Ми боїмося війни. 1962.06.с.75. Людина. 1962.07.с.73.

Рак.1962.07.с.30. Віра самого хворого. 1962.08.с.2. Шлях один.  1962.08.с.6.

 

Іванов Порфирій Корнійович

Ми боїмося війни

 

Редактор – Ош. Редагується з благословення Іванова.  (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

1. Ці народні слова, і справедливі, але вони тепер не в моді.  Війна з природою була і є, і буде вона доти, поки ми не змінимо свій путь у розвитку нашому.  На нас техніка, вона живе в нашому вчинку.  Ми живемо за рахунок природи, як і хоче капітал жити за рахунок іншої людини.  Хіба нам з вами без нашої праці все дається.  Ми ж працюємо, добуваємо в землі в надрах необхідне.  На землі, у воді, в промислах, це все нам дає для наших тіл природа.  Вона від наших рук дуже терпить.  І все те, що хоче взяти від неї людина, вона народжує.  Вона ж ввела апетит, і побудувала щодо цього смак.  Тепер прошу видавати, бо чоловік на сьогодні хоче. Йому треба сьогоднішній ранок, йому треба сьогодні краще що-небудь одягнути.

 

2. І похвалитися цим одягом, котрий він придбав за цей весь час.  Він його одягнув, він його і береже.  Він його не носить, він на ньому гниє.  По всій цій справі, наша земля є для життя людського вічно розвинене джерело для того, щоб від нього брати і брати для задоволення всього людського життя. Чоловікові  треба їжа, вона йому дає. Чоловікові  треба одяг, земля йому дає.  І треба житловий дім, вона теж йому дає через руки чоловіка.  Розум його вигадує, а руками він все для цього діла майструє.  У нього, найголовніше в житті, це вічний наш покрій земля, на якій він день і ніч свого життя.  Ніколи не кидає про неї думати, особливо про час, що проходить у природі.  А час буває не завжди однаковий, він завжди змінюється через свої умови.  Один раз це природа чоловікові дає прибуток, інший раз йому не дає, а навіть відбирає.  У людини велика недовіра до того, щоб природа була однакова.

 

3. Одного життя ніякого не може бути для розвитку людської здібності.  А то його одне зустрічає, а інше проводжає.  І так земля не думає про чоловіка, думає чоловік про її.  І турбує сам себе цю землю мати для того, щоб на цій землі, на цьому місці для свого життя якийсь енний прибуток отримати.  Для чоловіка все буде треба для того, щоб сьогодні добре прожити.  Але його, бідолаху, мучить одне захворювання.  Він би зроду в житті своєму не працював, а його примушують умови.  Для того він це все робить, від цього всього отримує прибуток.  Йому треба, скажемо, хліб.  А його треба буде посіяти зернятком, а для зернятка треба зорати земельку, підготувати її під зиму, щоб вона пролежала, та набралася більше вологи.  Все дає чоловікові про це все подумати.  Чоловік цього часу дочекався, не думати тепер, а треба братися за землю.  І її розробляти для того, щоб вона нам, як людям, цього часу зародила врожай.

 

4. Ми споконвіку цим всім займаємося, працюємо для того, щоб за рахунок цього часу пожити.  Ми маємо для цього діла свій власний важкий труд, та й до того не технічний зовсім, хоча ми і працюємо в поле машиною.  Але людина – це найголовніше в житті.  Машина зроблена руками штучно з нашої сировини.  Для цього треба було і місце, і повітря, і вода, щоб у нас стояв такий завод.  І така шахта, яка нам дає вугілля, щоб ним розпалити вогонь. А вогонь зберігається в заводі, а завод випускає які-небудь деталі.  І складають для сільського господарства потрібну машину.  Особливо винахідник тепер голову морочить, бо господарство потребує дуже багато чого, у ньому є ще більші нестатків.  Хліб не падає з неба для нас.  А починає з першого дня нашої весни.  Ми його, як зернятко, стараємося посадити через саджалку багаторядну не погано, а добре.  Щоб сказали на нашу роботу не погано, а добре.

 

5. Як дивитися доводиться  на те, що робиться в природі добре.  Тому і чекаєш від природи одного, щоб був на цій землі прибуток.  А коли чоловік чекає у себе прибуток, він про це багатство думає, щоб придбати, що йому в цій справі знадобиться. Адже він намітив своє життя провести в цьому напрямку.  І хочеться йому що-небудь хороше мати.  Він вважає, своє хороше життя – це його на місці садибна земля, яку він отримав законно.  А вже на цій земельці став по своїй кишені розвивати фронт.  Йому обов'язково треба було, в чому жити.  Треба буде покласти всі свої сили на те, щоб був, як у всіх, свій власницький будинок на вказаному місці.  Щоб не сказали люди добрі, що я такий є господар, цьому хуторі живу, і не маю свого дому. А дім не так легко добувається, або він будується.

 

6. Перш ніж дім мати, треба буде приготуватися із запасом.  Який будинок і де введений для того, щоб у ньому довелося жити добре.  Чоловік без грошей не починає копати фундамент.  А раз копається фундамент, то вже база є, або ж камінь, або ж ліс, щоб поставити стіни.  А раз стіни поставлені, вікна вкладені з рамами дверей, то тут вже потрібно дах якийсь.  Або солома, або очерет, або черепиця, або залізо.  А більшість пішов шифер, з яким доводиться легше ховатися від дощу.  Все це робиться через нажите багатство.  Без коштів наявних нічого ти не зробиш, тільки перешкодиш своєму життю.  Раз чоловік став споруджувати для себе цей будинок, він вже надіється не на один день або рік свого життя, він визначається вже на багато часу.  Раз людина поставила для себе особисто будинок, то і до будинку потрібно дуже багато, і цікавого в житті навколо будинку, та й всередині цього будинку.

 

7. А ми, які б не були в цій справі люди, на одному не зупиняємося.  Якщо вже почав розвивати життя своє в цьому місці, він на щось надіється, чим він хоче своє життя провести. Чи то виробництво, на якому довелося господареві побудуватися для того, щоб працювати і заробляти гроші, чим довелося жити, і до цього будинку з боку тягнути. Будинок один нецікаво мати, або ж у даний такий час жити в селянстві, на що чоловік надіється.  І він міцно переконаний, що йому природа щороку в своєму певному житті зародить урожай.  Чим людина свої дні зустрічає, і їх біля себе проводжає.  У людини починається життя з фундаменту.  Видно, що цей чоловік заклав собі фундамент не на погану штуку, а на хорошу.  У нього садиба, як це годиться, для того щоб на цій садибі завжди була можливість взяти урожай.  Вона ж земля, а ти тільки не лінуйся.  Якщо вмієш і знаєш, чим тут займатися, то спати, ніколи спати.

 

8. А не думати, нічого не вийде в твоєму розпочатому житті. Бо ти повинен знати, а не забувати про той прекрасний час, про якого малює давно історія, як про розумного чоловіка. Чи то він робітник, чи то він селянин.  А в тій чи іншій стороні люди всякі бувають.  Входиш в яке-небудь селище, або ж хутір, а може бути, і село або місто.  Не всі люди однакові, а живуть люди по своєму розуму.  Один народився раніше, захопив самовільно життя, а інший трохи пізніше.  А наздоганяти доводилося будь-якій людині, гнатися за іншою людиною.  Чимось добрим жив, а перехитрити-то треба.  А хитрість – непогана одиниця, з якою доводиться погодитися.  У одного будинок не один на землі стоїть, а до будинку прибудована кухня, у дворі колодязь.  А в кухні кожен день  тричі на день готується їжа.  Людині-то треба буде жити.  А раз жити, значить, треба буде і їсти.                 

 

9. А раз чоловік їсть щодня, йому треба і готувати в свій час, щоб для нього не один хліб лежав на столі.  А треба, щоб на столі був вибір.  Що хочеш, те й треба поїсти.  Є, найголовніше, хліб, а до хліба борщ, та ще з м'ясом.  Чи то зі свининою, чи то з яловичиною.  А потім ще третє що-небудь.  А раз стіл прийняв на себе вибір, то господар для цього чимало попрацював, щоб ця страва була.  А перш ніж ставити яку-небудь їжу на стіл, її слід приготувати з сировини.  Чоловік знає, що доводиться робити для того, щоб кожен день по три рази їсти.  Це така людська заправка.  На хороший шматок і апетит розвине.  Тільки б їсти та їсти.  Здоров'я є.  Працюю дуже багато, і видна моя робота, за що я отримую від начальства подяку.  Я не шкодую сам себе.  Кажуть, це перший день понеділок, він у тижні початок є.         

 

10. А понеділків у році, як на якійсь розташованій ниві.  Він буває не в один час однаково.  Для нього люди в деякий час готуються, думають вбити час до самої неділі.  Вважаються дні підряд всі робочі, в чому людина закладає всі свої сили для того, щоб на сьогодні попрацювати.  І тоді весь цілий рік не заглядай в те місце, де немає нічого.  А завжди буде прибуткова база.  Зараз люди тільки думають побудувати на землі таке суспільство, яке хоче примусити маси, всю природу, щоб вона нам давала все те, що буде для життя треба. Все те робиться людиною і для людини.  Якщо ми не будемо робити те, чого всі люди навчилися робити.  А з їхньої справи виходить живий факт.

  

11. У праці ми добуваємо вугілля, праця дає нам руду, через працю у нас виходить залізо і сталь.  Ми працею створюємо для себе машину.  А на машині ми навчилися трудитися, і примушувати її, щоб вона крутила свої колеса.  І везла нам вантаж для наших потреб, щоб людина не біднішали, а збагачувався за рахунок нашої праці на нашій землі в нашій природі.  Вона служить джерелом для людини.  То за всім цим висновком, на сьогодні лежить вся мета і все завдання всього нашого народу, щоб зробити наше сільське господарство непоганим, щоб наша земля нам давала на все свій урожай.  Ми повинні трудитися, і так трудитися, як нас сама природа примушує трудитися.  Час ранній повинні дуже добре знати, і його даром не упускати.  А сільська місцевість, вся земля на арені, вона пов'язана з природою.  Якщо для землі йдуть часті дощі без всякого часу, а кожен день, то хорошого на землі не чекай.

 

12. І радіти таким часом не доводиться.  Якщо в природі подує вічно відомий для всіх східний суховій, і сонечко своїми променями припече, то тоді теж програш вважається на всій території, що ми бачимо на фактах.  Люди без хліба не навчилися жити, у них розвинені для цього шлунки.  Якщо людина сама себе не нагодує, то у неї вже велика недовіра до життя.  То краще треба нам усім до одного про це думати, і міцно, який перший день весни буде, початок нашої всієї роботи, яку ми стали на землі робити для нашого врожаю.  Ми в цьому дні затратили для цієї справи свій фізичний труд під нашою агрономією, котра роки свого життя заклала всю свою теорію.  Вона чоловіка хлібороба вчить, щоб глибше орав, і раніше робив оранку під зиму.  У хлібороба не така практика проходить по природі, як у нашого агронома.

 

13. У хлібороба плуг тягає за собою машина.  Вона на себе посадила чоловіка для того, щоб він на ній їздив, і робив свою належну роботу.  А в роботі, яка б вона не була, в селянстві з нею легко доводилося управлятися.  Ми таку машину в борозну ввели, яка без всякої втоми везе 5-лемішні плуг, робить чорну оранку, як скатертину. Надіємося на природу, вона нас не образить своєю атмосферою, приділить свою всю увагу на те, що ми з вами недарма провчилися, хоч і багато.  Практично в наших прогнозах виходить правда, на це все нам дають їхні прилади.  Ми з вами, як досвідчені агрономи, добре знаємо з давньої нашої історії.  Поки сільське господарство є, буде фізичний труд.  Ми від нього не йдемо, а більше від усього своєю технікою допомагаємо.         

 

14. Перш ніж нам дочекатися такого білого і запашного хліба, як наші заводи хлібопечення його випускають.  Люди поки дякують тільки за хороше все те, що ми з вами самі зробили.  І хочемо нашу борозну примусити, щоб вона не зупиняла з природою дружити на рахунок приємної погоди, як чоловік дружить з трудом.  Він біжить до нього, і хоче до самого сонечка що-небудь зробити, як ми звикли від предків.  Наша земля, вона ніколи без думки не пустувала, про неї знав сам чоловік.  Чорну землю привласнював.  Говорив.  Ох, мовляв, ця земля, із землі всієї земля, вона нам народить все, що ми хочемо.  Хоч і важко доводилося починати, але все ж ми, як люди, зупинилися на одному прекрасному місці.  І примусили себе з землею не розлучатися, а бути з нею завжди.  Вона нам показала шлях, свою доріжку, яка нас привела до себе.     

 

15. Я ж земля, а ти ж чоловік.  Про мене ти став думати, як довелося здійснити живий факт.  Це моя робота, сказав чоловік.  Я почав із самого хутору, з однієї хати виросли села, міста та виробничі селища для людей.  Він господар природи, він почав хліборобне життя на землі, і обґрунтував працею фізично кустарно.  Хліб приходив на стіл дуже невдалий, і важко. Люди за це самовільне право один з одним з національністю воювали, один у одного відвойовували.  Але щоб стійкості такої, жодна держава свої народи не привело до таких кроків, як привела сама Росія.  Вона управителя змінила на народ, на їхню практичну працю.  Вони почали це хліборобство обробляти.  Вони і зараз обробляють разом з машиною, з трактором, з комбайном.

 

16. Хлібу не встояти перед такою силою, вона робиться народом.  Народ осідлав техніку, все вона обробляє, і нам дає для життя продукт.  Цей продукт чоловіка примусив, щоб він не забував про кожен день у році.  А про рік ми, як народ весь, стараємося не забувати, про природу, про все час у житті.  На нашу землю надіємося, що вона є наша годувальниця.  Вона нам все народжує на те, щоб чого-небудь було.  А раз буде, значить, живий факт.     Народу буде не треба земля така, за якої доводиться доглядати.  Бо земля для народу є мачуха.  Вона один час лежить під снігом, а інший час росте в зеленій траві.  Людині треба буде прибуток, який би він не був перед людиною.  То вона є інша.  А раз вона має інші властивості, то навіщо ж ти втягується в інше.

 

17. Народу кажуть: треба життя, як вона і починалася.  А народ би не хотів цього мати.  Якби він знав, що без цього всього довелося жити.  У нього є все для того, щоб жити.  Але біда – немає віри в істину, яка повинна зберігати чоловіка.  Він є життям для всіх.  У нього є квіти, це початок для всіх.  А очікування для того, щоб вийшов прибуток для життя свого.  Це наявне в природі перед народом багатство, про що людина думає дуже сильно, і у себе його береже.  Він на це все надіється, як на якусь високу гору.  У народу залишилася віра на те, щоб у нього були зібрані великі гроші.  Він їх зберігає, як якусь особливість.  Ними завжди козиряє, і хвалиться перед усім народом, що його це вміння примусило накопичити це багатство.  У народі поки живе надія на все те, що є.  

 

18. Народ себе не навчив, щоб про завтрашній день не подумати.  А він думає, це одне.  А робить, інше.  У народі народжується кожен день свого перебування нове, він жити зі старим не зможе.  Народу треба буде щоранку сонечко, і обов'язково щоб була тиша з розташованою росою.  Народ любить такі якості, ними цікавиться.  Тільки народу не завжди ця погода в природі буває.  У народі часто умови змінюються в самому чоловікові.  Він же народився для життя, щоб жити.  Але в народі процвітає нестаток.  Яка б не було народна держава зі своєю національністю, але без нестатку обходитися не зможе.  У народі прогресує сторона одна й друга.  Є дні дуже хороші, проходять для життя.  Але є такі неприємні дні, на яких би очі народу не дивилися.  Але жити треба, тому що чоловік живий.      

 

19. У народі рік великий у себе час має, всіх 365 днів.  Але щоб були року однакові, цього природа народу не посилає.  День приходить одній людині з життям, а іншій він приходить зі смертю. У народі політика прокладена хитра.  Вона для одного управителя, хто навчився керувати іншими. І в народі є економіка, зберігається для життя.  Але і в народі народжується на це все природна стихія, вона не рахується ні з якими особливостями.  Будь ти вчений, старий, хитрий, а безсилий боротися з природою через свій вчинок. Народ каже, народ пише підручники, щоб народ читав.  І у своєму житті народ робив, як рекомендують вчені темним людям.  Мовляв, загартовуйся водою холодною, обмивайся, тобто бережи так здоров'я.  А сам фахівець від цього всього ховається в кожух.  І каже: «Краще я помру в пальто, чим я буду вмирати без пальта».   

 

20. У народі процвітало це загартування, і вона процвітає, і буде процвітати на людині, якщо цьому загартуванню повірить, як небувалій в житті науці.  Воно вчить чоловіка, щоб не бути таким чоловіком, як він сам себе в народі показав і показує не з душею до життя.  А між народом цей чоловік хитрун, не хоче допомагати іншому своїм наявним серцем. А от простий звичайний руський чоловік у народі показав свої сили і свою волю перед усіма.  Йому не треба ніякий одяг, він може залишатися в природі без захисту будь-якого.  У народі він один ці якості створив, що його рятує.  Якщо він не вірить одягу і не погоджується з ним, що він його рятує.  Також він не вірить і природі, що вона його рятує ділом. Чоловік тільки працює з-за цього.  Йому треба хліб, йому треба вода, і великий у природі прибуток у багатстві.  

 

21. А народ цим живе, він без цього не крокував по землі.  Хоча він і землю до себе долучив, називає своєю, і його повітря з водою, що і допустило чоловіка господарювати.  У чоловіка є земля, до землі тварина, і також кожна рослина, вона введена чоловікові.  Все це знайшов і застосував для життя народ.  Перед ним розкрилися всілякі штуки, котрі починалися самим чоловіком у природі добувати.  Хоча б це зерно, чи картоплю, воду, цим самим один час жили.  І примушували самі себе бути в цій справі майстрами. Людина придумала землю примушувати, щоб вона нам давала всілякі штуки.  І також брати з повітря і води для того, щоб себе задовольнити.  І з цим же самим жити один час.  У народу закон такий.

 

22. Поки хто-небудь чого-небудь придумав, щоб через це що-небудь вийшло, то люди дивилися на це все, його справу підхопили і стали продовжувати.  Бо це все дало людині живий факт.  У людини це природа, є весна, літо, осінь і зима.  За цей час може людина народитися, і також помре.  Її ніякі особливості не врятують від цього.     Адже народом введена робота на кожен предмет у житті.  Хоча ми за землею дуже доглядаємо, на ній сіємо те, що вона народить нам.  Ми всі сили кладемо придбавати.  Це наше з вами полювання.  Ми зустріли в степу по шляху своєї дороги зайчика.  Він же без усякого самозахисту сам живе в природі.  А ми ж люди свідомі, розумні, його навчилися ловити, вбивати, тіло їсти, а шкіру носити.  Чи це свідомість людини перед природою.  Вона як така цього не хотіла.   

 

23. Чому це не може бути введено народом.  Якщо вся їжа, яку винайшов чоловік, вона лежить на столі для того, щоб її вживати.  То чоловік привів свої народжені сили їх не потребувати.  Це хіба буде погано?  Зайчика природа не буде з'їдати.  Зайчик за правилом повинен жити без жодного страху.  І чоловік в надії теж не буде від цього вчинку, якого він зробить у природі.  Вона його не образить за це, а винагородить.  Ми, як і народ, в своє життя цю справу введемо. У народі жила через це все стихія, вона народжувалася в дорозі тільки за це.  У чоловіка народжувалася думка, щоб зробити, і прийшов час.  Ти, як чоловік, не зробив.  А раз не зробив, вже не вийшло. Чоловік  цим ділом захворів і застудився, у чоловіка народжене вже безсилля.  Воно чоловіка примусило свою справу змінити.  То чоловік думав про прибуток, а тепер йому не до прибутку.

 

24. У нього розкрилася історія загибелі, у нього сил немає без іншого, такого, як зайчик.  А коли чоловік буде на щось надіятися, і вважати: це все моє, я ним повинен розпоряджатися.  То тут вже дух чоловіка піднімає.  Як же, виявив життєрадісну тварину іншу.  Народом введено: одного вбивати, а іншого переслідувати.  І так цьому кінця не видно.  Сьогодні народився чоловік, а завтра він помер.  Чи це людська історія в природі, якщо він живе в природі, і огороджується за рахунок іншої якого-небудь якості, зробленої руками, оприлюдненої людьми. Надіються і вірять, що зроблене людиною врятує.  Вкажіть хоч одного минулого предка, щоб його за його хоробрість природа пошкодувала, і взяла не простудила, він не захворів, залишився в живих.  Ми б, як народ, сказали в один голос: так це є правда.

 

25. У народу немає і не було такого живого факту, щоб людина жила вічно.  У нього сил своїх не вистачило цією справою займатися.  Він вірить одягу, він вірить їжі, і вірить житловому дому.  Скажіть мені, будь ласка, кого це все врятувало?  Та нікого.  Всі до одного в народі померли.  Історія негідна, вона безсила жити.  Давайте будь-якого чоловіка з богатирськими силами поставимо на дорогу теперішнього живого загартованого чоловіка, хто показав на собі.  Вже 28 років не одягається, і не вживає їжі ніякої, та й будинок зовсім не потрібний людині. Із цим не погодився ніхто з усіх, і не погодиться ніхто і зараз.  У природі народ, а в народі є нестатки.  Вони народжуються природою, але їх не зжити, вони прогресують із-за нашого невміння.  

 

26. Перш ніж придбати, треба буде подумати: а як буде треба його придбати і де, на якому місці.  Ми з вами навчилися придбавати, і не навчилися з вами скасовувати за рахунок свого невміння.  Ми хочемо від природи прибуток, щоб він був не малий, а великий. Чому тепер чоловік новий небувалий, загартований у тренуванні, йому не потрібно нічого.  Він не потребує ні одягу, ні їжі, ні житлового дому.  Хіба це нам неможливо починати цією справою займатися.  Ця справа доступна кожному чоловікові, але він не хоче, він іде зі своїм на рожен, його тягнуть предки.  Хіба не можна буде загартовуватися, або в тренуванні працювати, щоб бути сильним, вільним, щоб людина жила, і не застуджувалася, і не хворіла.  Для цього треба всьому народу взятися, і підтримати такі якості.       

 

27. Ми їх маємо в одному чоловікові.  Ми впевнені в тому, що нам природа в цій справі допоможе.  Вона сама природна, і хоче, щоб чоловік був у природі природним.  Народжує природа з єства штучне.  Воно живе один раз, а другий щезає. Так от і це, що було до цього.  Це потік, зроблений народом, він ввів у себе смерть.  А від смерті чоловік не хоче йти, він наближається весь свій час до смерті.  А життя, воно була і є, і буде, якщо ми будемо відшукувати в природі смерть.  А зі смерті ми всім народом погодимося сприйняти.  Ми ж люди, весь наш народ.  Хіба це погано, що Учитель нас вчить до життя.  А ми йдемо зі своїм до смерті.  Наше народне відмирає, а нове його народжується. Штучне – тимчасове явище, а єство – невмирущий час.  

 

28. Народи відзначають про його хороше.  Його імені хтось заперечить, якщо його ім'я в даний час живе славою.  А щодо життя, якщо молодь почує про це такі слова, вона буде кричати за життя.  Вона не погодиться вмирати, буде досягати одного життя.  А життя не є в штучному, а життя все є в єстві.  А єство ми є, весь на землі народ.  А для народу служить природа своїм джерелом.  Живе завжди з народом повітря, вода і земля. Нам, всім національним народам, потрібне життя, але не треба нам усім смерть.  Ми дотримуємося цієї ідеї, цієї праці для того, щоб навчитися одному запобіганню.  Коли ми цього доб'ємося від природи, ми з нею укладемо дружбу в любові.  Нас полюбить природа, не буде стьобати поодинці.

 

29. Ми зробимося спільними силами, люди, народ цього доб'ється.  Нас час огородить, і примусить весь народ природі вірити, і надіятися на сили одного чоловіка.  Він їх буде мати, він ними буде володіти для того, щоб у природі народ жив.  Досить вірити штучному, треба вірити народу, єству.  І треба буде братися за природу, за життя, її дні.  Із семи днів складається тиждень, а з тижнів складається 30-денний місяць.  А в році 12 місяців, 365 днів.  Дуже довгий час його чекати, щоб він між народом і між природою проходив не так даром, як пройшли всі дні.  Вони нам, крім однієї боротьби з природою, нічого не дали, а ввели в життя один час, один день.

 

30. Потрібен такий день, а інший і не слід було б бачити.  Але нікуди ти не дінешся.  Він народив одну людину, а іншу людини прибрав, закопав у землю.  Хіба це техніка, хіба це озброєння проти природи.  А ми з вами взялися за нашу землю.  Машиною її оремо і сіємо в неї зерно.  Всі ми робимо для того, щоб наш час не проходив по землі даром.  Ми сіємо пшеницю озиму, ми сіємо ячмінь і жито.  Сіємо яру пшеницю і горох, кукурудзу, соняшники і баштан. Також просо, чечевицю, льон на прядиво і бавовну.  Все те, що потрібно для нашого життя.  У нас на це народилася здібність.  Ми, як народ, вимагаємо від себе всю можливість, щоб природа  не капризувала і не створювала для себе і для людини шкоду.  Ми, як народ, стараємося, всі сили кладемо перед природою, щоб природа була для нас другом.     

 

31. Ось що буде треба природі зробити, щоб чоловік свій вчинок змінив, а замінив в природі свою любов і дружбу.  Кинув свавіллям займатися, кинув полювати, і кинув прив'язувати.  І кинув убивати, і кинув багатство придбавати. А взявся за свій особисто догляд над собою.  Любити, цінувати самого себе природою.  А в ній повітря і вода, та земля, яка служить для людини загартуванням в тренуванні.  Він поки один у нас такий.  Йому не треба буде одяг, йому не треба буде й їжа, йому не буде потрібно і дім житловий.  Ось чого буде треба добитися від природи народу.  А ці якості є, і будуть вони, якщо народ свідомо цю ідею підтримає.  У чоловіка, загартованого в тренуванні, тіло пристосоване жити за рахунок самого себе.

 

32. Ось що народу треба буде для себе робити.  Вчитися в природі.  А Учитель у нас є.  Він один-єдиний чоловік зі своїми направленими силами.  Хоче їх нам, всьому народу, передати, щоб жити довелося, життя продовжувати.  І завойовувати свої сили, щоб вони були такими, як у загартованого чоловіка. Народу треба буде справедливість, котра у себе мала б таку політику, щоб чоловікові допомагала. Щоб чоловік жив і задовольнявся своїм достоїнством.  Щоб у нього було легке життя, але не важке, як воно створюється на людині зараз.  Для чоловіка обіцянка і обіцянка для того, щоб чоловік жив і надіявся на майбутнє.

 

33. А він же очікує у себе старе, нікуди не придатне.  Для всіх воно є смерть, і буде вона в будь-якої і кожної політики.  Яка б не була для людини політика, вона чекає від людини економіку, на яку політика розраховує, і чекає від людини кращого.  Хіба політика не цікавиться людським здоров'ям.  Хіба здоров'я не треба буде людині.  Якщо йому є одна з усіх наук наука.  Вона не продає здоров'я нікому, а навпаки, вчить всіх, щоб ми бралися за самих себе, за своє тіло, за живе, як ніколи робили йому пробудження.  Щоб чоловік був у природі вільний в доступі до природи, до повітря, води та землі.

 

34. У нас поки політику вчить адміністрація.  Вона боїться залишатися в природі такою, щоб жити і продовжувати свої роки.  У політики на це є всі кошти, вона не може залишатися без штучного.  Для економіки потрібно людині придбавати це багатство собою, і скасовувати самого себе в цій справі. Хто не вірить цьому, той і гине вічно. Якщо ці слова молодь прочитає, і зрозуміє вона у себе, що її жене з життя наука.  Вона не хоче, щоб чоловік залишався в житті безграмотним.  Наука вчить нас усіх до фізичного і розумового труда, щоб ми робили те, що ми повинні, і знищували.  Народилися для життя, а фактично ми в цій справі всі помираємо.  Запитайте, діти.  Що його, як батька, примусило тебе, як дитя, народити, і для чого він тебе народив?  Нехай він нам усім відповість, для чого він живе на білому світі?

 

35. Його примусила це зробити природа.  Він не сам на собі розвинув свою певну похіть.  Його це втягнуло його улюблене інше життя, якого він у себе довго не зустрічав.  А потім зустрів, і став про цю справу довго думати, поки йому на розум прийшли його сили.  Він ними себе примусив втягуватися. Чоловік втягнувся в природу іншу.  Йому природа показала світло в цьому.  Він став з другою людиною, про яку не думав, жити природно.  Йому стало добре, він один час цим задовольнявся.  А потім з цього всього народився в житті чоловік.  Він став не те думати, що думали його батьки.  Йому треба було в цьому всьому, щоб було все для його життя.  А дитина не отримувала і не отримує, бо природа в цій справі бідна.  Вона виховувала чоловіка не для того, щоб чоловік з чоловіком жив, і народжував у себе дитя.

 

36. Природа навіть не хотіла.  І не хоче зараз, щоб чоловік народжувався ягням, а потім за рахунок техніки себе розвивав.  Цього природа нікому не рекомендувала, щоб за рахунок цього один час пожити, а потім і померти. Народ жоден не хоче помирати.  Яка б не була перед людиною політика з економікою, народ шукає вихід для того, щоб наше життя людське не прогресувало за рахунок шкоди.  А прогресувало на людині в природі для користі.  А яка б не була в природі користь, вона зберігає чоловіка шляхом природи.  Вона не одягає чоловіка, вона не годує досита, та й будинок вона не створила.  А тільки природа примусила, щоб чоловік сам огороджувався, і робився в житті королем.

 

37. Таку політику зі шляху женуть, такій економіці не радіють.  А раді такому здоров'ю, такому чоловікові, хто не піддається ніякій епідемії.  Ось чого чекає наш весь народ, не якогось короля або інтелігента, хто не хоче дивитися на бідного.  Багатим будь-якому можна досягати.  А бідним робитися погано.  У народі все це буває, і обов'язково це діло може вийти.  Не думаєш зовсім, а коли дивишся: вже є це.  Люди бачили, у них вийшло.  Раз вони очікували цей час, про який думали і гадали.  Як би дочекатися цього моменту, в якому чоловікові доводилося закладати труд людського життя.  У природі чоловік чекав у цьому ділі прибутку.         

 

38. Що вони хочуть, те і зроблять у природі.  Це все робиться не на користь, а на шкоду. Чому це народ не знає про загартування-тренування.  Воно ж усьому народові потрібне, і обов'язково треба.  Ми, усі люди, хочемо жити не важко, а легко.  У нас у природі є всі наші якості для того, щоб ними скористатися.  У природі є для будь-якого чоловіка, і можна буде обов'язково сприймати для свого тіла лише тому, що тіло є хазяйство чоловіка.  Йому треба не одна сорочка, і не погана.  Щоб була сорочка одна й друга.  Та скільки штанів, та скільки піджаків, шапок, та чоботи з калошами, або ж валянки.  Словом, бажано, щоб все було для людини, як з голочки.  А голка позначає тільки те.  Чим носити на собі обірване, так краще не носити ніяке таке негідне.

 

39. Треба носити найкраще.  А ми перед старістю вже в непридатність самі себе привели.  На себе наділи зношене давно, протухле зовсім.  Це не людське штучне діло. А ось загартування-тренування.  Це належить уже в природі вчитися практично від усього відмовитися, а примусити самого себе бути не таким, як усі самі поводяться.  Немає хліба – життя немає.  Немає одягу – життю немає.  Немає дому – життя пішло.  А загартування-тренування зупиняє купу, гурт молоді, що йде.  А вона до нього, як небувалого чоловіка, підійшла.  Хотіли вони послухати, а що він їм скаже.  Він сказав: вибачте мене, діти, будь ласка.  А сам став лити свої слова в образі.

 

40. Він вказує на наш учинок, який довелося нам робити.  А ми були всі без сорочок, в одних штанах, тіла засмаглі.  Що ж ви такі, він говорить нам, не ходите взимку в цьому, у чому ходите зараз при сонечку?  Треба вчитися ходити взимку.  А ми, як діти, жахнулися, сказали в один голос: «Як же так, що ми будемо ходити.  Взимку холодно».  Ми йому сказали.  А він каже нам: «А я навіщо?  Я ж Учитель, я навчу вас усіх, як буде треба по-новому жити.  І що, найголовніше, робити».  У народі є ніж з сокирою і пила поперечна, та й до того гострий лом.  Для того щоб турбувати ґрунтову землю, існує моя або ваша лопата.  Вона риє для нас яму, і вона нас усіх закопає.  Це не нові у нас шляхи, і не доброякісність.  Один час помучитися, адже не задоволені повністю своїм життям.

 

41. Чогось немає, чогось не дістає.  Значить, є якісь нестатки.  А в нестатках криється хвороба якась уже перед людьми.  Але чоловік, він думає про придбання, але сил на це немає, щоб дістати.  А без цього всього вмирати    

важко. Чоловік своє намічене не вчинив, у нього духу не вистачило, він помер, його думка залишилася не виконана.  Це не природні якості, які в циклоні розвиваються, і йдуть по шляху вгору до свого рівня.  А потім вони стануть відступати від свого наміченого в природі, щоб дати волю сонечку, тобто одній атмосфері, то з одним важко залишатися, і робити те, що зробив.  Може, чоловіка мета дуже велика.  Він хоче, щоб йому природа безперестанку додавала в багатстві, яку він знищує на непридатну річ.

 

42. Природа – це джерело для народу.  У природі так все розташовано, як його не вловити.  Хотілося б, щоб чоловік любив природу, але не капризував у ній.  Він же не погоджується з цим ділом, бере і ламає палицю навпіл.  Він би погодився, якби йому було добре.  Але коли в чоловіка з'явилися у своєму тілі які-небудь нестатки,  чоловік вже незадоволений.  А він їх сам в процесі зробив.  За хороший твій вчинок тебе природа пожаліє.  А за нехороший вчинок всі люди засудять.  Так що ж ваша ця ідея, з якою доводиться разом жити, в природі користуватися правами, життям, але не смертю.  Для вас моє тіло – чума, або якась ненормальність у цій справі.  Це ж життя всього народу, всіх людей, щоб загартовуватися в тренуванні.

 

43. Працюй, щоб наша робота давала тілу в природі користь.  Цього моя ідея всіх людей всього народу вчить.  А ми з вами обрушилися, і зробилися гонителями для одного. А він між народом і природою єдина людина у світі.  Народу несе купи багатств, це здоров'я.  А раз здоров'я, значить все.  А в народі воно є, його треба підтримати.  Це чоловік наш руський це зробив, примусив самого себе, збагатився силою, волею.  А народи цього не мають, у них боротьба з природою.  Сьогодні він її повалив, а завтра повалила вона його.  Але в природі вистачить сил, лише б здоров'я твоє.  Вона йому дає право природу ловити, природу тримати, і природу вбивати, а потім її з'їдати.  Цього народи самі себе навчили, і примусили на цьому фронті вільно вмирати.

 

44. Таким вчинком, такою волею довго не будеш жити.  А народу це все подобається, і вони це роблять, і будуть робити до самої свідомості.  До того часу, поки зародиться в голові одна думка, як буде треба врятувати себе від застуди та захворювання.  Один для всіх є і буде вчинок.  Народи перестануть робити за розвитком предків.  У народі народиться справа, а через справу буде в народі життя, не тривожне природою.  Природа, вона збереже людину.  Людина запрацює в природі за її справу, за її думку.  А вона веде людину до життя.  Справа народу – підтримати загартованого в тренуванні чоловіка.  Нехай він добивається, нехай він робить для самого себе і для іншого, лише б була користь.          

 

45. Народ – це здоров'я, а у здоров'ї є народ.  У народі – вся атмосфера: повітря, вода і земля.  Але здоров'я немає – це не народ, а борці, свавільні, власники, індивідуалісти, злодії і вбивці, непридатні до життя люди. У природі народи відбирають її якості, а свої тіла відновлюють за рахунок інших яких-небудь речовин.  Це не порятунок самого себе, і не задоволення самого себе.  А ми, як народи, втягуємося.  Нам потрібна садиба під город, хороший будинок з усією обстановкою.  Щоб було, у що одягнутися, і, найголовніше, що поїсти та води попити.  На все це служать наші руки, наші ноги для того, щоб робити, і на собі більше носити.  У народів звичка введена, нею поки користуються.

 

46. А раз народи навчилися не жити, а вмирати, то нехай продовжується на нас смерть.  Ми не хочемо, щоб позбутися хвороби та застуди.  Ми не хочемо розвиток в природі новий.  Ми маємо конячку, маємо вола і корівку, у нас є вівці й свині, і різні птахи.  Все у нас з рослинних продуктів зберігається і робиться їжею.  Чого тільки немає в природі для людини.  Лише б він знав про самого себе, для чого він народився, або для чого він живе в природі.  Він не народжувався для смерті, він народився для життя.  Але йому природа, умови завадили бути таким, як він не був.  Його примусила втратити здоров'я справа, а в справі є необхідність.  Хіба чоловік захоплював би для себе садибу, або на ній ставив дім, який він хотів.

 

47. Також до будинку належне.  А земля для чого захоплена?  Для того щоб на ній добре і багато довелося працювати, щоб в неї посадити зерна.  А потім дочекатися від неї врожай.  А земля, вона для обробки дуже важка, і вона залежить від природи.  Якщо захоче, то вона людину врожаєм збагатить.  Людина цілий рік про життя думає, щоб своє тіло нагодувати, напоїти, і одягнути, у домі непогано жити.  А для дому не одна земля потрібна, треба буде і належна снасть, чим її слід зорати.  І як треба буде обробити, щоб з програшом не залишитися.  А коли чоловік грає в карти, то у нього програшної карти немає.  Так і в селянстві, всі належні дні на обліку розуму.      

 

48. Розум не кидає мислити про те, що сьогодні день був такий у житті для людини, вдалий у справі всієї обробки.  Але природа свої властивості має, вона вчасно вологи не дає для прибутку.  То людина з цією справою горить.  У людини в голові не одне буває.  Щоб продумати, як про землю, що вона зобов'язана родити.  Вона цю думку губить, і не довіряє їй.  Бере, і такі дні підсилає, і їх озброює для того, щоб вони робили шкоду. Чоловік цього не думав, що вийшло в природі.  Карта туз прийшла для гри.  А в холоді багато різних карт.  Це добре, що прийде туз другий, або десятка.  А коли приходить валет з дев'яткою, це вже не життя людини.  Карткова гра.   

        

49. Також у селянина або самого робітника говорять про те, що праця людині допомагає.  А сам про бюлетень турбується, і про пенсію думає.  Селянин живе за рахунок того, що він про природу дуже багато думає, і все без толку.  Йому хочеться отримати урожай хороший, він його очікує.  Але біда вся в природі в денному часі.  А щоб ти, як чоловік, хотів, а природа не дала.  Треба буде дощик за часом, а його немає.  Що зробиш з природою.  Ми очікуємо одне, а йде інше. Хорошого всі хочемо, але воно рідко буває.  Більшість дні приходять неприємні для життя людини.  Сонечко не говорить по-людськи, і також не говорить і Місяць.

 

50. А земля, можливо, чого-небудь сказала людині про його створене на землі життя, але вона мовчить.  Бачить на людині неправду, але вдіяти не зможе.  Людина вірить землі, вірить своїй роботі, і вірить природному багатству, і вірить кожному дню, що він сьогодні повинен жити.  Адже день є один, є день другий.  Сьогодні ти приготував одну їжу, а завтра готуєш іншу з не такими якостями.  У природі одне не стоїть, все рухається.  А одяг той ж самий надів, що і вчора носив.  А в будинку атмосфера яка? Мертва зовсім.  А сировина для їжі яка?  Теж мертва. Людина оточена завжди неприємністю.  Людина вірить зробленому своїми руками.  Це штучне, починаючи із землі, повітря і води.  Все це робиться не на хороше, а на погане.

 

51. Чоловік думає завжди, що він повинен бути здоровим.  А для природи ця думка непридатна.  У природи свої наміри, зняти чоловіка з путі за те, що він завжди думає жити.  Що сильніше, природа чи людина.  У людини є багатство, воно добуто працею.  А в природі багатство є сьогодні одне, завтра інше.  Народ є ми, народ помирав за зроблене.  А тепер він робити це не буде, перестане так гинути, як він гинув до цього.  Це вже інше народжене чоловіком, загартованим у тренуванні.  Він сам цього добився, він сам це зробив народові.  Але народ, це ми, хоче мати здоров'я, котре має чоловік.  І хоче своє все передати молоді.  Нехай вона гарненько подумає.

 

52. А для чого це робить він?  Для життя для всіх, але не для смерті.  Його навчила природа, як буде треба залишатися без праці.  А раз чоловік не буде трудитися, то він не буде і їсти.  А раз він не буде їсти, він не буде одягатися, то і будинок йому не буде потрібен.  Чоловік це є все багатство в природі. Сам хранитель в житті не за рахунок іншого життєрадісного, а за рахунок свого тіла.  Якби тіло не було таким тілом, як воно є у людини.  Воно найголовніше, воно все зробить.  Але не робить старе, гниле, а робить для життя нове.  Навіщо закон утиску цього всього, якщо в законі є каприз.

 

53. А в природі все життя для того, щоб чоловікові жити.  А перш ніж жити чоловікові, вже сказано, треба навчитися, як жити, і де жити є можливість.  Вона чоловіка примушує жити в природі в будь-якому місці, де тільки ніким не зайнято з свавільних людей, озброєних проти природи.  Проти того, що хтось хоче жити, а йому чоловік не дає жити.  Тому в чоловіка така доля.  Він би жив, але йому життя через це немає.  І не буде до тих пір, поки не отримає право для життя чоловіка нового. Це загартування-тренування, воно наука.  А при його вченні не буде потрібно теоретичне.  А його справа практична.  Треба буде не думати, а робити, що робить наш руський чоловік.  Він знайшов ці якості, які потрібні для життя чоловіка.  Він не повинен спати, як сплять всі, та ще потягуються.

 

55. Вони хочуть ще спати.  А у Іванова швидкість проявляється метеором бути.  Треба миттю вставати.  А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого за це не отримувати.  А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе.  Твої ноги повинні пробуджуватися, тобто мити ноги повинна людина холодною водою по коліна вранці і ввечері.  Це твій особистий догляд за собою.  Друге.  Коли ти йдеш по дорозі, то з тобою зустрічаються люди дорослі, люди похилого віку з бабусями, і дядько з тіткою. Ти, як чоловік, повинен їм своєю голівкою поклонитися, і сказати їм: «Здрастуйте».  Дідусь, бабуся, дядько з тіткою.  Твоя справа – сказати. А їхня справа – їхня. Люби іншого, чим-небудь йому допомагай.  Це твої в цьому заслуги. 42 години на тиждень.  Бери цей час, і терпи для свого здоров'я.  Це твоє розвантаження.  Але це робиться за допомогою Вчителі, хто вчить.  Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи.  Коли протерпів цей час, треба сідати їсти.

 

59. То перед тобою вся природа, особливо атмосфера, ніким не розпочата.  Це вище твоєї голови.  Ти підніми голову, і поглинай через горло вдихом і видихом повітря.  Він заповнить твою жадібність, для твого шлунку буде завжди легко. Сам тягни це повітря, а сам говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я».  Це роби з душею. Плювати або харкати нікому не рекомендується.  І не пити вина, і не палити тютюн. Ці поради не я створив, самі люди, котрі зверталися за допомогою до мене.  Я їх брав своїми руками.  І їх руки тримав доти, поки моя сила і моя воля пробралася через організм іншого чоловік.  Йому, як нужденному в цій справі, струмом убила його нестаток.  Він через прийом чоловіка сильного, котрий природою загартовується, він сили має, і їх їм передає.  Сама природа жива цю річ творить.  А людина з цього вчинку отримує від людини свою користь для життя.  Що я, Іванов, сам в природі знайшов, те і сію на людях.

 

63-10.  Я не застуджуюся, я не хворію.  Що може бути кращого від цього.  А до мене за моїм віком мого життя.  Людина бачить мою здібність, цікавиться запитати у мене.  Як же так, що я.  Та не тільки я, і всі її люди, що живуть на білому світі, одягаються, їдять, та й у домі житловому живуть. Це всіх система.  Пожити один час, та покористуватися правами, а потім померти.  Це ідея не загартування.  Загартування навчило чоловіка, як буде треба залишатися без одягу в будь-який час нашого року.  Для того це все робиться чоловіком у природі, щоб легко впоратися зі своїм нездоров'ям.  Щоб спрагу потреби вбити, і не потребувати ніколи ніяк їжі й води.  На це діло мої сили і розвиваються для того, щоб людині зовсім припинити їжу.  Багато людей цій справі не хочуть повірити.

 

66-13.  Неможливо це робити, так говорять скептики.  А коли було питання, порушене перед вченими. що нам треба добитися, щоб в одній державі побудувати соціалізм.  Вчені назвали ініціаторів, що неможливо зробити цього.  Так от і буде можлива ця штука. Якщо чоловік хворий звернувся з душею до чоловіка загартованого, щоб він допоміг своїми силами призупинити прогрес захворювання, чоловік робить допомогу.  А чому цього не можна зробити. Загартування це і робить. Воно вчить, як буде треба, щоб залишитися природним чоловіком, без усякого штучного. Людина для цього не витрачає жодних матеріальних. Немає жодних витрат, а велика-велика економіка в усьому, особливо у здоров'ї.

 

69-16.  Без усяких грошей придбавається.  Тут не відіграє ролі для людини інша життєрадісна тварина. Відіграє ролі всьому чоловік.  Якщо він намітив цього досягти.  Він думав 28 років.  А день 1 вересня 1962 виявився днем сили розуму, і без цього залишатися.  Я людина така ж, як і всі люди, тільки не з такими силами, не з такою волею.  Я мав переконання не таке, як у всіх.  Якщо дощик пройде, і зробить вологу для того, щоб був урожай.  Він через це вродив.  Який би він не був великий, все одно мало.  А буде багато – не зможемо зібрати.  І так ми з урожаєм не виграємо, а програємо.  Багато працюємо, самі себе зношуємо. Загартування-тренування, воно наука практична, вчить усіх цьому.  Будь ласка, починай.

   

72-19.  Сліди є.  Шлях є один для всіх – жити за рахунок тіла свого.  Це було і зараз є.  Тільки таким чоловіком ніхто не брався бути.  А взявся наш руський дослідник на самому собі Іванов.  Він випробує не нісенітницю, а істину, що і всім буде треба, якщо він доб'ється.  Він добився.  Йому треба народ, люди живі, але не мертві.      Помирати всі навчилися.  А щоб жити, ми не бралися і не хочемо братися, і не вміємо братися.  Так от, шановні вчені, знайте те, що чоловік намітив, мислить про це, те обов'язково буде на арені. Чоловік  доб'ється, у нього є сили.  Він живий чоловік, але не мертвий, як усі.  А раз він це зробив на собі, він хвалиться цим.  А наші вчені мовчать, про цілющі місця, про джерело лікувальне пишуть.  А про чоловіка природного мовчать.  Його діло таке, як у всіх.  Тільки він заслужив від природи таку справу.  Його треба шанувати, і обов'язково шанувати треба за справу, зроблену ним.  Це невмируща справа.  Жити, жити, жити, і жити.

 

1962 рік 30 червня. Іванов

 

 6206.30     Тематичний покажчик

 Наука загартування    20

 Що робити народу    32, 33

 Народження дитя    36

 Робота    43

 Справа народу загартування    44

 5 порад    55 - 60

 Прийом    61

 Загартування і велика економіка    68

 

Іванов П. К.        

Людина

 

Редактор – Ош. Редагується з благословення  Іванова.  (Див. Паршек. 1981.02.26, с. 115, 127)

 

1. Я народився для цієї справи, щоб щоранку вставати з ліжка, та про себе турбуватися.  На сьогодні що буде треба робити для того, щоб обов'язково жити, і творити будь-які справи, щоб із цієї справи вийшов живий факт.  А ми з вами без праці не зможемо обходитися, бо праця необхідна для того, щоб людина за рахунок її свій час прожила. У природі для людини треба, щоб була земля для того, щоб на ній що-небудь робити.  Це узаконено природою, нею весь час користується людина.  Якщо в природі не знатиме людина про прибуток і збиток, їй в житті гріш ціна.  У природі рік знаменується прожиттям часу.  У рокі усіх днів 365, один на інший не схожий.  Свої місяці поставлені перед природою, є тижні зі своїми сімома днями.  Є в цього тижні, доба вважається ніч і день.

 

2. Все це час життя, що прийшов. Ми добре самі себе примушуємо, щоб в цьому часі доводилося жити за рахунок того, що нам дає природа.  Вона нам показала своє джерело.  Навчила, як жити, щоб ці дні, ці ночі між природою і людиною проходили.  Примушували чоловіка, щоб він один час дивився і бачив.  А інший час його брав і клав у ліжко.  Він не міг вже дивитися, йому природа представила темряву, щоб не дивитися на цю справу, в якому йому доводилося трудитися.  І людина якщо не буде трудитися, у нього не буде нічого на тілі, і не буде в тілі, та й не буде він знаходитися в будинку.  Все це зробила природа, вона здружилася з повітрям, з водою і з землею.  А ці три супутники допомагають людині обґрунтувати і отримати для себе прибуток.  Буває, такий день у році попадеться нехороший з усіх боків.  Навіть найбідніша людина боїться, особливо дня, який займає свою половину годин, їх усіх 24.

 

3. А в одному дні 12 годин, і стільки ж само в ночі.  Це все наш час примусив, щоб ми знали не про кожний час перший.  А щоб ми знали і бачили перед собою, і надіялися, як на якийсь порятунок.  А в цьому дні нам природа представила на арену чоловіка.  І поставила нам по порядку дні один за одним, котрі на місці не стоять і не ждуть. А як тільки сонечко піднялося, від землі воно відірвалося, і пішло вгору рости, до самого обіднього часу росте цей день.  Що можна було людині за цей час зробити.  А буває, попадеться такий по шляху день, на нього і дивитися людині не доводиться.  Не такі були люди предки, і не такий перший чоловік був.  Він навіть не мріяв, у нього була відсутня зовсім думка.  Він раніше не думав так, як йому хотілося в житті живої факт зустріти.  Але щоб погодитися з цією справою, людина і на сьогодні не погоджується зі своїм важким життям, котре примушує щохвилини не сидіти на одному місці, а рухатися по дорозі.

 

4. Він і рухається по природі день за днем, залишає позаду, також і ночі проходять.  Ми їх не бачили, звідки цей день прийшов.  А перший день зник, адже він не був таким, як ми маємо його зараз.  Він навіть цього чоловіка не зустрічав, і не було такого чоловіка, хто безсилий боротися з ворогом, зі своєю хворобою.  А вона його примусила дуже сильно думати про своє не розпочате в природі життя, яке повинно бути перед людиною кожного разу.  А для людини йде такий небувалий час, за котрий доводиться всім братися, і починати робити.  Бо від цієї справи залежить все життя людське в природі, всі можливості, і вся сила з волею.  А для цього треба буде робити щось, треба показувати на самому собі.  А ми для свого здоров'я в своєму житті нічого корисного не створюємо.  А природа на наш вчинок не так звертає, а запитати запитає, щоб ми про неї знали.  У неї сили – це покарати, і примусити чоловіка, щоб він не робив те, що роблять усі.

   

5. Вони за своє діло отримували і отримають.  Їх природа ніколи не забуде, а візьме, своїми силами покарає.  Це ж природа, вона не фунт ізюму поїдати.  Для неї треба буде чоловік живого тіла для того, щоб не боятися залишатися в природі без усякого одягу.  І також не доводиться їсти ніякої їжі й води, та й зовсім не потрібний буде житловий дім.  А це дає нам усім природа через наш улюблений труд.  А ми з вами без праці не навчилися залишатися.  Не навчила природа, як буде треба загартовуватися, щоб ми з вами не боялися природи, і не боялись залишатися без одягу, без їжі й води, та житлового дому.  Ми з вами завжди думали і думаємо про що?

 

6. Так про своє життя, котре без природи не процвітає.  Людині треба буде для того, щоб один час пожити, і не похвалитися тілом.  А завжди людину зустрічають в одязі, і хвалять його здоров'я, що він багато їсть да води напивається.  А в будинок входить, там він своє життя незадовільне закінчує.  Людині скажу, що є можливість, і без цього можна залишатися, без одягу, всяких чобіт.  Та й не потрібна підготовка всякого справи іншої.  А в іншому є тіло, та ще яке воно багате. Чоловік всю природу примусив, підпорядкував.  Особливо земля служить джерелом, яку ми обробляємо.  Ми оремо її, намагаємося глибше, та під зиму, щоб оранка пролежала, і наповнилася вологою.  Щоб весною цю оранку довелося акуратно обробити, волочити, і зернятка посіяти, щоб швидше сходи вийшли.

 

7. А коли тільки сходи стануть рости, на це людина звертає всю свою увагу.  Для людини треба буде, щоб природа його життю створювала атмосферу.  А в ній часто народжується сонце, і буває дощик, що і потрібно для того, щоб урожай був.  А коли врожай на землі виходить, то тоді й людина радіє.  У нього прибуток від природи.  А це прибуток, без котрого не зможе обходитися. Перш ніж чоловіку жити сьогодні, у нього є якась віра, і на що вона створена. Чоловік вірить у все це, тому для нього відомий час, в чому можна збагатитися, і це багатство придбати, щоб воно було в запасі.  Не малу кількість, а велику, щоб вистачило мені й іншому нужденному.  А раз у тебе, чоловіка, немає, йому треба допомогти, щоб у нього було.

 

8. У нас явища різні, однакові не бувають, бо ми, люди, не з одним. Ми з вами живемо, велику надію у себе маємо на все те, що ми в природі через нашу працю отримуємо.  Ми цьому віримо, і стараємося, як один-єдиний картяр.  Він грає на всю колоду карт, у нього програшної карти немає.  Його оточує одне з усіх народжене щастя, аматорське на гроші.  Він коли виграє, дуже люб'язно хвалиться своїм умінням.  Але коли невдача буває, карта не йде, він пальці кусає, він хоче виграти.  Так само на землі живе наша людина.  У нього весь рік на своїх очах, кожен день зустрічає, і він цей час проводжає з любов'ю.  Йому хочеться краще і легше прожити.

 

9. На колеса ставить машину, її примушує вміло, щоб вона працювала.  Сама мала свою силу, гарчала мотором, щоб була можливість на машину надіятися, як на якусь гору.  Це буває один раз у твоєму житті, що ти, як людина, будеш жити спокійно, твоє тіло буде радісно відпочивати.  Адже в природі на все народжується стихія, а без стихії не може бути перед людиною в природі причини.  Вона не разом з'являється в житті, і не разом свої сили набирає.  Життя – це є картярська гра.  Ніхто з граючих людей не думає програти, а завжди він або вона сідає зі своїм партнером на спокійних перших початках.  Йому або мені відіграє ролі карта.  А в житті людському 12 годин день, в якому він зобов'язаний трудитися, робити будь-яку роботу, чи то легку, чи то важку.  Але комусь треба її робити, він її робить.  Взявся за гуж – так роби.

 

10. Твоєму тілу треба буде робити, бо воно не зможе обходитися в житті без цього дня, що прийшов.  Він для нього – ця карта, на яку довелося надіятися, що до сімки прийде шістка з вісімкою, щоб забрати цей виставлений банк.  Але тут в колоді є інші карти, що не підходять.  Ти, гравець, коли граєш без усякої махінації, у тебе на сьогодні відіграє ролі щастя, ти на туза візьмеш десятку.  А якщо тобі валет, а потім дев'ятку, ти вже не виграєш, а програєш.  Так ось нам гра і в природі, на своїй силі ми щодня вранці.  Лягаємо в ліжко спати, і на це сили треба, щоб заснути.  А в багатстві, в прибутку важко спиться.  Та й нелегко підніматися, теж праця, це робота, поки приведеш себе в порядок.  А час не стоїть, свою точність показує.  Треба бути на роботі вже, а ти чи я спізнююся.  Важко поспішає з профілю, щоб працювати.

 

11. На цей рахунок ніяка гра не допоможе, бо це все чуже і не узаконене в природі через більший прибуток, а він непридатний до життя.  Хоч один раз, але отримаєш свій нестаток у своєму тілі.  Для тебе буде потрібно що-небудь з хорошого, фасонного одягнути на себе, самого захистити.  І зробитися, як якимось небувалим королем для того, щоб хвалитися.  Ось я, мовляв, маю одяг, женіться за мною.  А раз одяг у мене є, то у мене є, що поїсти.  А раз все це є, то і будинок у мене хороший є.  Все створює економіка, а політика примушує, щоб легко придбавати.  А вміють їх витрачати на самих собі, але незадовільно живуть, чогось не вистачає.  Або навіть є гроші, і їх дуже багато, а ось здоров'я немає.

 

12. Недобре буде господареві, хто за цю справу гроші платить, мірило.  Вони на сьогодні за твій труд тобі оплатили.  Це твоя робота, ти навчився робити, за неї тобі оплачують.  За законом примушують жити. Жінка виступає, говорить. Я працівниця, моя робота це.  Ваші ноги натоптали, і слини ви наплювали, недопалки накидали. Я за сорок карбованців мию підлогу для вас. Невже в мене іншого покрою організм.  Або я не змогла добре одягнутися.  Або я не змогла вчитися, щоб навчитися свідомості, що я ось ваш для всіх начальник, що командує.  Для всіх, скажу, є закон.  А що, якщо до тебе, як начальника цього цеху або виробництва.  Або він буде ланковий, або він бригадир, хоч він майстер чи директор.  Є зазначений час, в котрий до нього можна заходити.  Він вас прийме, як усіх приймає.  Що вже скаже.  Автор нагадує, піде він, не погодиться з підлеглим, щоб начальник помінявся зарплатою хоч на один місяць.

 

13. Цього не можна ніяк.  Мене примусило бути начальником вчення.  А що ти робиш?  (Ніхто) ти, а я начальник.  Ким ти командуєш?  Людиною.  Це моя робота.  Живеш до одного випадку, і користуйся правами такими, як думає гравець в карти.  Дні не всі йдуть для твого тіла корисні, ти в них помиляєшся.  Хоч трошки, але буває.  Це твій перший початок, А кінець твого життя прийде, тебе природа з'їсть, як вона поїла всіх нас, гравців, любителів свого щастя.  Всі вони померли, і помремо ми без всякої славної справи.  Які ж ми люди гравці в карти, що ми сідаємо грати в карти, треба програвати гроші.  Це буде здоров'я, ти його отримуєш.  Хвора людина – це начальник, йому мало, він без премії жити не зможе.  Він же це зробив, його колектив добився.  Він же начальник, йому хвала. Як же мене ніхто не хоче підтримати, всі дотримуються копійки, живуть нею, і надіються на неї, але не вміють її знати.

 

14. На цю справу працює мозок, мислення, щоб змінити, що було.  Поїсти і попити, що найкраще.  А в будинку приємно пожити.  Ось це кожного завдання невмируще, тільки вона сама втрачається.  Яким би ви не були картярем, або хліборобом, або робочим, фахівцем своєї справи, інтелігентом, всі ми люди, підлеглі умовам природи.  Вона нас примушує, щоб ми це робили.  За нашим викладом, ми без цього всього жити не навчилися.     А ось загартування-тренування, воно є наука практичного труда, аматорська, зовсім безгрошова.  Вона нас учить без цього залишатися. Чоловік нічого не буде потребувати.  Йому не треба одягатися, він може обходитися і так, без одягу.  Йому не потрібна їжа і вода, також не треба буде і дім житловий, котрого ми з вами віками мали.

 

15. Через це всі до одного розумного чоловіка померли.  Не врятувала його ніяка хитрість, ніяке вміння на цю справу.  Всі померли без всякої слави, і помруть без всякої слави всі інші.  Якщо не змінимо політику, не змінимо економіку, і свій вчинок чиновника, то нас усіх приведе до неможливої і безсилої штуки, яка примусить залишитися без природи.  А коли ми всі підтримаємо загартування-тренування на одному чоловікові, щоб він ним трудився.  І користь створював для того, щоб люди навчилися жити не по-старому від предків, що пройшло, а по-новому і небувалому.  Щоб люди не втрачали своє здоров'я, не застуджувалися і не хворіли.  Ось що буде нам треба від природи.

 

16. Щоб природу переробити на близького свого друга.  Треба з природою дружити, зберігати її всі якості.  І самому захищати скривдженого в житті, щоб він навчився в природі сам здоровою людиною запобігати.  Для цього треба нам усім робити, особливо з природою зблизитися.  Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого.  Щоб ми свої ноги мили по коліна холодною водою щодня двічі.  Лягаєш спати – мий ноги.  Встаєш з ліжка – теж мий, і йди, куди тобі завгодно.  Це перше. А друге, це твоя справа.  Ти йдеш по доріжці, зустрічаються старі, дорослі люди, з ними здоровайся: «Здрастуйте».  Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою.  Твоє серце повинно до них з любов'ю.        

 

17. Третє.  Шукай  найбіднішого, нужденного чоловіка чим-небудь, і йому треба цілісно допомогти.  Коли будеш допомагати, сам собі скажи: я, мовляв, цій людині даю для того, щоб мені було добре.  І віддай без усякого. Четверте.  42 години щотижня не вживай їжу і воду.  Це субота до неділі, до обіду.  А в неділю в 12 годин дня треба сідати їсти. То перед природою вийди надвір, і піднімай своє обличчя, і тягни повітря до відмови три рази.  Віриш Учителеві, що це він знайшов, вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я».  Три рази скажеш, і три рази потягнеш.  Все життя це робитимеш.   П'яте.  Не плювати, і не харкати, не пити, не курити.  Це все для людини добре і корисне в житті для перероблення самого себе, щоб заслужити увагу від природи.

 

18. Щоб вона нам за наше прохання дала можливість жити легко, але не важко.  Наша справа одна – любити і зберігати природу. А коли людина не стане на собі носити одяг, і також їсти і пити воду, і жити в будинку – це незалежність, яка буде прогресувати за рахунок свого тіла, за рахунок свого розуму.  А розум не буде думати про природний прибуток, що народжувався багатством. А в багатстві людина живе один раз, вона користується правами.  А права дані всім не однакового направлення.  У одного дуже багато, а в іншого не вистачає.  А раз немає, що може бути.  А коли є все, але тільки гроші, і так жити на білому світі недобре.  У одного хвороба, а в іншого здоров'я.

 

19. Якщо жити, то треба буде жити всім однаково.  А не жити, то краще померти.  Наша таке завдання: взяти від природи, і скористатися ним для того, щоб людина була здорова для боротьби з природою для життя свого. Чоловік думає про своє тіло, як би йому себе в цій справі зберегти, і прожити більше, ніж жили інші.  Адже вмирати нікому не хочеться.  А ось жити ми з вами не навчилися в природі.  Нас з вами природа не жаліє, і не хоче, щоб у нас з вами було завжди здоров'я.  А свої природні сили насторожі тримає.  Як трохи щось таке, вже говорять: прохолов і захворів.  Вже лежить у ліжку, стогне, йому недобре.  Його тілу треба, щоб воно жило, а його природа жене геть подалі.           

 

20. Питається, за що?  Він їй не сподобався.  У природі завжди живе корисна сторона.  А ми з вами будуємо в природі прогрес, технічне знання, щоб у нас було швидке і зручне для використання на собі.  Але щоб була від цього всього людині користь, ми бачимо, на собі поки одна шкода.  Працюємо, нам його замінити нічим, окрім як треба трудитися.  А який би труд на чоловікові не розвивався, він на нього впливає тим, що йому доводиться помилятися.  Він не зробив те, що йому буде треба.  А для чоловіка будь-якого треба загартування-тренування, воно є для всіх наука.  Про неї багато пишуть, теоретичні вчені люди рекомендують чоловікові, щоб він гартувався, холодною водою обливався.  Така слава давно у пресі звучить.

 

21. А щоб практичну справу на собі застосувати, цього вчені бояться.  У них одна лежить своя впевнена думка: краще ми будемо вмирати в пальто, ніж нам вмирати без пальта. Як же так, що ми, вчені, дуже багато пишемо, і по толковому  будуємо фразу.  Але до того ми не дійшли, щоб наші тіла не були слабкі, щоб наші тіла змогли все на собі зробити.  Особливо навчилися, як буде треба, щоб чоловік здоровий вмів у природі запобігати застуді й захворюванню, що і потрібно в житті кожній людині.  А у нас є такий чоловік у житті, він взявся за це сам, ніхто його не вчив, ніхто не викладав.  А все він сам зробив фізично в повітрі, й у воді теж, та на землі.  Як же таким добром зробленим не хвалитися?

 

22. Це ж чоловіка якості, хто добився від природи користі.  Він, як і всі люди, з таким поняттям до нашого життя.  А ось його практика дуже сумнівна, вся оточена страхом.  Як же так, що він чоловік такий, як і всі люди, але здоров'я не таке.  Здоров'я всіх наше, тільки не з такою думкою.  Всі мислять про один прибуток у природі, який дається для людини багатством.  А воно весь рік людину примушує, щоб воно було.  І його треба буде зберігати, щоб кожен день на очах робилося.  Через це все в людини в тілі було щось приємне.  А раз людина від цього отримує задоволення, то вона і не прагне його кинути. У природі таких справ дуже багато для використання людиною.  Але біда одна, що треба буде про це все знати, що це все нічого не дає людському життю.

 

23. А наука загартування-тренування, вона вже дала, і показала на одній людині своє все досягнення.  Хіба це нам не нове є тіло людини, ми ж його бачимо не в перший раз.  А чоловік робить не для самого себе, він пропагує про це все.  У нього організовані для цієї справи сили, воля.  Він поки один такий, більше немає у нас таких, як Іванов.  Яке в нього велике терпіння.  Між нами усіма в природі треба відповісти – він відповідає на будь-яке і кожен питання, поставлене йому.  Якщо він не обізнаний, він відмовиться, скаже, я не знаю.  Але у своєму розпочатому загартуванні-тренуванні він практик.  Будь добрий, на нього за цю справу зважай, бо це все треба для всіх людей. Не багатство зробило чоловіка, а багатство вийшло в природі через чоловіка.  Він його майструвати почав і зробив. 

 

24. А щоб вийшов у цій справі кінець цьому розвитку, його не видно. Нам треба користь, щоб чоловік жив у природі, і не потребував нічого.  Щоб він був здоровий чоловік, без цього всього залишався.  Прийшов день сьогодні, а в ньому розвинена система атмосфера, неприємна для тіла погода, іде з висоти дощ, так він мрячить.  Земля робиться волога, зростання всякій рослині дає для того, щоб у цьому рості інші речовини живилися.  Як чоловік землю примусив, щоб вона нам давала достаток, багато приємних плодів. Чоловік навчилася діставати в природі хліб. Вона його примусила за землею доглядати, і в ній садити зернини. А коли людина придбаває ці зернятка у великій кількості, то для неї треба млин, щоб молоти це зерно на борошно. А борошну треба водиця, щоб розчинити заміс тіста. Все це робить сама для себе людина.

 

25.   Поки цей хліб буде на столі, пройде дуже багато часу. А час ніколи не буває без шматка хліба, щоб чоловік нічого не їв, а жив. Це лише пропагує за це наше всіх загартування-тренування. Воно зробило все на чоловікові живий факт. Ми його бачимо, він на своє тіло не нападає. Ніякого одягу ніколи. Який би час по природі не проходив, для нього все одно однаково. Є таке питання: «А як ти відчуваєш?» Йому ставлять під час переходу з одного місця в інше. Він відповідає логічно: дуже приємно. Хотів, щоб ви, як аматори, спробували. Всім це не подобається. Тому я не зможу вас запевнити, щоб ви, отакі люди, примусили самі себе, а мені, як людині, повірили. Я сьогодні не вживаю їжу так, як їдять усі. Вони не можуть залишатися без їжі, як залишаюся я. Нам говорить чоловік. Не їжа народила чоловіка, а чоловік своїми руками зробив її для себе.

 

26. Він це створив у процесі свого життя. У чоловіка раз сили народились для того, щоб залишатися без одягу завжди, то у нього і народилися сили без їжі залишатися назавжди. Він ці сили виробляє на собі особисто. Для нього не треба дім, і щоб для дому що-небудь мати. Ось це сили чоловіка. А вони робляться поки чоловіком одним не для самого себе, а для всіх зацікавлених. Хіба це погано буде чоловікові, якщо він від природи доб'ється такої слави. Йому не треба буде одяг, він може залишатися і без нього. Йому не треба буде їжа і вода, він і без цього може своє життя продовжувати. І також йому не треба буде житловий дім. Для чоловіка є життя – повітря, вода і земля. Що й породило тіло людини, воно ж і збереже за рахунок єства. Це сила в природі струм, електрика і магніт. Що є на людині, те є і в природі. 

 

27. А природа множинна, вона все нам для життя народжує, а смертю закінчує, бо ми не хочемо шукати для себе смерті. А коли ми будемо шукати для самих себе смерть, нас природа пожаліє, і не стане нас поодинці стьобати. Ми самі захищені індивідуально, у природі сваволимо, робимося в природі королями. Хоч на годинку, але скористаємося іншим. А інше від нас терпить. Хоча та ж земля, вона не народжена для того, щоб нам давати плоди. У неї тільки знайдені сили для того, щоб на ній витрачати людські сили, щоб людина через них і помирала. Земля для чоловіка виявилася джерелом, котре чоловік став зберігати, як око. На ній життя розвинув за рахунок тварини, і нею задовольнив себе. Чоловікові потрібна їжа, він у процесі своє тіло, шлунок розвинув. І став на землі господарювати культурно, добре.                              

 

28. А земля цього не хотіла, щоб сильний жив за рахунок безсилого. А в природі таких дій дуже багато. Багатство ця земля, в чому ми всі народжені для життя. Але ми не захотіли, пішли по шляху не тому, взяли дорогу залежну. Нам треба земля, і до землі тварина, і зростаючі плоди. А вони народжуються атмосферою. Південь нам дає одне, а північ дає інше. Але ми не навчилися брати і на півночі, і на півдні. А застосували до життя, і самі померли в цьому. Нам треба шукати одного всього для всіх, хто живе на білому світі, щоб природа збагатила чоловіка. Вона повинна заступитися за чоловіка живого для того, щоб він жив і свої справи творив для свого життя. Щоб довелося жити за рахунок свого тіла. Ми з вами дочекалися весни, ясних сонячних днів.

 

29. А земля наша нас з вами давно чекала, щоб ми зі своїм приготуванням, зі свого снастю її, бідну, стали розробляти. Ми цій справі господарі, у нас цей час даремно не проходить. Ми з вами про нього давно думали, а зараз виїхали, беремося за землю. Її волочимо, у неї сіємо зернятка, щоб родило більше. Потреба дуже велика у нас, хочемо за рахунок цього добре жити. Ми самі себе примусили для цього працювати, весь день на ногах лазимо, тобто ходимо назад, вперед. Та за землею доглядаємо, це наша така турбота від предків. Вона нас примушує поспішати зробити цю роботу. Вона нам дає прибуток.

 

30. Ми її з самої весни тягнемо вгору для того, щоб наші сходи росли і піднімалися, і робилися багатими сходами. Для цього ми здібні, і хочемо завжди, щоб у нас був хороший урожай. Вся наша теоретична наука про сільське господарство говорить, їй спокою немає. Вона про це видумує нове щодо роботи і збирання врожаю. Вона гроші за це отримує, і шикарно живе. Споживач людина на це все своє не шкодує винахіднику віддати, щоб легко було людині придбавати. Людина здатна допомагати людині в цій справі. Один фізично працює, інший придумує розумово. Хоче своє вміння представити, щоб його вміння давало користь.

        

31. Чоловік без повітря не крокує, а без води не обійдеться, а земля буде треба. Земля ж площа, на якій весь вік люди працюють. І роблять те, що всі хочуть отримати. Їхня земля, дай урожай. Вони для цього розвинули своє сильне бажання робити. Щовесни роблять, і щоліта вирощують. А щоб вистачало, все мало нам. А раз нам мало, нам не вистачає, у нас це є хвороба. Ми, люди, заражені цим, і хочемо своє від природи забрати так, як нам подобається. Бо це наша мета і завдання: природу примусити своїм умінням, своїми силами, щоб вона давала щороку багато врожаю.

 

32. На справу виступив весь народ, все людство на боротьбу з природою. Вона сильна все для людини зробити. І робить вона все, що хоче. Але ми ж почали буравити, ми ж з вами почали працювати, свою працю класти на це. То природа нам відгукнулася, вона нам дала по можливостях, щоб ми жили не легко, а важко. У нас на цю справу всі є можливості лише працювати і працювати над землею. Якщо ми з вами кинемо це робити, нам треба помирати, бо без праці людина не навчилася жити. У людини одна необхідність – тільки треба працювати, і багато треба працювати, і чесно. Якщо взявся працювати, то працюй мужньо.                

 

33. Не говори, не жалійся нікому, бо ця робота потрібна для всіх цих людей, хто цією справою займається. Чоловік  сам хотів це робити, він і робить на сьогодні все те, що потрібно для життя. А для життя йому треба хліб, йому треба вода, йому треба одяг і житловий дім. На це треба дуже багато в цій справі трудитися. І думати, ухитрятися, як це треба легко придбавати. На цю справу виступила машина, мотор, істота, що горить. І вугілля, гас, вся здатна електрифікація. Не на користь вона служить, а на шкоду здоров'ю. Вона ж є всередині атмосферних явищ, і є в людині.

 

34. Це техніка, це штучне, яке нами робиться. Ми зробили для себе це, і в цій справі гинемо. І будемо гинути як ніколи за це все, що ми робимо. А те, що ми з вами ставимося з презирством, не хочемо підтримувати, для нас є нова історія. Ми дивимося на чоловіка загартованого. Він же у нас один всьому потрібен. Це тренування примусила жити так, щоб цього не потребувати. Не треба трудитися, як ми з вами весь час працюємо, а через це своє здоров'я втрачаємо. Наша всіх мета і завдання – іти від цього всього, і знайти для себе небувале нове, щоб не мати нужди в природі. Тобто не треба буде ніякого діла робити, бо є можливість всього добитися від природи.  

 

35. Природа все зробить. Лише б захотів, бажання, думка все одно доб'ється. Так і загартування-тренування, воно є наука. Вона вчить людство, як буде треба самому запобігти застуді та захворюванню. Ось що загартування нам дає. Але не простуду і захворювання, як ми з вами із-за техніки отримуємо. І будемо отримувати свої недостатні життєві умови. Воно між нами і природою відмирає. Так це нам є в цій справі користь, якщо ми через це відмираємо? Наше незнання, ми не вміємо жити, і не шукали те, що потрібно для життя. Не земля одна, щоб на ній працювати, і на неї надіятися, як на якусь гору. Вона є для нас мачуха.  

 

36. У неї для нас всі свої капризи, котрими вона володіє. Все нам зробить, якщо ми буде за рахунок її жити. У нас одне необхідне – це треба трудитися. А у загартування-тренування говоритися інше. Можна буде залишатися жити без праці, і без одягу, і без їжі й води, і житлового дому. На це чоловік працює, на це він силу кладе. Через це отримує хороше. Чоловік не хворіє, не трудиться, він не одягається і не їсть, і води не п'є. А навіщо йому буде треба дім, якщо на нього ніяка атмосфера не впливає. У природі для загартованого служить ванна. Електрика, магніт, струм – це самі сили волі. Яка краса в житті.

 

37. Але не шматок кислого хліба, або замазана ганчірка. Або складений з каменю або глини дім, в чому чоловік народився. А потім пожив, і помер на віки віків свого життя. Ця стара справа нікуди не годиться, крім як потрібно визнати за вічну загибель. Ми тільки чекаємо кращого, а воно з'являється в житті нікуди не придатне. Ми чекаємо продовження, а виходить погане, приходить до нас через це все, що ми маємо смерть. Хіба це є життя наше з вами. Не повернешся направо і наліво, як уже прохолов, захворів. Напав нежить, кашляти став. Що цьому всьому можна сказати, якщо вже в тілі людини нестаток. Тіло не так стало відчувати, не так стало говорити. Навіть сном не користується так, як це слід. 

 

38. І не їсть, і вода так не п'ється, як це треба в житті. Чоловік не той, про котрого мова вся йде. Чоловік хворий. А раз хворий, йому треба бюлетень. А на це у нас є лікарі. Вони вивчають цю історію, вони люди досвідчені, на цю справу вчать себе роками. Практично обслуговують людину. Мають лікарні, палати, ліжка для того, щоб людину в цих умовах тримати. Без команди лікаря ніхто не наважується його порушити, щоб залишити хворим ліжко і піти зовсім. Наш народ психічний, він розбіжиться звідти. Чоловік жаліє сам себе, він цього не зробить, робить все ненормальність.  А у загартованого чоловіка думка одна – не думати про природу, про її час, і не гадати про якусь справу, щоб зробити. А своє неможливе.

 

39. Треба обов'язково ввести як роботу свою для всього нашого на землі людства. Це ванна, що проходить між живим тілом, повітряний струмінь, сонячний промінь. Дощик мізерний, і падаючий на землю сніг, по якому доводилося ходити босими ногами. І якщо про це все розповісти нашій молоді, яка себе веде за предками, вони колись схаменуться, визнають цю невмирущу ідею. А вона всім право дає не одягатися, і не їсти, і води не пити, та й дім не потребувати. Питається, як же нам, людям, без цього жити? Дуже просто. Треба від природи добитися, зробитися новою людиною. Такою людиною, котра своїми силами примусить в природі відшукувати на собі смерть, і з нею завоювати в природі життя. Вона розкриє для людини очі.                                                    

 

40. Вона покаже людині дорогу, якою треба йти, щоб не зачепитися, а пройти, нікому із законів не перешкодити. Ось це є наш для всіх законів закон – прояв своєї ввічливості. У неї немає чину і гордості, є нижче всіх приниження, і любов до всього. А щоб висловитися, і сказати своїм вагомим словом, щоб із цього вийшла правда. Немає в жодному національному народі, у жодної людини на всій земній кулі, щоб вона залишалася задоволена своєю думкою, що їй не потрібно ніяке багатство. Їй не треба буде земля, щоб про неї думати щороку, і готувати до неї один час, щоб на ній обов'язково попрацювати. Її скопати або зорати для того, щоб будь-яке зернятко вкинути для того, щоб воно взялося своїми силами за землю вологу, і давало по можливості ріст.

 

41. Це для людини радість, сходи вона бачить. І надіється на велику нашу природу, котра цілий рік свої дні представляє. І всі вони різно народжені в атмосфері за своїм часом, котрий йде один за одним зі своїм ділом. Він  примушує вперед людину, щоб про нього не забувати, і до себе швидше тягнути, щоб цей час швидше прийшов. І в цьому часі заложити свій фізичний труд для того, щоб вийшов із цього всього живий факт. А ми його чекаємо весь рік, кожен день встаємо з ліжка, і дивимося в природу, біжимо швидко, захоплюємо. Кажемо: це місце моє.    

 

42. Це моя робота, мої сходи. Я їх очікую, щоб вони росли швидше, і визрівали пристойно, щоб дочекатися того часу, коли зернятко зашумить, заговорить своїм.  Ми його масою побачимо в спільних засіках, і визначимо, що з нього вийде. Я, говорить чоловік, на цю справу поклав дуже багато праці, заклав чимало думок, а все ж дочекався чистого бурштинового зерна. Тепер смію сказати: це багатство належить мені. Я все зробив для цього. Але це ще не все, щоб з цього багатства можна було вишукати будь-яку користь. Дуже багато розумних людей, думали вони дуже багато, і робили ще більше. Але вмирати довелося моментально. У нього, як чоловіка, господаря хорошого, все було, що для твоєї душі треба буде.

 

43. А от здоров'я ні розумний, ні дурний не зберіг. Бо природа для будь-якої людини є природою. Вона не рахується ні з розумом, ні з фізичними силами, для всіх служить одним шляхом. Треба було б цьому чоловікові пожити, і все у нього є в домі. Та навколо будинку ще розташоване власницьке господарство, воно великого розміру. Але щоб від смерті хто-небудь заступився, щоб у природі за рахунок її жити. Не народжувалося таких якостей, при яких би били по обличчю і боляче не було. Людини не зрівняти із природою. Людина одне має в природі. А природа у себе має не одну людину. Вона має дуже багато такого часу, в якому людина не дочекається, а помирає.

 

44. Він не зміг подужати, перетерпіти, і дочекатися того. Чоловік не дочекався, а взяв та помер. Біда одна – невміння наше. Ми не знаємо, що треба робити, щоб жити і жити, і жити. А навчитися, ми всі навчилися за рахунок природи жити. Ми живемо за рахунок її тіла, добуваємо, боремося, хто кого. Ми – її, а вона – нас. Ми частково, а вона нас усіх під одним покроєм держить за нашу працю, за нашу турботу до неї. Вона один раз дає на рік. Ми це все технічно придбаваємо. І хочемо сказати: ми живемо непогано. Для чого ми в природі живемо? Для життя. Всі хочемо жити не погано, а добре. Не важко, а легко тому, хто технікою оточив себе, розумом збагатився. Він щасливець свого призначеного місця.

 

45. Він не нарівні з усіма за своє зроблене отримує. А яку він користь зробив людству, що він винайшов машину, поставив її на колесо. І ввів у неї мотор, налив пального, запалив його. Гарчи своїми силами на всю природу. А ти, людино, тепер ці якості вивчи, зрозумій, і керуй до одного часу. А потім ця машина починає робити дурниці, у неї якийсь є недолік. А раз недолік, вона захворіє, ходу немає. А людина-то жива думає про мертве, цей дефект видалити своїм умінням, своєю спритністю. Все робить, і зробить, заведе і поїде. До якогось часу людина не знає. Але приходить час і на їхнє свято, їх теж стьобають, як непридатність до використання. Вона непридатна до роботи, як і людина. Вона нам потрібна тоді, коли у неї є фізичне здоров'я.

 

46. Він своїми літами молодий. Його треба вчити, його треба примушувати. Він повинен навчитися бути в житті мудрецем, тобто командиром над усіма. Раз він командир, він вже є начальник, народний управитель. Його, як командира, всі підлеглі бояться. Він може все зробити. Він же особа, довірена народом цього виробництва. А ти, чоловік, мені, як директору, підлеглий. Що я хочу, те і зроблю. Мої права. Моїй політиці служити треба, щоб економіка в господарстві росла і додавалася. Чоловік був, він і народжувався для цього. І він народиться для цього, щоб не жити легко. А народиться для того, щоб жити важко. Це наша природа винувата. І вона сама дуже винувата через те, що вона чоловіка примусила з собою боротися.

 

47. Чоловік – це індивідуальність одна є, і буде вона, якщо йому природа допоможе. А коли йому природа не допомагає, заважає, то людина вже далі жити не зможе, бо в природі на цю справу є всі сили. Що вона хоче, з нами зробить. Вона нас не побоїться нам підіслати стихію. А в стихії ми з вами не навчилися жити. Не така атмосфера, яка нам потрібна. У природі й це є. Ми прогресуємо, поки з вами хвалимось, йдемо на рожен. Наша дорога – з наших тіл виходить прах. Ми ж з вами вчені люди нашої землі, а підтримати загартування-тренування, як науку всього народу, не хочемо. Бо цю науку практично здійснив на самому собі. Це я буду.

 

48. Моє ім'я Порфирій, а по батькові Корнійович, прізвище руське Іванов. Як мені доводилося це загартування спершу сприйняти, тобто починати? Як якусь на собі красуню ягідку. Я з трьох створених думок став практично робити. Одяг всі люди вміють знімати, і вміють кидати їсти, і також виходити з дому в час року. Тільки як у природі народився цей час, і прийшов на це час, що природа є природою для чоловіка не озброєного, а природного чоловіка, живого, а не мертвого. Коли чоловік відмовить собі в цій справі, то чоловік буде перед природою правий. Він обов'язково доб'ється права свого, завоює від природи сили волі, і стане жити не за рахунок природи, а за рахунок самого себе.

 

49. Чоловікові, борцеві за своє право в природі, обов’язково треба буде для свого життя шукати по природі. І мату базу діла, щоб трудитися не легко, а тяжко.  Тобто не мало, а багато для того, щоб собі заробити в природі грошей. Поки для чоловіка озброєного відіграють у путі гроші. У них нема кінця, нема краю, щоб у природі не придбавати. За гроші чоловік трудиться, і він їх отримає в місяць два рази і витрачає на свої нужди. Гроші не спасають і не задовольняють. Це проста штука, котра недаремно чоловіка примушує, щоб їх в різному труді придбавати. За яке-небудь діло гроші не однаково платять, і не рівно отримують. В грошах все життя побудоване. Не буде грошей.

 

50. А будуть гроші – пити вино можна. А різний одяг купляти, і різну їжу придбавати, також і житловий дім будувати. Треба буде лікареві могорич, він любить все. Кожен чоловік в цьому не відмовляє. В цьому гроші всі милують, за них ріжуть, за гроші вбивають. На рудниках працюють, на заводах теж, і в усяких майстернях. Особливо гроші любить комерсант торгівлі. За гроші бенкет всякий роблять, і свадьби гуляють. Театри проводять, танцюють, співають. І також за гроші ями риють, і навічно закопують. Поле сільськогосподарське, воно все в грошах.   

   

51. Хліб печеться, годують за гроші. Тільки купити або продати за гроші здоровя нікому права не давалось. А тільки легко доводилося губити здоровя. Загартування-тренування цього не визнає, жене подалі від себе. Мене психіатрія зробила чоловіком хворим. Я чоловік хворий, хто в рамки вчених не входить. Вчинок, котрий я ввожу, не шкідливий, якщо ним займатися. Він вже описаний і практично зроблений. Треба буде робити, і дуже треба

свідомо робити так, щоб ніхто на це не ображався. А своє продовжувати. Мені не треба труд, бо моє тіло не має нужди, не страждає від труда. І не треба буде їсти, бо це все перевірено життям.    

 

52. А в житті два супутники. Один народжений чоловік для того, щоб обов'язково вести спосіб життя для себе: своє тіло треба буде одягати, і треба буде їсти. А раз треба буде їсти, то треба буде і працювати. А робота дає якесь діло, яке живе між людиною і природою один раз. А потім зникає, як і не жив живий факт. А другий чоловік – це незалежний чоловік, хто не думає про працю, і не мріє про їжу. То й навіщо йому одяг буде потрібний, і також житловий будинок, він чоловікові живому зовсім не потрібний через свої сили, через волю свою. Це все наявне не порятунок життя. А про це всім треба цілий рік все думати.

  

 

 53. Та кожен день треба шукати, щоб щось зробити, і за це отримати, чим буде можливість проіснувати. Раніше не було цього організованого виробництва. Не було, на що надіятися, щоб тебе утримували, як утримують тепер. Як ти є на обліку своєї місцевої вулиці, вона має назву, твій точний номер. Ім'я, по батькові та прізвище. Де ти працюєш, ким ти працюєш. І як ти живеш, за рахунок чого. Це людини злодійство, самовілля власності, індивідуального свого місця. Хто працює на ньому спочатку, і працює зараз, за рахунок його притулився, і живе. Його робота відома для всіх. Він працює фізично важко, йому добре платять за його труд.

 

54. Він його любить, за що гроші отримує, і придбаває, що треба у своєму житті. На це люди зробилися майстри, вони людям роблять те, що життя покращує. Предок не мав того, що має зараз. Він зараз огородився цивілізованістю. У нього є, у що одягнутися хороше. А поїсти теж є їжа хороша. І житловий дім  теж хороший. Жити б, жити за таких обставин, при такій системі, як живемо ми всі за рахунок природи. Від неї беремо її якості, і обробляємо їх на смак свій, апетит. Задовольняємося, вважаємо самі себе ситими і здоровими для того, щоб працювати. А працювати, як це слід, як примушує працювати природа, щоб через роботу вийшов живий факт, якому б позаздрити.

 

55. Що з цього, якщо людина багато працює для себе, і добре одягається, їсть добре, і в домі живе прекрасно? Але щоб сказати, він задоволений. Це ні на одному чоловікові не прослизнуло таке життя, щоб він був повністю задоволений. Йому в його житті щось не подобається, такого немає, щоб було все добре. А ось наше загартування-тренування вчить всіх, як буде треба жити, щоб не ображатися, і нічого не потребувати. А треба погодитися з природою з тим, що в природі одне не стоїть, а рухається з одного місця в інше. Сьогодні сонечко, завтра дощ і так далі, і тому подібно. Але погодитися треба, що природа на свої кроки ніколи не ображалася, і не образиться ні на що.

 

56. У природи якості невмирущі, вічно живуть, і рухаються по дорозі. Сьогодні одне, а завтра інше. Те, що ми бачили, вже ми не побачимо. Він був перед нами людиною, а зараз він помер. Такого потоку, якого нам предки залишили, більше не буде. Ми змінимо свій вчинок, боятися природи не будемо, страшитися смерті не станемо, бо цього всього ми від природи доб'ємося, і будемо з природою воювати по-іншому. Природа постійно козиряла мачухою, у природі весь час жилося важко. А зараз за цих обставин, в яких чоловік опинився зі своїм тілом, він загартувався. Йому легко жити без одягу, без їжі, без дому житлового.                                 

 

57. Його розум про це не думає. Його думка без цього живе, вона і буде жити без цього всього. Не багатство чоловіка створює, а чоловік багатство своїм тілом створює, і придбаває його для знищення. Людина всім оточує себе, і все вживає, і все зношує, і сама у цьому скасовує себе. Це не життя людини, а просто вбивство свідоме. Людина від цього залежна, вона від цього всього і хворіє, і помирає. Сказати б, ось вона невмируща, справа тоді б інша. Ми знаємо живих природних звірів: зайчика, лисицю, вовка, ведмедя. Це теж тварини, вони право мають у житті жити, але їм ця людська рука не дає, і не дасть нікому з цих тварин жити.

 

58. Так за що ж природа чоловікові дасть, якщо в природі живе все, а чоловік побудував фронт, і з природою воює? Він потребує, йому буде треба. Він добуває у своєму особистому труді, він в ньому і гине через свою помилку. Ми говоримо, що чоловік не зможе жити без цього всього, що йому буде треба в природі. Чоловік-то наш руський Іванов, він нічого не потребує. Йому не треба місце, щоб він в ньому жив і створював в природі багатство. Цього загартований чоловік уже не має і не матиме. Він навчився без цього залишатися. Живе за рахунок своїх сил і волі. Час не відіграє ролі для чоловіка, а відіграє ролі сам чоловік. Ролі не відіграє ніякий ґрунт землі, і жодні надра і ліси з промислами не відіграють. А всьому цьому відіграє ролі сама жива людина. 

 

59. Якщо людина не буде на місцевості, то і ця місцевість не буде названа ім'ям. У природи свого власного імені немає, є спільної будови. Сьогодні одне, а завтра інше. Один одному поступається, не капризує. Якщо прийшла на землю зі своїми силами наша красуня  весна, ми, усі люди, звернула свою увагу. У неї дні не такі, як у минулої зими, вони не такі, як і у літа. Весна – початкове джерело всього природного життя, вона нам тепло принесла. У неї сонце, як сонечко, і гріє, і примушує, щоб температура була приємна, щоб на землі росла трава зелена, і були між нею квіти. А квіточки не однакові, не в один час цвітуть, і не одним ароматом пахнуть. Квітка має в себе солодощі для окремих літаючих бджіл, або жучків, або ос, які живлять самі себе своїм польотом, своїм життям.

 

60. Весна роси ранішні має, весна повітря має приємне. І весна все по-своєму повернула, навіть людину примусила в степ бігти. І там зайнятися з землею для того, щоб на ній доводилося що-небудь робити. Весна з чотирьох сторін для людини найприємніша. Вона починає робити свої початки для того, щоб зародився прибуток. Ним радіє людина, його придбав, і хоче, щоб у нього багато було. Чоловік – це буде борець за все своє. У нього на першому плані ця весна, вона починає, а кінчає осінь. Осінь найхолодніша після літа, що проходить. А літо – це річ, що зріє, в якому всякі плоди досягають своєї справи. Влітку зріють фрукти, зріють овочі, якщо їх посадили. А осінь примушує збирати, зберігати для матінки зими. Зима – це річ така, не заважало б, щоб вона була.

 

61. Зима примушує зайве мати. І треба зайве приміщення, щоб зберігати, і зберігати хорошу річ. Не врятуєш – вона гине. Так, як ми бережемо самі себе в природі. А вона на нас за все збереження не дивиться, і не жаліє нас усіх. А якщо трохи щось таке, то починає нас валяти і карати своїми силами. Одного одними мучить нестатками, а іншого іншими за красу, за фасон, за форму, за чин, за гордість, за ненависть, за зло, за всякого роду неполадки. А ці неполадки відображаються психічно в невдоволенні. А раз чоловік незадоволений є для природи, для умов, вона його не хоче тримати у себе таким, як він думає. Це людське бажання. Людина хоче, але не отримує, і не отримає через це все.

 

62. У людини в мозку своє індивідуальне мислення, воно людство примушує різно думати. І так отримувати, як отримує у себе природа кожні дні, що наступають. Він людину кожен раз щодня зустрічає зі своїми силами і проводжає. У людини одне – бачити в природі красу, і в неї втягуватися, як втягуються всі люди щодня кожну хвилину. Йому то справа, треба думати, що він для цього дня повинен поїсти й на себе одягнути, а в житловому домі прожити так, щоб ні із-за чого жити і дня не будеш, і ніде ти не зможеш оточувати себе. Через це треба людині природа, а в природі треба квітка, а з квітки треба буде плоди. А вони часом зростають, і вчасно з'являються, як якась ягідка.

 

63. У природі люди всі жили за рахунок того, що люди придбавають, і своїм ім'ям називають. Укажіть ви хоч одного чоловіка, хто привласнював до свого імені інше, і називав його близьким своїм. Це, мовляв, моє, а не чиєсь. Природа, вона така годувальниця. В один час дасть тобі, як людині, а в інший час відбере. Людині здоров'я не треба буде, а вона його просила, щоб додалося. Їй воно треба, щоб природу знищувати. Цього загартування-тренування не вчить нас усіх. Воно вчить, як буде треба жити на її розсуд і не застуджуватися, і не хворіти. Цього загартування-тренування хоче, воно всі сили кладе, і примушує будь-який момент і кожне місце. А при місці кожна справа живий факт. Треба стовп поставити, і на ньому щось показати, як живий факт.

 

64. А живий факт, а у факті гроші, вони поки провідником майбутньої смерті. За них купуємо одяг, ми йому дуже віримо, і хочемо на нього надіятися, що він нас рятує. І він на нас висить, як мертва річ, вона наші тіла тисне, і на нас зношується, і він на нас впливає, як замазаний, наполовину розірваний. Також за гроші придбавається і продукт, і хліб, і весь приварок, якого доводиться берегти. І бережеться дім. А що буде треба для того, щоб був на тобі завжди хороший одяг, і смачна їжа, та щоб житловий дім був хороший. Що треба для всього цього? Не вистачить наявних засобів для того, щоб все повністю було, і вистачило. У природі ініціатор всього цього, він є всієї природи ініціатор, всьому природному багатству.

 

65. Якщо зберігає природу, її всі якості, то буде зберігати і тебе, як людину. Твоя думка лазить, твій організм бажає. А раз бажає, то нікуди не дінешся, крім як треба погодитися, і робити те, що придатне природі. Природа не хоче, щоб через нас вона втрачала свої сили. Вона дає силу-силенну, дуже багато, але нам не вистачає, все мало і мало. Як це робиться чоловіком. Він би гріб до себе, але не знає, що з ним зробити. У природі вистачить усього, але немає того, чого людина не придумає. У людини є тільки його велика потреба, яку не в силах задовольнити. Сьогодні одне бажає, а завтра бажає інше. І так щоб вистачило, все мало. І буде мало через одне своє.

 

66. А в своєму можна буде долучати, що тільки попадає під руки, те й тягни. Для тебе це твоє здоров'я, а воно треба всім для того, щоб працювати. І робити своїми руками, а ногами носити. Це фізична робота, яка день і ніч твориться. І приходить до того, щоб людина брала всілякі штуки, які будуть треба скрізь і всюди через свою потребу. А потреба така, вона природна, зроблена руками, і ногами проведена, за що отримано гроші. Як це вийшло, що все життя зацікавлені в грошах? Вони всій справі є мірило. Ми поки вважаємо чоловіка господарем такого, хто вміє їх берегти й економити, особливо, хто їх вміє придбавати.

 

67. Тому важко доводиться бачити гроші, хто є на самому останньому, не корисному труді. Там ця людина живе, де себе не може примусити. Теорія розташувалася, вона без жодної справи тут на ось цьому місці нічого подібного не впізнала. І не поставила ніякої вишки, щоб здалеку було видно, що тут є люди, які заклали весь свій розум для того, щоб чоловік тут жив, і своєю думкою розташовував, що йому треба працювати, створювати виробничі цінності. Людина сама є в природі гроші, у нього руки для цього, ноги теж без грошей нічого не носять. А розум, ви думаєте, що він не думає про гроші. Як тільки побачить на інших товаришах, що вони п'ють, а не запрошують його. Він би теж випив, але кишеня порожня, грошей немає.

 

68. Тому й людина не потрібна нікому ніяк ніде. Так і теорія цвіте за гроші, вона витрачає народну копієчку. Роблять те, що не дає ніякої користі, крім точної витрати. Ми ж людину народили для життя, до дорослих років виростили. Навчили з життям розбиратися. Він знає про природу, про своє місце. Де він з'явився, там він і живе до свого часу. Робити навчився те, що всі наші предки робили. Вони ділили решетом гроші, не жаліли їх витрачати на себе. А час у житті такий підскочив, у тілі став відчуватися якийсь нестаток. Розум думає, а праця не представляє. Важкий він для людини працювати фізично і працювати. Це ж тіло квітка в природі, йому треба жити. А ми з вами вишку поставили, і тягнемо людини з неволі. Людина жила в селі.

 

    69. Він не так жив, як живуть усі при якому-небудь виробництві, де людина щодня придбаває копійку. І він її береже, ні праворуч, ні ліворуч він її не кидає, а тримає під завісою до дня, що прийшов, на котрого він надіється. Хіба колгоспник той чи інший за своєю спеціальною роботою не зміг би розібратися з грошовою системою. Хіба селянин не зробив би свій двір, щоб він був культурним. У нього духу не вистачає від себе відривати державі. Особисто одному чоловікові, не озброєному технікою, і не навченому гроші легко добувати, дуже важко з нічого робити гроші. А ми їх брали і беремо, і примушуємо чоловіка, щоб він стосовно цього був розумніший теоретичного чоловіка. Сам на фронті падав, а вченого не відпускав, все робив. Робив для того, щоб наука не пропала так, як пропадала у своєму житті практика. Вона в нашому сільському господарстві процвітала в нестатку, і буде процвітати.

    70. Ви не пробували з місця свого спихати чоловіка живого, хто на ньому народився. А ми, як теоретики, це зробили, розвинули життя, кожну науку представили за гроші. Наш учитель вчить нас, хлопців. Він думає про себе, як він живе, і що він отримує за свій фізичний труд, котрим доводиться сіяти передовій молоді. Учитель розбирається з життям, його задовольнив вищий навчальний заклад, він закінчив інститут. Його справа одна – тепер за рахунок цього знання жити і отримувати гроші. Так само і лікар, творець всього нашого здоров'я всієї нашої системи медичної для людини. А ми його не забезпечили, щоб він жив не так, як зовсім безграмотна людина. У лікаря знання таке ж до життя, але робота інша. Лікар не вчить, а допомагає в хворобі людині, щоб вона не прогресувала по тілу. Він же вчений чоловік, він за це гроші отримує, і стільки, скільки йому дають. Він їх отримує за роботу свою, за те, що він з людиною справу має.

 

71. Але не задоволений лікар цією зарплатою, але більше не дають. Треба погодитися з цим також, а не згодна людина ні з якою низькою оплатою, яка не розвиває тіло людини, а скасовує. У людини нестаток в одязі, в їжі. А раз немає цього, то і дім не потрібен хороший. Всьому діло є гроші, а їх дуже туго видають. Не буде грошей – не буде і життя. Жодна теорія нічого не зробила, щоб без грошей. Жоден камінь не піднятий, щоб за нього не оплачувалися гроші. У природі дуже багато багатств. Але найголовніше це багатство, яке потрібно нам усім. А ми його купуємо, ми всі його і продаємо за гроші. А самі написали, що купити або продати комусь здоров'я ніхто не має права. А тільки має право в будь-якому місці легко втрачати. Це наше з вами всіх глибоке незнання. Ми не зможемо навчитися, як це буде треба для свого життя оточити себе, щоб зовсім без грошей жити.

 

72. Ось це були б на людині сили. А вони є, тільки їх дуже важко ввести, щоб вони між природою і людиною процвітали. У людини теорія нічого не дала, щоб бути корисною. Вона навчилася самого практичного у фізичній праці чоловіка примушувати, щоб він копошився, робив те, що буде придатне теорії. А ось загартування-тренування сама одна з усіх наук наука, аматорська, практична. Зроблена людиною для того, щоб усі люди цьому вчилися, як буде треба залишатися людині зовсім без грошей. Людині не треба буде ні одяг, ні їжа, ні вода. І дім житловий навіщо буде треба для людини, котра не потребує нічого. Їй гроші не треба будуть. Треба буде життя із здоров'ям. Його дає природа, вона його зберігає в житті єством. Найпростіша природна істота.

   

73. Повітря, вода і земля. Струм, електрика і магніт. Ось це цілющі життєві якості, а вони є в природі. Немає того місця, щоб там цієї істоти не було. Природа на це діло має більше, ніж ми маємо площі під штучним. Вся природа не пізнана, і ніхто за цю справу не береться, і не може братися ніхто. Всі хочуть купити здоров'я, вони його купують, але не всі його мають. А практика вже зробила, вона ним огородилася, тепер хоче передати. А вчені бутять, не хочуть підтримати.

 

1962 рік 16 липня. Іванов

 

6207.16  Тематичний покажчик

Загартування наука   12а, 35, 47, 55, 56, 72

Життя без потреб   22, 24, 39

Ввічливість    40

Задоволення    55

Самогубство    57

Іванов загартування    58

Природа    65

Людина гроші    67

Визнати Іванова    14

5 порад 14, 15

Незалежність

Смерть 25

Ім'я та місце 59  

                             

Іванов П. К.

Рак

 

Редактор – Ош. Редагується з благословення Іванова.  (Див. Паршек. 1981.02, с. 115, 127)

 

1. Цього найсильнішого захворювання не було, як тепер кажуть рак. Він ні в кого не питався, своє самовілля проявив, життю людині завадив. З маленької ранки форму розвинув, яка в природі народилася. І прогресує в людському тілі доти, поки не організувала свої сили причини. А коли тільки прийшов час, розкрило двері причини, вона свій шлях показала прямо до мети. Людина стала свої сили втрачати, мозок не став мислити, серце не стало битися, дух був відсутній.

 

3. Природа себе примусила йти від живого тіла, а вдалася до неживому тіла, до мертвого зовсім. А людини не стало, вона померла від раку. А рак – це найсерйозніша і велика на людині розвинена хвороба. Вона нікому з усіх не поступається. Нікому вона не підкоряється. У рака сили такі, лише б напала на людину, відступити і йти, цього немає. А кулька за кулькою наступають, і за собою волочать безсилля. А коли настане той час, та хвилина дорога, коли тіло не стане дихати, то вже життя немає.

 

5. А наступила смерть. Не треба б це, але природа допомогла людині одній це отримати. У природі прийшов такий день, він не захотів бачити у себе такої людини, котра померла від цього раку. Їй довго не доводилося мучитися в цій справі. Йому довелося легко здатися. Він не думав так умирати, як він важко помер. Але щоб поробити, що-небудь допомогти цьому чоловікові, хто раком захворів. Ще ніхто з усіх людей не знайшовся, щоб від цієї хвороби врятувати.  Всі спеціальності всієї нашої медицини задалися мети цьому розвитку допомогти. Але нічого не вийшло, крім як сили пали. А людина мислила, людина знала. Він бачив, але собі допомогти не зміг. У нього до цієї справи народилося до природи недовіра. Йому інші люди підказали.

 

8. Захворіти раком, лікуватися нічим, і надії ніякої немає, крім як треба розпрощатися з білим світлом. А людині хочеться жити, він свої сили складає, щоб жити. Але йому життя від природи не отримати. У людини сили, не такі в природи.  У людини теж не такі, як у природи. А природа не така, як чоловік. Він має у себе силу все думати про свою необхідність. Вона його примушує йти по дорозі для того, щоб там знайти для свого тіла який-небудь прибуток, без якої людина не зможе обходитися. За всім цим висновком, людина живе один раз, і цими правами користується. Для нього ранок сьогодні дуже приємне. А раз воно приємне для його тіла, то чому добиватися від природи неприємного. Тіло в одній порі не стоїть, і не рухається до поганого, а йде від поганого до хорошого. А хороші якості ніколи не прищеплюються, швидше від усього погане прищеплюється. Як наш для всіх рак поширюється на тілі людини.

 

10. Людина б його зроду не хотіла мати. Але природа цю хворобу ввела в життя, і зараз вона на людині прогресує. Лише б тільки ця хвороба вчепилася за тіло своєю виразкою, то тоді у тіла немає сил, щоб цьому ворогові дати відсіч. Бо ця хвороба природна, вона починається з початку, а кінчається кінцем життя. У людини будь-якої і кожної на це діло не народжувалася думка, а живий факт вийшов. Якби наша наука медична не боролася з цією хворобою, то, могло бути, і раку не було. Ми ж люди, що борються за своє особисте тіло, і нам хочеться тривало жити. Ми живемо тоді добре, і хочеться ще жити, коли при нас буває здоров'я. Наша природа для нас бідна, вона нас усіх примушує працювати. Але ми з вами працюємо не однаково.

 

11. Хочемо працювати менше, тобто легше, а прибуток хочеться великий отримати. Але природа – це природа, вона нами всіма розпоряджається. Якщо хоче нагородити, вона в цій справі майстриня. А якщо у неї з'являються дні нехороші, то тоді не ображайся. Рак для людини хвороба невиліковна, але сильна для будь-якої людини. Коли він на людину нападає, і свої сили створює в людині, то людина вже безсила боротися, тобто жити.  У природі дуже багато є хвороб, але всі вони характерні й різні. Для того вони живуть між природою і людиною. А в природі стільки видів у житті, і всі вони різні, та й саме положення різне. Нема, щоб людина погане своє любила, вона від свого в деякий час відвертається. А раз людина від свого відвертається, то чому не відвернеться від чужого. А чуже не моє, так і в природі. Своє вважається живе природне, але не штучне.

 

12. Рак, що розвиває себе на людині – це теж не штучне, а природне. Ніколи не зупиниться, а буде на людині розвиватися, як хвороба. Вона народжена для того, щоб людині заважати. У людини один напрямок, а у хвороби інший. Не людина в природі відіграє ролі щодо цього, а відіграє ролі сама хвороба. Лише б вона свої сили приклала для людини, вона робить свою неприємність. Тіло пов'язує, і не пропускає кров, серце зупиняється, а мозок не мислить, приходить до не життя. Це заслуговує тіло людини, воно не робить того, що слід. А коли тіло буде робити те, що в житті людині потрібно. Якщо він хоче жити, а йому природа не дала можливостей жити. І робити те, що роблять усі. У природі є багатство, його людина обробляє.                              

 

 

  13. Йому це багатство не допомагає в житті, а сильно заважає. Бо він у цьому багатстві отримує всі наявні хвороби. Особливо це рак поширений на людині в даний час. Не буде чоловік це діло робити – не буде від природи отримувати, не вживатиме на собі, не буде хворіти. Треба буде обов'язково від усього відмовитися, від праці, щоб не працювати ніяк ніде. Ось це буде найкраще з усіх. Одне для всіх, щоб від природи не отримувати ніякого продукту, ніякої зробленої їжі. А раз чоловік не буде їсти, то тоді він і не буде одягатися. А раз він не одягається, він не їсть, йому не треба і дім житловий. Ось це будуть сили, а вони необхідні нам усім.      

 

14. Наше життя одне, воно буде треба для того, щоб отримати своє особисте здоров'я. А воно не в ягідки є, воно не у солодощах є, і не в смаку воно є представлено нам, як природою. Вона ж нам все це створила, і ми від неї отримали. Тепер знаємо місце і час. А воно в році один раз з'являється. Ми цей час чекаємо, і надіємося на ці всі якості, що ми будемо жити і за рахунок цього всього придбаного. Нас примусили умови потроху збільшувати. Для того ми це все почали для себе робити, ми в цій справі знайшли життя. Один час поїдати, а інший час терпіти. Є, що їсти, ми їмо, досита наїдаємося. Нема, чим свій шлунок нагодувати, ми вмираємо. Наше тіло до цієї справи не підготовлене для того, щоб залишатися без їжі.

 

15. Наше тіло навчене бути завжди з придбаним продуктом. А в природі ми це діло отримали. Вона відкрила нам багатство, без котрого ми не зможемо продовжувати життя. Нас зустріло в цьому ділі наше безсилля. Ми звикли поїдати, тобто досита наїдатися. Поїсти один раз, а до другого обіду готуватися, бо наше таке в цьому життя. Якщо ми не будемо мати в мішку, і нема, де придбати, ми вперед цього мішка помремо. Наші сили на те, щоб думати, робити, придбавати, щоб було в запасі. Тоді-то можна сказати, що я чоловік багатий. У мене є все природне, і знаю, де взяти. Лише б моє бажання, я це отримаю. Є тварина овечка, від котрої очікую приплід. Мені цей прибуток не народжувати і не виховувати. Як вона сама десь взялася, і як вона чоловікові дана, один Бог знає.

 

16. А діло овечки одне – лише б ця овечка народила маленького, або її, або його. То в цьому ділі турбота чоловіка виростити  для того, щоб ним скористатися. А він маленький, він треба, його треба виростити, як ягідку. А ягідка є народжена природою, вона росте рослиною в початковій квітці. А з квітки яка-небудь ягідка виростає за свій час. Вона сама себе показувала, і в цей час зріла доти, поки стала придатна до вживання для того, щоб цю річ з’їдати, і нею наїдатися досита. Як хочеться, щоб ця плодова річ зберігалася довго. Ми учимося на це діло. Хочемо, щоб наше це діло для життя сприймалося як ніколи, щоб було для нас добре. А хороше робиться в природі людьми. Одні люди в предковому явищі дозволили собі робити те, що їм представив наш день, що прийшов.         

 

17. Він довго не появлявся на арену, а у людей був великий в житті нестаток. Треба була їжа, треба була вода, і одяг теж був треба, також житловий дім необхідний. Як же ми, предки, погодилися з положенням. А в природі на цей весь розвитий прогрес люди не хочуть вірити, що це є можливість. А як же завоювання жовтня. Здвинули з місця вожака, тобто царя землі, тільки генерали, багата сторона не стояли. Їм хотілося панувати над трудящими. Вони старому негожому нічого не зробили. Нове джерело, це життя робітничого класу, хто ніколи цього не думав, щоб його панування було над природою. Щоб люди, підлеглі вік, скинули свою незалежність, котра з 1917 року почала по землі своє в законі проявляти.   

 

18. Народ – це є люди. Всьому справа – це наша рідна земля, яка стала родити врожай. Земля стала служити чоловікові трудовому джерелом. Вся техніка ринулася по землі, щоб обробити і посіяти зернятка, щоб ми голодними не були ніколи, щоб у нас був хліб, вугілля. Щоб руда нам давала сталь, залізо, і наші машини робили машину. І ставили на колеса мотор, і його заводили, і з ним разом бігли швидко для того, щоб зручне місце створила, і як ніколи в житті допомагала. Цього ми і добилися. Все у нас є, що їсти, чого пити, що одягати, і в чому жити. Тільки ми з вами не зробили одного запобігання, щоб не застуджуватись і не хворіти. Ми підручники написали, науково створили, щоб люди наші гартувалися в тренуванні, водою холодною обливалися. А у самих вчених нестаток, боязнь це робити.

                             

19. Краще їм померти в пальті, ніж померти їм без пальта. У них одне – до цієї справи є недовіра. Мені вони кажуть: це, мовляв, давнє і старе, нікуди не придатне. «Цьому народу робити буде не треба, що зробив на собі Іванов». І для чого він зробив. Вони цієї справи бояться, бо ідея Іванова людину практично примушує, щоб зробити на своєму тілі. Випробував сам себе, показав, як буде треба, щоб від природи не отримувати шкоди. Це тіло його, а воно ходить зиму і літо в трусиках, загартовується у ванні, електризується. Для Іванова природа не впливає, ні холод, ні спека, однакові для тіла. А раз йому не потрібно одяг, то не треба і їжа, і вода. А раз цього не потрібно, то навіщо тоді працювати. Якщо можна без зусиль обходитися, то не потрібно буде їсти, пити воду, і в житловому домі бути.

 

20. Житловий дім – це природа, повітря, вода і земля. Від чого не слід іти. І боятися не треба залишатися без усього. Нічого ніяк ніде не потребувати, і не бути залежним ніде. Іванов розповідає про своє досягнення, про свою любов до природи. Хіба це недобре буде, якщо людина буде доглядати за собою, або ж зберігати сам себе? Хіба це недобре чи погано, коли людина свої ноги миє холодною водою по коліна? Він же на них цілий день ходить, а слід було вранці і ввечері їх мити. Встав з ліжка – помий, лягаєш в ліжко – теж помий. Твій догляд за собою. Хіба це не порядок живої людини, чи це не прийнято з людиною дорослою вітатися, або недобре свою ввічливість представити іншому?                                 

 

21. І сказати свої слова ввічливо: «Здрастуй». Дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Через це ти з ними говориш, і дружбу свою між ними укладаєш. Це твоє побажання їм. Хіба буде погано людині тоді, коли він людину буде шукати. І знаходити таку людину, хто чого-небудь потребував, і йому старався допомогти? А без мети нічого не давай, дай йому допомогу через свій нестаток. Я, мовляв, йому даю для того, щоб в природі не застуджуватися і не хворіти. Без усякого осуду віддай. Хто може сказати, що це непридатна дорога? А кому буде не подобатися те, що для тебе настає час, в якому треба буде взяти на себе 42 години не вживати ніякої їжі і воду не пити? Хіба б погано було чоловікові, якби він цього досяг? Чоловік за це ніколи не брався, а Іванов це все практично робить, відчуває на собі.

 

22. А інших він учить, щоб інші люди робили. Це час, у п'ятницю ввечері повечеряли, а у неділю в обід пообідав. Коли потрібно було сідати їсти, без повітря не сідай. Виходь надвір, піднімай своє обличчя вгору, і тягни повітря через гортань до відмови, сам Учителя проси, як ініціатора. Це будеш робити щотижня один раз. Буде не погано для тіла, а буде добре. Хіба не буде чоловікові добре, якщо він не буде палити, або пити вино? Також не буде харкати і плювати. Це збереження здоров'я. Людина через це все не буде піддаватися ніякому захворюванню. Людина буде ходити в одних трусиках зиму і літо щодня. Йому не потрібно ніякий житловий дім. Так навіщо тоді людині працювати. Якщо праця в цій справі відпадає, людина не буде мати ніякої потреби.

 

23. Чоловік буде жити за рахунок природи, за рахунок джерела – це повітря, вода і земля. Що чоловікові в процесі його життя дало, він його отримав через свою справу. А тепер це все відпадає, для людини прийшло життя нове. Ніколи вона такою свідомо не була, як я, Іванов, завоював. Його люди за цю справу підтримають, він тоді рушить своїми ногами по всій земній кулі, буде гостем для всіх національностей через своє зроблене діло. Іванову не буде потрібна ніяка особливість, яка виходила від природи через працю. Іванова природа тільки захищає природно. Для Іванова повітря близьке, вода теж, також і земля. Що і збереже його тіло шляхом одного почуття. У Іванова ця порада поширюється на будь-якого і кожного чоловіка за рахунок приниженої ввічливості, щоб не бути гордим перед іншим.

 

24. Тому він один іде по шляху для всіх, щоб вони через одного Іванова вченню вчилися. І створювали у себе щодо цього свої сили такі, як створив сам Іванов. Він пройде по всій кулі, і навчиться говорити на всі мови, і тоді-то нас усіх осудить. Скаже нам усім: відійдіть від мене всі невіруючі в мене, і створіть те, що створив я. Іванова природа виховала, вона на ньому виходила серце 25-річного чоловіка. Через це Іванов юнак, він молодий своїм дитячим голосом, у нього ноги ніколи не втомлюються, він сильний тримати себе на ногах, і описувати своє життя-буття. Коли ми цього доб'ємося, чого добився від природи Іванов, рак не буде над людиною ворогом, і не буде людині рак впливати.

 

25. Усі хвороби від людини підуть через справу самої природи. Вона Іванова через матір його народила, а виховала Іванова в дусі свідомості. Все це він зробив сам, загартувався в тренуванні, повертатися до старого і гнилого не має наміру. Треба буде робити. Іванов однією цією справою займається і буде займатися, бо це є життя одне для всіх, а всі для одного. Їх треба вчити, як жити. Іванова вчення. Це критика проти всього зробленого. Що тільки не робив у природі чоловік, він своїм зробленим привів до раку. Наша наука прогресує за рахунок свого вміння. Як хочуть, так зроблять. А людина помирала, і буде вмирати через справу вчених. Іванов живе по-новому 28 років, він відчуває на собі всякого роду стихії. Йому природа не відіграє ролі над людиною, а відіграє ролі людини над природою.

 

26. Для чоловіка не буде треба те, що його знімає з путі. Це наш розвиток той, що чоловік робить, він його вживає, через нього лягає в могилу. За висновком Іванова та його вчення, ми повинні від природи хороші якості відібрати, а погані якості видалити шляхом практичного справи. Ми повинні робити, але не сидіти, і не чекати від природи милостині, яку чекаємо багато часу. Ми повинні на одній чоловікові це все випробувати, і зробити його одного безсмертним чоловіком. А тоді ми всі будемо брати приклад від його одного, як буде треба цю справу почати, і собі робити справу, щоб нас природа прийняла, і дала нам волю, щоб жити безсмертним. Це буде, і обов'язково буде через справу, через одного чоловіка, він сам цього добився.

 

27. Він став чоловіком переможцем природи. Вона йому, тілу віддала все своє наявне для життя, щоб жити, і продовжувати свої роки за рахунок природи. Іванов не побоявся піднятися на північ для того, щоб низьку температуру завоювати, і розкрити в цій справі свою таємницю в атмосферному явищі. Для Іванова природа стала одним життя. У Іванова сили, воля це робити. Будьте ласкаві, перевіряйте цю справу, яку створив сам Іванов. Він свої сили ніколи не здасть, і не забере їх з дороги. Як ходив роззутим при будь-якій температурі, і в усіх місцях бував, так і залишиться. Вся історія за Івановим через його особисту справу. Він хоче, щоб усі слідували цьому прикладу. І дозволили своє ім'я прибрати з природи, а зробилися другом вічного життя. Іванов піонер цьому всьому. А вчені бутять, не роблять те, що має у себе Іванов.

 

28. Його вічно розвинене загартування-тренування. Воно не хоче, щоб чоловік путався зі смертю. Воно вводить життя вічне, якщо природа не застуджує, і не робить захворювання. Іванов розбирається добре з історією, котра прогресувала разом із технікою, вона представила в життя людині штучне. А штучне поки запевняє чоловіка своїм переконанням, що чоловік живе за рахунок цього. Він один раз витрачає у праці свої сили, а потім їх поповнює продуктом, і в цьому продукті сам знищується, як продукт. Це взаємовідношення за рахунок природи бути залежним. А раз будеш у природі залежний, то ніякого життя не буде. Життя зараз поки триває одне для всіх. Це робота над собою, практичний виклад, догляд за собою. Якогось почуття не було на нашому порозі. Ми хочемо, щоб воно було у нас хороше.

 

29. А в цьому хорошому водиться погане через те, що ми з вами в природі робимо. Для природи треба втратити одну річ, і попрощатися навіки через апетит людини, через свій природний смак. Ця річ потрапляє в руки для того, щоб подавати в рот. І кусати зубами, жувати теж до тих пір, поки слиною оточить себе, і зробиться придатна до ковтанню. Чоловік не один раз кусає, не один раз жує та ковтне, поки доведеться наїстися досита. Про це природа не турбується і не бажає, щоб чоловік тільки їв та наїдався. Природа ці манери не сприймає, а жене від себе подалі, щоб чоловік за рахунок природи жив. У цьому природа себе примусила народити на людині свої властиві якості для того, щоб природу любити і шанувати, як своє око, щоб не потрапити на сліди найлютішого ворога. Це рак. У природі є всі дороги, спрямований на те, щоб запобігти цій хворобі.  А народити для цього чоловіка такого чоловіка, хто зумів з усіма людьми про цю справу розмовляти. Бо час своє знає, і дочекався одного, щоб була така людина між нами, усіма людьми, і природою.

 

1962 24 липня. Іванов

 

6207.24 Тематичний покажчик

 Причина раку   10, 13

 Рак   10, 12

 Своє    11

 Як позбутися раку   13, 24, 25

 Загартування Іванова   19, 23, 24, 28

5 заповідей   20-22

 Робити по Іванову   26, 27

 Прибрати своє ім'я з природи    27

 

Іванов П. К.

Віра самого хворого

 

1. Віра самого хворого в справу. Людина болісно помирала, на тілі на грудях рак. Вона почула про загартованого чоловіка, хто на собі випробував усі неприємності, що створюються. Чоловік  навчився, як треба буде хворобі запобігати. Взявся за діло чоловіка, котрий випробував на собі. Хіба водою холодною мити ноги по коліна щодня вранці і ввечері погано буде, якщо вода почуття людині дає? А потім ввічливість до дорослих людей, з ними вітатися краще не може бути. Це хвала і заслуга перед людьми, що віджили. Тепер треба знайти чоловіка, котрий має нужду в чому-небудь, йому треба допомогти. Коли допомагати будеш, то скажи: я, мовляв, цій людині даю для того, щоб мені було в житті добре. І віддай без усякого осуду. Хіба для тіла розвантаження не бажано мати? У тиждень 42 години часу не їсти.

 

2. У п'ятницю повечеряли. А потім терпи до неділі до 12 годин дня. Коли будеш сідати, то вийди надвір у природу. Підніми обличчя вгору, і тягни через гортань повітря до відмови. Чому віриш, хто допомагає позбутися цієї хвороби? Та Учитель, він вчить всіх для того, щоб бути здоровим. Сам говори, тобто проси: «Учителю, дай мені здоров'я». Хіба не буде добре від того, що ви кинете курити або пити, та харкати і плювати. Цього Учитель мене, Ганну Фролову, навчив. Я йому, як чоловікові корисному повірила. Його поради виконала, у мене вийшло реально, десь поділася ця хвороба. Спасибі йому за його справу, за те, що він випробував на собі. і це тепер служить для людського здоров'я.

 

1962.08.03. Іванов

 

Іванов П. К.

Шлях один

 

1. Я чоловік, що народився природою для того, щоб жити, а не вмирати. Моя незалежність показала свою дорогу, якою треба йти до мети, щоб природа була моїм любимим другом, щоб завжди з цим другом нарівні жити. А життя наше завжди з природою зустрічається. Мовою одною розмовляє з тим чоловіком, хто переміг природу силами, волею. Вона оточила чоловіка своїми властивостями. Мені люди повірили, взялися за живий факт випробуваного практичного чоловіка, хто ніс реальну пораду на собі. Він повірив не будь-якому чоловікові, не самій природі. а своє тіло примусив робити, що він для цього сам робив. А виявилося на Сергію Івановичу Качаліну, він всі свої сили клав, щоб це діло перевірити на собі, і почати робити за загартуванням-тренуванням.   Йому було попередження, щоб він залишив своє куріння, і кинув пити вино.

 

3. Що й дало цьому громадянину. Він проживає на вулиці Станіславського, 8, кв.5. Це інтелігентна особа, зацікавлена в такому запобіганні. Він сам має фотознімки, історію фахівців лікарів цього прогресу. Ніхто не дав своєї поради легко зжити з тіла цього ворога, тобто рак. Нікому було запобігти злоякісній пухлині, крім нашої однієї для всіх людей. Вона зроблена на людині практично. Я чоловік, працюю в міністерстві плановиків, розбираюся з написаним письменниками та журналістами. Кому право далося в ЦК КПРС заступитися. І зробити свій висновок про справедливість цього лікування, якому самі хворі стали вірити і свою недугу хворобливу вилучати. Це перевірка природна, що допомагає як ніколи. Я, Іванов Порфирій Корнійович, приїхав до Москви на 8-й конгрес усього народу. Я хотів, як цікавлений у цій роботі. А моїм посланцям сказав секретар, що треба було подати заяву за один рік уперед.

 

5. Тоді-то можна сказати про лікування раку. Або нехай вилікувана особа познайомить вчених усього народу. Мої посланці були вигнані, як виганяли мене не один раз. Міліція затримувала, і за мале хуліганство судили. Я писав у психіатрію. Не рак відіграє ролі на людині в природі, відіграє ролі сам хворий чоловік. Його сили, воля робити за порадою Іванова Порфирія Корнійовича, випробувача, хто хоче народу передати свої досягнення. Я тут ніщо. Люди мої кричать на весь свій голос, що вони отримали колишнє своє здоров'я. Це я, Сергій Іванович Качалін, всьому своєму раку великий свідок. «Я, – каже він, – порушив свої сили робити – у мене форма знову розкрилася, і я дуже злякався. Тоді мої сили знову зробили те, що буде треба, а він став відступати знову назад». Свої сили направив до реального лікуванню. Нехай він скаже. Нехай його неправда зробиться перед усіма. Сила його, але не Іванова в природі. Цим він підтверджує реально метод лікування.  

 

1962.08.02. Іванов