себе змушували. Нам одне й інше – все не по нутру. А чоловік погано і холодно жити не зможе. А от хороше і тепле всім треба. Як же так мені одному такому нехорошому, для всіх я такий виявився на білому нашому світі. Я такий народжений у природі. Йде зима, вона яка буде? Ми про це не знаємо нічого. А жити ми всі приготувалися в ній. Наше таке є бажання. А в природі є бажання своє, вона захоче – вона зробить усе. А ми такі собі люди багатіємо. Для себе готуємо одяг, їжу, і будуємо для себе житловий дім. Виходимо на вулицю і хвалимося. От ми, так ми є люди. Та не такі, як є всі.

 

145. Американський мільйонер Даллас коли помирав, кому це дісталося. Так і ми, комуністи, є люди. Ми людей примушуємо, щоб вони робили. А про те ми не забули зовсім, що нам з вами доведеться вмирати. Ми про це думки не кидаємо навіть. А вмирати обов'язково будемо. Та хіба це є життя таке, воно мене такого тримає. Я знаю добре про це, що мені дуже сильно холодно. Я ж терплю в цьому. Кажу, дарма цього не буду робити. Це діло не людське є. Ми зустріли його як Бога, оточив себе він усією природою. Вона його полюбила як ніколи. Він у ній навчився, як буде треба ображеному чоловікові хворому природно допомогти. А ми ним хвалимося, кричимо на весь світ, що ми такі вміємо робити. Ми з вами робили це,  і будемо ми робити це.

 

146. Від цього діла ми вмирали, і будемо ми від цього діла вмирати. А от за Богом, за Учителем ми з вами не стали робити. Це він ходить по землі роззутий. Йому доводиться залишатися без одягу. Він струмом оточений у цьому. Через його проходить електрика. Він сильний у цьому ділі. Його здорове тіло – здоровий дух. А від здорового тіла можна буде отримати будь-якій людині його здоров'я. Це є природна щеплення. Як у житті переходить заразна хвороба, це ж у природі переходить. А чому ж не зможе перейти здоров'я? У природі живе прогресує, а мертве йде з колії. Тому загартування повертає здоров'я назад. А я цьому ділі майстер. Чекаю від Блохіна конгрес. Я на ньому виступлю між ученими. Вони мене як практика будуть слухати. Я їм скажу руські слова. Люди ви всі нашої землі, озброєні технічно.

 

147. Ми з вами не фізично сильні, ми боїмося природи всі. Скільки б ми з вами не жили, нам природа, як людині, завадила, взяла та посадила грибок. А цей грибок є рак, він нашого брата мучить. Люди від нього в природі горять, їм цей рак завдає шкоди. Я, каже, роблю по Божому, не будую собі хороми. Йду від цього, а приходжу до життя. Нічого не робити, і не буде, за що відповідати. Така політика Іванова в людях. За цим усім діло є в житті. Те, що ми робимо, це є шкода. Рак, більшість зустрічається з адміністративною особою, цій людині і бог не допоможе, він швидко від цього горить. А Бог каже, усьому діло ображений, від цього діла не загине, він буде в цьому ділі ініціатор. Все одно залишиться в перемозі. Він є чоловік, один з усіх ділків ділок.

 

148. Через мої руки струмом вбиває біль. А повітря, вода і земля – найголовніше, що і проходить через тіло Іванова. Він є в цьому ділі Бог. Земля приймає за його діло, вода теж зберігає його сили,   повітря оточує все його тіло. Тому він і вважається між людьми Бог. А Бог сам робить діло в природі для людей. Люди бачать його, на його діло прихиляються. Він нікого так не примушує. А якщо буде потрібно, він попросить. Його є велика для всіх ввічливість, вона тримає Бога нижче від усіх. Щоб кому-небудь з людей перешкодити, цього в житті він не робив нікому. Зараз він намагається собі зробити те, що в житті щодня робиться. Приходить погода хороша, тепла – Бог і до цього діла готовий. Приходить холод, морозні дні – Бог і до них зі своїм тілом готовий. Особливо він зустрічається з людьми, з їхніми умами на відстані говорить. Їм як людям бажає хорошого, щоб вони мали це діло.

 

149. Сам, як люди всі, не чекає, і не кладе свою думку. Йому як такій особі зовсім не треба ніяке інше діло. А діло робиться нами завжди, всяке і кожне діло є, і буде воно робитися всіма людьми. Вони без нього не знайшли такого діла. А Бог обгородився цим усім, він може в повітрі залишатися, і у воді борсатися живим тілом. Також по землі рухатися. А ми, всі люди, цього не зробили. За це все мене назвали люди Богом. Я повинен перед усіма людьми зробитися найменшою людиною. Щоб на мені була моя гордість, цього в житті я не роблю, і не збираюся між людьми робити. Це все моє зроблене в житті. Я заслуговую бути між людьми Богом. Вони всі люди є хворі. Тільки піднявся з ліжка, уже йому треба шапка, йому потрібно будуть чоботи, також йому треба одяг.      

 

150. Це його є краса в житті. Люди людям себе показують. Вони з людей беруть його приклад. Якщо тільки на них краще в житті, це вже є на ньому його хвороба. Немає в природі такого дня, що підходить, чоловік вже про це думає. Дочекався в природі такого часу – намагається, всі сили кладе робити. Він добре знає про цілий рік. Йому треба в житті продукт, сировина. А його дає людям природа, земля, вода і повітря, без яких люди не живуть. Вони розкривають у землі надра, дістають там вугілля, і тягнуть його на-гора. Руду різну теж доставляють на-гора. І також знаходять нафту, її качають насосом на-гора.      

А заводи обробляють будь-яку продукцію. Її посилають на такі заводи, які роблять будь-яку машину.

А вже машина риє і вантажить на машину. І машина розвозить по місцях. Ось чого навчилися всі люди.    Місто, село, селище створювати.

 

151. Це наше житлове місце. Ми в ньому народжуємося щодня, і також ми можемо в цьому захворіти. Хворіємо ми дуже тривалий час. А приходить кінець цього життя, людина відмучилася, померла на віки віків. Вся історія про це промовила, і надовго це було сказано в природі. Вона цю людину прибрала, щоб вона цим ділом не хвалилася. А той, хто хвалиться, говорить добре, він згодом отримує погане.   Живе, живе один час, а потім умирає, його немає, про що історія забуває. Кажуть, був такий, а тепер немає. Бог цього не дотримується. Він каже, навіщо ж я є Бог. Люди не живуть на білому світі. А Боги в тому дусі не народжувалися. Він для життя народився, а для смерті він не народжувався. Одні люди народилися для смерті. Вони для цього діла озброїлися. На ось цій нашій землі лізли зі своїм серцем на рожен.

 

152. Треба б нічого не робити, а тебе умови примусили. Сьогодні треба працювати, і завтра працювати, і так далі і тому подібно. Робота чи труд – дуже недобре, від чого людина втомлюється. А раз тіло втомилося, значить погано. А кому це буде потрібно стомлюватися. Тіло таке непридатне до життя.   Люди б зроду цього не робили, а саме життя людину примушує на злочин іти в природі. Каже чоловік, думав зробитися в житті через діло героєм. Наш час такий був. Ми зробили з людини один час за рахунок людського багатства. Ми тягнули людину в царі. Був між нами генералісимус, а тепер у партії секретар вождь усього нашого народу. А у них, у капіталістів, президент. Технічний озброєний чоловік,

він може жити один час, а в інший час він зможе вмерти.

 

153. Його сили людські, що вмирають, як і всіх людей. А Бог – це є Іванов, він чоловік фізичної сторони, його дорога не людська на землі. Це добре буде нам усім, що наш Бог, це Переможець природи, помре? Ми всі скажемо в один голос: був такий, а тепер його немає. По історії всього життя в природі, чоловіка такого в світі не було. Гляньте ви всі, люди землі, на своє сонечко, що уходить. Які ми повинні бути, всі люди? Вони повинні зробитися такими, як зробився наш усіх чоловік. Він же Переможець природи, він же Учитель народу, Бог землі. Знає добре про режимну політику, як вони з нею бояться розлучитися. У них такий для людей закон взяти посадити, йому діло створити. А за діло його направити до суду. Його як такого засудити, дати йому покарання термін. Сиди, як сидять усі люди.

 

154. Вони сиділи, вони сидять, і будуть такими в цих умовах сидіти. У нас для цих людей побудована в'язниця. А для хворих людей є лікарня. А щоб у цьому всьому був уболівальник, цього ми між ученими не зустрічали. Вчені в цьому ділі живуть, вони спираються на це діло. Воно між людьми було, воно є. Людина самовільна в природі. Сама себе не утримує в умовах. Вона не пішла б і не зробила. А між людьми є всякого роду діла, між ними чуже прогресує. А раз воно чуже є в природі, в нього можна втягуватися. Він поліз у кишеню за грошима, і випадково в цьому піймався. Його представили до відповідальності, куди втрутилася слідча система. Роздули цю систему цієї справи, ще додали людей інших. Людям не хотілося, щоб це все було. Вони інших цим заразили, посадили в цій справі, дали їм великий строк.  

 

155. А раз засудили, людей посадили, як ворогів закону. Люди право порушили, за це відповідають, свій належний термін сидять. Щоб такій людині народитися, цього діла в природі не було, щоб хто-небудь  у цій частині добився. Я, говорить людина, оточена природою. Все у мене чуже і мертве висить. Вся техніка оточена цим. Вона не працює без повітря і води. Мотору треба вода і повітря. У балонах знаходиться стиснене повітря. Гальмо Вістенгауза гальмує повітрям. Словом, в їжу потрібна вода. І преться всяка ганчірка водою. Ми намагаємося дихати повітрям, і повітря наше все сушить. Все це зробила собі людина. Між цим усім люди зі своїм тілом живуть. Земля, прихована поверхня, вона від цього терпить. А на заводах витрачається вода, скільки тварини п'ють. Куди це все дівається.

  

156. Запитайте ви у людей, нехай вони скажуть нам. Вже вода надходить по трубах, уже це не є прогрес. Ми бачили в природі великий нестаток. А людина в житті своєму прикрашається, про жирне, солодке не забуває. А як же доводиться оточити себе Богу, він же є чоловік. Та ще не такий технічний, у штучному. Він весь фізично оточений. Живе між нами, і буде живим і здоровим. Хоче цьому всьому людей учити. А йому вчені говорять самі: ми по твоїй дорозі не підемо, й іншого не зможемо примушувати. Якщо це ти сам зробив, тобі ніхто з людей не заперечує. Я є живий у цьому чоловік. За що мене назвали Учителем народу? Я йому повинен бути корисний. Учу їх усіх одному здоров'ю. Допомагаю виганяти їхню хворобу шляхом свого вміння природно. Природа його покарала. Вона йому в цьому пробачить.

 

157. Ось що нам Бог зробив. Його ідея веде людей до життя. А життя людину оточує до безсмертя. Видно з цього всього діла, що людина так не буде вмирати. Вводиться в люди ця система. Іванов таким живе сорок років. Проситься в природі це робити. А йому без учених блюститель не дає ходу, утискає своєї цивілізованістю. Каже: іди ти в ліс, і там живи. Я ж не звір кровожерний є. Я мізерна в житті клітка, такої в житті ніколи не було. А зараз вона є, і живе з нами нарівні з усіма. Історія робилася героями. Врахуйте, ваше діло погане. Люди гробами оточені. Умирають щорічно кожен день. Між цими людьми і земля чужа, вона вічно пролежала. За нею як джерелом люди доглядали. З нею ніколи не розходилися. Лягали спати – її клали під голови. З нею як джерелом розмовляли.

 

158. У неї, як матері рідної, не просилися. А завжди її з осені клали під сніг, орали. А зимою кожну ніч про неї думали, що я як такий господар повинен посіяти. Погане в житті не доводилося робити. Більше від усього сіяли зерно пшеницю. Вона вводилася в людях багато років. Сіяли, збирали, робили чисте зерно. А потім вже технічно створювали хліб, що давало можливість. За цю землю люди з людьми билися до самої крові. Так що ця земля людям даром не давалась. Вона людьми завойовувалася для життя. Це все робили і зробили люди. На білому світі вони в природі збагачувалися. А інші люди нападали і відбирали землю. Робилися в житті люди бранці. Так що природа виручала, вона народжувала героя. Він робився в людях воїн, і йшов на людей. Був у цьому він завжди переможець у крові. Історія робилася Петром Першим, князі були, воїни з палицями. Полководці, це був Дмитрієв. Не вони робилися завойовники землі. Сама природа народжувала його, у цьому ділі його ростила.

 

159. А тепер народжено такий час, землею цікавитися не будуть. Вона не буде так потрібна людям. Вже доведено практично Івановим. Він не технічний є чоловік. Йому доводилося народжуватися взимку. Виховувався між людьми він чимало років, всю молодість віддав на це діло, проходив історію. Щоб воювати доводилося людині з людиною, Іванов цього не робив у житті. Він каже всім нам, людям. Якщо я або хто-небудь інший потрібний буде матері природі, то він як людина без усякого зброї збережеться. Технічна в штучному система, вона на людині була і є мертва. У природі є сили природні. Вона до цього готує чоловіка, такого діяча в житті, одного з усіх. Він же переможець є природи. Всі люди про цього чоловіка знають. Він у природі не хвалиться, як ми хвалимося. Кажемо: це, мовляв, ми зробили. Робіть, говорить природа, тільки від діла цього не вмирайте.

 

160. Ми вже сказали за це діло, у якому наші тіла робляться слабкі. Та знову виступає природа, її слова: так будете психічно робити, а, врешті решт, всі до одного помрете. Ми ж від природи залежні люди, не Божої землі ми. Вважали природу, і вважаємо її ворогом. Ми готувалися до бою на землі. Треба буде для цього снасть, зброя для цієї землі. Люди людям робили для цього плуг і борону. А зараз комбайн, машину. Залізна система плуг 5-лемішний з природою легко управляється. Багатіють за рахунок природи, вона збагачує тіло людини. Людині робиться в цьому краса, але такого здоров'я не робиться.

Як ледве щось таке, вже захворів, лежить у ліжку, стогне. Йому як людині нездоровиться. Самі люди говорять про цього чоловіка, який він був у житті витривалий. А зараз його природа вдарила, він не на жарт захворів.

 

161. І так хворіти, як хворіє він, ні одному не доводилося, так стогнати. Чоловік вже і мислити перестав. У нього думається повернутися назад, він ні про що так не думає. Якби знайшлися в природі такі засоби. А то природа з нами так не рахується, вона такій людині не дає життя далі. Вона знає добре, що на її місце прийде людина не такого характеру. Люди в природі, вони красуються, одяг придбавають, як з голочки. Їхнє діло для себе особисто. Накриває стіл багатьма стравами. Та таке здоров'я у себе мати, щоб приготоване поїдати, а потім за роботу не забувати. Ми в цьому ділі живемо добре. Є, чим похвалитися нам. А природа через діло нам дає, а ми в цьому ділі помиляємося, гинемо, на віки віків ідемо в землю. Нас, таких шибеників  людей, природа на білому світі не тримає. Ми за п'ятдесят років йдемо з колії. Нас, всіх цих людей, не стане.

 

162. Ми, всі люди до одного, помремо. Народяться люди інші, наше з вами не визнають. А своє таке в житті нове зроблять. Люди за діло його зроблене судять. Чоловік у природі свавільний, він сам у себе в'язницю створює. І так між людьми прогресує лікарня. Вона тримає у себе цю людину, кому такий вчинок не подобається. У лікарні такій можна легко померти. Там люди лежать у ліжку, стогнуть сильно. Нікому з хворих не хочеться там лежати. У лікарні вболівальника немає, щоб дійсно вболівати за нього. Особливо в захворюванні на рак. Він же не виліковний нашою медициною. А ми, всі вчені люди, у цьому ділі загострені, шукаємо, робимо пошуки для того, щоб цій людині допомогти. Це наша така є робота, наша праця. А якщо він не піддається лікуванню, лежить у ліжку, як труп. За ним таким доводиться доглядати. А кому з людей хочеться проявити любов. Вона повинна між цим ділом проявитися,  а ми миємо спиртом руки.

 

163. Наше діло, яке ми робимо. Гидуємо ми в цьому ділі, не любимо ми свою роботу, і не хочемо на неї дивитися. А Бог зі своєю ідеєю. Для неї різниці в людях немає. Всі хочуть безболісно жити, тільки удачі в цьому ділі не виходить. Бог говорить нам, усім людям. Навіщо є в природі любов. А ми, всі люди, чекаємо весну, ми її теж у цьому ділі любимо. Вона і до нас приходить на арену зі своїми теплими днями. Яке ясне в променях сонечко оточило людське життя. Земля зазеленіла від цього діла, листок на дереві показався. Скоро на цьому ділі пробилася квітка, стало пахнути ароматом. Наші ці люди поруч.  Що такий час настав. Люди зі свого двору виїхали в степ, їх примусила необхідність. Ми б по такій важкій дорозі  ніколи не виїжджали.

 

164. А то сонечко роз'яснилося таке, всі наші поля висушить, земля зробиться в цьому ділі суха. Волога піде від нас далеко, ми нічого такого діла не зробимо, рік цілий ми повинні голодувати. Люди звикли щодня працювати в степу, вони там зернятка сіють у землю. Заводять у природі свій урожай. Він добре по днях зійшов. А ми, всі люди, звикли дивитися на хороші густі сходи. А від поганих ми відвертаємося. Нас усіх наша робота примушує  робити. Ми зранку до пізнього вечора своїми ногами топаємо, весь день безперервно. А руками не кидаємо робити. Поспішаємо ми робити діло своє. А природа від цього діла не відстає, свої плоди нам представляє, як якусь особливість. Якщо вона захоче нас, людей, обдарувати, у неї є все на це діло. і дні прийдуть такі хороші, і атмосфера буде хороша, а всьому цьому ріст швидкий.    

 

165. Природа змінює свій вигляд. Вона пухне, росте весь час. А люди цим усім ділом радіють. Один з одним говорять про це діло, хваляться своїм добром, нібито він к природі сам зробив. А природа за його народженою думкою, вона йому в цьому ділі народила. Вчені ви всі наші люди, якщо ви не визнаєте ідею Бога. Він чоловік, тільки діло його корисне всім людям. Йому доводиться не так бути, як люди себе показують. Їм треба добре і тепло. А як же Бог прикладається в цьому ділі? Значить, є можливість залишатися так, як себе примусив робити Бог. Йому як такому і природа не заперечила зустрічатися з такою атмосферою. Вона для всіх нас нехороша, і погано зустрічатися з нею, з такою суворою атмосферою. Вона для всіх нас холодна і погана. А як же нашому Богу бути? У нього не така можливість, як вона є у нас. Не встигла до нас на арену прийти зима, як ми ей кланялись.

 

166. Наші умови такі, щоб одягатися та їсти досита жирне і солодке.  А як же Іванов, він Бог землі, Учитель народу. Він не одягається, він же і не їсть, і немає в нього житлового дому. А жити доводилося нелегко в природі. Все є і хороше, є тепле. Але це є одна сторона. А адже є сторона інша, дуже холодно в природі, дюже погано. А комусь у цьому ділі треба жити. Ми склали це діло на Бога все, і сказали йому свої слова: ти на це є між людьми Бог, тебе ми прозвали в цьому ділі. Ти робиш діло не по-людському, а по всьому ділу Бога. Є діло, треба було одягатися до хорошого тепла, і також треба було їсти досита добре з ложки, і в будинку жити з усіма вигодами. Це такі умови. Такий шлях у Бога – без цього всього залишатися в природі. Ми звикли носити на собі красу, нею перед усіма хвалитися. Ох, ми так живемо, як не жили всі.

 

167. А про хворобу ми зовсім забули, що вона така у нас є. Прилізла і змусила людину це робити. Вона хворіє, страждає в цьому. А щоб були засоби на це, або був би в цьому чоловік це робити. А от у Бога такого діла немає, він і без цього діла живе. У нього сили природні. Він не сподівається на технічне, штучне, чим люди користуються, і цим живуть. Бог це: не можна іншого обманювати, або сміятися з якого-небудь чоловіка. Він живе в нестатку,  а йому хочеться отримати річ. Вона йому не дається, він безсилий це в житті отримати. У нього на це діло мало сил. Він неспроможний, щоб зробитися в природі Богом. У нього немає таких сил розуму, щоб у природі зробитися через своє зроблене ним. А за Бога людина не бралася, і не робила так, як робить сам у природі Бог. Він не людського характеру. Кажуть: ми, мовляв, це діло зробили. У нас політика зажила, економіка зростала.

 

168. А наше життя це отримало, тимчасового явища в цьому ділі життя. Ми з вами пожили, та пораділи, що нам стало добре і тепло. А куди це все прийшло? Ми прийшли до цього діла самі, воно нас привело до відмирання. А раз ми з вами залишилися в образі, то тут уже не знайти допомоги в житті. Бог з нами не погоджується. Бере свій бік і розуміє, відходить таким бути, як були всі. Я, каже Бог, про мій учинок. Він є у всіх таких людей. А ми, всі люди, такі є на білому нашому світі. Ми енергійно отцями зроблені, а мати прийняла це зернятко, поклала всередину в своє тіло. Берегла його дев'ять місяців. Їй допомагали в усьому ділі виходжувати повітря, вода і земля. Вони таку людину зберігали, і в свій час вони все зробили. Вода промила слід, а повітря виштовхнуло з тіла.

 

169. На землю він прийшов. У нього ноги, у нього руки, очі, вуха. Люди його як чоловіка зустріли, стали умови йому робити. Ввели в його тіло штучне, проявили йому хімію. Він став одягатися до тепла, і їсти став він досита. Люди, вони для цього діла самовільно обгородили це місце. І на розі зробили житловий будинок. Самі озброїлися цим, стали полювати в природі, ловили, вбивали живе. Привозили в будинок, його там обробляли. У будинку була піч, груба. Варилося, кипіло, робилася страва. Смачне жирне, солодке створювало у людини хороше і тепле. Він їв досита, а потім приходив такий час, треба було відходжуватися. Куди ми з вами його поділи? У очі природі ... Шановні люди! Значить, вас треба жаліти?

 

170. Каже нам природа. Вона від вас сильно терпіла. А свої сили в люди ввела, свою хворобу на людину зробила, щоб людина про це знала, і не робила вона це діло в природі. Бог прийшов на землю не для цього,  щоб це життя між людьми процвітало. Він не збирається красою огородитися, жирним, солодким задовольнити себе. А в хату зайти в будь-який такий час, і лягти в ліжко спати солодким сном. Цього Бог не робить, і не хоче, щоб інші люди робили. У землі місця всім вистачить.  Від цього всього вмирайте. Бог вам є суддя, він буде вас за це судити. Він по землі ходить не таким. Свої слова нам усім не такі говорить. Ми є люди всі чужі в природі, обгороджені ми чужим добром. Крадемо ми в природі, вбиваємо ми живе тіло, не рахуємося ми ні з чим. Нам дай, більше нічого.       

 

171. А якщо тільки нам дати мало, ми на це маємо образу. А коли вона нам дасть багато, ми пируємо, радіємо, танцюємо, співаємо пісні. Цього в житті Бог не робить. Його одне діло – підняти хвору ображену людину. Щоб у житті в'язниці не було, а лікарня із землі пішла. Треба буде людині оточити себе вченням Учителя. Кожен народжений чоловік, він повинен усно запам'ятати, що треба зробити в житті чоловіка. Щоб заслужити в природі славу, треба проявити свій догляд за собою.  На що чоловікові потрібно вода. Чоловік повинен нею пробудитися. Учитель миє ноги людям сам. Це є провідник у життя, вранці і ввечері мити ноги холодною водою по коліна. Це людини система.  А друге, обходження з людьми. Чоловік зустрічається з чоловіком, він робить те, що треба в житті. Чоловікові низько кланяється.

 

172. Каже йому: «Здрастуйте». Дідусю, бабуся, дядько з тіткою. Після чого зустрічається він з молодою людиною. Твоє діло – їм треба сказати. А їхнє діло – вони як хочуть. Третє, це найголовніше. Треба самому знайти чоловіка, що потребує особисті засоби. 50 копійок даси зі словами: я даю цій людині для того, щоб моя хвороба пішла від мене. Четверте.  Це не треба їсти. У п'ятницю ввечері поїсти, а потім в суботу не їсти до самої неділі до обіду. Не їсти і води не пити. А повітрям можна оточувати себе.   Прийшов такий час, треба їсти. Ти виходь надвір в атмосферу, і через гортань до відмови тягни. Сам проси Учителя, і тягни повітря в цей самий час три рази. Такий твій день в тиждень раз робиться. Це всіх є свято, ти його повинен робити з душею.

 

173. Потім, найголовніше, п'яте. Не плювати на землю, не харкати теж, не палити тютюну ніякого, і не пити вина теж ніякого. Це п'ятикутна зірка. Якщо ми, всі люди, за це візьмемося робити, то ми будемо самі обігріватися людьми люди. Люди самі в цьому ділі, вони зроблять у природі героя. Вони будуть учитися в природі. Природа їх навчить, щоб не застуджуватися ніде, і не хворіти ніякими захворюваннями, як робить у цьому сам Бог. Він учить усіх однаково, щоб люди робили діло своє легко. А ця можливість є у нас. Ми, всі люди, з серцем і душею. Треба нам усім жити в природі однаково. Чоловік, який би він не був, і де б він, і як не знаходився, йому як людині повинна виділятися для проживання мінімальна зарплата. Примушувати людину не можна, а треба – є в природі просьба. Вона повинна бути перед усіма.

 

174. Люди, повинні вони знати. Якщо це буде треба в природі працювати, ми будемо всі до цього прагнути. А не буде треба працювати, може, ми обійдемося без труда. А якщо це треба буде працювати, то ми самі підемо свідомо в працю. І будемо ми працювати там, де це треба. Тільки зарплата буде одна. Мало буде – ми всім прибавимо. Але не одному тому, кому треба. Люди цю просьбу визнають. Вони з нею погодяться, і почнуть вони по-новому жити. Кожна людина цим огородиться. Високих, багатих людей не буде. Треба буде вченому чоловікові бути – він між нами буде. Ми в природі будуємо комунізм. Спершу одного чоловіка припустимо, а потім ми всі слідом підемо.   Він же буде робити для всіх. Один-єдиний такий чоловік. А ми всі такі для нього будемо. Він Учитель усього народу, Він же Переможець природи.

 

175. А раз він Переможець природи, він же і переможець ворога. Те, що пишеться в історії, це буде обов'язково так, за всіма даними говориться. Торгувати зброєю можна буде, а стріляти нею буде не можна. Природа, вона терпіла від цього, вона сильно терпить у даний час. У природі дні пройшли,   вони з великим урожаєм. А людям довелося його збирати всією складеною зброєю. Люди всі сили свої клали, їм же цікаво вчасно зібрати, і цим ділом перед усіма похвалитися. Люди кажуть: це ми так зробили, наша була у всьому пильність. Машина це ось робила, а людина нею так керувала. Якби цього не робили люди, у них таких нічого не було. Вони в цьому озброїлися для того, щоб відбирати в природі технікою легко. Так людьми робилося.       

 

176. Вони у себе народжували дитя. Їх, як і всіх дітей, зустрічала природа. Вона рано змушувала сонечко сходити. Ми за ним як один піднімалися. Нас як таких людей умови зустріли. Ми, можливо, так не одягалися, нас одягли наші батьки з матерями. Вони побоялися природи, що вона така є. Вона з людиною не рахується, бере свої сили, їх накидає. Люди починають відчувати не так. Вони народжувалися енергійно, а процес їх примусив слабо. Діти стали підніматися на ноги. На дітей наділи їхній одяг. Їм створили їжу, нагодували. А від них пішов смердючий запах, уже дитя вимагало за ним догляд, і мати рідна стала гидувати. Гов ..., зроблене дитям, уже смердить. А раз воно смердить, атмосфера нехороша, що змусило людей це не любити. А раз у своїй сім'ї немає любові між цими людьми, то й життя ніякого не буде їм. Вони своїм го… гидують.   

 

177. А природі кинули в очі, вона образилася за це. Взяла для людей, створила на них хворобу. Хоч не всі відразу захворіли, але поступово один за одним. Хвороба на людині прогресує. Люди зі своїм тілом ідуть від людей, їх змусила природа вмирати. Треба буде жити на основі Бога. Він це робить один між людьми. А раз він між ними з'явився, люди його Богом не визнали. Його вчені за його діло, зроблене ним, вважали, він божевільний. Те, що він робить у природі, нікому не доводиться зробити. Він ходить без головного убору, на ногах чоботи не носить. Верхній одяг не накидає, і також натільна білизна йому не треба. А труси – для цивілізованості, щоб не сказали: це не людина. Для нього природа є друзі, повітря, вода і земля. Вони ніде ніяк не вмирають, вічно живуть у природі.

 

178. Це мої всі друзі в житті, вони породили все для людини. У технічному виді всюди ввели людям хімію. Вона робить людям потрібне діло. Може людину знімати з путі. Вона в штучному відіграє велику роль. Цяцьку всяку вона викидає. Говорить нашим людям, ми з вами можемо будь-яку війну робити. Для нас людина на землі ніщо, наука з нею не рахується. Якщо це буде треба прибрати, хімія може прибрати з дороги. Це ідея є людська, вона в природі не живе. Так як люди себе міняють. Один народжується, другий умирає. А за явленням Бога так робиться. Ти, чоловік, народився для життя. А раз тебе природа народила, вона твоє тіло живе прийняла. Не треба буде мене боятися, я для вас усіх мати рідна. У мене є всі сили, щоб у мене жити.       

 

179. А ви ж люди такі. Що хочемо, те і зробимо. Природа для нас – велика мати. Захоче – то народить для нас. Ми, всі люди, раніше не мали плуга хорошого. У нас була тяглова сила живі рогаті воли і коні мирові. Сапка була зразкова. А коса була з грабками. Все доводилося робити людині фізично. А тепер учені, вони добилися, зробили у себе машину. Силу заклали енергійну, стали швидко орати, і глибоко класти під сніг оранку. Скородити агрегатом бороною, сажалкою сажати зерно, збирання робити комбайном. Стягаємо в купу солому. Зібрали ми скоро хліб, повезли його на елеватор. А елеватор вантажить у вагони. По всьому нашому союзу.    

 

180. Люди так робили, так роблять. У нас це діло виходить. Які ми є в людях робітники, стараємося робити те, що треба. Струм, електрику ввели, колесо, привід примусили. Станок ріже, точить залізо, робить різного виду деталь. Технічні люди оточені, у них робить машинний конвеєр. Стараються люди зробити багато. Нові поселення для людей, міста ставлять, багатоповерхові будинки, кінотеатри, клуби. А школи для дітей будують, технікуми, інститути. Учню тільки учись. Можна завоювати всяке знання, отримати в себе диплом. А місце – за твоєю здібністю. Ти оточиш себе колективом, будеш ним управляти. Вони як підлеглі будуть робити. Те, що треба буде, зроблять. Якщо хороша буде річ ми її у себе приймемо.  

 

181. Люди учать і ростуть, робляться в цьому спеціалісти. А роблять це діло в людях, одне з усіх найкраще. Люди цим хваляться, що вони цим оточили себе. Є у них свій завод, він на ньому працює щоденно. Іде вранці на роботу, а з роботи йде ввечері. Старається робити добре і скоро, ми з вами так повинні все робити. Це річ, котру ми зробили, вона нам треба всюди. Ось, що хочуть у себе люди. Є, що сьогодні поснідати – він сьогодні поснідав. А обід потім прийде до нас. Ми з ним таким зустрінемося, подивимося на нього, яким він прийде. Якщо люди потурбувалися, вони зробили їжу смачну, то, як їхні, не відмовимося. Самі себе за стіл посадимо і скажемо: ми готові з цим діло зустрітися.     

 

182. Я, говорить їдок, в житті краще якщо захочу, то і слухаю. А наші люди себе підготували цим ось людям догодити. Самі вони їли, що було в них. А от чужим людям треба догодити, хоч розбийся в цьому ділі сам. Ідеш ти по дорозі крокуєш ногами. Хоч би згадав про це ось холодне, погане. А хіба не можна зустрітися з таким народом. Хто погодиться тебе зробити королем. Це цифра непогана між нами. Тільки таких людей не знайти в житті. А от це можна буде зробити. У природі між людьми заслужити, щоб вона тебе за це полюбила, і не стала в цьому ділі турбувати. Ти будеш робити між людьми корисне, сам будеш нижче від усіх, а свою ввічливість будеш мати перед усіма людьми на білому світі. Не будеш ти перед ними гордитися, а завжди своєю голівкою низько поклонишся, і їм завжди скажеш: «Здрастуйте». Їхнє діло буде таке одне з усіх. Хоче, не хочеш, а слухай.     

 

183. Ось що хочуть наші люди, щоб чоловік їм служив. Зібрався конгрес усього світу, їм хочеться вирішити свою проблему, як треба буде відвернути війну. Щоб розумними людьми зробитися. Щоб між нами, усіма людьми, не було ніколи ніде ворога. А самі, ледве щось таке в житті, заговорили про це люди, який він був між нами чоловік, а його наша природа підкосила. Він у нас уже хворіє, стогне. Нема на це засобів, і нема чоловіка, щоб цьому ображеному чоловікові допомогти. Тільки є між нами чоловік, народжений Богом. Він не по нашій дорозі ходить, і не так себе в житті веде. Видно з усього цього, він не чоловік такий, як ми є всі люди. Ми зі всього світу в Москву приїхали, щоб про це все поговорити. Ми свою роботу конгресу почали. А Бог нашу пропозицію на другий день.  

 

184. Людям дали час виступати. Про це все делегату сказати, всього виділили вкластися зі своїми словами в 10 хвилин. Іванов, це його прізвисько Бог, він вирішив про цей конгрес написати. Ми є люди такі в житті, без усякої зброї жити не зможемо. Вважаємо, це треба нам зробити, щоб ми більше так не воювали, як ми воюємо зараз на Ближньому Сході. Це там озлоблені люди є, вони в себе не мають душі і серця, щоб висловити тим людям, котрі живуть мирно в природі, а самі отримують за свій труд. Цих людей це не задовольняє, він наважується, сам собою йде на злочин. А ми хочемо людям своїм умом допомогти. Якщо в Америці живуть люди, віруючі в Бога, а їх природа покарала раком. Велика кількість людей від нього вмирає. Тут уже ми, вчені, не зробили нічого. Як був на путі ворог, так він між людьми залишився. Бог на це ось народився.     

 

185. Прослухав промову про конгрес всього нашого світу. Бог пише свою просьбу, щоб його як Бога запросили, щоб Бог пішов їм назустріч і зробив свою пропозицію, що буде треба людям робити, щоб наші люди від раку не горіли. Він конгресу дав свою згоду приїхати на арену їхнього діла. Вони як учені почали своє діло робити. А Бог як така особа в житті їм як таким вболівальникам допоможе. У нього є природні сили природного характеру. Не треба буде технічне, штучне. А треба чоловікові живому фізичне діло в природі. Чоловік буде вчитися в Бога, що треба зробити, щоб не хворіти. Ось це і є наш ворог, котрого треба відвернути, щоб він не був між нами ні всередині, ні ззовні. Треба нам у природі любов. Ми маємо любити природу. 186. Від неї ніколи не ховатися, як наш Бог робить. Ми від цього не повинні відмовлятися. Це наше є загартування-тренування. Життя людське таке, буде воно Боже.

 

1973 року 26 вересня. Іванов

 

:7309.26 Тематичний покажчик

:Спасіння 9

:Хороше тепле 9

:Холодне погане 9,22,57

:Не продавати 13

:Новий потік 13

:Однакові люди 13,29

:Крадіжка 14

:Здоровя 26,83,86,171

:Прийом  146,156

:Повітря вода земля 26

:Бог Учитель 27,30-33,39-44,50,54,90,106,107,112,122,148,170-173

:Христос 28

:Просити, не примушувати 30,33

:Енергія, тепло в природі  50

:Прощати 54

:Природа 56

:Не продається природа 110,118

:Рак  58,75,77,82,86,147

:Спасіння 61

:Кондрючий 68

:Біг 73

:Здоровя 83

:Ідея Учителя 83

:5 порад 171

:Чуже 85,104

Прийом 146

:Незадоволення 111

:Ображені 112

:Природа, війна з природою  118,135,143

:Мир 119,184

:Євреї 120

:Одна зарплата 173

:Социальне устройство суспільства 173,174