Бог народився в Росії. 1972.02.ч.2

Іванов Порфирій Корнійович

 

1972.01.15 — 1972.02.12

 

Частина 2. С.96 — 196

 

Редактор, перекладач — Ош. Редагується з благословення Іванова. (Див. Паршек. 1981.02.26, с. 115, 127)

 

96. А коли прийде на зміну наша красуня з сонечком, теплі промені, то тут десь з'являються небувалі на цьому місці, прилітають з півдня птиці.  Вони починають по-своєму пісні співати. А нам, усім людям таким, хто про це все не кидав думати і готуватися зі своєю снастю, з силою, яка робить нам одне те, що треба. Ми від цього всього ростемо і багатієм. Для нас це буде мало, нам потрібно більше. Ось у чому складається наше життя. Ми розкладаємо на землі килим свій, говоримо самі собі, далеко ми бачимо, а треба буде бачити від цього далі.          

 

97. Ми з вами на тому місці були. А зараз на цій техніці, на цих літаках ми туди пробралися, і нас як експедицію врятували. У нас на це лежать дні. А в них ми весь день безперервно, наша діло – роби, топчи ногами, а про землю не забувай. Земля все у себе приймає. На землі будується те ж саме життя, в якому доводиться бути. Особливо чоловік, він для цього всього. Сам чоловік від самих предків для себе почав робити всякого роду діло і робить зараз. Цьому не проти був Бог. Він говорить. Це все ваше, ви повинні ним користуватися, як своїм особистим добром. 

 

98. Робите ви на землі дорогу – робіть. Ставите в своєму селі будинки – будуйте. Це ваше одне багатство. Риєте в землі шахти – рийте. Заводи будуєте – будуйте. Різного виду виробництва будуйте. Худобу живого характеру розводьте, і птицю також домашню вводьте. Землю свою орете – оріть. Зерно сієте – сійте. Для вас це є все. Ви ним користуйтеся, як своїм добром, бережіть його, як своє око. Не давайте нікому. Це ваше золото. Природа вам його дала, ви його знайшли, і вона його від вас відбере. Це не Бога думка: чуже, не своє берегти. Бог каже: треба берегти своє тіло.

 

99. Без усякого такого діла треба обходитися. Діло будь-яке, почате нами, це все примусив наш перший чоловік. Йому знадобилася в житті своєму добути в процесі вогонь. Це вся його сила в природі є. А для нього треба матеріал, сировина, тобто природа. Вона без усякого такого діла не робиться, щоб цей вогонь тримати. Йому треба зробити залізо, чавун, а із заліза – сталь. Чим можна буде рубати дрова. Людина зробила сокиру, гострий ніж. І ним весь час своє робить необхідне свого людського життя. Треба буде приготувати сніданок, треба буде вогонь розвести, люди придумали вогонь, тримають в будинках у грубах або дровами, або вугіллям, або кізяком. Без вогню чоловік не зможе по землі крокувати. Він виходить у природу, там з нею зустрічається. І доти він там буває, він там терпить, поки вже відчуває, він замерзає. 

 

100. Він тоді біжить до вогню, вогонь його спасає. Він думає, це його добро. Це все природне. Село будується людьми для того. Село на цьому місці заводиться, щоб не сказати, це чуже село. А коли чоловік помирає, він з собою його не бере. Коли чоловік захворіє, він своєму нездоров'ю місця не знайде. Бог дуже важко чує цей холод, і від голоду терпить. Він нас веде до могили. Це так робилося, робиться в природі. На дереві будь-якому пухирчик, що розвивається, він примушує себе жити, як людина сама себе жити. Ми зробили в цьому не обдумано, а без усякої такої мети.

 

101. Я, каже, святиня є в природі, через своє живе енергійне тіло передаю своє наявне здоров'я через свої руки струмом. Це є істина така в людях живих. Є люди одні хворі, інші – ні. Ці здорові люди бояться хворих людей, щоб від них не захворіти. А як же я, Учитель всього народу, усіх людей я приймаю з різними хворобами, їм руку свою даю і тут же цілую. Я їм здоров'я своє прищеплюю через природу. Вона через мене сіє здоров'я. А те, що люди йдуть до лікаря, томяться своєю хворобою. Він його приймає, а сам на відстані з ним говорить. Це його така робота, а її треба любити, цінувати. А він нею капризує. Навіщо треба було учитися. Він же учив, щоб за рахунок цього треба було жити. А він цю роботу не любить.    

 

102. Любов така між ними – це є своє серце і душа. Що від цього всього є краще. Якщо чоловік добився від природи, самому ображеному чоловікові, забутому всіма, треба допомогти, щоб в'язниця наша не тягнула до себе чоловіка так, як вона його тягне. Чоловік не думав і не хотів, але його умови самі примусили, він став робити те діло, в якому зачепився. Його оприлюднили, що він у нас є злодій. Ця зараза, вона прищеплюється на іншому. Цьому немає кінця і краю. Сьогодні один, завтра інший і так далі і тому подібно, а хвороба на людині прогресує, як ворог по тілу. Йому засобів немає усунути на людині цю хворобу, крім одного Бога.    

 

103. Він ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою по коліна, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Тепер друге, теж невмируще пробудження. Йде по дорозі чоловік, який би він не був. Ти не чекай від нього ввічливості, щоб він тобі її сам представив. Ти повинен сам її йому або їй представити, своєю голівкою з душею і серцем поклонитися і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. А третє. Ти повинен знайти такого бідного, нужденного чоловіка, а вони є у нас, їм ніхто не допомагає, а йому треба допомогти, хоч 50 копійок йому треба дати, і сказати вперед: я, мовляв, тобі даю за те, щоб не хворіти ніде ніяк.

 

104. Четверте. Це потрібно дочекатися суботи, 42 години часу, у п'ятницю ввечері повечеряти і розговлятися у неділю в обід в 12 годин. Коли сідати за стіл, треба вийти надвір, і підняти обличчя догори і повітря тягнути через гортань, і просити Учителя, щоб він дав йому або їй здоров'я. Учитель навчає всіх: не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути всім перед усіма ввічливими. А коли.  Це робитимеш щосуботи, як свято. А п'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це ось людські слова, вони знайшли самі в природі і передали їх вони, Бог їх у купу зібрав і за законом своєї ідеї цим ось учить. Для них не буде потрібна в'язниця і лікарня.           

 

105. Все це як старе, гниле піде подалі, а з'явиться в природі свідомість. Ніхто не буде жити по-старому. Всі до одного чоловіка візьмуть по-новому, і не будуть робити по-старому. Кому така порада не буде треба?  Це є метеор. Лише  б  чоловік будь-якій цій землі, цьому повітрю і цій воді, він робиться їм другом життя. Вони його учать по-природному жити. А в природі такі є навички, ними оволодів Учитель. Він не учить нас, щоб ми курили, або пили вино. Він нас учить, щоб ми не лаялися ніяк, щоб ми не крали і не вбивали, навіть не торгували і не купували.

 

106. Жили за рахунок свого тіла в природі, як наш Бог у природі живе і учить весь народ, щоб вони в природі не були залежні від неї, а були сильні в природі, щоб боротися з нею, і не хворіти і не застуджуватися. Бути завжди гарантованим від в'язниці і від лікарні. Це Бога є одна для всіх така дорога. Вона нас усіх веде не до штучного тепла, щоб ми з вами його мали. Він усіх своїм вченням учить, щоб ми гартувалися в природі, купалися, по снігу босою ногою ходили. Це таке є велике невмируще вчення. Воно потрібне не одному Богу, воно потрібно нам усім. Ми повинні не вчитися, а всі ми повинні робити.

 

107. У місті Омськ, вулиця  Цегляна, 11-7.  Максименко – послідовник цієї справи через хворобу. Він в Іртиші купається, щодня загартовується. Він уже не буде потребувати в'язниці, і йому не треба буде лікарня. Він учиться, по-Богу робить. У нього одного ще немає – це в ногах тепла, як має у себе Бог. Він кричить на весь голос, перед молоддю каже: куди ви йдете зі своїми бажаннями, вам чи потрібна теорія?  Це є людини абсурд.  Вона веде людину спочатку до хорошого і теплого. Це наша всіх мета, вона нас змушує, зрештою, з цим ось розпрощатися, а вдатися до найгіршого і холодного. Це наша смерть.

 

108. Бог не теоретик є свого діла, Бог є практик важкого фізичного труда. Він проходив всі спеціальності шахти, він був у мартенівському цеху ударник, він відповідав за склади матеріальних комбікормів, він був господарник радгоспу, йому доводилося постачати артілі лісом, матеріалом;  він годував робочих своєю роботою.  І, врешті-решт, йому довелося це все залишити, а вдатися до свого діла. Раз за нього стала заступатися природа, як за любимого друга в ній, то він заслужив від неї бути в природі для ображеної людини. Хто вже давно помер, він лежить у землі в праху, як небувалий чоловік, про кого забула наша історія, що він був такий.

 

109. Його як такого природа за його діло вбила, він нашими людьми похований, лежить його прах вічно в землі.  Бог і про це не забув, думка його тіло веде до того, щоб того забутого чоловіка, холодного, поганого, зробити живим.  На це нам повітря, вода і земля відчинить ворота цього світу.  Нехай вони встануть і скажуть свої слова. А за що вони воювали з природою, вони її примушували, щоб вона їм давала без кінця. Вони в цьому ділі померли, їх не стало, як безсилих у цій справі. Вони померли на віки віків свого життя. А тепер от народився цьому ділу сам Бог, про це він думає і протилежний всьому цьому, що не можна буде цього зробити.

 

110. Лише б чоловік хотів, йому в цьому відчиняться ворота за його одну важку справедливість. Це не йому ворота будуть відчинятися для даного життя, вони відчиняться для нашої молоді в природі не для того, щоб умирати. Книжка написана «Загартування і люди» практичним чоловіком, хто цього сам досяг і зробив у природі за своє діло. А в ділі виявилася людям їхня користь, за яку вони вхопилися і стали цим користуватися.  Це була чиста правда, яка в природі ображених, хворих людей ставила на ноги. Люди цього чоловіка чекали, як Бога, вони хотіли не хворіти. А Бога схопили воїни, їм здавалося: це все, на їхню думку, є неправда. Вона вб'є його.

 

111. Бог робить для людей корисне. Йому, як новому чоловікові, у житті своєму навіщо буде думати про подальше життя. Він знає, готується зустрітися з днем, що йде. Він до нас прийде, тривало займе час, в якому чоловік поспішає швидше чого-небудь зробити.  Він без цього жити не зможе. Йому треба не одне для цього діла. Щоб зробити першому чоловікові була така в житті можливість. Перший початок було йому треба зробити спочатку. Він його без усякої думки не починав робити, обдумав, а потім зробив. Він не останню цю річ у природі зробив. Він іншу зробив, кращу від цієї речі.

 

112. Багато він у своєму житті зробив, і не закінчив їх робити, у нього на це все, що робиться, не вистачило сил далі робити. Він захворів, його тіло перестало цю річ робити. А жити ж хотів – хвороба не дала. Лікарі взяли в лікарню, йому хотіли допомогти. У них засобів не знайшлося на це діло, щоб повернути його колишнє здоров'я, щоб він продовжував свою роботу. Він не повернувся назад до діла свого, а помер на віки віків, пішов у землю. Він примусив своє діло продовжувати, це діло ним недороблене. Ми учимося в цій справі, намагаємося своїми силами охопити більше і краще. У нас люди без діла не живуть довго в цій справі, яку вони почали робити, недоробили свого уроку, з ним померли. Наша таке завдання: учитися треба і учитися, і учитися.               

 

113. Але жити в цьому треба, а ми навчилися, як буде треба через діло своє вмирати. Ми з вами дуже багато діл почали робити, але не одне діло щоб ми зробили і залишилися живими. Багато людей про це діло пишуть, всі вони знаходяться в мішку мертвими людьми. Вони ні один не пробував без свого діла. Померли всі, їх немає, вони лежать без усякої справи. Так і робиться діло в природі, так воно і буде робитися в природі. Вмирали люди, і вмирають у цьому ділі, і будуть вони в ділі вмирати. А Бог цього діла не визнає. Бог через це все поділився, їм їхнє залишив, а своє – зроблене без мішка, залишитися живим чоловіком, при будь-якій температурі залишається без діла. 

 

114. Хто зробив, що між нами, усіма людьми, у природі народився через вчених людей у його ділі Бог. Вчені люди зустріли чоловіка і зробили його чоловіком хворим, непридатним до діла. Я, каже Бог, був такою людиною, як і всі люди. А мені адміністрація за мою роботу, яку я робив, з моєї голови прибрали волосся, а потім скоротили. Сказали, що я нічого не робив, крім тільки писав про людину якусь. Так, я на це вчився, прокладав дорогу в природі, стукав, кричав, щоб мене в цьому ділі почули. Я доводив свою правоту, я довів перед ученими, вони скасували мій фізичний і розумовий труд. Їхній висновок є те, що я душевно хворий. Так навіщо ж наш суд Красного Суліна і прокуратура.    

 

115. Від лікарні Новоровенецької, від колективу лікарів прийняли в суспільство. Я теж є чоловік, тільки загартований. Такий я, каже Бог, ніколи не був. Про це є написана історія, яким я був до цього. Микола Миколайович Корганов психіатр, професор, світило нашої Ростовської області робив рукопису свою рецензію і сказав, щоб я писав далі. Ось тому я не зупиняюся писати. Хочу сказати: це діло моєї руки, тільки воно невмируще. Ми цей рукопис, який писався і пишеться зараз, і буде продовжувати писати не про яке-небудь чудо, а про природу, про одного чоловіка, загартованого в тренуванні, хто навчився, як буде треба, щоб не хворіти і не застуджуватися. Такого чоловіка мій рукопис шукав, шукає, тепер знайшов, він є.

 

116. Він сам особисто працю свою «Загартовування і люди» представив спілці письменників Ростовської області. Цю працю прочитали, вирішили самі послати в Москву у видавництво «Знання». А видавництво «Знання» без усякої причини, воно мене як автора примусило до Москви приїхати і запитати, в чому справа, що причину не вказали.  Вони сказали: якщо в тебе народилася думка, то ти починай з місцевого видавництва, з Ростовської області.  Я – у Ростов у видавництво до директора.  А мені директор каже: треба співавтора.  Я знайшов лікаря психіатра, він же поет Едуард Федорович Холодний. У кого, як рецензента, я запитав: на що можна буде сподіватися?  Він мені каже: «Надія не на твоє писання, а надія вся є живий факт, це ти сам, твоє тіло, воно перед нами усіма є Бога тіло».

 

117. Ось що сказав рецензент лікар і велів мені цей рукопис, який простежив, послати у видавництво Ростовської області. Я слухаю вчених, вони мене по митарству гонять, як новачка. Думають, це є неправда. Я слухаю, що мені скажуть вчені, а сам у них вчуся, як потрібно пролізти в автори. Цей рукопис поштою шлю в Ростов у видавництво. А видавництво мені пише: раз медицина в це діло втрутилася, то ви звертайтеся до неї.  Після чого я їду у видавництво в Ростов до головного редактора, хочу говорити про це митарство, воно є живим фактом. Я чоловік, у ділі самородок, перемога моя.  Пише він мені, як редактор, каже: у нас на мій рукопис немає вчених. Я у нього запитав: а де ж його взяти?            

 

118. Загартування-тренування є наука, я практично це заклав, моя праця, я її зробив.  Ніхто від мене це не відбере. Але вченого в Ростовській області не виявилося. Я повинен був звернутися в обком партії до т. Нестеренка. Я з ним зустрівся по телефону, йому сказав: допоможи мені з моїм рукописом, щоб зробитися автором цієї книги. Це загартування, це тренування, воно з себе висунуло «Загартування і люди».  Загартування є я живий факт. А люди є природа, між ними відіграю ролі я, як чоловік у ділі, а діло створило мене Богом. Нестеренку історія ця була ясна, він дає команду рукопис надіслати поштою йому. Я його слухаю як керівника медицини, він за це діло взявся. Я чекаю відповіді, її нема.  До телефону 90690. Він мені каже: твій рукопис багато читали, але, як їм треба, не зрозуміли. Дає мені пораду дописати.

 

119. Моя думка така є. Це діло моє, зроблене мною. Я в цьому загартувався, ходжу не так, як ходять усі люди залежні. Вони безсилі боротися з природою. Вона їх била, б'є, і буде бити за їхню несправедливість. Люди не намагаються жити в природі з кругозором, а живуть усі добре і тепло. А по-вашому, хто буде жити погано і холодно? Цю ідею отримали, у ній жити Богові. Я, Іванов, цю дорогу взяв і по ній сам іду. Цю історію, зроблену Богом, це діло міськком Червоного Суліна взяв розбиратися. Вони хочуть, щоб я, як Бог цієї історії, зробився іншим чоловіком. Як люди хочуть, щоб я ходив і носив на собі свій одяг, і їв свою придбану їжу. Всю зиму безперервно на сніг від холоду не показуйся.

 

120. Я не для того цю історію починав. Ця історія, вона була до цього, ніхто нею не займався. Вчені, громадськість Москви, вони розбиралися, вважали, у мене таємниця є яка-небудь. Доктор медичних наук психіатр Лунц, він так запитав: «От у тебе є таємниця, помреш – кому її передаси?» Я ще не вмирав, і моя ідея не погоджується зі смертю. Бог вмирати не буде. А я їм цього не сказав, а на питання кажу: у мене таємниця вся – це живий факт я. Якщо вас це цікавить. Але місць вистачить, збоку стань і роби те, що для вас робить Бог. За їхнім висновком: я можу це робити, а ви всі не зможете. «Я, – каже Лунц, – від цього діла помру». І помреш, я йому сказав. Я писав у листі 24-му з'їзду партії, хотів перед природою, перед комуністами виступити, як Бог. Їм свою істину розповісти не про якесь чудо, про природу, про практичне діло, про фізичне діло.      

 

121. Найголовніше – це є повітря, вдих і видих. Мене за мою справу посадили, так начальник міліції сказав: «Ну, тепер ми тебе пострижемо». Я в нього запитую: навіщо?  За те, що нібито я обманював людей. Я не брав і не вимагав від Сухаревской 22000 карбованців, по старому. Вона людьми прислала, я їх тільки сховав. Вони при обшуку без мене знайшли. Я був за це винен. Я у начальника питаю: у вас є гостра сокира? А він каже: «Навіщо вона вам треба?» Я йому кажу: треба мою голову відрубати. Він мені сказав: «Ми не рубаємо голови». А потім мій син каже: тато, мовляв, описали все. Я у нього як сина запитав: ти знаєш карти, у них 36 штук;  так от з них три карти туз, король і дама не прості, а козирні – вони у мене.  Сухаревська Валентина Леонтіївна обласному прокурору розповіла про все, про свою хворобу.             

 

122. І каже: «Якщо тільки Іванов скаже збоку йому побудувати будинок, я йому за це його побудую». Прокурор санкцію не наклав. Я був звільнений. Яким був, таким залишився перед усіма людьми. За правду свою боровся, борюся, і буду боротися доти, до того часу, поки стану на свою арену Богом. Ця штука, яку я сам винайшов у природі, вона ніким не робиться. Всі люди не хочуть цього робити, бояться, щоб від цього не померти. Люди думають: вони якщо тільки добре і тепло живуть, то вони в цьому вмирати від цього не будуть. Їхня така проходить думка, вона у них не виходить.  Працюють люди здорові, а коли захворіють, їм дають бюлетень, вони переходять на лікарняне ліжко. Їх примушують їсти, і багато.

 

123. Діла ніякого, а їсти дай. Це чоловіка є не мода. Він повинна їсти тоді, коли буде працювати. Тіло здорове годують, а хворе жаліють. Чим. Я у цьому відігравав як Бог між людьми сили. У 1951 році в Москві, провулок Тополєв, на моєму прийомі людей стояла черга. Але міліція це діло вилучила, своїми руками прибрали. А люди – за мене, міліція відпустила до ранку свого нагляду. Я вранці рано таксі, хотіли хворих відвідати на дому.  А міліціонер тут як тут десь узявся. Міліціонер шоферу сказав, щоб він весь № 69 в міліцію. Тут охоронець виграв, він передав державній безпеці не загартування моє, а по 58 пункту 10 вівся допит начальником карного розшуку т. Герасимовим. Він мене визначив за це в Ленінград.

 

124. Я в Луб'янці показав, як Бога. На прогулянці на мене дивилася вся прислуга, вони здивовані небувало. Їм так і залишилося, що це не чоловік був, а Бог був. А в 1963 році 13 травня був відірваний від черги хворих нужденних, які мене в Кіровограді чекали. А мені нелегально побудували дорогу. Моя Божа, вона ж загартування, вона ж тренування, наука є вона. Я на собі її розвинув, зробив ділом, описав своїми словами, вивів підсумок мій. Тіло, воно є в природі живим фактом, ніхто не заперечить цьому всьому. А я чоловік не такий, як усі. Вони залежні в природі, а я незалежний. Я не дивлюся на природу так, як усі дивляться. Вони добре знають час у році, як він проходить, і до нас яким він приходить.

 

125. Ми його чекаємо таким, як нам хочеться. Ми такої зими не очікували і не хотіли, щоб вона так ґрунт заморозила на 120 – 140 см, південну сторону прихопило на  90 см.  Це вже нам зробило посіву озимих важко, а їх мільйон 400 000 гектарів. Дуже небезпечний для нас момент. Природу як таку люди своїм умінням ніколи не обманювали. Вони завжди перед нею з поклонами. Їм дай, вони більше нічого не знають.  У них думка така у всіх, треба буде для цього всього снасть, вся наша кипуча техніка.  Ми її створили для цього і її тримаємо в цілості. З нею разом спимо, не забуваємо за її який-небудь нестаток. Як лікарі лізуть у всьому організму, шукають цій хворобі засоби, так і ми, механізатори цього діла.

 

126. Немає деталі – він намагається її яким-небудь шляхом придбати. Ми говоримо, механізатор без нашого агронома не посіяв землю, і за свою якість і кількість отримуємо винагороду. У нас всі люди живуть за гроші, хто як і де заробляють. Йому платить контора, там люди на це сидять, ведуть облік цього господарства розумно, щоб зростала економіка для збереження політики. Вона нас на своїх місцях тримає, як джерело. Ми трудівники цієї землі, яка нам родить урожай. А на нього є у нас машина, комбайн. А ннею управляє чоловік, він нею косить, він нею молотить, він солому збирає в купу. А зерно конвеєром у бункер зсипають. Та в машину, чисте зерно везе водій на елеватор у державу.

 

127. Це зерно в людей – все є життя, воно переведено на гроші, тепер гроші відіграють роль у природі. А щоб бути, як раніше починалося життя вболівальника хлібороба селянина. Він думав не про одну снасть, він думав про землю, його думка не кидала думати про себе. А чого людині не треба в житті. Він хлібороб, тепер працює рядовим, куди посилають. Він і цьому радий. Його діло одне – на скирті на соломі, або зерно возити на елеватор. У нього так само є сім'я, її треба утримувати, щоб вона була в порядку, як є інші сім'ї. На них одяг як одяг, а їжу їдять досита, працюють добре. За це все отримують, живуть до часу, а потім на нього накидається за це хороше й тепле природа своїми силами, і стихійно садить на чоловіка хворобу.

 

128. А хвороба для будь-якої залежної людини – ворог, незвідана особа. Звідки і за що він береться? Це все зробила людині її залежність, вона в людини всякої відбирає тепло. Ми оточені ззовні неживим матеріалом. Ми на це витрачаємо багато, як мертвого. Тепло і всередину ми в шлунок посилаємо, воно хімічний винахід. Самі в природі добуваємо, виробляємо своїми руками. Це не наше, а чуже діло природне. Як воно підіймалась, і чим воно зростало. Наше діло – зубами кусати, його жувати, зі слиною ковтати. І багато, мало нас не влаштовує. Добре поїли, а тепліше одяглися, у працю треба йти гроші заробляти. А не будеш працювати – не будеш отримувати. У нас отримують всі, тільки неоднаково. А як же Богу жити, йому виділили норму 33 рубля 75 копійок?          

 

129. Бог не просить для себе допомоги, щоб додали. Візьміть це все наявне, воно мені не треба. Це мізерний шматочок. Я його отримую за вбитого сина Андрія. Якщо я буду треба таким чоловіком, то ви за моє все наявне дасте все. Бог із силами в незалежності прийшов, він природно огородився, йому не треба самозахист, йому не треба їжа, а також будинок. Скажіть, укажіть місце, щоб там Бог жив. Ми йому не віримо, як людському ділу. Є Бог, забороняємо йому з'являтися до нас у кабінети. Ми ставимося до нього зі своєю поведінкою презирливо, не хочемо, щоб він між нами таким голим був.  Це така наша в цьому думка. Такого чоловіка, як він є у нас один загартований, наше все добро в природі не визнає. Ви його награбували, ви його вбили, привласнили до свого імені і сказали: це є моє.

 

130. Земля – це є природний материк, загальне, складне діло в природі. А ми, всі люди, його залежні, захопили своє живе місце, його оточили огорожею, і назвали його своїм місцем. Це законне явище мати свою власність, на якій люди всі живуть один раз, в другий вони всі поодинці в своїх умовах помирають. Їх як таких люди самі живі закопують. А самі на черзі стоять, чекають таку якість. Вони теж, може, гірше від усіх захворіють і гірше від усіх помруть. Ми з вами не гарантовані в цьому. Як ледве щось таке, вже нежить, кахи, кахи, і температура. Лікар дає бюлетень, забороняє своїм розумом далі продовжувати роботу. Вона змусила людину залишитися без праці. А їсти було треба, це теж фізично робити.     

 

131. Бог цього не хоче, у нього своє, вироблене ним, створене в природі. Не те чоловікові заважає, що він робить. Це його діло, розвинене ним. Його ніхто не змушував це робити. Йому самому захотілося в процесі всього його життя. Це його бажання, вироблене усіма нами. Нам треба хороший, теплий одяг. Ми ним хвалимось, що він у нас за фасоном зроблений. Людина – це жива істота, їй не треба мертве, чим людина огороджена. Він своє природне тепло в тілі витрачає, тобто втрачає, тим чоловік у нестатку, він хворіє. А їжу їдять, це теж природне чуже, зроблене чоловіком. У нього є запас на це від зернятка до самої картоплі.    

 

132. У людини на це проходить у житті думка, вона думає не про одну картоплю, не про одне зернятко. Треба буде людині подумати за кожен у природі день. Він до нас без нічого прийшов. А ми до нього такого бурхливого приготувалися. У нас на це є розум, що ми робили вчора. Нас він змушував у ньому не залишатися без усякого діла. Ми встали з ліжка, почали митися, приготувалися до того, що буде треба. Беремо діло зробити сніданок. А сніданок, всі його роблять по-своєму, і ми сьогодні стали до цього готуватися. Піч розтопили, все пов'язано з водою, супу пшоняного наварили. А тепер за нами, хто який мав апетит, щоб за стіл сідати.

 

133. А за стіл сідають ті люди, хто в цій сім'ї заробив, їм ця їжа належить, вони в цьому ділі заслужили. Їх господиня годує, вони дякують за її скромність. Ми всі цього будинку заробили, щоб нас усіх за це, що ми робимо, зберігали. У нас є своя земля, ми на ній придбаваємо все те, що треба в житті. Я, говорить цього дому сім'янин. Від курочки всі яєчка прибрала. А завтра моя робота чекає, поїду, як усі виїдуть у поле. Там наша всіх робота одна – траву як бур'ян знищуємо, своє посіяне що-небудь ростимо. Ми сіємо для масла соняшник, а до нього лежить велика ручна робота. Раніше комбайна не було, чим різав голову, а били катком.  

 

134. Цього масла поки побачиш на столі, багато треба зробити роботи. Я, каже хлопчик, сьогодні пас гуси, вони в річці купалися. І раптом виявилося, між цим усім одна навколишня на низу від косогору на площі цієї землі рівнина. Там на цьому шматочку лежала така місцевість, подібно до сковорідки сталевої ґрунт. А навколо її був косогір.  Людське життя тимчасового характеру в такому місті, як в Нью-Йорк, стоять архітектурні будинку. Або у нас, не капіталістів, у Москві наші люди живуть. Ми сліпі, не бачимо зі свого косогору, а хто ж на цьому місці, на низовині стоїть. Невидима особа для нас, усіх людей, що живуть – тепер це Бог, такий чоловік, як усі. Ми живемо в своїх будинках, хмарочосах.

 

135. Це істина є, що такий чоловік дивиться на нас таких, бачить нас, але ми його не бачимо таким, як ми є. Хороше і тепле для себе, він нашим не цікавиться, щоб на цьому косогорі за рахунок чужого добра висіти. Бог цю комерційну картину бачить, йому сказати слова не можна. Він нехай для нас усіх є невидиме лице. А він стоїть на середині цього всього, дивиться, як на хорошу яблуню. Йому несила зняти це яблуко і поїсти його. Він каже: без яблука жили, живуть і будуть жити. А от Англію, Францію, Іспанію, Югославію, Болгарію, Туреччину, Ізраїль, всі Африканські землі, Дагестан, Індію, Китай, Японію, Фінляндію, Норвегію, Швейцарію, Америку і Радянський Союз Бог бачить. Але вірити їм, не хоче зрозуміти, щоб їм на косогорі жилося добре і тепло.

 

136. У них ні в одного чоловіка немає свого природного тепла. У них для цього є зброя, чим вони козиряють. І вони хваляться цими силами, що у них є така спритність воювати з природою за землю, за чуже, яке для них служить джерелом. Вона без повітря і води ображає людей. Ці три друга в житті любимі. Вони дали людям все для того, щоб їм була можливість на цьому косогорі задовольнятися, тобто жити багато, але не всім. Бог цю правду бачить на людях, потім на землю прийшов засудити людей зі своєю красою, з солодким, з жирним. А волю дати ображеному, хворому, щоб він не знаходився у в'язниці і не лежав у лікарні. Ось для чого це місце зайняв Бог. Його слова про це діло мовчать.     

 

137. Узнають про це люди самі, свій погляд на це направлять, і всі почують один від одного, скажуть самі собі: Бог є на нашій землі. Між нами, людьми, по землі ходить, дивиться, вивчає їхнє становище. А своє наявне не говорить. Бог був, Бог є, Бог і буде між нами. Він нас усіх не учить такому, ми самі прийшли до поганого. Один під ним. Як яблуко падає від свого дерева, так і ми, всі люди, залежні в природі від свого місця.  Відриваємося і йдемо на вічне ліжко. Це наша розвинена на нас у такому духу смерть. Бог не з такими силами, він до нас прийшов їх на собі показувати сили природи: повітря, води і землі. Це є Бога любимі друзі. Вони йому допоможуть зробити на його думку все те, що буде треба.  

 

138. Я ходжу таким між нами в природі заради душі людини, щоб серце ніколи не старіло. Люди жили однаково. Нам не треба золото зі сріблом.  Треба природа, її любити всюди живим тілом, як любить наш Бог.  Його оточує Всесвіт природа, він у ній живий, ніколи не вмираючий.  Наша молодь про це дізнається, погодиться з ним. Ми з вами кинемо стояти на черзі, чекати час один, а коли ми зробимося такими злочинцями, нас визнають хворими людьми, дадуть тюремне або лікарняне ліжко. Вони, за явленням Бога, відпадуть, а зародиться живе здорове життя. Це обов'язково буде. Таке, як зараз робиться. Ми злодії, ми вбивці, ми торгаші, ми п'яниці. Ми для життя не люди, а просто кровожерливі люди, озброєні люди.

 

139. Це все зробили вчені люди. Вони бояться природи, залишатися в природі без усього цього, як ходить наш Бог. Він магнето, він електрику, він струм. Через свою до всіх людей ввічливість він упросив природу, щоб вона йому дала це. Він сильний вже зайняти своє місце, і з нами по-своєму розмовляти. Я роблю те, що всім буде треба. Ніхто не бажає в природі бути нездоровою людиною. А фактично всі люди хворі. У нього немає природного у себе тепла, тому, як ледве щось таке, його накрила хвороба. Вона йому не дала розвернутися, він сильно захворів і помер. Його немає, він у землі лежить прахом.

 

140. Даремно Богом не станеш бути. У Бога сторона для людей у житті хороша, тільки її доводиться в природі заслужити своїм терпінням. Своє серце на це потрібно загартувати, щоб люди зробилися в цьому ділі милі, щоб нам усім глянути на сонце і побачити свою для всіх правду, через це саме одужання. Щоб глянути і побачити того чоловіка, щоб він став таким, як і він є – Переможець природи, Учитель народу, сам Бог на Землі. Бачу, знаю, але не роблю те, що роблять і бачать на косогорі. А що там людьми робиться? У них вся земля національна так захоплена, поділена на маленькі шматочки, за своїми накопиченими засобами. У одного одне накопичення, а в іншого інше. Були в керівництві царі, королі, над своїм народом що хотіли, те робили.

 

141. Народ, як і всі люди, бачили в цьому неправду, намагалися на них напасти. Їх за це все, ними зроблене між господарями, хто тоді жив добре панами, економістами, капіталістами. Вони огородилися своєю силою і вмінням, вони зробили на землі за їхнє добро залізний режим. Люди гнобилися на косогорі. А посередині ця рівнина лежала і терпіла зі своїми силами. Вона цей порядок бачила, такий режим нелюдський, але вилучити його не змогла. Вона спочатку пустила на косогорі таку правильну думку про те, що не ми є всього цього господарі. А господар – той чоловік, хто це все бачив, про що між буржуазією проклав своє джерело. Карл Маркс і Енгельс, тут і всі теоретики за цю справу схопилися, як за правду свою. Але вдіяти нічого не змогли, крім тільки був спалах робітників.  

 

142. Хвиля така проходила між пригнобленими і експлуататорами. Люди були до цього добре не підготовлені, у них на їхньому боці прогресувало безсилля. Вони були такі ж само залежні, як і всі інші, тільки вони жили в умовах неоднаково. Одні мали засоби, а інші мали руки і ноги, на плечах це все самі будували, їх Карл Маркс у своїх працях визнав. Вони є господарі, вони трудівники, і право своє все те, що слід, вимагали. У них воно практично виходило. Їх тримали в тюрмах, вони там томилися, сиділи, чекали цих умов. Природа не стояла на своєму місці, вона змінювала свою форму на людях, яка робилася на цих косогорах. Люди все йшли проти такого розпорядку, який вони бачили, але запобігти їм було важко. У них вийшло таке зробити, як зробила на цьому косогорі Франція.  

 

143. Вона своєю жертвою всьому світу показала, що це буде, що написав у своєму матеріалізмі. Він поставив низьких людей на перше місце, вони грудями завоювали в Парижі день комуни. Це вже було для всіх початок нового життя. Природа прибавляла, ці сили зароджувалися на таких людях, хто не шкодував самого себе в цьому бунтувати, тобто заважати старому. Раз теорія з'явилася між такими вченими людьми, то чому вона не зможе дати свої плоди. Карл Маркс і Енгельс, вони теж люди, їх змусила це зробити в людях правда. А раз правда, то людині доводилося її робити на собі особисто. Хто йшов проти свого царя, він був не свій, а чужий. Для нього була така кара, як інші її отримували. Перед народом судили своїх людей чужі, рубали їм голови, вони залишалися у людей живими. Їх природа не викидала так даремно, щоб про них історія забула. Народилися і такі люди між людьми, яких юстиція царським законом карала вішати і стріляти.

 

144. І ці люди з'являлися зі своїм тілом, про них не забула природа, вони є між нами живими людьми. Це живий був факт, зафіксований на цьому ось косогорі. Земля терпіла, раз дала нове і нове в житті для цих експлуатованих людей. Вони гинули ні за що. Їм доводилося теж захищати свого батька земного царя. Так старі люди говорили: пішла війна на нашого білого царя – значить кінець світу. І це було сказано в людях, прийшов такий час на косогорі. Свої люди зібралися в купу організовано і пішли на свого царя, напали на його безсилля і перемогли його самодержавство. Цар впав, як і не був на білому світі. І ця система косогору проявила себе, люди зробили Радянську владу. Це все зробив сам народ під керівництвом теоретика Леніна. Він за свого рідного брата, якого цар засудив розстріляти. Ленін був один час правий, допоміг людям від такого гніту позбутися.         

 

145. Люди взяли в руки свою зроблену руками зброю. Стали людьми рентабельними, вмілими. На це прийшов світ вченого характеру. Стали робити те в природі на косогорах, що робили раніше. Люди взялися з новою, більш великою технікою, стали гнатися зі своєю силою, щоб не відстати зі своєю справою в природі. Самі все без усякого Бога ми доб'ємося, у всьому світі стане мир. Ми будемо жити добре й тепло. У нас в'язниця виховує людей, лікарня лікує нас. А ворог як був, так він і залишився між нами на косогорі. Йому треба такі багаті люди, у яких є все. А причому тут Бог, якщо ми це самі робимо.

 

146. Подумайте, ви вчені є люди, невже ви не розумієте тих людей, хто не хоче бачити в'язниці, а сам туди потрапляє. Він стоїть на черзі, його туди тягнуть умови. Він цим хворий, його не тримає природа, а йому волю дає робити. Він робить, за це все потрапляє до в'язниці або в лікарню. Це його привело хороше і тепле. Погане і холодне між людьми на горі не водиться. Воно спустилося на цю ось середину на рівній землі, перебуває разом з Богом. Він не бажає, щоб ці люди цією наукою займалися. Їх велика помилка – там десь у природі повзати, у природі плавати і в природі літати. Ми говоримо всім, це ми шукаємо в ній таємницю. А Бог зі своєю думкою, він не зупиняється нам говорити, що ми робимо в природі, шукаємо, ми не знайдемо. У неї немає людині, що воює з нею, ніякої таємниці.  

 

147. Ми народилися на землі, вона нас годувала, вона нас поїла, вона нас примусила на ній через це все вмирати. Ми з вами за це все не воювали, щоб на нашій землі тілами не знайшли такого життя, яке б не повзало по землі і не плавало по воді, і не літало в повітрі, а на своїх босих енергійних ногах простоювало і перетерпіло без усякого діла. Бути людиною незалежною ні від чого ніде ніяк, ось чого доводиться в природі шукати. А треба від початку і до кінця ритися в самому собі, у тілі своєму. А у нього почуття чує, очі бачать, а руки можуть і не робити. А життя, воно природне є, оточує тіло живе повітрям, може на воді перебувати. А земля є материк, нас, як кліщиків, тримає у себе. Ми не кліщики, за розумом своїм, а розумом розвинені люди на все брати в природі.  

 

148. А щоб їй дати хороше. Ми з вами даємо мертве самі з себе, ми вмираємо. З косогору всіх лежачих земель на материку. 1972 року 2-го лютого обрушилася махина, між нашими людьми помер генерал Матвій Васильович Захаров. Він усі свої груди прикрасив своїми орденами, навіть були дві зірочки. Як чоловіка його у вогні спалили, до стіни Кремля урну ніс сам уряд. Сам Гречко сказав: між нашою партією природа взяла видатного товариша. Тільки ми зробити в цьому нічого не зможемо, ще кращі такі товариші пали зі своїми силами, їх уже немає. Це був головнокомандувач Малєнков, хто збирався з такою технікою в природі знищити ворога, а сам не дожив до сімдесяти років, як помер.

 

149. А скільки за все наше життя, яке починало розвиватися від першого чоловіка. Вони ж усі були на косогорах живими. Вони щось у своєму житті робили, їхній розум працював, а потім у процесі всього цього половина серця не стала працювати. Ці всі люди, вони недоробили свою справу, яка перед ними стояла. Вони ніколи не думали самі, що їх хтось у природі потурбує. Вони в цьому ділі не збиралися зробитися в природі такими.  Це не зайняте ніким по середині всіх людей від початку свого такого життя лежало, але людина не хотіла свої очі туди направити. Це було безцільно. Ця дорога людині живій не давала там такого життя, яке б за рахунок діло росло, і піднімалася вгору за рахунок таких людей, які живуть зараз у природі однобоко.

 

150. Їх зустріло в путі в ділі своєму хороше і тепле. Ці люди, вони йшли по природі і йдуть однобоко. Зараз у них довіри немає до діла з кругозором, та до природного діла, яке нас усіх не вчить, щоб ми з нею воювали, робили те, що нам треба. А нам треба і необхідно треба спробувати пожити в природі так, як живе наш руський чоловік зі своїм ділом. Це Іванов. Він за це взяв ім'я, що вічно не вмирає. Його люди прозвали за хороше, зроблене ним діло Богом. Він і не хотів себе визнавати між людьми, що він є Учитель. А раз він Учитель, учить людей до безсмертної істоти, вже він є Бог.

 

151. А Богові наші вчені і невчені люди, як такому чоловікові, не вірять. Їхнє діло одне – робити доти треба буде, поки є своє особисте здоров'я. Всі люди без свого здоров'я померли. Бог таке здоров'я має у себе. Тепло, його через руки струмом передає, щоб людина жила і те вона робила в природі, від чого виходить погано і холодно. Бог на такому косогорі не хоче навіть свою лапу простягти через один у природі вчинок життєвий. Не треба в'язницю тримати і не треба лікарню. А люди всі стоять на черзі, чекають свого дня, коли їх запросять і посадять за стіл, почнуть з ними ввічливо розмовляти, а потім справу заведуть, і тут же змусять за цю справу розписатися.          

 

152. А на цю всю справу юстиція готова докласти свої руки. У неї одне є – не чоловіка судять, а судять діло, його історію розбирають по ньому, у що він одягнений. А їсти, його годують там. Але образа одна – змушують трудитися здорового чоловіка. Бог каже: я тобі не радив красти в природі; а раз зловили, відповідай. Я теж таким у природі був, коли залежність мене оточувала. Я був оточений косогором. Як яблуко по землі котилося, так я від сільського господарства в природі тікав. А хотілося пробити дорогу в інтелігенцію, проламати ворота, тому мене незлюбила ця система, хотіла чисткою довести. А в мене була велика опора, осередок Гуковський спас мене.

 

153. Я в ньому вчився економіці, політиці, яка оточила знанням. Знати природу, вона мене за моїм бажанням зробила між людьми Богом. А йому місце вчені не дали на ньому перебувати за те, що я робив між людьми.  Я їх усіх приймав поцілунком, вони від мене відбирали своє здоров'я. Косогор не хотів цим місцем Богу поступатися. Люди на це підуть і стануть робити, чого нас всіх навчає Бог. Його правда в ньому. Він каже: від мого діла не сховаєшся, і нікуди не дінешся. Все одно будете його шукати, він буде між нами жити. Бог бачив розмову. Університет 3 лютого. За партію, яка нами, людьми, зберігається.

 

154. Вона нами, комуністами, робиться. Ленін її ввів як теоретик цієї справи, сам зійшов з колії смертю. А доручило це робити Сталіну, він місце своє займав, що хотів, те й робив. На його діло випала вітчизняна війна, керував і робив у партії Сталін. За його ініціативою мир між людьми переможеними за їхньою ідеєю зробив. Він був у всьому світі з народом своїм прославлений. Тільки він за нас, всіх комуністів стояв. А знайшовся один чоловік Хрущов, керівник цього всього, теж комуніст. Куди він Сталіна дів?  Це не місце комуніста такого, як у Баку був секретар Багіров, він був азербайджанський кат.        

 

155. Його такого, як багато хто був, у своєму колективі творили, це був один жах. Розповідати про це Бог не має наміру, у нього немає місця такого, як його дає партія.   Брежнєву писали лист про загартованого в тренуванні чоловіка. Він зробився в природі таким, як треба нам у житті всім. Його люди прозвали в житті Богом. Він не проти всього того, що людьми робиться. Хоча і займає місце своє наш комуніст Брежнєв, він за те, щоб усім було добре і тепло. Тільки в нашому вихованні знаходиться в'язниця і лікарня. Один Бог проти цього всього.

 

156. Але всі безпартійні і комуністи за те, щоб ми безсило вмирали.  Бог каже: я вважаюся вченими людьми хворою людиною. З практики написав книжечку «Загартування і люди».  Вона шукає не місце своє, а життя людині вічне. Мій рукопис вчені не визнають, змушують ще більше і розумніше від цього написати. Я як Бог себе не ставлю на арену. А вам усім моє видно, безпартійним і комуністам. Я не є в мішку один-єдиний чоловік на землі, себе розкрив у природі фізично. Давайте ми переглянемо цю ідею, кому вона буде треба? Якщо розібратися, тільки нашій молоді на косогорі.

 

157. Ми адже такі є люди, всі ми йдемо по тій дорозі, по якій наш перший чоловік почав іти. Він учепився за землю, став повзати, шукати своє місце для того, щоб жити нам.  Ленін указав усім нам, ученим, нас з вами змусив без участі самого Бога.  Що з цього всього, якщо люди навчилися в природі вмирати. Що нам у цьому зробив Ленін, якщо він фізично нічого не трудився. Бог тільки нікому не заважає, а своє на собі будує, це початок усьому є, життя людини в природі. А ми Богу не дозволили брати участь у наших усіх операціях. Він істинно пише, за що Албанія пішла або Китай не захотів з нами дружити. Ми стали на цей рахунок хто.  

 

158. А говоримо, партія є наша. Хіба у китайців немає комуністів? Ми хвалимося своєю силою, навіть допомагаємо, не знаємо, кому. Хочемо сказати: ми добрі люди. Що ми зробили з Богом. Він нам несе в нашу науку зернятко істини, без будь-якої хімії та самозахисту він людині своє здоров'я віддає, нам усім. А ми, всі люди, його не маємо, нашого природного тепла. Ми віримо штучному, ним обгородилися. Кажемо: ми відпочиваємо після важкого труда. А хіба він у нас усіх однаковий. Ми живемо, як тільки зуміли жити. Якби нас природа не рівняла всіх під одну гребінку, ми б були герої. Всі лежать у землі з однією думкою, як би звідти повернутися знову в це кипуче життя, де ми натворили діл, і в чому ми недоробили, померли.

 

159. Бог цього не велить. Він просить нас, таких людей, щоб ми не стояли в черзі і не чекали того, що отримав наш ув'язнений і божевільний. Він коли народжувався від матері рідної, цього ніколи не думав. А жити якось хотів по-нашому, але його умови не допустили. Така заплутана дорога у труді фізичному – це не слова писати, а треба пуди піднімати. Їх дуже багато, все не перекидаєш. Боєць спритний, боєць і вмілий, але і на нього вміння народжується, як народився на це після царя Ленін. У нас патріот народжується в праці, сам він добився, ми його як якісного на арені показуємо. А чи все на арені буває? Ми хвалимося хорошим, а від поганого йдемо. Це наша з вами пряма помилка.

 

160. Богу ви шиєте брюки, примушуєте, щоб він їх одягнув. Прийде такий час, ви б раді одягнути, але у вас сил не вистачить. Ось до чого ваше хороше і тепле веде. Бог, а вас одиниця лякає. Вона ж є справа, а без всякої справи нічого в житті не виходить. Бог – це є ми всі, ми йому вірили, тільки не хотіли самі цим бути. Йдемо від істини. Він своїм тілом не робить те, що ми всі робимо в природі. А в неї з цього ось косогору люди самі себе примусили бути в ній якоїсь професії. Вона його вчила на землі стати інженером, розумною людиною, будувати який-небудь потрібний об'єкт цьому ділу, що хочуть зробити в процесі люди.

 

161. Їм кустарно по-предковому жити важко, кустарно зробити яку-небудь річ. У нас народилася по цій місцевості за рахунок води енергія. Вона у нас по дроту прийшла на те місце, де потрібен для людини струм. Він змайстрував привід, колесо, але крутиться не дарма. Людина винайшла для себе станок залізо різати і з нього зробити всяку деталь.  Він не кланяється ніякому великому заводу, у нього є такі менші, лише б лилося з кружки молоко. А на нього великий людський попит, його дають зараз ферми корів. Є люди доручені, вони доять корів, їх змушує саме життя це робити, щоб більше молока.  Тоді можна думати про землю, про ту здібність.        

 

162. А раз ми ввели в життя свої шахти, поставили, а потім металургію, зробили заводи, через мартен отримали сталь. У нас є, на чому базуватися. На будь-яку і кожну машину, починаючи з трактора, кінчаючи легковою. Все це люди роблять для землі, щоб вона нас усіх у достатку зберігала, щоб наші душі і серця були всім задоволені. Природа наша мати – багата з швидкохідними річками, з озерами, з лісами. А поклади вона у себе має, тільки треба людини руки і розум дорогий. Вони навчаються самі себе зберігати в такому місці, де буває велика зміна в атмосфері. Для того, щоб у природі жити, треба знати її всі капризи, а вона може учиняти у себе великі стихії.

 

163. Особливо льодовитий океан, він у себе має таку циклонну силу послати на той материк, де люди користуються землею, плавають на воді і злітають у повітря. Вони без мішка не летять, у них одяг, їм треба їжа і зручності, щоб спати. А раз чоловік спить, він уже забуває, йому доводиться згадувати вчорашній вечір, яким його залишали. Наші добрі люди, вони перед природою заручилися бути завжди у своїй праці воїнами. Без усякого труда земля не буде нас тримати. Вона каже, щоб ми знали, а що нам буде потрібно для того, щоб завтра довелося жити в природі не погано, а добре. Двір свій людина має, а що у дворі, Бог тільки знає про це.  

 

164. Це кожного чоловіка є база. Не він життя створює для нього, а шматок хліба або ганчірка, зроблена ним. Вона прикрашає своє місце, земля любить догляд, щоб ти як господар знав, а що на ній такого посіяти. Люди дослідно добиваються, роки по землі проходять один за одним, а в людях залишилося те ж саме, як і було до цього. Хотіла людина одного, та ще кращого від цього, але природа візьме своїми силами і завадить.  Хоч на тиждень, але раніше від бувалого в році сей рік зустрівся на людях цей холодний білий сніг, від кого всі люди по своїх хатах поховалися. Вони кажуть: ми свій час проводили щодня в полі за своєю роботою на землі. Ми на ній навесні зробили грядку, як пух.      

 

165. А в неї посадили зернятка, це зернятко нам породило багато цього зерна. А збирати доводилося в ясну суху погоду. Ми дивилися на це небо, боялися великої синьої хмари, що йшла. Тільки це нас лякало. Якщо захопить наше все зненацька дощик не маленький, а великий, він нам усе життя в природі псує. Ми про це все, що робилося в природі, дуже сильно всі думали. Наші заслуги такі всіх нас: грішки є невеликі, а за це все нас Бог всевишній пробачить. Тому природа не захотіла таких трудівників ображати. Ми цю роботу дуже важко робили з ранку до темного вечора. А доводилося нам ночі прихоплювати. Це була не чужа робота, а була своя. Бог з боку високого чоловіка, він таким не хотів приходити в люди, щоб ними усіма розпоряджатися, як цар або король, або який-небудь президент, або генеральний секретар.

 

166. Він не приходив до людей таким, хто б його змусив що-небудь робити. Він був від цього діла відірваний вченими психіатрами через таку хворобу. Вона на землю спустилася через нашого чоловіка ображеного, хворого, хто зараз сидить у лікарні і в лікарні лежить. Та й той, хто на черзі стоїть, він теж не гарантований від цієї справи. І також той чоловік, якому доводилося жити добре і тепло, він від цього помер. Він лежить у праху в землі, про кого вже забули люди. Тільки один Бог про це не забуває.  Про природу, про повітря, про воду і землю, які є Богу друзі в житті через їхню одну любов.

 

167. Вона зробила Іванова Богом, про це всі думали. Тепер всі померлі про це знають, вони готуються перед цим стати. Бога давно б люди одягли, його нагодували і в дім завели. Але вони йому одні не вірять, інші сильно вірять, але виконувати ні одна душа з віруючих не знайшлася. Бога діло визнати, вони вчення Бога не визнають. Так само, як і всі люди, на землі важко працюють, для прожитку і збереження купують одяг, їжу та житловий будинок. І в цьому ніякої різниці між віруючими і невіруючими, як вони вмирали, вони вмирають зараз. За таких людей, які чекають його приходу з неба в золотому одягу. Він вже розділив своїх і чужих, стане з місця судити? Ні. Він уже прийшов чоловіком, пожив один час по-людському, все він робив по-їхньому.     

 

168. А потім думка його розділила, правда йому підказала. А чому це так виходить між такими людьми? Вони самі це зробили, почали працювати, почали робити, зробили, зварили їжу, пошили одяг і склали будинок, в якому доводилося один час зробити живу людину, а самому за рахунок цього довелося померти. Чому це так вийшло, невже природа не народила такого чоловіка, хто б про це своєю думкою продумав і сказав, чому це так виходить, адже чоловік не народжувався для смерті? Він народився для життя, а його наші всі предкові люди зустріли і пожаліли його тіло, що воно без усього помре, зникне. Сорочку наділи, молоком напоїли, його виростили і пхнули в природу.   Сказали: іди ти наш чоловік такий, якому треба буде для цього діла трудитися і в цьому труді придбавати те, про що ми сказали вже.

 

169. Ми свої сили в цьому ділі втратили, а щоб знайти їх, ми такого місця не розуміли, на якому була можливість повернути їхнє втрачене здоров'я. А Бог це місце розумів, яке воно є. Ми від нього сильно біжимо. Для нас, таких людей, зі своїм поганим і холодним у природі гроб. Ми звикли зустрічати тепло наше з променями сонечка. А для білого морозного холодного снігу. Ми працювали всі літо, від самої весни і до глибокої осені нас оточувало тепло. А коли осінь настала зі своїми ранковими заморозками, ми готували на це свій предковий запас. У нас для цього діла були люди, вони готували продукт, вони готували матеріал і будівельний привозили. Люди хотіли жити, вони жили не довго, а коротко.

 

170. Їх природа прибрала, як вона прибирає зараз. У неї сили природні, що вбивають, одного Бога вони люблять, як це треба. Бог свого наявного в житті своєму доб'ється, він нашого наявного не потребує. У вас усіх до одного чоловіка на нашій рідній землі нема свого тепла. А раз всередині немає природного тепла, звідки ти його візьмеш, якщо тепло  тілу будь-якому дає холод. А ми його боїмося. А раз ми холоду боїмося, ми в природі не вояки, нас природа за це не любить. У неї є сили природні, від чого ми хворіємо, застуджуємося. Які ж ми є командири, є режисери, письменники різних пісень. Ми пишемо, співаємо про небувалого, про померлого чоловіка. Нам треба давно писати і співати про живого природного чоловіка.

 

171. Він у нас поки є один такий друг любимий у природі. Мати мене такого ось народила, як і інших дітей матері народили. На моє діло моєї ідеї вона мала свою материнську образу. Вона у мене такого запитала: «А навіщо ти це робиш? Всі люди як люди, вони ходять, як і всі. На них матері ходять і дивляться, як матері». А моя мати шкодує мене, що я такий поганий і холодний вид на це маю. Я їй так сказав: мама моя, ти моя рідна мама! Народила ти легко мене, але от виховати не зуміла. 35 років я тебе слухався, у природі залежно жив, воював з природою. Ти знаєш, як ми жили. Бачила мене, злодієм я був. І бачила, як я вбивав худобу. Ми хотіли жити так, як ти хотіла.

 

172. Батько через нас скоро поклав голову, він спокійно в землі спить. Це все по-твоєму, по-історичному. Хіба хоч одна є така мати, вона хотіла, щоб її дитя жило в природі погано і холодно? Вона його берегла і жаліла, як кімнатну квітку. Йому або їй завжди новеньке, як з голочки. Вона ним або нею хвалилася, в образу не давала. Згадай, ти хіба мене такого хотіла, щоб я таким залишився, як я зараз перед тобою є? Вона мені каже як синові рідному тепер: «Якби я так знала раніше, що ти такий у природі будеш, я тебе б придушила». А скільки часу я тебе, як рідну матір, слухався, згадай, ми з тобою як раніше жили.

 

173. Ми з тобою хліба вволю не наїлися. Пам'ятаєш свого батька, а мого дідуся, вітряк з двору був видно, як він крутиться. А ти мене посилаєш: йди, він, мовляв, дасть борошна. Я тебе слухався, так усі діти на білому світі наряджалися до одного часу. Вони жили, красувалися, пісні співали, вони танцювали. Де вони такі поділися? Всі вони там, у землі, у труні, у праху лежать. Ви думаєте, про них природа забулася? Це стрижень хорошого нариву в тілі чоловіка. Вона не знає, що цим матерям і батькам зробити. Вони в цьому задоволення собі зробили, цю похіть, вона у них не весь час була енергійна. Їхня старість, зношування, це втратили.                           

 

174. Діти пішли від них. Куди їм таким безсилим залежним людям у природі подітися.  Вони вже не вояки в природі, їх вона геть подалі жене, щоб вони знали, що їм від цього доведеться вмирати. Поки вони жили так, і їхні діти живуть, у них дорога людська. Я їй кажу. А яка ж ти моя така дорога, ти прожила чимало років. Ти ж, мати моя, бачила між людьми такого, як ти народила. А він з тобою, з такою матір'ю, не погодився далі ступати. Взяв та поділився з нами, пішов у житті на собі Бога шукати. Він цим от знайшов, розумів, що зробити в природі. Не став її чекати хорошу і теплу. Пустив сам себе в хід у природу, у холодну і погану.

 

175. Я їй кажу: мама ти моя, мама. Я не чемпіон світу роблюся, зробився хворим чоловіком. Я уболівальник душею, і це буде обов'язково. Через мою хворобу видно, коли ця моя думка напише. Так напишу, щоб всі люди зрозуміли про мене. Що я хочу, хочуть всі хворі люди, ув'язнені і божевільні. Їм ця історія дала можливість у цьому ділі бути. А всі люди, що живуть на білому світі, самі це роблять і чекають час такий, коли він або вона такою хворобою захворіють. Ми, всі люди такі, не гарантовані в цій справі. Ми безсилі, щоб дати відсіч наступаючому ворогу. У нас з вами немає природного тепла, ми віримо штучного, обгородилися, їмо багато. Вважаємо, цей одяг, який я ношу, він є мій особисто.     

 

176. Люди думають: «Бог є який-небудь у житті своєму дармоїд, нічого не вміє робити і не хоче робити, він грабує наших людей своєю поведінкою. Ач, який він тип. За Бога між людьми прилаштувався». Каже: я допомагаю бідним, хворим, нужденним. Тим людям, хто його, це лікування, на собі випробував. Він у своєму житті боявся природи, боявся води, боявся землі. А це все нам дало, що ми зараз маємо, це ми отримали через це все.  Нам земля сама без повітря і води нічого не дає. А тут, можна сказати, людські руки, ноги нашого брата носять, і без діла не сидимо. У природі боїмося показувати себе. Як ледве щось таке не так, ми вже приготувалися.

 

177. Знаємо добре про час, що швидко йде. Він на місці не стоїть, швидко в цьому змінюється. Ось зараз ми, всі люди, любимо цю погоду, цей сонячний день. Ми рано до нього піднімаємося, роззутим по ньому біжимо без одягу, вважаємо любимим. А коли цьому часу приходить кінець, то і сонечко так це не побачиш. Промені теплі десь подінуться, а стане наступати на наші тіла холод, десь він береться. Він тихо підлазить, ми до нього небувало підходимо. Вважаємо, це все, що є в природі, для нас є ворог.  Якщо ми так не укриємо своє тіло цією ганчіркою, ми від цього всього застудимося та захворіємо. Кажуть так наші люди: Бог береженого рятує. А якщо це треба людині в природі захворіти або простудитися, вона нашого брата не питається відбитися.        

 

178. Людина безпорадно вмирає в цьому. Ми з вами, всі люди, безсилі не отримувати від природи за наше все зроблене, що треба. А у Бога як діяча запитали професора інституту імені Сербського, коли його діяльність практична перевірялася. Вона жінка професор. Їм же цікаво знати за мою таку таємницю. Вона в мене, як людину загартованої, запитує: скажи ти нам, як ти виліковуєш рак? Вони хотіли, щоб я їм виклав. Я їм відповів не як Бог, а як чоловік, загартований у тренуванні. Для цього є природа, повітря, вода і земля. Вони у ділі моєму друзі, я їх люблю. Я її прошу, як природу. Вона ж мені допомагає. Вона є струм, електрика, магнето. Через мої сили вона чи він отримують свої природні сили. Вони знаходяться.    

 

179. Бог говорить. Гроші тут ні причому, тут причому сама природа: повітря, вода і земля.  Вони нам народили чоловіка, і вони його оточили.  Це, що ми маємо в житті, це не наше є все. Це нам з вами дала через труд наш. Ми отримали від неї, ми самі це зробили. Це все ми самі ці якості боїмося, ховаємося, не залишаємося без цього всього.  Нам треба хороший і теплий одяг. Ми повинні мати хорошу смачну, солодку жирну їжу.  А будинок, який з усіма вигодами, що називається. Кажуть так наші люди. При цих умовах треба б нам жити вічно, тобто завжди добре і тепло. А нам за наше все взяла природа на тіло живе, в якому тепла не виявилося свого;  звідкись взялася ранка, цей грибок. Це неприємність, від якої наші вчені не мають у себе чоловіка, і не зробили таких засобів від цього ворога, що в природі.

 

180. Так відіграє ролі в цьому над цією хворобою сама людина. Якщо він ранній, свою  форму тільки показав, з ним легко буде справитися. Краще і легше від усього нашому чоловікові, який ним оточив себе. Він сильний зробити це моїм ученням. А наука моя одна для всіх однакова. Людям, найголовніше, потрібно вчитися у здорового чоловіка, хто не втратив свої теплі сили. Ми з вами в усьому винні.  Якби ми вчились, як потрібно жити, щоб не хворіти, не застуджуватись. Цього ми не робимо.  Моє вчення, це є люди в природі, такий важливий вчинок, одне з усіх є природне пробудження. Ви не вірте мені як такому, а повірте цьому ділу, але випробуєте на собі, ви побачите правду.

 

181. Рак – це така розвинена на людині хвороба. Щоб наші вчені про це знали, що ми з вами, вчені лікарі, даємо чоловікові не загартованому свою технічну пораду, щоб він своє тіло так гартував, як йому в природі лікар скаже. Щоб чоловік сам поступово над своїм тілом з водою і повітрям, і сонечком займався. А вода є вода, а повітря є повітря, якому треба не теоретичне закласти знання, щоб на цей рахунок мати свої сили природні.  А їх у нас, в людей, у вчених і невчених, свого тепла немає.  А хто ж може його дати, щоб ми не хворіли і не застуджувалися.  Ми залежні від природи, не любимо цю атмосферу.  

 

182. А раз ми сил не маємо, то ми їх можемо в будь-якому місці втратити. А хто ж нам у цьому допоможе, якщо лікар стоїть сам на черзі. Він не гарантований від цього діла, так само всі люди не гарантовані. Вони можуть завжди захворіти без сил і волі, свого тепла.  Ми хоча кутається по холоду і крижаній воді, нас лікар не визнає, що це є лікування, це є часткове запобігання від захворювання. Ми, здорові люди, всі роги вола зламаємо. Тому лікар і розкрив свою історію для того, щоб його послухали пораду про загартування людини. Він у нас повинен загартовуватися, водою обливатися, повітрям дихати. А на сонечку треба чистим тілом засмагати. Все це робиться людиною на землі. Лікар сам безсилий чоловік, він технічно озброєний штучним. Чоловік, у нього шприц, у нього ніж.

 

183. А щоб він практично сам спробував, у природі своє тіло загартував, як у нас перед усіма показує своє тіло Іванов.  Він у нас один такою атмосферою оточений, у нього є природне тепло, практично ним фізично зроблене для нашої молоді. Вона у нас народжується природою для того, щоб у ній жити. А наші люди, які зустріли їх, не стали слухатися природи, стали по-своєму по-історичному дітей учити. Як вони навчаються зараз? Їх за собою тягне майбутня копійка. Їм не хочеться відставати від хорошого і теплого. Наша вся молодь за цим біжить, на себе одягає красивий фасонний і теплий одяг, з їжі намагаються поїсти жирне і солодке, у будинку жити доводилося з усіма вигодами. Лікар про це не сказав, у чому наша молодь вмирає. Йому ця система не роз'яснювальна.

 

184. Іванов не мовчить, а кричить по природі. Ви медична є наука, які у вас є кафедри, навчальні інститути, технікуми, клініки, вольниці – все це для нашої людини. Які у нас є кадри, вчені люди є: академія, самі президенти, професори, лікарі, сестри і весь додатковий персонал. Які у нас кабінети, введений шприц, голки різного характеру, ножі, всякого роду мікроскопи.  Препарати та всяких таблеток робили багато, робимо ще більше.  А те, що слід в нашому житті, ми нічого не зробили.  По частині нашої смерті, ми жодної людини не врятували, бо якщо йому намічено природою померти, у нас це все безсиле.  Чуже і мертве животу не реальна.     

 

185. Чогось багато ми говоримо, пораду лікаря даємо, і загартовування організму сюди прибавляємо. Моржі вони, мовляв, у воді крижаній купаються, це їхнє таке в природі місце бути між людьми чемпіоном. Я, як такий є між людьми Іванов, вважаю чоловіка життя живого, але не мертвого. Раз взявся за це діло, то чому до кінця не доводити.  Природа навіть просить таких людей, такого чоловіка, щоб він стару ідею кинув продовжувати, а взявся за ідею нового характеру. Вона для всіх є однакова дорога в природі, лежить дуже холодна і погана. Повітря повітрям, а вода водою. Ми всі на нашій землі на материку прикріплені для того, щоб на ній повзати, і відшукувати для себе хороше і тепле.   

 

186. Ми його отримали, цим користуємося, говоримо, навіщо нам від цього буде краще.  Якщо у нас для цього є праця, найкраща риса. Ми робимо діло не одне, ми намагаємося робити, що краще та цікавіше треба знайти в природі і ним скористатися. Дорога одна нас веде до життя, але нам як таким природа за нашу війну з нею не дає довго пожити і що-небудь інше в природі зробити. Треба б діло Іванова загартовування визнати. А ми його практику вважаємо хворобою, чому сам Іванов не заперечує. Яке є про хвороби вчення, самі не знають. Кажуть мені: пиши. А що писати? Вони самі не знають, що писати Іванову.     

 

187. У нього є багато написано про людей, є рукопис, написаний особисто Івановим, яким я був до цього. Микола Миколайович Корганов був цього всього рецензент. Він сказав: «Пиши далі». Я написав істину, це «Перемога моя», «Неправда».  Все стосується цього всього. По дорозі бути Богом. Він у нас між людьми не був, його тільки усно всі люди просили, щоб він їм допомагав у житті бути щасливими. Мати у себе хороший теплий одяг, і щоб їжа була солодка, жирна смачна і багато, та дім щоби був з усіма вигодами. Цим Бог, якого на собі розкрив у ділі Іванов, не радіє. Говорить Іванов нам людям, якщо я потрібен природі таким, як ми його бачимо завжди, то вона мене, як Бога, збереже. Я вже 37 років так ходжу, а щоб сказати, у цьому нажився, я ще в людях такого чудесного нічого не зробив.

 

188. Це не чудеса залишитися в поганому вигляді, і мені в цьому холодно сильно. А що ж з цього буде далі, нехай інший чоловік будь-якої спробує і стане робити те, що зробив Іванов. Він є уболівальник у природі того, що робиться в природі з людиною. Хто вірить сильно Богу, а сам це все не виконує, це не Бога чоловік. Бог не хоче, щоб між людьми такими розросталася в'язниця і лікарня. Він хоче бути визволителем усього цього. Ось яке завдання Іванова: завоювати між людьми не смерть, як воно робиться, а треба завоювати життя. Я, говорить Іванов, роблю для цього багато. Я зробив для цього, щоб робити далі. А далі кінця і краю не видно.

 

189. Продовжувати і продовжувати своє намічене те, що я написав, і те, що я пишу. Зараз це мій не останній у природі виступ. Я зараз тільки пишу про Бога, а щоб робити, мені не допомагають учені. Вони чекають моєї смерті на мені. А її-то в природі для Бога немає. Йому є одне життя, яке він знайшов сам, ним обгородився. Каже, ви вірите і не вірите йому. Ви залежні люди від природи, безсилі, щоб боротися. У вас усіх не було природного тепла, сил і волі такої, як має в природі Бог. Він оточений повітрям, водою і землею. А ми цьому не віримо і не хочемо розуміти, як Бога одного для всіх. Він на землю не прийшов, щоб красти, він не збирається в цьому вбивати час.

 

190. Він любов свою розвиває для того, щоб не воювати з природою. Вона любить того чоловіка, хто любить її, не йде так від природи, як ми йдемо своєю красою. Цього Бог не має, він живе погано, гірше від усіх, сил волі набирає в природі. Каже: це не мої сили є, а природні. Листочок маленький пухирчиком починається. Він спочатку як з'являтися в природі. Від матері рідної її дитя, воно стало в природі робити те, що буде людям треба. Він за це все вхопився, і до цього діла прибавив ще діло. Не таке, а друге, а за другим довелося зробити третє, і так цього кінця не виявилося перед людьми. Воно робилося, робиться і буде робитися.

 

191. А листочок зустрічався, не ховався, як початковий завжди. Цей листок, він в атмосфері без усякого оточений природою. Вона його так люб'язно оточує, з ним завжди по-своєму говорить. Ти у мене є як ніколи живий, прагнення твоє одне відчувати і дивитися у мене. Якби ти таким у природі не був, тебе б природа не зберігала. Ти тільки багато дихаєш та своєю міцністю тримаєшся, твоє при тобі все. На тебе накидається все моє. Ти бачиш, ти чуєш, але нікому ти своїм учинком не заважає. Знаєш добре про свій час, коли тобі доводилося свої сили нам всьому світу представити. Твої сили на цьому місці, вони не одні, щоб один з одним по повітрю розмовляти.                

 

192. Ми не люди, що повзають. Ми не люди є, що з природою воюють. У нас як у таких немає на землі такої техніки і немає такої вогнепальної зброї. Ми не боїмося в природі залишатися без людського столу. Нам не треба їх покривало, нам не треба їх смак. Ми своє місце не захоплюємо. Нас, за своїм розумом, більше на землі, ніж є на землі людей свого добра. Ми так за землю та за місце самі себе не вбиваємо. У нас в'язниці немає, також лікарні ми не вводимо. Таку теорії не розвиваємо, щоб у нас була економіка з політикою.  Вони людському життю заважали, вони зараз заважають. Самі собі в природі шукають, копаються, б'ються, хочуть розкрити у себе в природі таємницю. А їм, як таким хворим людям, на це все не відчиняються ворота.

 

193. Уми людські мало на землі живуть, вони намагаються дуже багато думати. А на цю думку у них почате діло, яке вони почали робити конвеєром. Дійшли до захисної ракети і до самого атома і водню – найгірша у війні продукція. А от щоб її витрачати на собі ми боїмося, у нас немає на це сміливості, щоб під цим умирати. Вітчизняна війна показала всьому світу цю картину, яку хотів ввести Гітлер. А зараз люди так огородилися теоретичним, практично роблять на цій землі, їм дається початок рук людини робити.  Ми розкрили сили на Місяць літати в невагомості, туди ми стріляємо з місяцеходу. Це ми з вами зробили, навіть пускаємо своє на Венеру і Марс.         

 

194. Дуже широкий об'єм охопили, своє велике вміння зробили. Це все показали, дивіться, це ми самі без усього. Ми чужим оточили своє фізичне тіло, ми в хід його не пустили. Боїмося природи, ховаємося, йдемо подалі. А самі ми стоїмо на черзі, не гарантовані в цьому, що ми завтра не захворіємо, та ще яка хвороба зустріне. Ми ж залежні люди, що вмирають. Ми чекаємо ту годину, того дня чи року, в якому наші серця перестануть битися, а думка не буде діяти. Ми з вами для  цього живемо добре і тепло, що нас у природі примушує вмирати. Це добре буде нам усім таким людям, що між нами зародився Бог. Він особа, що не вмирає, через всю його практику і його діло. 

 

195. Він же загартувався, але не лікар, до кого треба буде йти за порадою. Як потрібно буде загартовуватися, це наука Іванова, він на собі зробив, але не лікар. Він стоїть у черзі, як усі стоять. А Іванов сам робить і учить інших, щоб вони робили і не були такими, як їх учить теорія. Вона примушує людину в мішку оточувати себе, у повітрі літати, по воді плавати, а по землі крокувати. Які ж ми є такі люди, ми віримо не живому, а мертвому. Ми не погоджуємося з ідеєю Бога. Він же чоловік, він не хоче, щоб ми з вами в цьому ділі вмирали. Він шукає не в природі, а в самому собі таємницю, тому він так і ходить. Вам хочеться, щоб він одягнув кожух і в ньому ходив. Це не нове, а старе.

 

196. Загартування моє, тренування – моя перемога. Прочитай, узнаєш, хто я.  Не переписую те, що написав. У мене є природа, друзі улюблені: повітря і вода, та наша є земля.  Грошей мені не треба, вони мені заважають. А природу я люблю, вони мені як друзі близькі допомагають. Писав, пишу, і буду писати слова, які вас, учених примусять мене зрозуміти. Я не божевільний є чоловік – живий, енергійний до життя, але не смерті.  Шукати мене будете, моїм не огородишся – помреш, як і не жив. Іванов не для себе це робить, у нього вся молодь чекає цього. Бажаю вам дочекатися ще продовження життя в моїй писанині. Читайте і розумійте. Це правда.

 

1972 рік 12 лютого. Учитель Іванов

 

:7202.12    Тематичний покажчик

:Учитель біографія   1-19

:Вчення, поради    40

:Оздоровлення    17,20,61,68,103,107,178-180

:Війна 41г.   34,50-52

:1-а група інваліда    35

:Любов холоду    57

:Бог 55,60,84,85,88,89,97,98,103-15,113,

: 120,138,140, 150-157,166,170,188, 189,195

:Тепло тіла, ніг   57-60,63-68,103,170

:Гарне - погане    193

:Медицина 61,184

:Народження ЧБП    61,

:Виховання дітей    62

:Причина хвороби    68

:Віра в Бога і виконання    80

:Прийом 90,91

:Теорія    107

:Хвороба    128     

:Вчення Бога   106,120

:Холодне погане    57

:Залежність    128

:Людина    131

:Незалежність    147

:Загартування і люди    156

:Віруючі в Бога    167

:Бесіда з матір'ю    174

:Як вилікувати рак   178-180

:Дорога Бога     184

:Майбутнє суспільство    192