Бог народився в Росії. Продовж. 1972.04.ч.2

Іванов Порфирій Корнійович

 

1972.04.02

 

Частина 2. С.96 — 193

 

Редактор, перекладач — Ош. Редагується з благословення Іванова. (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

96. Він же на материку, він же в повітрі, він у воді пристосований, живе за рахунок мішка. Якщо йому треба спускатися у воду, на людину одягають апарат, і він з ним там летить. Потрібно в Арктику летіти, він без мішка не залишається. Ми, всі вчені, цим обгороджені, живемо так, як усі. Від смерті не йдемо, наближаємося. Ось що ми з вами за свій час, за 1972 роки на людині маємо. Ми його зробили залежним у природі, що сильно бориться. Як ледве щось таке, чоловік пішов під копил. Йому дорога одна якась у природі є. Температура, неприємна хвороба, він прохолов. Він же був в одягу, йому доводилося їсти, у будинку живе. А чому ж він у цьому хворіє?  Він каже, прохолов.  Живе тіло, природне не повинно це отримувати.

 

97. Іванов зовсім цього не має. А як же він живе з нами разом. Ми з вами, одягнувшись, наївшись, у будинку живемо. Нас за це природа де діває, як ділків? Вона з нами ні з ким не рахується, які би ми не були на білому світі люди. Як би ми з вами не вчилися і навчилися, зробилися інженером, професором, академіком. Але їм у цьому всьому гріш ціна. Вони ж, як і всі люди, безсило помирають. А от Іванова тіло нам все говорить.  Мені треба вже давно при моїх обставинах померти, мене ніщо таке не захищає. Я один з усіх незалежний у природі ні від чого ніяк ніде. Природний, живий, близький до неї. Для мене природа – це улюблені друзі в житті.  Ми від них отримуємо неприємність, ми вмираємо. А Іванов живий чоловік, каже таким, як ви, всі люди: вам там місця вистачить.            

 

98. Це писання пишеться мною, для того я його пишу, щоб люди наші його як таке читали, йому вірили, і намагалися самі себе таким зробити. Я йду по такій дорозі, якою всі люди не захотіли йти. А вона була, вона є, і буде вона перед нами такими людьми. Ми ж є природа, та ще яка. Нас вона посадила, і стала нас з вами примушувати, щоб ми її не любили. Це наша така пряма дорога. Ми весь час по ній їдемо хорошою старезної снастю. Ми, всі люди, тепер зосередилися і взяли тепер свою дорогу вліво від неї. Ми стали тягнути по цій рівнині по землі. Ми закладали свій архітектурний найкращий для цього діла матеріал, щоб без усякої помилки.

 

99. Ми по цій дорозі дозволяли і давали повне право нашому водієві. Тут ось по цій викладеної дорозі будь-яка марка нашого транспорту. Автомашини навіть мали покажчики своєї зупинки. Ми тут же поряд розташувалися, на бережку цього Чорного моря пляж міського типу. Біля Рев'єри зупинка наша тут перша. Можна сказати, в Сочі, куди наші всі люди по цій розпочатій дорозі всякими засобами хочуть потрапити, і при такому сяючому сонечку відпочити. Каже одна люб'язна жінка інтелігентного характеру, так вона висловилася: я не люблю сонця.     

 

100. Мені треба буде парасольку. І це ми, майстри цієї дороги, робили, у нас на це є закладене штучне. Ми цю дорогу тягнемо не для чого-небудь. Збоку її тут же поруч стоять величезні багатоповерхові будинки. Ми в них самі живемо, самі все робимо з усякою зручністю. А в Сочі в центрі є першого класу ресторан, туди дорога є одна для всіх, що мають засоби. І той, хто його знає, туди заходить. Я, Іванов, не цієї дороги.  Зовсім не потребую парасольки. Найпростіший у цьому чоловік практичний. Доводиться бувати, переглядати навіть, не потребувати цього ресторану. А я, як заслужений чоловік у природі, що йде правою стороною, де немає нічого такого, як є тільки одне сяюче сонечко. Воно пече моє тіло жарко. Я був один з усіх у світі запрошений в цей першокласний ресторан, мене там люди без усякого сонечка погодували.   

 

101. А коли ця дорога стала продовжуватися, стало будівництво за рахунок цього діла рости. Мені довелося відмовитися від будь-якого ресторану, що проходить. Він довго не буде зберігати без усяких засобів. Це ліва дорога, по якій ми, всі люди, для цього пішли не так, щоб одна дорога тривала, а біля неї люди зі своїм ділом жили і його робили руками. Я, говорить Іванов, не такий, як усі, щоб на чому-небудь, що рухається, роз'їжджати і бувати там, де люди не були, а їх доставила машина. Якщо це так я буду потрібен природі, як вона мене одного тримає. Вона і до мене приходить, як вона не приходила ніколи. Щоб я кланявся їй і просив її, щоб вона мені давала одне й інше.

 

102. Це її плоди, мені вони на моїй дорозі не потрібні. Я не такий, як усі люди, яким треба буде така міцна з асфальту дорога. Вона нашого чоловіка, залежного від неї, привозить на улюблене місце. Там він потрібен зі своїми руками, де відкриті пласти є, лежать надра, вони очікують до себе чоловіка. Аби він був фізично здоровий, його шахта прийме, йому місце за його фахом дадуть. Навчать, як спершу треба буде під цією землею, у цих умовах при світлі працювати. Ця обстановка, вона тебе навчить, дасть твою спритність, ти забудеш те, що ти робив там. Це твоя воля, твоє фізичне діло давати вугілля на-гора. А там його нужденні люди чекають, їм воно треба. Вони його спалюють, у себе тримають вогонь, їм це треба. Вони роблять сталь, а з неї деталь усякого роду.

 

103. Ними робиться як така деталь. Вона потрібна лівій стороні. Чоловіка народжують умови, в яких несподівано він маленьким дитям народився. Його як такого матір у своєму тілі живим природним носила дев'ять місяців, а потім природа взяла на себе ініціативу від цієї матері відібрати як такого. За часом йому слід було прийти на землю і вхопитися за неї, як кліщу. Став повзати по землі, оточений повітрям і водою.  Його зустріла розвинена система предків наука, як буде треба людині надалі жити. Його зустріли люди предкового порядку, вони вже були.

 

104. По-своєму по-вченому його як дитя зустріли, своїм умінням його огородили. Ми так себе навчили в природі своєю думкою лазити та придивлятися до неї, а що вона у себе мала. Вона себе стала показувати для людської такої залежності, яку став мати чоловік.  Він став у природі потребувати, у нього проявилася його особиста потреба. У нього в тілі розроблявся апетит, а смак його вибирався. Що йому було потрібно в житті, він не розумів для себе створити в природі цивілізованість, щоб у нього як у людини був якийсь    зібраний запас. Він його спочатку не мав, його змусило це робити тіло. Воно коли з'явилося на білий світ у природу своїм живим природним тілом, його як таке оточила повітряна обстановка, незвідане діло в природі.

 

105. Дитя ці якості в природі не бачило, а чуло почуттям, злякалося і закричало. Його предки почули, стали на ньому знаходити причину. Вона – йому потрібно було їжа, одяг, житловий дім. Що йому без усякого повітря не проковтнути і не одягнутися, і в будинку не жити. Ми йому представили право бути від цього діла залежним чоловіком. Значить, йому в природі треба рідина, він же її в себе такий не мав. Щоб цю рідину проковтнути, треба було повітря, щоб з ним цю штуку ковтати. Це вже процес між людиною і природою. Людському тілу знадобилася їжа, знадобився одяг і житловий будинок. Ця потреба в лівій стороні збільшилася, стала робитися людьми. Вони з природою стали воювати.

 

106. У них у природі на землі стало зростати їхнє зроблене господарство. З кочівників вони зробили юрти, а з юрт – хутори, села. А потім уже містечко, а з містечка – місто, де кустарі там своїм ділом розгулювали. Приватна, індивідуальна власність свої столи піднімала, говорила: от ми, так ми. Купці і дворяни створили у себе царя, зробили з народу національного царя. Нам потрібно життя показне, щоб на нашого царя, на такого капіталіста. Він нашого брата, важкого трудягу, ніде не шкодував. У кожної людини була перед ним присяга. Як за Бога, так і за нього чоловік клав свою голову.

 

107. Багатий був чи бідний, вони обидва йшли по одній доріжці в церкву Богу помолитися. Для того вони туди йшли – свої тижневі грішки замолити, щоб їх таких грішних Бог простив. Вони так і робили в ділі його рук, голова не управлялася про це діло думати. Чоловік же нервує, йому ж хочеться від свого партнера піти. Він теж бачить, що робиться на білому світі. Жити погано ніхто з усіх не бажав. Кожний чоловік від цього нестатку тікав, він ішов зі своїм господарством. Йому як чоловікові треба його прибуток.  Він дивиться на себе, як він на голові шапку носить. Якщо вона у нього на боці, то у нього є у дворі, чим можна похвалитися. І в кишені є, чим посперечатися. Я, він говорить, на все це село чи місто багато живу, і треба ще прибавити.        

 

108. Йому, такому бідоласі, скупому чоловікові у природі щастило, як навмисне. Він зробився в місті комерсант щодо своєї торгівлі. А я промисловець, заводчик, або маю у себе великі вугільні шахти. У мене люди це створювали, створюють за мої засоби, і будуть створювати. Це ліва сторона такої дороги, як ми її за все своє життя в природі так своїми ногами протоптали. Ми знаємо, хто як де живе при своїх умовах. Сусід сусіда знає добре тоді, коли у нього родиться якась біда, чомусь він природою покараний. У нього народився всередині в господарстві якийсь нестаток. Він зажурився, кому ти про це поскаржишся або що-небудь скажеш? Тільки цьому близькому сусідові, він теж бідняк, у цьому тягнеться.     

 

109. Коли йому щастило в житті, добре було, тоді він мовчав, він ішов від цього всього.  Йому бідні навіщо, якщо він живе добре, йому в житті своєму щастить. Він радий цьому, сам ні на кого не дивиться, а своє просуває. Каже: так треба робити, щоб із цього всього вийшло добре. Хочеться гнатися, хочеться наздогнати, хочеться перегнати. Наше таке лежить ліве хитре, в цій справі дорога, руки в брюки нічого не робити, а щоб вийшло у нього добре. Але це нам усім не дає хороше, якщо нічого не будеш робити. Земля сама себе не перевертає, а її люди навчилися швидко орати, робити з неї гарну грядку, як і всі її роблять. Кажуть: так треба робити. Предки наші сохою орали, предки волочили дерев'яним. Вважали, у цьому це добре. А тепер наша ліва дорога всіх нас змушує лягати в подушку, але не забувати про нашу матінку землю.

 

110. Вона нас у цьому годує, вона нас поїть, ми на ній все робимо. Хочемо сказати про самих себе, як ми швидко піднімалися на свої ноги. Ми пішли в школу вчитися, перед нами стояло завдання всіх нас, щоб навчитися теоретичному знанню. Щоб між людьми зробитися між усіма одним таким ученим, якому за його розвитком дадуть місце. Нехай ця людина практично свою справу продовжує, він у нас на обліку такий добрий ділок, кому треба буде позаздрити. А у нас є такі люди своє діло придумувати. Він на цьому місці проїв свої зуби, вміє командувати, вміє жити з народом так, як не пробували люди. А при хорошій команді люди свій дух піднімають.

 

111. Вони теж ідуть по цій лівій стороні, вони бачать цю дорогу, цей такт у житті. Це молодь намагається, всі свої сили в цьому ставить. Його одна мета – зробитися таким ділком, як у нас цей ділок уже був. А тепер моя ініціатива, цій справі бути. Я спортсмен, вмію це діло продовжувати. Моя ця робота робиться мною так, поки є здоров'я, поки є на це сили і вміння, вони прогресують по цій дорозі.  Це ліва сторона, якою всі люди намагаються потрапити. У них одне – вчитися, щоб тобі від цього колишнього добре і тепло. Ти інженер, ти лікар, фахівець з матеріальності і по живих людях. Нам треба, щоб стійкі, міцні і красиві. На це буде треба спритність, також людина повинна бути в природі фізично розвиненою, бути здоровою людиною.       

 

112. Цій дорозі хворі люди не потрібні. Ці люди збиткові для розвитку економіки. А дорога, вона лежить така на землі в природі, чоловік по ній біжить, поспішає. Може, за своє вміння, за доблесну працю він робиться герой. Його люди нагородили зірочкою.  Він цим званням записав у червону книжечку, став справжнім комуністом. Він політичний чоловік, це його прямий обов'язок за своє все, зроблене ним. Він такий же, як і всі люди безпартійні. Вони зі своїм здоров'ям не пішли. А як стояли на черзі, чекали свого дня, що прийшов по порядку, так вони і досі стоять. Чекають, от, от йому або їй доведеться чимось захворіти і похворіти один час, поки сили відійдуть.   

 

113. А потім йому або їй доведеться померти від такого життя. Іванов розкусив цю міцну кісточку, зрозумів, що ця дорога веде людину по шляху до хорошого і теплого. Але в неї два кінці. А може помилитися і потрапити до людей нехорошої сторони. А в цих людей можеш знайти законників, вони виховують людину. Він їх слухає, а буває, і не слухає, візьме і протягне свою руку в державу і зробить жертву. Людину для страху вб'є, а сам цінності забере, і це буває. Його ловлять, а буває, проскакує, і досі його шукають, і так не знайдуть. А буває, злочинця ловлять, перед ним справу розведуть.

 

114. Статтю підберуть, юстиція на боці цього всього не прощає, а втомлено тримає цього чоловіка, хто сидить в ув'язненні. Він думає, він навіть наважується зробити втечу для того, щоб це місце залишити. За ним як злочинцем велика погоня, його наздоганяють. Він не здається, а йде на жертву. Він це зробив, його вбили. Ось що в'язниця у себе під замком тримає, розумного кровожерного звіра. На цю особу все це робиться, хто не живе погано і холодно. Тому чоловік через нього народився такий злочинець, якого тримають в умовах таких болісних. Цій людині довіри нема, йому не прощає юстиція, тримає його під режимом до самого дзвінка. Це люди хворі через матеріальну частину, у них її немає, вони сидять на пайку.     

 

115. Його ніяк не можна звільнити, він тут же тебе вб'є. Це виховання лівого боку дороги, по ній ступає чоловік. Він для себе захопив зручну кору землю для використання свого джерела. Це його є ринок, торгівля, продаж і купівля природи. Вона терпить. Один продає, хвалить, а інший корить, купує, йому хочеться цього господаря обдурити. Він продає, у нього зайве. А тому, кому треба, у нього є гроші. Він може цю річ купити в будь-якому місці. Але коли чоловік відривається від цього місця, він помирає. Йому вже не повернутися назад, так говорять предкові люди. Вони до цього часу жили добре, і жили вони погано. Але їх обох вбила природа за їхній такий азарт.

 

116. Ось що ця ліва дорога людині дала. Чоловік по ній ходив назад, вперед 35 років, втрачав своє здоров'я невпинно, був від неї залежний. А тепер уже пішов 38 рік, як я, Іванов, поділився з людьми, взяв праву, ніким не зайняту дорогу. Батьком рідним було сказано: це мій рідний дім Чувілкін бугор. Він мене примусив з ним нарівні жити, він ніким не зайнятий, він ніяких плодів не дає. Чоловік для себе знайшов дорогу, він нею як такої огородився. Змусив у природі бути таким. Він зробився через свій учинок близький до природи. Вона його через це все, що він від цієї думки відмовився. Він не став гнатися, доганяти те місце, де умови огороджуються кращі від усіх. Він не хотів цього робити, став так жити в природі, як ми його один час бачили.

 

117. Він між нами такий виріс. Ми його бачили таким, як він один час з нами разом з природою воював. Він таким не був розбійником, як ми зараз без цього не обходимося.  Нам треба для джерела свого життя повітря, ми пристосували воду, а землю змусили.  Вони нам цю справу розвивають. Ми на ній проходимо теоретичне знання, учимося на професора, на академіка, підвищуємо в цьому знання. Найголовніше, стежимо за ворогом, щоб він на нас не напав віроломно. Щоб ми в природі були збережені в цьому ділі: одягнутися, наїстися, і в домі зручно прожити. Щоб було жирно, солодко.

 

118. Це дорога, яку обрали всі люди, що живуть. Вони на землі для цього діла повзають, рухаються, шукають у природі кращого від сьогоднішнього дня, що прийшов. Їм хочеться з таким днем зустрітися, в якому як ніколи довелося прожити легко, щоб було від цього добре і тепло. Ця дорога, ніколи вона не залишалася без усякого фізичного труда. Він був, він є, він і буде між нами, таким у природі важким, таким шкідливим для нашого чоловіка. Але вдіяти нічого, крім як треба робити. А діл у природі багато, дуже багато не початих. Ми їх не робимо, а збираємося робити. Це діло – для нас лежала історія бути людині на північному полюсі.    

 

119. Ми це діло почали робити на дирижаблі Нобеля, бачили його експедиції. Також політ розвідку на Місяць ми прокладаємо. Хочемо знайти там такі речовини, за якими треба буде прокладати конвеєр, і по ньому буде йти на переробку нашим заводам на нашу потребу. Якщо ми там знайдемо таку потрібну сировину, ми будемо робити такі машини, які будуть туди літати і робити там посадку, і будуть місячний ґрунт забирати і доставляти його на землю. А земля нам нічого такого не дала, крім одної муки. Труд, та не який-небудь введений у людях, а фізичний важкий, від чого нам не робиться добре і тепло. Ми хочемо, щоб нам у цьому було добре.   

 

120. А труд є людини діло, його робить людина особисто одна. Це мало видно, один у природі не воїн. Ми запросили в бій воювати колектив. Ми навчилися робити і зробили машину, її пустили в хід для того, щоб вона нам технічно через людину допомагала.  Чоловік її осідлав, він її розуміє, за нею, як за іграшковою, стежить. Хоче, щоб вона для нього так працювала, як він хоче. Він у житті ввів струм, електрику, технічну енергію.  Вона вилізла на фронт свого діла. Вона світить, вона крутить, вона людині не дає відпочити. Мозок людини не стоять на місці, а проштовхують сьогодні одне перед нами, а завтра виявилося інше, зовсім не таке, краще. То ми уми свої кладемо в міських умовах.

 

121. Учням треба буде то в природі шукати. Земля велика лежить у своєму просторі. На ній можна людині такій озброєній дечого робити. Вона нам відкриває басейни, ми їх маємо, беремо у них надра, тягнемо на-гора нафту. Все це нам дає вогонь. Він палить на чавун руду. А з чавуну – залізо, а із заліза – сталь. Для того це все зробило для себе людство, воно хоче, щоб у природі людині жилося добре і тепло. Ми, люди все нашої землі, свої уми розташували у своїх місцях, у кабінетах. У них є для цього діла свої кабінети, вони пов'язані з високою адміністрацією. Якщо що-небудь не так, то сюди на це місце прийдуть війська зі зброєю в руках для придушення цієї епідемії.  

 

122. Для будь-якого закону є проти. Але потрібно так зробити в природі, щоб твоє залишилося, а все чуже пішло. Відбирати і привласнювати – це не ідея Бога. Ідея людська така, з нічого треба буде зробити. Треба нам на землі розвинути зернові, велике господарство, ми це зробили. Треба тваринництво мати, ми цього добилися, завели корів. Даємо молоко, з нього робимо будь-яку продукцію, її людям продаємо. Збираємо у себе через них велику економіку. За рахунок цієї економіки технічно ростемо. У нас люди навчилися за рахунок свого труда. Ми танцюємо, ми співаємо, ми різні міркування свої читаємо. А ми їх слухаємо, сидимо на своїх місцях. І до того ми сиділи, закінчилося це людське творіння. Треба б ще сидіти, але сам час прийшов, цьому край. А втомлюватися буде треба. А коли втомилися люди, вже пішли в різні умови.

 

123. Думки, їх хто як куди направив. Один по одному розвився, і не стало загального такого зрушення. Як він був направлений на порожній м'яч, якого майстри, учені в тренуванні своїм тілом, своїми ногами, фізично розвиненими, для цього 90 хвилин б'ють, з відпочинком. А щоб забити, буває на це стихія цьому м'ячу, заскочить він туди, як герой заскочить у ворота. А потім починають туди другий м'яч забивати. Так і це діло робиться, лише б один на арену став на свої ноги, і за ділом його став Бог. Цій людині не забороняється. Можна робитися в цьому ділі будь-якій людині. Він робити повинен те, що робить Бог. У нього ідея не до такої праці, яку будуть або роблять усі люди. Вони на це навчаються, їхнє майбутнє примушує це почате не кидати. У науки теоретичної кінця немає.       

 

124. Люди на це навчаються, щоб чимось розпоряджатися, бути над цим місцем господарем. А раз людина господарює, йому хтось підкоряється і допомагає жити. Це робилося, робиться, і буде робитися не завжди. А коли інший чоловік, це буду я, Іванов. Я один-єдиний у природі чоловік своє місце зайняв. На тому місці стою, де це нікому повного права не давалося, щоб там бути, де Бог визначається. Бог то Бог, та не будь сам поганий. Він каже, треба своїм учинком від природи заслужити. Люди є природа, вона хоче, щоб чоловік такий у житті між людьми зародився. Він повинен ображеним, хворим допомагати, нужденним. Хто чого і де потребує? Це чоловік. А моя думка в природі: народженню через своє тіло допомагати струмом, магнітом. Електрика, вона знаходиться в будь-якому живому тілі, і в усіх воно огороджене чужим, зробленим у природі своїми руками. Це одяг, він тіло не обігріває, а відбирає.  

 

125. Хвороба в природі – на безсилому чоловікові. Вона зможе заразити будь-якого безсилого такого, як він одягненим ходить. Його одяг відбирає у людини її тепло. Він зможе захворіти в будь-яку хвилину від такої людини. А від здорового, сильного у волі чоловіка тільки можна одужати. Це було, це є, це і буде. Те, чим людина обгороджена, і те, що вона вживає – це є природне чуже; не живе, а мертве. Воно ніякої користі в житті не дає. А кисне і пріє, робиться непридатне, смердюче. А стіни в будинку не дають приходу природи. Вона біля цього будинку, як живе проскакує, начебто не зачіпляється за це тепло, яке робиться. Воно робилося і буде робитися до того часу, поки не закине цю дорогу, цей такт. Ми по цій лівій стороні зробилися вчені теоретичного знання, залежні в природі, а безсилі в житті. У нас природного тепла немає.

 

126. А чоловік, безсилий боротися в природі, це вже не вояк, а боягуз за своє життя.  Природу треба знати, як свою матір рідну. З нею треба рахуватися, як з матір'ю рідною.  Вона у своєму житті втомлюється. А ми з вами не даємо їй відпочити, а змушуємо, своєю технікою такою робимо, як ми хочемо. 1972 рік 5 березня до мене до такого чоловіка через діло, зроблене мною. Як це вийшло, і як це виходить у природі, що я на цій землі являюсь перед усіма людьми Бог? Крім (цього), ніяк не назвеш моє тіло. Воно вам усім скаже свої слова про те, що я до цього часу те ж саме їв. Гляньте на мої зуби, які вони стали після мого багаторічного життя. Я весь час не переставав, їв, і мені завжди хотілося їсти. Я тіло своє не міг нагодувати.

 

127. Тільки від столу, вже апетит розвивається. А зараз моя практична діяльність така. Я не їм 42 години. Вважаю, краще не може бути в цьому ділі. Є такі висновки. Мені природа допоможе одному залишитися між людьми, зовсім перестати їсти. Це буде, це зробиться в природі на цьому чоловікові. Він для цього є Бог, йому природа в цьому допомагає. Він у нас такий один. Їсти не хоче, боїться таких кипучих холодних днів. За нього повітря, вода, за нього земля, от вона нам і зробить. Землю так не відпустить, як до цього часу було, а тепер цього вже не буде. Якщо я тільки між людьми являюсь Бог, то вся техніка, зроблена руками людськими, вона не піде, їй нічого буде робити в землі. Вологи такий не буде, як вона була.              

 

128. 1972 року під 23 лютого в 12 годин 45 хвилин мене, як Переможця природи і Учителя народу, Бога землі, сон будить. Я повинен залишити в спокої соціалістичних учених і адміністративних осіб у спокої своїм написаним твором. Це загартування, це тренування – наука всього нашого народу. Я і написав своїм поняттям, своєю рукою. Це моя праця мого рукопису «Загартування і люди». Ця книжечка вступна, вона шукає чоловіка незалежного в природі, щоб він як такий. Чоловік – це загартування, а люди – є природа. Вона мене як автора змусила звернутися до наших ростовців у союз письменників.        

 

129. Вони цей рукопис з великою душею прочитали, і самі взяли, з моєю згодою, послали в Москву у видавництво «Знання». А мені це видавництво назад за адресом надсилає без усякої причини. Я беру на себе це все, їду в Москву сам. Заходжу і від них вимагаю причину. Вони мені кажуть: якщо в тебе народилася своя думка, то ти повинен діяти з місця, з Ростовського обласного видавництва книги. Я туди до директора. Він мені каже: треба рецензента, щоб він був лікар і літератор. Мене мій випробувач психіатр у залізничній лікарні працює лікар Едуард Федорович Холодний. Він поет. Після того, як познайомилися з цим матеріалом, я у нього запитав: на що можна буде сподіватися? 

 

130. Він мені каже: те, що ти пишеш або написав, може фантазувати будь-який наш письменник, це є твоя писанина; а, найголовніше, є живий факт ти. І велів мій рукопис послати поштою в Ростовське видавництво книги. А вони мабуть не читали, тут же прислали, теж без усякого. А я – до директора, він мені так сказав: на твоє написане у нас немає вчених в області. Дає шукати його в природі самому. Я тут вже застосував на це струнку. Адміністратори медицини, як науки, вона мене тримала і вважає душевно хворим. Я в обком до товариша Нестеренка. Побажав, щоб я йому рукопис вислав, сам не відривався від його телефону 90690. Він каже: читали вчені без моєї участі.

 

131. Дає наказ, щоб я переписав. А моя прохання було перед ним – допомогти. Допоможіть, вкажіть, що не так. Вони мовчать. Я написав «Сонечко», потрібно маленьке, за звичкою технічною. А тут, можна сказати, не хочуть, щоб я зробився між читачами автором. Міліція, паспортний відділ не видає паспорт. Я не є вже громадянином, мене вважають вчені душевно хворим. Якщо я зі своїм пошуком непридатний, то прошу прослухати сон мій. Я звернувся в уряд за візитом, щоб вони мене такого викинули за кордон будь-якого національного народу будь-якої держави. Мене зустрічає господар чоловік, я був перед ним одягнений, він у мене запитує: можеш прибирати туалет? Я і від цього не відмовився. Він мені дає свій шматочок загорнутого папірця, як моє доручення.

 

132. Зі мною має зустрітися з палати депутат, який повинен зі мною з таким зустрітися і поговорити. Цьому відхожому місцю були ворота відчинені. Мене туди завів із собою цей чоловік і передає невідому чоловікові їх техніку. Я прокидаюся і вчиняю перед своєю державою не до душі. Я і моя вся практична діяльність, вона вам як таким така не потрібна, то прошу Вас, передайте іншим, тим людям, які дадуть свою згоду зі мною разом вибути. Прошу вас. 1972 рік 23 лютого. Іванов. А раз такої вологи природа не дасть, врожаю не буде. Що ми тоді скажемо, і яку ми пісню про це заспіваємо, і під що ми потанцюємо?

 

133. Ми ж Бога не визнали. Вчені його прогнали з життя, не дали йому трудитися. Він у нас вважається в цій частині хворий. Він хворий чи ми всі хворі? Стоїмо на черзі, чекаємо свого дня, чим ми захворіли. Це неминуча сторона, ліва, мертва. У нас наша є хвороба ця. Зранку наступає, вона нашу людини валяє. Без усякого хліба та різної їжі, при холоді жити неможливо, замерзає чоловік. А чому ж Бог цього і не вимагає. Він каже: якщо я буду потрібен природі. А вони близькі друзі, вони невмирущі в любові з Богом. Він просить природу, щоб вона йому дала життя і вчення про це людям написати. Бог їсти не буде тоді, коли своє місце він займе. Він нам усім, що живуть на Землі, свої слова і скаже. А що ви робили до цього? Ми йому відповімо: трудилися для того, щоб жити добре і тепло. А він нам скаже: ідіть трудіться і живіть добре, це буде ваша дорога.

 

134. А моя дорога, це ви її на мені зробили. Ви не дали мені, щоб я працював, ви мене за це зробили хворим і не дозволили трудитися. Чим жити, скажіть мені, будь ласка? Ми самі в цьому винні. Ми його посадили у в'язницю як хворого. Взяли зробили здорового чоловіка хворим, дармоїдом. На народний суд, хотіли засудити. Це добре було, що мій захист дав – з ними не розмовляти. Я так і зробив їм. Вони мене в Москву до вчених, знову туди в інститут імені Сербського, де від моєї хвороби, яка не входила в рамки вчених. Знову її визнали і поклали до республіканської лікарні в Казань. А в Казані люди лежать, вони вічно там лежать, а я туди потрапив і там лежав до того дня, поки не прислали, виписали в Новоровенецьку.      

 

135. А Ровенецька психлікарня, вона мене практично проаналізувала. Вона тримала зиму і літо, а потім весь колектив лікарів вів розмову для того, щоб з лікарні виписати. Вони ж вчені люди, я перед ними є практик. На будь-яке питання, що стосується моєї хвороби, я їм реально відповідав. А писати писав я лікареві Володимиру Васильовичу. Він же читав, він же розумів моє, що я зробив у природі. Я їм кажу про своє, що я в природі зробив.  Це не людська лежить по землі дорога. Вона не зовсім така є, як її роблять наші люди – це всім буде добре і тепло з нашого труда, через нашу боротьбу в природі. Ми від неї отримали те, чого у нас раніше не було, а зараз є. Ми бачимо на факті, що у нас є і буде.  Ми технічно більше розвинені. А яка у нас на це техніка, ми нею гори ламали, гатили греблі, робили ми моря, розводили рибу, робимо їм підгодівлю.

 

136. Також розводили худобу. М'ясо до відвалу даємо людям. Ми в цьому багатієм. Це нам не все. Ми не думаємо і не гадаємо про те, що наші люди в цьому вмирають. Ми вважаємо, ця штука для нас є природна, наче так і треба. Природу не обдуриш, вона жива, у неї всі сили є такі, які можуть від цього відбитися. Треба нам серце виходити, щоб воно було молоде, здорове, загартоване. Щоб воно містило в себе в тілі енергійне тепло. Я це вже маю. Прочитайте «Мою перемогу». Через що мені дано природою такі якості? Через любов до природи. А ми від неї йдемо, біжимо, ховаємося. Кажемо: природа, вона є ворог наш. Ми з вами його не знаємо, і не хочемо ми зрозуміти, що він може в будь-який час і в будь-яку хвилину накинутися на наші тіла, і яким завгодно, він багато раз. 

 

137. Ліва сторона людського життя себе не виправдала. Наука медична не задовольнила чоловіка своїм штучним. Люди, які живуть і радіють зараз у природі, вони всі до одного чоловіка повмирають, як і не були на білому світі, їх не стане на білому світі ні одного.  Вони всі залежні в природі, їм дай, та не мало, а багато. У них прогрес у природі брати.  А права сторона, теж вона не почата чоловіком. Йому як такому, ці умови не потрібні, щоб змушувати будь-яке живе тіло, щоб воно допомагало. Мертвим, ми всі живемо цим.  Нас повітря і вода на машині по землі катає. А щоб навчить себе фізично на ногах простоювати. Найголовніше – це довільні ноги, вони все життя людині дають.   

 

138. А ми як такі люди всієї нашої землі, сміємося з природи, харкаємо їй в очі. Коримо як ніколи, її купуємо, на золото зі сріблом міняємо, хочемо в золоті жити, як ми живемо.  Воюємо і вбиваємо за нього. Ось що між людьми робиться по лівій стороні. А права сторона ніким не була зайнята споконвіку. Це тільки пішов на «злочин» усього людського життя я, Іванов, Переможець природи, Учитель народу, Бог землі. Йому це все для людей, весь розвиток на чоловікові. Це його фізична сторона. Він сам без усякої техніки зробив, загартувався. Природа, вона допомогла. У ній повітря, у ній вода і є земля. Це, найголовніше, все нам дало. А права сторона не змушувала. А разом близько, і з живим живе, ніколи не вмираюче, вічно живе.

 

139. Воно було, воно є, воно і буде між нами всіма. Природа, вона тільки служить правдою Іванову. Він нею господарює, просить її так, як ніхто її не просив. Ворог німець хотів убити, а його прохали, ублагали – значить, цьому жити. Кажуть, людина – це найгірша істоту, вона пробирається, пролазить через будь-які щілини для того, щоб добитися в природі хорошого і теплого. На один час пожити да сваволити, як є. Люди в цьому копаються, а потім природа завдає шкоду цьому всьому. Ми від неї природно отримуємо збиток, тобто стихію. Вона там робиться не на хорошу систему, а на погану і холодну. Раз людина знесилюється, у неї немає сил волі, щоб жити без поганого і холодного.

 

140. Я не говорю про одну яку-небудь державу. Я торкаюся всіх людей всієї нашої земної кулі. Ми одним чоловіком самі себе так розвинули, як ніколи, свою людську систему. Ми, всі люди всього материка, так себе змусили від природи все брати для того, щоб у природі було по національному ділу, пройшла моя велика просьба. Я прошу вас усіх, щоб ви дали свою згоду пройтися по ваших можливих місцях і з вашим народом поговорити , щоб вони знали такого народженого у себе чоловіка, хто не хотів нашою лівою стороною йти. Він пішов по правій, і знайшов на собі все чуже, як природне, зроблене нами самими. Наша діло таке: зносити на собі, як непридатну ганчірку, і також з жадібністю шматок хліба проковтнути, і там йому зробити окис, щоб вийшов із цього сморід.

 

141. А сморід, він не дає ніякої користі для здорового тіла. Природа для цього провела по внутрішньому тілу такий прохід, щоб погане негідне виходило назовні в природу. Природа б не хотіла цього діла робити. Тому я, Іванов, прошу у всіх для того, щоб мені набратися сил волі і там своєю ногою ступати, де нога людини не ступала. Ми цього розвитку і не побажали, але нічого ти не поробиш, природа сама тут як тут створила ці сили і їх направила до вчених психіатрів. Вони на ньому, на такому чоловікові, помилилися, його визнати божевільним. Він зі своїм здоров'ям зовсім не такий до життя. Нашою лівою залежною стороною, по якій ми, всі люди, йшли, він не пішов. А сказав: ця сторона, вона неправильна в житті.

 

142. Його життя змусило з нами не погодитися по одній дорозі йти. Він теж був такий же робочий, такий же воїн з природою. А ми, вчені люди даного часу, прогнали, не дали можливості брати участь. Я як такий був скорочений з роботи адміністративно, а вченими визнаний душевно хворим, неосудним чоловіком. Куди, по-вашому, діватися? Власності в природі не стало, а в соціалістичному господарстві непридатний. Це добре, треба природі сказати спасибі за її доброту, за тепло, яке вона мені ввела. Я став поступово відмовляти собі від наявного добра. Я без головного убору не ходив, а тепер пішов. Моє волосся відчуло силу волі, потім самого себе. Це повітря його оточило.

 

143. Я цим самим дав відсіч ворогу, тобто тій хворобі, через яку люди всі вмирали. Вона б мене давно зустріла, якби я не почав робити для себе це погане й холодне. Я почав робити з голови. Було спершу страшно, не влітку, а взимку. Всю бутність ходив у теплому капелюху, голову тримав у теплі, вважав, це закон. А коли пройшов практично всю зиму, то я не став вірити нікому, став ходити без головного убору. Не скажу за те, що мені тепло, як у шапці, а мені холодно. Я чую сильно цей холод, але він моєму тілу дає енергію тепла. Я почав продумувати після цього про взуття. Але я в житті не ходив по снігу роззутим. А в тебе народжені якості, через природу я людям допомагав у їхньому здоров'ї. Вони до мене до такого зверталися. Я навіть сам ходив у міжрайонну лікарню в місті Армавірі, і там піднімав людей на ноги.              

 

144. У мене така лежить агітація. Не хвороба над людиною відіграє ролі;  коли людина по-моєму вчиться моїм ділом, то ролі відіграє людина над хворобою. Треба людині ближче до природи. Кинути треба цим займатися, чим займаємося ми. Нам для наших тіл необхідно треба, щоб ми були обгороджені тим, чим нас природа образила, покарала.  Ми залишилися в цьому ділі бідними. А раз ми небагаті в природі своїм здоров'ям, значить, нас природа ображає. Ми з нею воюємо, хочемо сказати, у цьому сильні. Але природа є природа, вона нашого брата не злякається згорнути в баранячий ріг. Ми з вами, всі люди, вважаємося безсилими, щоб від неї відбиватися. Ми були в житті безсилі, щоб боротися з нею.  

 

145. Ми, всі люди, такі, на білому світі живемо і думаємо жити добре і тепло. Але ми не гарантовані від природи. А вона має у себе дві сторони: одна людська, інша Бога. А ми взяли і пішли по-людському. По-народному всі йшли, ідемо по тій дорозі, по якій ішли ми всі. І потрапляємо в незручну сторону – це погане, це холодне, чим все людство не зацікавлено. Ми хочемо хороше і тепле, що нам заважає. А раз заважає, вже погано. А раз погано, то ми від цього вмираємо. Хіба це добре, коли людина помирає?  Ми, всі люди, помремо, цього гірше немає в світі. А на світі в природі цього не буде, що робиться на білому світі. Мені розповідає сон чоловіка, як це вийшло. Рубль з головою Леніна пополам переламався. А міліціонер біля був недалеко. Вона в нього запитує: чому це так вийшло?

 

146. Він каже: я не знаю, як це вийшло. Так і люди живуть, але не хочуть, щоб помирала людина, а фактично вмирає. Це все робилося, робиться, і буде робитися в природі через нас, самих людей. Вони це все на землі створили, наш з вами розвиток. Все нам далося і дається через наш труд. Ми для цього діла працюємо, щоб у нас було. Ось що людям потрібно. А Бог це несе, він обов'язково принесе не одній національності. Всім людям треба Богу зробити, щоб не було в'язниці та лікарні. А хто цьому не буде згоден, адже всі люди від цього не гарантовані. Руки свої мають, а розум теж, очі швидкі, ноги дві будять, вони нас носять самих. І то ми носимо на самому собі і в собі. Все це належить природі. Вона нам дає сировину, після чого ця продукція потрапляє в те місце, де це все робиться на більш якісне. Вона нам складає машину, вона робить агрегат.

 

147. Я не один чоловік цього хочу, хоче весь світ, вся природа. Вона не заперечує себе переслати самому чоловікові, він ображений весь час у своєму житті. А в нашому такому, як зараз воно робиться. А людям хочеться в хорошій воді та при тихій погоді своїм тілом купатися та поплавати, якщо тільки сили на це діло є.  Вода – мій улюблений є друг через любов свою. Ти як людина маєш завжди свої кроки, а вони бувають важкі і легкі для цього. Ми так свого часу прожили та проходили і дійшли. Я перед вами всіма кланяюся, і вам усім дякую за ваше запрошення, за турботу вашу, що ви мене не забуваєте, а допомагаєте. Усім вам спасибі. А тепер я повинен вам сказати про свою дружину Уляну Федорівну. Вона у нас така учасниця, як і ми з вами, вона ініціатор у всьому нашому ділі, їй треба сказати спільними силами спасибі за її серце і душу.  

 

148. Вона нас зустрічає, вона нас проводжає всіх, як своїх близьких людей, які у нас бувають. Ми їх приймаємо, як своїх близьких рідних. Ми всі з нею робимо, щоб нам усім було добре, щоб ми були здорові і сильні. Спасибі вам усім, так Уляна Федорівна нам говорить. А тепер треба побажати своє спільне хороше трудівниці Євдокії за її багаторічну роботу. Нехай вона живе тепер, так як їй виділена пенсія. За що треба їй послати найкраще здоров'я. Я як Учитель всього народу всього життя, один з усіх нас прийшов на нашу землю для того, щоб природа в цьому свій напрямок між людьми змінила. То люди жили погано і важко, вони вмирали, їх природа із землі проганяла. Вона їм не давала можливостей жити. Ми не жили, а вмирали.  

 

149. А зараз діло Учителя, він усіх нас учить добру, але не поганому. У природі є дуже багато хорошого і теплого, а є холодне і погане. Ми хороше і тепле самі створюємо, дуже важко до нас приходить. А от погане і холодне, його ми не знаємо, коли і як воно прийде. Ми з ним зустрічаємося рідко, але влучно. Наша думка не думає про це, а думає про те, чого це повільно приходить. Земля, вона не рівнина є на цьому материку, на цьому ось місці. Цей ось бугор, він залишився в історії через мого рідного батька. Він був у мене бідний шахтар, трудяга. У нього були діти, без одного десять. Я був у нього другим народжений. У нього люди, близькі за сусідським початком, рахувалися з ним, як з чоловіком праці. Він любив у своєму житті по предковому явищу випити, не один, а в компанії. А коли люди гуртом випивають, у них в цей час розвиваються слова, один в іншої людини можуть запитувати.

 

150. Знаю добре цих людей, як вони самі собою хваляться. Кажуть сміливо один одному.  І от у цей прекрасний час, коли ці люди сіли на своє місце, на яке чоловік сідав і був у своєму житті тверезий. Він цього не знав, він цього не робив. А зараз йому довелося на цьому місці зустрітися зі своїми колишніми друзями, з якими він завжди зустрічався і з ними проводив свої веселощі. Вони можуть тут співати, вони можуть тут танцювати.  Вони можуть жити багато за цим ось столом. Цей стіл не один багач накривав стравами, не один в цей час хитрував. А тут міг з'явитися сюди і бідний чоловік, якого люди в цьому місці робили. А коли вони його таким столом зроблять, на нього, на білу скатертину, поставлять в посуді їжу різного характеру. Особливо жирне, солодке, що ми з вами бачили, зустрічали, і завжди ми цією їжею досита наїдалися.

 

151. Та ще після такого в житті діла для тебе, такого молодця. Особливо тоді, коли тобі подають своєю рукою в твої руки чарку горілки. Ти для цього певно заслужив, ти в цьому майстер, чекав такого випадку. У тебе ця думка не виходила з голови. Я, мовляв, туди, куди слід, недарма зайшов і недарма беру цю чарку. Я любитель цього діла.  Люблю і поважаю таку компанію, адже це те, що роблять у цьому ділі люди. Їх усіх змушують їхні умови. За це місце, яке від часу Адама. Воно таким було, таким воно є, і буде воно таким, якщо ми з вами не візьмемося своєю технікою або зброєю. Ми зможемо з цього місця зробити будь-яке технічне море, а в ньому розводити будь-яку рибу. Або зробити грядку, яка робиться для нашого зернятка, яке ми ростимо протягом одного року. Багато цього зерна їм треба. Комбінат борошномельний, він у нас на цьому місці стоїть.

 

152. Це конвоює у всіх своїх точках. Ми з вами це місце у себе окупили, зробили руками.  Тепер цього місця не буде. А я знаю добре це місце. Його предки назвали Чувілкін бугор. Там на ньому людині немає такого озброєного, щоб на цьому місці доводилося мислити, як про такий Місяць. Йому, цьому чоловікові, мало цього, що я маю, говорить Земля. Вона запитує у чоловіка, мислячого на білому світі. Ти пробував це місце відшукувати без усякої такого зброї, своїм живим енергійним тілом? Це місце – друг життя Всесвіту, воно не вмираюче ніколи ніяк. А в мішку зі зброєю в руках ми можемо спуститися на будь-якому місці в океанську глибину, і також у висоту небесних світил. Ми туди пускаємо супутники теж зі зброєю, з приладами. Ми бачимо, ми чуємо, але не зможемо фізично цей Чувілкін бугор завоювати. Він не на Місяці, він не на Юпітері.

 

153. Він на нашій Землі. До нього можна добиратися будь-якій маленькій і великій людині. На цьому місці є струм, магніт і електрика. Це все є в людини те ж саме. Тут чоловік не залежний ні від кого ніяк. Підготовлений у цьому ділі сприймати природного характеру. Що може бути краще, якщо єство. Воно невмируще, живе вічно. А штучне – це діло недороблене, вмираюче. Кому вірити, загартованому чоловікові чи в цьому непідготовленому? Нам треба вчитися не теорії, а треба вчитися практики. Природа фізична – це повітря, це вода, це земля. Вдих і видих, снігове пробудження – миттєве одужання центральної нервової частини мозку. Це ось місце, про яке йде мова, не в ресторані, в який ми заходимо за шість карбованців. І не їдальня копійчана, в яку ми в день заходимо три рази. Це наша мати природа.

 

154. Вона нам народжує завжди нове і нове для того, щоб наша людина жила в природі добре і тепло. А до цього всі наші люди прагнуть. А як же чоловікові загартованому, як от мені, такому поганому і холодному, доводиться на цьому ось Чувілкіному бугрі бути. Я там не захищаю сам себе і не вживаю їжу. Тут житлового будинку немає. Є Всесвіт, природа мати. Вона учить людину не смерті, а життя. Ось які діла проходять на цьому Чувілкіному бугрі. Його захопив сам Бог. Це місце, ці умови, де може чоловік ставати таким, що ніколи не хворіє. Він переможець природи, будь-якого ворога, у нього серце 25-річної людини. Йому доводиться жити вічно. Він – любитель природи, хранитель себе. Його друзі – повітря, вода, земля, хто нам створив у житті все. Ми без цього жити не зможемо і не маємо права.

 

155. Ось що природа вказала нам таким людям, що дожили до цього часу. Сам Бог на землю прийшов. Він співає пісню свою про погане та холодне життя. Він на місці одному не стоїть, і неоднаково воно буває в житті. Що зробилося на цьому Чувілкіному бугрі?  Саме виходжування своєї клітини. Це все він зробив, змусив чоловіка йому низько вклонитися за його хорошу сторону. Він чоловіка притягнув і поставив на своєму місці. Це не самовільне захоплення і не який-небудь прихід, а чисте повітря, вода і земля.  Вони милі незабутні друзі. У цій справі ніхто не винен, як винні ми з вами. Ми цю роботу з перших днів почали робити, і цю роботу ми завжди робимо, і будемо ми на землі робити до того часу, поки нас не оточить своїми силами природа. У неї є красуня наша чорна земля. Вона від нас сильно терпить. Ми її рим;  що хочемо, те ми з вами робимо.  Це наше в усьому бажання, а при бажанні є любов та, яку ми маємо.             

 

156. Вона нам знайшла між людьми цей на землі бугор. Він нам народжує чоловіка. Він робить у природі те, чого чоловік ніколи не мав права робити. У нього думка не така, як у всіх. Вона на папері біжить, хочеться йому про це написати. Це Чевілкін бугор, він у нас жив не тривожний, живе він зараз, і буде він таким жити, як живе між нами всіма наше всіх здоров'я. Він Учитель народу, він учить нас усіх одному. Це є всього світу здоров'я, а при здоров'ї жити можна добре і тепло. Ми з вами цього не маємо, і не зможемо жити, щоб не потребувати нічого. Ми у себе для цього всього маємо Переможця природу. Це є людини в усьому світі любов. Вона хоче сказати нам: через це все не буде ні зовнішнього, ні внутрішнього ворога. А Бог землі – це є нас усіх суддя за наше все наявне. Він нас осудить за те, що ми з вами в природі живемо добре і тепло.

 

157. Ми з нею воюємо, ми її рвемо на шматочки. Змушуємо, щоб вона нам давала все те, чого хочемо. Нам Чувілкін бугор вголос усно говорить за це саме. У житті обов'язково це буде. Ми доживемо, побачимо всі цього чоловіка, а він такий між нами всіма є. Ми його знаємо з предків нашого життя, але бачити нам не доводилося так, як тепер. Ми повинні його бачити, і зможемо з ним один на один розмовляти. Учитель своїм магнітом нас усіх притягне. У нього сили наші природні. Його – це є сила Всесвіту. Він не хоче, щоб жити одному. Він хоче, щоб всі там як один чоловік жили,  і так проживали всі до одного люди. Бог землі, вмирати він не збирається, у нього є надійні друзі, хто цьому допомагає.    

 

158. Він між нами є один-єдиний чоловік у світі. Обрав свій шлях такий, як ніколи ніхто.  Він зійшов на цей бугор сам, без кого-небудь, там простоював. Його ніхто не бачив, а зараз він там живим чоловіком між нами всіма стоїть на ньому і нам свої слова по порядку ставить. Він пише про те, що йому говорять люди. Вони його бачать уві сні, бачать його в наві. А тепер одне є бажання бачити його живим, таким чоловіком, як він є, або повинен перед усіма бути. Він живий, він енергійний, у нього є душа, у нього є серце, у нього є природне тепло. Він того в житті не отримує, що ми всі можемо отримати. Ми в себе тепла такого не маємо. Ми безсилі це робити, що робить Бог. Він мислить, як це буде треба зробити. Якщо це його дорога веде прямо туди, куди це треба, дорога одна веде до його життя.  

 

159. Бугор Чувілкін, він дарма не пролежав, він свого часу між людьми дочекався. Він зробився для всіх нас, людей, корисним місцем. На ньому чоловік розкрив усю свою в природі таємницю. Вона виявилася на чоловікові безсмертною. 38 років доводиться не по-людському жити, а за явищем Бога. Ось що природа в чоловіка зробила. Вона з нього як чоловіка залежного зробила незалежного чоловіка, хто буде сильний у природі. Так воювати, як воює Бог в природі. Він у ній не капризує, а як природу цінує. Це говорить. Не таємниця є в людях курочка маленька в житті або півник червоний гребінець. Не тайна є ягнятко або телятко, також конячка. І не таємниця є сама корова, або бик рогатий. Є таємниця в природі цей бугор, на який повинен вийти чоловік зі своїм особисто здоров'ям, і його повинен передати як такому чоловікові, хто повинен туди прийти і сказати свої слова.

 

160. Мені як Богу нічим людям довести, якщо тільки за це не візьметься сама природа. Ми не віримо і не виконуємо його те. Ми його чекаємо не таким, як це робиться. Хто нам не дав за всю зиму снігу. Це чиї були наміри нас, всіх людей, образити. Думали ми, від бідності пішли. Зробили ми для цього діла корисну машину. Вона нам оре, вона нам сіє, вона нам косить, молотить, чисте зерно дає. А ми з вами його конвеєром, не знаємо, куди дівати. Ми багато його виростили, у нас є, що і куди продати. Ми за рахунок природи збагатилися. Ми стали жити добре і тепло. Думали, що між нами, такими людьми, природа не буде з вами рахуватися.

 

161. А зараз природа взялася за цю справу, нам недарма цього чоловіка піднесла. Вона нам народила для нашого руйнування. Вона нам каже: пожили багато років за рахунок природи, а тепер живіть за рахунок самих себе, як живе сам наш Іванов. Ви його прогнали з вашої дороги, він у вас виявився не таким, як ви, все люди. Йому природа дала свої сили воювати з вами. З вами говорить руською мовою. Він теж працював і намагався жити добре і тепло, але ви не побажали. Вам захотілося його вбити. Він пішов на таку ставку, за старими грошима 138 рублів, а по-новому 13 руб. 80 коп.  Це вже смерть сина підбавить, як за вбитого офіцера. Він загинув у вітчизняній війні за звільнення Ростовської області. А де ж мені доводилося за цей час бувати.             

 

162. Бугор – це таке природне місце, яке було в житті свого батька синові призначене, з історії всієї, так як заслуженій у нього дитині визначитися і жити.  Це було сказано ним між людьми. А люди – це природа, між ними я, каже Іванов. Тягне туди зі своїм ділом.  Там такого діла немає, як ми один час готувалися, і робили ми те, що нам треба.  Нам треба в природі, щоб була зміна. Ми не звикли в одних умовах перебувати. Так ми природу змусили, щоб вона нам показувала не одним кольором на нашій землі. Вона один час нам народжувала те, чого нам у житті треба, а інше вона від нас відбирала. Вона така природна мати.  

 

163. Захоче по-своєму зробити – вона ні в кого не питається. Обов'язково на це діло народить героя. Природа наша така, від наших тіл, померлих у землі, від трупів, вона терпить. Як від потопленого корабля в морі на глибині, так і від людини. Природа намітила це місце там, де немає собі ніяких захисних умов. Там немає, чим і як робити їжу. І немає того, щоб ставити для цієї людини житловий дім. Цьому чоловікові, якому доводиться це місце зайняти, воно його тягне.  Воно його чекає не з таким наміром, з яким прийшов наш перший чоловік. Він свої кроки проклав для того, щоб обов'язково на своєму обґрунтованому місці йому довелося померти через те діло, яке він почав робити.     

 

164. Йому було потрібно в житті зброю, він став трудом її робити. А в цьому ділі вийшла кустарна річ, якою чоловік став користуватися, як своєю. Він це знайшов у природі і зробив руками, тепер у нього це є система. Не зупинятися на цьому всьому.  Йому розум підказує, що в природі є такі простори, в яких чоловік не бував, але йому хочеться там побувати і ці умови вивчити. І там знайти такі ґрунтові умови, де була можливість людині вчепитися. Він це шукає, він хоче, і він це робить. У нього це наука, розпочата споконвіку, із цією справою займається.  Один час з природою повоювати, а потім здатися. Так воно робилося, робиться, і буде це робитися в природі чоловіком.  Йому ця система не сподобалася – народитися в природі, а потім треба померти.

 

165. Бугор цього в себе не має, він кров живу, нікому її не пролив. А як він був у цьому ділі, так він і залишився таким. Він хоче випробувати на чоловікові, не на тому, хто ходить у мішку, а на тому, хто ходить у чистому тілі в природному порядку. Він із природою так не воює, як воюють усі люди. Йому не треба буде те, від чого чоловік наш помирає. Він у цих умовах, в яких живе, він дохне, і буде при такій обстановці завжди дохнути. Бугор Іванова просить, щоб він у людей запитав: навіщо вони зробили, із шляху прибрали церкву? Вона їм завадила. А чи не заважає юстиція зі своїм таким законом? Його ввів багатий, імущий чоловік, він зробив своїм учинком злочинця. Якби він не торгував у природі природою.      

 

166. На нього, такого чоловіка, у природі знайдуться такі сили, від яких він не піде зі своїм таким наміром. Природу як таку у Всесвіті не обдуриш. Вона має дві сторони.  Одна – хороше і тепле. Воно оточується тільки всіма людьми. Ми є режимними людьми, хто не гарантований від в'язниці. Можеш за все це сам потрапити. Але ми всі законно чесні люди, на своїх місцях за своє зроблене ми їм прощаємо. Нехай вони зі своїм наміром як ніколи нам пробачать через Бога. Він підніс у життя таку любов, через яку всі наші люди позбудуться неприємності. Торгувати природою більше не будуть, і хворіти в природі не будуть.  

 

167. Ми з вами, всі люди, без усякого сонечка не будемо по землі крокувати, це не наша дорога. А дорога лежить по землі прямо Бога. Я у свій час, це було в Ростові, згадав про природу, яка нас усіх за цю роботу покарає. Цей час до нас наближався. Ми дорогу на землі в режимі змінили. Той порядок, який мали, він від нас пішов. А от свій новий найгірший ввели. Як ми хороший і теплий час чекали. Він індивідуально, не технічно, а кустарно. Нас змушували умови, з чим ми важко зустрілися. А тепер ми для цього діла озброїлися, у нас ярмо пішло з хомутом. Ми зробили машину, трактор ввели, від нас пішло таке, щоб земля залишалася незасіяна через нестаток.

 

168. Ми цим хвалимось. Зробилися такими хліборобами в селянстві. Особливо адміністративна особа, йому дано права над своїми людьми все робити, як і природа. Вона між нами захоче дати плоди свої, вона в цьому не жаліла себе, не жаліє зараз.  Люди по-комуністичному себе навчили з природою воювати, у труді кожну людину змушувати свій уклад робити для спільного блага. Господарство таке зроблено людьми, їм дай. Вони для цього діла проклали дірку, щоб ходи для полів зарити. Вугілля-то треба брати зверх норми, і на це люди змагаються. І в природі на землі техніка яка є. Це не все для природи є. Нам дай не мало, а багато.

 

169. Природа терпить, вона мовчить, нічого нам не говорить за цей рожен. А ми з вами ліземо на рожен, готуємося своїм ученим господарством. Такого діла, як ми поставили перед сільським господарством, ніколи не було, щоб комуністичного труда бригади були і робили те, що було їм важко. Раніше тримали все це діло з Богом, начебто його боялися, а самі робили те, що хотіли. Багаті від бідних ішли. І зараз одному по новому технічному дають чоловікові робитися мільйонером, а другий тягнеться, не доганяє. Одного нагороджують, а інший так залишається. Всі хочуть, і показово хочуть робити, у них усіх так не виходить. Хороше й тепле на людині довго не живе, як би його не робили на землі. Патріот, він теж чоловік, і щохвилини в природі втрачає своє здоров'я, і без усякого Бога йому природа не допомагає, а заважає.     

 

170. Ось що для нас усіх, віруючих і невіруючих вояк, природа зробила. Щоб ми знали: на землі є Бог, він нами народжений, між нами живе. В обласному земельному управлінні запитав, як у старшого агронома: ну як ваша справа? Він показав палець великий, це значить добре. А коли у нього Бог запитав: а підготувалися ви зустрічати стихію? Він каже: у нас техніка, у нас люди. Вона була, вона є без усякого руху. Земля втомилася втрачати своє здоров'я, вона почала вмирати, не стала допускати цю величезну техніку. Люди безсилі робити, раз земля не хоче давати те, що давала вона.  Люди що будуть робити? Відпадати. От вам і суд буде, гірше вогню. Бог це не сам ввів у життя ці якості, а це все зробили люди, ображені в природі, хворі. На черзі всі стоять, а самі не вірять йому, як такому Богу.

 

171. Він нас і не примушує, щоб ми йому вірили.  Він чекає людей, щоб вони його просили, благали. А вони його тримають в режимі, навіть паспорта не дають. Так за що вам давати хороше і тепле, якщо ви його гоните з життя? Вам земля не дасть плодів, що ви тоді повинні сказати. Ваша справа – доведеться просити Бога, господар він один. 22 березня сталося стихійне таке лихо. Не хотів писати, а треба так написати, щоб люди знали про Бога. Він упав лівою стороною над серцем, сильно терпить тепер. Боляче, але нічого. Холод гірше, та треба робити. (Далі сторінка 171 – 176 не руки Учителя). У нашому соціалістичному суспільстві виникла в учених людей думка. Вона їх буде турбувати про це подумати, як це потрібно в нашому народі продовжити життя. Ми знаємо добре, що природа народила чоловіка і змусила його у свій час думати не про погане, а хороше.

 

172. Все своє життя ми з Богом у природі боролися, та просили його весь час, щоб він нам все давав і давав своє. Це нам зробив наш труд, ми його на землі розвинули своїм технічним поняттям, і озброїлися дуже сильно. Все це нас змусило робити наше багатство і економічне в людях життя, яке ми вставили в режимні умови. Ми жили в приватновласницькому капіталі. Огороджувалися все життя добре і тепло. Нас це не влаштувало. Ми добилися політичного ... свій закон. То була буржуазна інтелігенція, а тепер рада. Ми їй дали повне право все робити. У нас, можна сказати, розвинена техніка, ми нею живемо. Ми купуємо і продаємо, що у нас є. Ми в цьому живемо добре і тепло.  Але нас природа за це все, зроблене нами, не пошкодувала. А відібрала наше особисте здоров'я. Ми стали вмирати, як вмирали і раніше.

 

173. Але у наших учених з'явилася своя думка піти від цього, тобто від смерті. І створили в своєму режимі умови на людині. Стали шукати вихід, між такими людьми продовження життя. Хочуть такого добитися в природі, щоб людина наша земна не жила на землі так мало років. А зуміла правдою тривалий час жити. Як уже і було сказано вченими, що наші люди завоювали вже тривалість життя 70 років, і пропонують ще завоювати тривалість життя від 100 до 110 років. А де ми будемо брати цих людей, на яких будемо практикуватися, якщо ми, всі люди, у природі залежні від неї. Нам треба не погане, а хороше життя. Ми від неї отримуємо одяг, ми зробили жирну, солодку їжу, і поставили на землі хороший житловий дім. Живи, наша людина, і користуйся всіма правами. Скажіть, будь ласка, а де ж смерть, звідки береться і як вона дівається, якщо людина вмирає?

 

174. Ми ж життя побудували для того, щоб жити, а ми вмираємо. Чому ж ми в природі цього не зробили, щоб не вмирати? У нас велика техніка багата. У нас природа багата. Через це все наука на місці не стоїть. Ми вже не знаємо, куди ж мертву людину дівати. Це ж мільйонне суспільство людей. Ми самі себе змусили класти в землю прахом. Чому ж ми не хочемо погодитися з ученням Іванова. Він у нас один такий. За що ж його люди назвали Богом? Він у нас Переможець природи. Він виходив своє серце молодим, загартованим, здоровим, 25-річної людини. Він же у нас нашого не віднімає, навіть бажає всім хорошого здоров'я. Робіть, живіть добре і тепло. Нове наявне в природі між людьми ставить. Каже: я не живу, як ви живете. Моя природа дуже сильно холодна, і мені від цього гірше не може бути. Але від цього всього поганого і холодного ми отримуємо своє здоров'я.

 

175. Нам треба повітря, вода і земля. Ми хочемо все це змусити, щоб воно нас зберігало.  Це не штучна сторона, але природна, чим от саме Іванов і займається. Хіба ці якості він знайшов для себе. Він хоче все, знайдене ним, передати нашій майбутній молоді. Хто ж з цих юнаків відмовиться від цього всього, якщо це нам дає продовження життя. Ми ж з вами розвиваємо життя в мішку. Фізично ми нічого в цьому не зробили. У льодовитий океан ми без апарата не спускаємося, а в атмосферу піднімаємося в невагомості, а по землі не вміємо навіть босими ногами ходити. Які ж ми є люди в цьому, якщо ми боїмося природи.

 

176. Ми вважаємо природу ворогом. Для цього ми зробили зброю, пустили її в хід для того, щоб нею вбивати, а із сировини робити продукт. Скажіть мені, будь ласка, запитує Іванов у вчених. За що вона нас буде таких жаліти, якщо ми її штучним шляхом знищуємо. Ми вважаємо себе: це закон. А якщо природа повалить людину, це горе. (Далі написано рукою Учителя). Ця тема була написана через мої думки. Я їх не зміг приховати в цій праці лише тому, що цьому чоловікові, обов'язково йому бути, він у нас є.  Він був у мого лікаря Нікогосовой. Вона багато писанину читала, читає, і хотіла, щоб її не допустити до життя. А чоловік живий енергійний настає, йому хочеться своїм терпінням лікарям довести. А лікарі не слухали, він їм охарактеризував, від самого кінця і краю змалював картину. Дуже жорстко критикував, що ми, вся медицина, всі вчені, нічого не зробили. Нібито вся наука, яка вчить на землі людей, вона фізично нічого не зробила. У океан у глибину одягають апарат, в атмосферу в невагомість летять, а по землі не навчилися роззутими ходити.

 

177. Це їх заїло. Вони запитують: чи віриш ти в Бога? Я їм як Бог відповідаю: а бачили ви його, що ходить по землі? «Ні», – мені відповідає лікар. Так от я теж такий чоловік, як і ви всі, їм кажу. Бога ніхто ніколи не бачив. А є слова, між людьми проходять. Бог то Бог, але не будь сам поганий. Я, Іванов, поговорив з усіма лікарями. Як вони мене зрозуміли, матеріал у них, вони розбираються. Розбирайтеся, це для вас є нове, а для мене старе. Нам треба визнати ці ось якості. А на завтра, 22 березня я був на горищі, звідти по сіну став спускатися, так не як акробати ногами летять до низу, а як м'яч футбольний полетів не ногами до землі, а головою. Боком лівим об ... вдарився, розбив грудну клітку. Я кричу, що не зітхну, лийте води на мене. Три відра лили, а потім мені дихати можливо стало. Я подумав: значить, кінець мого життя. Кінець – це неможливо розвернутися, проти одного серця. Люди радили, люди сказали хто чого, а бік болить, розвиває колючки. Якщо це пробував на собі, нехай він скаже, добре. Страшний і болісний біль, як граблями гребли з тіла. Думав: сам піднімав, а тепер засобів немає, не знаходжу.                

 

178. Що ж я за ділок, за чоловік такий. Все це народне знімаю, не хочу, а починаю водою купатися. Відставив всю медичну науку, все народне, а взявся за природу, за її засоби. Я цього ворога попередив, він у мене змінив свій напрямок. Я літав, не повертався, а мені природа всіх слабких показала, вони вже готувалися до відбуття на той світ. Я став, хоч і з трудом, але було дуже важко. Але я повернувся і став свій біль колупати фізично доти.  Мені здавалося, це муки мішок як ніколи його закинув ногами. Ось що зробило повітря, вода і земля. Це милі незабутні друзі, про що я писав, і пишу про цю справу. А справа моїх рук, завжди робили, роблять, і будуть робити тільки хороше. Природа, на стороні вона стоїть робити в ній своє хороше. Бог від свого не відмовиться робити людині те, що буде треба. Чоловіка ми знайшли, поставили його на арену. Він у нас стоїть, і те йому доводиться робити, він робить. Йому треба пройти ворота для того, щоб зайняти своє місце.

 

179. Якщо тільки ми, всі вчені, це візьмемо, сюди направимо свою теорію, що це буде треба. Ми вважаємося в історії всі люди власники, індивідуалісти, перші початкові у капіталіста. Хто йшов від бідної людини, він іде і зараз від неї. А робітникові, біднякові так чи інакше доводиться йти своїм наміченим шляхом по-комуністичному, по-колективному для того, щоб капіталістам довести, що ми ображені люди.  Весь час на нас були нападки, нам ніхто не допомагав у житті. Ми не потребуємо, ми не визнаємо ніякого Бога. У нас з вами золоті руки з природи робити яку-небудь річ і її представити людям, щоб вона в житті своєму допомагала людям легко жити. Вже це не першого чоловіка дорога, а другого, хто про це взявся давно думати, і зважився цьому всьому теоретичному поняттю довести про ту дорогу, той шлях, який вони роблять для того, щоб пожити і за рахунок цього всього легко довелося померти. Це наш, усіх людей, не доказ. Ми в цьому програємо, і будемо в природі програвати через нашу війну з природою.

 

180. Нам усім треба як з матір'ю рідною рахуватися. У неї є все. Вона може нам народити те, що ти ніколи не подумаєш. Ми такі люди є в житті своєму, то ми всі початкові люди, перші вірили в Бога, хоча ми не бачили його, а поклонялися, просили. Ми через що жили по-різному, один одного наздоганяв і переганяв. Але Бог не вмирав, а змусив всіх людей по-залежному жити за рахунок природи, за рахунок її добра. Якщо ми з вами не будемо цього робити в житті, то в нас життя ніякого. Бог народився в природі так, як усі люди.  У селі людському він до 35 років робив те, що роблять усі. Це його був початок. Йому доводилося дуже сильно хворіти, а про своє не забувати писати. У нього в житті всій нашій молоді, щоб обов'язково жити легко і добре, без важкого.          

 

181. У Бога бік, серце болить, йому не повернутися, не кашлянути. А думка працює, комусь її продовжувати. Йому цим займатися, чим він займається. Це його умови, а при умовах будь-яка людина на своєму місці помирає. Бог ніякий є теоретик, у нього є практично виведені в природі слова. Це картина, вона нами зроблена в процесі життя.  Люди не хотіли вчитися в природі, щоб багатий бідній людині допомагав. Ми боялися її, ховались, ішли від цієї людини, хто між нами жив у великому нестатку. Він жив сам, ми йому не допомагали. Завжди це вважалося моє між нами. Хто його зміг віддати, своє наявне, якщо це придбавалося роками, а скасовувалося днями. Ми на дворі своєму свою курочку заводили, нею на все село хвалилися: от ми, так ми, такі господарі. Що хотіли в природі для самих себе, те робили. Нам треба у дворі для тварин криниця, ми її викопали до самої води.    

 

182. Хіба нашому чоловікові, та ще такому… Він у нас є, він живе між нами такими не сам, йому допомагають учені. Якщо йому треба прорити якийсь фундамент, у нас тепер на це є трактор. Сам риє, це в роботі є. А що б хотів бачити у себе чоловік? Він радий би зробитися над собою будь-яким майстром. Він же вчиться, йому не гріх зробитися інженером, він може бути лікарем і будь-яким керівником, на що його вчила партія.  Людина без кінця і краю одне – учиться і учиться, щоб бути фахівцем будь-якого роду.  Він у себе має під руками техніку і нею володіє. Це, найголовніше, є у нас розвиток на людині, це діло.  Він може бути в природі таким, як усі люди є. Вони залежні в природі. Щоб зробитися в природі незалежним чоловіком, у житті загартованим чоловіком, як наш руський чоловік, загартований тренуванням. Він це зробив сам особисто, без кого-небудь. Йому ніхто не підказував. Він усі приклади відшукував сам і огороджувався цим – бути сильним і великим. Він оточуючим людям вченим практично довів свою правоту.  За його зроблене хороше в людях люди назвали Учителем і Переможцем природи.  

 

183. Він ім'я, назву отримав у народі їхню. Вони його чекали таким, але не змогли точно сказати, звідки він з'явиться, і що він буде робити на людях. Він буде шукати їх у цьому сили, вони на них виявляться. Це люди, що жадають багато чого, і хочуть ще більше отримати. Діло Бога найкраще в житті є. Якщо я, чоловік, буду треба природі, вона ні в кого не буде питати, а свої сили застосує в будь-якому місці його зберегти. Бог – друг є природи через їхню одну любов до живого тіла. Бог не сховався, як усі люди, від неї пішли. Так природу Бог просив. Цю хворобу я сам став мати через свою стихійну помилку, що зародилася в природі. З горища такого доводилося злазити по драбині. Моя дружина лізла по драбині, а я не хотів це чекати. У приміщенні лежало сіно. Через нього я заручився тим, що я знаю, як працювати по а ... Він для того ногами на перед, щоб ногами знову на землю потрапити. У мене це не вийшло. Сіно – це моя пружина, на яку доводилося пригати. А голова захопила вперед від ніг, потягнула за собою грудну проти серця. Якраз удар ... з великої висоти. Можна було приз взяти за це діло.

 

184. Але тут цю помилку допустив сам господар, він зробився розбитий, не дихає, не ходить. Це добре, що під боком у цього господаря на цій дорозі лежали природні засоби, три відра холодної води. Я тут як тут опинився і сказав: цей ворог, ця хвороба на моє тіло запізнилася напасть. А іншому не жити. А моє тіло таке виявилося на білому світі, якому треба буде всім стихійним людям вклонитися за свідому згоду випробувати на собі. Не треба ніякого на це хірурга або ... не треба рентген. Це любимі незабутні друзі всього життя людини. Він народився в них, він ними ріс, йому довелося з ними воювати. Він теж їх сильно боявся. З капелюха не вилазив, на голові його носив. А на ногах – валянки з калошами, щоб не протікали. На самому тілі висів кожушок, червоним кольором обв'язаний. Здавалося б, краще не може бути такому красеню, як був цей хворий чоловік до цього. Люди цій хворобі стали на шляху, щоб йому допомогти, навіть він деякі процедури робив.

 

185. А, врешті решт, ввалилася думка в мою голівоньку, і став я міркувати. Який же я був в природі ділок, що сотні від мене піднімалися, а от сам себе не зможу вилікувати. Це моєму всьому гріш ціна. Моя писанина, вона мене практично учить вірити істині, це природі. Вона любимий друг йому в його ділі. Він не живе так, як усі люди. У нього людської краси немає. А дорогу знайшов не нашу з вами, а він підхопив Божу. За це природа, вона його ломаного ставить через повітря, через воду і через землю. Він живим на це все представляється. У мене мертвого немає, все живе енергійне. Здорове загартоване молоде серце 25-річної людини. Щоб хворіти, від цього удару довелося дуже важко зустрічатися з набряками, хворіли, але нічого. Так говорить коник Горбуньок, служба є службою. Але вона вся є попереду, щоб знав Іван дурник. Так і я себе в цьому показував. Моє серце для цього виходжене. Я був у себе впевнений, що я буду жити. Таких ділків, як я, не зустрічав, щоб вони цікавилися поганим і холодним. Це чоловіка є життя вічно не вмираюче.

 

186. Прибирати, проганяти ми з вами встигнемо. Треба нам у цьому жити. Один поки чоловік розбився, впав. Ніхто не скаже, що це добре.  Погано, але треба випробовувати все фізично. Ти ж ділок, із ділків ділок. На тебе дивиться вся наша соціалістична сторона. Ти позивач цього всього, повинен в природі розкрити закон усього життя людського. Ось що нам буде треба – життя, але не смерть. Люди самі це хотіли бачити на собі, але у них це не вийшло. Вони не могли кинути таке хороше і тепле. У них було життя, вони прагнули його на землі зробити. Вона нашого брата сюди тягнула. Це для них були ворота, через які їм доводилося проходити. Він у цьому всьому любитель є, це його такий перед природою початок. Взявся за неї робити – будь добрий, роби. Лінь твоя не приведе ні до чого, крім розрухи. Ось що природа нам показує, вона бачить красу і стелить килим.

 

187. Ми звикли дивитися на наше діло, воно у нас проявилося з самого ранку. Хто за що. А люди звикли тягти до себе перший сніданок. Ми так завжди, як за якимось ділом ганялися, і завжди цього діла чекали. Нас у дитинстві годувала мама. Їй доводилося бути для нас рятівницею. Вона нам одяг шила, нас наряджала, говорила нам, як своїй рідній дитині. Це тільки перший день, в якому завжди ми починаємо. А кінця-краю не видно було, щоб ми сказали про це. Життя починалося, життя показувалася, а ми в цьому жили, росли і багатіли. У нас під руками було багато, ще було більше, ніж треба. Ось яка картина наша була перед нами. За стіл сідати комусь вперед, а хтось сідав ззаду. Їли те приготоване, що було. Ми з вами у себе старалися мати для цього велику ложку, та побільше щоб був шматок хліба. Я, говорить хліб, хочу, щоб людина його з'їла з апетитом. Ось що вимагалося від цієї справи.                   

 

188. А природа, як вона була перед нами такими, так вона і залишилася. І сонечко сходило, і сонечко заходило, нам як людям було приємно. Ці весняні дні, що прийшли, нам доводилося по природі дуже довго чекати. А я такий ділок, у житті своєму фізично займався з моїм милим другом. Вони близькі незабутні в природі, без яких я не залишався. Тільки з ліжка піднімаюся – беру душ, пробудження мого внутрішнього тіла, яке забилися до невпізнання. Я зараз ще  хворію. Мої клітини не подужали самого себе піднімати. Себе як такого важко доводилося ставити на ноги. А коли мої ноги стали на землю, то тут уже не питай у них, їм дай ходу. Я їх не перевантажую, даю їм перепочинок, вони мені будуть потрібні. Я ними ходжу добре, але одне те, що болить бік під самим серцем, він ще не зажив, болісно воно сприймається.         

 

189. Шістнадцять днів проходить на мені така мука через народ. Вони знають добре свій покладений час. Якщо вони упустять його і не стануть у ньому торгуватися, і не забувати про такий час, що йде. А в ньому треба буде поспішати робити почате в природі. Вона нам так ці дні не приносить. Ми з ними зустрілися, з ними разом живемо і робимо те, що для нашої природи буде треба. У неї є велике значення цього росту трави.  А тут як тут ми своє наявне зерно сіємо. У нас таких людей здібності, вони себе примушують цим задовольнятися. Люди ціле літо возяться із цим ділом. Їм треба сходи, їм треба волога, та найголовніше в цій справі – сонечко, щоб швидко піднімалося, швидше.  Ми, всі люди, на досвіді учимося, тільки технікою намагаємося її зробити. Ми самі це робимо. Ми самі хочемо, щоб у нас був урожай, та не поганий, а хороший. Ось що природа у себе має: воду, повітря і землю, на чому людина все це робить.

 

190. Ось чого моя хвороба в природі дочекалася, вона змусила в ній борсатися. Вся наша техніка, вона вийшла в поле сіяти зерно для того, щоб людині було, за що братися. А в ній щоб працювати, без цього труда людина в нічого не зробить. Люди самі це у себе створюють, їм не хочеться у себе не мати. Ми знаємо добре те, що робиться природою. Вона нам так ніколи не дає і не дасть, як нам хочеться. Вони думають, вони радяться, у них одна думка – брати в цьому багато. Вони без цього чужого і мертвого не зуміють зустріти цей день. Всі вони робляться здоровими, у них уми розмірковують і хочуть робити те, що роблять усі. Хіба чоловіка нашого може хто-небудь утримувати. Якщо він бачить у природі те, що він ніколи не бачив, він цим зацікавився у себе мати. Я, каже він, для цього обрав місце таке, щоб на ньому жити і мати дохід великий. У природі відіграє роль життєве місце, хороша площа з усякою зручністю. Щоб господарство велося, на це було потрібно у себе мати щастя, в якому народився цей чоловік. Йому доводилося жити так, як не жив ніхто.      

 

191. Всі люди себе в житті показали наявними епізодами свого геройства, а їх за це народ нагородив за заслугами. А де ж моя така спортсменська система залишилася за моє зроблене в природі. Це загартування, тренування, воно є фізична наука, воно мене навчило, як буде треба, щоб людина в природі не застуджувалася, не хворіла. Це міжнародне здоров'я, за що людина має бути нагороджена Нобелівською премією. За що? Від людей отримав назву Учитель народу, сам себе навчив, й інших теж учить. А Переможцем природи назвали його люди за те, що він переміг ворога внутрішнього і зовнішнього. Вже йому дали найостаннішу в геройстві назву за продовження життя, так як йому довелося завоювати в природі на людях продовження життя, за що йому люди дали спільну складну назву Бог. Це тільки звучить одне слово, а діло у нього – живий є на людині факт. Ми є люди живі в природі, навчилися жити за рахунок природного добра. Один час добре і тепло пожили, а потім померли.  

 

192. Нам в цьому всьому, незаслуженим людям, у своєму ділі не плюс завоюванню, а мінус. Ось що ми з вами від природи отримали в житті, гріш ціна. А щоб ми з вами взялися за це діло, за яке взявся наш Іванов! Він уже 35 років зі своєю славою на арені. Якби цей епізод показати людям, як будь-яка хвороба виганяється чоловіком здорового характеру. Якщо хвора людина його втратила, у неї його немає, вона ходить назад і вперед хворою людиною. А їй знайшовся чоловік здорового характеру, через себе пробудив. Струмом, електрикою вбиває через руки ворога, тобто будь-яку хворобу. Це вже у нас є, і воно між нами на людині буде. Це все проводиться нами на людині практично. А теоретично вся ця дія описана. Наші вчені рецензенти цей рукопис читають, повинні з цим погодитися, бо це є правда, з правди правда одна є на людях. Її робить у природі сам Бог.

 

193. Ось що Бог на собі заслужив. Не слова сказані, а все зроблене людьми. Люди є все. Лише б вони захотіли, вони в природі все самі зроблять для того, щоб між нами був земний Бог. Він нікому не заважає, всім дає волю. Робіть, лише б було від цього всього добре. А ми згодом самі себе втрачаємо, ми безсилі люди. Не вміємо жити, тому ми і вмираємо. А Бог так живе, як не жив ніхто в світі. Бажаю щастя, здоров'я хороше. 1972 рік 2 квітня. Іванов

 

:7204.02 Тематичний покажчик

:Перша людина    1-5,93,94

:Новий потік    7

:Старий потік 8

:Хороше погане   9,35,149,164

:Загартування наука    10,128

:Моя перемога    10-12

:Христос    29-35

:Таємниця в собі    42

:Церква    40

:Природа і людина    47

:Учитель історія, початок шляху    143

:Війна 41г.   40-51

:Тепло всередині   63,81,125

:Здоров'я, хвороба    75, 123-125,142 

:Бог 75-77,121,146,148,155,159,164,168,169,183

:Писання    98

:Права дорога   114,135

:Чувілкін бугор   116, 152-160

:Ідея Бога   120, 121, 125,144

:Одяг, їжа    125

:Загартування і люди    128,129

:Людина творець    90

:Ліва дорога   135, 141

:Ноги    135

:Прохід по місць  140

:Навчання    151

:Чувілкін бугор   152, 157, 160,

:Прощати    164

:Нобелівська премія 191