Зміст

Для чого людина живе в природі. 1962.09.с.69. Я герой. 1962.09.с.94.

Віра вірою, а діло ділом. 1963.01.с.9. Порада. 1963.02.с.11. Пропозиція. 1965.02.с.3.

 

Редактор — Ош. Редагується з благословення Іванова.  (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

Іванов Порфирій Корнійович

Для чого людина живе в природі

 

1. Чоловік живе в природі для того, щоб плодитися і створювати цінності.  Тобто він повинен трудитися, і виробляти в природі із сировини для себе продукт і товар, чим у свій час він повинен зберігатися.  Один час він повинен жити, як йому його здоров'я в цій справі дозволить.  А здоров'я чоловікові дають його умови в природі.  Він для цієї справи трудиться, і за це все отримує за свою працю мінімум, тобто мірило гроші.  І за гроші він купує продукт.  Там, де його для цієї справи готують, у природі колесо.  Одні люди роблять таку роботу, в якій треба буде доглядати за землею.  Тобто працювати на ній для того, щоб ця робота не проходила задарма.

 

2. А давала нам, як людині, хліб, найосновніше для життя, і товар для одягу, та для дому матеріал.  Здавалося б, для людини це все мати, більше в житті не треба нічого. Питається, якщо він працює, і отримує від природи те, що йому в житті треба, він задоволений цим багатством?  Ні.  Він для себе шукає щось інше, краще від цього.  Він у своєму житті не задоволений лише тому, що йому треба такий одяг і їжа і вода, та будинок, де б він у своєму житті не отримував ніякої хвороби, ні застуди.  Тоді б він в природі не потребував ніякої допомогою.  А то людина має все у себе для того, щоб жити в природі.  Треба буде одяг і їжа, вода, та житловий дім.

 

3. То не треба б цього отримувати.  А природа за це придбання чоловіка не пожаліла, а примусила його бути залежним від усього багатства на один час життя. Чоловік живе один раз, і хочеться йому бути завжди здоровим, щоб у природі боротися, тобто на нашій землі щось робити.  А чоловікові відкрила очі природа на все аматорськи робити.  Один землею задовольняється, її обробляє, вболівальник зерна, господар своєї справи.  А інший йому на допомогу, виявився ремісничий чоловік, майстер своєї справи.  Він на це вчиться для того, щоб селянину зробити інструмент, і за це все від селянина отримати гроші засоби.  І за них, як усі, придбаваємо все, що буде треба в житті.  У природі діл усім знайдеться, лише б тільки працював.  

 

4. І роботу свою робив чесно, не лінувався.  На це чоловік народився, щоб бути хліборобом.  Або яким-небудь майстром для того, щоб хазяїнові свою справу створювати за фасоном всього штучного якусь річ, і за цю річ отримати гроші.  А в житті в природі господарів дуже багато і різних.  Цьому господареві треба допомогти, щоб він легко у своїй справі пожив, та покористувався швидким і зручним.  Щоб легко було, і здоров'я процвітало в цій справі.  А чоловік жив і трудився для того, щоб жити добре.  Він мав достатнє господарство, тобто в ньому багатство, на що мав велику надію, щоб жити і справи кращі творити.  Тому-то ми власники, індивідуалісти свою справу втратили.  У нас заздрість, наша жадібність до нашої землі.

 

5. Робочий, бідняк права відібрав, і сам, як господар колективу, ввів життя за рахунок денної праці.  Щоб жити, досить збагачуватися власністю, давайте будемо жити при соціалізмі.  А він любить точний облік.  Він людині не дає бути такою, щоб не потребувати нічого.  У людини є тіло, це його господарство, а його потрібно одягнути і нагодувати, і в домі житловому жити.  Ми з вами це все придбали в природі.  Всі працюємо, і за це всі отримуємо, і живемо один раз.  Але щоб сказати, зовсім ми нічого не потребуємо в нашій залежності від природи.  Такого чоловіка ще не було, щоб йому не був потрібний одяг, і не треба була їжа, і також не потрібен був житловий дім.

 

6. А ми з вами такий час дочекалися, між нами і природою народилася на людині природна незалежність.  Це наш руський чоловік, переможець природи.  Він же і зберігає сам себе за рахунок природи, за рахунок повітря, води і землі.  Що нас і народило, і все вона створила, чим цей чоловік не задовольнив себе за 35-річний час.  У житті відмовив, і став на собі шукати не життя, як всі знайшли за рахунок іншої істоти собі смерть.  А незалежність відчинила двері, і без цього всього можна буде залишатися, і не будеш потребувати нічого ніде і ніяк.  Ось це буде здоров'я незалежного чоловіка, кому не треба ніяка їжа і вода.  І не буде треба ніякий одяг, і не буде мати потреби в ніякому житловому домі.  Ось це життя, воно кожній людині треба, воно не продається і не купується, а в любові все дається.

 

7. І будь-якій людині можливість є це все отримати в природі.  Хитрості ніякої.  Роздягатися, роззуватися, і бути при будь-яких обставинах у природі.  Будь-яка людина зможе це зробити, і добитися від природи, щоб не застуджуватися і не хворіти.  Що і всім нам треба отримати.  І вводити іншим, щоб вони були такі, як є у нас один-єдиний чоловік у житті в природі Іванов.  Він живе для того, щоб своє знайдене здоров'я передати без усяких грошей.  А з любов'ю здоров'я народжується, як народ у себе Іванов.  Всім двері відчинені, іди і роби.  Для тебе вже є дорога одна для життя.  А життя людське не те, яка купується і продається.  Життя, воно в любові дається, нікому воно не нав'язується.  Бачиш в ньому свою правду, отримуєш від нього користь – іди і роби те, що буде треба всім спільними силами робити.

 

8. Це здоров'я.  А воно дається природою, а багатством відбирається. Зрозуміли, для чого чоловік живе? Залежний – для смерті, а незалежний – для життя.  Що б ти не робив у природі, і не творив для свого життя, ти не виграєш, а програєш своїм тілом.  Ти його примусив, щоб тіло думало і тягнуло до себе те, що буде тілу треба.  А йому потрібно за апетитом найсмачніша і хороша їжа, щоб була жирна і солодка, та багато.  Тому людину шлунок примушує, щоб сьогодні було, що поїсти і напитися досита.  А в чоловіка немає хорошої, смачної їжі –  дай йому їжу погану, він її візьме.  Голод – не рідна мама, вона чоловіка примушує, щоб не залишатися без їжі.  Це харчування чоловіка, він їй вірить.

 

9. Він на неї надіється, і хоче сказати про те, що вона його спасе.  І надалі через неї він продовжує своє життя. Скажіть, будь ласка, хто залишався свідомо без цього всього?  Та ніхто.  Де вони поділися, якщо їх оточувало це все?  Вони до одного померли.  І помруть всі до одного, якщо вони будуть цим займатися.  Вони природне обробляють, а своє проробляють.  Тіло працює, знищує.  Ось вам живий факт мої зуби.  Вони пропали через те, що я їв.  Я за 60 років свого життя поїв 20 тон їжі.  А в їжі є все.  І також їжа примушує чоловіка її обробляти на окремі частини страви, котрих чоловік для чоловіка. Щоб було меню як краще, щоб чоловік інший за спеціальністю зробив обід.  Ми довіряємося і хочемо, щоб на столі стояла смачна і хороша в стравах їжа.  Вона має у себе запах, у неї кухар всякого роду.

 

10. Для цього діла не одна вода треба, а потрібно доповідати.  Якщо вариться в каструлі борщ, для нього треба капуста, картопля, м'ясо, і для заправки томат з цибулею і сіль.  Цей борщ треба їсти гарячим, щоб ложкою сьорбати з хлібом.  Хліб буває житній, буває пшеничний і ячний.  Без повітря не вкусиш, без повітря не пожуєш, і без повітря не проковтнеш.  Всьому діло – повітря та вода.  Теж ковтають з водою і з повітрям.  І з повітрям все це перекисає, і як негідне в тілі убуває за рахунок повітря, за рахунок сили.  Ми з вами думаємо про те, що наше тіло цією справою задовольняється, і тіло наше цим живе.  Якби ми з вами хто-небудь з усіх залишився в живих, я б, як автор і до того практичний чоловік в незалежності, погодився з вами.  І почав би робити те, що моє тіло 35 років з вами нарівні їло, і також наїдалося.  Все робилося через працю, а праця оплачується, а за гроші купувалося.

 

11. На кожен день по три рази їсти. Я їв і їв, скільки хотів, і скільки вистачало.  Людська потреба, жадібність його.  Нічого ти не поробиш, крім одного – треба буде це робити.  Адже в справі зустрічається стихія.  Вже сказано про хворобу, про небувалу систему.  А вона зустрілася з чоловіком, кого природа не злюбила, та взяла, йому підломила ноги, вони не стали чоловіка носити.  То чоловік бігав на них, а зараз він ногами не ходить, у нього в тілі нестаток.  А цей нестаток взяла на себе природа, і ним управляє.  Хоче, щоб чоловік був здоровий –  його озолотить і дасть життя.  Не хоче – укоротить, життя не дасть.  І ти, як чоловік, не отримаєш нічого, крім одного – твоє на тобі нездоров'я задавить.  Далі життя не буде, крім одного – треба вмирати.  А смерті ніхто не бажав і не бажає.  А саме положення примушує в цій справі падати жертвою.  І ми самі винуваті, що нас в дорозі природа карає.

 

12. І за наше все покарає, бо більше виходу ніякого немає, окрім, як між природою і людиною прогресує на нас смерть. Люди вмираючі втратили свої надії на те, щоб жити.  А раз людина заслужила увагу для того, щоб довелося за рахунок свого зробленого в природі померти, це не наші є заслуги.  Ми з вами сильні примушувати природу технічно.  І в природі робимо за рахунок нашого прибутку.  Вона нас зобов'язує, щоб ми в ній робилися вченими для того, щоб пізнавати природу, її всі для нас умови.  А вони нам потрібні для нашого тіла, яке хоче жити весь свій час добре, щоб було в ньому здоров'я.  А прибуток, який ми отримуємо, нам дає природа за те, що ми в ній працюємо.

 

13. І думаємо кожен раз про кожен окремо гектар, щоб він у нас не був такий, як він був раніше в руках капіталіста власника, приватного господаря.  Хто цю систему між природою і людиною розвинув для того, щоб у природі з землею спати на ліжку, і з нею завжди говорити, що господар повинен на цій десятині посіяти і скільки.  Він сіяв свою власницьку землю, її обробляв, робив свою роботу для того, щоб десятина давала йому багато зерна.  А воно й тоді було в моді, особливо пшениця була озима та яра, було жито, ячмінь і гречка, просо, чечевиця, горох і квасоля.  Та різні масляничні рослини, і також овочі вироблялися на землі для того, щоб їх іншим людям продати.  І за це придбати гроші і кошти, за рахунок їх чоловік багатів.  Йому мало одного місця своєї економії, він намагався захопити.

 

14. І щоб родюча була земля, де він, як поміщик, себе не примушував жити.  У нього був керуючий, хто на совість працював у господаря.  Одному доводилося вдало утримувати слуг, а інший робився банкрут, був ображений своїм невмінням.  У нього робився прорив, що не народжувався прибуток, а йшов.  Так що цьому чоловікові доводилося примикати до ображеного чоловіка в житті. І йому підказати, щоб він знав, що це господарство, в якому ви живете, і залежне від капіталу.  Це не їхній капітал, а наш, усіх трудящих.  Ось тому сама природа змінила форму.  Вона чоловіка для цього народила, щоб він практично про це писав.  А читати доводилося теорію розуміючим людям.  Але не всі на це йшли, бо народжувалася вимогливість від скривдженого колективу.  Стали частішати страйки, аж до бунту.  Хто це зробив?  Природа народила в життя Карла Маркса і Енгельса.

 

15. Два основних теоретичних чоловіки, хто не погодився із залежністю всього капіталу на нашій землі.  Практично доводив, що з себе представляла окрема маса людей, хто жив за рахунок робітників бідняків.  А більшість була селян бідняків і робітників підприємств.  Їм лише б хто-небудь сказав, за них заступився, вони підуть війною, як це і звершилося в Росії.  Вона панування над капіталом передала в руки робітників і селян бідняків, кому стали служити заводи, фабрики і шахти, та транспорт.  І земля стала оброблятися самими селянами.  За що боролися, на те й напоролися.  Пішла політика партії комуністична хазяйська на місцях своє робити.  Зустрілися з інженером, по шляху його зупинили, запитали, що він робив.  А він жив за рахунок продажу сірників.  Ленін здивувався, його примусив перекваліфікуватися, і взятися за те ж саме діло, котре було в капіталу.

 

16. Їм, як соціалізму, знадобилася лікарня і в'язниця.  Ми зробили слугу, і ввели адміністративний апарат.  І примусили охоронця порядку працювати для того, щоб бути помічником хворим людям, хто збився з правильного шляху.  А його слід направити за законом суду, нехай він сидить і тужить у в'язниці.  Та лежить у лікарні на ліжку, де не кожен зможе погодитися, щоб зробитися навмисне людиною хворою.  Нас природа примусила, щоб з нею боротися, і від неї брати, а своє відновлювати за рахунок своєї праці.  А в праці фізичній не кожен чоловік сам примушує бути чесним.  Він пішов по шкідливому шляху, сам став важко за рахунок цього жити.  Вихід знайшов один, захворіти свідомо, щоб охоронець присікався.  А раз до охоронця потрапив в руки, вони для тебе зроблять справу.  Яку справу?  Нам про неї зачитають.

 

17. На твій вчинок все роблять люди, вони створюють, вони і розтягують.  Вони і через це саме хворіють, потрапляють до лікарні, і там хронічно лежать, як невиліковні хворі.  Над ним робиться людський догляд, як з боку тюрми, так і з боку лікарні.  Кому цей чоловік, хто захворів, вже лежить в ліжку хворий.  Йому необхідна уважна допомогу.  Примусила психіка мати у себе таку хворобу, якій треба буде рецепт створити для того, щоб він більше не хворів.  А у нас між нами і природою прогресує хвороба за рахунок нашого невміння, як буде треба жити, щоб ми не стояли в черзі, і не чекали прийому нас лікаря фахівця за будь-якого захворювання.  Він на це вчився, йому дали диплом, він отримав право взяти до себе в палату, і покласти хворого в ліжко.

 

18. І його тримають доти, поки він не приведе себе до повної свідомості, що він сюди марно потрапив.  І в таких умовах лежить, від чого треба бігти.  І не вірить ученим людям, а вони на це діло вчилися.  А наша справа – хворим лежати.  І тримати в терплячому порядку, щоб хворий не стогнав.  Так вчить людину хвору лікарня, дотримуватися лікарняного режиму.  Що кажуть лікарі, їм треба як вченим людям на досвіді вірити.  І зберігати себе, хворий себе цим лікує.  І з цих умов чекає команду лікаря.  Якщо лікар сказав, слово його закон, він даремно не скаже.  А ми, люди засуджені, хворі.  Ми побажали, щоб закону зробити неприємне. Украсти, або образити кого-небудь за рахунок якого-небудь добра, придбаного у власності або в державі.  Людину чуже втягнуло.  Ми, всі люди, цим хворі, заражені від предків, їх лікує тюрма.  Люди там сидять за своїм заробітком, на що виступив суддя, у суді був прокурор.  Він цю систему підтримає, і дасть своє вагоме слово, яке не відступає від їхнього закону.

 

19. І примушує один час у в'язниці сидіти, і працювати примусово.  На це люди наші пристосовані, вони виробили такий між собою і природою закон.  Він введений в життя, і зараз його всі наші люди зберігають.  І хочуть вони, щоб суворіше його робити.  А чоловік для цієї справи народився в природі, вона його таким щастям нагородила, і тепер тримає.  Сиди, мовляв, такий бродяга.  Розбійник, вбивця, злодій, шахрай не хотів, щоб своє тіло було незалежне і здорове.  А став залежним чоловіком від природи.  Вона йому багатство створила, і дала повне право це все в праці придбавати. Чоловік захворів, з ним зустрілася стихія.  Він пішов на злочин, і піймався в природі людьми.  Його виявили порушником, він сам зізнався.  Коли його почали допитувати, йому було не відмовитися. Ми в цій справі всі хворі, що  розклалися, хворіємо.  А вилікуватися ми не вміємо, і не хочемо бути здоровими.   

 

20. Наша справа одна – робити, щоб з діла цього вийшла шкода.  Якби ми не хворіли, ми з вами хвалилися, і ніколи перед природу не були бідними.  Як трохи щось таке, в природі зміна, то вже чоловікові робиться погано.  Він вже чує в своєму тілі слух не той, котрий повинен бути завжди нормально. Незалежність людини в людському житті.  Вона хоче, щоб вся молодь зробилася, як будь-хто окремо.  У природі багато є рис на людському тілі, якщо він робить те, що треба.  Ми господарі цієї місцевості, знаємо добре, що на цій ось землі наші прадіди, діди, батьки, і нам доводиться фізично працювати весь рік безперервно. Спершу думаєш, а потім готуєшся до цього дня, в якому мені, як чоловікові, не доводилося в такій фасонної формі в природі бути.  А час погодився, не побоявся навіть у цей день і сонцю піднятися.

 

21. І таким же проходити, як воно проходило до цього часу над нашою землею.  А щоб людина в чому-небудь змінилася щодо своєї однієї справи.  Як потребувало тіло, так і потребує тіло у своєму розвитку.  Йому треба сьогодні хороший костюм, а він є, для цього треба гроші.  А гроші – це є наша хвороба. Заробити треба, їх дарма нікому не дають.  Це державне мірило, за що можна придбати будь-яку річ.  Але біда одна – їх без жодних зусиль ніхто ніде ніяк не отримує.  На цю справу не прийшла природа, щоб чоловіка примушувати, щоб він сьогодні цим займався, що прадід теж робив.  А справа одна – встав з постелі раніше. Якщо піднятися самому без іншої тварини, нічого не зробиш із землею.  А її треба зорати не погано, а добре під зиму, щоб вона пролежала під снігом для вологи.  А то ж прийде час, він не стоїть на місці, а рухається.                                                                      

 

22. Сьогодні, скажемо, осінь, ясне сонечко.  Ми знаємо добре, що треба робити над цією землею.  Якщо є три пари волів, шість штук рогатої худоби, то модне плуг мати, щоб ним глибоко зорати по цій погоді.  Нехай вона лежить до весняного часу.  До того часу, коли треба не спати, а поспішати в степ раніше виїхати, якщо є, на чому.  А ні, на нема й суду ніколи не буває. Зараз при соціалістичному господарстві турбота про людину залежну.  Машина прийшла на поле допомагати людині.  Досить ярмо мати або хомут.  Треба мати мотор, колеса, швидкість, і вміння обробляти землю для того, щоб вона легко оралася.  І на ній сіяли необхідне зернятко для того, щоб це зернятко давало більший прибуток.  Зерно в моді і в ходу, воно купується і продається, як продукт.  У природі між людиною ця система проходила, вона проходить зараз в природі й людьми теоретичними.               

 

23. Учням фахівцям, професорам, дослідникам всього сільського господарства є, в чому повчитися, і чого вивчати.  І навчитися в природі, як легко тілу жити.  Машина на зміну прийшла, замінила багато фізичної праці.  Легко стало придбавати, і багато в тонах вийшло.  Йдуть у транспорті один за одним поїзда з багатьма вагонами.  Кудись все це дівається, і десь взялося, чи йому кінця не буде.  Кінець всьому буде на чоловікові.  Його тіло завоювало на собі незалежність.  Він може без машини залишатися і без землі, щоб її не орати, і не сіяти зерно, і не отримувати прибуток.  А щоб навчитися за рахунок свого тіла, за рахунок уміння жити.  А вмирати, ми помремо моментально.  Якщо хоче природа, то вона і зробить.  На цю справу приходить час, день сьогодні, щоб із цього щось вийшло.                                                                                                                                                                                        

 

24. Немає того дня, щоб він із собою не приніс якусь стихію.  А вона народжується природою.  А в природі є сила волі і таке життя в кожну годину, і їх, як хвилини, доводиться чекати.  А час якийсь буває один, а буває час інший, як якась неприємність, яка без розвиненої думки не буває.  А буває час такий, в чому людина стогне, хворіє.  А є людина зі своїм наміром, придбати не зможе, і так він хворіє.  Хочеться йому не хворіти, а зробити сам нічого не зможе.  Оточило його безсилля. Чоловік не зміг зробити те, що йому було треба.  А йому треба один час зробитися здоровим, а вдіяти нічого не зможе.  У людини велике бажання, щоб не було болю.

 

25. Людині бажалося що-небудь смачніше, жирніше, та солодше, та більше, а його немає, і ніде взяти.  Вже хвороба людини, і небувала ще.  Вона розвинена для того, щоб людина більше на білому світі не жила.  Тому людська хвороба введена, вона в природі ходить, і шукає за своїми силами, які його мучать.  Вони йому, як чоловікові, не дали, щоб він жив так, як йому дозволила природа.  Вона його навчила, як на білому світі пожити один час, та поборотися з природою, щоб від неї відібрати її якості, а своє відновити.  І ось людині дано право природою все робити, навіть самій себе одягати, самій себе годувати, і в домі житловому жити.  Ну і життя людське на білому світі.  Все у нього є, що поїсти, у що одягнутися, і в чому жити.  Жити б, жити, і не треба вмирати.

 

26. Це чоловікові довелося померти через це.  Він для цього і збагатився, став для цього на білому світі вчитися, щоб піти від бідноти зі своїм розумом.  А коли він біг по своїй доріжці, спіткнувся і впав, збився – тут він і згадав про своє залежне життя.  Воно його примусило для свого тіла купувати, щоб було багато всього.  Жодна політика не погодиться з людиною, щоб мало мати.  Жодна людина не зможе жити з малим доходом.  А от коли природа нам дає прибуток, та ще більший, то людина цим прибутком радіє.  І говорить сама з собою: ось, мовляв, я є.  Природа сама захотіла життя.  Я вчу чоловіка такою заздрістю.  Йому мало і мало, а він любить багато.  Доти, до того часу він ходить, поки йому стане від цього важко.  Він починає танути, тобто падати, своє здоров'я втрачає.

 

27. А здоров'я – це є вся справа в людському тілі.  Але його не кожен має, не кожній людині воно дається.  У людини велика жадібність, це вже підстава хвороби.  А підстава розкриває форму.  А у формі народжується причина, і ось людина помирає. У людини не було того, що треба буде.  А є у неї те, що не треба.  Це вічна смерть, розвинена на ній.  Вона прогресує в даний час через наше вміння.  Ми з вами навчилися в природі одного – взяли дорогу, йшли прямо до негідного.  Нам природа створила за все наше одну смерть.  Ми з вами не задовольнили себе ніде і ніяк.  Ми з вами тільки живемо на ось цій землі, на нашому такому місці, як ми його з предків самі захопили, і йому своє ім'я дали.  З цим ім'ям ми з вами один час на цьому місці поборолися з природою.  Хочемо своїми силами їй довести.   

 

28. А вона не людина є, а природа.  Вона не однакова, і на місці не стоїть, а видозмінюється з одного виду в інший. Штучне  розпочато спочатку, і його народила через працю природа.  Вона нам дала все, що хотіли.  Ми, вчені люди, зараз взялися за природу, стали розуміти теоретично нашу ґрунтову землю.  І не кидаємо забувати про клімат, про атмосферу.  Перед нами лежить зернятко, а для нього треба буде вологе місце, щоб швидше зійшло і швидко піднімалося для того, щоб це зростання себе примусило дозрівати і дати стиглість.  А на це вчені винайшли техніку, і нею косять, молотять, і корм збирають, в стіг кладуть.  Та зерно відправляють державі, і для самих себе запасаються, і засипають на насіння.    

 

29. Така картина починалася кустарно і робилася важко.  Коли тільки праця розвивався на людині кустарно, то жилося важко.  А коли технічно, то люди деякі стали жити легко через природу.  А в природі для людини є всякого роду розвинені для життя науки, вони в необхідності живуть з людиною.  Весь час людина вчиться, і хоче навчитися такою людиною знаючою. За що не взявся, він повинен зробити.  Вона фізично і розумово майструє, щоб вийшла штучна річ.  Вона повинна в житті людині допомагати для того, щоб продовжувати життя.  А виходить не те, що думається.  Якби не були в природі гроші, і не продавалася б праця людська, людина б не була залежний від цієї справи.  А діло робиться людиною.  

 

30. І в справі будь-якої науки людина своє здоров'я втрачає через свою помилку.  А скільки їх на білому світі є наук у природі.  Всі вони себе відкрили за гроші, за мірило.  Щоб користь була із-за будь-якої науки – тільки стомлююче і шкідливе.  Вона не стоїть на одному місці, а рухається своїм шляхом вище і вище.  Своєю справою в житті людина людині ворог.  Для того людина ним цікавиться, його у себе тримає, і вчить для своєї особисто користі, для придбання прибутку.  А прибуток дає наша земля, а її слід обробити, щоб вона нам дала урожай.  Всі науки спрямовані до того, щоб у природі технічно легко добувати зерно, яке треба в житті.

 

31. Хоч бийся об лід, як риба, але задовольнити себе не доведеться.  Все одно буде мало через нелегальність.  Якби перед нами не було бажання, а воно є у нас, ми його не зможемо відкинути і забути.  Це бажання одне перед усіма живе.  Хочеться менше працювати, а більше отримати.  Але наші всі наявні науки не зробили базу таку, щоб було в достатку, щоб ми нічого не потребували.  А то ж одного дуже багато, і хороше.  Але одного немає – здоров'я.  Хто його має?  Та ніхто, крім одного чоловіка, хто вірить одній науці, яка загартовує в тренуванні чоловіка, щоб він жив у природі, і не застуджувався, і не хворів.  Щоб він не потребував нічого, а жив за рахунок свого тіла, за рахунок сил волі.  Для нього не треба буде ніяке багатство в природі.

 

32. Тільки потрібно повітря, вода і земля, з ким треба дружба і любити.  Воювати не доводиться, і вимагати від природи, ніхто не має повного права це робити.  Тому ми навчилися сваволити, в чому загинули.  Нас природа за це не полюбила, стьобнула простудою, і ми захворіли, хворіємо.  Ніхто допомоги не дав моїй хворобі, щоб вона більше не прогресувала на людині, ролі (не відігравала).  Всьому річ – якщо він буде доглядати вміло за собою, щоб його природа полюбила, і в тілі створила силу, волю. Щоб людина заслужила увагу бути в природі незалежним ні від чого ніяк.  Ось тоді можна буде вклонитися низько моєму загартуванню-тренуванні.  Воно ж мені допомогло зробитися таким, як я зараз одна-єдина людина зі своїм здоров'ям.

 

33. Зі свого всією історією роблюся чоловіком корисним для всього людства.  Я живу за рахунок природи, за рахунок повітря, води і землі.  Це мої три друга, без яких не можна жити.  А я з ними живу не з ганчіркою, не з шматком хліба і не з будинком.  Я живу за рахунок придбання в природі сил волі. Я не одягаюся, живу.  Я не їм, живу.  І не входжу в дім, живу.  Що мені може перешкодити, якщо я не заважаю нікому.  Мої сили – це є тіло наше з вами, яке навчило саме себе не знищувати, а саме зберігати.  Ось у чому все життя в цьому. За хороше – хороше, а за погане – погане. Хіба це буде погана справа, якщо чоловік загартується.  Йому для його тіла не потрібно одяг,  не буде треба ніяка їжа або вода.  Хіба це буде погано для чоловіка, якщо він буде сили такі мати, щоб навіть і не потребувати житлового дому.

 

34. Адже це життя, та ще яке сильне.  Треба буде мати до цього своє терпіння.  А раз терпимо, значить живемо.  У природі є все для того, щоб жити чоловікові.  Але він не вважає потрібним цією справою займатися.  Він нічого не робить, щоб таким залишатися.  Він робить те, що вся історія залишилася позаду, померли всі через це.  А через загартування-тренування ніхто не жив, і не пробував залишатися таким, як я, Іванов.  У мене на це виходилося серце, ключ усього життя.  Воно втоми не має, і не матиме через це життя, що я роблю.  А я роблю собі користь, і вчу всіх, щоб вони теж стали такими, як і я, загартованими.  Одне ніколи в житті не буває, живе, і змінюється в інше.

 

35. Життя людське вмирало, а тепер повинно не вмирати через це все зроблене. Шановні ми люди, хто на білому світі живе!  Йому треба для життя тіло його, або треба багатство.  Якщо тіло є, людина думає про своє життя, і вирішує його зберегти, щоб тіло було здорове і міцне. То що тілу живому допоможе, як не природа.  А вона має єство, в необхідності нашого життя зробило для самозахисту штучне, чим чоловік і огородився.  Він вже став залежний від цієї справи.  Йому буде треба одяг, він її майструє.  Йому треба їжа, він її добуває в праці.  Також будує собі дім.  Без цього всього він не навчився жити.  Його це переконало, і примусило вірити цьому всьому, що людину рятує в його житті.

 

36. Для того щоб людині жити довелося в році, то треба попрацювати весь рік.  І запасатися для себе для тіла, щоб було, у що одягнутися, і що поїсти, і в чому пожити.  Все це придбано людиною, воно знайдено в природі не за один день, і не за один час це купувалося.  А раз воно склалося запасом в його праці, то, будьте ласкаві, цей запас знищуйте на самому собі, в тілі своєму.  Хіба це життя наше з вами, якщо ми примусили природу служити слугою.  Вона ж дала цей продукт, ми його придбали у своїй праці.  А тепер, будь добрий, допомагай жити.  Якщо треба це все в запасі знищити, то треба буде закласти працю свою, фізичну або розумову.  А її чоловік не кожен має, щоб за рахунок цієї праці довелося в один час помилитися і померти.

 

37. Бо це зустрічається в цій справі з чоловіком.  Його це не врятувало, що він трудився, що він придбав, і у нього вийшов великий запас.  Він повинен жити за рахунок цього всього.  А фактично вийшло, вся історія всіх людей в житті в природі, вони померли через це все.  Їх тепер немає, всі лежать в праху в землі, щось чекають. А ми з вами всі до одного чоловіка з цим переконанням, з цими силами стоїмо в черзі, чекаємо в природі це.  І наше життя щодня ближче і ближче приступає до цього часу, коли у нас всіх не стане сил, щоб з цим багатством довелося разом в природі жити.  Нам це багатство не допоможе, бо це є не живе, а мертве, зроблене нами нашими руками.  Ми один час покористувалися ним, а інший час раді користуватися, але у нас сил немає.

 

38. Ми їх втратили в процесі цього.  Наші руки не беруть і не піднімають, ноги не несуть, а зуби не кусають і не жують.  А щоб проковтнути, немає такого повітря, який би допоміг мені.  І так тіло живе ще, але не працює так, як воно працювало до цього.  А зараз відходить в область поховання, вмирає.  Чим же ми хвалимося, або шматком хліба, або ганчіркою, або стіною, що нас з вами захищає, і захищало весь час, а потім померло.  Так це наша залежність цієї справи, вона нас примусила в природі весь час важко і кустарно працювати, щоб придбавати для себе багато цього всього.  Але щоб вистачило, або сказали: більше не треба, я, мовляв, не бажаю цього мати, що мали наші всі предки, і з чим вони померли.  І помремо ми всі, якщо не змінимо свою думку, і не змінимо свою діло в труді.  Нас природа поодинці стьобала, так вона і буде стьобати, щоб ми цим не займалися.

 

39. І не робили те, що між нами і природою не відбулося, наша вічно розвинена на нас смерть.  Ми ж з вами трудівники, господарі цієї справи, але не знайшли у природі того, що треба для життя людини.  Треба не шукати з вами життя інше, і не примушувати себе, щоб за рахунок її довелося жити.  А ми це зробили, знайшли життя інше, її присвоїли до свого імені, і для самих себе її вбили.  Один час поласували, а потім його не стало, треба йти, шукати інше. А цьому всьому розвитку кінця немає і не видно.  А кінець приходить, через це все дається природою смерть.  Це не знахідка, це не життя, жити за рахунок іншого, і не задовольнити себе, свою жадібність розвинути.  Все для тебе треба, і солодке, і жирне, та й багато. Цьому всьому колись кінець прийде, він обов'язково буде перед нами.         

 

40. Ми з ним зустрінемося не такі сильні, як зараз.  А прийде такий час, що і радий сказати слово, але не зможеш, у тебе можливості не буде.  Від тебе відмовиться повітря, і вода з землею не буде допомагати в житті твоєму.  Це буде з кожною людиною на нашому світі. Щоб цього не виходило, і не зустрічалася з нами стихія, треба буде вчитися в природі, як потрібно робити для того, щоб ми не застуджувалися і не хворіли.  Ось чого нам треба в природі навчитися.  А в природі ці якості не розпочаті.  Загартування-тренування було, воно є зараз, і буде з нами, якщо ми будемо робити за його вказівкою.  Воно не вчить повертатися назад.  Воно вчить все старе кинути, а за нове взятися, і його продовжувати.  Це буде відхід людини за собою. Треба зберігати тіло природно не за рахунок іншого, а за рахунок самого себе.  Ближче треба стати своїм тілом до природи, до повітря, води, і землі.

 

41. Що нам у житті все дало штучне в технічному пізнанні.  І від нас все відібрала за це саме природа.  Вона незлюбила, покарала застудою і захворюванням, що й завадило людині в житті.  А от зараз знайшлися сили і воля чоловіка, із цією справою поділилися, і пішли один від одного в різні дороги.  Залежність своєю дорогою йде, добуває своє до кінця.  А незалежність взялася за одного чоловіка, за любителя природи, а не того, хто знищує її. Чоловік  став жити в природі не за рахунок того, що жили всі, і вони в цьому ділі померли.  А чоловік один став жити за рахунок самого себе.  Йому не треба інше життя, яке треба знайти і привласнити.  Незалежний чоловік цього не захотів у себе мати.  Ось тому йому і народилися на це сили і воля, його примусила опинитися перед природою переможцем.  Він своє тіло не втрачає, і не потребує в природі ніякі багатства.

 

42. А всім поставив на вигляд свого життя. Раз чоловік добився від природи бути незалежним від одягу, то він доб'ється, буде незалежний від їжі та житлового дому.  Це все не допомагає, а примушує придбавати в природі за рахунок важкої праці, і в цій праці людина падає.  Але він більше доріг не знайшов, окрім як ця дорога є одна для всіх нас, що живуть на білому світі, жити в природі незалежною людиною, ніде і ніяк. А в природі є такі якості, вони тільки не знадобилися.  Людина взяла дорогу свою ту, з якою ми з вами всі до одного чоловіка стали робити.  У нас вийшов живий факт, ми ним оточили себе, стали користуватися.  І пробралися по природі до тих можливостей, поки не почули в тілі своєму неприємність.

 

43. Ми до цього тупо розуміли, і нам нелегко в житті давалося без цього.  Що ми в даний час маємо, ми з вами тоді не мали.  У нас теорія не процвітала, розумних, розвинених в техніці людей тоді не було.  Всі люди за природою рухалися.  Хто чого в свого індивідуального життя шукав.  Йому природа відкривала очі на всі чотири сторони.  Ми намагалися вхопитися, і то ми робили, що нас утягувало.  Перед нами не було чутно свого власницького імені, ми жили без усякого місця.  Ми з вами не робили те, що нас минуле примушувало робити.  Нам природа тоді не була суворою.  Ми від неї не були ображені ні спекою, ні холодом, ні голодом.  Щоб були такі будинки, ми їх не бачили.  Хвороба між нами і природою не прослизала.  Ми були впевнені в свої сили, що вони нас не підведуть до бідності.  

 

44. Природа тоді була багата.  Якщо людина піде по своїй дорозі, і нападе на слід свій, а він потрібен усім, то природа тут як тут.  Це питання вирішиться, і буде дано людині це отримати.  Ми з вами всі свої кроки робили для цієї справи, ми ступали і шукали, знайшли, оточили себе, і зробилися такими людьми, хто для себе навчився здобувати.  А придбання нам усім дає природа, її умови.  Вона збагачує, що буде в житті йому треба для того, щоб ним скористатися.  І робити те, що ми в житті отримали.  Це наше для нас викладене багатство, яке зробили ми руками, для нас джерело одне з усіх.  Ми його отримали від природи, від того місця, яке нам народжує все наше необхідне в житті.  А в житті одне завжди не буває, а саме себе змінює щогодини і щомиті, щоразу щохвилини все нове і нове.  Ми ж, люди, що все розуміють, робимо те, нам треба такі сліди.

 

45. А для нас буде всякого роду неприємність.  А вона нами командує своїми рідними силами, які сіють на всіх нас, що живуть на білому світі, кому доводиться отримувати від природи і хороше, і погане.  А хороше, воно видно далеко. А погане видно далі. Тому ми женемося більшість за хорошим, а погане зовсім не потрібно.  Але це все нашого брата зустрічає і проводжає з любов'ю з тим, щоб обов'язково було добре. І хороше завжди тримається.  А щоб утриматися, ніяк не можна.  Тому більше від усього прищеплюється погана сторона, вона прогресує більше від хорошого.  Так краще буде самому взятися, і тримати для того, щоб вистачило.  А ми не хочемо навіть мати у себе такого чоловіка, хто любить цей поганий день, що приходить.

 

46. А чоловікові живому, такому чоловікові, хто з природою зустрічається з життям або зі смертю.  На це буде наше щастя, яке між природою і чоловіком живе, і хоче чоловіка обдарувати.  А в природі таких наук, які примусили кожного чоловіка окремо свій виріб представляти для того, щоб цим виробом користуватися.  Ми для цього ввели труд фізичний і розумовий.  Самі себе примусили добре думати для того, щоб свою думку прокласти правильно до мети для того, щоб ця думка нам допомогла зробити який-небудь живий факт.  Як ми і робимо в природі, прокладаємо свою нову розвідку для того, щоб людині довелося за цю справу братися, і доводити своє намічене до самого кінця.  А нам потрібно в житті своєму, щоб ми жили.

 

47. І продовжували свої роки для того, щоб у нас було для нашого життя, в чому ми з вами застерігаємо себе.  І хочемо в хорошому одягу, щоб хвалитися фасоном своїм.  І щоб задовольняти себе харчуванням для того, щоб завжди свіже було.  І в домі в хороших умовах бути.  А на ці потреби цього мало, що у нас на це чоловік пристосований.  І робить для цього все, щоб було швидке і зручне для того, щоб ним скористатися, як джерелом.  На нашій радянській землі ми зі своїм розвитком таїмо, пускаємо в хід нашу розвідку.  Хочемо знайти такі якості, які потрібні були для всього нашого народу.  Мі їх шукаємо, але не знаємо, якими вони є для того, щоб чоловік весь час жив, і задовольнявся всіма благами на сьогодні.  У нас економіка процвітає гірше, ніж у царський час, введена політикою.

 

48. Значить, боїться цей народ, сам себе захищає законом.  Це вже збереження самого себе.  У цій справі нерівне життя в природі, і не задоволене життя в затишку.  Значить, прикро, один живе, болісно ридає, а інший з веселощами.  Образа і мстивість.  Навіщо велика зарплата за ваш зроблений труд.  Ви його робите кому?  Та собі особисто або народу.  Так що ж ви спекулюєте на цьому.  Ви свою працю не продавайте нам за сотні, за тисячі.  Ви погодьтеся з карбованцями, з десятками, і терпи своїм шлунком, як терпить наша прибиральниця.  Вона наші недопалки підбирає, вона слину нашу підмиває, і хоче, щоб ми в чистоті проводили нараду.  Від кого ми з вами йдемо, і кого ми судимо, кого ми стріляємо, і за що?

 

49. Якщо ми свавільні вводимо закон, у палиці два кінці.  Це незаконне при комунізмі виховання, щоб чоловік без образи прожив. Де ж ви бачили такий час або таке місце, щоб чоловік не зміг для свого здоров'я загартовуватися.  І для кого він загартовується?  Тільки для наших людей.  Він свою розвідку посилає не для збагачення самого себе, і не таїть про свій вчинок, про своє вчення.  Ні від кого не йде, всьому себе показує, і хоче сказати всім. Тільки це ось життя наше всіх загартування-тренування, наука не грошова.  Жити за рахунок природного багатства – це нас не рятує, а грабує нас через хвороби.  Ми хворіємо і вмираємо.  І помруть всі без загартування-тренування без усякої слави.  А загартуванню не треба ніяке багатство, воно навчилася залишатися без цього всього.                

 

50. Воно зробила без усякого закону, без політики і економіки славу свою.  Навчило, як жити, не застуджуватись і не хворіти.  Щоб бути чоловіком завойовником цієї справи.  Щоб природа, повітря, вода і земля не була через це все зроблене ворогом, а була другом.  Раз ти на землі народився для життя, то треба йому допомога в цьому, щоб він жив не по-старому, гнилому за рахунок ганчірки, за рахунок шматка, за рахунок стінки. А треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді-то від людини відпадає весь хитрий закон. Не буде потрібна ні міліція, ні дружина, ні прокурорський нагляд, ні суддя.  Судити немає, за що.  Тюрма повалиться, і лікарні не буде.  Це все зробить еволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування.  Вона доб'ється від природи, природа все допоможе зробити.  

 

51. І зробить на чоловікові будь-якому, лише б він хотів, йому в цій справі допоможе.  Він же переможець природи, він же зберігає сам себе.  І вчить нас усіх для того, щоб ми всі навчилися для закону не старого, а для закону нового. А в новому законі політики немає, і немає економіки.  Вона загартуванню-тренуванні не потрібна.  Усім нам думати про свій час, про своє місце, де чоловік повинен робити те, що йому не буде треба.      При новому законі не буде потрібна думка, щоб думати про час своєї роботи.  Людина не буде надіятися на нашу землю, що вона не буде нам давати врожай.  Якщо при врожаю чоловік помирає.  А при неврожаю чоловік не пробував, щоб не думати і не гадати про те, що йому весь час заважало і заважає.  Якщо він думає, старається зробити, а в справі помиляється, і завжди вмирає.  Він неправильно свою думку будує.   

 

52. А у мене народжується істина не така, як вона була до цього.  Взяти гектар землі, і на ньому весь рік безперервно треба про це місце думати і гадати про свій прибуток.  Людина не думає про неї, що вона нічого не дає.  А вона людину за собою тягне, і втягує цим усім, щоб людина турбувалася. Передчасно цей гектар орали, цілу зиму лежав під снігом.  А про його чоловік не забував, все думав і готувався зі своїми силами, з труднощами, з ґрунтом.  І все ж він хотів цього початку, щоб був великий прибуток. А щоб про це все не думати.  А прийти до такої свідомості, до людської думки, яка б примусила людину визнати свою помилку на собі за те, що доводиться в природі боротися за своє існування, за своє життя, щоб від природи брати її якості.

 

53. А своє тіло пузате відновлювати для того, щоб людині бути здоровою, щоб з природою воювати.  Ми маємо фронт між людьми і природою.  Землю примушуємо своєю працею народити урожай.  Земля нам родить всякого роду зерно.  Ми обробляємо на пристосованому виробництві, і отримуємо для живлення продукт.  Це наша турбота про самих себе.  Для нас потрібен не один хліб, і не один борщ з капустою, з приварком.  Ми з вами примусили землю, щоб вона нас годувала рік.  Вона через наше вміння годує всіх тварин.  Наша в цій справі сила, вона нас примусила вирощувати цих тварин, як зобов'язані це робити, щоб ми в природі були одягнені добре з одного боку.  А раз добре, значить, треба краще.  І також харчування, треба людині м'ясо.  А тварину тримають у сараї, тримають на прив'язі, годують всякими відходами, гірше від себе.

 

54. Самі хочемо, як би краще, жирніше, солодше, та багато.  А тварину годуємо, що гірше.  Немає хорошого, ми даємо солому, лише б тварина жила.  Нас природа примушує, щоб ми з цієї тварини отримували м'ясо. А у нас комбінати, на це забій, ми тварину вбиваємо. Навіть на тваринах їздимо, возимо вантажі до самої старості. А потім визнаємо непридатними, і вбиваємо на м'ясо. Ми цю тварину крали – значить, злодії. Убили – вбивці. І збагатилися здоров'ям через це все. Ми з вами самі себе захистили і задовольнили, і в домі живемо. Але щоб всього в достатку, це у нас велика перед людиною потреба. Він повністю не задоволений ні одягом, ні їжею, ні житловим домом. Бо у цієї справи немає кінця потреби, про що ми думає, і примушуємо самих себе працювати.

 

55. У нас є думка, котра піднімає і кладе нас у ліжко, і ми спимо. Ми просипаємо своє все царство.  Живемо менше, ніж треба.  А знати того ми не знаємо, що потрібно знати.  Тому ми і вмираємо.  Ми не знаємо, звідки і навіщо до нас пробрався в наше тіло ворог, тобто хвороба, яка між людьми і природою прогресує?  Вона не дає спокою людині.  Якби чоловік не боровся з природою, не примушував свої сили, щоб їх витрачати в ній. Чоловікові не треба нічого, тільки потрібно йому його тіло зберегти не за рахунок штучного, не за рахунок праці, не за рахунок прибутку.  А за рахунок своєї свідомості, за рахунок своїх придбаних та виходжених у цій справі сил і волі.  Я проти всього створеного в природі.  Я захищаю в природі скривджену сторону.  Для мене мати земля, відома мати природа, вона змогла і без нас усіх обходитися.  Бо вона не потребує нас, щоб ми про неї думали і гадали.

 

56. Це все нашому закону належить.  Ми господарі землі, господарі повітря, господарі води.  Але навчитися, як жити, щоб не хворіти, ми не бралися за це.  Тому ми безсилі з природою боротися.  Вона над нами панування має.  Ми всі не господарі природи, і не господарі самих себе, свого тіла.  Якщо хоче зробити з твого всього прах земного життя, вона в цій справі сили має, і ними, як господиня над людиною, розпоряджається. Лише б хотіла, чоловіка завжди зненацька.  Він вважає, для нього порятунок – це своє багатство.  А в багатстві може бути закон.  А в законі політика з економікою, що і заважає людям на білому сеті вільно жити.  Людям треба від закону відмовитися, і не визнавати зовсім політику з економікою, а взятися за природу, за її всі наявні  якості, які ми придбаваємо в труді, але не задоволені цим.  Ми люди бідні щодо цього всього.

 

57. Нас усіх політика визначила, записала в книги свої, взяла навчити.  І знає, де ти, як людина, живеш, і чим займаєшся.  Вона має віжки на цю справу.  Спробуй, відмовся, не стань це робити, то до тебе зараз прийде дільничний, йому донесуть сусіди.  А сусідам ти своїм вчинком заважаєш, особливо для нової дороги.  Дорога стара, вона тільки революцію зробила.  Віжки царя відібрала, а ввела віжки свої. Чоловіка не збагатила, щоб він зробився в природі дійсно господар для того, щоб не визнавати за собою закон.  А визнавати природу за свого близького і любимого друга.  Він тільки в твоєму горі допоможе, і погодиться з тобою, як з чоловіком таким, як ти був раніше, і зараз такий трудівник.  Від тебе залежність не пішла, а ще більше нависла над тобою.  У тебе через її народилося безсилля.  Ти в природі не навчився по природному жити.

 

58. Тебе вчать, щоб ти своє серце для цієї справи не жалів.  А направив його проти гострого рожна.  Про одну нашу доріжку, по якій ми з вами проходимо.  Це дорога одна нашого потоку від самого порога нашої хати.  Ти тільки принесеш сам себе до спільного всього життя, тебе люди закопають, а природа сама вб'є твої наявні сили.  Ти їх мав у себе до часу приходу до тебе твоєї розвиненої на тобі хвороби.  Кого боїться політика з економікою?  Залишатися без залежності.  Вона почула голос, зараз тисне всі свої педалі на охоронця, щоб він утримав чоловіка високого шанувальника, любителя закону.  Кожній людині не хочеться підкорятися іншій.  Але час такий настав.  Від кожної людини є різний запах.  На кого очі людські не так дивляться, і не визнають його зараз людиною.  Він тільки один взявся за цю систему, близько-близько прийшов своїм тілом, і визнав за собою весь всесвіт природу.

 

59. Вона ж така є з усіх боків білого світу, одна пливе для людини.  А ми рушили за великим прибутком, і його потребуємо.  Це наша невиліковна є для всіх людей хвороба.  А вона має у себе крок для того, щоб не любити чоловіка за його на ньому форму.  За те, що він зробив між собою і природою.  Люди живуть добре, тільки не всі заслуговують уваги.  Один вважається на рахунку за його зроблене.  А на іншому навіть ім'я не таке.  Треба показати своє я чи вміння, для того подивитися.  А відсталий доступ нам усім підлеглим.  Треба сказати прямо.  А за що їй платити гроші, якщо вона чверть людини.  Вона нашу слину обмиває.  Найскладніша від усіх робота, але ми з вами не рахуємося, як з джерелом життя.

 

60. А у неї діти, не одне, а троє ростуть і піднімаються, до школи ходять.  Всі знають, але погодитися не хочуть, що ми не зможемо цій справі допомогти.  Незалежність – це дорога нова.  Наше керівництво бити за своє зроблене в природі.  Чин великий ввели для того, щоб над скривдженими гордитися, і в шию їх за допомогу гнати.  У нас соціалізм за робочі права.  А я недарма при цьому законі так сам себе примусив ходити по нашій землі.  Вона не для всіх такою себе представляє.  У неї є такі сили, з якими нам, людям, потрібно рахуватися.  Ми поки живемо так, як нас ця земля примушує на ній свій слід робити.  Бо ми без цього сліду не можемо визначити свій перший початок.  Бо все моє зводиться до того, щоб вченим довести, як буде можливо нічого з природи не брати.

 

61. І не їсти зовсім ніякої їжі і води. Тоді це для твого тіла дається таке право, коли ти зі своєю думкою прийдеш до свідомості, і будеш у природі захищати сили скривдженого.  Твоя справа одна – подумати і зважитися залишитися таким. Адже страх оточує перед природою залишитися без усякої нашої їжі.  А вона у нас добувається в природі, і робиться людьми, як продукт.  Вона нас примушує, щоб ми з вами рахувалися з нею, і дуже їй вірили, як їжі, приготовленій за смаком.  Вона запах для цього має, щоб розвинути свій апетит.  Ми споживачі на цей рахунок.  Мало того, що робимо, та ще мислимо кожен день безперервно.  Без цього не навчилися залишатися, і не можемо у себе свідомість таку мати.  А ось я теж чимало про це поламав свою голову.  Все я думав про кожен ковток приготовленої їжі.  Я даремно хліб не кусав зубами.

 

62. Гляньте на мої загиблі зуби, вони свідками залишилися для нас, щоб ми з вами знали про те, що він – це буду я, призначений цьому.  Що моя думка приведе тіло моє, що воно буде жити без усякої потреби.  Сказати б про минуле всьому світу, хто прожив свій час.  Він теж їв, він теж одягався, він і в приміщенні залишався.  Де ж він подівся, якщо їх, як предків, зовсім не стало.  А вони ж свою історію проклали.  Автор сказав, чого ми з вами не повірили, що після часу двох тисяч прийдуть такі сили, упадуть з неба, і пізнають всю нашу природу, яка від нас зараз терпить, і нам поки дає всі можливості.  Ми, всі люди, робимо не на користь свою, а на шкоду.  Ми втрачаємо в цій справі своє здоров'я за те, що ми живемо один раз за рахунок іншого.  Це наша земля, це наше повітря, і наша вода, кого ми дуже боїмося.

 

63. І від цього швидко ми біжимо. Зробили з природи самозахист, і задовольнили себе за рахунок її якості. А житловий дім ми поставили для чого? Та для свого спокою. Він нас усіх приведе до безсилля. Ми від цього всього і закінчуємо своє життя. Це наше велике незнання. Це добре буде нам усім, що живуть на білому світі, у цій справі. Я свої сили втрачу. Ми скажемо: був такий, практично він робив, ходив без усякого одягу при будь-яких обставинах у природі, пропагував про те, щоб чоловік не їв, а жив. Та й дому не потребував. Ось це були сили. А вони такі померли, їх між нами вже немає. А він же живий і живе, не потребує нічого. Ось це є свідомість, сильна в природі. Висить одяг у шафі, а ти, як людина, її не потребуєш. Стоїть на столі вся належна їжа. Ти знаєш, що вона для тебе приготовлена, але ти її не їси. У тебе апетит вовчий.

 

64. Все всередині хороше їв би, але свідомість примушує не їсти. Бо історія доводить про минуле. Де вони діваються, ці предки. І за що їх природа прибирала, якби вони не були винуваті. Природа недарма допомогла зробитися чоловікові в революцію незалежним, він цього добився боротьбою. А від цього природа не навчила жодного теоретика, щоб йому його знанню зважитися, і зробити на собі такий крок, як зробила сама практика. Вона хвалиться перед світом. А її охоронець судить, карає за його справу, котра загартування-тренування. Моє тіло вчиться практично, накопичує в природі сили, ними базується. Каже, я це зробив сам без учителя, без викладача. Дійшло до того, щоб бути над собою, над своїм тілом Богом. Тому всі вчені бутять, як бутить бугай, запліднювач у тварин. Він господар цій справи. А від нього відбирає кожен свою корову, і веде у двір. А бугай залишається один, він іде в природу.                            

 

65. Його умови женуть геть від цього стада. Так і моя діяльність потрібна людині кожній, хто хоче бути здоровою людиною. Іди по дорозі такій, по якій іду я. Швидше ми переможемо природу, і з нею подружимо. Вона розчинить ворота, ми через них пройдемо, і візьмемо те, що буде треба. Наші тіла завоюють сили волі, і будуть в природі господарі не для смерті, а для життя. Коли підхоплять вчені, і погодяться з чоловіком живим про те, що воно відіграє ролі в природі. Вона його нагородила, і вона навчила чоловіка з нею боротися, щоб від природи її якості брати. І за рахунок їх жити один час, а в інший час треба буде своє тіло втратити, і зробитися в природі безсилим. Так ми робили, з цієї справи ми отримували, у нас є нестаток, ми з вами потребуємо.

 

66. А раз ми з вами чогось потребуємо, то вже доводиться думати про придбання, про те діло, в котрому доводиться отримати. А нам природа не дає, нам природа вже заважає, щоб ми це мали. Вже хвороба наша з підставою прийшла, і не дає користуватися. То ми даремно не бажаємо практики. Вона ж зробила для нас не погане, щоб тіло відмовило саме собі, щоб у себе що-небудь з штучного мали. У природі дуже багато всього, щоб жити так, як примусила практика в природі, без жодного страху користуватися. Для практики різниці немає між півднем і північчю. Людина не повинна боятися природи, і не повинна думати про своє погане. Перед нею завжди стоїть стіною хороша сторона. Людина повинна жити, і не повинна через своє все застуджуватися і занедужувати.

 

67. Це нас природа за наше хороше обдарує нашим здоров'ям. Чоловік буде служити своєю справою для навколишнього всього людства допомогою. Він у цій справі заслужить від природи, щоб не вживати ніякої їжі й ніякої води. Хіба це для всіх людей буде погано, якщо він буде робити природі добре. А хороше по природі завжди процвітає, і буде хороше жити вічно. Хіба практика не бажає, щоб їй було добре. Вона кричить на весь голос на весь світ про свою справу. А щоб загартуватися в тренуванні від холоду і голоду, на це сили потрібно і волю мати. А ми з вами однієї години не можемо потерпіти, щоб нічого цього дня не їсти і води не пити.    

 

68. Кожна людина цьому не вірить. Такого в природі не зустрічалося, щоб людина змогла жити без їжі. Він за 12 діб помре. Це страшне, щоб без їжі людині залишатися. Що можна сказати. Якщо людина пропагує про це, люди всі, що  живуть, не погоджуються. А чоловік незалежний від цієї справи хоче нам сказати. Ми не пробували цією справою свідомо займатися. Ми стихійно зустрічалися, і поодинці нас зустрічали умови. Ми до цієї справи не підготувалися. А практика на людині думала 28 років про це. А день прийшов 1 вересня 1962. Тільки сили організували і зосередили, стали думати, щоб природі довести. Ми не будемо залежні від природи. Ми йти на ніж не будемо, і нас ніхто не має права примушувати за нашу свідомість.

   

69. А в свідомості ми з вами не пробували жити. І не хотіли, і не хочемо. Звикли нелегально жити. Ми живемо і користуємося правами через місце одне. Його знаходимо, і на нього опираємося, що треба робити. Ми без прибутку не цікавимося жити. І нас природа за нашу працю примушує жити. І будемо жити до випадку, до хвороби, що появляється.     

 

1962.09.01. Іванов

 

: 6209.01 Тематичний покажчик

:Здоров'я    8

:Для чого людина живе    8

:Природа ламає ноги, вмирає    11

:Хвороба, жадібність   27, 49   

:Наука    30

:Тіло вмирає   38, 40

:Незалежність    42

:Хороше і погане    45

:Загартування, наука   49, 50

:Терпіння    50

:Новий закон    51

:Сон    55

:Закон, політика, економіка    56  

  

Іванов П. К.       

Я герой

 

1 – 3. А що, якби між цими людьми на сьогодні зробитися королем, чи було б нове життя, чи ні?  Було б життя старе. А що, якби чоловік зробилася незалежний ні від кого ніде ніяк? Це було б нове. Він би не потребував нічого ніяк ніде.  Значить, це доріжка була для всіх нова, вона була б незалежна ніким. Чоловік  це в житті своєму не відчував, і не пробував ніде таким залишатися.  Це сила одна з усіх сил природна.  Вона є всьому діло.  Якщо тільки хоче зародити у себе героя для невмирущого життя, яке повинно прогресувати на будь-якій людині і в будь-якому місці. Для того цей чоловік породжений, щоб з природою щохвилини боротися за своє тіло. Але природу не знали, що вона така. А у неї є можливості чоловіка примушувати, щоб він про неї думав, і готувався з нею зустрітися, як і завжди чоловік з природою щодня зустрічається. Як трохи щось таке, чоловікові треба буде свою думку прокладати.

 

4 – 6. Бо без усякої думки чоловікові не ступити.  Він з думкою починає жити.  А раз жити, значить робити.  На тіло одягаєш одяг. А годуєш досита, якщо є, чим. І води напивається, та в домі придбаному живе. Цій справі кінця і краю немає.  Одне придбаваєш, а інше упускаєш.  Це наше перше в природі розвинене на людині знання.  Воно розвилося для того в природі, щоб за рахунок цього покористуватися правами.  Це наша буде неправда.  Вона зараз між природою і людиною великої ролі відіграє, вона людину навчила.  Вона для цього і розум створила, щоб людина в природі боролася за своє існування.  Людина визнає сама себе, що її тіло найвища в житті істота.  А всі живі істоти, вони підпорядковані зброї, що людина створила.  Без цієї зброї людина ніякої ролі в природі не відіграє.

 

7 – 10. Він сам себе примусив, щоб у природі придбавати для життя. Щоб те, що він знайшов у житті, йому допомагало. Продовжував свої дні, що йдуть по природі, які природа поставила один за одним. І ними вона цілий рік розпоряджається, як своїми дітьми. Якщо тільки хоче природа, щоб день був хороший для життя людині, вона це і зробить.  Вона дасть всі свої можливості.  Для того вона це все робить, щоб чоловік про це знав, і робив, що йому буде треба.  А справа одна людини – вчитися буде треба в цих днів, що приходять. Які починали від початку всього життя себе рухати по нашій рідній землі для того, щоб людина вчилася в природі, як буде треба сьогодні, щоб заслужити увагу від природи, щоб природа не змогла людину своїми силами карати. Бо людина в природі живе за рахунок її сил, від неї бере, а своє наявне відновлює. Людині були перші дні дуже важкі, їх за рахунок зробленого проводжати і їх зустрічати. Не було такого штучного, щоб було людині добре, тобто легко.

 

11 – 13. День приходив такий, не як вони є зараз.  А не було такого задоволення, щоб не потребувати.  А завжди перед людиною живою у природі була потреба, вона і залишилася.  І досі у чоловіка немає того, щоб він задовольнив себе, і був щодня задоволений усім. Якби ми з вами були багаті тим, щоб ми змогли переживати і без цього.  Ми бідні тим, що ми потребуємо.  Для нас було мало, і є мало, і буде мало через наше тіло.  Наше тіло вимагає, щоб був хороший одяг. Це обов'язково треба мати.  А їжу теж треба хорошу мати, а вода теж треба.  І також треба дім житловий для людини в природі.  Вона її примусила в цих днях себе вчити, як буде треба, щоб у цьому дні добре прожити.  Щоб природа своїми рідними силами ніколи не ображала.

 

14 – 17. І не накидала на людину свою хворобу.  А чоловік завжди хворий, йому хочеться, він бажає бачити, але не в силах придбати. Тому ми, всі люди, що живуть, зароджені у хворобі, ми хворі люди.  А хочемо, щоб природа нас лікувала, щоб ми з вами не хворіли психічно.  Ми на цю справу вчимося, беремо з природи все те, що буде треба.  А природа річ така, один час дасть хороше, а інший час відбере.  Як вона робила, так вона і робить зараз.  Лише б хотіла, то вона наробить.  Якщо хоче людину збагатити, то людина через неї збагатиться.  Якщо вона не хоче цього зробити, у неї є все, лише б тільки хотіла. У природі є прибуток, в природі є збиток.  А прибуток створює багатство, а збиток робить бідність.  Те й інше людину не рятує.  Багатство примушує чоловіка, щоб він це все наявне зберіг, а від бідності йшов.  Це наявне в житті ніякої ролі не відіграє.  А ролі відіграє, всьому діло чоловіка тіло живе.  Воно навчається в природі для того, щоб робити діло руками, а носити ногами.

 

18 – 21. Все це фізично робилося, а розумово думалося.  У природі є все, що тільки людина надумає.  І все це буде треба для людства, воно обов'язково треба, і дасть природа це. Вона не жаліє для людини все його задумане створити.  Для чоловіка озброєного воно не дає користі із-за його особистого самовілля. Чоловік власник свого імені.  У чоловіка такий розвиток, в якому він опинився.  Це його не життя легке, а життя важке. Один час пожити зі своїм наявним багатством, а потім треба померти.  Це не якості, це нехороше в житті є для чоловіка.  А шукати не довелося в природі те, що буде треба для життя, щоб кожен чоловік зі своїм тілом був задоволений сьогоднішнім днем. Щоб у цей день для людини було легко і добре.  Цього і час, і день, і місце кожне не несе людині за її особистий вчинок, за те, що робиться людиною в природі. Чоловік на місці не сидить. йому треба буде рухатися зі своїми наявними силами, зі своєю волею.  Для нього вже сьогодні не буде завтра.  А сьогодні він приніс із собою силу-силенну нового небувалого багатства.  Не на тому місці, і не в цей час все робиться в природі в її умовах.

 

22 – 24. У яких щодня змінюється, і відбувається інше. Те, що ми маємо і робимо, вже цього немає. Є нове, небувале в житті нашому. Ми не мали у себе того, що маємо зараз. Все це далося природою. Вона чоловіка збагачувала знанням і ділом, вона примусила його трудитися. На це вона його навчила бути таким, як він опинився. Він для цього робить усе, щоб іти на рожен.  Це його не життя рятівник, а знищувач для того, щоб не жити так, як доводиться народженому герою.  Це кремінь кам'яного кольору, котрий живе в землі, у воді, і в повітрі.  Ніде ніяк не гине, так і герой.  Його не вчить природа для того, щоб проти неї озброюватися, і за рахунок її жити.  Герой ролі визнав сам себе.  У героя дорога одна природна.  Для того щоб сьогодні заслужити увагу в природі добре жити, безболісно і добре, треба у себе зробити характерний вчинок.

 

25 – 28. А від учинку залежить все життя, він робить для навколишнього корисне і добре.  Чим природа чоловікові допомагала і допомагає.  Вона у себе має всі можливості для того, щоб історія чоловіка представила такого, як він весь час сам себе представляв. У праці придбавав необхідне в житті. Вона чоловікові показувала, що буде треба на завтрашній день. Ми про нього не забуваємо, а готуємося до нього. Спочатку думаємо про нього, а потім зустрічаємо з ділом, що доводиться робити для того, щоб сьогодні що-небудь краще надягти на себе, і фасонним показатися. Жирного, солодкого наїстися.  До цього всього багато часу в житті проходить, щоб був цей запас.  Він дається природою, його доводилося добувати в праці.  Це тимчасове явище, воно довго не живе.  Йому природа не радіє. Що народжується природою, те і забирається нею.  Вона показала світло, вона і закрила його на час.  Так і чоловік сама себе примусив у штучному жити, він цій справі довірився.  Але це все його не виправдало, втратив він своє здоров'я в цьому.

   

29 – 32. Тільки він зараз знайшов у природі ці якості, загартувався. Навчився в тренуванні залишатися без одягу. Для того він зробив це, щоб не вживати ніякої їжі і води, а також не потребувати житлового дому. Ось це і є діло, не вмираюче ніколи ніяк. 30. Чоловік переконструював сам себе в природі в її умовах. Вона зробила чоловіка другом природи. Він став інше мислити. Герой не повинен боятися ніякої природної стихії. За те, що доводиться герою робити і для самого себе, і для всього людства. 31. Це на герою розвинене і зроблено живим тілом для того, щоб дні, що йдуть, так не приходили зі своїми силами. І не йшли так, як вони з нашим вмираючим чоловіком залишали, і не давали іншому в цьому ділі жити. Герой – всієї природи переможець. Для нього немає різниці між собою і природою. 32. Герой не йде від неї, у героя є довіра до природи.  Вона для людини завжди зробить, що треба.  Герой з думкою нової не йде на рожен, а завжди герой іде з користю.  А в природі є все, лише б він хотів.  Хіба це не треба, що хоче герой.  Лише б намітив, слово створило.                      

 

33 – 36. У чоловіка є те, що має природа. Але немає того, щоб природа, не сам охоронявся. Раз перед героєм стоїть питання своїм вчинком завоювати в природі сили, волю. А сили і волю має на нашій землі один чоловік, він герой. Своїм словом завжди говорить. 34. Я чоловік один-єдиний таким себе показав на півночі і на півдні. Він цю атмосферу на своєму тілі завоював. Розкрив в природі себе для того, щоб його думка для кожної людини відбулася для того, щоб у людини народилися сили. Щоб люди ними скористалися. 35. Заміна на своєму тілі.  Фізично працювати, і також розумово займатися не на користь свою, а на свою шкоду.  Цього в природі на людини герой не хоче, щоб люди це робили.  У героя одна думка, щоб усі вчилися і виховувалися в духові людської практики. 36. Вона вчить, як буде треба за собою в природі доглядати для того, щоб людина знала про природу так, як знає про саму себе.  Природа хоче, щоб людина для природи і самої себе хороші якості мала.  Вони для людини і природи потрібні.   

 

37 – 40. Якщо чоловік зробиться таким чоловіком, як у нас в історії розвитий чоловік на своєму тілі показав сили і волю. Вони в природі не отримують вплив, а отримали користь. Герой нашого часу народжений для цього, щоб люди жили і продовжували свої роки. 38. Щоб чоловік будь-який зробився героєм через свої досягнення. Герой всім розповідає про своє зроблене в природі. Це міг робити на землі кожний чоловік. Він не побажав спочатку бути таким, як він повинен бути. 39. Чоловікам не для шкідливого шляху, а для корисного життя.  Герой не за те, щоб предків підтримувати, і слідом за цим іти.  Дорога предків одна – примусити молодь за собою вести, щоб молодь робила те, що зробили всі наші старі прадіди. 40. А що вони отримали за це? Одну на собі розвинену через незнання своє смерть. Помирати ніхто не бажає, і не вмирав би чоловік, якби він хотів добитися від природи. А то він не хотів загартовуватися, не хотів у тренуванні вчитися, щоб навчитися в природі жити, як наш герой.

 

41 – 44. Йому наше нічого не треба.  Йому треба все нове.  Для людини не потрібно мислити про завтрашній день, як ми весь час про нього мріємо.  А жити доведеться чи ні?  Цього ми не знаємо, а готуємося.  Самі не знаємо, що робимо. 42. Герой такі думки не старається у себе мати.  У природі чоловік господар мислитель продумувати, а потім робити.  Це його все на ньому.  А в природі одне – розвиток, а друге – скасування.  А весь час прибуток, народжувалося і додавалося для того, щоб був житловий дім. 43. А у себе мав дві сторони.  Одна сторона, вона навчила свою половину людей, щоб люди для себе готували і придбавали. Ми навчили себе в землі копатися.  Примусили атмосферу, щоб вона нам давала свою погоду.  Це нами створювалося на нашому місці через наш труд. 44. А він робився для того, щоб зародити в природі плоди, якими ми з вами придбавали багатство.  Це багатство в природі зберігали, і цим багатством задовольнялися.  Як природа нам давала, так ми її і отримували.  Одному легко доводилося отримати.

 

45 – 48. А інший так і помер, не добився свого.  А коли ми торкнулися іншої кімнати цього будинку, то тут було написано.  У цю кімнату можна будь-якій людині заходити, і там можна жити.  Тільки навчитися треба, як буде треба жити, щоб не застуджуватись і не хворіти. 46. Так люди першими захворіли і застудилися, і померли, як ніколи не жили.  А герой цієї кімнати навчився жити.  Він залишається в цих умовах жити.  І продовжує своє життя здійснювати без наявного багатства, за рахунок природи, за рахунок свого тіла, за рахунок своїх сил. 47. За пророблений у природі час, за життя, щоб жити.  Герою це далося, і дається в будь-який час, в будь-який день року.  Герою не страшне пониження, герою не страшне підвищення, і не буде страшна тиша і завірюха. 48. У героя для цього лежить одна дорога, на собі всі ці тяжкості завоювати через випробування на своєму тілі.  У героя не народжувалося те, що народжувалося у предків.  Вони з Богом померли.  А герой вірить своєму тілу, і хоче, щоб воно жило вічно, ніколи не вмирало.

 

49 – 52. А це зробить герой.  Він зайняв місце для того в природі, щоб за його вчинком залишилася еволюція.  Герой не капризно це все на собі зробив, без неприємності, з душею і серцем.  Не для себе особисто присвоює, і не називає своїм. 50. І не відвернувся від іншої людини. Для того він сказав свої слова. Тільки я є всьому діло на білому світі в житті людському. За порадою героя повинен кожний чоловік в житті за собою доглядати. 51. Себе представляти в навколишньому суспільстві ввічливим і вмілим для того, щоб люди на тебе не виражалися, що ти такий собі нехороший чоловік біля них. А коли ти з ними вчиниш добре, то твоя молитва дійде до свідомості. Ти це зробив, ти і заслужив цього хорошого. 52. Твоя на тобі хвала.  А бідного ти шукай між людьми, хто потребує чого-небудь.  А йому треба допомогу всіма силами, щоб він не потребував нічого.  Ось тоді-то нам усім будуть заслуги, та ще які.  За це люди людям будуть допомагати.

 

53 – 56. Люди від людей будуть допомогу отримувати.  Але не з якого-небудь неба прийде манна.  Ми в цій справі зробимося рівними, зробимося близькі рідні один одному. А розвантаження для самого себе, 42 години на тиждень треба буде терпіти без води і їжі.  Ти, як людина, це діло зробив. 54. Не пив, не їв півтори доби. А треба тобі запалити знову піч без усякої аварії. У тебе має повітря допомагати, щоб піч твоя горіла. То ти повинен вийти в природу. А у нас повітря падає з висоти. То ти підніми обличчя вгору, і тягни через гортань повітря прямо всередину. 55. Твій шлунок ніколи не буде капризувати. Це факт очевидний, випробовується героєм.  Він це знайшов, тепер сіє на людях.  Він вчить всіх.  А раз він вчить, йому треба вірити.  І його треба просити, щоб він дав те, що йому треба. 56. Він же для цього вчався в природі.  Вона його навчила, щоб він знав, що буде треба зробити, щоб природа допомагала, а не заважала в житті.  Учитель на це герой, він учить нас.  І хоче, щоб ми були всі такими, як наш герой Учитель.

 

57 – 60. Він не рекомендує, щоб хто-небудь плюнув або харкнув на землю. Це чиє? Та ваше. Так полюби його, назад в себе проковтни. Нехай воно природно проходить, як ми ковтаємо їжу, або п'ємо воду. Все це робимо ми самі. Треба буде робити, щоб нам було добре. 58. Якщо ми кинемо свідомо все палити і пити вино, герой озолотить цим людину.  Всі ми доб'ємося тоді від природи.  Ми будемо невмирущі вічно жити.  Через це нас природа полюбить, і збереже без усякої її стихії.  Ми отримаємо від природи нове.  59. Вона нас всіх навчить, як буде треба жити без усякого її багатства.  Ми озолотимося через це.  У нас лікарні не буде через наше здоров'я, і не буде в'язниці через свідомість.  Ось що принесе нам природа.  Життя невмираюче. 60. Ми б усі такими героями, як наш рідний любимий для всіх Учитель. Він ці якості пізнав на собі особисто, не жаліє їх усім передати шляхом уміння.  Ідіть слідом.  Місця і часу вистачить.  А що ви зробили між сусідами?  Сусід стіну огородив.

 

61 – 64. Свою зброя показав, що ти на сьогодні здоровий. А завтра ти захворієш, та ще якою хворобою. Бувають різні. Особливо зараз прогресує на нас, на наших тілах рак, якому не знайшлися технічні сили допомагати цьому захворюванню. А практика створила такі сили. 62. Навчила, що буде треба зробити, щоб ця хвороба пішла геть далі, а повернулося його колишнє здоров'я. Ось що практика на людині розкрила – самолікування. І взагалі, якщо хто-небудь цим ділом буде займатися, і буде це все виконувати акуратно, ніяка епідемія не пошириться ніде ніяк.  63. Ось що нам зробив герой.  Він про це все думав 28 років, і зробив я для всіх.  Особливо моя справа потрібна здоровій людині.  А їх дуже багато зустрічалося по дорозі мого проходу. 64. Коли я проходив від Адлера до Москви, мене бачили всі люди.  Одні визнавали мою діяльність, яка розкрила на людині істину.  Вона була для того, щоб люди самі собі допомагали в нужді своєї хвороби.  Вони зрозуміли, що це для них.

 

65 – 68. Вони попросили мене, щоб я на них провів свою практику.  Я цією справою зайнявся.  Став допомагати бідному, нужденному, хворому.  Він став повертати своє колишнє здоров'я для того, щоб не мучитися і не стогнати в ліжку.  Йому стало легко, він став не хворий. 66. Я є цілитель.  У мене не так, як у вашого Толстого, хто один час перед кончиною життя свого сили направив в селянство для того, щоб їм своєю майстерністю допомогти.  Це його на ньому було розвинене незнання, яким померли в одного чергового по станції. 67. Я це не ввожу.  Не дую духом, як це інші теоретики розуміють.  Я чоловіка будь-якого прошу проханням своїм, щоб він вхопився за мої на мені зроблені живі факти.  Це весь світ про цю справу знає.  І хоче, щоб я не зупинявся, йшов по дорозі прямо. 68. І робив те, що було потрібно для всіх. Я нікого не примушую, ніякого на білому світі чоловіка. Бо він із самого першого дня іншими словами обдурений. Для нього на ньому ярмо, щоб запрягати. І робити те, що йому підкажуть. На ньому розвинений фізичний важкий труд, без якого він не вчився жити.

   

69 – 72. Тому його примусила робити природа.  Він у неї став добувати їжу, і в цій справі сам себе зіпсував.  Йому доводилося рвати всередині свої наявні сили, які він у процесі втратив.  Він став безсилий. 70. Після цього у людини народилося інше: апатія до життя. Чоловік  би радий зробити те, що він робив до цього. Чоловіка оточило безсилля, він з ним наближається до смерті.  Життя як такого немає, і не буде йому через його вчинок.  Він не знав, що робити зі своїми рідними силами. 71. А вони у нього тремтіли. Він їх загубив на віки вічні, і більше їх йому не бачити. Він через це помер, його не стало в житті. Тому природа на його місце представила іншого, не такого. Йому не такі сили, як вони були до цього. А сили, народжені природою, нові, ніколи не бувалі ще в житті. 72. Цьому відіграє ролі в житті чоловік.  Він навчився, як буде треба зустрічати в своєму тілі ворога, що накинувся, це чоловіка хвороба. Вона поширюється природою.  А в природі не відіграє ролі над чоловіком хвороба.  А відіграє ролі сам чоловік у природі над хворобою.

 

73 – 76. Вона на чоловіка лізе, як ворог, настає. І свої сили ставить, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина своїми очима думкою охоплює це місце, де турбує, то це місце цими силами попереджається. 74. Особливо тоді, коли людина через гортань тягне з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона швидко проштовхується, і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозок якісною продукцією. Особливо без харчування користуватися повітрям. 75. Природа в цей час дуже сильно допомагає, щоб ішов з тіла ворог, це хвороба. А приходило здоров'я назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина своїми наявними силами сама запобігає, і більше хвороба не прогресує, ця біль. 76. Треба тільки інші людські руки, щоб вони були здорового тіла. Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. Ці сили прагнуть жити, вони відбирають у природі ці сили, і ними користуються.

 

77 – 80. І примушують самі себе, щоб були здоровими в тілі. А раз тіло буде здорове, то буде і дух здоровий. Ось чого герой добився від природи, від її умов. Ніяка хвороба не повинна на людині прогресувати. Ніяка епідемія не повинна впливати на організм людини. 78. А тільки треба за це герою сказати превелике спасибі. Людина навчилася сама себе лікувати.  А в природі це є, лише б він надумав.  А раз він надумав, то обов'язково повинно вийти. Це ж чоловік герой, він на собі показав живі факти, на собі їх розвинув. Хіба не можна визнати загартування-тренування.  Воно ж героя загартувало, йому дало сили. 79. Всю його можливість, щоб з природою жити нарівні.  Людині не треба боятися природи, що вона для нього нехороша.  Природі треба зробити чоловіка, щоб він був такий, як природа.  У природи дні неоднакові, а чоловік їх всі однаково полюбив.  У природі є, найголовніше, повітря, вода і земля.  А герой їх любить. 80. Вони його за любов зберігають.  Це дружба одна для природи і людини, любов.  Це не те, що робилося предками. І робиться зараз юнаками, вони йдуть зі своїм розвитком за явищем предків.  Як підніметься на свої ноги, і вже дивиться за іншими товаришами, як би собі потрапити в школу.

 

81 – 84. І навчитися собі хитрості, щоб бути розумною людиною.  Свій розум розвинути до такої міри, який би створював якісь машини.  А машина – це не людина.  Вона любить, і для нього робить тоді, коли за нею доглядає, щоб ця машина людині допомагала, щоб людині легше жилося. 82. Так навіщо ж чоловік важко так працює?  Хто його примушує так працювати?  Його тіло, воно без самозахисту не зможе жити.  Тілу треба, і необхідно треба одягатися й їсти, та воду пити, і в домі жити.  Це все дає чоловікові природа. 83. Вона дає всі ці багатства.  А перш ніж їх отримати, треба їх зберегти, щоб довше пожили. Герой не потребує ні якогось самозахисту. Герою не потрібний одяг, і не треба буде їжа з водою. Можна буде залишатися в будь-якому місці без усякого дому. 84. Герой не робить природі поганого. Він навчився любити всякого роду зміни. Для героя друг є вся природа. Тому герой обрав для себе улюблену працю – це допомагати нужденному, хворому з його хворобою, що створилася на ньому.

    

85 – 88. Вона оселилася в тіло для того, щоб йому перешкодити в житті.  Герой за це діло взявся.  Всі свої наявні на собі хвороби скасував своїми пильними очима. Не дав ворогові, щоб він далі прогресував.  А взявся за нього особисто своїм тілом, щоб він більше не приходив і не турбував героя. 86. Сили на це організовані взяті з природи, з повітря, води і землі. Що і створює людині життя. А ми один час хочемо, щоб повітря чисте  нас пробудило, і вода теж, та й земля, по якій ми ступаємо своїми ногами. 87. Ми це любимо, коли нам добре. Але інший час для нас і повітря не треба, ми від нього біжимо, і вода з землею непридатна.  Ми цей час не любимо, тому ми і будемо від природи отримувати каприз, незадоволення для тіла.  Природа за наше все карає карою. 88. Вона карає хворобою. Ми хворіємо в одягу.  Ми хворіємо з їжею і водою, та в будинку.  А герой без цього всього лікується, купається щодня у ванні.  Для нього всякого роду зміна.  Його велике почуття для того, щоб зберегти своє наявне в тілі здоров'я.  А воно є у героя.

 

89 – 91.  Ми його бачимо на ньому, але не хочемо його якості визнати. Не хочемо його тілу поклонитися, і попросити його, як чоловіка, Переможця природи.  Наша з вами є надто велика гордість.  Ми ж  начальники, всі вчені, теоретично розуміємо.  А що нам в природі дає в процесі всього життя загартування-тренування?  90. Воно з собою несе для всіх здоров'я. А ми з вами всі від цієї справи відвернулися.  Та теж і тому, хто з нею нарівні живе, не хочемо його справу підтримати.  А ведемо за собою всю молодь для того, щоб вона один час пожила, та хвалилася, що вона жила один час. 91. А вмирати-то треба. Помирати ніхто не хоче. А вчитися не хочемо, щоб жити. Не хочемо Іванова визнати. Герой Іванов, він говорить. Визнаєте моє тіло, воно не збирається вмирати. І не робить в природі погане, щоб заслужити від природи смерть.

 

92 – 94. У героя все ввірене в те, що люди всі не вояки в полі. А воїн герой один робить для всіх. Не йде ні від кого, і не просить ні від кого. А якщо хочеш, іди, місця вистачить. Будь-якій людині в будь-якому місці і в часі можна буде жити вічно без всякого штучного, без усякого самозахисту, і всякого озброєння. 93. З природою, з єством людина і природа.  Це буду я герой.  Іванов Порфирій Корнійович.  Мені 64-й рік іде.  Я відчуваю прекрасно.  І хочеться, щоб жити, і навчити всіх, що живуть на білому світі. 94. Помирати треба кинути, жити треба навчитися. Ось це будемо ми. Ми завоюємо все, лише б взялися. Все одно доб'ємося життя, але смерть проженемо із землі.

 

1962 рік 27 вересня. Іванов

 

: 6209.27 Тематичний покажчик

: Герой 24,31,38,83-91

: Не чекати завтра    41

: Спаситель    50

: 5 порад    50-60

: Самолікування    62

: Як вмирає людина 69-71

: Хвороба 72

: Прийом. Дивитися хворе место73

: Здорове тіло здоровий дух 77

: Хороше погане 87

   

Іванов П. К.

Віра вірою, а діло ділом

 

1. Вся наша історія розвинена на людині за рахунок одного слова. Коли починається щось робитися, то обов'язково доводиться сказати: «Господи, благослови, щоб здійснилося». А коли ця справа вийде, живий факт на арені, то обов'язково скажеш: «Слава тобі, Господи». Значить, йому або їй Бог допоміг, як і допомагав усьому приватновласницькому індивідуальному життю. У природі все зробили для того, щоб експлуатував чоловік чоловіка. Вся природа взята під управління свого імені. Земля стала у багатого чоловіка, нею став господарювати чоловік для того, щоб вона давала більший прибуток, який був потрібний кожному двору. А двір кожен не обходився без тварини. Чоловік сам був самовільний, йому ніхто права не давав руку простягнути.

 

2. Він сам і ягідку знайшов, розумів, що буде треба зробити. Вкинув у рот і прожував. А потім за допомогою повітря по гортані послав у те місце, де їй слід було перебудуватися на непридатну річ. У чоловіка думка своя не зупинялася Бога просити для того, щоб йому давалося завойовувати природу. То він ягідкою скористався, розвинув свій шлунок і апетит. Людині постійно доводилося розкривати за рахунок землі і води, та повітря всі наявні в індивідуальності багатства. А в багатстві жив капітал. Мірило визначало цінності на чоловікову і на продукті, що коштував чоловік, якщо його найняти чоловікові. І що коштувало для чоловіка, якщо у нього купити  продукт, за що взялася торгівля. Стали продавати своє здоров'я і купувати здоров'я. Все це робилося на людині і для людини. Так воно і вийшло. Бог допоміг людині все зробити, лише б власність у індивідуума розросталася, і робився мільйонером.

 

3. Але щоб похвалив Бог за все, зроблене людям, цього буржуазія не отримає. Бог не допоміг чоловікові, щоб чоловік чоловіком розпоряджався. А теорія примусила цій справі не повірити, а взятися самим людям, всім народом зробитися будівельником нового небувалого. Теорія створила партію, а в партію влився чоловік. І став для народу робити, щоб він створював своє спільне колективне для соціалізму в одній країні. Люди для цього барикади ввели для того, щоб відібрати у капіталістів віжки. А своє робоче в труді діло розвинути за рахунок створеної в світі техніки, де роль більшу відіграє електрика, газ і нафта для машини. А машина це для людини є все. Ми життя шукали, і шукаємо в природі для життя. А вийшло, у прогресі ніякої користі не отримали, крім великих витрат. 

 

4. А для чоловіка не знайшли своїм вченням, і не створили для нього вчинок, щоб він сам навчився, як буде треба щоб не застуджуватись і не хворіти. Ми вірили Богу, ми не вірили Богу, а порятунку в житті немає. А раз ми не врятовані від природи, значить, ми неправильно живемо. Що ми всю природу на самих себе примусили, щоб вона нам дала одяг, воду та їжу, та житловий дім. Але не навчила вона людину розпрощатися з працею. Може бути, і він цьому всьому заважає. Так наші тіла поки вірять природі, дню, що прийшов. Як тільки день народився, сонечко показалося чи ні, але ми з вами вже знаємо про те, що днем доводиться людині робити. Все людство, весь народ на землі без праці не навчився жити. Всі люди живуть за рахунок природи, стараються від природи взяти, а своє тіло органічне зберегти. Бо буде краще, ніж без усього здохнути.

 

5. Такої науки, такого житті не народжувалося, щоб свідомо померти. Щоб у тебе було, чого їсти чи одягатися, та в домі жити, а ти цим багатством не зацікавився продовжувати, а взяв і кинув. Як от у нас між природою і нами всіма народився чоловік живий. Практично випробує на собі все, як буде треба без праці жити, і не потребувати одягу, їжі й дому. Ось вам усім живий факт. Він не будівельник соціалізму, і не капіталістичний чоловік. Наш трудяга взявся сам за цю справу без усяких викладачів та вчителів. Став вірити природі. А в природі є повітря, вода і земля, що й допомогло всьому цьому бути. Ми з вами на сьогодні своїм прогресом нічого не зробили, що, найголовніше, буде треба людині. Починаємо судити вчених, що вони неправильно зробили. Віру відібрали від хворих, а ввели невіру, своє практичне діло, котре не допомагає, а заважає.

 

6. Все це робиться чоловіком для чоловіка, але від цього діла не врятуються. А всі до одного чоловіка померли, і вмирають, і будуть вмирати. Бо такої науки не шукали і не шукають, щоб чоловік такий зробився, як Іванов. Він же наш руський чоловік, повірив ділу своєму, і став шукати на собі не життя, а смерть. І ось виявилася правда  в ділі. Треба буде робити нам, всім людям, що живуть, всьому народу, не одному чоловікові. А він у нас поки один. Думає, це мало вірити, теж мало. Але він один-єдиний чоловік робить те, що потрібно всім. Це буде треба взятися за загартування-тренування, за неоплатне зовсім життя, безгрошове, але справедливе. І свідомо живуть, щоб не одягатися, не їсти, і в домі не жити, та до того не працювати. Начебто цього зробити не можна, за нашим висновком. Але, за Івановим, це буде досяжне, і обов'язково це буде. Це ж правда, Іванов знайшов смерть, а виявилося, для чоловіка життя.

 

7. В Іванова віри немає ніякої, і нікому він не вірить. А себе він ділом оточив. Його буде діло – це ходити по землі роззутим, і завжди залишатися тілом у ванні, та вимірювати всі атмосферні явища на собі особисто. Хіба це на чоловікові одному не нове. Якщо Іванов загартувався, йому не потрібно ніякий одяг, ніяка їжа і вода, та навіщо дім житловий. Якщо Іванов прожив 35 років, все робив, що робили люди. А зараз 28 років ходить в одних трусах. Хіба це не робота? Свого роду діло, чому не треба буде вірити. Треба робити те, що робить Іванов, з душею на собі будувати еволюцію в природі для всього людства. Є плоди для порятунку свого життя всім людям, що живуть. Треба буде для того, щоб продовжувати свої роки. Джерело – це земля, по якій чоловік повзає своїми довгими ногами, що будять. 

 

8. І очима придивляється, та охоплює своїм оком предмет, якій є в природі. А в природі не одна земля, і не одна вода з повітрям разом створюють для чоловіка його багатство. Адже і багато інших близьких до Землі планет, від котрих тянуться нитки для того, щоб можливість була інша. Не таке було, як зараз воно проходить між нами і природою. Вона ніколи не буває такою, як усім хочеться завжди бачити перед собою своїм особисто здоров'ям, кому потрібно не одне сонечко. Тілу доводиться бачити для себе, завжди по Землі проходило сонечко або дощик, або вітер, або тиша, або мороз, сніг. Все нібито і недобре сприймати і робити, щоб було добре.

 

9. Але в природі немає того, щоб одне і одне. А ми знаємо, час такий початок і робиться. Якби чоловік був у природі незалежним. А це моя справа, і робить чоловік у природі для самого себе. Йому від цього всього зробилося недобре – у природі чоловік не заслужив увагу за його зроблене. А отримав в природі нестаток. Він хотів прибуток, а отримати не довелося. Спад розорив, чоловік без природного багатства не має надії в житті. А ці можливості є, вони і будуть тоді.

 

1963. Іванов

 

:6301 Тематичний покажчик

:Не вірити, а робити по Іванову   6, 7

 

Іванов П. К.

Порада

 

1. Порада.  Це природне щастя бути в природі здоровим чоловіком.  Його люди створили.  Він не сам на землю прийшов.  Він природний споконвіків.  Його хотіли люди, щоб у себе мати, але не знаходилося для цієї справи жодного чоловіка в житті, щоб залишитися перед природою і всім людством, крім нашого одного руського випробувача самого себе в цьому ділі. Це Іванов Порфирій Корнійович, 65 років, дідусь перед нами усіма, юнаками.  Він, або я, загартувався в тренуванні в природі сам без учителя і викладача. 2. Мені допомогли всі наші радянські люди. Вони були співучасники в моїй для всіх зосередженій думці, яка і створила в процесі всього цього нашу природну для всього людства на землі пораду. Вона робилася нами для самих нас. Ми його піднесли, створили на одному чоловікові. Це буду я особисто, на кого впала чара бути перед усіма людьми, хто назвав за моє хороше для всіх вчення. Я навчився в природі, як буде треба відбирати її наявні якості, щоб вони перед нами. Моє – для них хороше.

 

3. Я чоловік такий, як і всі, хто живе на білому світі всієї нашої землі.  Я не пішов по їхній протоптаній дорозі, по котрій не заслужив своєї уваги перед природою. Як я один-єдиний в житті полюбив природу своїм індивідуальним тілом.  Я один розумів у природі, що нам усім це, що ми зробили в природі, заважає.  Тому народилася думка в мене така.  Чому це так виходить, що чоловік в природі сам захищається, і задовольняється всіма покоями, а фактично ми всі застуджуємося і хворіємо?  Ми з вами нічого не знаємо.  А робити, робимо, у нас виходить.  Ми на одному місці не стоїмо, рухаємося зі своїми багатствами, зі своїм тілом.

 

4. А в людському тілі, найголовніше, наша справа. Ми з вами чекаємо в природі завтрашнього дня, а в ньому хтось із нас захворіє, та ще якою хворобою захворіє. Хвороби різні проходять у природі. Може жити, і може не жити. У цьому відіграє ролі сама стихія. Вона народжує на людині, у неї віроломні сили. Нічого людині не скаже, а покладе в ліжко. Чоловікові боляче, він стогне, його тіло ображене, він потребує допомоги. Йому вона є в лікарні в базу, у лікаря, у сестри, у нянечки. Всі вони його приймають. Всі вони хочуть, щоб він у них лежав, за ким не болісний догляд. Ця хвороба не одна нашого чоловіка несподівано повалила. Хіба чоловік хотів оточити себе в цій системі. У нього навіть у голові не створилося бачити, як наші фахівці зневажають хворого чоловіка. Йому потрібно лікарська допомога. Лікар стріляє по предмету правильно. Сьогодні захворів, хворіє дуже.

 

5. Ні медикамент, ні шприц, ні ніж сьогодні не допоміг. Вся надія померла. Немає того в природі, щоб позбутися цього ворога. Він оточив чоловіка, кому треба жити. А природа жене із землі, не хоче, щоб така хвороба у нас між нами прогресувала. Їй цю дорогу залежну набридло задовольняти, щоб був прибуток. Чоловік народжується – його приходу радіють. А коли він помирає, люди близькі рідні плачуть. Їм не хочеться квіти купувати, щоб музика грала по ньому. Вони все це роблять з необхідності. Закон такий перед людиною: пожити один час, помислити, та робити. А потім добра воля, вона примушує, при будь-яких захворюваннях треба буде обов'язково померти. Такий час настав людині, а в часі природа, такий закон за діло помилятися. Не в тюрму, так у лікарню, а сідати, або лягати комусь треба. Ми з вами не вчилися, як буде треба жити. І не можемо робити, щоб ми заслуговували без в'язниці без лікарні залишатися.

но терпеть.

 

6. Наше бажання шукати по природі життя живе, і ним скористатися досита, і хвалитися перед іншими. Ось я, так я, наївся й одягнувся, мені добре від цього. Треба буде не хворіти і не застуджуватись, а вийшло навпаки. До чоловіка пробралася біль, він захворів. Не врятували ніякі умови. Похворів, похворів, і в свій строк, свій час, як закон, помер. Закопали, і немає людини. А природа залишилася, дні по порядку проходять, тижні теж ідуть, і місяці створюють роки без кінця і краю. Тільки не навчилася людина зустрічати цей час без усякої стихії, без хвороби та застуди. Всі не гарантовані. Для чого тоді хвалитися, що я вчений, великий практик в теорії бути в природі ділком? Зробити машину, встановити мотор, щоб швидка і зручна була. А ось хвороби будь-які, не знайшли зброю чоловікові, щоб його навчити і створити силу і волю, щоб він більше не застуджувався і не хворів. Він цих сил не завоював у природі. Вони у нього в кожному місці відсутні. Як же так виходить у природі у незалежного чоловіка. Це буду я, переможець природи, хто не боїться свого ворога, що зустрічається, тобто хвороби своєї, яка перед моїм тілом не відіграє ролі. А відіграю я в цій справі ролі. От не застуджуюся, не хворію. Це мої всі для життя якості. Залишатися без одягу, без їжі й води, та житлового дому. Це я зробив, мене природа навчила, я навчився в її єстві свідомо терпіти.

 

7. А раз моє тіло від природи отримало користь, я не застуджуюся, не хворію. Моя хвала, в цій справі мені добре. Що може бути від цього краще, якщо моє тіло цього добилося, завоювало в природі, навчилося. Я хвалюся і роблю, допомагаю скривдженому, хворій людині. Він ці якості придбаває, і про це все моє добре старається  іншому розповісти. Чоловік хворий болісний, він свої сили кладе попасти до мого тіла. Він повірив чоловікові, він вірить мені не як людині, а як помічнику в його нездоров'ї. Він навіть не просив, а прийшов до мене на прийом. У нього хворобу визнали фахівці лікарі злоякісна пухлина рак верхньої губи. А для мого прийому не треба ніяка хвороба, а треба його тіло. Я з ним веду розмову. Перш ніж я його приймаю, мою ноги до колін холодною водою. А потім беру за його руки, і тримаюся своїми руками, не перестаю його вчити вчинку, щоб хворий робив своїм тілом. Перше. Я кажу, щоб він вранці і ввечері мив свої ноги. Встав з ліжка – мий ноги. Лягаєш в ліжко – теж мий.

 

8. Друге. Ідеш по дорозі, а з тобою зустрічаються люди всякого характеру. Ти їх чужими не вважай, усі вони близькі рідні, з ними треба здороватися, свою ввічливість їм представляти: «Здрастуйте». Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою, або молодий чоловік. Твоя справа – сказати, а їхня справа – як вони побажають. Третє. Треба самому пошукати бідного, нужденного чоловіка. Йому треба допомогти з метою: я цьому чоловікові даю цю допомогу за те, щоб у мене не було ніякої хвороби. І віддай їх без всякого. Четверте. 42 години часу треба не їсти, не пити. У п'ятницю ввечері поїв, а в неділю в обід, в 12 годин, треба сідати їсти з підготовкою. Треба повітря з висоти потягнути через гортань глибоко вдихом і видихом три рази. Сказати свої слова: «Учителю, дай мені здоров'я». Я ініціатор усьому. Всі люди, яких я приймаю, вони мене просять. Це повинен хворий робити щотижня, кожен раз на тиждень, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати. Не палити, і не пити ніякого вина і пива. Я в цей час йому розповідаю, що я передаю через руки свою силу волі, і зупиняю його хворобу, уже запобігли їй  моїми силами. У нього ноги роблять те, що обігріває. Останнє моє – його вивести за руки,  виводжу надвір. Будь сніг, будь тепло, треба виходити надвір у природу роззутим. З висоти три рази тягнути повітря і просити мене. А я прошу природу, щоб людина до сонця і після сонця, кожен день систематично.

 

9. Коли тільки я прийняв будь-якого чоловіка з різними захворюваннями, хвороба призупиняється. І коли чоловік це все з душею і серцем в любові виконує, хто тут правий або винен. А факт виявився живим фактом на Сергієві Івановичу Качаліну, інженеру плановику. У нього історія вся лікарська, і є фото, свідки. Колектив, службовці, вони гидували ним. Ця порада багато часу створювалася мною. Ми її дослідно в практиці вчення. І більше не буде іншого, щоб замінити цю мою роботу, мій труд якимось любителем, щоб він залишився в процесі всього, зробленого ним, правий. Мене за це била критика радянського друку. Я не здригнувся і не злякався цього. Скривдженим природою, хворим людям я повертаю назад їхнє колишнє здоров'я, за що ця система процвітає. Люди цю адресу тримають і не кидають писати, пишуть, просять. Я йому, як близькому другові, допомагаю, вчу його, через руки передаю силу, волю, щоб його здоров'я більше не втрачалося, а було при ньому завжди. Люди дописалися, дійшло вченому в голову. Він мене, як практика, своїм листом запросив, і зобов'язав цю справу теоретично описати точно. Я прошу вчених, і просив до цього, щоб вони з моїм висновком погодилися. І дали своє слово багатьох і різних всяких захворювань.

 

10. Особливо ми з вами торкнемося найважчого захворювання, це рак Ще вчені не знайшли зброю, котра могла б розстріляти і знищити цього ворога, котрого нам природа представила. Копатися, теоретично шукати порятунок від ворога. Я багато не бачив, переді мною зустрічалися, кому я допоміг позбутися рака зовсім. Прошу на вказану адресу. Не в одному місці, не в одній людині ця історія проходила. Рак на бороді ранка, рак шлунку, і рак матки. Я не можу сказати про запущеність. У Жданові по Радянській вулиці, №16 старого списали лікарі. А як він був запущений, молока не пропускав в себе. А тепер допомагає дружині, ходить на базар. Прошу вашої допомоги, нехай ракові всі хворі пишуть мені листи. Я з ними буду розмовляти, як практик. Моя пропозиція, котрій заперечення немає, і не буде, щоб моєю порадою не допомогло чоловікові раковому. Я не писав міністерству, боявся цього обов'язку, щоб на мої сили лягало прохання інших хворих людей. Вони, ймовірно, знають, і впевнено пишуть на адресу мою. Тільки я йому допоможу, порада моя запобігти. Недарма про мене писав «Крокодил», як про цілителя Порфирія.

 

11. Він моє ім'я протягнув по білому світу. Я залишуся відомим щодо лікування раку. Це моя робота, моя праця. Мені допомогли, і підтримали своїми тілами, котрі примушують, як на правду, щоб вчені люди теоретики свого діла розібралися. І підтримали справу моєї цієї роботи, з котрою практично я навчився, як виліковувати будь-яке захворювання. Особливо процвітає наш нехороший до життя людини найлютіший ворог. Якщо вчені підуть мені назустріч, моєму розвитку, і не будуть порядком охоронців перешкоджати, моя пропаганда буде перед усіма ясна, рак піде на віки віків від моєї поради. Люди зрозуміють мене, своїм ділом підтримають. Чоловік наш земний звільниться, і більше він важко не буде жити. Діло залишилася за людьми, за їхньою свідомістю, щоб їхні тіла взялися і стали робити над собою. Загартовуватися в тренуванні, щоб будь-який ворог не переступив. У нас зброя природна, ми її застосували, людина хвора виліковує себе. А коли примусить сам себе робити, буде здоровий організм, то ми не будемо піддаватися ніякому захворюванню. У нас буде в цій справі життям повітря і вода, та земля. Не потрібна буде ніяка особливість, а будемо обходитися без зробленого багатства.

 

1963.02. Іванов

 

:6302 Тематичний покажчик

:Якості Вчителі 6

:Хороше від поганого 7

:Прийом хворих рак 7

:5 порад 7

:Рак 10,11

 

Іванов П. К.

Пропозиція

 

Як буде треба нам з вами, всім людям, урятуватися від нашого ворога, від хвороби? Леонардо да Вінчі сказав: «Проси поради у того, хто здобув перемогу над собою». Я, Іванов Порфирій Корнійович, 1898 року, Переможець природи, запобігаю застуді та захворюванню. Вношу нове небувале, як буде треба будь-якій людині просити мене, як тренера і Учителя загартування-тренування. Я, як Учитель, вчу одному здоров'ю, щоб людина знала, кого просити і що просити. Здоровій людині треба моє вчення із-за свого захворювання. Моє вчення вчить чоловіка здорового, щоб він не зазнавав ніякої епідемії. 2. А завжди усно моє вчення тримати в голові. Це думка людини. Дивитися очима в біль, і робити на чистому повітрі вдих і видих. Миттєве пробудження нервової центральної системи мозку. А більше всього обливання водою холодною. Ці якості бере хворий, ними користується, і з себе видаляє захворювання. Особливо хворому чоловіку, що починає, доводиться цим вченням займатися. У нього йде хвороба. Я застосовую сніг, і дозволяю чоловіку хворому допомогу снігом, холодом. Чистими ногами на сніг ставлю, як шубу – десь дівається будь-яке захворювання. А в природі це є. Я ж ними користуюся, вони мене не застуджують, я не хворію. 3. Так і інший хворий і здоровий чоловік. Він же мої якості бачить, і слідом за мною йде, і вчиться по-моєму. А природа наша мати. Повітря, вода і земля – друзі наші. У них треба вчитися, треба їх розуміти, і разом з ними нарівні жити. Ми з вами доб'ємося від природи нового небувалого в житті. Ініціатор буду я особисто тренер і Учитель. Навчу вас усіх, як буде треба не застуджуватись і не хворіти. Ось що треба нам в людях отримати. Я це знайшов, хочу це вам усім, що живуть на білому світі, щоб чоловік жив, не застуджувався і не хворів. Цього я навчу.      

 

1965.02.19. Іванов