Понеділок. 1973.09.ч.2

Іванов Порфирій Корнійович

 

Частина 2. С.64 — 126

 

Редактор, перекладач — Ош. Редагується з благословення Іванова.  (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

64. От наш такий вечір настає. Ми чекали, тягнули до себе ранок. Людям хотілося не жити погано, вони для цього ввели війну. Фронт перед ними стоїть усюди в природі. Вона нам через це народжує, аби захотіли. Треба буде велике зробити, вона нашій людині народжує. Хочеться людині землю примусити, щоб вона народила урожай. У них, як у наших людей, хлібороба дослідне діло. Вони без учених нічого не роблять, їм треба пропустити через лабораторію. Вони вводять у життя добриво, вони для цього мають техніку. Люди без науки не люди. Більше в цьому математики вважають себе такими людьми, яких у житті не було. Вони такий мотор ввели, поки без повітря не обходиться. Все в природі роблять. Будь-якого народженого ворога виганяють. А от грибок, злоякісність, вона над нами поки панує. Людина обов'язково помре, лише б захотів у цьому. Ми як медицина безсилі. Ворог був, він є, і буде він. Техніка наша нічого не дала. Стоять на черзі, чекають час. А він був у природі, і є він. Чоловік для цього діла живе, щоб йому в природі було добре і тепло. А коли людина живе в природі добре і тепло, до чого це все приводить? Чоловіка такого ми робимо. На нього одягаємо одяг, досита годуємо. А в домі з усіма вигодами живе. Чоловіка живого робимо, щоб бути чоловіком розуму, знайти в природі засоби.    

 

65. Люди ви все залежні в природі, фізично ви нічого не зробили. Вас природа зустрічає, вона вас таких проводжає. Природа – це є для життя людини. Повітря, вода і земля є все. А ми вважаємо, це все для нас таких є ворог. Скажіть, будь ласка, читачу. Знаєте Іванова Порфирія Корнійовича, йому зрівнялася 40 років, як він зробився таким. Він з нами поділився навпіл у природі. Нам наше віддав, а сам взяв своє. Він же не такий є, як ми. Ходить зиму і літо в трусиках, він між нами народжений. Він загартувався в природі в тренуванні. Він Переможець природи, Учитель народу, Бог землі.  Він говорить. Я це ім'я не сам знайшов у природі, люди мене за діло прозвали. Я сам без людей ніщо. Ви чекаєте, моє тіло повинно померти. Це буде вам, ученим і невченим добре. А якщо тільки на моєму боці виявиться, я буду і буду жити в природі, що ви тоді мені й собі скажете? У вас усіх буде народжена апатія. Де ви бачили такого чоловіка, щоб він жив погано і холодно? Іванов говорить нам усім, добрим і недобрим у природі людям, ми ж з вами воїни. Які ж ми є воїни, якщо ми, всі люди в природі, дуже сильно природи боїмося. Є людьми сказане в словах. Хто боїться кулі, той між людьми вважається не воїн. Життя ми в природі не завоювали. Ми з вами не знайшли нічого, хвалитися поки нам нічим. У нас під головами початок, а в ногах наш є кінець. Ми з вами нічого не робимо, щоб нам було добре і тепло.     

 

66. Як були у нас ноги холодні, так вони у нас такими залишилися. У Іванова запитують вчені: «А як у тебе, ноги замерзають?» Іванов не побоявся всім сказати. В атмосфері в природі одне не буває. Якби я був таким, як ви є, у мене б ноги замерзали. Штучне, тобто не єство. А воно нам родило чоловіка живого. Але ми його помилилися вчити теоретичного поняття, практику ми не визнаємо. Я без головного убору не ходив. Щоб без взуття залишатися, я цього не пробував. Візьміть мою історію. Я кину зовсім цю ідею. Ми бідні люди є, знаходимося в мішку. Нам допомагає наша техніка. Вона нас вчить цьому, щоб ми озброювалися в цьому, у себе мали зброю. Іванову прийшла така думка. Чому це так виходить в житті? Людина живе в природі. Вона їсть, до самого тепла одягає себе. І в будинку при всіх умовах живе, усіма зручностями користується. А потім  помирає. Ось що їй довелося завоювати. Від цього завоювання Іванову довелося йти подалі, з нами остаточно поділився. Його природа в житті оточила через любов свою. Природа зробилася другом. Ми знаємо: не треба 100 карбованців мати, треба мати друзів. Іванов полюбив своїм ділом природу, він сподівався на її сили, вона йому допоможе всюди. Природу Іванов просить, як матір. Вона його учить і йому допомагає.

 

67. А природа, вона сама допомагає. Вона пожаліла, оточила цим. До мене приїхав письменник Володя Георгійович Черкасов. Він зацікавився моєю ідеєю, його істина змусила. Володя не за кого, а за народ у природі. Він погодився з ідеєю Іванова. Вже він хоче бути таким, хоч трохи робити. Він вірить цьому всьому, але у нього є старе. Це політика, економіка. Вона шукає в природі багатство, людині буде це треба. Природа без діла не буває. Вона щохвилини нове народжує. Людина в цьому зацікавлена, їй у житті це треба. А раз це буде треба, то треба шукати в цьому. Володі життя не треба, він хоче, щоб була смерть. Це не проблема є в природі пузатого ненажерливого мати чоловіка. Гроші не грають ролі в житті, а ми з вами в цьому ганяємося. Їх люди неоднаково мають, за них людину з життя знімають. Що це є картопля? Якщо ми її будемо мати таку, треба для цього місце, і до цього всього людей. А потім скажете, треба техніка. Ми важко жити не хочемо, а людям даного часу треба буде життя легке, щоб людині нічого не робити. А жити добре і тепло. Цього наш Володя хоче. Він знайшов Іванова Порфирія Корнійовича. А він каже йому. Ти письменник є в житті, та ще комуніст партії. 30 років твого стажу. Що ти зможеш зробити.

  

68. Якщо ти бачиш правду, ти як письменник за це вхопився. Твоє діло буде в цьому праве. Ти полюби самого себе в цьому, зробися в природі другом. Не ганяйся ти за смертю, це твій буде програш. Каже Іванов людям. Я на землю не прийшов помирати. Мої сили вже показалися, їх уже люди мають. У Володі думка народилася запитати: скільки років я в цьому ділі купаюся? Він почув від мене: сорок років. 25 квітня 1973 буде створений ювілей. Люди самі це діло хочуть у Москві зробити. А в природі поки один цим оточив себе. Написав книжку слів про самого себе особисто. Людина такий от повинен бути. Ми ж у процесі робимо лікаря, інженера, будівельника. Вони самі вигадали зробити різну цяцьку. Труд людського життя, він введений людьми. Люди трудяться для того, щоб їм довелося жити добре і тепло. А ми це отримуємо в природі тільки через труд свій. Ми у праці воюємо зброєю, робимо її. Ми зробилися господарі. Кажемо: це місце моє. Звідти ви це взяли, хто вам таке право давав? Ви є природи ворог, з нею весь час воюєте. Із сировини робите деталь, а з деталі робите машину. А потім на неї сідаєте, і нею починаєте управляти. Доти нею їздите, поки вона спіткнеться.

 

69. Людина не має повного права людиною розпоряджатися. Він зовсім для тебе чужий, і зовсім не такий, як усі. Примушувати, наказувати – цього ніхто не має права. Горобець на дерево сідає, а потім спускається на землю. Зранку сонечко показалося, а потім сховалося за хмари. Сніданком сильно наївся, а потім знову захотілося їсти. Окуляри зовсім чужі довелося поштою вислати. Їде Діна з Москви, ми повинні її зустріти. День зовсім не схожий, а зараз він сирий для нас. Ми жили молодими, водилися. А зараз прийшов такий час, треба буде нам жити, та в купі разом бути. Нас природа не пускає, тримає в умовах своїх. Хотілося б хлопчиком зробитися, але біда, старість не пускає. Дорога від Адама асфальтована. А приїхати нею можна туди. Дріт в купу звернули. Немов наш є камінь. Рудник шахтою називався. Просто це буде так. Ми косили свій хліб косою, а рядки ми робили прямо. Наш Володя письменник точний, але не знає, що робити. Йому в житті будуть треба наші вірні з усіх гроші. Якщо ти бачиш у цьому яку-небудь правду, треба буде за це триматися. Стара наша інтелігенція, довго ми її гнали. Але щоб вигнати її, дуже буде важко нам. Ми в цьому переживаємо. Є в світі ця істина, так оточуй себе нею.

 

70. Вчені люди є знавці, і то вони можуть помилятися. Роблять своє намічене. А щоб це все закінчити, у них ніколи не жило. Вмирало, вмирає, і буде вмирати. Знаєш що, Володя. Хочеш, не хочеш, пиши. Твоє діло це вмираюче. А моє діло не вмираюче. Ти помреш, я помру, але ідея моя ніколи не помре. А життя яке було, таке вона між нами залишиться. Не хочете визнавати, вважаєте мене хворим. Учитель є народу, він же Бог землі, своє природне робить. А тепер мовчіть. Наука є людська, діло теж людське. Ми його недоробили, взяли померли. А зараз Бог народився без усякого діла. Він про це всім у своєму рукописі написав. 1972 рік – це рік початок. А 1973 рік буде показником. Будь-яка є політика, будь-яка є економіка, вона мала у себе, і буде мати, збанкрутує. Тюрма є в них, і лікарня теж є. Ми виявили хворобу, хочемо їй допомогти. У нас на це немає ні людини, ні засобів. У нас панує юстиція. Ми з вами маємо медицину. А ворог як був, так він і залишився між нами. Ми своїми науками нічого такого не зробили. Як були в мішку обгороджені, так ми і залишилися.

 

71. У нас природа природна. У неї є свої якості, а у нас їх немає. Ми живемо з технічного. Погано, холодно – ми з вами боїмося в цьому залишатися. Вважаємо себе воїнами, у нас є все для цього. Ми озброєні всім. У нас є машина, на що ми сподіваємося, і нею ми робимо. Я писав листа в «Сільський час». Редакції мої слова смердять, вони їх не розуміють. У Ростовському обласному земельному відділі я вже сказав. Ми приготувалися зустріти стихію. Мені агроном так сказав: «У нас є народ і техніка». Вони не знали природу, вона є мати рідна.  Вона нас усіх народила, щоб ми жили. А у нас не те народилося. Процес виявився між нами. Ми зробилися інженерами, у нас є лікарі. А найголовніше, не добилися фізичного явища. Я вже написав свої слова, їх треба нам визнати. Якщо це є неправда, я як такий повинен померти. Мої сили в цьому марно так себе тримали. Природа, вона мене марно тримала. Сорок років прожив, та перетерпів дуже сильно. Всім було добре і тепло, а я один з усіх такий, як у житті не була людина. Все це зробилося мною, я був на боці ображених, тому я живу.

 

72. Під середу 4 квітня сон мені снився. Я перебуваю солдатом в армії, розбираюся з солдатами. Командир запитує в мене: кого ти захищаєш? Я йому кажу: хворого, ображеного, забутого всіма. Він каже грубо: тебе, як Гітлера, треба розстріляти. Я йому кажу як командиру: стріляйте, якщо маєте право. Мене ображати ніхто не мав права. Природа не хоче бачити те, що ми робимо. Солдат треба розпустити, а офіцерів треба звільнити. Бог закличе всіх, щоб ми жили мирно. А коли ми будемо жити мирно, через це всі національності будуть у світі.  Якщо ми це ось не зробимо, ми будемо бідні люди. Нас природа нестатком усіх образить. Вона в нас плоди свої на віки віків відбере. Бог на землю прийшов як таких засудити. Нам такого права ніхто ніде не давав. От ми самі зробили, свавільні в житті. Це місце своє ми присвоїли до свого імені. А зараз приходить істина, вона всіх змусить зробитися незалежною людиною. Ми чуже не будемо брати, а своє ніколи не дамо. У Бога сили не такі, як вони є в людях. Він сильно любить природу, без неї він не залишається.

 

73. Люди все в природі живуть за рахунок свого вміння. Один одне робить, інший робить інше. Щоб жити і робити одне, такому люди не вчилися. Земля одна є, ми за нею доглядаємо по-різному. Трактор глибоко оре. А думка робить у цьому по-різному. На ось цьому місці ми повинні посіяти. Це буде пшениця, ось це буде ячмінь. А коли нам вродить, ми намагаємося це зібрати. Ми знаємо добре, що це будуть гроші. А коли ми це збережемо, ми зробимося багаті. Ми вже вважаємося не бідними. У нас є свій продукт. Частину одну вживаємо, а іншу частину продаємо.  Богу відома картина. Він про це знає добре, що робиться в природі. Людям хочеться зробити діло, а з нього можна отримати все. Ми селяни хлібороби, землю оремо глибоко, намагаємося зорати восени, щоб покласти під сніг. Ми це робимо не вперше, у нас така є система. Щороку кожен раз не перестаємо про це думати. Дума людини – це не все є в житті. Треба буде вчитися, хоч зробитися механізатором. У колгоспі в самому господарстві потрібні фізичні руки. Без них колгосп не господарство. А пов'язані з природою, вона нам дає все, а ми їй намагаємося дати.

 

74. Те, що ми в ній робили, для нас буде велика справа. Ми багато отримували прибутку. Вважали, це буде треба. Ми природу приборкали з усіх кінців і країв. А зараз така справа. Між усіма людьми не чоловік свого розуму народився, як він до цього народжувався. Він не по-людському прийшов до нас, він до нас прийшов по-Божому. Я не хочу в природі поганого, хочу в природі хороше. В'язницю не визнаю, і не хочу лікарню. Це я сам захищаю не багатого чоловіка, а хочу допомогти бідному, хворому. Це є така ідея, і вона така залишиться. Вона проти того, що ми маємо, або того, що у нас є. Бог не хоче прибутку, треба без нього залишитися. Йдуть дні по землі, як ніби таких не було. Всі люди думають про це, щоб мету виконати. У нас незручна штука між собою і людьми. Один живе дуже добре, інший живе погано. Бог прийшов допомогти не багатому, він допомагає бідному. Ми з вами навчилися примушувати. Просити ми не повинні – наша така всіх задача. Нам не доводиться робити. Ми з вами не знаємо, найголовніше, кого просити, або кого, за що просити. Між нами народився Бог. Його як такого природа народила за те, що він повинен бути господар усього багатства, він його повинен зберігати. Хочеш легко в природі жити – він тобі допоможе.  

 

75. Бог цю ідею не привласнює, що це його особисто вона. Таких справ у природі є дуже багато, аби чоловік погодився. Це така є любов, яку чоловік не робив. Він сам це все знайшов, ним тепер розпоряджається. Рано вранці встав, перед тобою вся природа, вона показує дорогу. Ми з вами йдемо по дорозі, по тій дорозі, яка треба. Ми там отримуємо хороше і тепле життя. У природі для нашого життя є дві наявні дороги. Однією, першою дорогою, йдуть наші люди, а поганою і холодною пішов один Бог. Він переміг ворога будь-якого і кожного скрізь. Ми цьому ділу не віримо. Не хочемо розуміти, що ворота ті, які ми побудували через нашу думку одну. Ми думали так у житті. Якщо тільки наш чоловік через ці ворота пройде так, як ми його народжуємо. У нас отців з матерями не було. Вони цього чоловіка народили при умовах своїх. Їх змусила це зробити похіть. Вони двоє, самка і самець. Хтось із них ініціатор, він ці якості розкрив. Вони між ними народжені ними. Вони не знали, що їм прийде кінець. Їм більше на це ворота не будуть так відчинятися, як вони все життя відчинялися. Він народився в природі для життя. Ми самі цього не захотіли.

 

76. Взяли, цій людині ворота зовсім закрили. Ми зустріли не так, як це треба. Його оточили своїм економічно і політично, що його змусило бути таким. Він не йде зі своїм до низу, його умови ведуть угору. Він ще не жив у природі, йому доводиться в ній жити. Як жити? Він про це не знає. У нього є мати природа, і та мати, яка його дев'ять місяців проносила. Та продумала, як їй доведеться народити своє дитя. Їй як такій матері допомогла в цьому природа. Вода промила слід. А повітря людину оточило. Земля його прийняла на ніжки, щоб він ними по ній повзав. Ми, такі люди, не захотіли цього робити, що нас учить природа. Щоб ми в цьому були ввічливі, ось чого хоче природа. Ми повинні бути вмілі в цьому. Треба рахуватися з людьми, гордо себе не проявляти. Ось тоді-то буде виграш, коли ми це зробимо. Ми, всі люди земної кори, по дорозі Учителя підемо. Ми будемо мислити все не про те, щоб на землю падав сильний дощ. Це природна є волога, без якої обходитися не можна. Ми з вами як один є, для нас сонечко одне. Воно нам ролі не відіграє ніде і ніяк у природі. Нам треба всім не одне, і сонечко це найголовніше. А після цього всього, коли сонечко сідає, буде починатися ніч.

 

77. Ось які в людях відбуваються справи. Ніч не назавжди буває. Не виходить, щоб і вночі, і вдень однаково було. Ми всі за те, щоб було в природі одне й інше. Ми з вами зустрічаємо ранок, особливо при весняних днях. Він для нас, усіх людей, швидко себе розвиває. Ми з вами не встигли глянути, як наше сонечко сховалося. А хмари з дощем, десь вони взялися. Ми, говорять самі люди, не зможемо цьому заперечити. Ми в природі всі залежні. Природа така є матір. У ній для цього є всі діла. Від дощу від такого, ми як такі не зможемо залишатися при ньому. Наша в цьому не підготовка. Ми з вами тоді є герої, коли нам добре і тепло. От які ми є в цьому люди. Природі не можна буде змінюватися. Як ледве щось таке в житті ... Нам, таким людям, що зібралися, сам старий, перед нами такими він нам говорить про природу, яка вона повинна бути. Ми адже зустрілися з весною, та ще з такими небувалими днями. Нам, всім людям, не хочеться, щоб нам природа не давала. Наша діло одне є, а в природі є діла інші. У неї наміри свої, а люди мають свої наміри. Хто з нас не хоче врожаю? Ми криком кричимо, хочемо з вами примусити природу всякими засобами. У нас на це є все. Люди до цього підготовлені, у них для цього є зброя, щоб робити це все. Це залежить від народу.

 

78. Ми про це всю зиму продумали, та й до цього готувалися. Наша така в цьому думка у всіх старовинного характеру. Для такого посіву в полі ми заклали багато зерна. Йому треба в цій справі, щоб обов'язково була волога. Нас усіх таких людей змусила природа про це ніколи ніяк не забувати. Ми про це по-різному думаємо, і так нам по-різному виходить, у нас згуртованості немає. Природа в цій справі для нас дуже бідна, як наша мати рідна є. Вона з першим дитям сильна, її молодість така для нас. Ми нею задовольняємося. Для нас це є все, аби тільки мати давала. Ми такі є її діти. Нам з вами цього мало.  Всі люди землі цього хочуть, щоб їм природа давала. А тільки один Бог  проти цього всього. Вона каже нам усім. Те, що я вам давала, де воно у нас поділося, куди це добро зникло? Люди на землі розвилися. Їхнє бажання в цьому одне. А Бог цим не радіє. У нього одна думка, щоб природа взяла на себе те, що треба нам усім. Бог проти цього всього. Він нам говорить свої слова. Пожили ми, поласували цим, а тепер подивіться та послухайте. Природа не така зробилася, як вона до цього була. У неї сили стали не такі. Треба буде дощ, волога, а її нам природа не дає. Що ми будемо робити?

 

79. Кого в житті будемо просити? Бога ми в житті не визнаємо і не віримо йому. А господар є чоловік не свого індивідуального місця. Він уболівальник за своє наявне. Йому доводиться триматися. Місце його – це все. Життя в цій справі за це місце люди отримують, особливо вчені командири. У них це є гроші, вони за це діло живуть. А як же з Богом вийшло? Він не хотів у житті хворіти. А йому за його ідею вчені діагноз піднесли. Він зараз вважається в людях за свою таку здібність не такий, як усі є. Його вважають усі хворим. А він у житті своєму в природі ніколи ніде не втрачав думку. У нього вона була, вона є, і вона буде скрізь і всюди. Скажіть мені, будь ласка, про це все наше діло, яке у нас проходить. Ми з вами живемо в нашій такий природі, вона нам таким дає. Ми намагаємося працювати, обробляємо землю. Кажемо: це треба. А природа каже: навіщо, якщо можна залишатися без цього. Ми марно робимо. Земля є земля, а люди є люди. У них є потреба. Це законне явище вимагати від неї плоди. Ми для цього маємо техніку. Люди своїм ученням великі механізатори. Аби природа прийшла зі своїми силами до нас, ми тут як тут зі своєю зброєю.

 

80. У нас є на це своє вчення, практичне до всього явище. У нас на це є руки свої, а розум є для цього дорогий. Одна людина запропонує, а всі ми це підхоплює. Сказали всі ми, це треба. Ми самі робимо в усьому. Зиму пролежали поля без усякого такого діла. А наше діло одне є. Ми тільки зробили, вже беремося за інше. Землю орати ми поклали для того, щоб на ній білий морозний сніг пролежав, та нам зробив вологу. Ми всю осінь провозилися, та проробили те, що треба. А коли прийшла зима, наша холодна красуня, ми з полів усі пішли, та зайшли в хати всі. Ось що ми, люди, побачили. Зимові прийшли умови. Сонечко за гору сховалося. Ми скоріше в хату. Люди оточили себе політикою. Вони були горді нею, ним вона була треба. Вони в ній сильно жили. Їм була потрібна економіка, вони нею радісно хвалилися. В'язниця – це не порятунок є. Також лікарня нехороша. Люди жили з нею, вони живуть один раз. А вони як умирали, так вони і будуть умирати. Бог проти цієї системи. Він не хоче, щоб ми трудилися. У нас є на це природа, вона зможе все зробити. У неї інша дорога, що не розпочата, нею людина не намагалася йти. А тієї, якою люди йдуть, вони навчилися вмирати.

 

81. Адміністрація Богу не треба, він за ображеного стоїть. Він не свій є чоловік, його діло примушує людину. Йому, як такій особі, це все є море по коліно. Він любить господарювати, у нього має бути на ... Він без цього всього не господар. У нього має бути все хороше, до поганого він себе не бачить. А Бог – це така одиниця, він себе в природі тільки бачить. За нього стоїть повітря вода, земля. Він не один індивідуальний чоловік, його оточує Всесвіт. Йому не доводиться жити одному. Його просять нужденні люди, вони в природі є хворі. Їм хочеться отримати. А без його допомоги людина не зможе бути в природі такою людиною, якої в житті не було. Ця дорога одна з усіх, її обрав сам Бог. Йому ці козирі не подобаються, у них для життя важко. Природа – це є люди, їм треба буде догодити. А між ними така штука. Одні є багаті, інші ні. А людина хоче жити, так жити, як живе природа. У неї, як у людей, не однаково розташовані дні. Так і люди в цьому тримають, вони хочуть хорошого і теплого. Бог у природі всім помічник, його треба буде просити. А ви знаєте, як живе багач, адміністративна особа. Він Богу не вірить. Вважає себе: він це зробив. Його діло – це самі люди. Вони в цьому говорять, начебто це все зробили вони самі.

 

82. Людина – це є одиниця, вона одна боїться залишатися. Їй треба своє місце, щоб на ньому жити, та перед усіма людьми хвалитися, що я така-то є людина. У мене як у такої людини. Як я в цьому живу. Я маю для цього діла землю, це моє одне з усіх джерело. Я на цьому місці, як чоловік, прилаштувався так вправно, як ніколи ніхто. Клімат я вивчив, знаю добре. І те я в цій місцевості роблю, що буде треба в житті. Люди своєї національності, вони живуть у природі по-своєму. Їх усіх змушують умови. Їм треба їжа, що їсти. Вони потребують одяг. Їм потрібно житловий будинок, без чого жодна національність не зможе залишатися.  У природі місць своїх немає. Це тільки є місце у чоловіка, він на ньому оточив себе своєю індивідуальною власністю. Це його повсякчасне діло, він його для себе почав. Тепер вони самі навчилися щодня це робити. Людей змушує природа. Вона таке місце має, де у неї з'являється живе. Людина намагається його зловити, або це місце оточити. Люди починають там працювати. У людей на це все розвився розум у цьому ділі. Із сировини робити будь-яку річ. Особливо є завод, він робить чавун. Чоловікові треба залізо, йому треба сталь, він робить з неї машину, станок, що ріже.

 

83. Це все робить тілом чоловік. Він на цій машині катається, її водить по землі, нею оре землю. Якщо він не зробить це діло, він буде весь час хворий. Він збирається, він думає, його умови змушують. Йому доводиться практично робити. Він до цього озброївся, у них на це є зброя, сучасна техніка, він на її сили сподівається. Каже: я гори зверну. Без повітря, води і землі це все не чинне. Людина сама себе навчила це все природне витрачати. Він цю роботу почав. Він до неї підходить дослідно. Це місце не таке, як воно є на землі. Без толку вмирати не треба. Треба нам навчитися жити.  Раз Земля це ось стала мати, то і Місяць щось має. Машина місяцехід ходить. Значить, людина живою повинна у цьому жити. Це ж є природа, не зупиняється життя. Люди це хочуть робити. Вони цього доб'ються, їм природа дозволить. Вона любить сміливих, життєрадісних, живих. У природі ним так почав жити. Природа його так оточила, у неї живі властивості. Смерті як такої немає, цього чоловік не отримав. Місяць, теж він живий не такий, як є Земля. Він прийме чоловіка не такого, як він є в природі. Він прийме живого незалежного в природі Переможця природи.         

 

84. Він на Місяць полетить без зброї, йому такі сили будуть дані. Один чоловік незнайомий, він у мене запитує: «Чи буде в цьому році дощ?» Я йому зі своїх понять сказав: ні. Він у мене знову хоче знати: «А чому це так?» Та тому, що ми погані, не заслужені в цьому ділі. Ми, всі вчені, пройдисвіти. Маємо таку політику, нас оточує велика економіка, ми її отримали в природі. Вона робилася нами в труді. Один робив, інший наказував. Словом, самі люди спорудили. У них на це була кмітливість. Природа – велика місцевість. У неї для чоловіка є справи, він їх у природі шукає, йому вони будуть треба. Він цей час чекає, він до нас наближається. А раз він його таким чекає, він і до нього приходить. Це його таке діло: чекати, одне, а готуватися, друге. Як готували себе люди в даний такий час зі своєю технікою, такою великою, сильною, умілою. Ми зробили все, що треба для нашого майбутнього врожаю. А тепер справа вся за природою. Зерно лежить у глибині землі, йому як такому треба волога, а її нам таким природа не дає. Вона нашим не цікавиться. У неї є сили свої. Вона нам все говорить. Жила сама, і буду жити сама. А ви як мучилися самі, і будете самі мучитися. Ми просимо гарного врожаю, а не просимо ми життя. Такого хорошого життя, щоб ми жили легко.

 

85. У природі є ці якості. Ми їх не зможемо взяти. Наше одне діло для всіх, ми цю систему розвинули. У нас природа така є. Аби людина стала на ноги, їй дорога лежить прямо, вона за неї зачепилася сама. Приходить на арену весна, це наш перший теплий час. Всі ми, люди, про це знаємо, що це наше з вами життя. Ми всі сили кладемо. Стаємо на свої ноги, беремо в руки, що треба. Раніше цього ми не мали, а зараз ми готуємося. Ми добре знаємо про це. Якщо ми за це діло візьмемося, ми стараємося це все робити. Ми щодня зустрічаємо, і ми його проводжаємо. А від природи чекаємо милості. Це наше таке діло. Ми за цією природою ганяємося. Нам хочеться бачити сонечко, ми його тягнемо до себе. Воно й до нас вранці приходить, тільки не однаково. Буває, за хмари сховалося, а то туман надворі. А людині в цій справі робиться зовсім недобре. Людині робиться погано від недоїдання будь-якої їжі. Вона вважає, це її все. Їй доводиться в житті те, що є в природі людині. Кожна потреба, особливо людини, вона придбавається трудом. Його як своє наявне продають. А як воно вважається чужим, ми його на ринку купуємо. Вважаємо, ця діло законне. Нам природа плодами дає. Ми його як продукт отримуємо, і як товар розподіляємо.            

 

86. Це все зберігається грошима, чим доводиться в природі жити. А чоловікові потрібно гроші, він ними оточений для життя, це його все мірило. Він за гроші в природі живе. Йому це є гроші все, він за них у житті багатіє. Йому треба буде сорочка найдорожча – він її купує. Треба йому не одна страва – він сміливо це все замовляє. Житловий будинок будується роками. Людина в ньому народилася, вона в ньому і помирає. Ніякі особливості не спасають на це діло, щоб жити. Місце в природі не купується, його як таке треба заслужити. А коли чоловік зробиться незалежний ніде ніяк скрізь і всюди. Ось що буде треба для нас усіх у природі, безгрошове місце.  Бачив я багатих людей, як вони у свій час умирають. Їм як таким людям природа далі не дає життя. Мозок його не думає, серце перестає битися. А раз у людини так зробилося, значить, уже непридатний до життя. Все його надбання відходить. Чоловік жив, і він думав, намагався придбавати. Це його було завдання, одне робити, а за інше братися, без чого життя людині немає. Першого квітня, за старим часом, така в мене думка народжена. Якщо не будеш одягатися, то тоді не будеш і їсти. А коли людина це завоює, їй не треба буде будинок. Все це надбання людини, воно в житті відбудеться. А все це технічне прийде в непридатність.

 

87. І той, хто збагачувався, і той, хто слідом гнався, вони обидва були в природі воїни. А раз вони з природою воювали, вони робили в ній неприємність. Людина довго в цьому не жила. Вона від цього всього діла могла у будь-яку хвилину померти. Природа така є річ, в якій є дуже багато поганого. А раз увінчалося погане, то хороше вже відходить. Ми цьому ділу новому, яке в його особистому житті народилося, не віримо. Не хочемо зрозуміти, що це ж істина одна з усіх за рахунок самого себе жити. Ми боїмося так залишатися, у нас не вироблена сила. Ми віримо тому, що є. І ним ми скористалися, як джерелом, землею. Вона нас годує, вона нас поїть, і вона нас ображає.  Гляньте ви на чоловіка здорового, початкового чоловіка. Давайте ми візьмемося розбиратися з цим нашим ділом для всіх. Чи краще буде людині безперестанку їсти і їсти? А чи не легше буде для нас зовсім не їсти? Ми з вами люди, що живуть, за це все ніколи не бралися. Наше таке діло одне – робити, і без кінця і краю робити. Ми з вами так звикли чекати час і доганяти. А коли цей час приходить, ми до нього вже приготувалися. У нас для цього діла є одяг, є на це приготовлена їжа. Є у нас вона одна, і є вона у нас інша. Ми так її в житті зробили. Навіть дні, і ті різні. Так у житті людини багато різного.

 

88. Якщо один день легко пройдемо, то і всі такі будуть дні. Це робиться не для себе, а для того, щоб було життя нове. Людина народилася в житті Богом через своє зроблене в природі діло. У природі чоловік таким не був, а зараз він своє кинув. А взявся як ніколи за нове, за корисне в людях для всіх. Треба в природі загартуватися, щоб бути людиною загартованою. А коли людина в природі загартована, то вона здорового характеру. Вона своє здоров'я не жаліє, а завжди через себе передає. Це буде наша з усіх сила. Вона на тому місці стоїть, де люди народились. Вони свої ворота поставили, і через них щоранку виїжджали. Говорили один одному: «Здрастуй». Я теж як людина в житті між ними таким народився.  Для нас, таких от дітей, і школу зробили наші люди. Ми в ній отримуємо знання для того, щоб писати і читати. Це буде наше цивілізоване виховання. Для нас усіх це ось треба було. Ми в цьому нашому селі самі себе так розвивали. Починали з самого початку, першого наявного діла. Місце, яке дано кимось, це місце наше руське національне. Китайське село, воно нами тут ось зберігається. Ми індіанці, ми араби є цієї землі господарі. Вона у нас лежить джерело, вона нашій людині все дає, аби ми з вами захотіли. Наше з вами є таке життя. Ми оточені цим ділом, нас усіх природа тримає в цих умовах. Ми, люди, від неї залежні.

 

89. Наше діло є таке в ній. Ми з вами нічого не розуміємо. Ми тобою народжені. Нам дай, більше нічого. Був на цьому місці хутір, або розташувався аул. Ми з вами зробили місто, а в місті живуть люди. Вони в природі шукають таємницю, вона їм як така не дається. Вони зробилися в природі багатими економістами, режимом оточили себе, політикою, щоб самого себе зберегти. Вони в цій справі нічого не зробили. Як були в цьому залежні, так вони в цій справі залишилися. Це їхня така є місцевість. Ми як люди такі є. Щоб зробили для життя своє знайдене в природі, щоб воно було продовженням, цього ми нічого не зробили, від цього всього відійшли.  Ось які ми є люди, яких можна буде бачити. Ми з вами не живемо в природі, а з нею ми сильно воюємо. Наше одне – робити діло. Друге, недоробити, а потім померти. Ми тільки цим хвалимося. Самі ми зробили смерть через наше одне таке бажання. Ми фізично нічого не зробили. А от хороше, тепле в природі ми знайшли. Говоримо, у цьому ділі це ми самі все зробили. Ми на це діло вчилися, працювали в цьому всьому. Я, як ініціатор цієї справи, був спочатку уболівальник. Про це написав у редакцію «Сільський час». Та й думка така народжена. Моє життя проходить між людьми не людське, а Бога. Не боротися і не воювати, а треба любити все.                  

 

90. Мої слова, вони даром не говорять. Якщо тільки починає думати, йому як чоловікові живому природа допомагає. Вона його оточує своїми силами, він між ними таким живе. Про прибуток забуває думати, а про те легке в природі він ніколи не забуває. Ось чого нам доводиться добитися. Без усякого такого чужого, а своїм треба буде добитися. Це Бога така ідея. Господарювати треба природою. А природу люди примушують. Вона нами як ніколи обплутана. Як ледве щось таке в житті є, ми намагаємося від себе гнати. Для нас цей час настав, ми цей час чекали. Особливо при такій місцевості нам треба природа гарна. А у нас скільки є доріг. Однією йдеш, а на іншу потрапляєш. 1972 рік був першим роком для мого такого вчення. Ідея життя мого є не життя чоловіка в природі, а буде доказом у природі. 1973 рік, він ювілейний рік. Сорок років всього минуло, як ця ідея нагороджена. Вона в житті процвіла через діло. Ніхто з людей такого не зробив, як довелося Іванову на своїх ногах простояти, та думати про своє все терпіння. І зараз мені навіть холодно. Я вважаю: краса та, яка людьми носиться, навіть є злочин. Хотілося б так з фасоном походити, та похвалитися в людях цим. Але погано між усіма жити дуже непристойна штука. Я не спішу в природі жити, бо природа не дарма такого народила. Вона не дурна, як ми думаємо. Вона наша мати роділля.      

 

91. Ось що ми повинні ввести між людьми і природою, любов і повага всіх. Наука Іванова розвивається між усіма людьми 40 років. А скільки вона буде жити, про це діло ніхто не знає. А життя людини зміниться, потік такий на людях не буде, а буде потік життєвий. То люди вмирали в природі, а то вони вмирати не будуть. По всьому цьому розвитку сорок років минуло, не один день проявився. Можна за це все діло померти будь-якій людині тисячу раз. А Іванов це фізичне діло, він у природі дотримав. Він правий своїм напрямком. Такому ділу, такому життю в природі кінця не видно. А ми говоримо: зробили. Що? Самі не знаємо.  Пожили один такий час, та с природою повоювали. Говоримо ми, добре і тепло. Нас цим природа оточила. Вона нас за це все діло привела зі своїми силами в умови. Ми зробилися залежні в ній, безсильні борці в цьому. Наше тіло в природі вмирає. А щоб жити, ми з вами не вміємо. Моє вчення, моя ідея всякого прогресуючого ворога призупинить. І не дасть йому зробитися злочинцем. Видно з усього зробленого на людях. Люди всьому діло, вони. А природа їм через Учителя була, вона є помічник. Голка стальна гостра зроблена людськими руками, вона багато господарству допомагає. Без неї і мішка на зерно не пошиєш. Вона треба чоловікові завжди в усякому худому місці.

 

92. Я, говорить сама господиня. А ганчірку пришиваю нею. А одяг наш з вами, він швидко нами зношується. Коли ми з вами жили індивідуально, скромно самі себе вели, копійку дарма ми не витрачали. Скупими самі себе берегли, знали добре скупість свою.  За зайвим, що краще, не гналися. Є одна велика голка, нею завжди ми обходилися. А от чоловік про неї думав. Він на видному місці її тримав. Без будь-якої нитки він не залишався. Як тільки щось таке, йому треба голка. А перед ним розкрилася дірка, треба її залатати, і чим. У людини є турбота про це не забувати. А от людині ... це вже велике нещастя. Ми прожили так продумали. А робити, ми не робили.  У нас в житті голка була.  На це були чужі руки, вони цю голку зробили, і за гроші нам її продали. Їхні умілі руки майструють. Не одну таку голку, а їх дуже багато роблять. Вона в будь-якому господарстві треба. Без неї і сорочку не пошиєш, вона людині буде потрібна. Село наше, велике місце без усякого під'їзду не буває. Ми це своє власне місце знаємо добре, і вважаємо його своїм. День і ніч ми про це думаємо. А робити доводилося один раз. Каже цього села господар. Я непогано від усіх живу, у мене непогане господарство. Доводилося довго майструвати. Ми починаємо робити з нічого, а потім десь узялася тварина. Порося, ягня, різні є птиці.

 

93. А в іншого такого чоловіка і цього у себе не вистачає. Прийшов час такий йому, він теж став про це думати. А раз він свою думку проклав, вже це його така робота. А в роботі є все багатство. Ми для цього працюємо, одне за одним у природі придбаваємо. Це наша у себе є вся режимна політика, економіка. Вона до свого часу зростає і кращає в усіх справах. Ми зможемо тільки бачити, а щоб його утримати, ми в цьому безсилі. У свій час багато маємо, а от інший час немає. Сама природа така є, у неї дуже багато добра. Ми його від неї отримуємо по крапельці мало. А складається все це разом, велика є наша купа.  А в купі можна побитися, Ми однофамільці є Бочари, по-вуличному називали. Я буду їх називати свої. А у своїх свої коней крадуть. Ми цим ось всі займаємося. Ми знаємо, як працювати. Але щоб сказати, це добре, немає в природі таких умов. Ми жили бідно у своєму селі. А збоку недалеко була шахта, в яку доводилося йти. Для мого молодого тіла була потрібна така робота. Руки у тебе є, а ноги теж є, а місце роботи господар дасть. Твоя діло – працювати. Ми в місті живемо. Вважаємо, це для нас все. А за незалежним ділом, краще в житті не народжуватися. Я, каже, великого місця, столичного міста.

 

94. А ми з вами народжуємося в аулі, а самі своє бажання маємо про місто. Ця місцевість, в якій живемо, нас не задовольнила. Чоловік оточив себе в природі трудом. А щоб він сказав, йому легко. Він цього в природі не отримав. А взявся за життя легке, щоб нічого не робити в житті, а жити доводилося добре і тепло. Ми всі цього хотіли, але природа нам не дає. Ми всі таку штуку маємо: руки в брюки, нічого не робити. А природа, така вона є річ, ми її не послухалися. Беремо і робимо те, що треба. На рожен не лізти нашому братові. Ми звикли весело жити. А вино голову робить хмільною. Ну і життя людини одне з усіх. Люблю самого себе, іншій людині не дам, це моя така скупість.  От які мої справи в природі. У людях грають ролі гроші, вони є мірило, робляться державою. А ми як у ній живемо. Клієнти нас приймають, добрих людей, що мають в цьому ділі. Хороших господарів приймають, а от поганих людей проганяють, вони роблять в суспільстві недобре. А в природі приймається прибуток, а видаляється наш збиток. Те, що ми з вами в житті маємо, це наше є багатство. Чоловіком вважається ділок, а невмілий не визнається. Люди, що живуть на землі, вони з природою борються, з нею воюють сміливо, себе вважають героєм.  Природа така, вона терпить.  Чого тільки люди не роблять, а вона мовчить, не говорить. Якщо тільки треба, вона своє візьме.                                 

 

95. Я, каже наша природа, така багата є річ. Вона у себе народжує людину, у неї є для всіх прогрес. Ми привчили самі себе вчитися. Що з цього всього вчення? Технічно ловиться, а від фізичного стану відходити. Це його особисте бажання стати перед усіма вченим. А щоб сказати про стійкість, у нього таких сил немає. Він безсилий у природі терпіти. Він боїться природи холодної і поганої, що людину в життя мучить. Він боїться цього всього. Його тілу треба велика допомога, він це у себе любить. Намагається в житті своєму чогось такого зробити. У нього одне, щоб погано не жити, а жилося в природі добре і тепло. А хтось повинен жити погано і холодно.  Ми певно це все доручили Богові, зовсім незалежному чоловікові. Нехай він це все робить, це його в цьому ідея. Вона нікого не примушує, нікого він не просить. Він такою дорогою пішов, по якій не ходили люди. Йому треба будуть чоботи одягати, а він цього не хоче робити.  Вважає себе, у цьому ділі він є світило всьому. Йому не доводиться боятися. Він є фізичного труда, вважає сам себе. Він знаходиться в природі, у повітрі, у воді і землі, чим він оточений, і кого він сильно любить. Не забуває її просити. Природа, ти мати рідна, дай мені життя і моє вчення. Це одне є в природі, щоб бути корисним у людях.

 

96. Люди потрапляють у неприємність. Їх природа так спалює, вони починають хворіти, стогнуть у цьому ділі. А щоб їм допомогти, цього засобу у людини немає. Милі мої ви люди, гляньте ви на сонечко, ви побачите свою правду, своє особисте оздоровлення. Це є одна істина, вона обрала мене через це діло Богом землі. Причому тут я такий. Мене в цьому народила природа. Вона мене учить практично. Вона на мені робить чудеса. Я є такий один у житті. Люблю я природу, не розділяю я її приходу. Сьогодні або завтра, щоб краще від іншого. Такого явища в житті ніколи не було.  Сьогодні 1 липня є. Одна між нами зародилася істина – бути в природі таким Богом. Він про себе вже написав. Дуже багато пише, хоче сказати. Буде це діло між нами такими. Спасибі вам, усім людям, що ви такого мене не прогнали. Я чоловік такий самий, як і всі в природі люди. Тільки не така любов, дуже погана і холодна. Треба буде краса людини, а я її не визнаю зовсім, зав'язую свої очі. Швидкість наявну беру. Мені байдуже така спека, я не ховаюся від холоду. Повітря, вода і земля – це милі мої друзі, вони в моїй дорозі помічники.  Що ви зробите за це? Ви ж були хворі люди, а тепер стали здорові. 

 

97. Я боюся сказати про 2 липня. Він рядом прийшов, сам себе таким показав. Після такого масивного дощу одна радість проявилася. Нам таким жити б, жити, а ми з вами не живемо, а вмираємо. Ось чого ми з вами добилися в житті, не життя свого, а смерті. Я про це вченим написав. Читають вони цю правду, а свою згоду не дають, щоб рецензія була. Так вони мені кажуть, по телефону відповідають: «Ми по твоїй дорозі не підемо, і не пошлемо кого-небудь іншого». Ось що ми з вами слухаємо про наше таке тіло. Ми ж свідки цього, нас усіх природа оточує. Які ми щасливі, що з нами є Бог. Він нам допомагає у всьому. А це вже третє липня, наш день. Він поряд тут народжений, щоб ми в ньому жили. А ви знаєте, у ньому людина померла, він своїм приходом завадив життю. Це вже не наша ідея оточила цю людину. Наша ідея – зустрічати, проводжати тільки з любов'ю, з життям. Ми маємо вчинок найввічливіший. Гордість свою зживаємо, а стаємо менші від усіх. Я такий є Учитель для нас усіх у житті. Учу людей одному, щоб була між нами користь. Людина повинна добитися одного для всіх людей. Це природний є холод. Він у ньому погано живе, йому як такому неприємно. Він іде від цього, йому хочеться інше.          

 

98. Це сторона всіх людська – найкраще в історії мати. Це таке кожної людини, тому вона живе однобоко. Їй треба прибуток, джерело, вона цим радіє. Люди жили, про це дбали, щоб у нього було одне й інше. Милі мої ви люди! У своєму розвитому житті у Бога сили є такі, щоб вас покарати. Але він ваше все знає, як помилкову дорогу. Не хоче природу просити, щоб людей покарати. Він чекає свідомість у людях, щоб вони визнали Бога. Він прийшов на землю людям не заважати. Він хоче, щоб люди зі своєю такою дорогою робили в житті те, що їм доводиться робити.  Їхній це розвиток один –  жити економічно, політично. Це значить, для них буде добре і тепло. Вони це діло шанують за те, щоб була в'язниця і лікарня. Ці люди в природі навчаються на цю справу, щоб стати в природі адміністративною особою. На це все розвинене діло армію людей у себе мають для того, щоб ними керувати, як завгодно. Це є їхні слуги. Вони повинні робити те, щоб між ними усіма міцніло і росло це діло. У будь-якої людини немає любові, і вболівальника за ображену людину. У неї одне – покарати. А щоб їй пробачити, це її не гордість.

 

99. Він хоче по-своєму зробити, поганих людей прогнати із землі, а хорошими оточити себе. Всі люди живуть за гроші, тільки вони неоднаково отримують. Це їхня є одна помилка. Про це знає природа, свої справи вона представляє. А ми їх самі беремо і робимо, нас за це діло вона карає. Ми в цьому ділі губимося, робимося в житті безсилі. Нас природа оточує своїм у цьому ділі нестатком. З хорошої людини робить людину погану. А коли в наше хороше погане в житті пролазить, то тут вже робити не доводиться. Ти починаєш у цьому хворіти, якою хворобою захворієш. У тебе почуття не такі. Ти виходиш з колії зовсім непридатний.  Все це ти сам зробив у цьому, оточив себе неправдою. Вона тебе як природа покарала, тепер від неї терпи. Ми живемо, радіємо в природі, а в інший час плачемо. Кому ми це будуємо, запитує у нас Бог? Адміністративна особа – розпорядник засобами і управитель народом. Самі виділяють і отримують. А ви як хочете, ви повинні заробити. Бог не на боці сильного, Бог захищає ображеного. 33 карбованця на кожну людину. Ми будуємо таке життя. Мало нам цього буде – всім тоді прибавимо. Це буде справедливе життя, одне з усіх не ображене. Людина буде знати про життя, для чого вона будує.

 

100. Йому смерть у цьому не треба. Він оточить себе життям. Він не буде залежний, щоб людину змушувати. Потрібно буде робити – попросимо. А без усякого робити не будемо. Ми з вами – якби хто-небудь. А ми нічого не робимо. У нас є перший день, це наш понеділок. Він розкриває ворота на всю тижневу пору. Ми весь час проробили. А щоб зробити, ми не зуміли. Нас природа як ображала, так вона і зараз ображає. Ми довго в цьому не жили. Нас умови оточили. Якими ми не зробилися, а допомоги в житті не отримали. Бідність одна кружляла, важко доводилося жити. А людині такій доводилося жити. Природа є мати рідна. Вона оточена великим багатством. У неї є все для життя. Якщо тільки вона хоче, то вона обов'язково зробить. Вона ж в академіка перетворила. Чому ж вона не зможе зробити Богом землі? Він же чоловік, між людьми таким виріс. Його зустріла так природа, він оточив себе в ній життям. Від нього пішла геть смерть. Він заслужений виявився природою. Його вона полюбила через це. Він один обрав це. Йому холодно дуже. Він не боїться застуди, хвороби. Його впевнене життя в цьому. Повітря, вода і земля – найкращі близькі друзі. Ми в цьому ділі все знайшли, нам природа дала, все ми в цьому отримали, тільки порятунку в житті не знайшли.

 

101. Ворог на нас як прогресував, він і досі прогресує. Тюрма з лікарнею не допомогла, а більше стало туди надходити. Адміністративна особа розширює. А коли Бог почне вчити за своїм практичним викладом, цього в житті ніколи не буде. Людина змінить свою думку, вона оточить себе в природі правдою. Брунька на дереві – найменший природний початок. Тільки листочок відвалився, вже ці умови починають жити. Його зустрічають, проводжають дні, він же від них ховається. Його в цьому любов природна, охоронювана повітрям, водою і землею. Він не штучно обгороджений, у нього дружнє життя. А от чоловік живий шукає в природі хороше і тепле. Чому цього не робить сам особисто Бог?    Він же є в природі чоловік. Як він у житті народився? Його страх оточив, він цього вчинку злякався. А люди є в природі, люди змусили його йти в природу. Він не так пішов за звіром, у нього була централка і ніж. Не зброя в житті спасе чоловіка, а його природне діло, що не вмирає. Він один це в житті зробив. Таких у житті не народжувалося. Бог чоловік такий же, як і всі люди. А люди шукають у природі своє, щоб їм було добре і тепло. Вже вони не потребують холод. Це є природна така сторона. Вона у себе має вічно джерело, це білий енергійний сніг. Ми його можемо зустріти на будь-яких високих в атмосфері горах, він там лежить вічно, йому ніхто там не заважає. Також не заважає нам Бог.                          

 

102. У Бога в природі є своє любиме невмируще діло. Він навчає молодь по-новому, по-історичному, по-природному. Треба нам жити в природі з кругозором, не йти від хорошого і від поганого. А ми, всі люди, виховані цим. Робимо, купаємося в цьому ділі. Я був на пляжу один особисто, нікого там не було тоді, а холод мене такого оточував. Я у них запитав сам: де ж ви поділися? Мені сказали: «Повтікали на північ». Їм ця атмосфера не до душі. Вони від неї йдуть у шубі, у валянках і капелюху. Це штучне озброєння, техніка на арені стала. Люди на південь приїжджають тоді, коли сонечко спину оточує. Йому як такому приємно. А мені, каже всім Бог, завжди самому чутливо.  Дуже добре тоді, коли тепло. І мені робиться добре при холоді. Це червоний хрест, міжнародне здоров'я. Воно не потрібно нікому з людей, вони мають у цьому прогрес. Шукати в природі зручне, хороше і тепле, це треба. А холод, погане, це комусь треба? Ми, всі люди, доручили Богу. Я перед вами вибачаюся, винен у цьому я сам. 49 днів цього поста незабутнього. Треба мені зовсім не їсти. Ти був тоді безсилий, тебе оточила неприємність. Телятка маленького зарізали. Я плутав йому міцно ноги. Мене природа сплутала, я не міг ходити ногою. А як це робилося природою. Хоч не живи, лягай і вмирай. Я не сів, і не ліг у ліжко, а на своїх ніжках сам.

 

103. Який же я Бог у природі є, якщо я не випробую в природі погане. Я повинен випробувати його на самому собі особисто. А і до Москви, до людей я, як багнет. Повинен в цьому відзвітувати. Вірите мені як такі – так робіть же самі. Беріть палиці, бийте не помалу, а сильно. Що ми з вами зробили? Ворога із землі не прогнали. Як він був у теорії, так він залишився в лікарні. Адміністративна особа, сильно вона думає. Не дай бог тільки він повернеться назад таким, особливо ідея Гітлера. Таку бійню розвинути. Вона робиться, і буде робитися. Ми ж робимося озброєними. Зброя готується, це природна продукція.  Ворог не спить, він думає про це. Якби він не думав, він не з'являвся. Він жив, він живе, і буде жити між нами такими при такій економіці і при такій політиці. Люди самі для цього закон ввели. А раз вони вводять людині закон, то вони будуть самі потрапляти. Людей треба вчити найкращому й розумному. Якщо люди людей вбивають, це вже є недобре. Природу купує чоловік, він її і продає чоловікові. А коли вони з ним торгуються. Своєму добру є хвала, а чужому добру кара. Це вчинок людський. Люди для цього добра створили таке місце ринок, на нього приходять бажаючі. Одні в необхідності, а інші в прибутку.

 

104. Я, як Бог у природі, у вас питаю. Ви, люди, бачили такого чоловіка, щоб він не потребував ніякої їжі й одягу, та й свого власного дому. Він своїм тілом живе не так, як усі люди. Їхнє бажання одне в природі, щоб їм жилося легко. Вони для цього теоретично навчаються, озброїлися технічно. У них є машина одна з усіх. Вони ці поклади знаходять, з-під землі на-гора доставляють, і тут же конвеєром вантажать. І в заводи це все доставляють за допомогою струму, електрики. Допомагає людині газ, йде маса по трубах, і чорне золото нафта, що сприяє робити якісну сталь.  Наші люди навчилися з цього всього деталі для машини. А потім ці деталі везуть, доставляють у те місце, де цей агрегат складається. Ми з вами розвинули так транспорт. У нас лежить полотно, чиста сталь рейки, по них колеса котяться. Не порожні йдуть вагони, а йдуть вони з вантажем. А шосейна асфальтована дорога, по ній мчать автомобілі, везуть на місце потрібний вантаж. Ми цим забезпечені, говоримо самі. Завод за заводом із селищами і містами ростуть. Нам потрібен дім з усіма вигодами. Ми на це ось діло трудимося. Наша наука не стоїть, а рухається. Самі люди живуть у цьому тепло, щоб було добре. А доводиться закінчувати життя дуже важко і тяжко. Коли було в тебе здоров'я, ти бився вгору.

 

105. Трудився, робив усяке своє діло, і недоробив це діло належне. Захворів, похворів, і взяв помер. Його в цьому одні нестатки. Жив у природі, господарем був, а потім на віки віків пішов у такі наші всі умови. Треба б жити в природі, а їй, такій людині, вона не дала життя. Людина лягає прахом у землю, що природі не до душі. Вона б давно це змінила, але люди далеко від цього пішли. Їм, таким людям, у природі дай, вони в цьому нічого не розуміють. Їхнє діло одне – все чекати, і до цього часу готуватися. Земля є джерело наше для всього людського життя. Ми її зустрічаємо радісно, і також не хочемо цього. Але вони самі йдуть по природі, лізуть до нас самі. Це для нас не прибуткове.  Ми з вами чекаємо, і хочемо бачити це, прекрасну нашу початкову весну. Ми, як такі всі люди, з вами зі зброєю в руках з нею воюємо. Доглядаємо за землею так, як треба, а думаємо про це щохвилини. Він і до нас прийшов не так даром. Всі люди стали на свої ноги, їх як таких змусила природа. Вони до цього дня готувалися сильно. Їм хотілося, щоб сонечко було не таке, як узимку. Атмосфера прийшла на арену інша. Ми побачили в ній не те, що слід було. Сніг і холод нас з вами оточував. Для нас, таких людей, вже набридло. Ми з вами цього не хотіли бачити. А саме цей час взяв і зробив. То лежав перед нами сніг такий, а зараз на землі зовсім не те. Ми з вами такими очима дивимося. Нам здається, лежить зелена трава, а сонечко піднялося вгору, воно нам в упор наше тіло палить.                         

 

106. Ми від цього такого діла далеко пішли, нас таких природа оточила. Ми чуємо не те, що між нами було. Запрягали ми своїх таких конячок, наш віл свою шию закладав у ярмо. Ми до нього до такого умові чіпляли плуг. Нам треба цю землю по борозні орати. Ми це діло робили тут завжди. А природа так від нас терпить. У неї для цього є свої на це сили. Вона не заперечує їм лізти на рожен. Люди так звикли в цьому всьому ділі. Це наша в цьому на плечах голова, вона спокійно не відпочиває. Їй не важко доводиться дістатися ось до цього в природі вказаного місця. Особливо нам у час техніки. У нас на це все є колеса. Наша справа одна – кататися. Нас з вами на цій машині доставляє швидко сам водій. Місто там нас очікує. Все це робиться нами.  Тут у природі на деревах цвітуть квіточки. Ми на них бачимо тут народжену бджілку, вона може це місце запилювати. А саме дерево від цього діла одягається. У нас життя пішло не зимове, а літнє. Квітка між такою зеленню показалася. Вода створила для вологи все. Ми для цього всією бригадою виїхали. З нами разом прибув сам особисто агроном. Він нам дає свою в цьому нотацію, як буде треба нам зробити на ось цьому місці, щоб було добре. За цю справу взялася теорія, вчені люди самі будують цей план. Вони давно про цю справу кажуть, збирають загальні такі зібрання. Особливо в цьому є ділки. А їх сюди прислали люди, народ. А між ними можна сказати. Я, говорить сама природа. У мене такої, що живе на місці. Вона на ньому народила ці умови, посадила таке велике село. У ньому організоване вчення.

 

107. Ми для цього діла всі учимося, а діл дуже багато. А природа – повітря, вода і земля – між нами такими ось терпить. Вирили в землі глибокий фундамент для того, щоб на цьому місці поставити будинок, щоб жити з усіма вигодами. Ми не одній людині тут зробили, а будинок такий був побудований. Тут збоку прокладені всі дороги. Треба буде по цій дорозі йти чоловікові такому, як він виявився. Ми його давно такого в цьому ділі шукаємо. А він між нами є такий, як ми його знаємо. Він один є на білому світі такий, йому природа є любимий друг. Повітря, вода і земля – милі мої друзі. Це є, це буває в людях. Вони не бажають у природі так жити через нашу для всіх нелюбов. Самородка у себе мати, як здобув його в природі Іванов. Ось що треба нашим людям. Загартування-тренування як джерело. Ось що нам усім він приніс, це діло. Ми їх таких в житті ніколи не бачили. Це буде таке для нас місце. Воно для нас таким ось виявилося перед нами. Він нам все говорить. Я любитель цього, це діло ніколи не забуду. Коли ти йдеш своєю цією ось дорогою. А по ній дуже багато таких проходило. Ми з вами крокували своїми особисто кроками. А нас таких ось люди тут бачили. Прийшли на арену цього небувалого місця. А як ми до нього такими підготувалися. Курка така у нас є несучка, не пропускає ні одного такого ось дня. А яєчка з-під багатьох курей збирають. Одні – на розвиток, інші – на їжу. А базар люди   ввели для самих за гроші, щоб цього між людьми не було. А от на стоянці автобус стоїть, у ньому немає жодного пасажира. Водій цієї машини зайшов у їдальню, йому як людині захотілося їсти. Ми знаємо цю здатність у цьому, люди на себе надягають костюми не через те, що надворі стало прохолодно.

 

108. Я дотримуюся найосновнішою цивілізованості. Вона нас усіх таких ось оточила, в нашу таку мережу взяла і вкинула. А машина за машиною билася у своєму житті. Це люди самі себе зберігали в цьому ділі. Сьогодні день такий є в нашому житті, ми його з самого раннього ранку чекали. Це ювілей сорока років нашого любимого Учителя. Середа 25 квітня 1973. У нашому житті ця дата така робилася любима. Ось чого ми дочекалися і зробили. Весь рік безперервно проробили і продумали. Я народився в 1898 році 20 лютого, в п'ятницю. Була в цьому дуже глибока зима. Два автомобілі Волга стоять разом, а водії обидва десь там сховалися. Машина стояти не зможе, її колеса бігають за гроші. Рука пише ручкою слова вірно. Тільки сонечко гріє в скло. Ми сиділи за столом, вирішували, наше таке було діло. Кавалерист на конячці воює. На цій війні він стріляє з гвинтівки. Квіти в саду розцвіли дуже сильно, значить, буде сильний урожай. А базар розвивається тоді, коли люди живуть у природі багато.  Ось який чоловік є наш, у нього життя таке було.  На сьогодні вечір, обід, створений нами. Це мій 40-річний ювілей. Ми, всі люди, такі в цьому стали.  Нас змусила природа це зробити. Ми з вами по предковому явищу жили, нас учила в цьому ділі історія. Ми це є люди такі, нам з вами треба буде не діло. Ми тепер учимося в природі. Вона нас таких людей народила, вона в житті наша мати рідна. Як без неї доводиться важко жити. Вона ж є повітря, є вода, є земля, що нам, таким людям, допомогло. Чого ми з вами тільки не знайшли, ми навіть між собою побачили Бога, хто нам допоміг оточити себе ділом.

 

109. Ми з вами справляємо цю дату, про що пишемо в цьому ділі історію. Я цього діла є перед усіма автор. З життя свого зробив свій труд. Це є моя така ідея, в чому я копаюся, риюся. Шукаю в цьому нове, небувале в житті людини. Він мене своїм ділом оточив.  Писати всі люди вміють, створювати творчість. А от щоб практично зробити, цього наша людина не задумалася робити. Я і зробив сам особисто, для цього загартувався. Моя робота, моя праця – це є все. Люди бачили його зростання. Шукають у природі вони самі.  Їхнє це діло розвивати на самих собі, це буде для них одне багатство. Я, каже нам усім Бог, не цікавлюсь це побачити. Моя ідея, моя праця така перед людьми, щоб у природі шукати ображеного чоловіка. Я його знайшов, його виявив, він стоїть переді мною, як небувалий у цьому чоловік. Він навчався в природі так, як це треба. Я зустрічав небувалий час, він і до нас таким приходив. Весна така тепла, хороша прийшла, із собою привела біленькі квіточки. Ми як такі люди в цьому намагалися бачити і чути, як наше сонечко яскраве для нас. Ми його як такого зустріли з ранку. Його такі промені простягалися, а травичка вся оточувала себе водою. Це було таке все перед нами, наш слід. Наші ноги крокували, їм доводилося робити слід. А потім робилися умови. Ми б раді, хотіли, щоб було. А в природі одне ніколи не було. Ось які діла між нами проходять. Ми з вами зійшлися на цьому ринку. У мене є зроблена цяцька. А я маю у себе мірило гроші. Я хочу купити цю річ. А я маю намір тобі продати.

 

110. Якби ви знали про ось цю хворобу, яка мене один час оточила. Я, говорить один у житті чоловік, ніколи ніяк я не пробував хворіти. Щастя моє мене на цьому місці оточило. Ворог природний моє тіло оточив. А от моє бідне, неприємне тіло, йому довелося дуже важко оточувати себе. Я бігав дуже швидко по землі. А зараз радий би побігти, та в коліні біль не дозволяє. Стояти стою, не кидаю звичку. Знаю про це діло добре, що природа буде на моєму боці. А зараз треба буде мені похворіти. Я в цьому сильно впевнений, що природа є така. Дивишся, в ній атмосфера бурхлива. А мені, такому чоловікові, доводиться по ній іти. Я закрутився, я боявся ступати. Мені як ніби хтось у ній говорить, у цю погоду йти чи ні. От яка є штука.  Я як такий чоловік не пішов по такій дорозі. Мене зустріла моя така в природі боязкість. А от на базар у таке наше місто з такими напрямами збирався, ледве світло на небі такому показалося. Це завжди робилося так людиною. У нього народилася  своя така потреба. Він багато про це діло думав, а зараз настав такий час. Треба б спати на цьому ось місці, а мене мої ноги так рано розбудили. Я їх, як і завжди робилося мною, обгорнув  онучками тепліше, та взув на ноги свої робочі чоботи. Ось це я зробив, як мужик. Здалеку було так видно це діло на мені, що я є такий чоловік із села, але не справжній міський є чоловік. Не по-міському у нього говорилися слова, навіть хода його оточувала не так. А я це бачив, хотів про це сказати. Хоч і мужик із села був один, але зате вам на базар привіз продукт. А ви прийшли сюди, не мивши руки.

 

111. Та ще зі своїм умінням мій вчинок корите. Вам, таким людям, потрібно кращі сорти. А в нашому такому саду біля річки яких тільки немає плодових дерев.  Є на арені, висять низько яблука, висить чорна культурна слива, груша. А люди не знають, що буде треба. Ми з вами на одному місці не сидимо, прокладаємо по цій місцевості свої ноги. Думаємо не про якесь побачене диво. Ми з вами бачимо на цій землі якесь діло, намагаємося це все самі зробити. Іду, та сам про це не забуваю. Це, почате кимось, довелося зробити. А зараз доводиться робити самому. У мене це діло не виходить з голови. Я про це діло багато рядків написав. Вважаю, це буде так треба. То я колись був маленькою людиною, а зараз мені пішов уже восьмий десяток. Ці роки і місяці, тижні, години та хвилини скоро в житті довелося провести. І не бачив, і не чув нічого, як це діло саме проскочило.   35 років бути такою людиною, як усім людям довелося прожити. А зараз настало таке діло в житті, з людьми довелося мені поділитися. Їм їхнє залишилося при дільбі. А моє є моє, воно дісталося в житті. Я ходжу взимку і влітку роззутим, прошу дуже сильно природу. Вона в цьому ділі моя мати рідна, їй доводилося такого сина народити. Він визнав це життя несправедливим. Став у цьому ділі не робити те, що треба. Йому така дорога не треба була. Він став шукати по природі свою дорогу. Люди теж народжені природою, як і всі також у житті народжені. Тільки вони змусили себе не любити цю матір природу. Вона для всіх є Всесвіт природа. У неї є повітря, є вода, є земля. Ми з вами в ній не живемо з кругозором, нас умови змушують жити однобоко. Чотири сторони перед нами є, одна з усіх є, що задовольняє.

 

112. Своїми силами про це багато думати. А коли приходить час, треба буде робити. А в природі такій дуже багато справ, їх треба людям переробити. Я за професією свого життя картяр, граю азартно з людьми в карти. Моя ідея мого життя в природі – думати для того, щоб виграти гроші. Тільки я їх не виграю, а програю. Моя така в цьому ділі створена думка. Я ніколи в цьому ділі не вигравав. Моя свідомість робила в природі. Я був між усіма людьми бідний, у мене не було ні одного, ні іншого. А от у природі доводилося жити гірше від усіх у світі. Мені в житті робиться холодно і погано. Я від цього дуже сильно терплю. Щоб сказати, у цьому ділі погано, цього я в житті не отримую. Природа мене за це нагородила, вона мене цим одного оточила, дала мені моє життєве вчення. Я учуся, і досі про це пишу. Багато я написав про свою таку ідею. Це загартування є, тренування для того, щоб був чоловік. Він народився між людьми.  Це буде нам усім добре, якщо природа не буде заважати. А час мій такий не стоїть, він з місця одного в інше біжить. Ми, такі люди, всі хочемо, щоб у нас було хороше, і багато. Якщо тільки одне народжується, ми намагаємося в цій справі розвинути. Кожній людині хочеться прибуток мати не малий, а великий і хороший. Дощик по такій місцевості накрапав. А люди, вони його боялися і відходили. Одна знайома по роботі розповідає про такий живий небувалий факт. У мене, вона каже, є сестра, вона роз'їжджає у відрядження. На шляху свого цього діла вона зустрілася з молодим чоловіком. Довго проходила їхня така любов. Вона комуністка, а він вірить у Бога через свої хворі ноги. Він дав клятву не змінювати своє слово. Їм доводилося здійснити свою любов, треба буде одружуватися.                             

 

113. Їх одна недомовленість оточила. Вона, як жінка комуністка, своє вимагала, а він своє наполягав, по-своєму вчинити. Його діло одне – вінчатися в церкві. А вона вимагала так розписатися. У них не відбулося одружуватися по любові. Він каже: я ногами не ходив, хворів, дав Богу слово йому вірити. А вона не стала підводити партію, через це все і розійшлися. У неї любов колишня залишилася. Вона не вийшла заміж ні за кого. А він знайшов пару, і з нею одружився, тепер живе, як і всі живуть. А вона любить його, живе одна. Це так люди між собою міркують. У них народжується, але не звершується. А по-моєму, тут не причому хтось. Цьому між нами такими бути. Я цей учинок не визнаю. Бог і про це все добре знає, хоче сказати, це велика неправда. Я дзвоню Геннадію Костянтиновичу Ушакову. Телефон 2019943.  Професор, голова вченої ради при міністерстві охорони здоров'я СРСР. Я йому як вченому чоловікові малюю свою ідейну картину. Про що я їм написав? Живий факт, він розвинений на мені істинно. Для цього я їм спустив працю. Вони її отримали, прочитали. А от щоб з ним погодилися, і накласти свою теоретичну рецензію, у них на це діло не проявилося. Вони ще так у цьому не зрозуміли, їх плутає в цьому ділі недовіра. Я їм кажу руською мовою, щоб вони зрозуміли, про що говорять ці слова, ця все писання пише. Воно в природі шукає такого чоловіка, щоб він зробився таким, як Іванов. Раз він це діло зробив, чому інший не зможе зробити. Іванов цю ідею ніколи не привласнював, і не зможе він її привласнювати. Це ідея народна еволюційна, не залежить ні від кого ніде ніяк.

 

114. Природа говорить нам усім таким. У мене таких місць дуже багато. Це сторона незайнята. Будь ласкавий, стань і роби. Холод і погане ніким не зайняте. Це все багатство є всіх. За нього тільки взявся сам Бог. Він поки один у цьому копається. Він любить природу з душею і з серцем. Йому це все так дається одному.  Товариш Ушаков, ви вчений чоловік. До вас звертається практик, загартований у природі чоловік. За ідеєю, він небувалий, новий. Ви про це мій рукопис читали. Не кидайте трубку телефону. Навіщо рекомендуєте чоловіка. Іванов не підготовлений цьому. Він же такий, як і ви, чоловік залежний від усієї природи. Ви, всі люди, фізично нічого не зробили, а опинилися в невагомості. Ви безсилі борці в житті. Вам треба жити добре і тепло.  Ось що ви ввели в життя однобоке. З кругозором ви не побажали жити. Вас природа холодом, поганим лякає. Ви в природі є не воїни. Хто з вас усіх зацікавиться мною. Вам відома «Перемога моя». А в ній я є в ділі самородок. Моє джерело є для всіх людей, це загартування-тренування всього народу. Я в цьому труджуся перед усім народом, вчуся в природі, хвалюся перед світом. Істинно хочу сказати всім про самозбереження своєї особисто клітини. Моє серце молоде загартоване здорове 25-річної людини. Це мій такий вихід. Я не боюся ніякого ворога. Я нічого не боюся, навіть своєї смерті. Якби цього не було, я б давно помер. Я чоловік землі, дихаю сильно, різко я вам кажу не про якесь диво. Я кажу про природу, про фізичне, практичне явище.   

 

115. Найголовніше, це чисте повітря, вдих і видих, снігове пробудження. Миттєве одужання нервової центральній частині мозку. Вболіваю і люблю я хворого, хто нами всіма забутий. Душу з серцем я його знаю. Хочу йому, як хворому, допомогти, через свої руки струмом убиваю (біль). Це нам не слова говорять, а все це робиться діло. Рука моя пише владика. Дуже справедливо буде це. Мене треба буде просити, будеш від цього здоровий. Кому це буде не треба, нашому юнакові молодому? Та ні. Шановні ви всі люди, це світове є значення. Нам треба природу знати, всіма силами її любити, як свою рідну. Це нам не слова кажуть, чиста є в цьому правда. Не хвороба відіграє ролі над людиною, а ролі відіграє над хворобою людина. Нам треба вчитися в ідеї Іванова, щоб не потрапляти у в'язницю і в лікарню. Жити в цьому ділі вільно, не лізти на рожен. Яка буде слава, якщо ми будемо перед усіма людьми як ніколи ввічливі. Ми будемо з усіма людьми здороватися. З дідусем, з бабусею, з дядьком і тіткою, і молодою людиною. Наше діло – сказати, а їхнє – як вони хочуть. Ех і життя моє важке для всіх, яке моє є терпіння. Своє серце треба загартувати. Мені дуже сильно холодно. Милі мої ви всі люди є в природі. Гляньте ви на сонечко, ви побачите правду, своє одужання. Бути таким у природі, як я є, Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Ви як учені через своє діло зробилися інженера, академіки, професори, космонавти.  

 

116. Вас навчила в цьому ділі природа, щоб користь нам від цього була. Ми не задовольнили себе цим ділом. Щоб фізично ми зробили, ми нічого не зробили в житті. Нас з вами оточило тепле і хороше. Через що ми з вами прийшли у своєму житті такому. Що б ми з вами не робили в природі, і як ми з вами в природі робили, а нас за це природа стьобнула. Ми захворіли, похворіли і померли. Чим ми зможемо хвалитися, якщо нас оточило погане і холодне. Ідея моя ця розвинена мною, не для мене особисто є це діло, це буде треба майбутньому поколінню. Нехай вони це діло роблять у житті, нехай вони творять у цьому. Хіба погано буде нам усім, якщо ми доб'ємося продовження в житті, ми не будемо через це помирати. А ви змушуєте Іванова шукати, щоб хтось зацікавився цим. Таких людей у нас немає, і не було. А я, Іванов, сам цього добився. Вам написав, ви читаєте, кажете: «Ні ми самі не можемо бути такими, і не можемо ми когось змушувати, щоб у природі зробитися Богом». Я ж чоловік такий, як і всі. Хочу молоді передати не смерть, а життя. Ох, як хочеться жити в природі, але стихія нам не дає життя. Ми старіємо, знесилюємося, які ми є люди. Без теплого і хорошого не залишаємося, що і змушує нас помирати. Ось що ми з вами зробили, вмираємо на віки віків. Бог цим не зацікавлений. У нього сторона холодна і погана. Ворота до життя – у нього. А смерть наша людська є у нас. Я був у квартирі, відпочивав, а до нас приїхав дільничний. Він вимагав паспорт, а його у мене не було.

 

117. Я їм дав довідку від професора Ушакова, вони мене не стали турбувати. А потім вдруге забрали, привезли в 49-е відділення міліції, де я побачив приведених молодих людей. Вони кажуть, що рибу ловити приїхали. З них міліція знущалася, сміялася. Я на це виховання дивився не так, як це ось треба було. Під 2 травня ця історія була. Міліція вирішила своє право, з такою людиною розправитися. Вона викликала «Швидку допомогу» для того, щоб покласти в лікарню. Таких людей брала психіатрія. Це були партизани. Їхнє діло було одне – перед усіма розбиратися. Вони не розбиралися, вони побачили дивне в природі: людина ходить без взуття, роззутим. Вже вони вважають, є злочин. Намагаються цього чоловіка прибрати, він їм заважає. А що це за така людина. Вони хочуть хороше і тепле. А щоб вони подумали про користь, ці люди цього не подумали. У них два ката, які справляються. Їм сказали: треба буде зробити. У них на це є така сила, вони борються з цим ділом. Я, як загартований чоловік у цьому, хочу їм істинно про це сказати. А у них навіть слух не народжується. Чоловік я був у брюках і сорочці, оброслий, у довгому волоссі, чоловік у природі небувалий. Забирав мене лікар психіатр, він не хотів звертати увагу. Я йому свою в словах ввічливість, а він до цієї справи не звик. Сказала міліція: забрати. Це їхня була така система. А моє було таке діло в цьому. Треба – так треба терпіти. Сідай у машину, ні слова не кажучи. Та поменше розмовляй.

 

118. А цінності, гроші трусять, забирають. Це не наші людські люди. Я їх так зі свого розуму зрозумів. Мене привезли вночі, здали в Кащенка. А тут як тут, люди на своїх місцях. Я побачив санітара, що ходить з ключем. Він був не уболівальник цього всього. Його діло – сказати, наше діло – виконувати. Він каже, командує. А наше – слухати. Кажуть: знімай свій одяг, та лізь у ванну купатися. Так робили люди над людьми. А потім у корпус, там де є люди. Тільки вони всі не такі вівці. Я туди між ними потрапив, мене зустрів пастух санітар. Вказав першу палату 26-го корпусу, між двома лежачими хворими. Я питаю у нього, які це люди. Він за них ручається сам. Я-то цю систему пройшов практично, знаю добре цих усіх людей. У ліжко ліг, було темно. Не встиг я заснути, вже світло. Стала зоря ранкова світати. А пастух нашого здоров'я, все він тягнеться, готується до свого бою до зміни. Я, каже він, старий горобець з цієї спостережницької частини. У мене всі хворі на моєму обліку. У нас у палаті не дозволяється чистими босими ногами ходити. Ти ж, він говорить, застудишся. А хто за тебе такого буде відповідати? Я йому, як миша у воді, відповідаю. Ні я, ніхто з усіх не буде відповідати. Якби ти, він говорить, не був хворий, ти б не ходив у цьому ділі босий. У нас полежиш та полікуєшся, як лікарі тебе такого визнають. Вони нашого брата по-своєму лікують, уколами колють, таблетками поять, ніж ріже. Це їхнє таке є лікування. А пастухи були більшість жінки. Їхнє діло було одне – тримати в руках швабру. Вони готували до здачі зміну. Вони сильно лаяли хворих за їхнє порушення в палаті.

 

119. Вони не люблять догляд за людиною, намагаються підняти з ліжка хворого. І посадити його в коридорі на лавку. Як порося тримають в сажі. Це все відбувалося без усяких лікарів. Чергувала лікар з іншого відділення. Люди чекали у себе сніданок, а самі з собою говорять про побачення. Мені малює картину збоку сам хворий, сюди ось в лікарню прийшов сам. Він не знає їхні все витівки. Доводилося з людьми іншими зустрічатися. Я з обережності на своїх ногах ходив, та близько знайомився з персоналом, як вони готувалися годувати людей. Вони мали для всього зручності. Перша, по коридору, комора, є туалет і ванна, для всіх їдальня. Тут люди розташувалися зі своїми такими захворюваннями, один від іншого зовсім не схожим. Я, каже хворий хворому, вже забув своє покарання, свій термін. А іншому хворому довелося закричати, він із-за свого сліпого діла, він очима не бачить. А двоє виявилися алкоголіки, їм ця система не до душі. А у мене хворі чомусь боялися запитати. Деякі не хочуть, щоб я ходив босий. Всі кричали криком, що я застуджуся. Особливо працював персонал, вони себе міняли на добу три рази. А я для них до них прийшов новенький. Я їм кажу, як людям: «Біле». А їм здається, це все чорне. Важко нашій людині довести. Всі ми звикли ходити по предковому. Нас, усіх людей, змушує природа. Ми за хорошим і теплим живемо. А раз ми ці якості шукаємо в ній, нападаємо ми на погане. Нас за це природа тримає. Ми сюди в цю лікарню потрапили через наше хороше. Зробили ми. У нас, людей, для цього є одне й інше. Ми хворіємо, стогнемо, страждаємо, а інші за нами доглядають.                               

 

120. Нам в цьому не до нашої краси, а що нам у цьому скажуть ці люди. Ми за законом повинні слухатися цього ось створеного порядку. Коли ці люди сюди не потрапляли, у них було їхнє таке здоров'я, їм дрібниці було звернути гори. Вони там були вояки. А зараз вони замінили курей. Їхнє діло таке перед персоналом, треба буде у них учитися. Вони введені сюди законом, санітар або нянечка господар є, їх поставили на своє місце. Сестри розпоряджаються, про це пишуть. Вони в цьому ділі фельдшери. Їм вірять, як теоретикам. Лікарі тут адміністративно діють. Аби хворий збився з дороги, у них у руках все технічне діло. Вони цю тварину не жаліють, намагаються їй у цьому допомогти, але у них не виходить. Вони лізуть до людини технічно. Їм треба буде діагноз людини, тоді вони їй намагаються допомагати. Тіло є природне живе, а для нього зроблено все чуже. Чоловік залежний у природі, він зараз може бути ізольований. А я, як новий небувалий чоловік, для цього діла я загартувався. У мене треба питати старому чоловікові, він у нас є в природі хворий. Його люди психіатри можуть забрати, йому більшість не вірить. А от моєму загартуванню треба вірити, воно всіх людей зустрічає ввічливо. Йде по дорозі піонер сам один. Я теж з ним також зустрічаюся, йому своєю голівкою низько вклоняюся, кажу як такому хлопчикові: «Здрастуй, молода людина». Ці ось люди слухалися. Їхнє діло було одне з усіх. Тут можна буде все говорити. Я їм не боявся чогось розповідати, а що прийде в голову, те і говорив.

 

121. Нехай там ці хворі знають, що і до них такий чоловік потрапив. Лише б у нього хто-небудь запитав, він за словом у кишеню не лазив. Ми таких людей у себе не зустрічали, щоб по підлозі босою ногою ходити. Наше фасонне таке діло – чобіт, валянок, черевик потрібно. А він з неба впав, такий чоловік. Треба нам таким подумати, часу дуже багато такого. Я, говорить хворий, сюди потрапив через свою дурість. Вино пив, а мене за це охоронець підібрав. Скільки лежить тут хворих, вони зі своїм діагнозом. А медицина є люди, закон, а в законі фахівці сидять. Вони що хочуть, те вони роблять для нашого такого хворого. Я, каже старий пенсіонер, вже перебуваю на пенсії, а от працюю, гроші треба. А поки буде життя таке.  А в житті нашому один живе добре і тепло. Інший же поруч стоїть чоловік. Він би, може, і жив добре, але не дає йому природа. Сюди потрапляють всі люди хворі. Ми 1 травня 1973 року проводили, як і всі інші люди. А під 2 травня вночі приїхала машина з міліцією 49 на Болотниковській, 423-115. Я мабуть охоронця завадив. Їм подали громадяни заяву про незвичайного живого чоловіка. Йому міліція не повірила, таким його написаним словами. А вони взяті практично з життя, їм треба вірити, як ділу. А міліція швидше за все не пішла назустріч цьому ділу. Їхнє діло перед цим медицина, швидка допомога. Психіатрія, вона нехай розбирається, у них на це широкі права. 

 

122. А хто буде в свято розбиратися, якщо лікарям вихідний день. А чоловік уже потрапив у Кощенко, зумій звідти вибратися. Закон людського життя найгірший на білому світі. Ви бачили зустріч у Польщі секретаря КПРС Брежнєва. Він же людина така, як і всі люди, що живуть на білому світі. Я не такий є зі своїм здоров'ям. А от Брежнєв зараз зустрічається, ми його зустріч бачимо по телебаченню. Це небувалий у світі випадок. Він своєю народженої ідеєю зараз у природі хвалиться, як буде йому добре і тепло. Він у цьому різниці ніякої не має, як і всі пожили в природі, своїм здоров'ям хвалилися. А потім як ніколи зносився, захворів, похворів і помер. Ця чара всіх нас очікує, через 50 років нас усіх не буде.  Прийдуть на зміну такі ж у природі, їх за ідею їхню теж будуть зустрічати. Вони це весло на воді побачать, як воно вдаряється по воді хвилею. Так і наше всіх життя пройде між нами в природі. А от такого в житті не було, щоб чоловік до народу зі своєю користю для всіх. А його охоронець намагається сховати. Люди недарма так живуть, і роблять те, що буде треба. Їх змусило це робити, щоб від цього йому було добре. Я в житті не мав того, чого хочуть усі люди. Вони не зможуть залишатися без хорошого і смачного сніданку. Ми для цього діла живемо. Є для тебе ця дорога, по якій ти повинен прокотитися від Ростова до Москви чималу відстань. А скільки цьому поїзду доводиться зробити зупинок.

 

123. Це технічна передбачливість. Я як такий цього діла майстер приїхав до Москви не так. У мене одна дорога порозмовляти з міністерством охорони здоров'я, з ученою радою СРСР, з професором Ушаковим, хто мої праці у себе тримає. У нього зі своїм поняттям робиться, у нього не те, що у мене. Я боюся в люди таким з'являтися. Мене, як ледве щось таке, охоронець порядку. Його діло одне – представити вченим цього чоловіка. Він у нас один такий є, його вчені не визнають. Кажуть: «Ти такий хворий чоловік». За те, що мій вчинок вимагає в природі одне, щоб жити. Але не вмирати в природі так, як ми, всі люди, вмираємо. Треба нам навчитися життя, так жити, як не жив ніхто. Люди вчені самі не захотіли, взяли, та пішли слідом за темрявою, стали шукати в природі однобоке, не стали жити з кругозором. Природа не в силах людині дати цього, щоб їй від цього було добре і тепло. Ми за це діло з природою воюємо. Не жаліємо самі себе, ліземо на рожен. Нам таким дай, ми нічого не знаємо. Не мало щоб було, а багато. Ось чого люди наші хочуть. Щоб ми нічого не робили, а жили в цьому краще за всіх – наше таке всіх завдання. Ми для цього всього працюємо, беремо від природи те, що треба. Ми цей ґрунт готуємо. Що нами такими людьми не робилося в природі, все для нас було добре. Один народжувався в природі, а інший слідом відмирав. Це теж проходило в природі, ми зустрічалися з цим.             

 

124. Ми намагаємося розвинути на собі те, чого нам хочеться кращого зробити. Нас цікавить у житті все найкраще штучне діло. У ділі нашому ми тимчасово досягаємо. Нам хочеться стати композитором. Є вся така можливість зробитися будь-яким фахівцем. Нам треба в цьому сильно вчитися. На все є у нас теорія практична. Чоловік усякий може зробитися  будь-яким і кожним майстром, будь-яким у житті ділком. На це потрібно вміння. А чому чоловік не зможе зробитися між усіма людьми Богом. Він у житті не злодій і не вбивця, природний чоловік живий. Він зброї у себе не має, у нього золоті є руки, а розум у нього дорогий, чим він може хвалитися. А ми, такі люди, намагаємося йому перешкодити. Говоримо своїми словами: «Це не можна буде зробити, щоб з людини Бога створити». Всьому цьому діло є природа, у неї на це є її сила. Вона йому в його ділі допоможе через його одну в ній любов. Він її один з усіх любить. А в природі є дві течії. Одна, люди, сам народ, він обирає чоловіка, ставить його на ноги закону. Від усього народу його обирають для адміністративної особи, йому як виборному вірять. Він їх примушує все робити, щоб ці люди робили те, що в предках намагалися зробити, щоб між ними було добре і тепло. А природа їм ввела в'язницю і лікарню за їхній учинок, зроблений ними. Вони вірити перестали Богу, не хочуть, щоб він був.

 

125. Їхнє діло буде одне для всіх – воювати з природою за право своє. А у Бога такої зацікавленості немає, у нього адміністративного особи немає, щоб наказувати або кого-небудь примушувати. Треба так зробити, щоб образи не було. Своє знайдене зробити всім, а чужому ніяк не заважати. Це загартовування свого тіла для того, щоб не застуджуватись, не хворіти. Це саме зробив Бог. Йому не треба для цього хороше і тепле. Він себе навчив у природі користуватися природно холодним і поганим. А всі люди, весь народ цього діла не навчився. Вони бояться розлучатися з багатством. Роблять у природі для цього базу матеріальну, у запасі частину. Вважають, у цьому   вони повинні жити. І вони повинні робити в природі те, що їхні предки почали робити, але не закінчили. Це все залишили майбутньому, історії. Всі старі й малі померли, їх немає. Залишилася між людьми партія. Вона змушує за історією народ, щоб він робив те, що роблять усі. Ми раніше без Бога нічого не робили. Вважали його в цьому помічником, його просили. Зараз ми все робимо самі, ми не знаємо ніякого Бога. У нас розвинений є мозок. Ми робимо те, що робили предки. Нам не подобається чужа ідея, вона для всіх людей важка. Ми їй не даємо вільно розвиватися, пригноблюємо її діло. Ви побоялися, що вам доведеться від цього всього вмирати. А як же ми з вами так вмираємо? Ми досить задовольнили себе. Нас за це природа не шкодує, бере і нас у цьому карає. Ми з вами всі залежні люди, вважаємося природою безсилими. Раз цьому тілу не під силу, то воно до себе не допускає.

 

126. Каже йому одному чоловікові. Нас, таких ось людей, не обдуриш. Ми такі вчені є люди, по твоїй дорозі не підемо самі, і нікому з усіх людей не дозволимо. Якщо це зроблене для тебе добре, тепле. Я був свій у цьому чоловік, зачинатель, будівельник. Ніхто так не працював на селі. Особливо заготівля була хліба, я в цьому ділі був перший. За це Гуковський сільський осередок мене прийняв до лав партії кандидатом. А становище в житті не вказало. У хуторі продовжувати жити не в моді. Треба буде знати історію, яка робилася самими людьми. Вони оточили себе в порядку. Зробилися такими людьми, яких змусили вчитися не на практичному ділі, а в теоретичному понятті. Вони від природи все залежні, безсилі боротися в ній.  А от це буде народжений чоловік. Він не такий, як усі люди. Йому доводиться такою людиною, переможцем усієї природи. Вона його такого народила, дала йому свої всі сили для того, щоб зустрічатися з ворогом у будь-якому і кожному місці. З ним треба буде так розмовляти, як це потрібно в природі. Природа, вона мати наша, роділля нас усіх. Навіщо садили ви, охоронці, в лікарню Кащенка 2 травня 1973 року? Я написав листа вченим не про те, що було раніше. А зараз це робиться чоловіком. Ми з вами, всі люди, отримали цього чоловіка, хто взяв із життя свого. Він практично з цього зробив. Написав з діла цю історію. Вона мною самим написана, фізично розвинена в природі. Не вмирати так, як це було.