Іванов Порфирій Корнійович

 

Бідні ми люди. 1965.09

 

Редактор — Ош. Редагується з благословення Іванова. (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

1. Професори, асистенти, лікарі, сестри і брати, та нянечки з санітаром, і вся охорона громадського порядку!  За все ваше спасибі.  Не находжу, щоб погане сказати, а хороше одне.  Випробовували, вивчали, доглядали, годували, кутали, і спати укладали.  А удачі ніякої, крім одного. 2. Яким був, таким залишився. Всіх нас, людей, назву бідними за те, що вони боролися, воювали, себе зберігали у своєму житті, вчилися, працювали, і так не добилися.  Ворога не впізнали, і не дали відсіч.  Були залежні і залишилися, у природі не гарантовані.  А озброювалися, очікували дня, стояли в черзі.  Їли їжу жирну і солодку, одягалися в одяг кращий і фасонний.  У будинку жили, користувалися зручністю.

 

3. А від хвороби і застуду не пішли.  Наш день даром не пройшов, свої сили приніс, стьобнув нас.  Ми захворіли, застудилися, ворог напав на нас.  А засобів, зброї не знайшли, і не зробили зброї.  Я ініціатор, просити мене треба.  А примушує лікаря та іншого залежність.  Ворога ніякими силами не примусиш, щоб він пішов.  Ворог – це є чоловік. 4. Він озброївся вогнепальною зброєю, атомною.  Запитайте в нього, для чого зробив таку цяцьку?  Це не фунт ізюму поїдати.  Нам шкідливе руйнування, ненормальність наша, це вина вся природна зі своєю залежністю десь узялася вона.  Нам треба не це.  Ми не так вчинили.  Нам треба ввічливість, просити маленького чоловіка і благати його. 5. А у нас з вами одна дорога. Я – вчений, ти ні, значить, треба йти від невченого.  Місць вистачить.  Практика втрутилася в це.  Які мої слова красиві.  А діло моє невмируще незалежність.  Розумієте ви, діло моє ніколи не помре. Ходити при морозі 46 градусів чистим тілом у трусиках – найбільше терпіння в житті.  Але зате є свідомість.

 

6. Не на шкоду робиться, а робиться на користь.  Найголовніше, нашому юнакові треба. Якщо ми з вами свій потік не змінимо на новий, нас із вами поб'ють наші діти. Ми для них нехороші. Женемо в бій у природу, зброєю стріляємо.  Не хочемо визнавати самих себе, що ми винуваті за їхні дитячі справи.  Їх мучить матеріальна частина.  Народили для життя, а показали яр.  Всі казкові слова залишили позаду.  7. Раніше обіцяли рай, а зараз смерть.  Ми зробимо в житті те, що нам не пахне.  Ми діти ваші, а ви наші батьки.  Кому чого там, якщо наша всіх заміна.  А ви, діти, не знаєте, і ми теж не знаємо, що буде попереду в житті.  Кажуть все науки, що буде добре.  А в природі добре не буває.  Ви нам обіцяєте тепле.  А де ж холодне? Наша всіх любов тільки до хорошого не виходить.

 

8. Сонце для нас сходить і заходить завжди.  Наші однакові душі з серцями.  Як хочеться дочекатися, але часу не видно.  Вчать нас усіх, але не одного багатства.  Один щасливець народжується, іншому місця немає.  І ось я сиджу, і так легко думаю, але допомоги не отримую.  І буде вона, і хто її дасть, якщо ми самі не бажаємо.  У нас наше життя, ми його посилаємо.  Хочемо, щоб було.  Яке воно важке, але нічого не зробиш.  9. Все це треба для нас самих.  Але ось це не треба, найсуворіший режим.  Нам треба пройтися, щоб не зачепиться, а своє поставити.  Ми звикли не так.  Інших зруйнувати, а своє не поставити.  Нас з вами примушує природа.  Ми не хотіли слухатися, у нас з вами до неї недовіру.  Ми є люди, немає у нас – ми ліземо до іншого.  А своє не вміємо придбавати.  Наше незнання, невміння одне. 10. Хіба можна сказати?  Кому?  Та нам усім.  Ми з вами всі народжуємося, а потім вмираємо – це не заслуги наші.  Нам давно треба таку систему зжити.  А ось нову, небувалу ми з вами не знаходимо потрібним шукати.  Це наша природа, а в ній дари.  Ми самі загарбники власного місця, збагачувачі.  Зброєю своєю розкриваємо фронт.  А воюємо самі через наш інструмент на землі і надра.

 

11. У промислах і воді.  Ліс рубаємо сміливо, тварину ловимо, шкуру стягуємо, робимося королями.  Ми зможемо, а ти не маєш права.  Це розум людини.  Одне хочеш – своє підпорядкування.  Коли це помре, народиться життя таке, котрого ми не бачили.  Небувала на чоловікові незалежність.  Вона допоможе вирішити питання в нашому житті, щоб нашій молоді загартуватися, і завоювати сили в природі.  12. Наш такий обов’язок не зі зброєю в руках, а без зброї довести людям. Ми люди не ті, хто мовчить.  А ті ми люди, хто на весь голос криком кричить.  Хіба ми вчені, ми боїмося природи.  Різниці немає між нами всіма.  Ми повинні робити корисну сторону, але не шкідливу.  Це не наука наша, а наш один ворог залежність.  Хто за це взявся, та став робити, в природі знайшов.  13. І думаю до кінця довести.  Нам не треба старе, а нам треба нове.  Помирати ми навчилися, нам з вами треба жити.  А у нашого такого життя дорога важка.  Вона примусила щось робити.  А трудитися умови примусили, процвів розум.  Стало це робитися, без чого не залишалася жодна людина.  Одружився сам, брав собі самку, а сам був самцем.

 

14. Перемога моя.  Самородок я, за ділом.  Джерело – загартування.  Працюю я один на благо здоров'я.  Вчуся у природи, я хвалюся перед світом.   Правду хочу сказати про самозбереження клітини.  Серце моє здорове  25-річної людини.  Вихід мій у світлі.  Не боюсь я ворога, не лякаюсь нічого, навіть нашої смерті.  Якби цього не було, не було мого життя. Чоловік землі, дихає він сильно. А говорить різко не про чудо, а про явище. 15.    Найголовніше, чисте повітря, снігове пробудження нервової центральній частині мозку.  Люблю і вболіваю, але не забуваю про хворого,  знаю його душу.  Хочу йому допомогти, через свої руки струмом убиваю біль.  Це не слова говорять, а діло нам робить.  Пише рука владика, ніколи про це не забути, дуже справедливе.  А прохання яке?    Треба мене просити – будеш здоровим.  Кому це не треба, юнакові молодому?  Та ні. Шановні, це світове значення. 

 

16. Треба буде кланятися великій природі.  Не мовчать словами, а все робити ділом.  Ролі не відіграє хвороба над людиною, а відіграє ролі чоловік над хворобою.  Вчитися нам треба, розуміти моє вчення, щоб більше не попадати у в'язницю, і не лягає з вами в нашу лікарню.  Живіть вільно, не лізьте на рожен.  Наша одна слава – любити самих себе.  Головкою кланятися, ввічливість свою представляти.  Ех, ти моє життя важке для всіх.  Зрозумій моє терпіння, своє серце загартуй. 17. Милі мої люди, гляньте ви на сонце, побачите правду, своє оздоровлення, свій такий обов’язок.  Бути завжди над цим Переможцем природи, Учителем народу. Це просить природа, щоб у нас народився у природі чоловік між людьми. Щоб він не був таким чоловіком, як зараз.  Свою силу змінив, зробився чоловіком незалежним. Вірити нісенітниці не став, науки відкинув, фізично став більше робити.  Фронт у природі видалив.

 

18. Любов проявив.  Війна скасувалася, зброя непотрібна стала. Ввів  потік небувалий, новий.  Як добре, коли потік інший настане. Зміниться саме положення. Чоловік не той прийшов залежності.  Це час, а він приходить і йде, без усякого капризу форму змінює. То чоловік примушував, а тепер просить. 19. Чи погодиться мати рідна свого рідного народити в життя, щоб  він пожив, а потім і помер. А іншому треба народиться. Треба жити, а мати не дала життя йому.  Це бій у природі штучний, пробачити ніяк не можна.  Природу не обдуриш.  Схід завоювали, практику ввели.  20. Я не виганяю, а прошу природу, щоб вона дозволила такі сили завоювати в природі.  Не природа чоловіка буде примушувати, а чоловік випросить у природи через терпіння життя, дане правильно.  Теорії треба погодитися, і дати дорогу.  Нехай вона живе.  Вона вашого зробленого не просить, красти не стане.  У неї своє здоров'я, не ваше, а природне.  Дочекаємося часу.

 

21. Народиться юнак, запитає у чоловіка зовсім без зброї: «Хто ти такий?» Він йому розповість правду, як люди його просили, а потім засудили.  Я тут не причому.  Винна психіатрія, вона помилилася сили мої визнати.  Вони природні, хороші, але не погані. Протилежні, життєві, але не вбивчі. Розумні, незалежні ніде і ніяк. 22. Що ж може бути краще від цього.  Наше незнання мучило, ми вмирали через багатство.  Де ж наша свідомість.  Якщо це природа, вона за це взялася.  Народ сам посадив, сам і випустить.  Провини ніякої, тільки слава.  Загартування – наука безкоштовна, переможниця і хранителька.  Тримайте, як хочете, я й сам не втечу.  Я не той, про котрого думаєте. 23. А той, кого люди чекають за своє наявне порушення.  Воїн слів.  Зброя – писанина, читайте, розумійте.  Даремно він не народжений у природі.  Такі сили, така можливість фізична.  Вона все зробить розумно і логічно без перешкоди. Ваше – вам, а моє – мені. Ображені – мої, а ваші багаті.  Всі ми природні, тільки не в чинах всі є.

 

24. Примушуємо себе бути залежним.  Наше життя себе не виправдало довірою.  У природі отримали всю нашу необхідність.  Я такий чоловік, що зародився між нами всіма зі своїм загартуванням.  Проганяю все, а хочу зародити нове.  Моя думка одна і тоді була, і зараз.  Казав, і не перестану кричать про те, що знаю.  Але не знаю, промовчу.  Перш ніж жити нам у природі без усякого захворювання, треба нам Вчителя. 25. А ми вчитися у такої якості не брались і не вміємо.  Ми великі ледарі.  Треба б нам, а його немає.  Життя примушує з цим добром зустрічатися.  Але нам не дається те, що нам треба.  Ми народилися для життя.  А в процесі здалося не те.  Стали знижуватися, в нашому тілі проявилося безсилля.  То я думав про прибуток, а тепер цього немає, і апатія одна.

 

26. Сили йдуть, наближається інше в житті, найгірше.  Більше не прийде назад сюди.  Труну тобі зроблять, могилу викопають, у землею закопають.  Був такий, скажуть близькі, а тепер немає. Це все наше зміниться, народиться інше, чоловік завоює.  Війна не буває без природи.  Треба зброю стріляти в ціль, вбивати когось.  27. Це так не робиться. Навчаються люди, і тоді програють.  А щоб бути у виграші, треба практика не погана, а хороша.  І на це народжується такий чоловік небувалого виду.  Він зможе стати на арену, слово своє сказати про правду. Чоловік  повинен жити без усякої смерті. Це завоювання, зроблене ним руками.  Написані слова, і прочитані багатьма людьми.  Красень чоловік.  28. Ми з вами будівельники, ділки своєї справи.  Зробили цяцьку, яку-небудь річ, а вона хороша для нас усіх.  Ми з вами зацікавилися, стали придбавати.  А як ви думаєте про цю справу?  То він боявся, а зараз не боїться.  Раніше одягався, а тепер не одягається.  Хворів, застуджувався, а тепер не хворіє. Це нове для нас буде, подумаймо.  Ми і зараз думаємо про яке-небудь діло.

 

29. Особливо про самого себе.  І приділяємо увагу іншим.  Тільки біда одна – ми не вміємо, і не хочемо братися.  А можливості є, хоча б загартуватися, зробитися загартованим. Хіба було б погано від цього діла, якщо чоловік від самої природи.  Вона ж вирішує наперед, вона ж і зберігає, що ми думали, а потім робили.  Наша з вами думка примусила писати про те, про що треба.  Ми зробили, живий факт на очах вийшов з нашого всього.  30. Для нас природа представила яєчко, ми його з'їли.  А от у житті ми з вами не добилися.  Що для нас народилося вперед, курочка чи яєчко?  Ми з вами не знаємо.  Що було тоді, коли на землю не пускало сонечко промені, і що був за такий колір?  Ми навіть не маємо на землі.  У житті чоловіка як це вийшло, що чоловік здобув над природою таке панування, особливо на землі.  Його зустріла залежність.  Він дуже мало жив, але не задовольнив себе.

 

31. Час наш ми з вами не забуваємо, готуємося, робимо те, чого треба.  А ось хвороба велика.  Хочеться жити, але біда одна.  Наша природа не стоїть на місці, наближається до нас.  Але ми цього боїмося, самі собі озброюємо.  Робимо одяг, готуємо їжу.  Але жити ми будемо?  Цього не знаємо нічого.  А хочеться жити та продовжити.  Хіба не хочеться комусь із усіх жити.  Навіть нашій кішечці або собачці.  А ми ж над ними цілковиті господарі. 32. Що хочемо, те й зробимо.  Хочемо вбити – вбиваємо.  А природа ж народжує.  Та ще як хоче, щоб кожна маленька і велика жила.  А для нас не до душі.  У нас камінь зброя, і товста палиця теж зброя, зброя вогнепальна теж зброя.  Мені підказує сама лише природа, про що треба написати.  Це не наша дорога, не наш шлях зовсім.  Нашому народу довести, що буде треба робити, щоб ми з вами в природі не жили так важко.  33. А щоб нам природа не заважала, а допомагала.  У нас це бажання є практичне, але ми з вами ледарі, не хочемо цього робити.  Хіба наш Іванов не чоловік?  Він був чоловік, і залишився чоловіком.  Пожежа розгорається від випадку.  А йдемо прямо по дорозі, і раптом зустрічає нас нехороша погода не з хорошою своєю якістю.  А ми як люди їх не любимо.  Беремо, себе і загортають.  Як загорнув від нас наше квітуче сонечко.

 

34. Воно нам дає дорогу, і воно нас забуває.  Ми зможемо померти, в будь-яку хвилину і годину нас може зустріти це.  Помру, не повірять, скажуть про одне.  Це наш такий час незмінний, він нас оточив, примусив усіх у цій області перебувати.  Ми з вами знаємо, що це буде.  Але не хочемо визнавати, що ми з вами не такі люди, як це потрібно.  А завжди говоримо, тільки не робимо. 35. Прохання яке.  Доктору медичних наук професору Воронцову.  Це вам пише на вашу статтю Іванов П.К.  Він загартувався в тренуванні, і зараз трудиться.  Усі свої сили кладе в природі природно в кліматичних умовах, що видозмінюються.  Добився якість – не застуджується і не хворіє, ходить чистим тілом у природі в одних трусиках.  Кричить на весь світ, на всю природу.  Це все зроблено практично.  Більше 30 років на цю справу працюю, вчуся.  Добився, навчився іншим допомагати. Ображеним, хворим сію своє зернятко раціональне.  Виходить живий факт на людях.  А вчені обрушилися.  Психіатри мене за цю роботу, за мою працю тримають у лікарні.  Моє прохання до вас.  Ви ці якості чекаєте, хочете лабораторно знайти, і дати їх людям.

 

36. Тоді як наш руський простий Іванов добився не теоретично, як учений, а практично.  Сам весь час вченим писав і зустрічався, говорив.  А його вчені гнали від себе.  Я знав про це, що воно мені з мішка не сиплеться.  Я в повітрі, у воді та на землі недарма рився, і зараз риюсь.  Роблю швидкість, виходжую своє серце.  Незважаючи на вік 67 років, маю серце 25-річного чоловіка.  Я втоми не маю.  Хочу сказати про своє здоров'я, яке є зараз.  Я вам скажу, не мав у 17 років такого здоров'я.  Я юнак.  Хочу вас попросити від усього народу будь-якої національності.  Ви задайтеся мети потривожити наших всіх фахівців, учених теоретиків медицини, щоб вони шукали в природі ці якості.  І застосували цей досвід, який буде потрібно нашому хворому.  Ви не забудьте зі своїм знанням попросити мене, як практика, самородка і Вчителя всього народу.

 

37. Моє вчення вчить без жодної шкоди.  А з користю залишаються ті люди, яким довелося вчитися у мене природної якості. За моїм практичним визначенням, не відіграє ролі над чоловіком хвороба, а відіграє ролі над хворобою чоловік.  Тому моя просьба перед вами одна.  Ваші руки повинні взяти ці два аркуші, мною написані, і прочитайте.  З увагою поставтеся до пропозиції, щоб ви як професор зацікавилися зі мною зв'язатися.  Я вам багато допоможу, і буду вам писати про живі факти на інших людях.  Я все ж свого дочекався, вчені погодилися з моєю працею.  Природу визнали не як мачуху, а як матір, здорову і багату зі своїми силами.  Вона нас народила, і вона наші тіла в будь-який час покарає, і вона звільнить.  38.    На все треба щось робити.  А я про це всім пишу.  Будьте ласкаві, ви мені в цьому практичному ділі допоможіть із цих умов вибратися.  І зробитися повноцінним чоловіком для того, щоб нам, всім людям, розпрощатися на віки віків з лікарнею і в'язницею.  Я, як ініціатор, цьому всьому допоможу, ми цього доб'ємося.  1965 год 10 липня.  Іванов.

 

Мій шлях, моя дорога для всіх прокладається однакова для того, щоб жити, а не вмирати.  Є такі особливості невмирущі.  А ось як їх знайти?  Вони в природі, і їх дуже багато. 39. Тільки ми не вміємо їх знаходити і ними збагачуватися. Щоранку приходить і йде від нас.  Ми ж є люди, але дуже боїмося, особливо клімату, найсуворішого з усіх.  А про цей час ніяк не забути.  А от про чоловіка забувається.  Його ця робота, труд його.  А щоб яка-небудь користь, він цим не обгородився.  А от жертва за жертвою народжується.  Це такий потік вмираючий.  Ми за нього взялися і робимо його.  40. Але щоб кинути, ми цього не вчилися, і не хочемо знати.  Я прямо скажу про істину свою.  Це моє є те, з яким я живу.  Це велика дорога, по якій доведеться особисто прослідувати своїм умінням.  Як хочеться добитися від самої природи, щоб вона погодилася, пішла назустріч.  І підіслала час, такий день, від якого не відмовитися.  А доведеться отримати, щоб жити без усякої смерті.  Ось чого треба нам.

 

41. Народжували нас, ми цим не радіємо. А от народиться нове невмируще. Цей день наш, що прийшов сьогодні, ми його напишемо в історію новим небувалим нашим днем.  Сили дочекалися цього часу, в якому ми з вами прийшли, і стали на свою арену життя.  Ми, діти всі своєї місцевості, вчитися прийшли теоретично.  Знання у природи завоювати нам.  Для того ми вчимося.  42. Бути озброєним, з природою воювати, від неї відбирати всі якості для життя свого.  Це обов'язок наш, залежного чоловіка, вояка, борця зі своїми вченими силами.  Для них треба буде саме зберігання. Спасати себе в природі умови навчили.  Ми для чого народилися?  Для життя нашого.  Вона не зустріла нас, як це годиться.  Нам свою ввічливість не показала, і не запитала, чого б ми хотіли.  Ми цього не бачили і не чули, всі до одного народженого.

 

43. Ми з вами не думали, що нас народили для того, щоб жити без хворобливого діла.  А нас примусили, щоб ми не залишалися без діла.  Ми опинилися в полоні.  Що нас примусило?  Ми самі не знаємо.  Сорочку одягли, нагодували.  Питається, навіщо?  Це наше таке діло.  Попав у наші умови, такий для всіх закон.  Без одягу і їжі, та житлового дому поки ми не пробували. На нашому історичному більше доріг немає, щоб нам залишатися без цього всього.  Ми люди багаті цим.  У нас є все, що одягати і їсти.  І є, в чому жити. 44. Це все наробила залежність.  Для нас дорога одна, по котрій ми ступаємо не зовсім легко і добре.  Рідко, але буває погано дивитися на чоловіка.  А він захворів, похворів, похворів, і помер.  Такої загадки ми не розгадали.  Нам ніхто нічого про це не говорив. Крик такий лунав.  Треба нам всьому вчитися.  Ми з перших годин зарядилися, озброїли себе.  У цьому не боїмося залишатися в природі.  Словом, хвалиться нічим.  Важко трудиться, а без праці життя немає, не пробували.

 

45. Теорія так вчить нас, щоб ми не шкодували енергію.  Для теоретичного чоловіка з природою в бою інше, ніж фізичній людині, і умови інші.  А от зі здоров'ям різниці немає в природі.  Залежність у одного і в другого.  Без гарантії черга своя.  Чекати завтрашнього дня, а з якою якістю прийде?  Може, з щастям.  Ми любимо більше від усього теплу пору, від холодної пори ми з вами йдемо.  Наші з вами тіла зробилися ніжними.  Ми їх і обгороджуємо, одягаємо одягом і годуємо їжею, а в домі живемо.  46. Один час піднімаємо на ноги.  Дуже важко без пробудження. Не робилося ніякого загартування.  А фізично треба буде працювати, від чого людина залежна не відмовляється, а робить.  Через це отримує в житті одяг, їжу та житловий будинок.  Це ми з вами прослухали найшкідливішу сторону.  Це наша всіх незалежність, загартування-тренування – найкраща наука.  Але ми з вами не привчили, як буде треба без усякого зброї жити.  Це тільки Іванов загартувався в тренуванні.  Він не хворіє і не застуджується.

 

47. Його робота навчила без самозахисту залишатися.  Він засновник свого здоров'я, любитель життя.  У природі обгородився природним шляхом.  Іванову не треба одяг, їжа та житловий дім.  А ось тут у цій лікарні пішов без дихання розвивати біг.  Повітря набирати всередину.  Як легко бігати, і швидко, далеко як ніколи.  Для життя це нове небувале.  А життя людини цього вимагає.  Наш такий час ми з вами дочекалися.  А картина краса.  Треба буде ще краще для нашого цього життя.  48. Ми з вами заслужимо увагу, сміятися з чоловіка перестанемо.  Народиться свідомість.  Ми природу пізнаємо, з нею будемо рахуватися, як з рідною матір'ю.  Вона нас усіх народила, вона цього розвитку не бажала бачити.  У природі є хороше.  Але ми, люди, не захотіли, а взялися за природу, за час.  За повітря, за воду, за землю.  Це все діло дає, а ми отримуємо.  А вона може і не дати.      Практика, не теорія, розбирається з будь-яким народження. Чоловік не народжувався сам.  Його як чоловіка народила громадськість.

 

49. У неї такий потік. Народився живий, а потім замучився і помер.  Що не допомогло людині, а завадило.  Ти чоловік технічний, хто вірує в прогрес.  Для тебе природа не природа. Чоловік залежний у житті, він не хоче жити.  Його зустріла неправда.  Його тягнула природа в технічному порядку.  У нього почуття не відчувають.  Він не любитель часу.  Для нього треба життя. Він любить хороше, погане жене від себе. Йому треба сорочка чистенька хороша.  Йому треба їжа солодка і жирна, без чого не живе. 50. Знову представлена на живому чоловікові наша залежність.  У неї свідомості до життя ніде немає.  Їй, як пані, дай.  Вона від свого не відступає. Велику школу кожна людина в природі проходить, поки стане на ноги.  І розуму набере, як буде треба навчитися від свого близького друга піти.  І очима не дивитися на любимого товариша.  Він же відсіявся, йому завадило щось.  Він відстав, не знає того, чого знаю я.

 

51. Я начальник, вчений, практично роблю свою роботу.  Питання вам, шановний начальник.  Чи думаєте ви самі вчитися, і глянути очима, щоб побачити себе?  Ти пішов від мене, від незалежного чоловіка.  Він тобі не треба зі своїм поняттям.  Ти вчився дуже багато.  Теоретичний чоловік, але не практичний чоловік.  Навіщо тобі такі гроші?  Ти дуже багато отримуєш, а я не отримую нічого. Покажи мені місце.  Моя ідея, щоб я не жив так, як живете ви. 52. Від природи відвернулися, зброю взяли в руки, навчилися теорією інших примушувати, щоб цю дисципліну з рук не упустити.  Хіба ви чоловік?  Чи, може, я не чоловік? Мене зустрічали за одягом, а проводжають за розумом.  Покажіть мені місце, де без вашого всього жити.  Я навчився природу любити.  Мої друзі – повітря, вода і земля.  Ти вбивця є їм, і свавільний усьому.  Але твоє життя – самовільне, захоплююче, грошове, вмираюче.  Мені буде простимо, що я помру.  А ось тобі непростимо.

 

53. Шкода розлучатися з таким життям, чуже воно все. А не моє особисто.  Загартування-тренування сучасна є наука.  Практично зроблена не вами всіма, а мною одним.  Перемога моя прочитана.  А ви вмирайте всі, тільки не дай Бог.  А мої сили залишаться.  Діти не ви природі, вас не буде.  Ви люди, що не віруючі в хороше.  Женіться самі за грошима.  Правда не ваша буде, а правда моя. Карташев світило, Міністр медицини.  54. Це все зробили гроші.  Його треба в Кремлі замурувати.  Він знав і бачив мене, але зі мною як учений не погоджувався.  Це добре буде всім, якщо помру я.  Сталін приймав мене, так він сказав: «Доведеш свою правоту, будемо ми шанувати».  А в перемозі моїй для чоловіка будь-якого урок і школа, в голові треба тримати.  Будеш самородок, Учитель народу,  тільки почни робити те, чого робить Іванов.  У нього віра одна не в гроші, не в багатство, а в самого себе і природу нашу.  55. Він просить нас усіх, залежних людей.  Вкажіть місце свободи ідеї, щоб я вам не заважав.  Я таємницю дізнався.  Ви всі будете сидіти на своїх місцях, як рій на стовпі.  А я нагорі буду, місце моє там.  За помилки у природі, що ми зробили над ним, суд буде нам.  Він вчить здоров'ю, а його народ вважається хворий.  Чим хворий?  Шматком або ганчіркою.  Я вам усім себе показую не так, як усі.  Я себе показую життєрадісним, зовсім не таким, як ми є всі.

 

56. Перш ніж жити, ми з вами мучилися.  Скільки раз тіло годували, і одягали сорочку на тіло.  А скільки часу спали.  Це не життя будь-якого звіра уві сні, герой у ньому гине.  Ви народили чоловіка, йому дали ім'я.  Він не жив, а мучився.  Його життя, двадцять років треба вчиться теорії.  А коли навчишся, отримаєш диплом, треба працювати практично.  А де ж ваше все вчення.  Вчиться і вчиться, і вчиться.  А у нас апатія.  Ми йдемо, вже напрацювалися, зносилися, негідні.  Нас з вами чекає пенсія.  А пенсія – провідник наш до смерті.  57. Моя ідея не веде себе до цього.  Я не визнаю пенсію.  Мені треба трудиться, а мене вчені зустріли з першою групою інваліда.  Я не будівельник вашого, не вбивця природи, не вояк з нею, і не борець з нею.  Я сам хранитель природи і рятівник народу.  Вчу чоловіка одному здоров'ю, щоб чоловік не був злочинець, і не захворів, і не застуджувався.

 

58. Це моя мета для всіх.  І моє бажання добитися, вчити чоловіка.  Моя перемога – нашого молодого чоловіка навчити, як буде треба жити без важкого легко.  Це роблять мої сили.  Воля моя показує, хвалиться не ділом, а треба похвалиться життям.  Нам усім потрібно наше здоров'я не для того, щоб показувати себе.  А терпіти для користі, але не на шкоду.  Треба практично обов'язково робити.  А ми на Чорне море з вами їздимо. 59. Ми не визнаємо північ, нашу сувору погоду.  Нас з вами вчить незалежна сторона, нас учить природа.  Безсила ідея вказує місце, на якому ти захворієш.  Не хотів, а вмирати треба.  Такий іде час, котрому треба поклонитися.  А ми з вами не хотіли дивитися.  У природі чоловік в одній формі весь рік безперервно. Яке буде відчуття, з мертвого в живе.             

 

60. Неправда.  Жити хотів сильно, але природа не давала.  Раніше я працював, а зараз відпочиваю.  Наші люди вчені помилилися на мені, визнали свою хворобу.  Параноя розвиток особистості, шизофренія.  Ох, як молодість моя, жаліти доводиться її.  Але зате я хвалюся,     ціную своє ім'я. Він хороший, розумний чоловік, зробив корисним мене. Руки мої золоті, а розум дорогою. Якщо знаєш моє тіло, хвалися перед усіма. Звертайся до мене, і проси сильно: «Учителю мій дорогий, дай моє здоров'я».   Коли мене упросиш з душею і з серцем, ніколи не будеш в образі, а отримаєш ти те, що слід.  Природа багата матір.  61. Повітря, вода і земля – найближчі рідні милі, незабутні друзі. З ними можна вчитися, і можна у них навчитися для самого себе і для іншого.

 

Треба буде трудитися, загартовуватися в природі, сили, волі набиратися, щоб вона була в тебе. А потім сіяти це маленьке зернятко.  Ми звикли хворіти і застуджуватись самі.  А Вчителі на це немає, щоб вчити людей, крім тільки одного руського простого чоловіка, хто сили свої перед усіма поставив. Не лікаря, не знахаря, а свої особисто загартовані. 62. Йому хочеться передати нашому народові.  Самому ображеному чоловікові, забутому всіма хворому.  Він сильно хоче бути в життя здоровим.  Але людину ще не знайшлося, щоб він був такий.  Щоб про це хворіти і сильно думати, як буде треба йому вміло допомогти.  Він щодня хворіє, страждає за це.  Просить природу сам, щоб вона відкрила ворота для того, щоб чоловік назад повернув здоров'я, що найголовніше в житті. Їй сказати спасибі за її турботу,  за незалежність свою, яка допомагала йому. Чоловік став здоровий, вже хвороби немає. Є життя одне, здоров'я міцне.

 

63. Серце моє є все, втоми немає.  Скажу чоловікові по будь-якій місцевості швидко бігти, він цього не зробить.  Це моя не хвала, а діло.  Завжди я скажу, що серце у мене виходжене.  Я його не тримаю під сорочкою, не томлю в теплі, в одягу.  А несу його спереду на грудях.  Серце моє – це мій ключ.  Щоб заслужив Бог від природи всього мого здорового організму.  64. Нехай хто-небудь мого віку в природі похвалиться.  Це не було, і не буде ніде.  А я хвалився, і буду хвалитися.  Залежні всі люди в природі не однакові.  Для них треба золото, срібло і шовк.  А для мого серця не треба нічого, крім матері природи та її діток.  Повітря, вода і земля – чоловіка любимі три друга, найкращі в житті товариші.  Не прибуток в багатстві отримує, а дух здоровому тілу створює.  Ось чого заслужило в природі серце моє.  65. Покажи чоловіка з такою думкою.  Я уболівальник за ображеного чоловіка.  Завжди скажу одне своє слово.  Ніхто і ніяка особливість не допоможе.  А серце моє завжди допоможе.  Воно між півднем і північчю, живе, енергійне, міцне.  Немає кінця слави.  Я люблю душею своє серце.  Зберігаю його природно, ніколи і ніяк у природі не бувало.  А як я пишу про це?  Стоячи, на руці лівій рукою правою.  Це мій дух.

 

66. Мій санітарний відпочинок.  Я люблю працювати в природі тільки на одну-єдину користь.  Кажуть багато про труд, я теж кажу про нього, а шкоду жену.  Це все зробило прохання моє.  Нехай психіатри  як не говорять про моє тіло, я їм прощаю.  Вони на серці моєму помилилися.  Я в природі зробився Переможець над ворогом своїм.  Коли мав 17-річний вік, цієї бажаної швидкості не мав.  А зараз моя здібність, свідомість до всього діла життєрадісного. 67. Як хочеться користуватися по людському. Ідея з моїм серцем зустрілася.  Хіба легко роззувшись ходити чистою, босою ногою?  Запитує, навіщо. Треба.  Шлях мій такий один для всіх і кожній людині.  А головний убір зовсім не ношу.  У трусиках зиму і літо залишаюся. Повірте, мої товариші дорогі.  Я недарма вам говорю. Загартування моє – серцю моєму.  Ех, якби ви знали про це, вас не прогнати і не відучити.  Ваше корисне життя.  Задоволення одне для чоловіка.  А природна краса.  За сім кілометрів їздити на ковзанах, та під гору, і по зручній дорозі.

 

68. А на бугор, на високу гору не догоджу нікому з інших.  Словами не опишу, потім дійшов.  Ми цьому живому факту не віримо.  Питається, а він у нас лежить.  Як молода дівчина свої пісні інколи вигукує.  А з молоддю живе дружно, як ніколи.  Славно дивитися. Це для нас вчення.  Холодною джерельною водою мити свої ноги по коліна щодня систематично вранці і ввечері.  Найкраще в тілі відчуття.  Для нас це найкраще загартовування.  Хіба нам не потрібна ввічливість.  Своєю голівкою низько кланятися.  А з людьми близькими рідними вітатися, з усіма дорослими і молодими.  69. Ось де наша дружба і любов.  Це один з усіх зроблений вчинок.  Ми за все, зроблене нами, одержимо від природи подяку.  Нас за це природа не покарає.  Ми заслужимо велику увагу.  Це все зробило серце моє.  Вранці і ввечері, до сонця і після сонця, я повинен виходити на двір роззувшись.  Пробудити нервову центральну систему мозку через чисте повітря, вдих і видих.  Миттєве відновлення.  Все це легко.  Ти або я назад повертаємо своє здоров'я.  Відпадає в'язниця і наша лікарня.  Жінка припинить аборт робити, вся громадськість цього вимагає.

 

70. По-моєму, погоню за грошима скасувати.  Думку перебудувати на іншу нову.  Ти бачиш і знаєш, хто і як живе.  Пізнай краще і детально.  Запитай у нього про його зроблене життя, нехай він розповість тобі про нього.  Немає в нього того, що ти маєш – дай допомогу.  Немає в тебе, що він має – попроси зі своєю душею, зі своїм серцем.  Яка любов і дружба між ними.  А це буде, і обов'язково за це діло, якщо ми будемо братися, і будемо робити в природі.  Наша любов, наше знання.  Ми живі люди, і всі кинемо вірити нісенітниці, а будемо братися за істину. 71. У природі почнемо свідомо терпіти сорок дві години, це більше півтори доби.  У п'ятницю ввечері поїси, терпи до неділі до обіду.  А перш ніж сідати їсти, і до чистого повітря, вдих і видих.  Це твої вправи щотижня.  Твоє найбільше свято.  На землю не плюй слину, і не харкай, і не кури тютюн, і не пий вино.  Все це можна буде зробити молодому нашому чоловікові.  Серце моє всіх навчить, а хоче нас просити, щоб ми робили.  Видно здалеку, стоїть правда.

 

72. Не мовчимо, а говоримо про цей факт. Ось які наші завоювання.  Наш потік природи зміниться.  Каже, чоловік не буде вмирати.  Хіба це нам не нове?  Зрозумійте, люди, що живуть.  Ми кочували за природою самі.  А в далекий час знайшовся чоловік, між нами і природою він виріс.  Він же не такий, як усі.  Любить сильно матір природу.  Хоче запросити нас усіх, щоб ми всі цього спробували.  А в природі є якості. 73. Треба вміти, як буде треба їх взяти.  Це буде справа за нами усіма.  Ось тоді-то ми похвалимося.  Скажемо в один голос: молодці ми, отакі браві хлопці.  Взялися самі, без цього зробили.  Учитель добився цього сам без усякого вчителя і викладача.  Так що це є його неправда?   46 градусів мороз, він же не ховається від цього.  Одяг на собі особисто не носить.    74. Ми знаємо про це давно, але не віримо йому поки, що він зможе не їсти і житлового дому не потребувати.  Ось і поворот до життя, від смерті ми йдемо.  Чи це не ясна картина між нами і природою, а мені як чоловікові не вірять.  Хочуть старі люди зі своїм гнилим поняттям.  Це ж нове, і наші люди, а вони мого не хочуть. Ну що ти або я поробиш.  Якщо їм говориш «біле», а вони кажуть «чорне».  Їм кажеш «чорне», а їм здається «біле».  І так ми схожі один на одного.  І так однаково не довести, не доведемо все.

 

75. Про це вчені бутять.  Не хочуть мою ідею, як моє джерело мого розвитку, визнати і підтримати.  Найкраща чиста правда, вона не вмираюча ніде ніяк.  Ми з вами озброїлися єством, а все штучне від себе прогнали.  Свідомість про це ученим.  Все одно час прийде, визнають.  А коли вони мене визнають здоровим.  Яким я був, таким і залишився.  Зміни немає ніякої, крім волосся заслуженого.  76. Я тепер напишу критику, самокритику.  Не помилюся правду сказати, як моя пропозиція вводилося, і як мене за моє загартування психічно хворим тримали.  Тридцять років усього пройшло.  Це добре, що я не помер.  А дурнями люди не помирають.  Вмирають вчені люди всі.  Я не вчився тому, чому всі вчилися. Я навчився в природі незалежності.  Правда моя воскресне.  Люди вчені мене підтримають.  Я на трибуну стану, і от почують мій суд.  Мої свідки всі й прокурор, вони мене судили за що, запитаєте.  Я сидів, як учений.  Слухав, як вони хотіли фокусника засудити.  Московська хвороба не дала, взяла поклала в Казані.

 

77. Всім людям спасибі і природі.  Вони мені допомогли зробитися завойовником, Переможцем природи.  Тільки не треба з лікарні випускати хворим неосудним чоловіком.  За що перший раз три роки 10 місяців?  Політична    58, 10 частина.  Я такий мав злочин, але не за гроші, а за вчення.  Лікарі казанської лікарні бачили, і про це розмовляли.  Така картина і була, вона є.  Куди ти дінешся від закону.    Всесоюзна московська комісія в особі професора Таробарова.  Я на руки отримав довідку на паспорт, з хворобою в своє місто Червоний Сулін прибув.  78. А рекомендацію довелося не забути.  Душа моя робила в природі.  Я зі своїм серцем з любов'ю з медпрацівником журнал здоров'я.  Що мені лікарі сказали: «Ти людина хвора, лікуватися треба».  Значить, мою здібність обдурили, примусили сильніше хворіти.  Я і став через свої руки оздоровлювати людей, як по конвеєру.  А без покарання не залишався.  По 10 раз в день боліла припадками, вона повернула назад здоров'я.  Через це люди передали дружині свої гроші в подяку.  Серце моє загартоване дізналося про несподіваний прибуток 22000 старих.

 

79. Я запитав Валентину Леонтіївну Сухаревску, що це за гроші були.  Вона мені каже: «Я тобі побудую будинок, якщо хочеш.  Я зобов'язана».  А чоловік знає про них?  «Ні», – вона мені сказала.  Чоловік, це не він давав.  А давала дружина.  Син розбився, приїхав за грошима.  Поставив питання переді мною: або гроші, або наша машина.  Я не скажу про ставлення, що між нами було погане.  Він працює в радгоспі імені  Калініна зоотехніком.  Луганської області, Свердловського району, хутір Кондрючий.  А у його телят був лишай, така хвороба тварини.  Я їздив, йому допоміг.  80. Це була правда, про що написано в райком лист.  Він нашій міліції підніс.  Вона оточила мій двір, ці гроші на горищі знайшли.  Без моєї участі це все робилося.  Мене взяли після в КПЗ.  «Даремно не забирають і не садять», – кажуть.  А мені мій син Яша каже: «Тату, описали, все забрали».  Я йому кажу.  Знаєш ти карти одні 36 штук.  Тільки в мене три карти козирні туз, король і дама.  А їхніх 33 штуки.  Якщо переможуть, добре для них.  Обласний прокурор не наклав санкції.

 

81. Шість діб міліція протримала, все повернула назад.  Моє серце загартоване перемогло.  А теорія взялася за мене фейлетоном «Бути шаманом».  Я цих іграшок не носив.  У Крокодилі «Порфирій цілитель» по всьому світу прокричав.  «Правда московська» написала про гастролерство.  «Московська вечерка» закінчила піднесеною своєю порадою.  Вона переконалася в моїй правді, щоб я написав пропозицію в академію медичних наук СРСР.  Я написав, мене взяли на облік.  Але думаю, пробив щілину в науку.  А вони дізналися, що я «ненормальний», і скрізь і всюди стали замовчати. 82. А прокурор РСФСР примусив нашу міліцію.  У Новочеркаськ в експертизу в 1958 році психіатри представили.  Я ж не лікар і не знахар – загартована людина в тренуванні, що я зробив своїм серцем.  Лікарі Ростовської області, психіатри фахівці, я з ними так само розмовляв, як розмовляв з усіма.  Я не цієї дороги чоловік, не визнаю себе хворим.  Я був, і таким залишуся.  Моя пропозиція одна.  Але мене тримають на віжках.  Я рвуся, до вчених попав.  А вони бутять з рогами.  Їм не подобається моє серце.  А я з ним не поступлюся.  Кажу: це не ваша є дорога, а моя.  Я її знайшов.

 

83. Вони психують, нервують, але з моїм ділом погоджуються.  Мене не взяли, не поклали за лікування, нібито я лікував.  В інституті імені Сербського свої здібності показав, на мізинці руками вбив запалення.  Але в психіатрії це психіатри судять здоров'я і нездоров'я.  А моя ідея не міліція. Не міліції втручатися, а фахівцям Академії Наук СРСР, вченій раді.  А хіба погодиться він з такої моєї неписьменною практикою.  Вона мені відповіла письмово, щоб я до неї більше не звертався.  84. Зустрівся в Лужниках з професором Серафимом Петровичем Летуновим з фізкультури і спорту.  Він з моєю справою погодився, на вченій раді РРФСР головував.  Він не потребував цього, як хвору людину.   65 відсотків за мене, а проти 35 відсотків.  Що й кому скажеш?  Про це потрібно буде мовчати.  Я не мовчав і не мовчу.  Я зараз питаю у своїх лікарів, щоб вони мені сказали, що в природі сильніше: єство, чи штучне?  Євгенія Володимирівна відповіла: «Єство».  Хто кому допомагає: зброя людині, або людина зброї.  Люди зброєю брали час.  Незалежність залишилася в природі.

 

85. Мені зброя не треба, а мені треба еволюція.  Кому треба буде здоров'я? Чоловікові, але нікому. А здоров'я дає незалежність.  Чого ви лізете з політикою та економікою.  Я Півмісяць, Червоний хрест, міжнародне здоров'я.  Місце ваше мені не треба, багатство теж.  Еволюція вміло завойовується свідомим підходом, але природними силами.  Не буде у мене здоров'я, хто що будеш говорити, про нього будеш малювати.  Загартування-тренування наука. 86. Але нікого вона не примушує, і не просить нікого, і не заважає словом нікому, а своє ставить незалежне.  Хочеш – місць збоку вистачить.  Чого мені заважаєте, хіба в природі місць мало?  Стань і вчи людей, щоб не хворіли і не застуджувалися.  Це я без зброї ввів.  Що може бути від цього краще?  Навіщо нам тримати?  Любіть ви чоловіка, але не любіть зброю.  Це є ворог, він усіх примусив вмирати.  Ви без зброї ні кроку, а ворог між нами прогресує.

 

87. Що б ви не робили самі, ворог буде процвітати.  Моє серце не ваше, заслужене всім у природі просить вас переконливо: не заважайте ви мені.  Це все одно буде.  А ви як дітей виховуєте?  Примушуєте, вже це каприз.  Для чого ви народили, подумайте?  Він же з повітрям і водою на землі створився.  А ваш навіки психічно хворий.  Як дивитися на бідне дитя, коли воно нічого не знає?  Ви думаєте, він нічого не бачить.  Він чекає моєї природної команди.  Треба навчитися жити без труда. 88. А в труді ми з вами помираємо.  Може, скажете, ви не злодій, не вбивця.  Ви самий найлютіший в крові злочинець.  Чого не сидите у в'язниці, і не лежите в ліжку в лікарні нудитися і стогнати.  Я народився, щоб цього не було.  А що, якщо це буде правда.  Історія біблійна написана.  Дві тисячі років не за горами.  А час цей призначено. Чоловік, це буду я, без усякої зброї зробить.  Ви самі в білих халатах прокричите, і скажете: «Це ж він самий, кому ніхто з усіх не вірить».  А віра прийде, та ще яка, природна, жива, що сама зберігає.

 

89.  Помирати будуть вчені, а жити будуть вічно бідні.  Життєвий факт, хто додому хоче звільнитися.  Це чоловік безсилий у природі.  Тримайте, доглядайте – ваша велика помилка.  Ви не знаєте, за що тримаєте.  Я хвора людина, мені треба лежати в лікарні, а мене тримають під замком. Тільки гніту час. Якесь диво, воно народиться, і обов'язково, але тоді милості не просіть.  Вина моя, що жалію вас.   Залишилося із-за одного життя.  А той час вже народжений, краще не треба цей час. 90. Серце моє передбачає, особливо це завтра чекати.  А перш ніж знати, треба заслужити.  Коли ти хороше заслужиш, то і буде тобі добре.  Сонце наше багате, а життя чоловіка нелегке.  Оточення твоє бідне.  Дорогу свою не знає.  Як доводиться нас дивитися.  Море бушує, а хмари не стоять.  Дощик на землю мізерно лягає на зеленій ось цієї травичці.  Всі тварини ходять тут, слідом за собою водили пастуха.  У цей самий час птиці гнізда вили.  А інша над головою співала незрозумілі для нас пісні.  Вітер був холодний.  А серце моє так билося про одне загартування розповісти.  Хто ж у житті допоможе, він чи я.

 

91. Якщо штучне вмирає, а єство живе.  Зима від весни швидко йде.  Люди не так холод зустрічають, штучне бережуть.  Мою природу від себе женуть.  Що нам і як дасть життя, якщо на землі робиться непорядок.  Зі зброєю в руках людина крокує.  А як був ворог, так він і залишився. І в бруньці життєвій є розвинена система листок.  Але й змінювалася місцева погода, як ластівка літає.  А вітряк млина.  Як яструб кружляє, за птахом бився.  А хвиля з хвилею на море зустрічалася, про бурхливе своє говорили.  Нічний час.  І в цю хвилину звір пропадав, густим лісом ішов.  92. Тільки Місяць небувало світив нашому бурому рідному ведмедю.  А ось сорока білобока сиділа на кущі, на тоненькому відростку.  А мужик їхав на конячці, і побачив біля села червону хату.  А з неї виходив господар з трубкою, тютюн курив.  А тут як тут злий собака рвонулася поперек, мою дорогу перетнула.  Я ледве втримався.  А зараз моторна система, пальне дає більшу швидкість.  Але наше добре серце ридало.  Про це все мозком продумувалося.  Є дві дороги таких у природі, одна на одну не схожі.  Але життєва атмосфера змінювалася, стала для всіх чутлива.  Тут ми таку дорогу не мали.  Нам сама розвідка показала, як ракета пролітала.

 

93. А молоді треба було вчення, самого себе виховання.  Зовсім не треба нам гола теорія.  Наш шлях – одна практика, без грошей наших, за свою любиму свідомість. Справу свою треба буде знати, і прекрасно її робити.  Літак високо літає, по землі чоловік легко повзає.  Але ось цьому здоров'ю немає ясної картини.  Як з-під бугра пролунав рев бика во всю силу.  Але у наукового світу, та в такого, як я для них є.  Вони психіатрія одна розкидана однобоко.  Або за одне, або за інше.  А у мене багатство практика.  Це означає, любити природу, та серце своє не забути.  Дзвін задзвонив у церкви, нас запросив до себе всіх.  А що це голос не скаже, як люди наші жили, та користувалися залежністю.  А збоку стояла поруч любима краса незалежність. Це світло не сонячне, а невмируще.

 

94. Жива картина, пізнай всю природу, особливо матір рідну, та брата з сестрами. До них як рідних близько стань, про це голосно говори.  Я ж чоловік загартований у тренуванні, в цій справі.  А ось люди нічого не роблять, щоб не хворіти і не застуджуватись.  Треба нам усім ця наука, щоб вчиться у когось.  А тренер я Учитель, тільки просити мене треба.  Ти коли ублагаєш, то я тебе буду просити, щоб моє вчення виконувати. А вчення моє – одне оздоровлення. Ніхто з усіх тобі не допоможе, крім мене одного. Руки для тебе мої золоті.  Піде ворог від законної сили.  Мати моя рідна природа.  А дві сестри з братом – повітря, вода, земля – невідривні милі три друга.  У кого вчитися треба без кінця і краю, та розуміти, робитися мудрецем.

 

95. Ну і камінь міцний тут лежав, проста і модна знахідка.  Сказано було слово, влітку убитий градоначальник.  Папір весь не списали, пучок великий тут лежав.  І до глибокого колодязя вона підходила, повне відро води набирала.  А збоку два великі стояло.  Навпроти хати якраз садиба була під величезним садом. Дві дороги якраз розходилися до Щетовського села і до Ребрековой.  Місяць повний піднімався, він був видний.  У цій місцевості одинокий кущик розташувався.  А дорога прокладена від Ковпакова до П.

 

96. Навколо села лежав наш степ. Бугрі й балки, і різні долини.  Ми по-сільському проживали на вузькому провулку Мойсеєвім.  Молодість моя тодішнього часу, як вона швидко пробігла.  Але вже повернувся, я став чоловік.  Ніяк не розбирався.  А тоді була природа така, її ви назвали мачухою.  Що не рік, він проходить, зима з літом завжди мінялася.  Були, хоч рідко, але стихійні врожаї.  Словом, все наше багатство це робилося бідно днями.  Чути було далеко і сильно від великого церковного дзвону.  Ну і левада простягнулася під річкою.      Повний день ми молодими форсили. Хіба можна про це забути, як наша весна розцвіла. Білим полотном тягнулася.  Я тут проходив, і уваги не звертав.  Але в мою голову нічого не входило.

 

97. Не описати про це, і не розказати.  І ось у Казані, та в таких умовах пишу, читаю, сам себе перевіряю.  Але який я буду, або коли-небудь писакою мені кінчатися.  Тільки я починаю, перший мій отакий рядок.  З першої літери, фраза початкова.  Самородок – непогана для всіх річ.  А якщо розібратися, вона дуже важка.  Іду я по дорозі ось цієї прямо.  Для мене відкривається нове джерело.  Руки обидві вгору піднімаються, і кричиш на весь голос радісно.  Я ж твоя мати, що народила, на весь світ тебе представила.  Всім скажу про тебе, що ти є воїн.  Ти завойовник у природі щастя.  Але зрозумій, це твоє зроблене не зовсім страшно.  А ось зараз переді мною лежить моя одна дорога.  Ви зрозумійте мене, всі люди.  Я повинен колись увійти додому до своєї сім'ї.

 

98. Мені доводиться кинутися у воду.  Хіба ваші це гроші.  Заберіть всі багатства, але дайте мою здорову свободу.  Це живий для всіх фронт.  Москва головна столиця.  А скільки інших таких міст, обласних центрів.  Всі люди там не такі, кволі, непідготовлені в природі.  Найгірше для нас горе – тут і бути в природі хазяїном.  А природи не знаю, як бояться.  Ні в одного чоловіка немає здоров'я, як воно зараз у мене прогресує.  Ну і наші вчені нехороші люди.  Я не скажу, що вони не знають нічого.  У них вся земля оточена атомною і ракетною зброєю, сильно лякають атомною та іншою.  Ворог сильний і розумний, чекає початок у природі.  Знаєте італійського художника Леонардо Да Вінчі.  Сказані ним слова: «Проси поради у того, хто може здобувати над собою перемогу».

 

99. А просити ми не навчилися.  Сили не ваші, а мої.  Я не краще від усіх, але щось є в мене. Серце моє загартоване, і природа вся за мене.  Патолога Варварса знаєте, теж вивчав він всемогутність.  Каже.  Чисте повітря, вдих і видих – миттєве відновлення нервової центральної системи мозку.  Що може від цього краще, якщо тіло мого серця добилося.  Я прошу дуже сильно природу, і благаю людей, усього світу народ.  Невже незрозуміла картина, що зброї не треба ніякої для того, щоб у природі жити.  Так жити, як ми з вами живемо, не треба. Ми ж хворіємо, застуджуємося.  Що може бути від цього гірше. Гроші – наше з вами багатство.  А де наше здоров'я?  Ми тільки є в природі.  А які ми?  Вбивці самих себе.

 

100. Щоб зізнатися про гострий рожен, ми не хочемо.  Ох, ми люди незрозумілі. Чоловік наш просив нас усіх.  Навіщо ми йому в справі заважаємо.  Ми зробили дуже багато, і хорошого.  А він загартування-тренування додає зернятком.  Для нас він навчився, сам особисто цього не таїть ніде ніяк у природі.  Шановні ви всі вчені, прошу прийняти мене, як корисного для всього народу чоловіка.  Я на вас не нападаю.  Ви в природі крок робите, в космос прокладаєте розвідку.  Я чоловік, теж дивлюся, боюся своїм серцем бути проти. Що ви шукаєте, питається, живе чи мертве?  У вашому розташуванні вся залежність.  Вона нас усіх веде до смерті.  Незалежність – мого життя ідея, від смерті своїм вчинком біжить.  Адже Іванов чоловік дорослий.

 

101. Його вчення не до смерті, а до життя.  Треба нам просити його, кланятися йому.  А ми його вчення не визнаємо.  А що є погане в загартуванні, розстатися з в'язницею і з лікарняним режимом?  Чиста наша душа виступає в тій всій писанині.  А ми будемо читати тільки про правду одну, яка буде треба.  А вчення, та ще моє вчення, легке, хороше і корисне.  Ніколи ніяк не будеш хворіти.  А моє багате і велике життя оточене, ясна стояла картина.  Дорога пряма вся тягнулася, а одну довелося обрати.  По ній ніхто не проходив, крім одного мене.  Це була сторона моя, дорога є у житті все.  Це хіба життя.  А як же ми, люди нашої землі.  А для нас це все мати.  Якби було багато, ми б не робили.  Наше в цій справі завдання в природі обов'язково народиться.  Ми люди живі, для нас є все.  Тільки чи будемо жити в цій справі чи ні?

 

102. Природа мати, для нас вона народжує живий факт.  Хіба для нас це не появлення.  Космонавти люди, велика хвала і нова дорога.  Ми добре знаємо природу, і сміємося з неї, а примушуємо ще сильніше.  Всю техніку передову пустили в хід, щось хочемо взяти, аби тільки було бажання.  У самому тілі є любов, про що нам зараз кажуть.  Ми знаємо одне – тільки буде діло наше.  Не жаліти себе, а йти на фронт і воювати.  Це добре буде нам, якщо удача буде.  А невдача буде – ми вмирати будемо.  Ми плоди в природі беремо, вони нас зберігають.  А раз зберігала, значить, наша надія.  Ми з вами в цьому живемо єдиний раз у житті, а потім за це ми кінчаємося.  Наша для нас смерть, вона для цього розвинена.  Ми з цією справою не боролися, а шукаємо для самих себе смерть.  Наше з вами незнання, та ще яке велике перед усіма нами.

 

103. Хіба матір рідну можна нам примушувати?  Ми ж знаємо природу, це одні з усіх наші люди рідні.  Щастя народитися у біле світло.  Але біда одна.  Не хотів, але треба сказати.  Треба було прямо, а ми повернули вліво.  Дорога нас не виправдала, проти здоров'я пішла.  Виступ призначався.  Великим горем, нездоров'ям обгородилися.  Яка вона важка і нехороша.  Для нас завжди вважається корисним в житті великий прибуток.  Ми з вами на цій справі зі своїми дружинами зосередилися.  У нас для цього є сили, але ми їх у цьому втрачаємо. Не легко, а важко.  Невже нам не ясно.  Адже ми є господарі, та ще які мислителі на відстані бачити і знати.  А от незалежність одну ніяк не хочемо підтримати.  Кажемо: «Це наша не життя, а чума».  Це не чума, а є одне для всіх життя, та ще яке легке і хороше.  Треба буде додуматися, і зробити таку зброю, а потім її боятися.  Навіщо нам продукція?

 

104. А раз є продукція, і треба нам вживання.  У природі одне буває, і інше теж є, настає і робить, це діло життєве. Ми любимо хороше, а погане женемо від себе. Які ми з вами люди, якщо не визнаємо чоловіка, та ще нашого руського Іванова Порфирія Корнійовича.  Він у нас в живих один, хто не пошкодував сам себе упросити в природі.  А природа для нас є все.  Хоче пожаліти – пожаліє.  А якщо хоче, забере з дороги.  А доріг дуже багато.  Ми йдемо по дорозі однієї, а ось до мети ми не попадаємо.    З нами що не трапиться, більше недобре.  А боротися з цим не вміємо.  Говорять одне, а робиться інше.  Хіба ми б відмовилися від цього всього хорошого, але ми не вміємо цінувати, що чоловікові треба.  Йому треба в житті особисте здоров'я,   а ми з вами знайшли нездоров'я

 

105. Ним тепер хвалишся, воюєш щодня з природою.  А яка для нас користь?  Поживеш сто років.  На нас яке наше знання?  Хіба це історія є, що нас усіх у природі примушують.  Ми ж є продукція в цьому ділі.  Але не забувайте про зброю, вона нам особисто дасть.  Ну що з цієї справи.  Це природа нам дала, і вона зобов'язана дати.  Хіба не для нас здоров'я.  Ми ж від неї його отримуємо, наше здоров'я.  Це ми хочемо отримати – отримаємо.  Так краще за це все будемо братись робити.  Нас з вами природа виправдає.  Ці якості у неї є і будуть для нас.  А в якості є нове небувале, з уської якості якість.  Можна сказати, буде життя не нове, а старе.   Ми не хочемо цього, у нас вся лінь є.  Спати і поїдати, вживати і знищувати, та нічого не робити.  Ось і все наше завдання.

 

106. Не любити природу.  А любов у всьому.  Наша рука не владика, вона пише все і про погане, і про хороше. Так краще про хороше. А в хорошому є життя, але не наша з вами смерть.  Ми її не хочемо, а допомагаємо отримувати.  Наша сторона в цьому.  Якби ми захотіли, ми б все зробили.  У наших руках золото, а мозок мислитель.  Чому нам не робити, хіба місць не вистачає?  Збоку стань і роби.  Це твоя буде робота не стара, а нова.  Ось і все наше завдання перед усіма.  Вона хоче жити, але ти сам не хочеш.  По букві, і слово.  А по слову, і фраза.  А з фрази і героя роблять.  Ми бачимо його добре все, але визнати не хочемо.  Це думка чоловіка, та ще яка вона є.  Немає кінця і краю про нове небувале наше.  Це по дорозі стоїть незалежність.

 

107. Вона вчить людину не поганого боку, а от саме хорошого.  Любити це не треба, треба робити ділом.  А ми любимо поїдати, користі ніякої немає.  Всі люди ми хворі, тільки якою хворобою.  Один хворіє однією хворобою, інший хворіє іншою.  Але таким хворіти, як хворію особисто я, це життя небувале. Уболіваю за ображеного, страждаючого, хворого.  Що зможу я зробити?    Одну створити допомогу, щоб біль пішла.  А коли це я зроблю, то вже для мене велика одна з усіх користь у світі.  Я цього діла добився.  Будете добром отримувати.  Я також отримую від природи. Я де ці слова беру?  У своїй голові, але не в чужий.  А природа є мати моя, вона для мене має.  Всі ми знаємо про неї.  Хіба це буде наша, якщо ми не хочемо ніяк.

 

108. Наше з вами небажання – це просто наша лінь.  Ми ж з вами живемо на світі для чого, запитаєте?  Я живу, один говорить.  А інший стоїть, мовчить.  Не хочу так жити, щоб на білому світі вмирати.  Якщо тільки дізнається наш народ, особливо зростаючі наші діти.  І також наш чоловік, кому не довелося в природі тілом помилитися і отримати на собі ворога,  тобто хворобу.  Проти неї ніхто не зумів зробити таку річ, або такі засоби, які навчили будь-якого нашого чоловіка з хворим тілом або здоровим тілом, що треба буде робити.  А ми живемо і знаємо, що нас оточує ворог зсередини і ззовні.

 

109. Але ми з вами від цього ворога не застережені.  Ми не знаємо, що робити, щоб на нас не нападав віроломно цей ворог.  Вчителя цього діла немає, ватажка немає.  Ми з вами як гинули в природі весь час всякими путями, так ми і будемо гинути.  Ми не тією дорогою пішли, і стали шукати не те, чого нам треба.  Ми з вами знайшли живі якості, для цього озброїлися, щоб легше своє діло.  І від нього отримати чималий і непоганий прибуток.    А ми з вами в цій справі розвідники, знаємо хороше, але не задовольняємося, і не можемо позбутися цього.  Уми наші шукають, думають, особливо озброюються не тим, що потрібно.  Природа мати роділля.  А ми її примусили, щоб вона нам свої якості давала.

 

110. А ми їх як приємне вживали, і нам за це, що ми робимо в природі, буде прощатися?  Недаремно мої сили в народ попали, не дарма про це пишу.  Нагадую, ми з вами сильно помилилися.  Вчинком хвалимось, ми сміємося.  А раз ми це робимо в природі, вона нам не пробачить, будь-якими способами завадить, і не дасть нам життя, як це і робиться.  Перед природою зі своїми силами людина ніякої різниці не має.  Через одне незнання ми всі навчені брати.  А от допомагати в житті іншій людині.  У нас в руках ніж, заріжу, але не дамся.  Це я вільно зроблю.  А щоб без цього залишитися, ми не навчені цьому.  А хто з нас, що живуть на нашій землі всякого роду, погодиться, щоб своє хороше добуте залишити.

 

111. А самому взятися за погане для нас у житті.  Ми з вами не пробували без хорошого свідомо залишатися.  Нас стихія накривала, ми в цьому оточені, наше незнання примусило.  Від будь-якого нападника ворога, від хвороби людина вмирає, тому що у нього природа відібрала його сили, а дала своє безсилля. Чоловік  не зміг від них звільнитися, його ворог подужав.  І не дав мозку мислити далі, а серцю працювати.  Не такий відхід був у природі, не трудився на це і не вчився.  Правді не говорив про це все.  Свій отримав нестаток, в житті на віки віків через це забрався.  Людина пішла не тією дорогою, по ній не треба було йти, а він пішов.  Сам не досяг, й іншому завадив.  Людина від смерті не йде, а наближається зі своїм наміром, зі своїм незнанням.  Ми робимо те, чого нас не вчила природа.

 

112. Ми в природі не брали хліба, і нікому не зізнавалися.  Знав господар, скільки в засіках пудів.  А ми його ще не сіяли і не орали.  А приготувалися і озброїлися.  А ось жити не змогли, нам природа завадила.  Ми безсилі виявилися, у нас волі не вистачило. А раз немає сил і волі, людина помирає.  Я Учитель, Переможець природи, самородок всього є народу.  Це діло пізнав, природу як мати свою визнав, і близько став біля повітря, води і землі.  Як з близькими рідними подружив, і через любов свою подружив.  І навчився через це у них, що буде треба зробити, щоб не застуджуватися і не хворіти.  Мені добре, краще не може бути від цього.  До цього ще навчився у них, як буде треба навчити іншу людину.  Найголовніше, це юнака вчу, щоб він не пропав, не захворів.

 

113. Цього я від природи добився, вона мене обдарувала цим через моє прохання.  Я не хвалюся цим і не сміюся ніскільки, що людина цього не зможе зробити.  Лише б він хотів те, що я роблю.  Місць всім вистачить.  А діло для цього є будь-яке, до цього треба заслужити сили.  Вони будуть у тебе, тільки треба робити.  А робити треба навчитися в природі природно чистим тілом.  Треба відібрати якості в природі, і ними треба оволодіти, щоб вони служили для тебе завжди користю, й іншому також.  Це знання можна отримати між собою і природою через справу.  А у мене справа не погана, а хороша.  Взяти треба якості природні, їх не знищувати своєю потребою, а вміти зберігати.  Треба по природі своїм тілом швидко бігати, не переставати про це людям говорити, щоб вони бачили і зрозуміли це.

 

114. У цьому чоловікові якась особливість є, і вона не погана, а хороша.  Це загартування-тренування, воно свою форму на чоловікові висунуло своєю наукою, щоб не бояться природи, не лякатися нічого, навіть смерті.  Це треба перед усіма хвалитися.  Це твоє, а не чуже.  Не хотів я, але вдіяти нічого не зробиш.  Природа винна, а не я, чоловік.  А в природі є все, лише б хотів.  Живе діло твоє любов.  Або в ліжку спати, або жити в природі.  Краще нам усім жити, треба цього добитися.  Природа багата джерелом, немає кінця і краю.  Але от життя ми не знайдемо безкінечне і безсмертне.  Я народився в лютому двадцятого дня. В той самий рік, коли партія була  організована.  Мені щастя давалося бути ровесником з нею.

 

115. Так скажи ти, природа. Ти навчила мене.  Я пишу дуже багато, але незрозуміло.  А бачу далеко від особисто матері.  Карл Маркс з Енгельсом поділили народи, примусили воювати один з одним за багатство, за добре життя.  А я не теоретик, не створював державу.  Я в природі практик, знаю її добре.  Навпіл поділив.  Хочу, щоб теорія зі мною погодилася і підтримала мене, що не засоби виробництва, а незалежність природна.  Не хочу жити так, як ви всі прожили та промучились.  У землю за це пішли прахом жити.  А писати ви писали, і ділове, не вмирали без слави.  Я, якщо тільки буду вмирати в природі, то мені буде простимо.   116. У мене костюм не такий, як у всіх. Природний, а у вас штучний.  Мені треба інше.  А те, що я бачив, це не дорога є.  Є люди в природі для адміністрації, виконавці народу.  Якщо він чи вона ставиться за законом.  Дістане вам, зробить.  На це обрані особи до ради, як представники.  Коли заходить, і вирішує суспільну справу голова ради.  Ми беремо господарство сільської місцевості, район і область, особливо колгосп.  Йому відрізали ділянку землі поля довірені люди партії.

 

117. За збереження око.  Хто посягає на це багатство, є в народі закон, міліція орган, суд і прокурор.  Бригадир роботи, який розпоряджається, примушує людей.  Є агроном, чоловік озброєний.  І погнали, коли побачив діло.  Два чоловіка пасуть худобу.  У цій справі є закон загальний відрядний.  Хто заміряється на соціалістичне добро, того народом судять.  Ми для життя маємо чоловіка культурного.  Хвалитися, сміятися, засуджувати – нікому такого права не давалося.    118. А от залежність життя людини в природі набралася свого самовілля, і стала своєю справою хвалитися. Ледь не Богом землі зробиться.  Він би, можливо, надів одяг бога, але йому не доводилося бачити.  Це ніколи невидиме діло.  Сам Бог не робить, і не носить на собі одяг, і не їсть їжу, і не треба йому житловий дім.  У нього є на це пекельне терпіння одяг не носити.  Але його не носить свідомо.  І їжу має, але не їсть.  А сам їсть поки не на користь, а все йде на шкоду.  А дім житловий зовсім не треба.

 

119. Це все Бог має.  Треба буде хвалитися цим. І іншого засуджувати, з нього треба сміятися, як з нездари. І проти природи не озброєний, і не воюю, і не вбиваю.  А з нею другом живу нарівні.  Не йду від неї, а навпаки, приходжу до цієї справи.  Хочу, щоб усі люди все своє наявне кидали, і вийшли в природу чистим тілом.  І щоб скористатися життям, а не смертю.  Краще буде життям.  Смерть у себе має. 120. Це некрасива сторона – пожити один час, та зробити діл стільки, скільки доведеться людині робити.  Він робить доти, поки йому це діло не піднесе свою помилку.  Він вже помилився, що став проти природи матері озброюватися, і від неї став відбирати плоди.  Це неможливо, але він же робить.  Живе ловить, а на мертве переробляє.  Він вважає, Бог йому дав.  Якщо він є, то він не побажає.  Харчуватися не буде, одягатися теж не буде, і в домі жити теж не буде.  Йому це не треба.

 

121. Його будинок – це природа, незалежна сторона, яка робиться ним.  Він каже всім нам, людям. Бідні ми люди.  Що ми з вами робимо одне – на собі показуємо неправду.  Це наша хвала, наш сміх, і наш осуд.  А ось Бога сторона незалежна, він нічого не потребує.  А ось життя живого енергійного свого, а не природи, яка дає без кінця і краю. Цьому прийде кінець, а зародиться вічне життя між людьми і природою.  У автора питають: «Скажи, коли це буде?» Тоді це буде, коли ви йому повірите, і слідом за ним підете по дорозі.  Він вже є між нами всіма, живе і процвітає.  Нам про це розповідає, але ми його слухати не хочемо.  Він говорить нам.  Ми не хотіли, щоб Радянська влада була.  А прийшов час, і Радянська влада прийшла, і народила соціалізм.  Чи це не чоловік Іванов.  Він же не так робить, як усі.  І навіть про це пише.  Запевняє, що це буде.  Я, він говорить, недарма народжений природою.  І себе не вважаю кращим від усіх.  А ось розумію інакше.

 

123. Я їхав на конячці сіренькій.  Нею заїхав туди, куди це можна.  А потім вона звідти сама з драгами вибралася.  А у мене віжки.  Я тому і ось вона робить на двох, на якому я опинився.  І ніби я лечу.  Мій рідний син в ній запряжений. Ми нею по своєму селу веземо і керуємо. Це все десь дівається.  А виходить, люди летять.  І ось один такий вояк на коні ніби верхом.  Та по цього народу своєю хваткою пробіг.  А люди спохватилися, і вчили.    124. Я вам цей сон розповім у книзі, котру маєш.  А що ми повинні зробити, щоб чоловік не застуджувався і не хворів.  Треба буде нам відмовитися від природи, а взятися за самих себе. Не в природі треба шукати своє наявне багатство, а в людині самій.  Все можна буде зробити, лише б охота.  Хіба мені, у такому віку, який у мене є.  Це не що-небудь, а сімдесят років.  По всьому, треба буде здатися.  А я не хвалюся.  А чекаю цей час не так, як усі чекають.  Їм треба їхній одяг, а без їжі ні кроку.

 

125. Будинок житловий теж треба.  Якщо не буде одягу, не буде їжі, також не буде дому, як же людині жити.  Він тому помре.  А на що час прийде не бувалий, а новий.  І нове вже робиться мною.  Я ніколи вам не сяду, і не скажу, що мені дуже добре, або мені в цьому легко.  Дуже сильно чую холод, але зате я не жаліюся, і не піддаюся ніякому захворюванню, і не застуджуюся.  Хоч і зараз нехай лягає на землю сніг, і нехай температура найнижча, я готовий своєю вірою. 126. І надіюсь, що я здержу.  Учитель я тренування, Учитель я загартування.  Для мене природа є, як сестра.  Вона у себе має свою силу.  А хіба я не чоловік у природі.  Я не хочу одягатися, це вже для мене добре і прекрасно залишатися без всякого одягу.  Мої такі сили.  Весь час, що приходить, любити, не йти, як ми йдемо всі.  Зима, хто її знає.  А ми одягли, приготували.  Думаємо, якщо не буде нашого одягу на нас, то ми без нього помремо.  А як же я про це не думаю.

 

127. А пісеньку свою співаю про перемогу свою.  Ворог у природі для мене не існує.  Серце моє здорове 25-річної людини.  Якби цього не було, не було мого тіла.  Криком про це кричу, не боюся ніякого ворога.  Дам я йому нищівну відсіч.  У мене на все це є, і на практику свою.  І потім щоби писати руками владики.  Я це сам роблю, що робити треба всім.  Зробитися чоловіком не таким, як усі.  Це буде страшно.  Всі люди одягнені, наїлися, і в будинку живуть. 128. А тобі треба у воду спускатися.  Якщо тільки на свободу.  Всі підуть з пляжу, а на місце їхнє я прийду.  Спитаю у них, де вони є?  Вони всі сховалися, вдома сидять.  А я піду у воду випробовувати всю енергійну силу води, і не побоюся ніякої температури, котра повинна моєму тілу перешкодити.  Це моя обіцянка.  Я повинен зробити, і щодо цього написати про своє це діло книгу.  Моя обіцянка, дане за першим закликом нашого діла, яке треба мені зробити.

 

129. 1965 року 11 вересня.  Субота мого часу.  Не треба було нам, як бідним людям, про це писати, малювати про всю мою історію, що народилась, яка мене примусила як такого перед бідними людьми зізнатися.  Хто на сьогодні сам себе примусив не вірити моїм силам, що народилися, які прийшли на землю для того, щоб проаналізувати всі можливості життя людини, яка примусила себе хвалиться і сміятися, та засуджувати своїм залежним вчинком.   130. Ви ж зробили зброю, нею хваляться.  З чого вона зроблена, і ким вона зроблена, і для чого?  З природи, природою і для природи.  Продукція за призначенням зроблена.  Хто заміряється на природне добро, той є і ворог. Чоловік у цій справі вояк, взявся природі доводити, що він є господар природи і береже її.  Це не правда.  Він бідний-бідний чоловік зі своєю силою.  Йому природа не дай своїх родимих у праці плодів, то тоді на землі життя не виявиться.  Вона була, і є за рахунок природи. Чоловік залежний від неї.  Це велике спасибі треба сказати уму, людським рукам, що вони зробили таку величезну машину, агрегат. 131. Волочить усе за собою, і річку навіть засипає.  Робляться вже штучні моря.  А на воді ставлять електростанції, за рахунок сили води виробити енергію, струм, який нашу землю зв'язав, і також повітря і воду.  Для цієї енергії терпить і повітря.  І на землю слова кидаєте, що вона вам не дала стільки, скільки ви хотіли.  Ви ж бідні люди.  Природу не обдуриш, вона жива й енергійна.  Наша така земля, на чому держать.  То вона кружиться, то вона стоїть на одному місці.  А може, вона Богом дана для того, щоб людина навчилася на землі жити в природі за рахунок свого розуму, за рахунок праці, і тут же поруч померти.

 

132. Як це робилося і робиться, і буде робитися, якщо людина не кине свою справу робити.  Озброюватися не треба, як ми робимо. Чоловік одягнувся, наївся смачної їжі.  Все це йому хвала, добре.  Але те, що вийшло всередині, ти ж своїм тілом якості відібрав, які були потрібні для твого тіла.  А куди ж посилаєш відходи свої, непридатне тілу?  Несеш своїм тілом, дуєшся, а воно не лізе.  А ти його звідти гониш, і кидаєш кому?  В очі природі.  Твоє хіба діло, якщо ти напаскудиш у колодязь, будеш пити цю воду?  Ти скажеш: не божевільний.  А куди це дівається?  133. У морі йде по річці.  Так що ж, ви хочете сказати, за вами залишається правда.  Куди дівається все ваше багатство, котре ви отримали в природі щороку.  Прощай через самих себе хороше смачне, солодке і жирне. Чистеньке, фасонне знищили тілом, і вам за це, що ви похвалилися, а потім насміялися і засудили, буде простимо?  Ви ж лізли на рожен. Не вчилися тому, чому це слід. Вчилися воювати, вбивати, красти, чинити перелюб, в цій справі були озброєні. Це ваша вся перед вами помилка.

 

134. Ви знаєте, хто я. Я прийшов на землю у вас ваші віжки відібрати, щоб ви більше їх в руках не тримали.   Я не хочу, щоб ви гинули через природу. Я хочу, щоб ви змінили першу дорогу на другу дорогу, по якій ви не пішли. Вам не потрібно було здоров'я, тому ви пішли шукати по природі життя. А наткнулася на смерть, яка всіх зарила в могилу. Ви всі лежите в порохові, як ніби в природі пропали. Ви ж вчені люди. У природі нічого не пропадає. Вона народить сили для того, щоб нас, бідних людей, навчити за їхнє неправильне діло, за озброєння, за бій і війну, котру створювали самі люди. 135. Зробили атомну, треба пускати в хід. А ми ж бідні люди, нам хочеться жити. Ми дітей народили. Ворог чоловік, пожалійте їх, і старих не вбивайте. Вони самі, прийде час, у домі своєму вільно помруть. Це ваші залежні заслуги. А в природі була дорога, вона залишилася. Нею йде наш руський чоловіка незалежний Іванов. Він нічого не потребує. Йому треба природа, вільний доступ до повітря, води і землі. Він просить тільки цього. Чоловік буде новий, невмирущий.

 

1965 року 11 вересня. Іванов

 

: 6509.11  Тематичний покажчик

: За що бідні    2

: Терпіння    5

: Яким бути людині    17, 18

: Залежність    44, 100

: Незалежність наука гарт 46, 53, 100

: Неправда лікарів    61

: Серце    63-67

: 5 заповідей    68

: Учитель історія    76

: Здоров'я, незалежність    85

: Просити Вчителі    94, 101

: Учитель    99, 101

: Лінь    108

: Ворог    108, 109

: Бог    118-121

: Вічне життя    121

: Що треба робити    127

: Одяг    126, 127

: Бідні ми люди    130-135