Москва. 1968.07

Іванов Порфирій Корнійович

 

Редактор, перекладач – Ош. Редагується з благословення Іванова. (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127).

 

1. Ми всі вважаємо її нашою столицею. Навіщо вона потрібна мені. Вона мені не потрібна з усією якістю.  Я добре знаю про потік один, він розвивається на нашій людині.  Від самого порога нашої хати лежить шлях у житті на край, де розташовано вічно не вмираюче місце з предками.  Різниці немає між селом і містом.  І віруючий в Бога, і невіруючий в Бога досягає цього.  Чоловік щохвилини наближається до цього, він народжений у природі для смерті.  Його змусила його залежність своє життя закінчувати.

 

2. Він цього, може, і не хотів, але його умови оточили. Він потрапив у це нещасливе місце, де наша хвороба і зустрілася не з чоловіком особисто, а з його природним тілом, з живим тілом.  І поселилася для того, щоб свої сили поширювати зненацька. Чоловік цього місця не знав, і не хотів з ним зустрічатися.  Але природа поки сильна.  Вона нас народила, як і всіх мати рідна представила в життя, що прогресує, котре примусило чоловіка боротися за своє право, щоб навчитися жити легко, але не важко.  Та й усі люди цього хочуть, і шукали в природі це.       

 

3. Не подумайте про те, що я, може, нічого не зробив для цього в природі.  Позаду залишилася написана мною історія, вона зроблена руками фізичного труда на мені, що і примусило мене практично прокласти розвідку в атмосферному явищі.  Я самородок, трудівник цього діла.  Знайшов у природі якості через нашу науку загартування-тренування. Навчив себе, як буде треба, щоб не застуджуватися і не хворіти.  Я цього добився, маю силу і волю.  А до мене мій друг по життю Іван Гордійович, мого віку народження.  У нього був порок серця.

 

4. Він би давно душу свою віддав, помер від цієї хвороби.  З серцем поганим довго не живуть, а він оточив себе рано.  Звернувся до мого загартованого тіла в силах і волі.  Мене попросив, як ініціатора випробуваної поради.  А на білому світі дуже багато таких людей, хто мого вчення дотримується, і пораду виконує, живе здорово.  Він нам розповість не один, а їх дуже багато.  Якби я не бачив цього, і не сподівався на це, що воно нам буде потрібне в подальшому людського життя, я б не приїхав у вашу, так висловлююсь, Москву.  Вона для мене ніякої ролі не відіграє, ролі відіграє в усьому людина.

 

5. Не буде її – не буде й навколо всього цього, чим скористалася людина, і з цим же самим померла.  Ну і життя людське, якщо подивитися на нього з початку, а закінчити його кінцем.  Важко доводилося мені дивитися, і знати про це все.  Як вийшло, що яка б не висока особистість, де б вона не сиділа на своєму місці, вона згоріла так само, як згоріли всі.  Їм допомогла скоро зноситися в цьому ділі залежність, їхнє багатство, труд. А ми не знайшли шляху, щоб без труда залишатися, і без нього продовжувати життя. Я для цього їду до Москви не за своїми особисто справами.

 

6. З моїм трудом, з моєю ідеєю я буду потрібен в будь-якому місці.  Вам або нам розповість москвич, що проживає на вулиці Станіславського, будинок № 8, кв. 5. Качалін Сергій Іванович. Це інший по життю друг, він народжений у 20-му столітті.  А покажу жінку прибиральницю, робітницю, яка вам розповість, як вона не далася свої груди відрізати.  Визнавали рак.  Вона теж москвичка, проживає на вулиці Бакунінска, 80, кв. 6. Ось тому мені потрібно не люди цієї Москви. Мені потрібний чоловік, хто б він не був. А йому я несу купи багатства, це здоров'я моє. Я приїжджав і на 8-й Надзвичайний з'їзд, і приїхав на 22-й з'їзд КПРС не даремно, а з наміром, з силою і волею.

 

7. Мене запросив друк, я приїхав з нововведенням, з пропозицією, з внеском комунізму.  Що я запропонував з'їзду?  Своє особисте здоров'я, я не застуджуюся і не хворію.  Що може бути краще. Пишу, як буде треба, щоб навчитися запобігти цьому всьому. А мене охоронець комісар міліції Пушкін засудив за дрібне хуліганство.  Я, правда, не сидів, а лежав у лікарні психіатричній «Матроська тиша». Мені там спокій піднесли. Я розповів про своє зроблене всім хворим, лікарям, санітарам і студентам, хто був зацікавлений мною.

 

8. Закінчився з'їзд, і мене, яким я був, проводжають додому.  Що ж далі роблю?  Шукаю, цю пропозицію хто-небудь отримував? Приїхав у своєму костюмі в ЦК КПСС.  А для мене Петрівка прислала двох молодців у вільному одягу. Я думав, приїхали ті люди, хто, може, зацікавився зі мною говорити. А вони в свою машину, та до полковника Плотнікова.  І мені дали пожити 72 години, а потім їдь.  Я за цей час багато хорошого зробив.  Зв'язався з міністром, з Калашниковою.  Вона пообіцяла написати в Ростовську область, щоб на місці розібралися.

 

9. А писати не написала.  У мене є люди, які в цій частині допомагають через листи мої.  Але вже зараз розповім про небувале своє. Мій син засуджений, працює в Лісовому, Ростовської області. Я до нього їздив з Марією Матвіївною Аралушкіною, проживає по вулиці Тополевій, 8, кв. 11. І звідти заїхали в Москву на її квартиру. Мене вночі забирають, і створюють справу: дрібне хуліганство.  І судять на 15 діб.  Я був у психіатричній приймальні, 10 діб відлежав. Мене таким роззутим випустили, я приїхав додому. Пишу історію з практики, але ніхто не звертає уваги на мою практику.

    

10. Вона ж з чоловіком живе нарівні. Я виступав у Ростовському державному медичному інституті в кафедрі фізичного виховання, розповідав студентам, майбутнім лікарям. Я в психіатрії теж розповідав. Дійшло до того, щоб розповідати населенню організовано. А мені не повірили, пішли від істини. Я ж людина, як усі люди. Зі своїм здоров'ям, може, і не приїхав до Москви, але змушують приїжджати умови. Якби я не бачив істини на собі особисто, то я б народові про своє не розповідав. А то я роблю сам особисто, я ці якості не кину. Це люди, весь народ зі своїм здоров'ям.

 

11. Вони зобов'язані моє здоров'я підтримати, бо це потрібно кожній людині.  А у нас цей чоловік судиться законом.  За що, запитаєте?  За ідею.  Що він нам у природі несе?  Та нове на людині.  Це те, чого всі люди хочуть, щоб не застуджуватися і не хворіти. А я через це і їду до Москви, і буду їздити за це діло. Мене навчила природа, щоб жити не так, як ми живемо. Ледь що-небудь таке, треба лікаря, невідкладну викликати.  Ми боїмося хвороби, тому і придбаваємо для себе багатство, і ним користуємося, йому віримо. Але щоб воно нас врятувало, ми більше стали боятися хвороби.

 

12. Стали краще одягатися, і їмо добре, а в домі пристойно живемо. А як був розвиток на людині хвороби, так він і залишився. Ми через хворобу свою інтелігенцію ростимо.  Нам потрібно місце, і не погане, а щоб жити добре.  Ми цього добиваємося від природи, всі свої сили кладемо, і хочемо полегшити життя людини.  Але щоб зробити, у нас не виходить.  Прогресує біль, і вона сильна з нами рахуватися.  Аби пролізла в тіло, але тоді не чекаєш милості. Як клала нас поодинці зненацька, так і буде класти за наше хороше, що ми робимо в природі.  Ми свої тіла зберігаємо в житті за рахунок природи.

 

13. Хто вам або нам дасть подяку нізащо.  Якщо треба зробити, щоб вона була корисна всім.  А наука загартування-тренування, адже вона не продається і не купується, у неї всі способи безгрошові. Навіщо тілу потрібно одяг? А чоловік його купує.  Навіщо йому їжа?  Він її купує. І дім готується за гроші.  Значить, тіло огороджене грошима, а їх дають за працю. Як же загартування-тренування чоловіка примусило всьому нашому зробленому не вірити. Все це робиться не те, що треба. У тебе все є, що одягнути і що поїсти. Але ти свідомо відмовся від усього. Ти цьому всього не будеш ворог.

 

14. Ти хранитель природи, за це тебе збереже природа. Ось це не замах на чуже. Вся сила в цьому, що нам загартування-тренування піднесло.  Воно навчило чоловіка. Він адже з лікарями зустрічається, їм про це говорить, але вони з ним не погоджуються.  Бутять, так ще як бутять за своє право в науці.  Їм треба погоджуватися з цим, та спробувати не хочуть.  Бояться, що їм доведеться вмирати без пальто.  Їм легше вмирати в пальто. Я допомоги матеріальної ні в кого не прошу. Але я навчився, як жити по-новому. Розкажуть люди, ми повинні їм повірити. А що вони роблять, що на них не поширюється ніяка епідемія.

 

15. А раз їм добре, то чому нам не робити це.  Вони збоку, вони біля нас живуть, і навчаються цьому, та живуть здоровими. Не хворіють і не застуджуються так само, як і я.  Для мене не треба Москва, не треба хутір з аулом. А мені треба місце, щоб моєму тілу ніхто ніяк ніде не заважав.  Ось це буде все для мене і для всіх.  Моя ідея – це наша ідея. Учись, і стань таким, як я, чоловік один.  Для всіх хочу, щоб люди зробилися такими, як і я. Щоб не одягалися і не їли, і дому не потребували, що буде нам усім треба для життя.  Ми завоюємо його, воно буде безсмертним.

 

16. Перед нами ця ідея, вона нас учить жити, і дає право всім нам жити без усякого захворювання і без застуди. У цьому ділі не відіграє ролі Москва, або хутір з аулом. А відіграє ролі сама людина зі своїм тілом, кому надано право загартовуватися.  І загартовуватися в тренуванні, щоб добитися від природи одного здоров'я.  Кому не буде потрібно ніяка їжа і вода, та не потрібно буде одяг з житловим домом. Ось це сили будуть. А їх треба мати, щоб природа не панувала над чоловіком, а панував над природою чоловік.  У нього тіло навчене в природі перемагати всі неприємності, яких дуже багато з хорошого боку.

 

17. І є сторона погана. А краще буде, якщо він у себе ні те, ні інше не буде мати.  Це наше тіло, а в тілі ролі грає нервова система, мозкова частина.  Нервова система обігрівається сама собою лише тому, що у неї струм, електрика і магніт, що сприяє всьому ділу виходжувати серце. А раз серце не буде молоде, то і життя буде втомлена.  Це для чоловіка буде нове небувале в житті при природі залишатися без усякої їжі і без всякого одягу, і без житлового дому. Ми з вами і будемо кричати на весь голос перед усіма людьми про те, що для нас вводиться ніколи не бувале, нове.

 

18. Нас природа збереже за наше все зроблене. Ми від природи отримаємо все для життя. Захотіли добитися ходити без одягу при будь-яких обставинах, ми цим задовольнили себе, нас природа допустила. Вона всю атмосферу створила корисну для того, щоб не застудитися і не захворіти. У природи все є для людини, щоб з нею нарівні довелося жити. І життя наше є одне для всіх нас. Вимагає від нас, щоб ми жили, і в житті для себе отримували продовження. Це ми маємо, і повинні сказати про те, що ми будемо брати наше з вами діло. І будемо з вами разом отримувати здоров'я, з яким ми ніколи не будемо піддаватися ніяким захворюванням.

 

19. Це буде, і обов'язково.  Наша з вами всіх мета.  Не тоді, коли ми захворіємо, і потім ідемо до лікаря, йому висловлюємо про хворобу, чим ми хворіємо.  І просимо його, щоб лікар допоміг хворобою не хворіти.  А хвороба, вона даром на нас не сідає. У хвороби одне – прогресувати, і робитися більшою хворобою, щоб звалити з ніг людину. А раз пробралося в тіло, необережність, значить, вже не говори нічого лише тому, що в тебе безсилля створилося. І робиться це безсилля сильніше від сил людини, то людина здається, і починає занепадати. Її сили виявилися непридатними для тіла людини.  А раз тіло отримало від природи хворобу, вона недаремно сіла на тіло.

 

20. Без усякого хвороба не прийде, і не буде мучити тіло. Хвороба – ворог є тілу. Але з ним треба навчитися, як боротися, щоб перемагати ворога. Для цього треба буде холодна вода для обливання ніг по коліна. Та й коли йдеш по дорозі, а з тобою зустрічаються дорослі люди, які прожили роки, вони нам залишили своє важке життя. Ми за їхнє все вклонилися, сказали: «Здрастуйте».  Дідусю, чи бабуся, або дядько з тіткою. Твоє діло – сказати, а наше діло старече – промовчати.  Але за це все подякувати: «спасибі» і «спасибі». Дорога вам відкриється, ідіть сміливо.

 

21. А по дорозі можна зустріти бідного, нужденного чоловіка, хто не має у себе того, на що він сподівається, і хоче жити за рахунок цього. У людини немає, а вона цим хвора робиться. То треба людині допомогти.  Коли будеш давати, то сам собі скажи: я, мовляв, даю цій людині для того, щоб мені було в житті добре. І віддай. А суботній день з початку вечора в п'ятницю з першої години починай, і поводься без їжі і води 42 години. А потім треба їсти. То треба буде вийти надвір, і повітря тягнути через гортань до відмови.  А мене треба просити, як ініціатора в цьому ділі, називати мене Учитель: «Учитель, дай мені здоров'я».  Це будете проробляти щотижня.

 

21а. І щоб не харкати і не плювати, та не курити, і не пити вина. А ми з вами нічого цього не робимо, а творимо своє надумане. Ми хочемо, щоб у нас був не малий запас, а великий, його стараємося зберегти. Ми цьому запасу віримо більше, ніж віримо собі, і надіємося ми сильно.  Вважаємо, що він нас спасе в нашому житті.  Часто звертаємо увагу на нього, перевіряємо.  А то природа має свої якості, вона з нами не рахується.  Це атмосфера народжує на це все свої живі сили для того, щоб цей запас знищити.

 

22. У природі це багатство для життя нашого не грає ролі, щоб у тілі зберігалося за рахунок цього здоров'я. А ми в собі це робимо, наша така в природі турбота. Як ледве що-небудь прозіваєш, у тебе народяться якісь у цьому нестатки. А їх у рік один раз придбавають, то без цього всього нам жити не доводиться. Бували, між нами в атмосфері народжувалися стихійні дні. У них ми себе не приготували, щоб залишатися на порожній шлунок. Ми його тримаємо завжди, щоб він був у нас повний. Ми його цим зберігаємо, вважаємо, наша всіх думка, але треба розбиратися з самим собою.

 

23. Це добре, що ми живемо і продовжуємо за рахунок цього роки.  У нас з вами сили є, не у кожної людини однакові сили.  Наші різні, вони живі і марні, живуть за рахунок цього один раз.  Сто років – вік людський. Мало хто через нього перелазить, більшість гинуть. Щоб сказати, у людини не вистачило цього запасу. А то є всякого роду, що хочемо, у природі є, а здоров'я немає. Радий би вкусити зубами від шматка хліба, і його розжувати з якою-небудь рідиною, але саме тіло цього не робить.  Повітря собі відмовило бути помічником для того, щоб ковтати.  Навіть і згадувати – все забулося, мозок не працює. Прийшли до людини такі природні сили, а їх дуже багато є в природі.

 

24. Не потребують чоловіка, хто жив тільки за рахунок шматка, за рахунок глотка, за рахунок ганчірки, в кімнаті. А зараз прийшов такий час, гонять із землі.  Сама молодь не хоче, щоб старий разом з нею жив.  Надії більше на молодь, ніж на старого, непридатного, йому в природі життя немає. А атмосфера це зробила. Ролі зіграла природа, а не чоловік. Він нічого не робив, щоб за ним залишалася роль для життя. Його була велика мука – у природі для себе придбавати без кінця і краю, все більше і більше, та краще від першого.

 

25. Як між нами і природою робиться, так воно і виходить.  Але старого чоловіка віри немає, і надія пішла, так ми, всі люди, що живуть на землі, від природи навчилися.  Людині треба жити, а ми їй не допомагаємо, а примушуємо, щоб між молоддю не було старих. Вони смердять, їх сама атмосфера виштовхує, він згнив, йому треба вмирати.  І помруть усі ці народжені люди через свій індивідуальний учинок. Загартування-тренування радить нам усім у своєму житті змінити цей потік.  Дорогу у себе народимо іншу, не штучному почнемо вірити, а єству природи. Але не одному живому факту. У природі все є, нічого даром не пропадає.

 

26. А загартування-тренування є наука, Для того вона була і є, і буде.  З нею треба познайомитися, до неї ближче підійти, з нею порозмовляти.  Може, вона що-небудь новенького народу вкине для його життя. Вона учить по-новому жити, не потребувати і не надіятися на запас. А треба працювати для цього, щоб користь була від цього нам усім. А ми, як охоронці цього житлового закону, не любимо чоловіка, хто для цього свої сили не жаліє, у цій Москві практично труд закладає. Візьміть у лікарів його сліди загартованого чоловіка, а він їх залишив у архіві в лікарів. Нехай вони народу прочитають.

 

27. Боятися не треба. Раз прийшов час життя, треба нам учитися в нього.  Він просить молодь між природою і людьми цю форму природну підтримати.  Набридло людині щось робити, чого робили щороку всі ми, люди.  Прокладали кроки для життя, а самі потрапляли на дорогу смерті. Треба не шукати життя, а треба на собі шукати смерті, тоді-то людині буде життя.  Самого себе змусить відмовитися від усього цього запасу і розсікти жадібність. А народити у собі терпіння пекельне, як терпить у природі всюди загартування-тренування. Воно людину навчило залишатися без усякої потреби.

 

28. У нього є все: є повітря, є вода, є земля.  Це три найулюбленіших друга, з ким треба разом близько пожити та відчути їх природними почуттями, які на твоєму тілі оточують ванною. Немає ніякої, крім цього всього. Є в житті для людини здоров'я, а воно за рахунок цього прогресує в природі, і розвиває себе для того, щоб життя в роках тривало. Немає нічого кращого в природі для того, щоб у житті нове побачити. І зацікавитися цією річчю, яка народжена в природі в перший раз, як небувале живе, яке живе не за рахунок природи, а за рахунок самого себе.

 

29. Цього в природі досяг сам чоловік, він всі якості сам узнав, продумав весь час про цю систему, яка годувала чоловіка. Кожен день по три рази чоловік за стіл сідав, і чекав, коли йому дадуть на стіл. У чоловіка на це є таке для запаху почуття, він його чує дуже сильно.  І готується, як би більше і краще закинути в шлунок.  І чоловік на цей рахунок, на це час готувався, йому хочеться їсти, і сильно хотів.  Він їсть, його організм змушує за своїми заслугами побачити на столі приготування. Його очі дивляться, а руками все робить, щоб легше трудитися, та краще пожити в природі.

 

30. Це людини бажання зробити здоров'я на собі стійке. Значить, потрібна практика. Вона в цьому ділі сприяла, щоб людина сама для себе все робила. І шила з матеріалу належний за фасоном одяг, і його зберігала. А потім готується  різна їжа з різних продуктів, та й вода теж вибирається за смаком. А дім будується з матеріалу. Чого тільки не придбаваєш, купуєш за гроші.  Споруджують люди для того, щоб користуватися довелося людині. Вона ж не зможе залишатися на одному місці без цього всього.

 

31. Його природа задавить, йому важко жити за рахунок самого себе, це треба на цей рахунок щастя у себе мати. А це щастя можна мати будь-якій людині.  Раз у нас народилася для цього людина, вона повинна практично випробовувати на своєму тілі. Це виховання людського життя в духові всієї свідомості.  А коли у людини народиться в тілі свідомість, вона визнає природу, як джерело для задоволення людської потреби. Вона дається.    Кожен день по кілька раз людина їсть, вона б ще їла, але бідність заважає.  Вона від природи не отримує свого задоволення, яке нам дається продуктами.

 

32. А в продукті знаходиться і зерно. Коли його треба на борошно змолоти, а з борошна хліб спекти. Печений хліб купується за гроші, і вживається людиною, хто як і де, та ще з приварком.  На це є люди такі, кому доводиться на цю справу вчитися, як потрібно меню побудувати, щоб вона (їжа) була смачна. На цей рахунок людина добивається, вона ці продукти в землі вирощує через свою працю. Йому треба, щоб була площа під посів зручна, щоб на ній весь рік протопати.  Вона у нас так нічого не дасть, треба буде за цю землю подумати та наперед вирішити, а чого слід на ній посіяти, щоб був у цьому ділі прибуток.

 

33. Вона дає людині в природі за рахунок цього пожити один час.  Та хвалитися своїм добром, що ми всі люди на цій землі створили життя за рахунок природи. Для нас земля все дасть, аби ми на ній старалися за нею доглядати. Вона така пані, кому доводиться годити, годити. А то візьме і робить дурницю. Не земля, а природа.  А в ній ролі не грає сама земля. А ще до цього є помічники: повітря і вода, атмосферне явище, щоб погода не робила дурниці зі своїм учинком.  Буває й таке діло, людині треба про це думати, вона не кидає мріяти про це.

 

34. І погода хороша, і дощ пройшов вчасно, зробив вологу, а зростання показалося – краще не може бути. Від цього можна чекати тільки великий прибуток. Але в природі на своє зроблене для людини ще народжується стихія, вона рідко буває, але неприємності приносить, особливо в улюбленому труді. Вона побачила, собі сказала: але тепер я розбагатію – урожай хороший. А у людини думка погана: зростання ще в полі, на землі бушує, стоїть. А господар за це гроші отримує та їх перераховує, скільки є, і що можна за них придбати. Раз гроші будуть, то буде що-небудь інше. Господар-пан, що хоче, те і зробить у своєму житті, у своєму плані.

 

35. А буває і це: природа народжує хороше, і народжує погане. Ти думаєш про прибуток, а цей прибуток не виходить, і прийде не прибуток, а прийде збиток. Ти думаєш про умови хороші, а вони з'явилися з неочікуваної  сторони. Та з маленькою хмаринки пішла розвиватися ця серйозна система. Вона стала збільшуватися, стала бушувати на поганий бік на те, щоб цьому господареві перешкодити в його думці, щоб він так не думав передчасно. А здоров'я можна втратити легко, але важко його повертати назад. А стихія розвивалася, то мовчки збільшувалася, а потім прийшла блискавка з грозою.

 

36. Став капати на землю дощик, а слідом почав вітер сильний розвиватися, і пішов град, почав всі наявні на землі рослини знищувати. Куди і моя, каже господар, плантація потрапила. Є прислів'я таке: не хвалися урожаєм тоді, коли врожай красується, хвалися зернами в засіку. І так, чи інакше, господареві при врожаї не легшає, а важчає. Урожай треба зібрати, сили на це треба отримати, щоб все зробити для цього. А сили дає природа, вона їх і відбирає. Так що сказати і хвалитися в житті не доводиться. Плантації не стало – життя немає. Нічим багатіти, і мозок не придумає, що робити без прибутку корисного.

 

37. А в прибутку все наше щастя тимчасового явища життя, ним людина користується, як щастям, один раз живе свій час, а потім вона і вмирає. Цей потік був і є, і буде завжди перед нами, якщо ми не змінимо його своїми справами, своєю думкою. Наша мета і вся задача перед всім народом – змінити потік гнилий життя, залежність всю прибрати, а незалежність на ноги поставити.  Нехай вона між нами і природою процвітає. Не в одній Москві люди живуть і всіма благами користуються. А в хуторі цих благ немає. І їх не буде доти, поки зненацька не прийде обережність, вона себе від ворога відверне.

 

38. Ми не будемо хворіти і застуджуватись. Нас навчить Учитель, а що буде треба зробити для цього, щоб ми з вами завоювали таке право, щоб людина в природі для свого життя не отримував ніколи ніде ніяк ніякої стихії. Треба буде чоловікові повірити, живому чоловікові, загартованому в тренуванні. А він у нас такий один ходить без одягу. А одяг один у цьому ролі не зіграє.  Для цього всього діла загартовування відіграє ролі.  Їжа, та й до того дім житловий: хто про нього знає, він ніколи не скаже, що він дуже хороший для життя.

 

 

39. У ньому є двоє дверей з одного коридору. Над дверями є напис, що в ці двері можна буде заходити кожній людині, щоб у цьому ділі була вся належна обстановка. Для людини треба буде в цьому будинку одяг, та не поганий, щоб вона була в шафі, в гардеробі. А для їжі посуд, треба шафу. Та щоб стіл був зі стільцями, щоб сидіти, і ліжко для того, щоб спати та чекати часу одного.  Прийде в ньому смерть, і відбере людину від цього діла, і більше не буде її створювати, а без людини це все помре. А в цьому будинку інші двері з написом. Написано: сюди теж можна заходити людині всякій і кожній. 

 

40. Тільки тут немає ні одягу, ні їжі. Ні зручності, ні шафи, ні гардеробів, ні посуду, ні столів, ні стільців, ні ліжка. А жити будеш вічно! Куди підемо – туди, де на нас прогресує смерть, або туди, де смерті немає? Тому треба вчитися, як жити, щоб не користуватися цими благами. А треба вчитися жити без цих благ, щоб навчитися, як буде треба загартовуватися і тренуватися в природі. А природа, вона для всіх рідна мати. Вона народила, вона і збереже для того, щоб жити довелося не за рахунок природи, за рахунок людської праці, а за рахунок єства, за рахунок сил волі. А ці якості є в людині і в природі, у живому чоловікові.

 

41. Він може жити своїм індивідуальним тілом за рахунок природи, за рахунок повітря і води, і землі.  Ролі ніхто такої не має, як тільки грає у всьому чоловік. Він повинен заслужити увагу своїм учинком зі своєю любов'ю і надіями, з упевненістю, що це обов'язково буде, і воно повинно жити між нами і природою. Тоді буде ця історія розвиватися, коли чоловік сам себе примусив без залежності залишатися. Він не став вірити ніякому одягу, ніякій їжі, ні воді, та не доводиться вірити житловому дому – жодної надії на це все.

 

42. Якби ми з вами одягалися і їли, та в домі жили, але нічого такого в природі поганого не отримували, ми б тоді не говорили, а робили все.  Ми б сказали, якби цього не мали, щоб нас природа не ображала, ми б не хворіли, не застуджувалися. От тоді-то ми сказали, так, це життя, та ще яке легке! Ми важко жили в природі через нашу на нас розвинену залежність, вона нам не давала своїх можливостей, щоб ми, як живі природні люди зі своїми тілами в природі.  Нас вона змусила в необхідності зробити те, що вийшло, ми адже в природі стали шукати для себе особисто життя.

 

43. Щогодини боролися з природою, через це думали отримати для себе в цьому всьому життя тривале, а вийшло навпаки. Природа за це все наше створила на наших тілах свою розвинену хворобу, щоб людину помучити, а потім умертвити.  Так ми і робимо, так ми і отримуємо, так ми живемо, так ми боремося, і так ми залежними живемо, так ми і думаємо жити, але не так в природі все виходило перед нашою людиною, перед її тілом.  Залежність – це його або її індивідуальне багатство, яке придбане в природі трудом для своєї особистої вигоди.

 

44. Чоловік для цього тільки й жив, він не думав про життя, а всі сили клав на фронті своєму, щоб через це все наявне швидше померти. Це не мета і не досягнення людського життя – в природі огородитися один час, і зробитися залежною людиною від природи, і через це все багатство природне померти.  Ми ж, вчені люди, всі комуністи, матеріалісти, філософи в природі. А чоловіка єдиного не хочемо зрозуміти. Це тільки ідея його труда, вона несе на ньому в повній формі комунізм: бути чоловіком у природі незалежним ніде, ніяк. Це тільки буде його сила і воля для того, щоб чоловік не застуджувався і не хворів.

 

45. Це тільки його ноги носять зимою для цього, щоб жити і думати не про прибуток вічно. Треба завжди думати про збиток. Куди йдеш зі своїм живим тілом? У природу. Чи ходив хоч один раз такою поритою дорогою своїми чистими енергійними ніжками? Для життя ходили дуже багато, але не для цього, для чого ходив наш рідний руський чоловік Іванов. У нього народилися для цього свої сили нам усім сказати. Нехай нас зима калічила, ми від цього застуджувалися. Але чому в літній час більше нас помирає?  Значить, ролі не грає природа над людиною, грає ролі над природою людина.

 

46. Видно з усього вчинку, що чоловік ходить не для самого себе. Він же нам, ученим, робить своїм тілом нове. Відкрити шлях в атмосферному явищі, і примусить себе бути в природі незалежним. Це хай буде нове і невмируще, вічно буде з нами жити! За те, що ми відкриваємо очі, і бачимо ту дорогу, по якій всі наші предки померли. Вони зараз лежать в прахові. І лежить все живе, але не пропало, а буде з цього всього інше. То потік був, для смерті дорога прокладалася. А тепер незалежність показує свою дорогу, до життя ближче нас веде.

 

47. І то Іванов робить, це все наше, і живе наше тіло, воно є у кожного чоловіка, як має тіло Іванов. Він не захищає свою сорочку, він не захищає штани. Їх буде можливість тільки бити словами критично. Штани і сорочка нам ці рядки не пишуть, щоб ми читали. Пише жива рука в тілі, через кого приходить думка. І ставить свої літери в словах для того, щоб виявилася фраза героя. Хіба я не герой зі своїм тілом. Я ж один переміг природу, вона ж мені не впливає. Так це не нове? Шановні вчені, хіба це не нове – у такому вигляді проходити людині зиму і літо 28 років, і не застудитися і не захворіти. Та ще про це нам усім писати.

 

48. Це на чоловікові небувале нове. Хто спробує з молоді замінити ці сили?  Повторних немає. Але я, Іванов, один-єдиний чоловік, народжений для цього всього свою ідею показати. А вона потрібна усім нам. Це загартування-тренування, ким доводиться рахуватися, кого доводиться любити і дружити, через кого ми доб'ємося разом продовжено жити. Я живу не для самого себе зі своїм особистим здоров'ям. Я чекаю юнака, він народиться у свідомості мого діла, моєї ідеї. Він визнає мене, мій закладений для того труд, спробує залишитися таким, як я живу.  Для мене не існує ложки, з якою ми багато продукту поїли, я вже цей продукт бережу.

 

49. Мене береже за це природа, живий факт нікуди не діниш. А він в природі для людини цінний. Ми тільки боїмося залишатися, як залишається завжди Іванов.  Його тіло завжди з нами разом у ванні в повітрі, у воді і на землі. Це все відшукала незалежність, вона розчинила ворота для людини, щоб проходити ними в ціль. А ціль так, як я, Іванов, її розкрив для всього народу на землі. Всі нації, всього людства, беріться, загартовуйтесь з повітрям, водою. І, найголовніше, водою обмивати, свою втому пробуджуйте.  Це нам не теорія підручник створила, а практика зробила сама, навчилася в природі сама.

 

50. І зробила для того, щоб наші люди, все прогресуюче людство з моїм висновком погодилися. І дали свій візит для перебування, у кожному національному народі зі своїми словами виступати. І розповідати про нашу вічно болісну залежність, вона не задовольняла, а змушувала людину відшукувати в природі життя, щоб воно людину робило здоровою. І їй допомагало бику роги ламати, і цим хвалитися, щоб інші такі ж самі люди дивилися на неї і вчилися, як і зараз робиться. Юнак, може бути, і не зважився в рот взяти цигарку з тютюном, а його змусила це зробити наша людська обстановка, яка робилася старшими.

 

51. Ви у нього запитаєте, як молоді, народженої в соку: а для чого, мовляв, ти це куриш, та ще нам цю гру показуєш, невже для тебе є яка-небудь користь? Адже користі ніякої, крім шкоди. Навіть на народжених своїх дітях відбилася ця хвороба. Вона вимагає, вона і робить. А ми ж такі люди, котрим прививається, лише б один закурив. Як вівці, вони у воду не підуть доти, поки не насмілиться одна загинути – слідом всі підуть, як одна. Так і куріння тютюну розвинули на собі люди. У них не було, чого робити, тому вони сиділи і надумали. Як думав один з всіх живих, але у нього не виходило, поки йому довелося вкрасти деталі.

 

52. По зробленому пройшовся. А коли він узнав, що така машина є, а його труд даремний залишився, що він згадав? Взяв ... в Бога, якого ніхто ніде і ніяк не бачив. Ці люди, хто цим займається, вони всі послідовники. Іванов уміє і курити, але свідомо він не палить. Це не виховання моє, Іванов каже, та ще вино буду пити – яка ж з мене буде ідея? Вона в мене чиста, вона в мене мужня і відважна, на все своє зроблене в природі тільки свідомо, щоб потік залежності від людини пішов. А потік незалежності залишився, і разом з людиною продовжував людське життя в роках.

 

53. Для чоловіка штучного повинна жити залежність, бо без неї чоловік  сам захищений жити. У незалежності мого немає, ні місця, ні будь-яка річ, щоб вона вважалася своєї. Незалежність від себе цю думку скасовує, вона не розвиває у себе, щоб окремо від усіх рахуватися. Цього в ній немає, вона вважає злочином в житті своєму, якщо їй повертатися назад. Вона зі своїми силами рухається вперед, щоб оволодіти знаннями, і практично робити. Для незалежності гектар у житті своєму ніякої ролі не грає. А все знає про минуле, шкодує про предків своїх, і хоче ним своїми силами допомогти.

 

54. Тоді я ці слова напишу і поставлю їх на арену, поки вчені схаменуться, і визнають істиною мою працю, що вона недарма прокладається своєю стійкістю. Незалежність не боїться природи і не ховається від неї. У незалежності свят немає, щоб їх визнавати, як якесь певне життя. Хтось у ньому щось робив неприємне, а тепер йому за це покладено свято. Всі ділки були, без сил жили, і ввели за собою це. Як ледве що-небудь таке, вже говорять про тост, про королеву бутність, про бенкет існування. В незалежності розділу немає у вірі, і немає, щоб національність ці якості визнавала, якщо свято. Що цей день нам дав в житті корисного? Він же застудив людину.

 

55. Чоловік у ньому захворів, і потім розпрощався з життям. Чому ти, як чоловік, не посвяткував своєму ділу, щоб воно від тебе відпало погане. А гіршого від фізичного важкого труда немає на білому світі. Все це робить, і сама себе захищає на людині залежність. Хоч ганчірка, але повинна бути. Хоч шматочок хліба, а його треба вкусити. А в будинку що в кого є? Напевно, однаково, що у бідного бідняка, або у багатої людини. Навіть запах видно по даху будинку і поставленому паркану, і воротах. У природі хитрун живе   непогано, він дечому вірить, а із залежністю живе. Він би не глянув на іншого, але умови теперішнє нашого брата притягують.

 

56. Часто друк пише про зазнайство, про відхід чоловіка, та ще друга. Від свого візьме, і оточить себе дурістю. Себе визнає, а іншого жене від себе. Це за смаком завжди має на столі кимось приготовлену різну їжу. А він нею погребував, не хотів їсти, вважав не такою, як це для нього треба. Він свою має. Як один брався за чарку горілки, і з жадібністю її хотів через гортань проковтнути. У нього думка непогана. Ти, такий чоловік, купував, а я буду ковтати за твоє здоров'я. Незалежність не визнає гнилу критику в житті своєму. Ти любиш свій труд? Люблю, він чи вона відповідає. Так ведіть ви самі себе в цьому ділі гігієнічно. Тоді можна сказати, що ти є у нас робочий, ми тебе цінуємо в труді за твою скромність.

 

57. Ти такий у нас один працівник, живеш гірше від усіх. Ми всі твою таємницю не можемо знати, і сказати свої слова про тебе. А прийшли ми до нього або до неї. Вона ж наша прибиральниця, миє підлогу, щоб наше взуття не обмазати. А від цигарок недопалки де ми визначаємо, та й слину свою?   Бах, на підлогу. От тобі і цивілізованість вся наша є, культура, якій цей чоловік і заважає. Він або вона живе не одна, у неї або у нього є діти, не задоволені вони ні шматком, ні ганчіркою, ні житловим домом. А роки його піднімаються, час не стоїть, наближається до школи. Кому не хочеться повчитися, і хто має якесь на це матеріальне право. А ми добре знаємо, як герої між нами і природою народжуються, і за що він народився.

 

58. Завжди героя народжує психічно задумана кимось війна. Тому нам треба спасибі сказати цьому чоловікові. Вона при такому лиху виходила нам героя. Він не боїться природи. Нас, всіх вчених, критикує. Кому ви чи ми будуємо цю державу, людям, або тільки вченим, щоб вони жили для слави? А ти – прибиральниця, або стрілочник, або наваловідбійник вугілля, або в мартені ливарник – як знаєш. Отримуй гроші належні, і живи, як знаєш. У нас все на обліку. Раз торгувати, значить, комерсантом бути. Виробництво – це колектив, він буває і великий, буває маленький. А в ньому сидить директор, господар усього. Якщо треба до нього потрапити, у нього є день такий прийомний зі скаргами, або з просьбою.

 

59. Скажіть мені, будь ласка, всі ви залежні люди. У своїх місцях ви працюєте, і створюєте своє життя. А я не працював, і не вчився так, як усі люди, власники свого місця. Зробився б я теоретичним чоловіком, як директор, з усім задоволенням був би директор. Коли Сталін був вождем, він робив генералів своїх близьких і дітей. А мені що він написав? Що я можу працювати і вчитися, і працювати, і вчитися. А мене за мою практику зустріла психіатрія. І зараз не допускає, не дає мені права зробитися над ідеєю господарем. Тому-то я і заходжу до директора металургійного заводу в Лутугине. Він мене пропустив, але щоб моєму тілу повірити, він своїми пальцями доторкнувся і сказав зимою: «Як же так вийшло, що так ти між природою і нами опинився?» Я йому відповів: «Працюю і хочу, щоб ти був у цьому ділі помічник».

 

60. За що він мені тоді сто рублів виписав, а зараз 10 рублів. Він їх давав своєю слабкістю, допомагав моїй. На мені незалежність, вона не хоче, щоб теорія так у процесі процвітала. В незалежності живе правда. Вона хоче сказати: жити в одній сім'ї, і не треба ділитися, і бути від іншого по красі своєї краще. У залежності живе квочка, один одного підсиджують. Тільки влаштувався на якусь роботу, вже треба буде зробитися ланковим, не хочеться бути підлеглим. Кожен солдат думає бути генералом, так і робоча маса, на своєму кипучому фронті йому треба боротися з природою.

 

61. А незалежність говорить. Так жити, як ми не задовольняємося повністю –  це наше бажання, ми хочемо. Залежність змушує, щоб при холоді тепліше треба одягатися, або сідати за стіл і досита наїдатися, також в затишному домі жити. А в житті бути людині в розірваному одягу, або не наївшись, та в поганому домі – не жити.  Краще зовсім відмовитися, і нічого не потребувати.   То тоді можна сказати вголос гучним голосом: він, мовляв, помер через нестаток цього всього, простимо. І я, як дослідник смерті, без усього залишатися, він цим виграв.

 

62. Йому пішла природа назустріч і поставила перед чоловіком грань – жити за рахунок цього вічно. Чому? Та тому, що в природі народилася незалежність. Вона не готується зустріти завтрашній день кращим, ніж був перед людиною сьогодні. У людини думка: хочеться і колиться. А щоб нічого не робити – нічого не отримаєш в житті. Тіло народжене в залежності від природи, від її умов. Вона свій час розділила, коли треба людині жити, щоб працювати, і за це від природи прибуток отримувати. На це діло дозволила природа в один час давати, а в інший відбирати. Якби природа не видозмінювалася, то ми б з вами в такій формі не жили, і не творили б такі чудеса.

 

63. Для нас всьому діло повітря, воно свої сили змінює перед нами, особливо для людини, залежної від природи. Наша красуня в теплоті весна, вона для нас своїми плодами і прибуток піднесла. У неї, як на долоні, в атмосфері. То подує вітер з одного боку, то з іншого. Вже людина знає, що він повинен принести практично. І то не завжди буває точне передбачення, часто людина помиляється. Особливо його судження про урожай. Йому б треба завжди, щоб родила земля прибуток, а сам же не хоче працювати. Все панування відбувається через лінь, через небажання. Але весна весною прийшла для того, щоб у природі чоловікові не сидіти. Його земля зобов'язала на ній працювати, і добиватися свого права в труді.

 

64. Ця система розвивалася на людині дуже повільно, але стійко через життя, через труд. Був такий час, колеса не було. Було таке діло, що земля цвіла вся в квітах. І такий був час, що чоловік не мав у себе ложки, і не мав у себе, в чому готувати. Був час, навіть і вогню не було. Чоловік-то жив. Як він жив, ми з вами не знаємо? Але життя вже продовжувалося, раз повітря змінювалося, сонечко сходило і заходило. Людини діло – дивитися, та прислухатися до одного голосу самої природи. Вона б не хотіла, щоб земля родила червону ягідку, або на дереві висіли зрілі яблука для людського ужитку. Чоловік спочатку навіть не мав зубів, не вмів жувати і кусати.  

 

65. Його навчила природа все в природі робити для свого живота. Тому і зараз проводиться свідомий доказ між минулим часом. Коли залежність жила одна, їй не було такого, щоб прожив, що-небудь сказати. А зараз вже не той прийшов час, настав час, вже можна буде послухати слова. І, найголовніше, це діло живого чоловіка, хто не хотів старому, гнилому кланятися, і вірити неприємній боротьбі між людьми і природою. Вона ж примусила чоловіка, щоб він жив разом з природою і робив те, чого не подобалося їй. А тепер народилася на живому тілі в чоловіка найсправедливіша для життя чоловіка, це вона була до цього.

 

66. І буде зараз, якщо нею хто-небудь буде займатися, наша прекрасна для всіх наука загартування-тренування, яка без чоловіка-любителя не живе. Вона не примушує і не просить чоловіка в цьому. Він повинен сам про це продумати, спочатку подивитися на все минуле, що створилося. І сказати, та доки це буде таке проводитися в житті, що ми з вами без сил залишаємося згодом. Нас робить природа, вона в році розставила всі свої дні по порядку, і дала кожному свою назву. А ми тепер зі своїми силами готуємося. Ще до цього дня жити, та ще треба жити, а ми до нього готуємося, нас змушує робити це залежність. Ми якщо не будемо знати про час, і не будемо робити, нам усім буде хана. Ми не навчимося з вами, щоб не тягнути до себе час, щоб він швидше прийшов.

 

67. І ми його проводили смертю. Він до нас уже не прийде ніколи і ніяк. А незалежність час не розділяє, не вибирає дні, для неї і тиждень – не тижнем, і місяць – не місяцем, а років попереду дуже багато, не один день. Це є початок. А щоб рік прожити, для цього треба в природі мати щастя. Все життєрадісне відлітає в теплі краї. А чоловік додумався зупинитися на одному місці, щоб жити, і живе зараз зі своєю думкою. Йому треба сьогодні день кращий від вчорашнього. А природа не дала, у неї всі сили для цього, вона щодо цього мачуха. А другом буде природа при незалежності, коли людина сама себе загартує в тренуванні, тоді-то йому природа буде служити користю.    

 

68. Людина не погодиться більше жити із залежністю. Їй незалежність на факті доведе, що є можливість. Все можна робити, тільки щоб з діла була користь для людини. А ми з вами будуємо лікарні, та обгороджуємо себе в'язницею, значить, правди немає, і вона не народилася в природі через нашу свідомість. Ми всі бачимо і чуємо його протилежні всі слова, в усьому докази, що ролі не відіграє ніщо, тільки сам особисто чоловік з душею і з серцем, його вчинок у цьому ділі. Не піднімати пуди і не носити кайдани, а прикрашати своє чисте тіло ванною, повітрям і водою. Все відбувається на землі між нічним часом і денним, між зимою і літом в одному кольорі.

 

69. Яка краса, дихання, обнімання почуттів живих, а не мертве. Ось що нам говорить час, що прийшов. Чоловік зможе все зробити, лише б він хотів, він доб'ється. То він був залежний від природи, а зараз він перебудував себе, зробився за рахунок природи незалежний. Ось це і нове для нас усіх. Воно на людині природно не вмирає, а живе без кінця і краю. Скажіть, що вперед народилося, погане чи хороше, розумне чи дурне? Так от, милі ви мої друзі вчені, я вам скажу. Треба свідомо зробити те, щоб назвали дурнем. А у своєму ділі треба вилізти із цього слова, і заслужити між усіма собі розумної людини. А що, якби я нічого не робив стосовно цього, рядки моєї історії писалися.

 

70. А то моя практика не припиняється, все мислить і мислить про природу і про чоловіка, що він повинен робити для життя. Він і робить зараз перед вами, людьми, що живуть, один воює, і не боїться природи, не боїться нікого. Він робить своїм ділом, щоб бути потім Богом. Раз не треба буде одяг, не треба буде їжа, і не буде потрібен житловий дім, то яке ж може залишитися з людиною життя? Ніколи і ніяк не вмираюче. Це вже доведено чоловіком. Зараз пропаганда, а потім місце виявиться, а при місці вже і судити можна за несправедливість у природі нашого діла. Ми прожили весь час за рахунок природи, і вмирали через це.

 

71. Де ж можна сказати про нашу правду, якщо вона не жила з нами, а вмирала, і помруть завжди із залежністю. Тепер тільки можна спиратися на неї. Вона себе змусила в цьому обгородити для того, хто потребує допомоги, йому треба допомогти. Незалежність це зробила, у неї виявилися карти туз, король і дама козирні, самі переможці з усіх. Так і цей чоловік, хто живе з незалежною природою. Вона свої крила розпустила, і ними махає для того, щоб усі люди зрозуміли про свою несправедливість. А її буде незалежність судити, і сильно старе, гниле засудить, покарає. Будемо жадати свого діла, але не буде сил робити. І за все наше зроблене ми будемо відповідати, як відповідають зараз ув'язнені. У в'язницях вони сидять, їх ніхто не звільнить, крім незалежності.

 

72.   Залежність крала і вбивала, привласнювала собі. І за це ловилися, а закон їх судив. Вони безвинні опинилися, і тепер сидять, і будуть сидіти до мого приходу в життя. Незалежність насильства не має, а любов свою проявляє не на старе, пройдене, нікуди не придатне зовсім, зі штучним прогресом. І з танцями, зі співом, зі словами всякого поета. В незалежності діло практичне, на самому собі свій розвиток у житті. Загартування-тренування пропагувати, щоб наша майбутня, новонароджена молодь навчила себе не боятися в природі ніяких особливих змін.

 

73. Щоб молодь не відмовила собі в цьому ділі ідею праці природну підтримати, щоб їй наша радянська адміністрація прийняла до своєї пам'яті і не стала заважати. Залежна людська сторона не захотіла цією дорогою крокувати, їй сподобалося один час за рахунок природи пожити та поласувати. А щоб задовольнити себе і сказати: ми більше цього робити не будемо. А то одне кінчається, а інше на черзі. Так і ми зі своїми силами їмо кожен день не один раз, а три. І буває, чотири рази сідаємо за стіл і встаємо. Це все зробила в природі наша розвинена на людині залежність. Вона втягнула в свої всі наявні в природі якості.

 

74. І показала людині, що для цього робити, щоб кожен день через своє тіло переходила маса спрацьованого продукту, і потрапляла в один каш. У природі цього добра вистачить, аби ти, як чоловік, зі своїм здоров'ям до неї звернувся. Вона всіх любить і приймає до свого діла. І змушує людину, щоб вона це діло здійснювала. У залежності нахабства вистачить будь-якому кожному здоровому чоловікові, щоб він швидше робив і більше піднімав. А за це діло, яке робиться чоловіком, йому визначена цифра, врахована людьми. І виділяється для його денного життя, щоб він міг три рази добре поїсти, та на себе гарний одяг надіти, і в хорошому домі довелося пожити.

 

75. А в залежності є кінець усього, вона його показала, і ввела в житті загибель одну. Якби природа не змусила бути людині залежною, то цього б ніколи не вийшло. А з людиною на шляху її розвитку в природі зустрівся його фізичний і розумовий труд, без чого людина сама себе не навчила залишати кожен день, що зустрічає. День до людини зі своїми умовами прийшов, і свої в цьому фронти розставив, щоб людина до мети своїм ділом потрапляла. А для неї треба, щоб створювався із цього всього прибуток не маленький, а великий. Людина цим зацікавлена. Вона хоче, щоб природа давала і давала всі свої можливості для того, щоб людина в цих ділах сама себе примушувала, щоб фізично і розумово довелося робити.

 

76. Від залежного в природі чоловіка не відривається ні думка його, ні всякого роду діло. Чоловік так себе навчив: хоч насіння, але лузати треба буде для того, щоб це насіння знищувати. А щоб вони чоловікові створювали якусь користь в його здоров'ї, треба було це насіння посіяти в землю. І їх виростити для того, щоб вони в цьому ділі важко і поодинці обгороджували без усякого сміття. Чоловік на цю діло цілий рік себе примушує кожен день бути залежним від цього місця, де він живе, і там він добуває для себе ці продукти, і їх на собі щодня знищує.

 

77. Візьмемо ми одяг, який робить у природі людина. Вона ж його із зернятка вирощує, і робить нитки для того, щоб зробити яке-небудь полотно для самозбереження самого себе від природи. Це ж і є в житті сама залежність, і вона людину всю свою бутність весь рік примушує про це не забувати. А все думати та робити, поки у неї не падуть з тіла сили. А без сил вже не людина.     А тепер прийшла на це все зроблена нами наша невмируща в житті незалежність, вона народжена нашою революцією, нашими батьками. Ми її завоювали на барикадах, владу робітників і селян ввели в життя, і стали це відстоювати перед усіма, що посягають на наше добро.

 

78. Ми є господарі природи, ми і хранителі її, якщо не будемо в природі з вами від природи залежними, то природа нас усіх зробить переможцями природи. Ми з вами не будемо шкідливе отримувати ні в якому місці. А будемо для цього робити, щоб від природи була для нас усіх користь у житті у здоров'ї. Цього нам і принесла на чоловікові одному живі факти. Чоловік не носить одяг, ми бачимо його. А тепер його пропаганда примушує нас усіх слухати його слова, нібито він нічого не їсть, а живе здоровіше від нас. Ми залежні від цього, а він сам себе звільнив бути в природі залежним. Він зробився незалежним навіть від житлового дому.

 

79. У нього серце молодого 25-річного чоловіка. Ось що виходила для нас для доказу ця незалежність, яка звільнила чоловіка від зайвої думки. Чоловік думає про смерть, але не про життя. Він розбирається зараз сам із собою, як це вийшло перед предками, що вони не захотіли йти слідами в природі для того, щоб огороджуватися для здоров'я користю. Предків, всіх людей змусила померти від залежності чужої. А незалежність ними не захотіла користуватися, а пішла подалі від усього цього. А взялася за своє наявне це тіло, воно повинно свідомо терпіти без усякого придбаного в прибутку. Чоловік незалежний цим виграв, а не програв, залишатися без цього всього.

 

80. Хіба природа для тіла чоловіка важка, ця ванна, в якій чоловік опинився. Йому бігти і бігти без усякої зупинки, втоми немає, а одна швидкість і бажане. Спасибі треба сказати зі своїм капіталом вкладенням Карлу Марксу. І не забути про Леніна, як практика, що він це ядро зачав і зробив. Але пробудити довелося тільки тому, хто відмовив собі користуватися природою через своє зовнішнє тіло. Це почуття, це пробудження, як ніколи добре і корисне людині. Загартування-тренування від усього шкідливого, щоб людина жила, але не псувалася і не робила собі шкоди. Це нам наші скарби принесла з собою, а тепер з чоловіком нарівні живе.

 

81. І більше від цих шляхів не знайдеться для чоловіка живого. Але чоловікові, самому захищеному від природи, таких можливостей не отримати. Чоловік знає добре, бачить, що йому доведеться від цього всього впасти і померти на віки віків. Це все за своє існування в природі зробила залежність на людині. Це буде треба обов'язково показати всім, що ми з вами навчилися вмирати, а не бралися ми за своє життя. І що нам народила незалежність? Живий природний факт – це чоловік. А в чоловіка знайшлися сили і воля для цього всього, щоб ними на весь світ і все людство криком кричати, щоб вони чули, і погоджувалися з висновками його, стійкістю і мужністю, відвагою.

 

82. Чоловік добився, зробив, отримав. Будьте ласкаві, вчені, підтримайте. Йому матеріальність не потрібна, він нею не зацікавлений. А йому треба буде повітря, вода і земля. А ми з вами залежні від цього діла. Їжу різну добуваємо на нашій землі, працюємо, де можемо. При будь-яких обставинах людина може застудитися і захворіти. Час не вказаний, коли можна померти. І також ми готуємо їжу з продукту тваринного і води. Ми ж з повітрям жуємо і ковтаємо, це наша з вами фізична робота. Робити тілом – вже робиться людиною в природі неприємність. Ми живемо один час за рахунок природи, за рахунок іншого життєрадісного, хто, може, сам себе і не віддав жертвою, щоб його вбивали.

 

83. Але його технічні сили дозволили своє тіло віддати, тому людині стало все це служити слугою життя. Людина, як господар власності, завжди землю тримає під головами. Він про неї не забуває думати, і на ній один час він повинен закласти свій фізичний труд. Бо якщо тільки землю не оремо в ранній час, і не опрацюємо її, як слід, для того, щоб не ній посіяти добре зерно для того, щоб земля через цей догляд дала нам, турботливим людям, хороший урожай. Ми для цього діла живемо, і працюємо в природі.

 

84. Про кожен день окремо не забуваємо, а що чоловік сьогодні повинен робити, і для чого чоловік сам себе готує. Йому хочеться легко провести свою компанію, і щоб вона послужила йому. Він іде полювати, або він їде в степ – раніше з дому виїжджає в степ. Його чекає ця земля, на якій він повинен потрудитися, і в цьому ділі закласти вклад для того, щоб за цей вклад природа нас не залишила даром. Ми завжди впевнені у своїх силах. Раз ми підготувалися на цій землі, вкинули зернятко, посадили його в землю вологу, воно має зійти своїми зеленими сходами, доти повинно.

 

85. Все це зроблено руками, ногами, воно повинно при хороших обставинах рости і бушувати доти, до того часу, поки воно не дозріє. Коли це зростання поспіє до цього врожаю, людина готується з ним вчасно забратися. Це в його руках козирні карти, про що він не забуває. Що ж йому ці карти виграють? Та великий рясний урожай, який завжди родився при хорошій погоді. Чоловікові доводилося щоразу сподіватися на природу, на її дії, чому він вірив, те він робив. Він був переконаний, що його силам природа цей рік не підкачає зі своїм урожаєм. Ролі в цьому ділі відіграє людина.

 

86. У нього як зародилася трагедія? Треба буде думати, і що-небудь таке для цього діла робити, трудитися. А труд завжди буває хороший при обставинах хорошої погоди, щоб кожен день людині не заважав, а створював умови з цим урожаєм управлятися. Людина на цей час має один раз в році, у 365 днях, цей урожай збирати, і ним скористатися, як якимось джерелом. Цей урожай змушує людину йому вірити, і людина переконана в тому, що це все її спасе. Тому його думка добувається. Якби більше давала нам природа, ми б не заперечили в ній борсатися. Інвентарна зернятко доводиться зберігати.

 

87. Не буде цього зернятка – не буде життя, яке чоловік у цьому ділі побудував. Він ним користувався не завжди. Кінець завжди приходить будь-якими манерами для того, щоб чоловікові перешкодити в його житті. А в природі цього добра вистачить, аби вона хотіла. Це не індивідуальна людина, а велика масивна атмосфера, вона проходить кожен день, і несе все нове. І нове нам дається в нашому житті в нашій природі, вона нам все народжує. І ми від неї отримуємо всілякі штуки, щоб за рахунок цього всього один раз пожити, та користуватися цими правами, а вони створюються нами самими. Ми ж робимо, ми ж отримуємо, ми ж у цьому ділі самі себе зношуємо. Тіла мислять, і те тіла   роблять.

.

 

88. І від цього діла тіла наші втомлюються, ми втомлюємося. А раз наше тіло втомилося, то йому треба створити відпочинок. Ми його створюємо в глибокому сні. Нас природа гладить по голівці, нас природа голубить. Ми думаємо, що це добре, що ми з вами один час працюємо, а інший час відпочиваємо. Це наше добро змінює свої умови. А воно і виходить в житті з хорошого погане. А від поганого важко відстати, бо це діло непридатне нікому зі своїм народженим нездоров'ям. Його в процесі цього створює сама природа. Вона не хоче, щоб людина в ній цим займалася. Вона хоче від людини прибрати всю її залежність у природі, а свою незалежність ввести для того, щоб з нею людина жила і чудеса творила.

 

89. А в природі ці якості є, лише б тільки чоловік хотів. У нього ці сили є, він ними володіє, і буде володіти. Його діло – загартовуватися в природі в тренуванні. А загартування-тренування, вона зробило чоловіка незалежного. Чоловік живе, він сподівається на повітря і воду, та землю, що і народила нам всю можливість у штучному. А тепер нам, як людям, доводиться зберігати від свавілля людського в природі. Повітря буде треба для оточення органічного тіла, щоб тіло знаходилось завжди у ванні. Це електризація, це магніт і струм природного життя. А вона буде задовольняти всі можливості, як з боку одягу, так і їжі.

 

90. У природі, в повітрі, у воді, так у землі всі можливості є тільки за рахунок цього всього пожити, і жити буде можливо. То ми ковтали з продуктом повітря, тягнули кожен раз, ковтали.  А тепер повітря природно всередину через тіло заповнить, не має ніякої жадібності для того, щоб не вживати, щоб була в цьому ділі людині користь собі й іншому. Так воно і склалося для нашого життя в природі.  Людина цього не навчилася – брати в природі для самого себе в житті порятунок. У людини залежної від природи прогресувало безсилля.  Вона боролася з природою для того, щоб від неї її якості відбирати, і ними у свій час користуватися.

 

91. А потім дочекатися, і знову почати вживати ту ж саму їжу, яка і до цього була. Вона не допомагає, а заважає, не дає можливості жити, щоб легко і добре. Це людина в своїй боротьбі за своє тіло відбирає у себе силу і волю, і робиться безсила. А незалежність на чоловікові ламає все наявне в залежності безсилля, яке не буде чоловікові заважати. А буде пробуджувати своє незалежне тіло, яке отримує від природи таке право, що не доводиться від природи отримувати застуди і захворювання.  Це все наробило загартування-тренування, воно свої сили ввело чоловікові, щоб чоловік жив, і ніколи не піддавався ніякій епідемії.

 

92. І на це треба нам усім отримати своє здоров'я, а воно потрібно всім нам у нашому житті.  Ми, всі люди, народжені на нашій землі для того, щоб боротися з природою для того, щоб нам усім було добре. Наша незалежність, вона для чоловіка народжена, щоб чоловік у своєму житті перестав мислити про своє свавілля, і перестав для себе привласнювати, і не став своїм власним ім'ям називати.  Вважав, все природне є для людини.  Воно повинно нею зберігатися, як якась особливість.  Людина не повинна для самого себе життя творити, щоб за рахунок її один час прожити.

 

93. Чоловік не повинен шляхом думати про прибуток, щоб збагачуватися.  Незалежність жене від себе зі своїми ділами залежного чоловіка.  І його, як чоловіка такого, що турбується  про самого себе, як самого захищеного від природи.  А він боїться, ховається, не любить, і в цьому ділі озброюється, для себе вихід шукає позбутися важкого його життя.  Він не навчив сам себе, щоб на землі жити довелося легко і добре за рахунок зробленого.  А фактично, хоча ми і оточили себе молоком та медом, але легке не отримали, і не отримаємо за свою гордість, і свій обман перед іншими людьми.  Ми дуже сильно хвалимося, і дуже сильно самі себе показуємо.

 

94. Ледве не кричимо гучним голосом про наше все те, чого нам робить наш народ.  Йому наші предки залишили свій намір щодо свого улюбленого розвиненого труда, а він для нас необхідний для нашого життя, ми без нього не можемо жити, тому він нам необхідний.  А якби наша розвідка розчинила двері, і знайшла в своєму польоті для нас яку-небудь планету. А на ній би жили тварини, користувалися зі своїми вічними справами.  У них не народжувалося б нове, а як було, так вони і жили з тваринами.  Пробуджували самі себе енергійно, природно за рахунок природи. На планеті панування немає, а є незалежність від усієї природи.  Живуть і не вмирають.

 

95. Для себе не створюють. І не готуються на завтра, зустріти сьогодні день, і ним задовольнити себе краще, ніж учора. А вчорашній день нас навчив, що робити? Та з природою боротися. Ми і відкриваємо шляхи і їх вивчаємо. Потім, можливо, на нашій землі від цього всього відмовимося, і полетимо за нашу нехорошу дію між людиною і природою. Землю поділимо навпіл. Сіли своїм законом на місці і взяли. За спиною тримаємо один на одного атом, а він загрожує всьому людству загибеллю. Так не краще буде нам усім поклонитися, і попросити чоловіка, народженого для всіх людей з незалежною стороною? Вона ж усім нам себе показала в природі.

 

96. Ми бачимо на ньому чисту правду, але не погоджуємося, що це він зробив не для самого себе, як робили наші всі предки. Їх не стало, вони померли тільки в цьому напрямку. А незалежність природна на чоловікові, віра його і надія на повітря, на воду, на землю. Що нам і зробило все для життя, те й відбере від нас старий у законі потік. Ми його змінимо своїми силами. Більше так втрачати свої тіла не станемо. Нам природа за наш новий потік життя дасть все через науку загартування-тренування, вона для всіх в любові, без усяких грошей. Здоров'я не купується і не продається ніде і ніяк.

 

97. А ми дивимося на цього чоловіка 63-річного віку. Його, як старого, дідуся, не хочемо зрозуміти, що він між нами і природою неповторний, один-єдиний чоловік зі своїм тілом не бореться за право в житті. Він своїм тілом для нас служить ввічливо, хоче бути нижче від усіх для того, щоб бути в природі одним для всіх Учителем зі своїм природним вченням. Він і буде для нас Учитель за своє хороше. Незалежність нас не веде до того, що ми з вами за свій час розвинули. Ми важко хворіємо, і нелегко із залежністю вмираємо – це наш на нас прогрес. А незалежність свої сили хоче передати.

 

98. Він їх передає, будьте добрі, їх сприйняти. Незалежність, вона невмируща, і ніким не підхоплена, крім одного нашого чоловіка, ним одним робиться. А десь наша майбутня молодь, давайте запитаємо ми у неї: для чого людина в природі живе? Нехай він, як юнак, нам відповість. Всі люди живуть на білому світі, і роблять для самого себе самозахист не на користь, а на шкоду. Ніхто з тих, що живуть, не робить, щоб було йому на здоров'я добре. Вони всі залежні від природи, у них шлях один, ближче до смерті. Хіба це добре – народитися, а потім померти? Незалежність за собою нікого не веде, крім одного.

 

99. Це навчило загартування-тренування, воно свої сили йому передало, тепер ними хвалиться чоловік. Природа, може бути, і не захотіла вона, щоб на землі наш чоловік зі своїми багатствами в природі хвалився. І говорив про себе, що це його сили зробили і отримали для самого себе тимчасове життя для того, щоб у природі за рахунок цього один час пожити. Та цим добром поласувати, а потім прийде час той, в якому доведеться від життя свого відступати, і у себе народжувати сили ті, які вплинуть на людське тіло. Людина стане хиріти, тобто у людини народиться безсилля для того, щоб втрачати своє здоров'я і приходити в непридатність своєї старості, що прийшла.

 

100. То чоловік був молодий, його природа примушувала і вчила бути, щоб він був залежним від шматочка, від ганчірки, від житлового дому. А раз вона була ініціатором, то вона була над людським тілом розпорядниця змусити його трудитися. Він би, можливо, і не трудився, але його обстановка оточила. Йому без праці не було можливості жити. Він такої науки не мав, щоб без нічого йому довелося залишатися. Наша така дорога веде нас усіх зі своїм розвитком, ми живемо один раз у природі, нам вона представила одяг і їжу, і житловий дім за рахунок нашого труда. Ми з вами були залежні від капіталу, нам допомогла революція, ми владу взяли барикадами.

 

101. Тепер ми повинні зробитися господарі всього природного багатства, у природі своїм тілом нічого не потребувати. А в природі ці якості є, і їх треба буде мати не боротьбою в природі. А треба буде подружитися з нею, і зробитися для природи другом, тоді-то вона людину прийме, і дозволить, дасть право разом нарівні жити. Тому ми гинемо в житті через наше одне озброєння, через наш на нас труд, він нам не дає спокою. Ми через нього зробилися залежними, у нас з вами все чуже, і буде воно чуже через все наше задоволення. Ми ж природою користуємося нелегально, самі в труді копаємося, а самі думку маємо свою індивідуальну і шкідливу для всіх. Ми хочемо працювати легко, а за це брати дорого.

 

102. Цьому наше тіло не сприяє, воно саме себе обманює, і сильно не хоче трудитися. А раз людина народилася в залежності, їй треба придбавати. Якщо придбаває в природі, то за законом залежності живе. Це тільки незалежність, вона двері відчинила для життя, вона атмосферу своєму тілу дала, взяла і прикрила людське тіло, змусила від природи ховатися. У природі є дві сторони. Одна сторона добра, друга худа, непридатна до життя. А природу чесно змушують, щоб вона давала всі свої можливості, які в житті на наше тіло впливали. Вона така шкідлива і важка, у неї важкий час, щоб чекати, як воно між нами проходило. А природа свої дні в часі представляла.

 

103. У природі вони балують людину кожен окремо, який створює весь тиждень, а в ньому сім днів, та ще вони які різні. Перший день, ми його не знаємо, звідки його починати, то він був понеділок, то він був неділя. А за законом для нас день був початковий, ми його назвали першого за своєю роботою, це понеділок. Він нам почав з ранку тиждень, щоб свої години чекати і проводжати, особливо людині трудящій, хто на роботі знаходиться. А робота кожної людини не змушує байдикувати, робота людині показує свою мету, що треба її зробити, щоб хвалитися перед природою. Вона людині погоду для цього створила. Людина вбила час для того, щоб цей день швидше проскочив.

 

104. У понеділок доводилося багато, і гірше від неділі проводити своє життя. Воно кожен день зустрічає і вночі проводжає. І все робляться гірше і неприємніше, де доводилося людині працювати один час, і в цьому доводилося втомлюватися, був потрібний у житті своєму відпочинок. Попрацювали, поробили, і з тим же залишилися. А тиждень тільки почався, йому доводиться чекати, а коли прийде другий день вівторок. Він зі своїм вночі разом пролазить, і за собою тягне середу, саму з усіх серединку. Навпіл діляться дні: троє прожили, а три ще проживати. Але після цих трьох днів, які не проходили у тижні, а ми їх будемо зустрічати і проводжати. Від самого четверга буде наступати п'ятниця, яка приходить перед останнім днем суботою, яка закінчує свій трудовий тиждень, який приводить до дня відпочинку.

 

105. Це день сьомий неділя, вона поки нас усіх примушує. Після шестиденної трудового тижня ми, всі люди, хочемо перепочити, і знову взятися за те, за що бралися наші предки. І нас усіх примушує цей час використовувати в такому вигляді, як в цьому ділі робиться і показується для нас, як майбутніх наших молодих людей. Вони цим часом зацікавлені, і хочуть це діло продовжувати на самих собі, для того люди цим ділом займаються, їх умови примусили цим бути залежними.

 

106. У природі є дві дороги. Одні по ній ступають чесно, а інші ні. Щоб була одна дорога, по якій би треба всім людям йти, і щоб зробити все те, від чого б   було тілу людини корисне. Ми, всі до одного чоловіка, звикли зі своїм здоровим серцем, зі своїм здоров'ям лізти на гострий рожен. Ми з вами дуже багато знаємо, і добре розуміємо. А проти всіх свою гордість показуємо, ми старим нашим людям, що прожили, не хочемо шану зробити. І їм за їхнє все зроблене не хочемо своєю голівкою поклонитися, і їм своє слово сказати, щоб вони залишилися нам вдячні. Ми ж, люди, від них отримали життя, і ним хочемо жити. Ми з вами живемо, і робимо для того, щоб наші люди в цьому ділі продовжували. Але природа за це все зроблене не жаліє.

 

107. А бере людину здорову в будь-який час будь-якого дня, будь-якої ночі. І весь цей тиждень, який доводилося прожити. А слідом за першим тижнем йде тиждень з днями теж такого імені, тільки за рахунком цей тиждень інший. Як і людина народилася для життя, а її природа змусила своїми кроками крокувати по землі для того, щоб від них, кроків, вийшов слід. І по цьому сліду доводилося йти, і не залишати свою думку, яка примусила людину, щоб людина залишила позаду все. Це той чоловік, якому доводиться бути в природі незалежним ніде і ніяк – це буде для кожного чоловіка. Так жити, як ми живемо весь час, – своє не зробили, а чужим користувалися. У природі є багато спільного і хорошого, але це хороше мало людям прищеплюється, а більше від усього живе з людиною нехороша сторона, зовсім погане.

 

108. Якби чоловік не потребував для себе особисто прибутку, то він би про це не думав. А то у нього немає того, що буде треба для його життя. Йому доводиться, як чоловікові живому і енергійному, кого природа зможе стьобнути. І в його в тілі зародиться хвороба, він нею буде хворіти. А хвороба – є ворог людського тіла. А раз на тілі цей ворог прогресував, то тілу доводилося думати. І думку свою направляє розвідкою, щоб ця розвідка знайшла в природі такого чоловіка, хто б цій хворобі допоміг. У людини один є напрям – звернутися зі своєю просьбою, щоб лікар взявся і вилікував хворобу, що родилася, яку має людина. А в людини будь-якої і кожної, хто має свою хворобу, вона не грає ніякої ролі для того, щоб людському тілу перешкодити, щоб він не жив. Грає ролі над цією хворобою сама людина.

 

109. А в людині є свої природні сили, вони прогресують у людини для того, щоб ними дати відсіч цьому ворогові, щоб хвороба поширювалася. У людини є такі сили, така можливість, яка може запобігти хворобі, щоб людина не хворіла. В незалежності прокладається така дорога, вона зобов'язує чоловіка кинути цим займатися в природі, щоб він цим займався. В незалежності лежить дорога одна, з якою треба буде погодитися, що він сам це зробив для свого життя. Перед ним крила птиці розкинули себе, щоб на них вільно по природі рухалися. Для незалежності місце одне, на яке доводилося людині відсиджуватися, і нічого не думати, і не робити це. Вона своє тіло нам усім хоче показати, як для цього воно народжене, щоб одну місцевість вивчити.

 

110. І зрозуміти про нього, як це вийшло, що хутір зміг себе на цій землі посадити. І робити те, чого робили весь час наші предки. У них була зосереджена думка одна – землю як таку примусити, щоб нам вона давала з кожного гектара дуже багато зерна для того, щоб цей хліб зуміти витратити на всі свої належні потреби. Людина жила і економила все те, що в господарстві було потрібно. У людини на це розставлені по порядку всі дні для того, щоб про них не забути, а що в ньому сьогодні доводиться за законом розвитку робити свої плани, свою систему.

 

111. А вона, як нитка, довга і тонка. Як ледве що-небудь таке, вже говорять, діра прорвалася. А раз виявилася дірка, то її треба буде міцніше залатати. І так на худій конячці далеко не поїдеш. Так у недоброму господарстві господар ніколи не спокійний, йому інші люди не допомагають, а більше від усього заважають, чекають від нього своє хороше. Зробили своє діло для того, щоб цей господар цю річ купив, і заплатив йому хороші гроші. А господар весь час збирався. Економив час свій для того, щоб менше витрачати на себе. Людина робилася від цього всього залежна, їй було потрібно одне. Вона про нього думала, і думає, як би його придбати, щоб було легко, добре.

 

112. На це між міським населенням інша обстановка розвинена. Місто живе за рахунок селянина кустаря, одиночного чоловіка, хто свої сили кладе на фронті, щоб у нього було, чим орати землю і сіяти зерно, а потім його збирати. Це робилося щорічно, кожного разу йому хліб був потрібний, щоб лежав на столі. І цей хліб треба вміти спекти, і вчасно його вжити, щоб своє здоров'я було хороше. У всіх була гонитва за хорошим білим пухнастим хлібом. Віра і надія в що велика? Що цей хліб в житті людині допомагає. А воно навпаки робиться. Між природою і людиною стоїть питання. Багато потрібно робити для того, щоб у цьому ділі придбавати більше продуктів, і щоб були товари і матеріал, що людина весь свій час не кидала забувати, вона цим залежна.

 

113. А незалежність критикує те, що залежність зробила, вона заступається за нашу землю, за все те, що доводилося на ній людині робити. У людини лежить у природі одна хвороба за свій прибуток, бо їй треба для життя дуже багато, щоб зажити легко і добре. У цьому ділі копаються всі наші людські уми, копаються в повітрі, на землі, у воді, і тягнуть для людини все те, що потрібно для життя її. У людини залежної велика хвороба. Вона бачить здалеку, що швидкий поїзд кур'єрський побіг по шляху своєму. Але цьому господареві хотілося на ньому хоч один раз прокотитися, але у нього сил не вистачає.

 

114. Значить, його хвороба невиліковна, вона в ньому залишається, як джерело, не забуте, і не забудеться ніколи. Якщо бачиш своє перед собою, а зробити не зробиш, уже якась шкідлива в тебе нужда. Ти хочеш зжити, а сил твоїх не вистачає. А у незалежності тіло таке. Лише б природа свою атмосферу міняла, то незалежне тіло вже чує, воно готується для небувалої зустрічі. Природа ролі в свою сторону не має. А тіло, впевнене для цього діла, воно буде жити за рахунок своїх вироблених для життя сил. Тіло в незалежності стійке на всі можливості в природі. Для тіла хоч зараз нехай зміни, та ще й які б не були, для тіла підготовка велика.

 

1968.08.14. Іванов

 

:6808.14 Тематичний покажчик

:5 порад 20,21

:Мета змінити потік 37

:Незалежність 41,53,54,67,69,114

:3алежність 42

:Я чекаю юнака хто визнає 48

:Тюрма 71

:Хвороба 109.